WP Rich Snippets Review: من قبلاً عاشق این افزونه بودم اما توسعه دهنده آن را رها کرد و با PHP 7.1+ سازگار نیست

تصمیم گیری در مورد خرید افزونه WP Rich Snippets?


این چیزی است که من برای اضافه کردن استفاده می کنم قطعه غنی به پست های وردپرس من. من در ابتدا قصد داشتم برای خودم حل و فصل کنم قطعه های غنی همه در یک Schema.org اما WP Rich Snippets قابلیت عملکرد بیشتری دارد (خصوصاً با آنها مواد افزودنی و تنظیمات افزونه قوی) ، به علاوه طراحی واقعی عالی است.

قطعه های غنی به هر حال چیست? آنها اطلاعات اضافی را به قطعات موتورهای جستجو مانند ستاره های مرور ، فیلم ها یا حتی اطلاعات دستور العمل اضافه می کنند. این باعث می شود افراد بیشتری روی قطعات شما کلیک کرده و از سایت شما بازدید کنند. منظورم این است که وارد شوید ، که نتیجه آن را ترجیح می دهید روی آن کلیک کنید?

قطعه ثروتمند

من این بررسی WP Rich Snippets را نوشتم تا به شما نشان دهم که چگونه آن را با افزونه هایی مانند All In One Schema ، نحوه پیکربندی تنظیمات WP Rich Snippet ، اضافه کردن قطعه های غنی به پست ها و نحوه استفاده از افزودنیهای آنها برای نشان دادن یکنواخت نشان می دهد. بهتر. پس از اتمام کار ، می دانید که چگونه می توانید قطعه های زیبا و غنی را ایجاد کنید که بهبود می یابد نرخ کلیک کنید و تبدیل را افزایش می دهد.

به روز رسانی
توسعه دهنده WP Rich Snippets از بین رفته است و افزونه را برای 2+ سال به روز نکرده است ، باعث می شود که با PHP 7.1 و بالاتر کار نکند. پلاگین های قطعه ثروتمند را به آن تغییر دادم بررسی WP توسط MyThemeShop و مانند آن بسیار بهتر است ، همانطور که با چندین قالب از پیش طراحی شده وجود دارد ، همه را پشتیبانی می کند انواع داده, و با به روز رسانی + پشتیبانی می آید. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی است که به شما کمک می کند تا آن را به طراحی مورد نظر خود ببخشید.

فهرست مطالب

 1. انواع داده پشتیبانی شده
 2. چگونه به نظر می رسد Markup
 3. نصب و راه اندازی
 4. پیکربندی تنظیمات
 5. اولین ارسال قطعه ثروتمند شما
 6. ابزار تست داده ساختاری Google
 7. مواد افزودنی

1. انواع داده پشتیبانی شده

برای افزودن قطعه های غنی به وردپرس ، محتوای شما باید یکی از این موارد باشد انواع داده های پشتیبانی شدهمناسبت ها تنها نوع داده ای است که توسط WP Rich Snippets پشتیبانی نمی شود (در این صورت شما از افزونه All In One Schema.org استفاده می کنید) ، در غیر این صورت WP Rich Snippets کار را انجام می دهد.

 • مقالات
 • دستور پخت
 • بررسی ها
 • محصولات
 • سازمان های
 • رستوران ها
 • نرم افزار کاربردی

2. چگونه به نظر می رسد نشانه گذاری (در پست واقعی)

یک عکس منفرد نمی تواند میزان انعطاف پذیری این افزونه را توجیه کند ، اما من یک زوج زیر را شامل می شود. طراحی به نوع داده ای که استفاده می کنید بستگی دارد (به عنوان مثال بررسی) ، نحوه پیکربندی تنظیمات افزونه ، افزودنیهای مورد استفاده شما ، و چه زمینه هایی را هنگام مشخص کردن پست پر می کنید.

این مثال ویترین a مرور قطعه ثروتمند با یک فیلم ، 4 مورد معیار ، به علاوه زمینه های اصلی (اجباری). شما می توانید فیلم را با عکس ، نمایش اسلاید جایگزین کنید یا به هیچ وجه از عکس استفاده نکنید. با افزودنی ها می توانید رنگ ها را نیز سفارشی کنید ، نشانه گذاری را در هر نقطه در صفحه قرار دهید (نه فقط در بالای صفحه) ، بررسی های کاربر را اضافه کنید ، و از دکمه های تماس فراخوانی چندین استفاده کنید (به جای فقط 1). حداقل توصیه می کنم خرید کنید افزودنی سفارشی ساز با قیمت 29 دلار (یا گرفتن Snippets WP Rich برنامه نهایی) بنابراین می توانید از مارک تجاری خود استفاده کنید. در اینجا به نظر می رسد …

wp-rich-snippets-markup-content

شما همچنین می توانید یک اضافه کنید تصویر, فیلم, لغزنده, جوانب مثبت و منفی ، قیمت گذاری و سایر عناصر. من فقط دوست دارم آن را ساده نگه دارم. این مورد را در قسمت بالای یا پایین هر پستی که می خواهید نشانه گذاری کنید اضافه می کنید یا از آنها استفاده می کنید افزونه کد کوتاه جعبه برای افزودن این مورد در هرجای وسط پستهای خود.

در اینجا مثال دیگری از چگونگی نگاه کردن به انتهای یک پست وجود دارد …

wp-rich-snippets-for-wordpress

اکنون آن را با نحوه مقایسه کنید افزونه همه در یک Schema.org به نظر می رسد …

همه در یک Schema Rich Snippets Markup

من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید بعداً در این بررسی ، نشانه گذاری ها را علامت گذاری کنید ، اما این مهم است:

افزونه wp-rich-snippets

3. نصب Snippets WP Rich

قسمت بعدی این بررسی WP Rich Snippets نحوه نصب افزونه را با کلید مجوز خود ، پیکربندی تنظیمات نشان می دهد ، سپس ما شروع به اضافه کردن قطعه های غنی به صفحات یا پست ها خواهیم کرد.

دستورالعمل ها:

 • خرید برنامه WP Rich Snippets این برای شما مناسب است
 • خرید هر مواد افزودنی شما نیاز دارید (یا برنامه نهایی را بخرید)
 • بازدید خود را صفحه حساب برای بارگیری افزونه و افزونه ها
 • افزونه و افزونه ها را در وردپرس در زیر افزونه ها بارگذاری کنید Pl افزودنی جدید → افزودن افزونه ، و سپس بارگیری 1 پرونده بارگیری

wordpress-plugin-upload

 • در خود صفحه حساب, روی “مشاهده مجوزها” کلیک کنید
 • بر روی “مدیریت سایتها” کلیک کنید و سایت خود را برای هر مورد اضافه کنید

حساب Snippets Rich WordPress

کلید مجوز

 • به مجوزهای خود بازگردید و روی نمادهای اصلی کلیک کنید. کلید “WP Rich Snippets” را کپی کنید و آن را در داشبورد وردپرس خود در تنظیمات “مجوز” خود قرار دهید. اگر از افزونه استفاده می کنید ، باید هرکدام را از برگه حساب خود بارگیری کنید ، آن را در وردپرس بارگذاری کنید ، سپس کلید مجوز خود را برای آن افزونه وارد کنید. پیام موفقیت آمیز خواهید دید.

منوی قطعه غنی

کلید مجوز WP Rich Snippets

4. تنظیمات را پیکربندی کنید

من فهمیدم که بیشتر تنظیمات قبلاً بهینه پیکربندی شده اند ، اما من بررسی می کنم صفحه نمایش “توضیحات مورد را در زیر کادر نمایش دهید” و “کادر زیر را نشان دهید” را فعال کنید اگر می خواهید WP Rich Snippets در انتهای پستها نمایش دهد (به عنوان مخالف با بالا). این فقط یک اولویت است.

تنظیمات Snippets Rich WordPress

اگر از افزودنیها استفاده می کنید ، تنظیمات مربوط به این موارد را نیز مشاهده خواهید کرد …

تنظیمات تنظیمات

5. نوشتن پست با WP Rich Snippets

به جاهای خوبش رسیدیم. به یک صفحه بروید یا ارسال کنید که می خواهید قطعه های غنی را به آن اضافه کنید. حرکت به پایین تا زمانی که بخش “Schema” را مشاهده کنید ، سپس نوع قطعه ثروتمندی را که می خواهید در پست استفاده کنید انتخاب کنید. با پر کردن قسمت شروع کنید برگه اصلی با موردی که در حال بررسی و توضیحی هستید. بسته به نوع قطعه غنی که شما انتخاب می کنید ، قسمتها متفاوت خواهند بود. این مثال برای بررسی است:

افزونه wp-rich-snippets

برگه جزئیات به شما امکان می دهد جوانب مثبت و منفی را اضافه کنید (مانند قسمت پایین پست من) یا یک سلب مسئولیت.

wp-rich-snippets-details-tab

wp-ثروتمند-قطعه-جوانب مثبت

برگه قیمت قیمت کالا را نشان می دهد …

جدول قیمت

برگه آدرس به شما امکان می دهد تا a را اضافه کنید نقشه گوگل

گزینه های آدرس

ساعت ساعت ساعات کاری شما هستند …

ساعت ثروتمند

صفحه نمایش به شما امکان می دهد یک تصویر ، ویدیو یا کشویی برجسته اضافه کنید. در حال قرار دادن یک فیلم YouTube نشانه گذاری بسیار جذاب به نظر می رسد و تعامل را افزایش می دهد – که برای SEO مفید است.

معیارهای نمایش

برگه پیوند جایی است که شما یک لینک یا پیوند وابسته به آن اضافه می کنید (که به طور پیش فرض به nofollow اضافه شده است). اگر از پیوند وابسته استفاده نمی کنید ، گزینه “پیوندهای dofollow” را بررسی کنید. افزودنی برای اقدام گزینه “لینک های آزمایشی” را که می توانید بیش از 1 دکمه اضافه کنید را فعال می کند (مثالی را ببینید اینجا).

معیارهای پیوند

برگه معیارها نشان می دهد که شما بررسی خود را از…

معیارهای ثروتمند ثروت

معیارهای wp-rich-snippets

برگه نویسنده نام شما را نشان می دهد که برای بررسی لازم است …

نویسنده-برگه

6. ابزار تست داده ساختار یافته Google

آخرین مرحله انتشار پست و اجرای URL از طریق آن است ابزار آزمایش داده ساختار یافته Google است. تا زمانی که حتماً نباید هشدارها را مشاهده کنید فیلدهای مورد نیاز پر شده اگر این کار را انجام دهید ، من چند راه حل معمول را در زیر ذکر کردم. به خاطر داشته باشید که Google می تواند سایت وردپرس خود را مجدداً بازنویسی کند و قطعه های غنی شما را در نتایج جستجو نشان دهد (در هر جایی بین 1-5 روز).

ابزار تست داده ساختاری Google

راه حل های مشترک

 1. برای Genesis Framework ، نصب کنید پلاگین حذف طرحواره
 2. داده هایی را که Google به شما می گوید در ابزار تست داده ساختار یافته خود اضافه کنید
 3. اطمینان حاصل کنید که کلید WP Rich Snippets در تنظیمات معتبر است
 4. اطمینان حاصل کنید که داده ها نماینده محتوای صفحه هستند
 5. سعی کنید علامت گذاری به چند صفحه دیگر که توسط Google پیشنهاد شده است اضافه کنید
 6. خود را بسازید اختیارات دامنه (محتوای بیشتر ، محتوای بهتری را به سایت خود اضافه کنید)
 7. بازدید کنید خط مشی داده ساختاری Google و دستورالعمل های وب مستر

7. مواد افزودنی

WP Rich Snippet مواد افزودنی یکی از بهترین موارد در مورد این افزونه است. می توانید رنگ ها را سفارشی کنید ، بررسی های کاربر را فعال کنید ، دکمه های تماس را فراخوانی کنید و نشانه گذاری را در هر جایی از پست خود (حتی وسط) اضافه کنید. جدول افزودنی جدول رتبه بندی نیز بسیار مرتب است. 14 افزودنی وجود دارد و شما به صورت جداگانه به خرید این موارد نیاز خواهید داشت (البته برخی از آنها رایگان هستند) ، یا برنامه نهایی را مانند من بخرید.

WooCommerce – ویژگی های پیشرفته برای موارد تجارت الکترونیکی شما به همراه ادغام های دیگر. این افزودنی هنوز منتشر نشده اما به زودی عرضه می شود.

کد کوتاه – عناصر قطعه غنی منفرد را در هر کجای پست های خود اضافه کنید.

جداول داده – بسیار شبیه به الحاقی جدول رتبه بندی (به تصویر زیر مراجعه کنید).

مشخصات نرم افزار – ویجت نوار کناری را اضافه می کند تا مشخصات خود را دقیقاً به نمایش بگذارد این صفحه.

مکانها – نشانه گذاری schema.org را برای مکان خود اضافه کنید و نقشه Google Google را در هر کجای وب سایت خود با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید.

wp-rich-snippets-local-add-on

جعبه کد کوتاه – تمام نشانه گذاری های ثروتمند را در هر جای پست خود نمایش دهید ، زیرا فقط با قسمت بالا یا پایین پست مخالف هستید.

نظرات کاربران ناشناس – اگر از نظرات کاربران استفاده می کنید (ورودی مقدماتی ارسال زیر در زیر) ، این به کاربران امکان می دهد ناشناس باقی بمانند.

مشتری ساز – تغییر رنگ رتبه بندی ها ، پیوندها ، دکمه ها ، جوانب مثبت و منفی ، دکمه های تماس به عمل.

wp-rich-snippets-customizer-add-on

ارسال مقدمه ارسال – به کاربران اجازه دهید نظر خود را ترک کنند. این اغلب به جای یک ویرایشگر ویرایشگر ساده تر (که می تواند منجر به رتبه های بالاتر از آنجایی که با ارزش تر هستند) انجام می شود. همچنین اگر دوره هایی را ارائه دهید خوب است تا دانشجویان و مشتریان بتوانند دوره را مرور کنند.

wp-rich-snippets-بررسیهای کاربر

تصویر نظرات کاربر – کاربران می توانند با بررسی خود تصویری بارگذاری کنند.

فراخوانی برای اقدام – با نام محصول ، خلاصه ، قیمت گذاری ، و لینک نمایشی (بخشی) به نشانه گذاری خود اضافه می کنید. اگر نمی خواهید یک مورد خاص نشان داده شود ، می توانید این کار را در تنظیمات غیرفعال کنید.

wp-ثروتمند-قطعه-تماس با عمل

جدول رتبه بندی – یک جدول رتبه بندی از بررسی ها ، دستور العمل ها یا هر چیز دیگری ایجاد کنید. من عکس هایی را در این جدول رتبه بندی قرار ندادم ، اما اگر دوست دارید می توانید.

جدول رتبه بندی wp-rich-snippets

رتبه بندی نمایش – نمایش رتبه بندی با فیلتر کردن مطالب و گزیده ها ، همانطور که در صفحه نشان داده شده است نسخه ی نمایشی.

مقایسه کنید – شبیه به جدول افزودنی داده و رتبه بندی اما به شکلی فرمت شده که به خوانندگان کمک می کند محصولات و خدمات را با یکدیگر مقایسه کنند.

جدول wp-rich-قطعه-مقایسه

امیدوارم از بررسی WP Rich Snippets من لذت ببرید. اگر سوالی دارید ، آنها تن دارند مستندات در نوشتن پست ها ، افزودنیها و موضوعات دیگر. یا فقط نظر خود را برای من بگذارید. انجام میدهم مشاوره SEO WordPress برای شغل من ، بنابراین من برنامه نهایی را برای به دست آوردن افزودنی ها خریداری کردم و می توانم از آن در چندین سایت استفاده کنم ، اما برنامه 69 دلار در سال خوب است اگر تازه شروع کرده اید یا می خواهید آن را آزمایش کنید.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map