آموزش جستجوگرها در زمینه WordPress Tom: 101 راه برای بهینه سازی سایت شما برای رتبه های بالاتر – یک راهنمایی جدی طولانی اما 100٪ ارزش خواندن

03.06.2020
ปลั๊กอินแคช 'آموزش جستجوگرها در زمینه WordPress Tom: 101 راه برای بهینه سازی سایت شما برای رتبه های بالاتر – یک راهنمایی جدی طولانی اما 100٪ ارزش خواندن
0 267 мин.

بله ، ما قصد داریم Google را قتل کنیم.


این آموزش SEO WordPress فراتر از چراغ های سبز Yoast است (که به سختی کار می کنند).

بنابراین ، اجازه می دهیم که کرک ها را برش دهیم و بگذارید به شما نشان دهد که چه چیزی باعث شده من 2،500 بازدید کننده در روز را به عنوان یک نمایش 1 نفره – به عنوان کسی که آموزش های بهینه سازی WordPress SEO + + را برای زندگی خود می نویسد.

این هست همه چيز شما باید سایت وردپرس خود را در موتورهای جستجو بالاتر رتبه بندی کنید: پیکربندی Yoast ، کنسول جستجو ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی با دم بلند و اینکه چرا اضافه کردن فهرست محتوای HTML یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای جستجوگرها در صفحه انجام دهید. من همچنین قطعه های غنی را پوشش می دهم ، ورود به قسمت های برجسته Google ، بهینه سازی سرعت ، بهینه سازی تصویر ، نرخ کلیک از طریق سایت ، SEO محلی و چرا وسواس در چراغ های سبز Yoast ایده خوبی نیست زیرا می تواند منجر به مجازات پر کردن کلمه کلیدی. لطفاً تمام عکسهای صفحه نمایش فعلی باشند ، لطفاً به من اطلاع دهید که اینطور نیست!

لذت بردن 🙂

Contents

1. فهرست مطالب را اضافه کنید

گوگل می گوید

اطمینان حاصل کنید که صفحات طولانی و چند موضوعی در سایت شما به خوبی ساخته شده اند و به بخش های منطقی مجزا تقسیم می شوند. دوم ، اطمینان حاصل کنید که هر بخش دارای یک لنگر مرتبط با نام توصیفی است (یعنی فقط “بخش 2.1”) ، و اینکه صفحه شما شامل یک لیست از مطالب است که به لنگرهای فردی پیوند می خورد..

چرا این شماره 1 در لیست من است

 • محتوای طولانی را تشویق می کند (هدف برای 3،000+ کلمه)
 • افراد می توانند به بخش های خاص در پست شما پیوند دهند
 • مردم می توانند از مطالب خود استفاده کنند و آنچه را که لازم است پیدا کنند
 • افراد روی صفحه کلیک می کنند (خوب برای SEO)
 • شانس گرفتن پرش به لینک ها استفاده كردن نام لنگرها (در ذیل نشان داده شده است)

پرش به لینک ها

چگونه می توان فهرست محتوای HTML را ایجاد کرد
فهرست محتویات HTML مانند این است …

HTML هر زیر عنوان به این شکل به نظر می رسد …

مورد اول

مورد دو

مورد سوم

پیشنهاد میکنم کدگذاری TOC خود را در HTML / CSS اما شما همچنین می توانید سعی کنید پلاگین آسان جدول محتوا. اگر تو داری محتوای نازک, یک جدول از مطالب را اضافه کرده و آنرا بزرگ کنید. من این کار را با آموزش SEO Yoast SEO خود انجام دادم و طی یک هفته 10 تا 100 بازدید کننده / روز می رفت! اکنون فقط آموزش های طولانی (مفصل) ایجاد می کنم و هرکدام را با نوشتن مباحث اصلی در TOC خود شروع می کنم. مانند یک رویا کار می کند.

2. پیکربندی Yoast

بیشتر افراد جوان اما تعداد کمی از مردم از روش صحیح استفاده می کنند.

4 قدم کلیدی برای جوانه زدن

 • تنظیمات را پیکربندی کنید
 • تأیید ابزارهای وب مستر
 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی تمرکز با دم بلند (خاص)
 • بهینه سازی محتوا (تعداد بیشتری از آن نسبت به چراغهای سبز وجود دارد)

تنظیمات Yoast-WordPress-SEO-Plugin

بیایید با پیکربندی تنظیمات شروع کنیم …

2.1. ویژگی های غیر ضروری را غیرفعال کنید

در Yoast ، به ویژگی های SEO → General go بروید. هر یک را تست کنید و تصمیم بگیرید که آیا مفید است. به سادگی فعال کردن آنها به SEO کمک نمی کند – آنها فقط ابزار هستند سعی می کنند به شما در بهینه سازی محتوا کمک کنند.

من به آن احتیاج ندارم تجزیه و تحلیل خوانایی اگر جملات من خیلی کوتاه است / طولانی است به من بگویید. من به طور طبیعی پیوندهایی را در محتوای خود اضافه می کنم و نیازی به آن ندارم پیشخوان لینک متن. می توانم از کنسول جستجو برای بررسی استفاده کنم چه محتوایی در Google نمایه می شود, و من هرگز از نوار مدیر Yoast استفاده نمی کنم. من اینها را غیرفعال کردم.

ویژگی های Yoast

گذشته از Yoast ، من یک مؤمن معتقد هستم که محتوای برتر تا زمانی که طبعاً برتر باشد آ) مردم در حال پیدا کردن آن مفید هستند, ب) شما یک کلمه کلیدی با دم بلند را با رقابت کم در نتایج جستجوی Google انتخاب کردید ، و ج) شما تیتر / قطعه های خود را بهینه کرده اید تا مردم را به خواندن مجذوب خود کند.

بقیه چیزهای نسبتاً کوچکی هستند …

2.2. ابزارهای وب مستر
 • ثبت نام برای کنسول جستجوی Google
 • استفاده کنید گزینه تأیید HTML Tag
 • کپی ارائه شده توسط کنسول جستجو
 • چسباندن به Yoast (SEO → General Tools Webmaster Tools)
 • همه موارد خارج از نقل قول ها (از جمله قیمت ها) را حذف کنید
 • تغییرات را در Yoast ذخیره کنید
 • در تأیید کنسول روی تأیید کلیک کنید
 • چند روز طول خواهد کشید تا برخی از داده ها در جستجوی کنسول جمع شوند
 • می توانید برای همان فرآیند تأیید HTML Tag استفاده کنید بینگ + یاندکس
 • من تلاش کردم بایدو اما فایده ای ندارد (به هر حال تقریباً هیچ یک از خوانندگان من چینی هستند)

تأیید کنسول جستجوی Google برچسب HTML

Yoast-Webmaster-Tools

2.3 XML ارسال نقشه سایت
 • در Yoast به نقشه های سایت SEO SEO XML بروید
 • بر روی دکمه نقشه سایت XML کلیک کنید
 • آخرین گذشته URL را کپی کنید: /sitemap_index.xml
 • وارد کنسول جستجوی Google شوید
 • در سمت چپ داشبورد خود به Crawl go بروید نقشه سایت
 • جایگذاری URL (تصویر زیر)
 • تست کنید و ارسال کنید
 • تکرار کنید بینگ + یاندکس
 • دیدن خطاهای نقشه سایت مشترک

نقشه سایت Yoast

2.4 خطاهای خزیدن

خطاهای خزیدن صفحات شکسته ای هستند که معمولاً به دلیل حذف صفحات یا تغییر مجوزهای مجزا ایجاد می شوند.

مرحله 1: در تنظیمات کنسول جستجو Yoast ، Yoast را با کنسول جستجوی Google تأیید کنید …

yoast-جستجو-کنسول-تأیید اعتبار

گام 2: پس از تأیید اعتبار ، می توانید چندین روز / هفته طول بکشد تا همه خطاهای خزیدن جمع شود …

خطاهای yoast-search-console-crawl-crawl

مرحله 3: هرکدام را به URL جدید خود هدایت کنید (نه فقط صفحه اصلی). استفاده کنید صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال, مدیر تغییر مسیر Yoast Premium یا ایجاد تغییر مسیرها از طریق .htaccess.

301 تغییر مسیر WordPress

2.5. از متغیرهای Snippet خودداری کنید

متغیرهای قطعه مانند قالب ها برای عناوین SEO خود + توضیحات متا اگر آنها را به صورت دستی نمی نویسید. شما همیشه باید این موارد را به صورت دستی بنویسید تا آنها به خوبی بخوانند (افراد می خواهند روی شما کلیک کنند تا روی شما پیوند برقرار کنند) ، بنابراین آنها در محدوده شخصیت ها قرار می گیرند ، بنابراین کلمه کلیدی تمرکز شما را شامل می شوند.

من در صورت فراموش کردن نوشتن عنوان سئو + توضیحات متا (که من هرگز انجام نمی دهم) از قالب های زیر استفاده می کنم. شما می توانید این را نیز تنظیم کنید ، اما به متغیرهای قطعه تکیه نکنید – آنها یک میانبر بد هستند.

متغیر قطعه عنوان SEO: عنوان سایت جداکننده عنوان
متغیر قطعه توضیحات متا: گزیده ای (خلاصه مطالب انتخاب شده توسط Google)

متغیرهای Yoast-Snippet

2.6. مطالب غیر مفید Noindex

شما معمولاً نمی خواهید محتوای خاصی در موتورهای جستجو نشان داده شود (برچسب ها ، قالب های ارسال ، بایگانی نویسندگان ، بایگانی تاریخ). در Yoast ، به جستجوی ظاهر جستجو SEO go بروید. خود را طی کنید انواع محتوا ، طبقه بندی ها و برگه بایگانی ها و این نتایج را در نتایج جستجو نشان ندهید. شما بدیهی است که می خواهید صفحات / پست ها را فهرست بندی کنید و اگر صفحات کافی در زیر هر یک وجود داشته باشد ، صفحات دسته بندی ممکن است ، اما بقیه معمولاً باعث ایجاد محتوای تکراری می شوند که می توانید آنها را بررسی کنید سایت.

Noindexing-Content-Yoast

2.7 اضافه کردن تاریخ به پیش نمایش Snippet (برای ارسال ها)

یک روش آسان برای افزایش نرخ کلیک از طریق پست (CTR) برای ارسال ، نمایش تاریخ انتشار آنها در قطعه ها – این باعث می شود محتوای شما تازه به نظر برسد. Google از این استفاده می کند تاریخ اصلاح شده که می توانید به بالای پستها اضافه کنید. هر بار که یک پست را به روز می کنید ، Google از روز جاری استفاده می کند.

تاریخ انتشار

ابتدا ، “تاریخ را در پیش نمایش قطعه” در Yoast فعال کنید (SEO ar ظاهر جستجو Typ انواع محتوا).

Date-In-Snippet-Preview-Yoast

اکنون این کد را به موضوع خود اضافه کنید (یا از آن استفاده کنید ارسال افزونه به روز شده تاریخ) که همان کار را انجام می دهد. اگر از این استفاده می کنید چارچوب پیدایش شما می توانید استفاده کنید افزونه Genesis Simple Edits برای افزودن کد کوتاه تاریخ تغییر یافته به بخش “ورود متا” در زیر Genesis → Edits Simple.

آخرین اصلاح شده: <?php the_modified_date ()؛ ?>

معدن شبیه این است …

ورود-متا

که نتیجه…

تاریخ تغییر تاریخ اصلاح شده

2.8 نوار رده از URL ها

اگر / دسته / در لینک های ثابت وبلاگ شما وجود دارد ، این بدون هدف است و باید آن را در Yoast (جستجوگرها SEO ظاهر ظاهر Appe طبقه بندی ها) حذف کنید. با این حال مراقب باشید ، این پیوندها را برای پستهایی با کلمه “دسته” در URL ها تغییر می دهد (تغییر مسیرها). ببینید چه موقع تغییر لینک های مجزا را مشاهده کنید.

پیشوند Yoast-categories-prefix

2.9 پودرهای سوخاری

Breadcrumbs متنی ناوبری است که معمولاً در بالای محتوا مشاهده می کنید…

پودرهای سوخاری

آنها همچنین در نتایج جستجو ظاهر می شوند …

SEO Breadcrumbs

فعال کردن آرد سوخاری در Yoast (جستجوگرها ar ظاهر جستجو → نان های سوخاری)…

Yoast-Breadcrumbs-تنظیمات

سپس این کد را به هر کجا که می خواهید خرده خرده نان ها برای نمایش اضافه کنید. متداول ترین مکان ها header.php ، single.php یا page.php هستند. اینجا آموزش خرده فروشی های Yoast اگر کمک لازم داشتی. من از آنها استفاده نمی کنم ، زیرا من این شلوغی را دوست ندارم ، اما اگر فکر نمی کنید که چگونه به نظر می رسد ممکن است SEO را کمی بهبود بخشد زیرا به کاربران و موتورهای جستجو کمک می کند ساختار محتوای شما را بیاموزند.

<?پی اچ پی
if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

“،”

‘)؛
}
?>

2.10 داده های متا اجتماعی

نحوه اشتراک محتوای خود را وقتی در Facebook / Twitter به اشتراک گذاشته می شود سفارشی کنید …

اشتراک در فیس بوک

در Yoast به SEO → Social بروید ، سپس داده های متا را در زیر Facebook / Twitter فعال کنید. در حالی که اینجا هستید ، فراموش نکنید سایت خود را با Pinterest تأیید کنید و صفحه Google+ خود را به Yoast اضافه کنید.

Yoast-Social-Meta-Data

اکنون یک صفحه / ارسال را ویرایش کنید ، به بخش Yoast بروید ، روی پیوند اشتراک (تصویر زیر) کلیک کنید و می توانید تصاویر را در فیس بوک (1200 x 630px) و توییتر (1024 x 512px) بارگذاری کنید. بله ، این بدان معناست که اگر می خواهید زیبا باشد ، برای هر قطعه محتوا 2 گرافیک ایجاد کنید.

