همه در یک طرحواره Rich Snippets Review / Tutorial: Plugin Minimal که کار را انجام می دهد اما دارای طراحی خسته کننده است

03.06.2020
ปลั๊กอินแคช 'همه در یک طرحواره Rich Snippets Review / Tutorial: Plugin Minimal که کار را انجام می دهد اما دارای طراحی خسته کننده است
0 17 мин.

قطعه همه در یک طرحواره غنی افزونه WordPress است که برای نشانه گذاری صفحات / پست ها با آن استفاده می شود قطعه غنی.


خوب است بررسی و کار را برای بسیاری از افراد انجام می دهد. اما افراد دیگر (مثل من) در مورد چگونگی ترسناک بودن ترسناک هستند نشانه گذاری روی طراحی صفحه تأثیر می گذارد. از آنجا که هر یک از افزونه های ثروتمند ثروتمندانه ، محتوای خود را به صفحه شما اضافه می کند که برای Google برای نشان دادن قطعه های غنی شما لازم است, تفاوت اصلی بین افزونه های ثروتمند غنی در نحوه ارائه اطلاعات در صفحه است.

این پستی که می خوانید با آن مشخص شده است قطعه قطعه WP Rich و به نظر من ، بسیار جذاب به نظر می رسد. این می تواند شامل یک فیلم ، عکس ، پیوندها و گزینه های زیادی باشد. در حالی که در مورد گزینه ها و سفارشی سازی طراحی ، همه در یک طرح بزرگ ثروت محدود است.

در اینجا نشان داده شده است که چگونه صفحه شما پس از علامت گذاری به آن با همه در یک Schema Rich Snippets ظاهر می شود:

همه در یک Schema Rich Snippets Markup Plugin

طرفداران

 • رایگان
 • نصب آسان
 • از غنی ترین انواع قطعه پشتیبانی می کند

منفی

انواع داده پشتیبانی شده

باید سایر پلاگین های Rich Snippet را در نظر بگیرید?
اگر از طراحی اولیه All In One Schema Rich Snippets خوشحال هستید ، بهترین است رایگان پلاگین قطعه قطعه ثروتمند و من به شما نشان خواهم داد که چگونه آن را تنظیم کنید. اما اگر به دنبال چیزی قوی تر هستید و 69 دلار + برای یک افزونه حق بیمه دارید ، حتماً بررسی کنید قطعه قطعه WP Rich و مشاهده این آموزش. WP Rich Snippets گزینه های بیشتری دارد و از نشانه گذاری مشاغل محلی پشتیبانی می کند که به Google کمک می کند تا اطلاعات کسب و کار شما را به درستی در Google Maps نشان دهد.

حالا شروع کنیم …

1. قطعه های همه را در یک Schema Rich نصب کنید

نصب همه قطعات Schema Rich

2. تنظیمات را پیکربندی کنید

پس از نصب گزینه های “Rich Snippets” را در منوی سمت چپ داشبورد وردپرس خود مشاهده خواهید کرد. تنظیمات را به خصوص برگه تنظیمات و شخصی سازی انجام دهید. زبانه های دیگر مفید هستند اما من مجموعه قوی تر از منابع را در انتهای این مقاله ذکر کردم.

تنظیمات تنظیمات همه در یک Schema Rich Snippets

گزینه های اساسی یک ظاهر طراحی شده …

تنظیمات سفارشی سازی همه در یک Schema Rich Snippets

3. Markup را به صفحات اضافه کنید

یک صفحه / پست مورد نظر برای افزودن قطعه های غنی را ویرایش کنید تا به پایین بروید تا ببینید که “قطعه ثروتمند را تنظیم کنید”. انتخاب کنید نوع قطعه ثروتمند سپس افزونه داده های خاص را درخواست می کند. تا حد امکان فیلدهای بسیاری را پر کنید زیرا این به Google کمک می کند تا داده های شما را درک کند و آن را در نتایج جستجوی آنها نشان دهد. بعضی موارد زمینه های خاص برای کار داشتن قطعات ثروتمند مورد نیاز است ، اما می توانید از تست داده های ساختاری Google (مرحله 4) استفاده کنید تا ببینید زمینه ها گم نشده اید یا خطایی دریافت کرده اید.

انواع اسنیپت غنی

تنظیم قطعه قطعه ثروتمند

4- قطعه های غنی خود را تست کنید

پس از پر کردن تمام زمینه های ممکن ، استفاده کنید ابزار آزمایش داده ساختار یافته Google برای دیدن اینکه آیا قطعه های ثروتمند شما به درستی کار می کنند (آنها بلافاصله در نتایج جستجو ظاهر نمی شوند بنابراین به جای این ابزار از آنها استفاده کنید). در صورت مشاهده خطاهای قرمز ، روی جعبه کلیک کنید تا موارد را گسترش داده و نگاه کنید. رفع آنها ممکن است به راحتی پر کردن فیلدی باشد که هنگام نشانه گذاری صفحه فراموش کرده اید.

ابزار تست داده ساختاری Google

نتیجه نهایی

ظاهراً هنگامی که Google نتایج جستجوی خود را که حدود 2-4 روز طول می کشد ، یک قطعه ثروتمند از نظر به نظر می رسد. برای سایر انواع قطعه ثروتمند ، اطلاعات متفاوتی را مشاهده خواهید کرد. رویدادها دارای ساعت و اطلاعات موقعیت مکانی خواهند بود ، محصولات دارای اطلاعات مربوط به قیمت گذاری و غیره خواهند بود. پس از قطع این کار ، به جلو بروید و شروع به علامت گذاری صفحات / پست های دیگر کنید که شامل بررسی ها ، رویدادها ، محصولات ، فیلم ها و سایر انواع داده های پشتیبانی شده است. در قطعه های غنی.

نتایج جستجوی Google Rich Snippets

راه حل برای مشکلات عادی

 1. داده هایی را که Google به شما می گوید در ابزار تست داده ساختار یافته خود اضافه کنید
 2. داده های قطعه ثروتمند باید درست و منطبق با محتوای موجود در صفحه باشند
 3. به جای اینکه فقط 1 صفحه دارای نشانه گذاری باشد ، به صفحات بیشتری اضافه کنید
 4. هسته ، تم ، افزونه ها و غیره را در وردپرس به روز کنید
 5. نقد و بررسی همه در یک طرح بزرگ ثروتمندان انجمن پشتیبانی
 6. از این بازدید کنید انجمن Google برای دیدن مشکلات و سؤالات متداول
 7. بازدید از بخش داده های ساخت یافته کنسول جستجوی Google شما
 8. مطابقت با خط مشی داده ساختاری Google و دستورالعمل های وب مستر

اگر هنوز هم با مشکل روبرو هستید ، نظر خود را برای من بگذارید یا همه موارد موجود در یک Schema Rich Snippets را ببینید. انجمن پشتیبانی. در غیر این صورت امیدوارم شما این بررسی را مفید و موفق باشید که با استفاده از این افزونه رایگان و جذاب ثروتمند غنی!

ممنون از خواندن!

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector