SEO برای هنرمندان – هنر خود را در گوگل ، تصاویر Google و معرفی ویکی پدیا بدست آورید (این اگر منابع کافی دارید)

هنرمند رنه شولر


برای هنرمندان ، SEO معمولاً به معنای یکی از موارد زیر است:

من به شما نشان خواهم داد كه چگونه تمام این كارها را انجام دهید (و چگونه در صورت داشتن منابع كافی به ویکی پدیا وارد شوید) ما از رنه رومرو شولر به عنوان نمونه استفاده خواهیم کرد ، هنرمندی که 5 سال با آن کار کردم. من بیش از 2 روز را در این آموزش گذراندم. این کمی طولانی است ، اما این مراحل را دنبال کنید و باید نتایج بسیار خوبی بدست آورید (و اگر به دلایلی اینگونه نیستید ، نظر خود را برای من بگذارید و من به شما کمک می کنم).

چگونه Google نتایج خود را جمع می کند – Google محتوا را از قسمت های مختلف وب می کشد. وب سایت شما یکی است ، پروفایل های اجتماعی دیگر ، فیلم ها و تصاویر کوچک YouTube, ویکیپدیا, و غیره همه را کنار هم قرار دهید و این همان چیزی است که شما در Google مشاهده می کنید. این فقط بدان معنی است که ما نیاز به ایجاد محتوا در مکان های مناسب ، برچسب زدن تصاویر قبل از بارگذاری آنها ، و چند مورد ایجاد کردن نداریم. این به شما کمک می کند تا Google را با محتوای خود جمع کنید. این چیزی است که SEO مربوط به هنرمندان است.

اگر از WordPress استفاده می کنید – من توصیه می کنم نصب کنید افزونه SEO Yoast که در طول این آموزش به آنها مراجعه می کنم. برای انجام این کار ، وارد داشبورد وردپرس خود شوید ، به منوی Plugins (در سمت چپ) بروید ، سپس جستجو Yoast SEO را جستجو کنید. آن را نصب و فعال کنید – بعداً وارد آن می شویم. این روی طراحی شما تأثیر نمی گذارد و شما همیشه می توانید افزونه را حذف کرده و در صورت انتخاب دوباره برگردانید.

سوابق من – من رتبه 1 هستم مشاور سئو WordPress در گوگل ، 3000 بازدید کننده در روز داشته باشید ، کار خود را برای طراحی سایت های وردپرس برای هنرمندان شروع کردم و گوگل گوگل آنالیتیکس هم گواهینامه ام سعی در فروش هر چیزی ندارید ، فقط به شما اطمینان می دهم که این راهنما واقعاً کار خواهد کرد.

فهرست مطالب

1. رد کردن Google

در این مقاله استفاده خواهم کرد رنه رومرو شولر به عنوان مثال.
رنه اولین هنرمندی بود که من برای آن کار کردم ، هنوز مشتری و دوست بسیار خوبی است.

رنه شولر

نام او را در Google جستجو کنید و این چیزی است که شما خواهید دید …

SEO-For-Artists

نام او را در تصاویر Google جستجو کنید و او همچنین تسلط …

google-image-seo-for-artist

2. رتبه وب سایت شماره 1 خود را

از نام خود در دامنه استفاده کنید – با استفاده از دامنه مطابقت دقیق (www.yourname.com) ساده ترین راه برای رتبه شماره 1 برای نام شما است. تا زمانی که وب سایت خود را با نمونه کارها ، بیوگرافی ، بیانیه ، رویدادها و سایر صفحات مهم خود ایجاد کنید – در نهایت باید در نتیجه برتر قرار بگیرید. اگر وب سایت خود را ایجاد کرده اید مدتی طول خواهد کشید ، اما منتظر نمانید. با دنبال کردن مراحل اضافی ذکر شده در این آموزش ، می خواهید “سیگنال” های دیگری را به Google ارائه دهید.

دامنه دقیق بازی

از نام خود در صفحه اصلی استفاده کنید – هر صفحه در وب سایت شما دارای قطعه قطعه ای است که در نتایج جستجو ظاهر می شود (به تصویر زیر مراجعه کنید). این شامل عنوان SEO شما (پیوند) و توضیحات متا شما (خلاصه طولانی تر) است. به جای استفاده از قطعه پیش فرض تولید شده توسط WordPress (یا هر سازنده وب سایت که استفاده می کنید) باید این موارد را خودتان بنویسید.

در اینجا به نظر می رسد قطعه قطعه …

صفحه اصلی-موتور-جستجو-قطعه

برای ویرایش این موارد در وردپرس ، حتماً این موارد را داشته باشید پلاگین Yoast نصب شده (افزونه → افزودن جدید → Yoast). سپس در داشبورد وردپرس خود ، به SEO → جستجوی ظاهر → General بروید.

جستجو-ظاهر-Yoast-SEO

اکنون به برگه “عمومی” بروید و قسمتهایی را مشاهده خواهید کرد که می توانید این موارد را ویرایش کنید …

جستجو-ظاهر-تنظیمات-ضعف

یا (در مورد من) پیوندی به صفحه اصلی خود خواهید دید. روی آن کلیک کنید تا به صفحه اصلی خود بروید ، سپس به قسمت Yoast بروید و بر روی “پیش نمایش قطعه” کلیک کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید). اینجاست که آنها را می نویسید. پس از اتمام کار ، صفحه را به روز کنید ، سپس 1-5 روز به Google دهید تا سایت خود را خز کند و این موارد را نشان دهد. سایر سازندگان وب سایت یک روند مشابه برای نوشتن قطعه ها را خواهند داشت.

seo-for-artist-with-yoast

بدون متن / متن غیرقابل خواندن – اگر متنی در صفحه وجود ندارد ، تمام Google می بینند تصاویر شما هستند (که من در مرحله 3 آنرا پوشش خواهم داد). با این حال ، حتی بدون متن ، هنوز هم می توانید شماره 1 را برای نام خود رتبه بندی کنید. اما گالری های هنری که می خواهند برای “شیکاگو گالری هنری” (کلمه کلیدی رقابتی تر) رتبه بندی شوند ، احتمالاً باید متن را در صفحه داشته باشند. در صورت استفاده از آن, از تعبیه متن در تصاویر خودداری کنید یا از فلش استفاده کنید زیرا این موارد برای Google غیرقابل خواندن است. اگر وب سایت خود را باز کنید و سعی کنید متن را کپی کنید ، اما نمی توانید ، این بدان معنی است که برای Google قابل خواندن نیست و به نفع SEO شما نخواهد بود.

3. بهینه سازی تصویر گوگل

اگر بروید تصاویر Google رنه می توانید ببینید او بر نتایج حاکم است (پروژه ای که من برای او انجام دادم). اما در واقع بسیار آسان است زیرا اکثر تصاویر فقط از چند منبع تهیه شده اند.

قبل از بارگذاری تصاویر خود به هر صورت آنلاین ، همیشه نام پرونده را با عنوان آثار هنری خود برچسب بزنید. یک نمونه می تواند از این قرار باشد: Alpana – 5 Oil 5 Oil On Canvas توسط René Romero Schuler. اگر هدف اصلی شما جمع کردن Google تصاویر است وقتی افراد نام شما را جستجو می کنند ، این را در نام پرونده درج کنید. اگر هدف شما این است که Google را با کلمه کلیدی مرتبط با هنر خود جمع کنید ، آن را کنار بگذارید. این موارد مربوط به تصاویر در وب سایت ، پروفایل های رسانه های اجتماعی ، ویکی پدیا و اساساً در همه جا است.

google-image-seo-for-artist

عکس پروفایل اصلی رسانه های اجتماعی + جلد عکس کسانی هستند که رتبه بندی می کنند
تصویر نمایه اصلی شما تصویری است که به احتمال زیاد در Google تصاویر ظاهر می شود ، بنابراین قبل از بارگذاری عکس اصلی خود و هر نوع عکس روی جلد حتما نام خود را در نام پرونده درج کنید..

ایجاد یک صفحه تخته ای
رنه تخته سنگ حدود 20٪ از نتایج Google Image او است. Pinterest یک وب سایت با قدرت بالا است ، بنابراین تصاویری که در اینجا بارگذاری می کنید احتمالاً رتبه بالایی دارند. با صفحه هنری و شاید چند عکس از شما یک صفحه تابلوی عالی ایجاد کنید ، و در هیچ زمان تسلط بر Google Images نخواهید داشت.

تابلوی هنرمند

از این فیلم آموزشی استفاده کنید که به شما نشان می دهد چگونه…

بهینه سازی تصاویر در وب سایت خود
تصاویر در صفحه اصلی ، بیوگرافی و تصویر اول شما هنگام باز کردن یک صفحه نمونه کارها نمونه هایی هستند که به احتمال زیاد در تصاویر Google ظاهر می شوند. با استفاده از نام هنرمندتان در نام پرونده تصویر و متن جایگزین ، می توانید هر یک از این تصاویر “بهینه سازی شده” …

نام پرونده تصویر این همان چیزی است که تصویر قبل از بارگذاری روی رایانه شما نشان داده می شود. هر وقت تصویری را در وب بارگذاری می کنید ، نام پرونده با آن تصویر همراه خواهد بود. برای کمک به موتورهای جستجوگر پیوند تصویری با نام هنرمند خود ، این قالب را پیشنهاد می کنم:

توضیحات آثار هنری – نام شما

متن جایگزین. از متن جایگزین نیز برای توصیف تصاویر به موتورهای جستجو استفاده می شود. وردپرس این کار را به صورت خودکار انجام نمی دهد ، بنابراین شما نیاز به استفاده از افزونه هایی مانند ویژگی های Alt Alt (با این حال ، این فقط متن ویرایشگر را به تصاویر جدید در ویرایشگر تصویری اضافه می کند ، بنابراین باید آن را به صورت دستی به سایر تصاویر اضافه کنید). اگر از WordPress استفاده نمی کنید ، برای پر کردن متن Alt alt یک تصویر را جستجو کنید ، یا برای انجام این کار باید HTML را ویرایش کنید (در صورت لزوم این راهنما را به توسعه دهنده خود ارسال کنید):

”<spanمتن جایگزین “src =” https://onlinemediamasters.com/wp-content/uploads/2013/05/image-file-name.png “width =” 300 ″ height = “300 />

سرعت تصویر بیش از 20 راه برای بهینه سازی تصاویر برای بارگذاری سریعتر وجود دارد که بسیاری از آنها می توانید در آن بیابید GTmetrix. بسیاری از هنرمندان دوست ندارند تغییر اندازه یا فشرده سازی تصاویر را ایجاد کنند ، اما هنوز هم می توانید تصاویر را ذخیره کنید ، داده های EXIF ​​را حذف کنید ، تصاویر با بار تنبل ، ویجت / ارتفاع هر تصویر را مشخص کنید ، از CDN (شبکه تحویل محتوا) مانند Cloudflare / StackPath و موارد دیگر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر از نسخه URL صحیح (www در مقابل غیر www و http در مقابل https) ارائه شده اند. تصاویر معمولاً سنگین ترین عنصر وب سایت یک هنرمند هستند! آموزش من را امتحان کنید – باید سایت شما را سریعتر کند.

Image-Optimizations-In-GTmetrix

بارگذاری تصاویر در ویکی پدیا
حدود 30٪ Google تصاویر رنه از ویکی مدیا. فقط در ویکی مدیا ثبت نام کنید و عکس ها را در آن بارگذاری کنید ویکی مدیا (اینجا هستند دستورالعمل کامل) وقتی به مراحل آپلود رسیدید ، در توضیحات هر عکس ، کلمه کلیدی خود را وارد کنید (به عنوان مثال نام شما). گرفتن وجود دارد؛ افرادی که روی عکس در Google تصاویر کلیک می کنند ، این تصویر را مشاهده می کنند (نه صفحه ویکی پدیا واقعی). اگر منابع کافی دارید ، من به شما نشان خواهم داد که یک صفحه واقعی وارد شوید مرحله 6.

اگر می خواهید در کلمات کلیدی غیر از نام خود در Google تصاویر رتبه بالاتری داشته باشید, قابل اعتماد و متخصص images.google.com. اکنون با استفاده از کاراکتر زیر خط _ تایپ کردن در کلمه کلیدی خود را برای پیدا کردن نوع خاصی از گل در منوی کشویی شروع کنید. به طور کلی هرچه کلمه کلیدی خاص تر باشد ، رتبه بندی آسان تر خواهد بود. هنگامی که کلمه کلیدی خود را پیدا کردید ، تصویر خود را در منابع فوق (پروفایل های اجتماعی ، صفحه تخته ، وب سایت …) بارگذاری کنید. مدتی به آن اختصاص دهید و از نظر ایده آل آن درجه بالایی خواهد داشت. تصاویری که در یک وب سایت با قدرت بالا (مانند پینترست) بارگذاری می شوند ، شانس بهتری برای رتبه بالا دارند.

کلمات کلیدی Google-image

اگر مشکل دارید و یک تصویر رتبه بالایی ندارد ، سعی کنید یک کلمه کلیدی حتی خاص تر را انتخاب کنید. به طور کلی هرچه کلمه کلیدی خاص تر باشد ، از رقابت کمتری برخوردار خواهد بود. و اگر یک کلمه کلیدی در منوی کشویی Google ظاهر شود ، این بدان معناست که افراد واقعاً در جستجوی آن هستند.

کلمات کلیدی با دم بلند ، هنرمند

4- بهینه سازی پروفایل رسانه های اجتماعی

چرا رسانه های اجتماعی برای سئو هنرمند مهم هستند:

 • نمایه های رسانه های اجتماعی در Google رتبه بالایی دارند
 • عکسهای نمایه معمولاً در تصاویر Google نشان داده می شوند

رسانه های اجتماعی-بهینه سازی تصویر

مهمترین شبکه های اجتماعی…

با استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی ، رتبه آنها را بالاتر می برد
اطمینان حاصل کنید که تمام پروفایل های رسانه 100٪ کامل هستند و آثار هنری شما را نیز شامل می شوند (که معمولاً می توان آنها را در آلبوم ها ، پینبوردها و غیره طبقه بندی کرد). با افزودن اتصالات و ارسال به روزرسانی های در حال انجام ، سیگنال های خوبی به Google ارسال می شود که شما یک شخص مشاغل / مشروعیت هستید. اگر می خواهید Google را با محتوای خود جمع کنید ، استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی احتمالاً ساده ترین راه برای انجام این کار است.

5. جستجوگرها در YouTube Video

فیلم های YouTube همچنین می توانند در Google ظاهر شوند. به این گفته می شود ویدئو جستجوگر و مثل این است:

YouTube SEO

 • فیلم خود را بسازید
 • فایل ویدئویی خود را به عنوان کلید واژه برچسب گذاری کنید ، سپس در YouTube بارگذاری کنید
 • یک تصویر کوچک سفارشی را طراحی کنید ، آن را با کلمه کلیدی خود برچسب بزنید ، سپس آن را بارگذاری کنید
 • عنوان خوبی بنویسید که باید شامل کلمه کلیدی شما نیز باشد
 • 2-3 بار توضیحات طولانی (ترجیحاً 400+ کلمه) بنویسید
 • بیش از حد بر روی برچسب ها زیاده روی نکنید ، اما چند مورد اضافه کنید
 • با تبلیغ آن ، لایک ، دیدگاه ، نظرات بیشتری کسب کنید
 • آن را در وب سایت خود قرار دهید (# جاسازی ها یک عامل رتبه بندی است)
 • همیشه به نظرات پاسخ می دهند زیرا این امر به رتبه بالاتر آن کمک می کند

FYI اگر می خواهید داستان او را بشنوید ، ویدیوی جدیدی از رنه است …

6. دریافت صفحه ویکی پدیا هنرمند

من چند مورد از اینها را انجام داده ام ، متأسفانه ویکی پدیا نمی خواهد که نویسنده هیچ ارتباطی با هنرمند داشته باشد ، بنابراین من احتمالاً نباید آنها را تبلیغ کنم. اما در اینجا نحوه تهیه آن آورده شده است.

مرحله 1: جمع آوری منابع – پیوندهایی را از کلیه مقالات آنلاین که به آنها اشاره شده است جمع کنید. این موارد نباید توسط شما (به عنوان مثال وب سایت شما) منتشر شود زیرا این موضوع مغرضانه و مخالف آنها خواهد بود دستورالعمل ها, که توصیه می کنم از طریق آن حرکت کنید. تعداد کاملی از منابع وجود ندارد ، اما در حالت ایده آل باید بیش از 15 سال باشد. برای یافتن اینها ، نام خود را در Google جستجو کنید ، از نتایج بگردید و سپس شروع به ساختن لیست کنید. تو می توانی Google Alert را تنظیم کنید زیرا وقتی کسی چیزی راجع به شما در آینده منتشر می کند. هنگامی که لیستی از منابع را تهیه کردید ، نوبت یک نوشتن پیش نویس است.