بهینه سازی رسانه های اجتماعی-اجتماعی

اگر پست های تبلیغاتی در Facebook را افزایش می دهید, می توانید متن تبلیغ را با استفاده از Yoast کنترل کنید. فیس بوک به شما اجازه نمی دهد عنوان را تغییر دهید ، بنابراین قبل از به اشتراک گذاشتن پست خود در Facebook ، عنوان مورد نظر خود را با استفاده از قسمت “عنوان Facebook” Yoast (که می تواند با عنوان SEO + توضیحات متا متفاوت باشد) به آن بدهید. اگر عنوان Facebook شما فوراً کار نمی کند ، سعی کنید حافظه نهان وب سایت خود را پاک کنید. فهمیدم که بعضی اوقات می تواند چندین روز طول بکشد تا با عنوان / تصویر جدید فیس بوک به روز شود.

عنوان فیس بوک Yoast

2.11 ویرایشگر فله

عناوین جستجوگرها + توضیحات متا را بصورت عمده ویرایش کنید بدون اینکه از طریق هر صفحه / پست جداگانه بروید. فوق العاده برای افزایش توضیحات متا برای افزایش CTR یا نوشتن آنها در صورتی که هنوز این کار را نکرده اید ، بسیار مفید است. ویرایشگر عمده Yoast به شما نمی گوید کلمه کلیدی تمرکز هر پست یا نوار طول را نشان نمی دهد ، بنابراین مطمئن شوید که کلمه کلیدی فوکوس خود را درج می کنید و در محدوده کاراکترها قرار می گیرید.

Yoast-Bulk-Editor

2.12 Yoast Premium: ارزشش را دارد؟ نه.

این برای من نبود.

این شامل یک مدیر تغییر مسیر است که می تواند با استفاده از افزونه رایگان Quick Page / Post Redirect انجام شود. آنالیز چند کلمه کلیدی فقط تطابق دقیق کلمه کلیدی تمرکز شما را تشخیص می دهد (کلمات کلیدی ثانویه معمولاً به عنوان مسابقات جزئی استفاده می شوند) … بنابراین این جز فایده نگه داشتن آنها بی فایده است. تا زمانی که شما در حال نوشتن مطالب عالی هستید و SEO مناسب در صفحه را با افزونه رایگان Yoast (و نکاتی از این راهنما) می نویسید ، 89 دلار در سال را صرف حق بیمه Yoast نکنید.

نمای کلی از هر ویژگی…

مدیر تغییر مسیر – به شما امکان می دهد خطاهای خزیدن را در برگه کنسول جستجو Yoast با تنظیم مسیرهای تغییر مسیر برطرف کنید (اما می توانید از پیوند سریع / تغییر مسیرهای ارسال) پس از تغییر مجدد پیوند مجدد ، Yoast به طور خودکار تنظیم مجدد تنظیمات را انجام می دهد ، که خوب است ، زیرا سایر افزونه های هدایت شونده این کار را انجام نمی دهند. همچنین می توانید تغییر مسیرهای موجود را از افزونه تغییر مسیر و .htaccess.

مدیر yoast-redirect-مدیر

چندین کلمه کلیدی تمرکز – کلمات کلیدی ثانویه را می توان با جستجوی مترادف کلمه کلیدی اصلی شما و ترکیب مسابقات جزئی در کل محتوای شما هدف قرار داد … بسته های تم WordPress (اولیه) + بسته های برنامه نویس WordPress (ثانویه) = 10 بهترین بسته های تم وردپرس / بسته های برنامه نویس (عنوانی که هر دو را شامل می شود) . از آنجا که کلمه کلیدی ثانویه به عنوان یک تطابق دقیق استفاده نمی شود ، Yoast آن را تشخیص نمی دهد و حباب های کلیدی ثانویه شما در Yoast به رنگ قرمز خواهد بود … خوب است اما عملکرد را بی فایده می کند.

عنوان

پیوند داخلی – مقالاتی را که برای پیشنهادات پیوند داخلی نوشتید ، نشان می دهد.

بینش – بیشترین کلمات استفاده شده در صفحه را نشان می دهد.

پیش نمایش اجتماعی – پیش نمایش نحوه نمایش یک پست را هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر نشان می دهد ، اما تا زمانی که در حال آپلود تصاویر سفارشی همانطور که در شرح داده شده است بخش 2.11, شما می دانید که به هر حال چگونه به نظر می رسند (همان عکسهایی که آپلود کرده اید) ، بنابراین نیازی به این کار نیست.

پیش نمایش های yoast-social

پشتیبانی حق بیمه – من از چندین نفر شنیده ام که آنها فقط شما را به آموزش ها ارجاع می دهند.

نتیجه – اگر چیزی را دیدید که دوست دارید 89 دلار در سال باشد ، مطمئناً. اما اکثر مردم به این امر کاملاً احتیاج ندارند. به احتمال زیاد به هیچوجه SEO را بهبود نمی بخشد … اگر از من بپرسید ، یک تجمل بی نظیر است.

3. تحقیق در مورد کلید واژه

بهترین کلمات کلیدی عبارتهای خاص (دم بلند) با محتوای ضعیف در نتایج جستجوی Google هستند. اگر کلمه کلیدی خود را Google کنید و محتوای کوتاهی را ببینید که به طور گسترده موضوع را پوشش نمی دهد ، معمولاً یک برنده دارید. در اینجا ابزارها / استراتژی هایی که برای یافتن کلمات کلیدی استفاده می کنم آورده شده است.

3.1 به عمومی پاسخ دهید

به عمومی پاسخ دهید کلمات کلیدی را از Google Autocomplete می کشد و آنها را به سؤالات ، عبارات و مقایسات تقسیم می کند. این به معنای واقعی کلمه جالب ترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی است.

کلمات کلیدی Yoast - پاسخ عمومی

3.2 Google Autocomplete

قابل اعتماد و متخصص google.com و شروع به تایپ کردن یک کلمه کلیدی کنید تا Google این عبارت را کامل کند (به یاد داشته باشید ، معمولاً به دنبال عبارات دم بلند هستید که معمولاً دارای 3+ کلمه هستند از آنجا که اینها بسیار کم رقابتی هستند) همچنین می توانید در هر جای عبارت از یک شخصیت برجسته _ _ استفاده کنید و Google خالی را پر می کند. برای این روش باید روی نویسه تأکید شده پایان دهید.

Google-Auto-Complete-Fill-In-The-Blank-1

برای دیدن کلمات کلیدی بیشتر در بازشو ، از تعدد یا ترتیب کلمات مختلف استفاده کنید …

Google-Autocomplete-Plural-Keywords

هر سرویس (و مکان) باید مورد هدف قرار گیرد صفحات جداگانه در وب سایت خود …

کلمات کلیدی چندگانه

برای موضوعات رقابتی ارسال بلاگ ، همیشه یک کلمه کلیدی بسیار خاص (دم بلند) را انتخاب کنید …

کلید واژه های بلند

شما می توانید همین کار را برای کلمات کلیدی ویدیویی انجام دهید …

کلمات کلیدی ویدیویی

چگونه یک کلمه کلیدی برای آموزش Yoast پیدا کردم …

Yoast-Keyword-Research

کلید واژه Yoast

3.3 مرورگر کلمه کلیدی Moz

برای اطمینان از اینکه کلمات کلیدی Google Autocomplete را از دست ندهید ، استفاده کنید مرورگر کلمه کلیدی Moz که مانند برنامه کلید واژه Google فقط بهتر (و رایگان) است. با یک عبارت گسترده شروع کنید ، ابزار را اجرا کنید ، سپس در زیر کلمات کلیدی گروه “بله ، با شباهت واژگانی کم” را انتخاب کنید. این باعث می شود که شما بارها و بارها از میان تغییرات کلیدی کلیدی عبور نکنید.

پیشنهادات کلمات کلیدی Moz

3.4 HubShout WebGarder

برای دیدن لیست کامل کلمات کلیدی برای وب سایت های رقیب ، آنها را از طریق برنامه اجرا کنید HubShout WebGrader

کلمات کلیدی من

3.5. کلید واژه های بلند

کلمات کلیدی با دم بلند عبارات بسیار خاصی هستند (گسترده نیستند) معمولاً با 3+ کلمه مجزا در عبارت. آنها معمولاً کمتر جستجو می کنند اما راه کمتر رقابتی. اگر با SEO خود نتیجه نمی گیرید ، احتمالاً یا کلمات کلیدی خیلی گسترده ای را هدف قرار نمی دهید یا محتوای شما به اندازه کافی طولانی و کامل نیست. شما حتی می توانید شیکاگو وردپرس را به جای طراحی وب شیکاگو (از آن که خاص تر است) مورد هدف قرار دهید و این باعث کاهش رقابت می شود. کلمات کلیدی با دم بلند همچنین یک بازدید کننده هدفمندتر را به سایت شما وارد می کنند (افرادی که می خواهند طراحی وردپرس را طراحی کنند).

کلید واژه های بلند

3.6. کلمات کلیدی تاریخ

ترافیک اضافی را با هدف قرار دادن کلمات کلیدی تاریخ برای پست های حساس به زمان انجام دهید …

کلمات کلیدی حساس

نکته اصلی این است که تاریخ (سال) را در عنوان صفحه خود ، عنوان SEO ، توضیحات متا وارد کنید. البته این به من نیاز دارد تا آموزش را به روز نگه دارم ، اما این موضوع در طول سال 2017 ترافیک بیشتری را به همراه داشته است (می توانید کلمات کلیدی جستجو شده خود را بررسی کنید تجزیه و تحلیل جستجو).

تاریخ در عناوین SEO

3.7 مترادف Target در همان صفحه

قانون کلی این است که اگر 2 کلمه کلیدی یکسان هستند هدف جستجو (افراد قصد دارند در صورت جستجو در هر كلمه كليدی ، اطلاعات مشابهی را پیدا كنند) ، هر دو كلمه كلیدی را می توان در همان صفحه هدف قرار داد.

اما گاهی اوقات شما نیاز به تجزیه و تحلیل نتایج جستجو برای دیدن میزان نوسان آنها دارید. من صفحات جداگانه ای دارم خدمات سئو وردپرس, مشاوره SEO WordPress, و کارشناس سئو وردپرس. تقریباً همه آنها دقیقاً یکسان هستند ، اما نتایج جستجو بسیار متفاوت است … بنابراین من برای هر صفحه یک صفحه ایجاد کردم و اکنون در بین 2 نفر برتر رتبه بندی شده ام. من همین کار را با خودم کردم مضامین Genesis WooCommerce پست که همچنین “مضامین تجارت الکترونیک تجارت” را هدف قرار می دهد زیرا وقتی هر دو کلمه کلیدی را Googled کردم ، نتایج جستجو تقریباً یکسان بودند.

3.8 هدف قرار دادن کلمات کلیدی متعدد

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک مترادف از کلید واژه اصلی خود تحقیق کنید و سپس هر دو مورد را در عنوان صفحه ، عنوان سئو و توضیحات متا درج کنید. این مهمترین بخش توسط FAR است اما می توانید کلمات کلیدی ثانویه خود را 1-2 بار در محتوای خود بپاشید. شما لازم نیست که هر دو را به عنوان کلمات کلیدی کامل (مطابقت دقیق) درج کنید در غیر این صورت تیتر شما اسپم به نظر می رسد. ساخت عنوانی که به نظر خوب می رسد و شامل آن می شود مسابقات جزئی راه رفتن است.

مرحله 1: کلید واژه اصلی خود را تحقیق کنید …

کلمات کلیدی ثانویه

گام 2: به جستجوی کلید واژه ثانویه خود بپردازید …

کلید واژه تمرکز ثانویه

مرحله 3: عنوانی بنویسید که هر دو را در برمی گیرد و هنوز هم زیبا به نظر می رسد…

عنوان

مرحله 4: رتبه بندی برای هر دو کلمه کلیدی…

فوکوس-کلمه کلیدی-1

فوکوس-کلمه کلیدی-2

شما می توانید از همان استراتژی در توضیحات متا و (کمی) در بدن محتوا استفاده کنید.

4. مسابقه کلید واژه

اگر یک کلمه کلیدی رقابتی تر باشد:

 • گسترده است
 • نتایج برتر دارای محتوای قوی است
 • نتایج برتر DA / PA بالا در MozBar است
 • نتایج برتر با وب سایتهای معتبر جمع می شوند
 • تبلیغات زیادی را از Google AdWords مشاهده می کنید
 • تعداد زیادی از نتایج جستجو وجود دارد (33.8 میلیون خیلی زیاد است)
 • شما یک عبارت گسترده را در یک شهر بزرگ هدف قرار می دهید (به عنوان مثال طراحی وب شیکاگو)
4.1 نتایج جستجوی Google را تجزیه و تحلیل کنید

جستجوی کلمه کلیدی شما و تجزیه و تحلیل نتایج جستجو باید حتما باشد. شما نمی خواهید تمام این مدت را صرف ایجاد محتوا برای کلمه کلیدی کنید که هرگز برای آن دسته بندی نمی شوید. اگر کلمه کلیدی را Google می کنید و شاخص های زیر را مشاهده می کنید ، ممکن است بخواهید کلمه کلیدی دیگری را انتخاب کنید (اشاره: خاص تر شوید).

مسابقه کلید واژه

4.2. موبر

برنامه افزودنی MozBar Chrome به شما امکان می دهد هر کلمه کلیدی Google را ببینید و DA را ببینید (اختیارات دامنه) و PA (اقتدار صفحه) از هر نتیجه جستجو هرچه این تعداد بیشتر باشد ، کلمه کلیدی رقابتی تر است. استفاده کنید کاوشگر Moz برای یادگیری اقتدار دامنه وب سایت خود و تلاش برای رقابت در محدوده خود (به نمودار زیر مراجعه کنید). با ایجاد اقتدار دامنه خود (با ایجاد محتوای عالی و بدست آوردن پیوندها) می توانید شروع به هدف قرار دادن کلمات کلیدی رقابتی تر کنید که جستجوهای ماهانه بالاتری در ابزارهایی مانند کلید واژه Explorer. وب سایت های جدید با DA پایین باید عبارات بسیار خاص و کم رقابت را با جستجوی ماهانه کم داشته باشند.

مسابقه کلید واژه MozBar

4.3 چند جستجو ماهانه?

هرچه قدرت دامنه شما بالاتر باشد ، جستجوهای کلمات کلیدی شما بیشتر می شود. وب سایت خود را از طریق اجرا کنید اکسپلورر پیوند Moz (یا از هرکدام استفاده کنید جستجوگر دامنه) برای پیدا کردن مال شما.

اداره دامنه

اکنون از این نمودار استفاده کنید Orbit Media. من اکثراً عبارات 3 کلمه را هدف قرار می دهم ، اما وقت زیادی را صرف محتوا کردم. هر چه کلمه کلیدی رقابتی تر باشد ، باید زمان بیشتری را برای صرف محتوا اختصاص دهید.

کلید میانبر تحقیق

5- بهینه سازی محتوا

فراموش نکنید فهرست مطالب را اضافه کنید به پست های طولانی! در اینجا چند نکته دیگر …

5.1. صفحات کاملاً بهینه شده (نمونه)

Backlinko اینفوگرافیک سئو در صفحه بهترین موردی است که من تاکنون دیده ام (آن پست دارای 19،000+ اشتراک). خیلی نگران نباشید در مورد چراغهای سبز ، از مسیر “متن و عکس” پیاده شوید و شروع به انجام کار متفاوت. مطالب ، فیلم ها و / یا اینفوگرافیک های فوق العاده دقیق. یکی را انجام دهید!

در صفحه-جستجوگر

موز عوامل رتبه بندی در صفحه همچنین جامد هستند …

از طریق-جستجوگرها

5.2 جامع بودن محتوا

جامع بودن محتوا این ایده است محتوا باید به همه جوانب سؤال کاربر پاسخ دهد. به همین دلیل طول در استحکام سؤال است (برای پاسخ به کلمات کلیدی سؤال از Answer the Public استفاده کنید).

5.3 هدف برای 3،000+ کلمه

من چندین هفته در این آموزش سئو وردپرس صرف کرده ام ، اما به احتمال زیاد روزانه 100+ بازدید می کند (بیشتر مقالات طولانی من انجام می دهند). هرچه کلمه کلیدی رقابتی تر باشد ، محتوای بیشتری نیز باید داشته باشید. شاید بتوانید از 1000 کلمه برای کلمات کلیدی کم رقابت استفاده کنید ، اما معمولاً 3،000+ کلمه برای عبارات رقابتی (کلمات کلیدی با جستجوهای ماهانه بیشتر و رقابت در MozBar) من به شما نمی گویم که فقط کافی است یک متن متن اضافه کنید … طراحی صفحات و پست های وبلاگ با گرافیک زیبا ، فهرست مطالب ، فیلم ها … همه باید مورد توجه قرار گیرد.

Word Word Word Count

افزایش پست های مربوط به موضوعات مهم ، دلیل شماره 1 سایت من از 500 به 2500 کاربر در روز است.

5.4 محتوای سنگ بنای

این مفیدترین مطالب در وب سایت شماست. برای من ، این آموزش های من در مورد Yoast ، بهینه سازی سرعت ، کنسول جستجوی Google و موارد دیگر است. فقط 20 آموزش 100+ من تقریبا 80٪ از ترافیک من را ایجاد می کنند. آنها همچنین اکثر مشتری ها ، پیوندها ، مشترکان و فروش سهام را به من می دهند. من این جلو و مرکز را در صفحه اصلی ، منوی ناوبری ، نوار کناری و ویجت بعد از ورود خود قرار داده ام.

سری سئو وردپرس

من بسیار زیاد سنبله راهنمایی و رانندگی خود را به این آموزشها کمک می کنم. آنها بسیار مفیدتر از کسل کننده من هستند مشاوره SEO WordPress صفحات (هیچ کس به آن پیوند نخواهد خورد). شما باید بیاموزید مخاطبان شما کدام محتوا را مفید ترین و در واقع تولید این محتوا می دانند.

آمار Google Analytics

5.5 محدودیت های کاراکتر قطعه
 • عنوان سئو: در حالت ایده آل 50-55 کاراکتر
 • توضیحات متا: در حالت ایده آل 145-155 کاراکتر

Yoast به شما می گوید که خیلی کوتاه هستند یا طولانی …

محدودیت شخصیت Yoast

همینطور پیشرفت های HTML بخش کنسول جستجوی Google …

پیشرفت های HTML

Google از توصیفهای متا طولانی تر استفاده می کند (بعضی مواقع)
Google شروع به نمایش توضیحات متا طولانی تر در برخی از نتایج جستجو کرد. اینها هستند توسط Google انتخاب شده است (آنها از Yoast گرفته نمی شوند) و معمولاً از محتوای واقعی موجود در صفحه گرفته می شوند. توضیحات متا شما هنوز باید از “طول متر” Yoast پیروی کند در صورتی که Google تصمیم بگیرد از طول شخصیت معمولی استفاده کند و در صورت انتخاب نسخه طولانی تر آن را به Google واگذار کند..

طولانی تر-متا توضیحات

در این توییت دنی سالیوان از گوگل می گوید …

onger-Meta-توضیحات-Google

5.6 قطعه ثروتمند

قطعه غنی اطلاعات اضافی را به قطعه قطعه اضافه می کند و می تواند CTR را افزایش دهد …

ستارگان مرور داده های ساختاری

دستورالعمل ها

 • نظرات ، دستور العمل ها یا موارد دیگر را بنویسید انواع محتوا جایی که می توان از قطعه های غنی استفاده کرد
 • یک افزونه غنی از قطعه را انتخاب کنید (به عنوان مثال. همه در یک طرح یا بررسی WP)
 • All In One Schema رایگان است اما دارای حداقل گزینه های سفارشی سازی و کسل کننده به نظر می رسد
 • WP Review بسیار بهتر به نظر می رسد ، دارای چندین قالب از پیش طراحی شده است ، توسط MyThemeShop بطور مرتب نگهداری و به روز می شود ، از 14 نوع داده پشتیبانی می کند ، و چیزی است که من از آن استفاده می کنم
 • برای علامت گذاری به محتوا و آزمایش آن از افزونه استفاده کنید ابزار داده ساختار یافته Google
 • از آموزش من استفاده کنید اضافه کردن قطعه های غنی به وردپرس برای راهنمایی های کامل
5.7 قطعه های ویژه

قطعه های برجسته وقتی Google قسمتهایی از محتوای شما را در نتیجه بسیار عالی نمایش می دهد. گوگل این نتیجه را از هر نتیجه صفحه 1 که انجام کار عالی در آن است ، می گیرد به صورت مختصر پاسخ دادن به سؤالات در قالب پاراگرافها ، لیست ها و جداول (3 نوع قطعه برجسته برجسته).

من این مورد را برای نوشتن یک گرافیک زیبا درباره کلمه کلیدی (SiteGround در مقابل Bluehost) کمک می کنم ، و به منابع / منابع غیرمجاز گوگل پیوند می زنم. حقایق (چگونه Bluehost متعلق به است EIG, نظرسنجی های فیس بوک, صفحه میزبانی توصیه شده وردپرس) و نگه داشتن آن براساس واقعیت.

قطعه های ویژه

چگونه می توان گوگل را به جوایز قطعه های برجسته شما اهدا کرد

 • یک کلمه کلیدی را در جایی که افراد می خواهند یک پاسخ مختصر داشته باشند هدف قرار دهید
 • مرورگر کلمه کلیدی Moz دارای فیلتری است که به یافتن کلمات کلیدی سوال کمک می کند
 • مشخص کنید که آیا پاسخ باید یک پاراگراف ، لیست یا جدول باشد
 • کلمات کلیدی هدفمند که از قبل دارای قطعه برجسته هستند اما یک کار ضعیف را انجام می دهند
 • با استفاده از منابع با کیفیت (پیوندها ، گرافیک ها و غیره) محتوای مبتنی بر واقعیت ایجاد کنید
 • اگر قصد جعبه پاسخ را دارید ، با استفاده از یک بازی دقیق ، کلمه کلیدی خود را هدف قرار دهید
 • اطمینان حاصل کنید که در صفحه 1 برای کلید واژه هستید ، در غیر اینصورت ، محتوای را بهبود بخشید
 • در نهایت گوگل مشخص می کند که آیا آنها نتیجه شما را نشان می دهند یا اصلاً نتیجه می گیرند
5.8 سرفصل های هنری

عناوین – پستها معمولاً دارای عناوین طولانی تر از صفحات هستند. عناوین پست من معمولاً مانند این موارد پیش می رود: تنظیمات ایده آل WP Rocket With Cloudflare + StackPath دستورالعمل (شماره 1 پلاگین کش ذخیره شده ، جدیدترین نسخه 3.0.5.1). صفحات من بیشتر شبیه به این است: مشاوره SEO WordPress. اکثر صفحات من از یک مطابقت با کلمات کلیدی دقیق برای توصیف سرویس استفاده می کنند در حالی که پست های من همچنین آنچه را که در این آموزش وجود دارد پوشش می دهند (و اغلب اوقات شامل سال “2018” برای کمک به هدف قرار دادن کلمات کلیدی تاریخ) می شوند. این باعث می شود افراد به خواندن بپردازند و منجر به کاهش سرعت گزاف گویی شود.

عنوان صفحه: مشاوره SEO WordPress – کوتاه
تیتر ارسال: تنظیمات ایده آل WP Rocket با Cloudflare + دستورالعمل StackPath (پلاگین شماره 1 دارای حافظه نهان ، جدیدترین نسخه 3.0.5.1) – طولانی

5.9 ساخت عناوین SEO

بعضی از افراد خیلی سخت سعی می کنند با درج کلمه کلیدی خود چراغ های سبز در Yoast دریافت کنند ، آنها فراموش می کنند که یک عنوان خوب بنویسند که باعث می شود افراد روی پیوند خود کلیک کنند. در اینجا چند نمونه سرفصل آورده شده است.

تیتر 6

تیتر 3

تیتر 4

تیتر 5

تیتر 2

عناوین SEO – ارسال عناوین SEO معمولاً نسخه کوتاه عنوان قبلی شماست: تنظیمات ایده آل WP Rocket With Cloudflare + StackPath CDN (2018). صفحات معمولاً نسخه طولانی تر از عنوان کوتاه شما هستند: مشاور SEO WordPress / Yoast Expert – Tom Dupuis. من “Yoast Expert” را گنجانده ام زیرا می دانم بیشتر افرادی که به دنبال مشاوره SEO WordPress SEO هستند ، با Yoast نیاز به کمک دارند. به جای اینکه فقط کلمه کلیدی و نام خانوادگی خود را وارد کنید (boooring), خود را کمی متمایز کنید – به آنها بگویید که چرا شما با همه افراد دیگر در Google تفاوت دارید.

عنوان صفحه جستجوگرها: مشاور SEO WordPress / Yoast Expert – Tom Dupuis – نسخه طولانی از عنوان من “WordPress SEO مشاوره”
عنوان SEO را ارسال کنید (کوتاه شده): تنظیمات ایده آل موشک WP با Cloudflare + MaxCDN (V. 3.0.5.1) – نسخه کوتاه از عنوان من “تنظیمات موشک ایده آل WP با Cloudflare + دستورالعمل های StackPath (شماره 1 پلاگین کش ذخیره شده ، جدیدترین نسخه 3.0.5.1)”

5.10 ساختن توضیحات متا

بله ، شما باید از کلید واژه تمرکز خود در اینجا استفاده کنید (یا تنوع آن). اما هدف اصلی از توضیحات متا خلاصه کردن مطالب و گفتن به مردم چرا باید بر روی نتیجه شما کلیک کنند. در من آموزش تنظیمات Yoast توضیحات متا به مردم می گوید من یک پرونده فشرده از تنظیمات Yoast از پیش تنظیم شده خود دارم. موارد کوچک مانند این می توانند به راحتی نرخ کلیک شما را افزایش دهند.

توضیحات متا

5.11. بهینه سازی تصویر اجتماعی

دیدن بخش 2.11 برای ایجاد قالب محتوا به درستی هنگامی که در Facebook / Twitter به اشتراک گذاشته می شود.

5.12. چند بار کلمه کلیدی خود را در محتوا رها کنید

تراکم کلمات کلیدی به سختی اهمیت دارد (در واقع می توانید دریافت کنید) جریمه شده برای کلمات کلیدی) اما شما باید چندین بار در محتوا از آن استفاده کنید که مهمترین آن در جملات زوج اول است. Yoast چیزهای زیادی در مورد تراکم کلمه کلیدی اما من مخالفم ، اغلب منجر به محتوای اسپم می شود.

لازم نیست که 100٪ دقیق از کلمات کلیدی تمرکز شما باشد, اما باید نزدیک باشد و به طور طبیعی بخواند. Yoast فقط مطابقت دقیق با کلمات کلیدی را در ویرایشگر تصویری (نه سازندگان صفحه) تشخیص می دهد ، تا زمانی که به آن اشاره کنید (یا یک تنوع) ، می توانید توصیه تراکم کلمات کلیدی در Yoast را نادیده بگیرید. و اگر تصویری را در قسمت بالای پست درج می کنید ، Yoast این را به عنوان اولین پاراگراف حساب می کند – بنابراین استفاده از “کلمه کلیدی” در پاراگراف اول “(توصیه Yoast) بعضی اوقات امکان پذیر نیست. آن را سرنگون نکنید … هنگام نوشتن در مورد موضوع ، معمولاً ذکر می کنید بیت از کلمه کلیدی شما به طور طبیعی در محتوای / تصاویر خود استفاده کنید. این همان چیزی است که Google می خواهد.