مرحله 2: یک پیش نویس واقعی ، غیر مغرضانه بنویسید – به فرمت نگاه کنید رنهلورا, و سایر صفحات ویکی پدیا. یک قالب مشابه را دنبال کنید: زندگی اولیه و پیش زمینه ، آثار هنری ، نمایشگاه ها ، مجموعه ها ، منابع و غیره. این باید مشابه باشد. همچنین توجه کنید که تقریباً به هر جمله استناد شده است. لازم نیست جملات دقیق را از منابع خود کپی / چسباند ، اما مقاله باید از آنها گرفته شود ، نه به قول خود شما. بنابراین کافی است بهترین تلاش را برای نوشتن مقاله در ضمن استناد به منابع خود انجام دهید. همچنین هر لحن تبلیغاتی یا اغراق آمیز را کنار بگذارید.

مرحله 3: استخدام نویسنده مقاله ویکی پدیا – مخالف دستورالعمل های ویکی پدیا است که مقاله ای درباره خودتان منتشر کنید (از این که این موضوع مغرضانه است) به کسی نیاز دارید که پیش نویس شما را بررسی کند ، مطمئن شوید که از دستورالعمل های ویکی پدیا پیروی کرده و اولین پیش نویس را در آن می نویسد کد ویکی پدیا. می توانید یک نویسنده مقاله ویکی پدیا را استخدام کنید ثبت نام در یک حساب کاربری آزاد سپس ارسال شغل برای “نویسنده مقاله ویکی پدیا” (تعداد زیادی در آنجا وجود دارد). یا منتظر بمانید تا افراد درخواست کنند یا یک نویسنده را جستجو کنید و در صورت علاقه به افراد دارای رتبه بالا بپرسید. بیشتر آنها در خارج از کشور هستند ، اما تمام کسانی که من استخدام کردم برای من خوب کار کردند. فقط مطمئن شوید که آنها بررسی های بسیار خوبی دارند.

مرحله 4: برای انتشار آن با نویسنده ویکی پدیا کار کنید – اگر چیزی لازم باشد برطرف شود ، به شما خواهند گفت. اگر شامل بخش “کارها” هستید ، پیش نویس ، فهرست منابع و چند تصویر را برای آنها ارسال کنید. به عکس و اطلاعات اصلی شما که در سمت راست صفحه نشان داده شده است نیز نیاز خواهید داشت. از اینجا ، فقط مسئله همکاری با نویسنده شماست. من نویسنده نیستم بنابراین نمی توانم به خیلی از سؤالات در این باره پاسخ دهم ، اما نویسنده شما باید بتواند.

تعداد زیادی از نویسندگان مقاله ویکی پدیا در خارج وجود دارند:

نویسندگان مقالات ویکی پدیا

7. جستجوگرها برای گالری های هنری

اگر یک گالری هنری را اداره می کنید ، فرض می کنم شما می خواهید در گوگل رتبه بالایی برای نام های هنرمندانی که نشان داده شده اید و همچنین “Art Gallery Chicago” یا هر شهری که در آن هستید قرار دهید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است …

گالری های Seo-for-art

برای هر هنرمندی یک صفحه ایجاد کنید – اگر “René Schuler” را جستجو می کنید ، فکر می کنید Google به صفحه ای که 20 هنرمند مختلف را نشان می دهد ، خدمت کند؟ نه ، برای هر هنرمند به یک صفحه مجزا در سایت خود نیاز دارید.

صفحات هنرمند خود را بهینه کنید

 • از نام هنرمند به عنوان عنوان صفحه استفاده کنید
 • در حالت ایده آل ، سبد آنها باید شامل بسیاری از کارهای آنها باشد
 • تصاویر برچسب را قبل از بارگذاری آنها (به عنوان عنوان اثر هنری)
 • تا حد ممکن از مطالب منحصر به فرد استفاده کنید ، محتوای تکراری خوب نیست
 • در صورت امکان از متن در صفحه استفاده کنید ، در غیر این صورت همه Google تصاویر هستند
 • قطعه مورد نظر خود را بنویسید تا زیبا به نظر برسد و نام آنها را درج کنید (همانطور که در شرح داده شده است مرحله 1)
 • شامل اطلاعات منحصر به فرد است ، چرا Google باید صفحه شما را نشان دهد و نه گالری های دیگر؟ این یک عامل بزرگ است زیرا محتوای “ارزشمند” معمولاً از رقابت خارج می شود. Google میزان زمانی را که افراد در یک صفحه می گذرانند اندازه گیری می کند و از آن برای تعیین رتبه بندی یک صفحه استفاده می کند ، بنابراین سرمایه گذاری زمان در محتوا اولین کاری است که می توانید انجام دهید.

صفحه Google My Business خود را پاشیده کنید

* Google به طور فزاینده ای صاحبان مشاغل را فعال می کند که: در پست های Google پست می کنند ، به بررسی پاسخ می دهند ، ساعتهای خاص را به روز می کنند ، به سؤالات پاسخ می دهند ، این امر را برای مشتری راحت می کند تا با استفاده از نشانی اینترنتی کسب و کار اقدامات مستقیم در GMB انجام دهند..

Google logo Business من

دریافت نظرات (به خصوص در Google برای کسب و کار من) – همه شما نیاز دارید 1 بررسی برای به دست آوردن ستاره است.

Google-My-Business-For-Art-Galleries

پروفایل های آنلاین را با محلی محلی تقویت کنید – وب سایت خود را از طریق اجرا کنید Moz محلی که به شما کمک می کند پروفایل های ناقص ، متناقض و تکراری را برطرف کنید. نمره خود را تا آنجا که می توانید کسب کنید … این پروفایل ها (به نقل از نقل قول ها) بخش مهمی از این بخش هستند عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google.

برون سپاری کمتر از پروفایل های مهم Whitespark – از آنجا که این پروفایل ها بسیار مهم هستند ، شما به تعداد بیشتری از آنها احتیاج دارید. یا می توانید این را برون سپاری کنید خدمات استناد به Whitespark به ازای هر پروفایل 4 تا 4 دلار یا از لیست آنها استفاده کنید نقل قول برتر توسط شهر. اما شما باید حداقل حداقل 50 پروفایل دیگر به غیر از موزهای محلی Moz داشته باشید. اگر این کار را خودتان انجام می دهید ، حتماً ورود به سیستم را پیگیری کنید.

عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google را دنبال کنید – بخش اعظم آن را پوشش دادم ، اما اگر همیشه در مورد نحوه رتبه بندی بالاتر در نقشه های Google و نتایج جستجوی محلی شک دارید ، بررسی کنید عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google. این هر 2 سال توسط موز گزارش می شود و دقیق ترین مطالعه است.

8- بارگیری وب سایت خود را سریعتر کنید

برای انجام این کار نیازی به یک برنامه نویس ندارید …

 • وب سایت خود را از طریق اجرا کنید GTmetrix تا ببیند آیا کند است
 • اگر بله ، میزبانی سریع عامل شماره 1 است راهنمای بهینه سازی وردپرس
 • این نظرسنجی های فیس بوک را از میزبان های دارای رتبه برتر مشاهده کنید تا ببینید آیا شما در انتها قرار دارد یا خیر
 • من استفاده می کنم SiteGround, میزبان شماره 1 و توصیه شده توسط WordPress
 • اگر وب سایت وردپرس دارید ، از طریق آنها وارد شوید صفحه میزبان وردپرس
 • اگر فقط نیاز به میزبانی 1 وب سایت دارید ، از برنامه StartUp SiteGround استفاده کنید که در ماه 3.95 دلار است
 • اگر نیاز به میزبانی وب سایت های متعدد دارید ، از GrowBig آنها که ماهانه 5.95 دلار است استفاده کنید
 • SiteGround خواهد شد شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند (وقت کم ندارید ، و لازم نیست کاری انجام دهید)
 • پس از اتمام ، سایت خود را در GTmetrix دوباره امتحان کنید و از طریق صفحات کلیک کنید تا تفاوت را ببینید
 • فنی می شود ، اما من راهنمای سرعت وردپرس توصیه های بسیاری دارد
 • اگر از WordPress استفاده می کنید ، می توانید توسعه دهنده من را استخدام کنید برای رفع گزارش GTmetrix (40 دلار در ساعت)

من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخ دادن با نمرات 100٪ GTmetrix و 0.4s بار بارگذاری پینگدوم. چک میزبانی را انجام دهید ، تست های خود را اجرا کنید یا از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند. آنها در 26 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شدند و دنیا بهتر از اینها هستند EIG (Bluehost, میزبان), خدایی, و میزبان های بدی که افراد زیادی را در همان سرور بسته بندی می کنند. آنها توصیه شده توسط WordPress, انجام دادن مهاجرت رایگان, و من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

آنها بار زیادی به من می دهند (مشاهده گزارش GTmetrix من) …

2019-GTmetrix-Report

یکی از بسیاری موضوعات

مکالمه بهترین میزبان

در اینجا آنها هستند برنامه ها:

SiteGround میزبان وردپرس

سوالات متداول

&# x1f3a8؛ چگونه می توانم هنر خود را در Google تصاویر دریافت کنم?

قبل از بارگذاری آنها در وب سایت خود (یا هر جای دیگر آنلاین) نام پرونده های خود را برچسب بزنید. آنها باید تصویر را به طور دقیق توصیف کرده و یک کلمه کلیدی توصیفی را در بر گیرند. هر تصویر باید توضیحی بی نظیر برای آن تصویر داشته باشد. همچنین از ویکی مدیا استفاده کنید.

&# x1f3a8؛ چگونه می توانم شماره 1 را برای نام خود رتبه دهم?

اطمینان حاصل کنید که وب سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی شما برای ایجاد اعتبار به Google ساخته شده اند. با استفاده از افزونه Yoast SEO برای شخصی سازی نحوه نمایش قطعه صفحه اصلی خود در Google. دریافت پیوند به وب سایت شما (به عنوان مثال از انتشار مطبوعات) کمک می کند. می تواند چندین ماه طول بکشد تا وب سایت های جدید شماره 1 را برای نام شما رتبه بندی کنند ، اما در ایجاد سیگنال هایی برای Google ادامه دهید.

&# x1f3a8؛ چگونه یک صفحه ویکی پدیا را دریافت کنم?

شما به منابع نیاز دارید ، خواه آنها منابع آنلاین باشند یا چاپ شوند. در مرحله بعد ، برای نوشتن مقاله به نویسنده مقاله ویکی پدیا (نه شما یا هر کسی که با شما در ارتباط است) نیاز دارید. این نویسنده باید با راهنمایی و کد ویکی پدیا قابل شناخت باشد. اگر شما یا شخصی که می شناسید ، ویکی پدیا را پرچم گذاری می کند.

&# x1f3a8؛ نمایه های رسانه های اجتماعی چگونه بازی می شوند?

پروفایل های رسانه های اجتماعی برای SEO شما از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا Google تصاویر ، توضیحات و سایر اطلاعات را از پروفایل های رسانه های اجتماعی شما می کشد و آنها را در نتایج جستجو نشان می دهد. حتماً یک صفحه فیس بوک ، توییتر ، کانال یوتیوب ، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دیگری که قصد ارسال در آن را دارید ، داشته باشید. حتی اگر تعداد زیادی ارسال نکنید ، فقط چند پیام می تواند مارک موتور جستجوی شما را بهبود بخشد ، وقتی افراد نام شما را گوگل می کنند.

&# x1f3a8؛ در مورد SEO برای گالری های هنری چه می گویم?

Google مجموعه ای از عوامل رتبه بندی مخصوص Google Maps و SEO محلی خود را دارد. برای رتبه بندی بالا برای نام های هنرمندان ، صفحه ای را برای هر هنرمند با توضیحات و نمونه کارها بی نظیر ایجاد کنید. از نام هنرمند در عنوان صفحه ، URL ، قطعه Yoast و بدن محتوا استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که پروفایلهای آنلاین را در Google My Business و سایر فهرست های آنلاین و پروفایل های اجتماعی ایجاد می کنید.

اگر مقاله من را مفید یافتید و دوستانی دارید که از خواندن آن نیز سود می برد ، لطفاً آن را با وی در میان بگذارید. خوشحالم که به هر گونه سؤالی که در مورد سئو هنرمند ، ویکی پدیا ، و سئو به طور کلی پاسخ می دهم خوشحالم فقط کامنت های زیر را برای من رها کنید. موفق باشید!

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map