تراکم کلمات کلیدی Yoast FOcus

کلید واژه در پاراگراف اول

5.13. از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید

چرا نباید در مورد چراغهای سبز وسواس کنید …

 • Google مجازات می کند کلمات کلیدی
 • Yoast فقط مسابقات منطبق با کلمات کلیدی تمرکز شما را تشخیص می دهد
 • اگر از مسابقات جزئی (مترادف) استفاده می کنید ، Yoast آن را تشخیص نمی دهد
 • بیش از حد بسیاری از مطابقت های دقیق با کلمات کلیدی باعث می شود محتوای شما اسپم به نظر برسد
 • مطابقت ها / مترادف های جزئی تشویق می شوند و اغلب طبیعی تر به نظر می رسند
 • عناوین باید افراد را به خواندن جلب کنند ، نه فقط شامل کلمه کلیدی تمرکز شما هستند
 • بهینه سازی محتوا چیزی بیش از استفاده از کلمات کلیدی است ، که بیشتر آن چیزی است که Yoast پیشنهاد می کند

آنچه SEO تجزیه و تحلیل Yoast باید بگوید:

اخطار: تزریق کلمات کلیدی در مطالب / قطعه های شما باعث می شود آنها اسپم به نظر برسند! آیا برای افزایش CTR به فکر نوشتن عنوان سئو + توضیحات متا هستید؟ هر نتیجه در Google از کلید واژه استفاده می کند – چرا کسی روی پیوند شما کلیک می کند? بله ، شما باید از کلمه کلیدی خود در عنوان صفحه ، عنوان SEO و توضیحات متا استفاده کنید … اما کلمات کلیدی را فقط برای دریافت چراغهای سبز در Yoast تزریق نکنید. تراکم و کلمات کلیدی موجود در زیر عناوین را فراموش کنید … به فکر اضافه کردن فهرست مطالب به پست های طولانی تر ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها ، قطعه های غنی ، تصاویر اشتراک گذاری اجتماعی ، و محتوای نازک را افزایش می دهد تا آن را بهتر و دقیق تر از همه افراد دیگر.

5.14. پیوندهای ثابت

چند یادداشت در مورد پیوندهای ثابت (URL / slugs)…

5.14.1. پیوندهای کوتاه را کوتاه کنید

کوتاه کردن پیوند مجدد بر کلمات کلیدی موتورهای جستجو تأکید دارد …

پیوندهای کوتاه شده

5.14.2. همیشه لغات Stop را حذف نکنید

کلمات را متوقف کنید کلمات کوتاه و غیر توصیفی هستند که Yoast توصیه می کند از لیست پیوندها استفاده کنید تا تأکید بیشتری روی کلید واژه تمرکز شما شود. اگرچه این معمولاً خوب است ، اما می تواند باعث شود که همگام های شما بسیار عجیب به نظر برسند (شکل زیر را ببینید). اگر افراد می توانند به پیوند همیشگی شما نگاه کنند و بدانند مقاله در مورد چیست ، آنها را حذف کنید. اما اگر باعث می شود آنها خنده دار بخوانند ،.

کلمات Yoast-Stop

چرا نباید همیشه کلمات متوقف را حذف کنید …

Yoast-Stop-Words- مثال

5.14.3. چه موقع برای تغییر پیوندها

وقتی نوبت به تغییر پیوند ثابت رسیده است:

 • شما به SSL (HTTPS) تغییر می دهید
 • شما در حال تغییر به غیر WWW هستید
 • کلمه “دسته” در آدرس های اینترنتی ارسال شده است
 • شما در حال استفاده از ساختار پیوند مجازی؟ p = 123 هستید
 • نسخه قدیمی Yoast کلمات متوقف شما را سلب کرد
 • پیوند ثابت محتوای / کلمه کلیدی صفحه را توصیف نمی کند
 • شما در حال بازنویسی محتوا برای هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی کاملا متفاوت هستید
 • صفحه / پست به خوبی تنظیم نشده است (دارای ترافیک / لینک / اشتراک کم است)

بهتر است به جای اینکه چندین بار آنها را تغییر دهید ، همه پیوندها را یکجا اصلاح کنید. اگر به هر حال به SSL تغییر می دهید ، ممکن است از URL های وبلاگ به طبقه غیر WWW ، نوار طبقه (نوار) ​​تبدیل شده و هر صفحه / پست را با پیوندهایی ثابت کنید که توصیف کننده محتوای / کلمه کلیدی آن نیستند. مطمئن شوید که تغییر مسیرهای مناسب را تنظیم کرده و به Google زمان می دهید تا سایت خود را دوباره بگیرد و مجدد لینک های جدید را در نتایج جستجو به روز کند. ممکن است افت رتبه را ببینید – که معمولاً موقتی است.

5.14.4. از ساختار پیوند ثابت “نام ارسال” استفاده کنید

ساختار پیوند نام پیوند (www.yourwebsite.com/post-name/) به طور کلی بهترین گزینه است. می توانید این مورد را در WordPress در زیر تنظیمات → Permalinks پیدا کنید. این کوتاه است و به شما امکان می دهد عنوان پست شما در قسمت جلوی پیوندهای ارتباطی شما قرار بگیرد (که شامل کلمه کلیدی شماست). ممکن است یک ساختار سفارشی از /٪ category٪ /٪ postname٪ / را در نظر بگیرید که پست های شما را در دسته بندی وبلاگ خود طبقه بندی می کند. هر دو خوب هستند مگر اینکه دلیل خوبی برای استفاده از ساختار متفاوت داشته باشید.

تنظیمات پیوند نام نام را ارسال کنید

5.15. تصویر جستجوگرها

به یاد داشته باشید به تصاویر را برای سرعت بخش در بخش 6.7 بهینه کنید.

5.15.1. نام پرونده تصویر

قبل از آپلود کردن آنها در وردپرس ، برچسب گذاری کنید بنابراین نام پرونده تصویر را توصیف می کند. اگر قبلاً آنها را با نام پرونده های غیر توصیفی (DSC12345) بارگذاری کرده اید ، آنها را دوباره بارگذاری کنید. کلمات کلیدی را در نام فایل یا متن alt قرار ندهید (فقط در صورت توصیف تصویر از آن استفاده کنید) و اگر حباب قرمز است این توصیه Yoast را نادیده بگیرید. به سادگی تصویر را توصیف کنید.

نام پرونده تصویر

5.15.2. متن Alt Alt

متن alt باید برابر با نام پرونده باشد. برای اینکه وردپرس به طور خودکار متن alt را پر کند ، از افزونه ای مانند استفاده کنید ویژگی های خودکار تصویر از نام پرونده با فله به روز.

متن جایگزین

5.16. پیوندها

در این بخش پیوندهای داخلی ، پیوندهای خارجی ، عناوین پیوندها ، پیوندهای وابسته و رفع پیوندهای شکسته را پوشش می دهیم. این صفحه همچنین روی بک گراندها نیز لمس می کند – معمولاً با ایجاد محتوای برجسته.

5.16.1. پیوندهای داخلی

پیوندهای داخلی روشی طبیعی برای ایجاد پیوند به محتوای شما هستند و در عین حال به افراد کمک می کنند تا اطلاعاتی درباره یک موضوع خاص پیدا کنند. اگر پیکربندی WP Rocket را در این راهنما توصیه کنم ، به جای قرار دادن هر عکس از صفحه ، به آموزش WP Rocket خود اشاره خواهم کرد ، این امر می تواند محتوای تکراری باشد.

کنترل سایتها – هرچه تعداد پیوندهای شما به یک صفحه بیشتر باشد ، احتمال بیشتری در این صفحه وجود دارد لینک های سایت بخش نتایج جستجوی Google. پیوندهای داخلی روش اصلی کنترل این موارد است.

صفحات سایت

از افزونه های پیوند داخلی استفاده نکنید – هیچ الگوریتمی کار بهتری نسبت به درج لینک درج انجام نخواهد داد که برای پلاگینهای “پستهای مرتبط” نیز صادق است. به علاوه ، این افزونه ها می توانند سایت شما را کند کنند.

5.16.2. لینک های خارجی

پیوندهای خارجی مانند استناد به منابع به Google است. آنها باید از وب سایت های قابل اعتماد باشند ، اما همچنین می توانند اطلاعات اضافی در مورد موضوعات خاص ارائه دهند. از پیوند دادن به وب سایت های عمومی مانند ویکی پدیا خودداری کنید و در عوض به محتوای درون طاقچه خود پیوند دهید. از هر تعداد صفحه در هر صفحه استفاده کنید زیرا Google از مطالبی که شما به عنوان سیگنال ارتباط با محتوای خود استفاده می کنید ، استفاده می کند و SEO را بهبود می بخشد.

5.16.3 متن لنگر

متن لنگر متنی است که برای نامگذاری پیوند شما استفاده شده است. Moz توصیه می کند از متن لنگر سنگین ، کوتاه ، توصیفی و بدون کلمه کلیدی استفاده کند ، در حالی که ویکی پدیا از تمام متن های لنگر مطابقت دقیق استفاده می کند (که برخی معتقدند به بهبود رتبه بندی آن صفحه برای کلمات کلیدی آن کمک می کند). من استراتژی Moz را دنبال می کنم زیرا مسابقات دقیق می توانند هرزنامه به نظر برسند و ممکن است به Google بگویند که شما در حال دستکاری در رتبه بندی هستید.

متن لنگر مثال

5.16.4 عناوین پیوند

آیا می خواهید نرخ گزاف گویی را کاهش دهید؟ از عناوین پیوند استفاده کنید تا به مردم کمک کند آنچه را که می توانند کلیک کنند ، یاد بگیرند.

عناوین پیوند

هر وقت پیوند اضافه می کنید ، یک عنوان نیز اضافه کنید …

عناوین پیوند وردپرس

5.16.5 لینک های وابسته

من از طریق بازاریابی وابسته به زندگی اشتغالزایی می کنم و یک زن و شوهر دارم که آستینم را …

SiteGround-Affiliate-Sales

نکات:

 • از 1 تن پیوندهای وابسته در 1 صفحه استفاده نکنید
 • rel = “nofollow” را به تمام لینک های وابسته خود اضافه کنید
 • همیشه گرانترین محصولات وابسته را اول از همه ذکر نکنید
 • برای محصولاتی که می فروشید صفحات فرود ایجاد کنید و در عوض به آن پیوند دهید
 • پیوندهای وابسته به پنهان کاری ، یا در صورت موجود بودن از پیوند شخصی سازی شرکت وابسته خود استفاده کنید (siteGround.com/go/managed-wordpress-hosting بسیار بهتر از onlinemediamasters.com/go/managed-wordpress-hosting به نظر می رسد)
 • برای جلوگیری از مجازاتها ، یک تن ارزش به محتوای خود اضافه کنید (سایت های وابسته مستعد هستند)

روان اگر در صنعت WordPress هستید ، لیست من را بررسی کنید برنامه های وابسته برای وردپرس.

5.16.6 لینک های شکسته

بررسی لینک دکتر اسکن حداکثر 7.500 پیوند در ماه را به صورت رایگان. اجتناب از افزونه Broken Link Checker که کار خوبی انجام می دهد ، اما اسکن ها CPU را مصرف می کنند و توسط بسیاری از شرکت های میزبان ممنوع است.

Dr-Link-Check

4.15.7. بک لینک

تنها زمانی که سازنده لینک را استخدام کردم (که یک بررسی کامل 5 ستاره در upwork.com داشت) ، یک پنالتی گوگل دریافت کردم. این ترافیک / مالی وب سایت من را خرد کرد. من با عبور از هر یک پنالتی را بلند کردم پیوند فردی به سایت من, با درخواست از وب مستر پیوندهایی را که فریلنسر من ساخته است ، و ارسال یک درخواست تجدید نظر به Google من همچنین خستگی ناپذیر را برای بهبود مطالب خود کار کردم. این بیش از 1 سال بعد از مجازات نهایتا حذف شد.

درس: سازنده پیوند استخدام نکنید. یک طراح اینفوگرافی استخدام کنید.

راهنمای ساخت لینک Backlinko “دارایی های بصری” را به عنوان شماره 1 لیست می کند … به طور خاص به اینفوگرافیک ها ، راهنماهای عمیق و چیزهایی که در سایت شما وجود دارد مراجعه می کند. او 19،000+ سهام در سهام خود گرفت راهنمای سئو در صفحه… که با یک اینفوگرافیک شیرین شروع شد. وقت خود را تلف نکنید طرح های پیوند یا با افرادی که نمی دانید پیوند برقرار کنید … دسترسی به مطالب را کسب کنید ، از این طریق رتبه بالاتری داشته باشید ، و افراد شما را پیدا کنند ، و آنها را به شما پیوند می دهند. محتوا yo ، CONTENT!

5.17. از طریق نرخ کلیک کنید

من همه چیز مورد نیاز برای افزایش نرخ کلیک را در این راهنما پوشش می دهم ، اما این یادآوری کننده اهمیت آنها است. اینها را می توان در تجزیه و تحلیل جستجوی کنسول جستجوی Google اندازه گرفت.

نرخ کلیک کنید

5.18. فیلم ها + اینفوگرافیک

آیا می توانید بگویید که چه مدت زمان را صرف تصاویرم کرده ام؟ روزها احتمالاً می توانید این کار را انجام دهید ، فیلم ها ، یا اینفوگرافیک ها. یکی یا دو مورد را انتخاب کنید. اما شما به یکی از آنها نیاز دارید – نه فقط متن نوشتاری.

5.19. ارسال پرونده ها در زیر 1 گروه

برای جلوگیری از تکراری بودن مطالب ، برچسب گذاری پست های زیر 1 دسته.

برچسب ها دسته بندی های وردپرس

اگر قصد صفحات طبقه بندی فهرست بندی را دارید ، (زیر برگه طبقه بندی ها در Yoast) ، باید صفحات این دسته را طراحی کنید تا زیبا به نظر برسند! عنوانی را به آن اختصاص دهید ، توضیح دهید که در مورد چه گروهی قرار دارد ، نوار کناری خود را طراحی کرده و عنوان سئوی دلخواه + توضیحات متا را با کلمه کلیدی برای آن دسته بنویسید. این شانس بهتری برای رتبه بندی خواهد داشت.

5.20 برچسب ها را بیش از حد نکنید

اینها معمولاً مباحث اصلی هستند که در پست قرار دارند.

برچسب ها دسته بندی های وردپرس

6. بهینه سازی سرعت

می خواهید 100٪ نمره GTmetrix؟ این بخش به شما نشان می دهد که چگونه این کار را کردم.

6.1. GTmetrix در مقابل Pingdom در مقابل PageSpeed ​​Insights

زمان بارگیری معیار اصلی شما باید اندازه گیری کنید ، که نمرات با آن بسیار مرتبط است. اینها با رفع توصیه های سرعت بهبود می یابند (GTmetrix ابزار مورد علاقه من برای این است).

GTmetrix – ببینید که پلاگین ها / عناصر برای بارگیری در برگه “آبشار” طولانی ترین طول را دارند (آنها همچنین چندین بار در صفحه صفحه شما / گزارش YSlow ظاهر می شوند) ، تصاویر غیرمستقیم ، جستجوگر CDN در تب YSlow ، و TTFB خود را بررسی کنید (زمان اول) بایت) که در برگه “Timings” نشان داده شده است.

پینگدوم – دقیق ترین ابزار برای اندازه گیری بار بار مطابق WP Rocket.

Google PageSpeed ​​Insights – معیارهای زمان پاسخگویی سرور که باید باشد <200ms. نوع بی فایده و در غیر این صورت زمان بار را اندازه گیری نمی کنید (توصیه های GTmetrix / Pingdom بسیار بهتر است) در حالی که معمولاً سرعت همراه با سرعت دسک تاپ بهبود می یابد.

6.2 میزبانی

کلمه “سرور” به معنای واقعی کلمه 70 بار در کلمات ذکر شده است راهنمای بهینه سازی وردپرس و 35 بار در GTmetrix چرا صفحه من آموزش آهسته است (فلاش خبر … این یک نوع مهم است). سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست اگر زیر آن نباشد 320ms مانند گوگل توصیه می کند احتمالاً به معنای کند بودن سرور (هاستینگ) شماست.

کاهش-سرور-پاسخ-زمان

نشانه دیگر این است که اگر شما باشد زمان برای اولین بایت در برگه “Timings” از بالا است GTmetrix

GTmetrix-Time-to-First-Byte

همان شرکت (EIG) مالک Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5 ، Unified Layer و موارد دیگر است 60 شرکت میزبان مختلف. آنها برای کاهش هزینه ها با بسته بندی افراد زیادی در همان سرور شناخته شده اند (با تأکید بر آن) و بررسی های وحشتناک بخاطر آن داشته باشید. بسیاری از وب سایت های میزبان EIG زمان پاسخگویی بالایی دارند ، و من از استفاده از این شرکت ها به هر قیمت جلوگیری می کنم.

لیست-Of-EIG-مارک ها

من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخ دادن با نمرات 100٪ GTmetrix و 0.4s بار بارگذاری پینگدوم. چک میزبانی را انجام دهید ، تست های خود را اجرا کنید ، یا روی صفحات بارگیری سریع من کلیک کنید. آنها در 26 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شدند و دنیا بهتر از اینها هستند EIG (Bluehost, میزبان), خدایی, و سایر میزبانهایی که افراد زیادی را در همان سرور بسته بندی می کنند. وجود داشته است تعداد زیادی از مردم سازمان بهداشت جهانی مهاجرت کرد و ارسال کرد نتایج بر فیس بوک و توییتر. توییت بعد از توییت, پست بعد از پست, نظرسنجی بعد از نظرسنجی بعد از نظرسنجی, میزبانی سریعتر خواهد شد ثابت زمان پاسخ آهسته آنها توصیه شده توسط WordPress, انجام دادن مهاجرت رایگان, و من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی.

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

آنچه دیگران می گویند …

وردپرس-هاستینگ-سوال

افرادی که مهاجرت کردند …

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

آنها 3 برنامه ها

SiteGround-Hosting

من در آنها هستم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی و این مال من است گزارش Pingdom

2019-گزارش Pingdom

گزارش GTmetrix من …

2019-GTmetrix-Report

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (تعداد سرورها عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس است). می توانید یک نمودار مقایسه کامل برنامه StartUp در مقابل برنامه GrowBig و GoGeek آنها ، اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور را به عنوان StartUp به شما می دهد و GoGeek میزبانی نیمه اختصاصی که منابع سرور حتی بیشتری به شما می دهد. GrowBig + GoGeek با پشتیبانی اولویت همراه است و شما می توانید سایت های نامحدودی را میزبانی کنید. میزبانی ابر کاملاً پرش بهای 80 دلار در سال است اما از رم 2CPU + 4 GB برخوردار است و حتی سریعتر از GoGeek است.

می توانید این را در صفحه مشاهده کنید صفحه ویژگی ها

SiteGround-Server-منابع-نمودار

آنها فناوری سرعت دلیل اصلی انتخاب مردم (سرورهای NGINX ، درایوهای حالت جامد ، HTTP / 2 ، PHP7 ، HHVM و روی فعال سازی Cloudflare 1 کلیک کنید در cPanel با گزینه استفاده از حافظه پنهان مخفی ، minify و ریلیگون) اگر SiteGround + Cloudflare + WP Rocket را ترکیب کنید و من به معنای واقعی کلمه 50 دلار به شما پولی می دهم اگر نمرات / زمان بار شما بهبود نیابد. آنها فن آوری به موقع خوب است و من هم دارم 100٪ زمانهای طولانی در ربات Uptime. همچنین پشتیبانی مربوط به WordPress را دریافت می کنید که در مورد بلیط ها پاسخ می دهد 10 دقیقه به طور متوسط, پشتیبان گیری خودکار روزانه ، رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم برای تجارت الکترونیکی و موارد دیگر ویژگی های وردپرس. SiteGround حتی به کلیه وب سایت ها و ایمیل شما به صورت رایگان مهاجرت می کند اگر در cPanel هستید ، و 1 وب سایت اگر در cPanel نباشد.

تقریبا 5 سال برای من …

SiteGround-Hosting

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

6.3 مضامین سبک وزن (StudioPress)

مضامین استودیوپرس سبک وزن هستند (آنها بسیار سریع بارگیری می شوند) و توسط Yoast ، Matt Cutts (از گوگل) و حتی مت مولنویگ توصیه می شود. مضامین سبک وزن دارای حداقل قابلیت داخلی هستند که منجر به نفخ کمتری می شوند و در عوض به آن اعتماد می کنند پلاگین ها فقط قابلیت های مورد نیاز خود را اضافه کنید. مضامین Divi و ThemeForest اغلب دارای ویژگی های داخلی بسیاری هستند که می توانند بار بار شما را از بین ببرند. تم های سبک بسیار زیادی در آنجا وجود دارد ، اما استودیوپرس قطعاً یکی از فروشگاه های تم بسیار مورد توجه است. من از آنها استفاده می کنم موضوع دستیابی حرفه ای.

مضامین استودیوپرس

6.4 پلاگین های سبک (لیست)

پشتیبان گیریUpdraftPlus.

لغزنده هاانفرادی, LayerSlider, یا لغزنده های شهاب سنگ.

نمونه کارهاگالری Envira, FooGallery, یا شبکه.

اشتراک اجتماعیاشتراک اجتماعی Sassy یا اشتراک اجتماعی DVK.

تجزیه و تحلیل – Google Analytics و Console Search باید بسیار زیاد باشد ، یا کلیک کنید.

صفحه سازندگانسازنده صفحه وردپرس توسط MotoPress, اما هیچ صفحه ساز سریعتر از ویرایشگر بومی وردپرس اجرا نمی شود. این را با ترکیب کنید افزونه Duplicator و دیگر نیازی به سازنده صفحه ندارید (از جمله سازندگان صفحه با مضامین WordPress داخلی). مگر اینکه تیم شما کاملاً از این کار خودداری کند کمی HTML یاد بگیرید (ساده ترین زبان برنامه نویسی) ، از سازندگان صفحه خودداری کنید.

نظراتبار مشروط Disqus.

افزونه های StudioPress – افزونه های سبک وزن برای Genesis Framework.

6.5 افزونه های بهینه سازی سرعت (لیست)

همه اینها دارای رتبه برتر هستند اما در صورت داشتن قابلیت های تکراری از نصب 2 افزونه خودداری کنید.

6.6. افزونه های CPU بالا (لیست)

* مقصرین رایج شامل پست ، آمار ، نقشه سایت ، چت ، تقویم ، سازندگان صفحه و افزونه هایی هستند که اسکن / پردازش های مداوم را اجرا می کنند یا CPU بالایی را در GTmetrix نشان می دهند..

6.7 بهینه سازی تصویر

در واقع 20 راه برای بهینه سازی تصاویر وجود دارد – چه کسی می دانست؟ اما اگر سرعت بسر می بریم ، این 3 مورد برتر هستند GTmetrix. فقط بخاطر داشته باشید GTmetrix فقط تصاویر غیرقابل استفاده را برای a نشان می دهد صفحه تک بنابراین بهتر است از تصاویری که در چندین صفحه ظاهر می شوند (آرم ، نوار کناری ، تصاویر پاورقی) شروع کنید و سپس مهمترین صفحات خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و تصاویر را در آن ها بهینه کنید.

بهینه سازی تصویر

آموزش کامل بهینه سازی تصویر وردپرس من را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه:

TOC بهینه سازی تصویر

سرویس تصاویر مقیاس پذیر – تغییر اندازه تصاویر بزرگ به ابعاد نشان داده شده در GTmetrix. گاهی اوقات GTmetrix ابعاد نادرست را نشان می دهد که در این حالت می توانید یک عکس از تصویر را با بزرگنمایی 100٪ بگیرید و عرض + ارتفاع را در برنامه ای مانند GIMP (ابزار ویرایش تصویر من استفاده می کنم).

سرویس تصاویر مقیاس پذیر

فشرده سازی بدون ضرر – این مورد “بهینه سازی تصاویر” در GTmetrix است. تصور کنید و کراکن بهترین افزونه ها برای این کار هستند ، من از Imagify استفاده می کنم. سایر افزونه ها دارای اشکالات هستند ، تصاویر را فشرده نمی کنند یا می توانند تصاویر را خراب کنند. این تعداد محدودیت ماهانه برای حساب های رایگان است اما کار بسیار بهتری انجام می دهند.

 1. ثبت نام برای تصور کنید
 2. نصب کنید پلاگین را تصور کنید
 3. در WP به بخش Media خود بروید
 4. فله ، کلیه تصاویر موجود در سایت خود را فشرده کنید
 5. هنگامی که به حد 25 مگابایت رسیدید ، 4/99 دلار برای 1 گیگابایت داده بپردازید یا منتظر ماه آینده باشید

تصور-وردپرس-بهینه سازی تصویر

ابعاد تصویر را مشخص کنید – به این معنی است که باید در HTML یا CSS تصویر یک عرض / ارتفاع را مشخص کنید. ویرایشگر بصری این کار را بطور خودکار انجام می دهد ، بنابراین این امر معمولاً در ابزارک ها ، CSS یا سایر بخش های وب سایت شما که به صورت دستی کدگذاری شده اند رخ می دهد. نمونه ای از عکس زیر را دنبال کنید …

ابعاد تصویر را مشخص کنید

6.8 افزونه کش

WP Rocket در حالی که چندین نظرسنجی در فیس بوک به پلاگین کش شماره 1 داده شد عملکرد سریع (بچه جدید روی بلوک) و WP سریعترین حافظه نهان معمولاً 2 و 3 هستند. SG Optimizer SiteGround همچنین بهتر و بهتر شده است افراد زیادی نیز استفاده می کنند W3 حافظه نهان Total اما اشکالات زیادی گزارش شده است. شما فقط باید 1 افزونه کش را نصب کنید, اما اگر از افزونه رایگان استفاده می کنید ، باید چندین پلاگین حافظه پنهان را آزمایش کنید تا ببینید بهترین زمان بار کدام است.

من برای 5 نفر آموزش نوشتم …

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

6.9 Cloudflare

Cloudflare روشی آسان (و رایگان) برای بهبود سرعت با استفاده از آنها است CDN و از وب سایت خود با استفاده از آنها محافظت کنید امنیت اینترنت. بستگی به میزبان شما دارد ، اما بسیاری از شما می توانید Cloudflare را در cPanel خود فعال کنید (تصویر زیر برای این کار است SiteGround) WP Rocket، WP Fasetst Cache و W3 Total Cache اگر ترجیح می دهید این راه را با Cloudflare ادغام کنید.

یا آن را در cPanel خود فعال کنید …

فعال سازی SiteGround Cloudflare

حتماً حافظه پنهانی ، مینی سازی و … را فعال کنید ریلیگون برای بار بار حتی سریعتر …

تنظیمات Cloudflare SiteGround

6.10 CDN

Cloudflare بیشتر روی میزبانی تمرکز می کند در حالی که StackPath صرفاً روی CDN (سرعت) تمرکز دارد. Cloudflare دارد 200+ مرکز داده در حالی که StackPath دارای 30 مرکز داده است ، اما بیشتر مراکز داده = وب سایت سریعتر و StackPath بیشتر در ایالات متحده واقع شده اند ، حداقل در جایی که بیشتر خوانندگان من هستند. Cloudflare برای ترافیک HTTPS اضافی هزینه می کند و از برنامه رایگان پشتیبانی نمی کند. ترکیب هر دو سرویس سریعترین بار و نمرات را در GTmetrix + Pingdom به من بخشید و در حال حاضر از هر دو استفاده می کنم. StackPath 10 دلار در ماه است و یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد ، Cloudflare رایگان است. آموزش های من به شما نشان می دهد که چگونه StackPath را با افزونه حافظه نهان خود تنظیم کنید ، اما من هنگام انجام کار با پشتیبانی آنها تماس می گیرم زیرا آنها به من کمک کردند تا بارهای دیگر را بهتر کنم.

StackPath-Data-Centers

6.11. فیلم بارهای بار

فیلم ها معمولاً سنگین ترین عنصر در یک صفحه هستند. این تاخیر در بارگیری آنها تا زمانی که شما به پایین حرکت می کنید می بینید و در واقع ویدیویی را مشاهده می کنید که باید بار بار را با چند ثانیه کاهش دهد (من این کار را در یک پست با 2 فیلم انجام دادم و 6 ثانیه آن را بهبود بخشید). اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، گزینه ای را برای فعال کردن این مورد در تنظیمات اصلی ، یا می توانید از آن استفاده کنید افزونه Lazy Load For Videos. من تصاویر را تنبل نمی کنم ، زیرا این می تواند خوانندگان شما را آزاردهنده داشته باشد که تصاویر را به طور مداوم بارگذاری کنند.

گزینه WP Rocket Lazyload

6.12. قلمهای وب

اگر خطاهای مربوط به قلم را در GTmetrix / Pingdom مشاهده می کنید ، میزبانی قلم ها به صورت محلی باید به رفع آنها کمک کند.

Google-Fonts-GTmetrix

نحوه میزبانی قلم های محلی Google

 1. را انتخاب کنید قلم گوگل
 2. فونت را بارگیری کنید
 3. تبدیل به قلمهای وب (با استفاده از نقل و انتقالات)
 4. با تعداد قلم / وزنه حداقل باشید
 5. فایلهای فونت تبدیل شده را بارگیری کنید
 6. پرونده های فونت را در وردپرس بارگذاری کنید (پوشه wp-content / uploads ایده آل)
 7. فونت دلخواه را به CSS اضافه کنید
 8. قلم را تست کنید
 9. یک قلم پیش فرض تنظیم کنید
 10. همیشه یک فونت داشته باشید

6.13. رشته های Query را حذف کنید

این موردی است که ممکن است در ابزارهای تست سرعت مشاهده کنید (Pingdom، GTmetrix، PageSpeed ​​Insights). WP Rocket همچنین گزینه ای برای این کار دارد پس حتماً آن را در گزینه های پیشرفته فعال کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید افزونه Query String را از Static Resources حذف کنید اما من شنیده ام که همیشه کار نمی کند. همچنین می توانید افزونه های خود را به حداقل برسانید و نمره خود را برای این مورد بهتر کنید.

رشته های Query را از منابع استاتیک حذف کنید

6.14. پاکسازی پایگاه داده

این پرونده های ناخواسته را حذف می کند (پوشه زباله و هرزنامه ، ویرایش های ارسال شده در هر زمان که یک پست را به روز می کنید ، انباشته می شود), گذرا, و آشغالهای دیگر از تنظیمات پایگاه داده WP Rocket برای پاکسازی پایگاه داده یا استفاده از آن استفاده کنید افزونه WP-Optimize که همچنین یک کار عالی انجام می دهد.

تنظیمات پایگاه داده WP Rocket

6.15. بهینه سازی پلاگین
 • موارد خود را در قسمت گسترده خود گسترش دهید GTmetrix گزارش دهید تا به دنبال افزونه های مشکل آفرین باشید
 • از برگه آبشار GTmetrix استفاده کنید تا افزونه ها را طولانی ترین بار بارگیری کنید
 • افزونه هایی را که استفاده نمی کنید حذف یا غیرفعال کنید و از افزونه های سبک استفاده کنید
 • بدون استفاده از افزونه ، کد رهگیری Google Analytics را به صورت دستی وارد کنید
 • افزونه های رسانه های اجتماعی را با آنها جایگزین کنید افزونه های صفحه فیس بوک یا ابزارهای توییتر
 • غیرفعال کردن اسکن های در حال انجام و استفاده زیاد از CPU (به عنوان مثال گزارش ترافیک زنده Wordfence)
 • اگر از افزونه ها استفاده می کنید ، زیرا کد را نمی شناسید ، از برنامه نویسان خود در مورد گزینه ها سوال کنید
6.16. بهینه سازی نظر

نظرات بار تنبل – استفاده کنید بار مشروط Disqus اگر از Disqus استفاده می کنید.

گراواتارسگراواتارس پست ها را با تعداد زیادی اظهار نظر کند کنید (یک پست را با نظرات اجرا کنید) GTmetrix و خواهید دید که گراواتار گزارش شما را خراب می کند). شما چند گزینه محدود برای انتخاب دارید…

 • نظرات کاملاً غیرفعال کنید
 • Gravatar پیش فرض خود را روی Blank تنظیم کنید
 • غیرفعال کردن Gravatars در زیر تنظیمات uss بحث
 • نظراتی را حذف کنید که به پست شما ارزشی نمی دهند
 • Gravatar پیش فرض خود را روی یک تصویر دلخواه روی سرور خود تنظیم کنید
 • تصاویر Gravatar خود را در ابعاد کوچک محدود کنید (مثلاً 32 پیکسل)
 • بارگذاری نظرات به صورت پویا با استفاده از افزونه نمایش نظرات را مخفی کنید

جلوگیری از هرزنامهافزونه ضد اسپم یک کار عالی انجام می دهد و از captcha استفاده نمی کند.

6.17. عملکردهای غیر ضروری را غیرفعال کنید

شفاف و WP غیرفعال کنید انجام کار بزرگی برای غیرفعال کردن مواردی مانند کنترل ضربان قلب ، ضربان موقت ، پیگیری ، خودکار ، XML-RPC ، محدود کردن نسخه های ارسال شده و موارد دیگر. این اساساً وب سایت شما را از عملکردهای بلااستفاده ای که ممکن است در گزارش های GTmetrix / Pingdom شما ظاهر شود ، پاک می کند.

نکاتی درباره WP غیرفعال کردن

 • غیرفعال کردن همه چیز را که استفاده نمی کنید
 • زمانبندی حذف اسپم ایده خوبی است
 • Emojis ، Google Maps و گراواتارس یک بار طولانی برای بارگیری
 • پینگ بک و پیگیری معمولاً ارزش منابع اضافی را ندارید
 • ویرایشهای ارسال را روی 3-5 تنظیم کنید تا از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما به صدها نفر دیگر نیازی ندارید
 • گزینه های دیگر در برگه “درخواست” می تواند بار شما را بهبود بخشد

WP-Disable-Requests

WP- غیرفعال کردن-برچسب ها-تنظیمات

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Other

میزبان Google Analytics بصورت محلی
در سمت راست تنظیمات WP Disable ، شما می توانید کد UA Google Analytics خود را وارد کنید. این باید مورد “حافظه پنهان مرورگر” را برای Google Analytics که اغلب در GTmetrix ، Pingdom و Google PageSpeed ​​Insights دیده می شود ، رفع کند. مطمئن شوید که سایر کدهای ردیابی و افزونه های Google Analytics را حذف کرده و مطمئن شوید که GA شما هنوز داده های کاربر را ردیابی می کند.

WP-Disable-Google-Analytics-Local

اهرم-Brower-Caching-Google-Analytics

6.18. AMP (صفحات موبایل شتاب)

صفحات AMP صفحات تلفن همراه خود را سریعتر بارگیری کنید و یک تمبر AMP به نتایج موبایل اضافه می کند…

صفحات موبایل شتاب

AMP Yoast

نحوه اضافه کردن صفحات AMP به وردپرس

 • نصب کنید افزونه AMP (صفحات AMP واقعی اضافه می کند)
 • نصب کنید چسب برای Yoast & AMP (به شما امکان می دهد طرح را شخصی سازی کنید)
 • / هر صفحه ای را اضافه کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد و مطمئن شوید که کار می کند
 • برای تغییر طرح خود و فعال کردن انواع پست های سفارشی ، به تنظیمات Yoast → AMP بروید
 • مطمئن شوید که تصویر برجسته خود را در بالای صفحات خود تغییر دهید (آموزش Yoast را ببینید)
 • بررسی کنید بخش AMP کنسول جستجوی Google و خطاهای AMP را پیدا کرده و برطرف کنید
 • روشن کن پیوندهای تلفن همراه شتاب در تنظیمات سرعت Cloudflare (به تصویر زیر مراجعه کنید)

پیوندهای تلفن همراه شتاب دهنده Cloudflare

6.19. از منابع خارجی خودداری کنید

از Google Maps ، AdSense ، خدمات ارسال شغل یا هر افزونه ای که محتوا را از جایی دیگر دور می کند ، باید اجتناب کنید. تصاویر باید در داشبورد وردپرس خود بارگذاری شده و از وب سایت دیگری کپی / چسبیده نشود تا در اختیار شما قرار گیرد. بیرون کشیدن محتوا از وب سایت های خارجی و نشان دادن آنها در سایت شما مطلقاً زمان / بار بار را می کشد. گزارش GTmetrix خود را بررسی کنید.

GTmetrix-تبلیغات

7. کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی Google برای بهینه سازی سایت من از Google Analytics کمک بیشتری کرده است. می توانید آن را با استفاده از Yoast در بخش 2.2 تنظیم کنید. چند روز طول می کشد تا داده های شما جمع شوند و حتی اگر بخواهید از Search Analytics استفاده کنید ، به اندازه کافی داده جمع آوری می شود..

7.1 WWW را وارد نکنید

نام دامنه ایده آل غیر SS با SSL است: https://onlinemediamasters.com/

شما می توانید تغییر دهید نام دامنه مورد نظر در تنظیمات سایت کنسول جستجو. این باید در نسخه وردپرس همان نسخه باشد (تنظیمات → عمومی Address آدرس وردپرس + آدرس سایت). اطمینان حاصل کنید که تمام پیوندهای سایت شما غیر www هستند (می توانید از آنها استفاده کنید جستجوی بهتر افزونه را جایگزین کنید) ، تغییر مسیرها را تنظیم کرده و ضمن حفظ قدیمی ، نسخه جدید را در کنسول جستجو تأیید کنید.

نام دامنه ترجیحی

جان مولر از گوگل می گوید …

شما هنوز هم نیاز دارید که این موضوع را نوعی مهاجرت سایت بدانید ، بنابراین من می توانم نکات مهاجرتی را که در مرکز راهنمایی ارائه می دهیم ، در رابطه با تنظیم صحیح تغییر مسیرها ، موارد متعارف ، هرفلنگ ، و همه موارد به این طریق بپردازم. اطمینان حاصل کنید که بین نسخه های مختلف تنظیم شده است …

… اگر شما این تغییر را انجام داده اید و هنوز در سایت http هستید ، پس شاید منطقی باشد که بگوییم خوب ، ما این لحظه را می گیریم که به هر حال باید یک مهاجرت را انجام دهیم و به https برویم. بنابراین نوعی گام بعدی را بجای نوعی ترک آن برای سال آینده به نوع اجرا برسانید.

7.2 هدف گذاری بین المللی

تنظیمات هدفگذاری بین المللی در کنسول جستجوی Google به Google می گوید کدام کشورها برای شما مهمتر هستند. و نه ، وب سایت شما را از سایر کشورها مستثنی نمی کند.

کنسول جستجوی Google International Targeting

7.3 خطاهای خزیدن (مشاهده کنید بخش 2.4)

7.4 خطاهای قابلیت استفاده در موبایل

قابلیت استفاده موبایل بخش کنسول جستجوی Google کلیه خطاهای تلفن همراه در سایت شما را نشان می دهد (ابزار تست تلفن همراه Google فقط خطاهای یک صفحه را نشان می دهد) فقط به این دلیل که از یک موضوع پاسخگو موبایل استفاده می کنید به این معنی نیست که سایت شما عاری از خطاهای تلفن همراه باشد ، همیشه بررسی کنید!

خطاهای جستجو-کنسول-موبایل-قابلیت استفاده

7.5 امنیت وردپرس

مسائل امنیتی بخشی از کنسول جستجوی Google به شما می گوید که آیا سایت شما مشکل دارد ، اما امنیتی امنیتی سوچوری همچنین خوب است علاوه بر تغییر نام کاربری عمومی “Admin” ، استفاده از یک رمزعبور قوی و اطمینان از به روزرسانی هسته / مضامین و افزونه های WordPress ، من از کلمه. فقط مطمئن شوید که گزارشهای مربوط به ترافیک زنده که منابع سرور را مصرف می کند غیر فعال می شود و سایت شما را کند می کند. امنیت iThemes خوب است ، اما فقط از یک افزونه امنیتی استفاده کنید.

جستجوگر امنیتی Sucuri

7.6 تجزیه و تحلیل جستجو

کنسول جستجوی Google تجزیه و تحلیل جستجو در سنجش سئو از Google Analytics بهتر است. هنگامی که در برگه تجزیه و تحلیل جستجو ، فیلترها را نیشگون بگیرید تا رتبه بندی ، CTR ، کلیک و غیره را اندازه بگیرید.

فیلتر تجزیه و تحلیل را جستجو کنید

SEO خود را با یک دوره زمانی قبلی مقایسه کنید …

مقایسه تاریخ

نمایش داده شد (کلمات کلیدی) شما برای رتبه بندی …

جستجوی کنسول جستجوی Google

به جستجوی مواردی که در مورد موضوعات خاص رتبه بندی می کنید مراجعه کنید (این یکی برای SiteGround است)…

فیلتر پرس و جو تجزیه و تحلیل

بهبود محتوای کم کیفیت …

کنسول کم کارآمد-محتوا-Google-Search

اگر این موارد را دوست دارید ، 7 داشبورد سفارشی Google Analytics را ببینید.

8- سئو محلی

در اینجا نحوه رتبه بندی بالاتر در نقشه های Google و نتایج محلی آورده شده است.

8.1. 2018 عوامل رتبه بندی محلی

در اینجا آخرین سال 2018 عوامل رتبه بندی جستجوی محلی (گزارش شده توسط Moz هر 2 سال).

عوامل رتبه بندی جستجوی محلی 2018

8.2. استناد

استناد – نام تجاری خود را به صورت آنلاین ذکر می کنید ، اما اکثر افراد به عنوان دایرکتوری / پروفایل رسانه های اجتماعی (Google My Business ، YellowPages ، Bing Places ، Facebook ، Yelp ، TripAdvisor و سایت های طاقچه) به این موارد فکر می کنند. ایجاد مقدار زیادی استناد و بررسی درباره آنها بهترین کاری است که می توانید برای کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجوی محلی – به ویژه Google Maps – انجام دهید. Moz Local و Whitespark در ساخت این استنادها به شما کمک خواهند کرد (یا از آنها خارج شوید).

8.3. NAP

NAP (نام تجاری ، آدرس ، تلفن) – این موارد باید در تمام استنادات شما و در وب سایت شما سازگار باشد. اگر فقط 1 موقعیت مکانی دارید ، می توانید NAP خود را در صفحه قرار دهید. اگر مکانهای مختلفی دارید ، NAP های انفرادی آنها را در جایی در صفحات فرود آنها لیست کنید.

8.4. Google برای کسب و کار من

بهینه سازی صفحه کسب و کار من در Google

* Google به طور فزاینده ای صاحبان مشاغل را فعال می کند که: در پست های Google پست می کنند ، به بررسی پاسخ می دهند ، ساعتهای خاص را به روز می کنند ، به سؤالات پاسخ می دهند ، این امر را برای مشتری راحت می کند تا با استفاده از نشانی اینترنتی کسب و کار اقدامات مستقیم در GMB انجام دهند..

Google logo Business من

8.5. Moz محلی

Moz محلی به شما می گوید که آیا کسب و کار شما در 15 وب سایت برتر استناد ذکر شده است و آیا پروفایل های ناقص ، متناقض یا تکراری دارید یا خیر. همچنین به شما دقیقاً می گوید چه کاری انجام دهید (پروفایل های اضافی که باید ایجاد کنید ، کدام نمایه ها به عکس های بیشتری نیاز دارند و برای حذف آنها نیز کپی ها را تکرار می کنید. با رفع این مشکلات نمره شما بهتر می شود – در حالت ایده آل نمره شما نزدیک به 100٪ خواهد بود.

امتیاز استناد به محلی محلی Moz

8.6. وایت پارک

برای کسب رتبه بالاتر در نقشه های Google ، حتی تعداد بیشتری از استناد به Moz محلی نیز نیاز دارید. شما هم می توانید این موارد را خودتان بسازید (با استفاده از لیست استنادهای برتر Whitespark) یا وایتس پارک را برای ساخت آنها به ازای هر دلار 4 تا 4 دلار استخدام کنید. من از خدمات آنها برای دریافت چندین مشتری در 3 نتیجه برتر Maps و آن استفاده کردم باید رتبه بندی برای چندین کلمه کلیدی محلی شده را بهبود بخشد. من معمولاً با Google My Business و Moz Local شروع می کنم ، سپس با استناد به ارزش 500 دلار از Whitespark در صدر قرار می گیرم. این بسیار خوب کار می کند و آنها عالی هستند 5 ستاره در Google با 200+ بررسی.

ساختمان استنادی Whitespark

8.7 بررسی ها

صفحه Google برای کسب و کار من مهمترین مکان برای بررسی است و شما فقط برای 1 ستاره برای بررسی این نتایج در نتایج جستجوی Google به 1 مورد نیاز دارید. حتی اگر بررسی ها تنها 10٪ از نحوه رتبه بندی شما باشد ، آنها اغلب 90٪ نرخ ارز شما را تعیین می کنند. وقتی نام کسب و کار خود را Google می کنید و برای کلمات کلیدی موضعی غیر مارک شده ظاهر می شوید.

نظرات Google برای SEO

8.8. کلمات کلیدی محلی

من تحقیقات بخش کلمات کلیدی را در بخش 3 پوشش می دهم ، اما کلمات کلیدی محلی یک استراتژی بی نظیر دارند …

 • شهرهای کوچک معمولاً دارند چند کلمه کلیدی گسترده (عکاس دریاچه جنگل)
 • شهرهای بزرگ معمولاً دارند بسیاری از کلمات کلیدی خاص (عکاس تازه متولد شیکاگو)
 • هر شهر دارای کلمات کلیدی منحصر به فرد است ، بنابراین اگر چندین مکان را هدف قرار می دهید ، هر یک را تحقیق کنید
 • بعنوان مثال: اگر عکاس عروسی شیکاگو هستید ، صفحه هایی را برای “هندی” و “گی” ایجاد کنید
 • با استفاده از کاراکتر زیرنویس Google را برای پر کردن خالی برای سرویس های مختلف استفاده کنید

کلمات کلیدی سفارش

8.9 مکان های متعدد

هر موقعیت مکانی باید دارای استنادهای خاص خود باشد – هر مکان باید دارای صفحه Google My Business ، صفحه Yelp ، پروفایل های اجتماعی و سایر استنادها از Moz Local و Whitespark باشد.

کلمات کلیدی تحقیق – هر شهر مجموعه ای از کلمات کلیدی خود را دارد که باید در گوگل تحقیق شود. شهرهای بزرگ کلمات کلیدی بیشتری نسبت به شهرهای کوچک دارند (از آنجا که جمعیت بیشتر است).

کلمات کلیدی شیکاگو

ایجاد صفحه های هدفمند برای جغرافیایی برای کلمات کلیدی هر شهر – یک استراتژی معمولی ایجاد یک صفحه برای هر شهری است که کلمات کلیدی اولیه را هدف قرار می دهد (به عنوان مثال دندانپزشک شیکاگو ، دندانپزشک اورلاندو و غیره) با یک ساختار پیوندی از وب سایت.com/locations/chicago. اگر کلمات کلیدی خاص دیگری در Google Autocomplete در حال جستجو هستند ، می توانید صفحات جداگانه ای برای آن ها ایجاد کنید.

8.10 صفحات جغرافیایی هدفمند

محتوای منحصر به فرد – می توانید الگویی را برای استفاده برای صفحات هدفمند جغرافیایی طراحی کنید ، اما از جستجو جلوگیری کنید و صفحات را جایگزین کنید (جایی که همه چیز یکسان است به جز اینکه مبادله نام شهر و تصاویر زوجی) از آنجا که این یک محتوای تکراری است. هر صفحه باید در مورد مکان منحصر به فرد باشد.

نقشه Google + بررسی – من معمولاً توصیه می کنم از Google Maps اجتناب کنید زیرا زمان بار را کاهش می دهند ، اما این یک روش عالی برای تمایز صفحات هدفمند جغرافیایی شماست و خیلی خوب به نظر می رسد.

NAP – هر صفحه باید NAP بی نظیر محل (نام تجاری ، آدرس ، تلفن) داشته باشد.

8.11. شخصی

کلیک کنید از طریق نرخ – نوشتن عنوان Yoast SEO خوب + توضیحات متا برای اینکه افراد بتوانند روی نتیجه جستجوی شما کلیک کنند ، و البته دریافت نظرات بیشتر باعث بهبود نرخ کلیک می شود.

کلیک برای تلفن همراه – دکمه (یا لینک) را اضافه کنید که در آن افراد می توانند برای تماس با شما کلیک کنند.

555-555-1212

اعلامیه ها – به افرادی که بخاطر ورود به سیستم وارد می شوند ، جوایز دهید.

8.12. ردیاب رتبه محلی

هیچ ابزار دیگری مانند SEO محلی را اندازه گیری نمی کند ردیاب رتبه بندی محلی Whitespark. این دقیق است و کلمات کلیدی را برای چندین مکان در سراسر Google Organic ، Google Maps (میان وعده بسته) ، Bing ارگانیک ، بسته Bing و سایر نتایج جستجو ردیابی می کند. برنامه كسب و كار كوچك آنها 20 دلار در سال است ، اما ارزش آن را دارد كه بهترین / آسانترین راه برای پیگیری رتبه های محلی است. بله ، بهتر از جستجوی آنالیتیکس.

ردیاب لیست سفید

9. جستجوی YouTube SEO

نحوه رتبه بندی فیلم ها در YouTube (و Google)…

9.1 عوامل رتبه بندی YouTube

YouTube به شدت متکی است سیگنال های نامزدی برای رتبه بندی فیلم ها (زمان تماشای ، لایک ، اشتراک گذاری ، نظرات ، مشترکین ، نظرات ، نرخ کلیک از طریق). دقیقاً مانند بهینه سازی مطالب موجود است عوامل صفحه (کلمه کلیدی در عنوان ، توضیحات ، نام پرونده ، تصویر کوچک جذاب …) و عوامل خارج از صفحه (پیوندها به ویدیو ، # جاسازی ها). تحقیق در مورد کلید واژه ها و ایجاد ویدئویی بهتر از هرکسی که در نتایج برتر باشد بهترین راه برای رتبه بندی است. من معمولاً 8 ساعت را صرف یک فیلم می کنم.

youtube-video-seo-rank-عوامل-اینفوگرافیک

خلاصه

 • جستجوی یک کلمه کلیدی ویدیویی در YouTube Complete
 • تحقیق را با استفاده از تحقیق انجام دهید پسوند VidIQ Chrome
 • فیلم HD 10 دقیقه ای ضبط کنید
 • مردم را تشویق کنید که دوست دارند / مشترک شوند
 • کلمه کلیدی را در نام پرونده ویدیویی ، عنوان ، توضیحات درج کنید
 • شامل نشانهای زمانی در توضیحات ویدیو + پیوندهای مفید
 • برچسب ها ، تصویر کوچک سفارشی را اضافه کنید و متن را بارگذاری کنید
 • به نظرات پاسخ دهید و فیلم را در سایت خود جاسازی کنید
9.2 کلمات کلیدی ویدیویی

بهترین کلمات کلیدی ویدیویی عبارتهای خاص (دم بلند) هستند که در YouTube و Google Autocomplete نمایش داده می شوند. به این ترتیب می توانید در هر دو مکان رتبه بندی کنید – میزان قرار گرفتن در معرض خود را تقویت کنید. شروع به تایپ یک کلمه کلیدی در YouTube کنید و این عبارت را تکمیل خواهد کرد ، یا از شخصیت underline استفاده کنید – برای پر کردن این برنامه با ایده های کلیدی بیشتر ، این برنامه را پر کنید. شما می توانید این کار را در هر جایی از عبارت انجام دهید.

تکمیل خودکار YouTube (عبارت کامل)
YouTube-SEO-Keywords

Google Autocomplete (پر کردن خالی)
عبارات کامل

9.3. مسابقه کلید واژه ویدیویی

پسوند vidIQ Chrome – کلمه کلیدی خود را در YouTube جستجو کرده و نتایج برتر را مشاهده کنید تا سیگنال های SEO هر ویدیو را ببینید. نمره سئو مبتنی بر لایک ، دوست نداشتن ، بازدیدها ، نظرات ، اشتراک ها ، زمان مشاهده ، مشترکان ، برچسب ها ، طول توضیحات ویدیو و سایر معیارهاست. نمرات پایین تر = کنار گذاشتن آن فیلم ساده تر است. مهمترین (IMO) نمایی مانند نسبت / دوست نداشتن و # نظرات است.

یوتیوب-فیلم-مسابقه

اکثر سیگنال ها بدون پسوند قابل مشاهده هستند …

YouTube-SEO-Competition

برنامه افزودنی MozBar Chrome – کلمه کلیدی خود را هنگام جستجو در YouTube به Google ، مانند این: سایت: www.youtube.com اصطلاح جستجوی شما. نتایج با PA بالاتر (اقتدار صفحه) به معنای رقابت بالاتر است ، به این معنی که احتمالاً باید یک نسخه خاص (دم بلند) را پیدا کنید.

کلید واژه-فیلم-مسابقه

9.4 هدف برای 10+ دقیقه

طول استحکام است – درست مانند پست ها ، فیلم های طولانی تر که موضوع را به طور گسترده پوشش می دهند رتبه بالاتری دارند. به یاد داشته باشید برای کمک به افراد در حرکت در موقعیت مکانی ، توصیف های ویدیویی خود را اضافه کنید.

کلمه کلیدی خود را بگویید – گفتن چندین بار کلمه کلیدی شما مانند تراکم کلمات کلیدی برای فیلم ها است. این معمولاً به طور طبیعی انجام می شود (مسابقات جزئی نیز خوب است) بنابراین فقط آن را نگویید که آن را بگویید.

کیفیت HD – آیفون های جدید معمولاً از کیفیت بهتری نسبت به Androids و حتی برخی از دوربین های آماتور برخوردار هستند. من استفاده می کنم Screencast-O-Matic برای ضبط و ویرایش صفحه ، همراه با میکروفون آبی یتی. هنگام ضبط رایانه ، تنظیمات خود را برای بهینه سازی ویدیو + صوتی بررسی کنید.

9.5 نام پرونده ویدیویی

قبل از ویدیوی خود را بارگذاری کنید ، فایل ویدیویی را به عنوان کلید واژه خود برچسب گذاری کنید …

نام یوتیوب

9.6. عنوان ویدئو

عنوان یوتیوب-فیلم

یک عنوان خوب دارای 2 چیز است: کلمه کلیدی شما و یک عنوان جالب. Google به طور معمول شخصیت های 50-60 را نمایش می دهد ، بنابراین سعی کنید در آن محدوده بمانید. شما همیشه لازم نیست که از یک بازی دقیق از کلمه کلیدی خود استفاده کنید ، اما هر کلمه فردی باید حداقل در عنوان ویدیو موجود باشد.

9.7 توضیحات فیلم

توضیحات طولانی را با نشان های زمانی ، پیوندهای مفید و خلاصه کلی بنویسید.

توضیحات یوتیوب-فیلم

کلمه کلیدی را در اولین جمله وارد کنید – هم YouTube و هم Google از 155 کاراکتر اول به عنوان توضیحات متا استفاده می کنند که در نتایج جستجوی آنها ظاهر می شود. این جمله یا دو را با حیرت انجام دهید – مردم این موضوع را می خوانند تا تعیین کنند که آیا روی ویدیوی شما کلیک خواهند کرد یا خیر. دوست دارم کلمه کلیدی من را حدود 2 بار در توضیحات ، یک بار در 155 کاراکتر اول بگنجانم.

یوتیوب-متا توضیحات

یوتیوب-سئو-متا-توضیحات

زمان سنج – به بینندگان این امکان را می دهد تا به بخش هایی از ویدیو بپردازند تا بتوانند آنچه را که جستجو می کنند ، پیدا کنند و این باعث تعامل با فیلم شما نیز می شود. این خصوصاً برای فیلمهای طولانی مفید است.

مثال ها

 • : 21 (21 ثانیه)
 • 1:21 (1 دقیقه و بیست و یک ثانیه)
 • 1:30:21 (1 ساعت ، 30 دقیقه و 21 ثانیه)
9.8 افزودن برچسب ها (محافظه کارانه)

از این موضوع عصبانی نشو ، فقط چند مورد اضافه کنید …

برچسب های یوتیوب

9.9 تصویر کوچک سفارشی

بارگذاری یک تصویر کوچک سفارشی در مدیر فیلم تحت اطلاعات & تنظیمات (شما باید) حساب کاربری خودراتایید کنید اولین). ابعاد باید 1280 (w) x 720 (ساعت) پیکسل باشد. این در نتایج جستجو و بخش “جستجوهای مرتبط” در YouTube ظاهر می شود. نوشتن چیزی در نامه های بزرگ را امتحان کنید.

Youtube-Custom-Thumbnail

9.10 رونوشت

Google کار خوبی برای رونویسی فیلم ها به متن نمی کند (نگاه کنید که در عکس چقدر دست و پا چلفت است). شما باید آن را به صورت دستی رونویسی کنید ، در غیر این صورت کلمات کلیدی که در فیلم خود ذکر می کنید به هدر می رود. شما همچنین می توانید این کار را به قیمت ارزان در upwork.com به یک فریلنسر انجام دهید.

زیرنویس های یوتیوب

یوتیوب-فیلم-متن

یوتیوب-فیلم-انتقال دهنده

9.11. جاسازی فیلم ها

توییت Iframe

گزینه 1: پیوند YouTube را کپی کرده و آن را به محتوای خود بچسبانید (وردپرس بقیه را انجام می دهد).

گزینه 2: به ویدیوی YouTube که می خواهید تعبیه کنید بروید ، سپس کد جاسازی شده را در HTML خود کپی و جایگذاری کنید. این روش به شما امکان می دهد عرض و ارتفاع فیلم را مشخص کنید:

قراردادن یک ویدیوی YouTube

گزینه 3: هنگام کلیک روی پیوند با استفاده از یک ویدیو ، باز کنید پلاگین Wbox Video Lightbox.

عنوان ویدیوی YouTube را مخفی کنید

کنترل های ویدیوی YouTube را مخفی کنید

9.12. پاسخ به نظرات

چه چیزی باعث می شود فیلم ها رتبه بالاتری داشته باشند؟ نظرات. چه چیزی بیشتر نظر می دهد؟ پاسخ!

نظرات YouTube

10. شانس و پایان می یابد

چند مورد که من طبقه ای برای …

10.1 صفحه جستجوگرها

صفحه اصلی شما معمولاً باید کلمه کلیدی اصلی را که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید ، هدف قرار دهید. در Yoast به SEO Appe جستجوی ظاهر Appe عمومی بروید. این جایی است که شما قطعه صفحه اصلی خود را (عنوان سئوی شما + توضیحات متا که در نتایج جستجو ظاهر می شود) می نویسید. صفحه اصلی شما معمولاً باید کلید واژه اصلی شما را که باید باشد هدف قرار دهد تحقیق کرد در ابزاری مانند Google Autocomplete یا کلید واژه Explorer Moz. شما باید اینها را برای هر صفحه / ارسال در سایت خود بنویسید نه فقط شامل یک کلمه کلیدی ، بلکه آنها را خوب می خواند و CTR را افزایش می دهد …

صفحه اصلی-Google-Snippet

در اینجا ظاهراً صفحه اصلی ویجت دیده می شود …

ابزارک-جستجوگرها-عنوان-متا-توضیحات

این صفحه اصلی بدون ویجت چگونه به نظر می رسد …

صفحه اصلی غیر ویجت

یک صفحه اصلی بدون ویجت پیوندی به «صفحه اول» شما دارد که می توانید این موارد را بنویسید…

صفحه اصلی-Snippet-Editor

هنگام نوشتن عناوین جستجوگرها + توضیحات متا – بیش از (یا در زیر) محدودیت کاراکترها نباشید – نوار طول در Yoast باید سبز باشد! شما این نوار را در تنظیمات Yoast تحت داشبورد → صفحه اصلی یا ابزارها. ویرایشگر فله) مشاهده نخواهید کرد. در این مکان ها باید تعداد کلمات را انجام دهید.

بهتر است کوتاهتر از گذشته شوید زیرا قطعه های طولانی می توانند توسط Google قطع شوند (معمولاً به این دلیل که افراد به جای نوشتن آن ، چندین کلمه کلیدی را در اینجا جمع می کنند تا مانند یک تیتر معتبر به نظر برسند).

در اینجا مثال خوبی است …

Yoast-Content-Optimization

10.2 صفحه “درباره” قاتل بنویسید

من نمی دانستم که این موضوع چقدر مهم بود تا این که من شروع به گرفتن ایمیل کردم که داستان من از آنها الهام می گیرد که کار خود را ترک کنند و بازاریابی وابسته را تمام وقت انجام دهند ، چگونه مردم از کمک مالی GoFundMe که من هر سال انجام می دهم قدردانی می کردند ، یا حتی یک LOL ساده درباره Uber من. داستان. Google می خواهد بداند شما یک مشاغل قانونی هستید ، و مردم می خواهند بدانند شما یک شخص مشروع هستید. وارسی صفحه درباره من برای دیدن آنچه من انجام دادم (فقط آماده شوید تا چند مورد بسیار عجیب درباره من بیاموزید).

درباره-من-صفحه

10.3 محتوای تکراری (نقشه سایت)

سایت محتوای تکراری را پیدا می کند که (IMO) بیشتر هنگامی رخ می دهد که افراد صفحات فرود جغرافیایی را برای جستجوگرهای محلی ایجاد کنند (برای هدف قرار دادن شهرهای مختلف) اما به جای محتوای منحصر به فرد ، صفحات “جستجو و جایگزینی” ایجاد می کنند که دقیقاً همان صفحه هستند ، فقط نام شهر تغییر کرده است. می توانید از یک تصویر و چند خط متن استفاده کنید ، اما صفحات تکراری ایجاد نکنید. برچسب های Noindexing ، بایگانی نویسندگان و سایر محتویات در تنظیمات Yoast همچنین می توانند از تکرار محتوای جلوگیری کنند.

محتوای تکراری سایت

نکات

 • خلاصه ها (گزیده ها) را در بلاگ خود کوتاه کنید
 • برچسب های Noindex ، بایگانی نویسنده و بایگانی مبتنی بر تاریخ در تنظیمات Yoast
 • از ایجاد “جستجو و جایگزینی صفحات” که در آن 2 صفحه و تقریباً یکسان است ، خودداری کنید
 • فعال کردن سپر خراش Cloudflare برای جلوگیری از سرقت افراد از محتوای شما
10.4 SSL

گوگل در وب سایتهایی که SSL ندارند ، خراب شد از ماه ژوئیه سال 2018. من اخیراً با استفاده از SSL تغییر داده ام بیایید رمزگذاری SSL را بگذارید SiteGround و متوجه هیچگونه افت در ترافیک یا فروش شرکت های وابسته نشدیم. در واقع ، فروش من کمی افزایش یافت و فکر می کنم دلیل این امر است که افراد سایت من را معتبرتر می بینند. همیشه اضافه کردن SSL قبل از راه اندازی وب سایت خود ساده ترین است ، اما هنوز دلیل وجود ندارد. فقط مطمئن شوید که با یک برنامه نویس کار می کنید که می داند چه می کنند.

10.5 مجازات های Google

Affiliate-Link-Google-مجازات

پنالتی در مقابل الگوریتم – مجازات های گوگل به راحتی قابل کشف هستند (ظاهر می شوند اقدامات دستی کنسول جستجوی Google). تشخیص تغییرات در الگوریتم Google که وب سایت شما را تحت تأثیر قرار داده است ، سخت تر است ، اما می توانید تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید تا ببینید چه موقع افتاده است ، سپس بررسی کنید تاریخچه تغییر الگوریتم Google برای به روزرسانی در مدت زمان کاهش ترافیک شما.

پیوندهای غیر طبیعی به سایت شما – از انواع مختلف خودداری کنید طرح های پیوند (سازندگان پیوند هرزنامه ، پرداخت لینکها و غیره). Google شما را پیدا خواهد کرد و آنها شما را خرد می کنند. اگر این مجازات را قبلاً انجام داده اید ، در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. من با استفاده از این مراحل پنالتی را با موفقیت حذف کردم …

 • مشاهده همه پیوندها به سایت شما در کنسول جستجوی Google
 • هر پیوند را مرور کنید و اسپم هایی را بنویسید (به عنوان مثال کسانی که متن لنگر غنی از کلمات کلیدی ، پیوندها در وب سایت ها / مطالب بی ربط ، پیوندهایی را در کامنت های وبلاگ ناخواسته دارند)
 • اطلاعات مخاطب را به آن وب مسترها پیدا کنید ، سپس درخواست کنید که این لینک ها از بین بروند
 • منتظر پاسخ های آنها باشید ، اما در صورت عدم پاسخ آنها را با آنها دنبال کنید
 • هنگامی که تلاش کردید برای حذف این پیوندها تلاش کنید, رد کردن همه پیوندهای بد باقی مانده
 • ارسال یک درخواست تجدید نظر به Google در مورد تلاش شما برای حذف آنها توضیح می دهد

محتوای نازک با مقدار کمی یا بدون ارزش افزوده – محتوای کوتاه با ماده کمی به ندرت درج می شود. از Google Analytics برای یافتن محتوای با کیفیت پایین استفاده کنید (صفحات دارای نرخ گزاف گویی بالا + زمان متوسط ​​پایین در صفحه). این موارد را به ویژه اگر مضامین مهمی برای خوانندگان شما هستند ، افزایش دهید. من اولین نسخه از این آموزش سئو WordPress SEO را در سال 2014 منتشر کردم و هنوز هم هنوز روی آن کار می کنم.

وب سایت هک شده – نمایش در اقدامات دستی ، یا استفاده بررسی سایت Sucuri.

کلمات کلیدی – از تزریق کلمات کلیدی برای گرفتن چراغهای سبز در Yoast خودداری کنید.

مجازات های وابسته – سایتهای وابسته در سال 2014 به سختی برخورد کرد برای محتوای نازک ، شیوه های فریبکارانه و ارائه ارزش کمی فراتر از فروش. من نکات را در لیست کردم بخش 4.15.5, اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ارزش افزوده به محتوای شما (فراتر از تلاش برای فروش). از استفاده بیش از حد پیوندهای وابسته به ویژه در نزدیکی بالای محتوا خودداری کنید ، زیرا این مورد فریاد فروش Google را لرزاند. من همچنین از Google AdSense و هر نوع بنر تبلیغاتی اجتناب می کنم (آنها باعث می شوند کل سایت شما به نظر برسد هرزنامه به ندرت کلیک می شود) و در عوض به لینک های وابسته استراتژیک قرار داده شده در متن اعتماد کنید..

10.6 عوامل رتبه بندی ملی

پست موز در وزن دادن به خواص عوامل رتبه بندی در الگوریتم Google ممکن است از سال 2013 باشد ، اما عوامل رتبه بندی اصلی تغییر نکرده اند. این بهترین نمودار است که من دیده ام. مطمئناً دامنه های دقیق بازی به اندازه وزنی ندارند و برش های مقداری تغییر کرده است ، اما این یک روش عالی برای یادآوری خود برای متوقف کردن نگرانی زیاد درباره متن alt و شروع به فکر کردن درباره آنچه هنوز مهم است – محتوا و پیوندها است. موز هر 2 سال یک بررسی جدید انجام می دهد … اینجا هستند عوامل رتبه بندی 2015. سال 2017 هنوز بیرون نیامده است ، اما من وقتی این کار را انجام دهم ، آن را ارسال خواهم کرد.

عوامل رتبه بندی گوگل

10.6 ابزارها & مقررات

در اینجا لیست کاملی از ابزارهای جستجوگرها که استفاده می کنم به علاوه عباراتی است که شما باید بدانید.

سوالات متداول

&# x2705؛ کدام افزونه های SEO مهم ترین هستند?

یک افزونه اصلی SEO مانند Yoast یا Rank Math از همه مهمتر است ، اما شما همچنین باید پلاگین هایی برای قطعه های غنی داشته باشید که می تواند سؤالات متداول ، بررسی ها و انواع دیگر قطعه های غنی وابسته به سایت شما باشد..

&# x2705؛ آیا چراغهای سبز Yoast واقعاً مهم هستند?

نه واقعا. Yoast فقط برای تشخیص استفاده از کلمات کلیدی مفید است و بیشتر از این به جستجوگرها در صفحه وجود دارد. تنها مکانی که استفاده از کلمه کلیدی شما مهم است عنوان صفحه ، URL ، عنوان SEO ، توضیحات متا و چند بار در بدن محتوا است. بقیه به طور کامل به محتوا و عوامل جستجوگرها در صفحه بستگی دارد. از چراغهای سبز وسواس نکنید.

&# x2705؛ چه عواملی روی صفحه علاوه بر Yoast وجود دارد?

اضافه کردن قطعه های غنی ، قطعه های غنی از FAQ ، بهینه سازی نرخ کلیک از طریق ، و اضافه کردن فهرست HTML از مطالب طولانی به همراه پست های طولانی (همراه با ایجاد محتوای عمیق) همه می تواند SEO خود را بهبود ببخشد. بارگیری سریع وب سایت شما و گرفتن بک لینک نیز کمک می کند.

&# x2705؛ چگونه شما آن قطعه های غنی از FAQ را بدست آوردید?

من از افزونه Structured Content (همان مورد استفاده شده توسط نیل پاتل) استفاده کردم و ایموجی ها را به قسمت سؤال اضافه کردم.

&# x2705؛ چگونه می توانید 100٪ نمرات GTmetrix کسب کنید?

میزبانی ، افزونه های حافظه نهان ، CDN ها ، بهینه سازی تصاویر و سایر عوامل به شما در بهبود نمرات + بار بار در GTmetrix کمک می کند. من یک راهنمای کامل کامل در وردپرس دارم که به شما در انجام این کار کمک می کند.

وای … این طولانی بود.
من فکر می کنم آن را به یک کتاب در آمازون تبدیل کنم – من خیلی دوست دارم نظرات شما ، خوب و بد را بشنوم. در هر صورت ، اگر سؤال دارید از خواندن و اظهار نظر تشکر کنید.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector