10 „WordPress“ partnerių rinkodaros programų: „WordPress“ priegloba, temos, papildiniai ir kt. Sukuria reikšmingas pasyvias pajamas

03.06.2020
Partnerių marketingas '10 „WordPress“ partnerių rinkodaros programų: „WordPress“ priegloba, temos, papildiniai ir kt. Sukuria reikšmingas pasyvias pajamas
0 20 мин.

Jei dirbate „WordPress“ pramonėje ir norite užsidirbti pinigų iš filialų rinkodaros, turiu jums geriausią sąrašą.


Aš pasikliauju šiomis „WordPress“ partnerių programomis, kad užsidirbčiau pragyvenimui ir uždirbčiau 10 000 USD per mėnesį, patvirtindamas pagrindinius kompiuterius, temas, „WordPress“ kūrėjus freelancer.com, ir net SEO paslaugos.

Taigi, užuot valdęs daugybę klientų projektų (kaip buvau įpratęs), aš iš esmės radau filialo programą viskam ir tiesiog darau komisinius. Aš turiu daug laisvo laiko ir mano dukterinių įmonių pajamos yra sąžiningesnės nei visos pajamos, kurias aš uždirbau konsultacijos.

Galite prisiregistruoti dėl daugelio šių per shareasale.com kuris naudojamas komisinių paieškai, stebėjimui ir išmokėjimui iš tonų prekybininkų. Bet tai tik viena vieta. Naršykite sąrašą ir patikinu, kad rasite naują partnerių programą, iš kurios jums bus malonu gauti pasyvesnes pajamas. Nepamirškite palikti komentaro, jei turite klausimų ar naujų programų, kurias norite pridėti!

Mano asmeniniai mėgstamiausi (2018 m. Uždirbau 150 000 USD)

 • „SiteGround“ (priegloba) – iki 100 USD + / pardavimas
 • „Cloudways“ (Hostingas) – lanksčios komisijos (bet labai geros)
 • „WP Engine“ (priegloba) – 200 USD / pardavimas
 • Elegantiškos temos – 50% pardavimų
 • „StudioPress“ temos – 35% pardavimų
 • „StackPath“ CDN – paprastai nuo 10 USD iki 20 USD už pardavimą
 • Freelancer.com – apie 13% pirmųjų projekto komisijų
 • SEMrush – 40% pasikartojančių komisinių (40–160 USD / mėn.)

„WordPress“ talpinimas

„SiteGround“ – Gyvenimo keitiklis … Aš uždirbau 80 000 USD 2017 m. Ir 120 000 USD 2018 m., Naudodamasi „SiteGround“. Aš labai prisidedu tai parodydamas žmonėms 26 skirtingas „Facebook“ apklausas, kuriose „SiteGround“ užėmė pirmą vietą (ekrano nuotraukos pateiktos žemiau). Tai yra 50–150 USD už pardavimą, atsižvelgiant į tai, kokią pakopą pasieksite kiekvieną mėnesį, 150 USD už pardavimą, jei pradėsite vykdyti daugiau nei 31 pardavimą per mėnesį (turėtumėte susisiekti su jų filialo vadybininku ir parduoti keletą didesnių kainų planų, išskyrus jų „StartUp“ planą). 160 USD / išpardavimas, jei pasieksite daugiau nei 81 pardavimą per mėnesį. Skaityti mano „SiteGround“ apžvalga gauti rinkodaros medžiagą. 11 pardavimų per mėnesį uždirbs 13 tūkst. USD per metus. 21 pardavimas / mėn., O kai kurie iš jūsų gali mesti savo darbą – 31,5 tūkst. Per metus. Puikus greitis, palaikymas, saugumas ir jie jus perkels nemokamai.

Nors kiti prieglobos filialai, tokie kaip „WP Engine“, siūlo nemažus 200 USD komisinius mokesčius, „SiteGround“ yra labai gerbiamas „WordPress“ bendruomenėje (ir Nr. 1 daugelyje „Facebook“ apklausų), todėl greičiausiai turėsite daugiau konversijų ir mažesnių atšaukimų – net jei turėsite pakilti į pakopą. Jie pakėlė įprastą kainą, tačiau jų reklaminė kaina yra prieinama ir galite ją gauti 3 metams.

„SiteGround-Affiliate-Sales“

97 pardavimai x 150 / pardavimas = 14 550 USD per 1 mėnesį (tai buvo 2018 m. Kovo mėn.)

siteground-affiliate-pakopos

Parduoti „SiteGround“ yra lengva, kai jie yra įvertinami Nr. 1 beveik kiekvienoje „Facebook“ apklausoje …

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Čia yra keli el. Laiškai …

Sausis – SiteGround-Partnerių pardavimas

Mano „SiteGround“ konversijos ataskaita …

„SiteGround“ ir „Partnerių konversijos“

Turite mėnesio filialą 2017 m. Liepą 🙂

Mėnesio „SiteGround“ filialas

Aš naudoju „SiteGround“, nes …

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš paaukosiu komisijos dalį be jokių išlaidų jums. Kiekvienais metais aš paaukoju 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijos (2018 m. Buvo norėta pamaitinti alkanus Denveryje, o 2017 m. Buvo uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda ir aš tikrai tai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra geriausi šeimininkai ir kad jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite tyrimus „Google“ ir „Facebook“ grupėse ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

WP variklis – 200 USD už pardavimą ir 50 USD už kiekvieną antrinės įmonės pardavimą (jei nurodote filialą ir jie parduoda, jūs gaunate 50 USD nuo kiekvieno pardavimo). Jei to nepakanka, tai taip pat yra pakopinė partnerių programa, turinti premijas. Milžiniškos komisijos su 180 slapukų stebėjimu, tačiau jos turi 20% atbulinės eigos norma. Tai daro vidutinį komisinį atlyginimą apie 175 USD, kuris yra ypač pelningas.

wp-variklis-filialas-komisija

wp-variklis-partneris-pakopos

Debesys – paprastai antras geriausiai įvertintas „Facebook“ apklausos dalyvis, siūlantis didesnius komisinius mokesčius nei „SiteGround“ (pakilus į aukštesnes pakopas). Neturi CPU apribojimų. Tai dažnas skundas su „SiteGround“. „WordPress Speed ​​Up Facebook“ grupės pranešimai skelbė, kad jų priegloba yra ypač greita. Vienintelė priežastis, kodėl aš jų nereklamuoju, yra todėl, kad man taip gerai sekasi su „SiteGround“. Jie nėra populiariausi kiekvienoje „Facebook“ apklausoje, pavyzdžiui, „SiteGround“, o „Cloudways“ yra šiek tiek brangus paprastam vartotojui (nors „SiteGround“ reklaminė kaina nustoja galioti po 1-3 metai ir tada JIE brangsta). Kiekvienam yra privalumų ir trūkumų.

„Bluehost“ – 65 USD už pardavimą iš vieno populiariausių „WordPress“ pagrindinio kompiuterio savininkų, tačiau „Bluehost“ turi daugybę blogų atsiliepimų ir jie nėra įvertinti „Facebook“ apklausoje. Daugelis žmonių perskaito keletą apžvalgų prieš priimdami pagrindinį kompiuterį, todėl patarčiau jums tapti „SiteGround“ arba „WP Engine“ filialu, kurie turi daug geresnius įvertinimus (be to, gausite didesnius komisinius).

Varyk Tėti – 15% komisinių ir, nors jie anksčiau imdavo čiulpti, per pastaruosius kelerius metus jie pastebimai pagerėjo. Mano svetainė įkelta mažiau nei per 1 sekundę pagal pigiausio bendro naudojimo prieglobos planą, o jų palaikymo komanda yra įsikūrusi JAV (Arizonoje). Vis dėlto aš eisiu su „SiteGround“ arba „WP Engine“. Skaityti mano „SiteGround“ ir „Godaddy“ apžvalga pamatyti skirtumą.

„InMotion“ – pakopa prasideda nuo 50 USD / išpardavimas iki 120 USD už pardavimą. Padorus šeimininkas, nepriklausantis EIG.

„HostGator“ – 50 USD – 125 USD už pardavimą (tos pačios pakopos programa kaip ir „SiteGround“), tačiau „HostGator“ yra SUDERINAMA, o apžvalgos rodo, kad konversijos yra mažesnės. Galite sugeneruoti pasirinktinius kuponų kodus, kurie yra geri, jei kuriate vaizdo įrašus, ir žmonėms lengviau įvesti kodą, o ne spustelėti saitą („YouTube“ draudžia filialų nuorodas), o tai gali sugeneruoti dar daugiau komisinių. Tačiau aš kalbėjau su keliais kitais „HostGator“ filialais, kurie teigė, kad jie nieko nepadarė, nes žmonės atlieka tyrimus ir sužino, kad jie tikrai nėra geriausias pasirinkimas.

„WordPress“ temos

Elegantiškos temos – 50% komisinių už gražias „WordPress“ temas, parodančias nepaprastai gerai. Įskaitant papildomus komisinius, jei žmonės atnaujina savo prenumeratą. Parduokite jų gyvenimo temų paketą ir gaukite 150 USD. Pasitiki daugiau nei 350 000 „WordPress“ vartotojų ir apima jų populiarius Divi tema. Elegantiškos temos buvo sukurtos amžinai ir turi gerą reputaciją.

Elegantiškos temos-Partnerių-Mokėjimai

„MyThemeShop“ – 55% komisinių už greičiausiai pakraunamas temas rinkoje. 48 USD komisiniai už vieną temą, 244 USD už narystę. Jie taip pat turi įskiepiai – Neseniai perjungiau turtingų fragmentų papildinius į jų „WP Review Pro“ ir reklamuokite tai dabar. Jie taip pat turi a dviejų pakopų programa kur jūs gaunate 10%, jei nurodote kitus filialus ir jie parduoda.

„ThemeForest“ Siaubinga partnerių programa. Tu tik gauni 30% kiekvieno naujo žmogaus pirmojo pirkimo. Jei jie jau yra „Envato“ / „ThemeForest“ klientai, jūs pasijuokiate. Ši partnerių programa yra siaubinga ir aš ją čia įtraukiau tik kaip įspėjimą likti nuošalyje. Nebent reklamuojate tokią patikimą temą kaip Avada, Nesiartink ypač todėl, kad visas „ThemeForest“ temas kuria nepriklausomi kūrėjai, kurie gali patikėti arba gali būti nepatikimi. Jūs nežinote kodo kokybės, ar jie pasirodys atnaujinimai ir pan. Štai kodėl aš naudoju „StudioPress“ visose savo „WordPress“ svetainėse (ir tai daro geriausi „WordPress“ žmonės, tokie kaip Yoastas ir Mattas Cuttsas iš „Google“)..

tema-miškų partnerių programa

Garbingi paminėjimai

„Genesis“ temos

„StudioPress“ – „StudioPress“ kuria „WordPress“ temos viduje konors „Genesis Framework“ ir yra mano pagrindinis filialas, turintis daugiau kaip 8000 USD komisijų temų. Skaityti mano „StudioPress“ apžvalga jei dar negirdėjote apie juos, bet jie yra tokie teisėti. Aš vidutiniškai gaunu 28 USD už pardavimą su mažiau nei 5% atšaukimų ir daug konversijų, nes „StudioPress“ patvirtina daugybė geriausių „WordPress“ žmonių, tokių kaip Yoastas ir Mattas Cuttsas. Jie yra tikrai SEO draugiškos „WordPress“ temos, turinčios aukščiausio lygio kodavimą, lengvas, todėl greitai įkeliamos, ateina su daugybe „Genesis“ papildiniai, ir nuostabi dokumentacija. Parduok jų „Pro Plus“ visos temos paketas ir gaukite 175 USD komisinį atlyginimą.

„ShareASale-Affiliate-Payments“

Zigzagpress – 50% komisiniai (kainuoja 49 USD už vieną temą, o tai reiškia 24,50 USD). „Zigzagpress“ NĖRA geras partneris. Aš su jais uždirbau pastovius 300 USD per mėnesį, tačiau beveik per metus tai sumažėjo iki 0 pardavimų. Taip pat gavau keletą nusiskundimų, kad persikūniję jie ištrynė visas savo klientų įsigytas temas ir privertė klientus jas atpirkti. Aš anksčiau mylėjau „Zigzagpress“, bet panašu, kad jie nesirūpina savo filialais ar klientais. Jie net nemokėjo man 163 USD už pakartotinius atsiliepimus, kuriuos jiems atlikiau šiais metais – ištrinsiu visas savo partnerių nuorodas ir pateiksiu gerus atsiliepimus apie juos. Aš jų tikrai vengčiau.

Restauruoti 316 dizainai – 20% komisinių ir 60 dienų persiuntimo laikotarpis reaguojant moteriškos „Genesis“ temos daugelis jų yra paruošti „WooCommerce“. Taip pat a rekomenduojamas „Genesis“ kūrėjas išvardytos „StudioPress“ svetainėje. Atkurtų 316 dizainų konversijų rodikliai yra vieni didžiausių iš visų „Genesis“ parduotuvių ir yra mano antra pelningiausia temų parduotuvė..

Sveiki, dizainai – 30% komisinių nuo dizainerio kokybės „Genesis“ temos iš kurių daugelis yra pasirengę „WooCommerce“. Santykinai nauja temų parduotuvė, tačiau jų dizainas yra nuostabus – jei jų dar nepatikrinote, būtinai padarykite. Jų nepakanka, kad taptų „populiariais“, bet aš juos reklamuoju tik keliuose tinklaraščių straipsniuose ir uždirbu maždaug 100 USD per mėnesį. Taip pat sulaukiau puikių atsiliepimų iš savo skaitytojų ir jie be galo myli juos.

Pretty Darn mielas dizainas – 35 proc. Komisinių plius 5 proc. Iš antrinių filialų. Mobilus reaguoja moteriškos „Genesis“ temos„StudioPress“ rekomendavo „Genesis“ kūrėją.

„WordPress“ plėtra

Laisvai samdomas darbuotojas – Jei žmonių klausiate apie „WordPress“ plėtrą ir greičio optimizavimą, galite nukreipti juos į mano kūrėją Bangladeše ir sudaryti maždaug 13% komisinių nuo projekto per pirmąsias 100 dienų. Tai man sutaupė daugybę laiko, kol vis dar uždirbau pinigus iš šių užklausų. Aš dirbu su „Pronaya“ daugiau nei 5 metus ir tai kainuoja 40 USD / val. Jis sukūrė daugiau nei 20 „WordPress“ svetainių ir optimizavo kelias svetaines, kad klientams būtų galima įkelti 400% greičiau. Galite jį pasamdyti užsiregistravę Laisvai samdomo asmens sąskaita tada ieško vartotojo bdkamol.

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

Mano komisijos iš esmės sumoka už visus plėtros darbus, kurių man reikia …

Laisvai samdomų vertėjų-partnerių-pajamos

Tai nebūtinai turi apsiriboti dizainu ar tobulinimu, tai galite padaryti bet kuris laisvai samdomas vertėjas …

laisvai samdomas partneris

Vienintelis nuosmukis yra „Freelancer“ pagrindiniame puslapyje galite naudoti tik filialų nuorodą. Taigi, užuot tiesiogiai susieję su kažkieno profiliu, turėsite nurodyti žmonėms prisiregistruoti pagrindiniame puslapyje (naudodami jūsų dukterinės įmonės nuorodą), tada ieškoti laisvai samdomo darbuotojo vartotojo vardo. Bet jei jūs parodysite jų aplanką savo svetainėje kaip aš (šie „WordPress“ greičio projektai), žmonės tai padarys.

„WordPress“ papildiniai

WP raketa – 20% komisinio mokesčio už svarbiausią talpyklos papildinį „Facebook“ apklausa (ir ši apklausa taip pat), todėl „WordPress“ svetainės žymiai greičiau. Aš naudoju jį savo svetainėje ir lengvai konfigūruojamas naudojant puikų palaikymą / dokumentaciją. Čia yra mano vadovėlis apie „WP Rocket“ nustatymus.

„Swift-Performance-vs. WP-Rocket-Feb-7“

2018-WordPress-Talpykla-Papildinys-Apklausa

Geriausias „WordPress“, talpyklos, papildinio apklausa

Geriausias talpyklos papildinys-apklausa

Vienatvė – 20% už pardavimą iš vieno iš geriausių lengvų slankiojančių priedų, kurio nebus sulėtinti savo svetainę kaip „Revolution Slider“ ir kiti patikimi slankiojančių papildiniai. Jis yra minimalus, tačiau atrodo gražiai ir yra ypač lengvas naudoti. Jei vykdote P3 („Plugin Performance Profiler“) papildinys ir pamatysite, kad jūsų slankiojantis papildinys lėtai įkelia laiką, patikrinkite „Soliloquy“ arba pasakykite ir savo klientams 🙂

Ištroškę filialai – filialų nuorodų tvarkymo papildinys, kuris slepia, seka ir tvarko filialų ryšius. Aukščiausio lygio versija leis jums gauti statistiką, automatiškai susieti ir netgi pridėti „Analytics“ įvykių stebėjimą. Jūs uždirbate 30%, tai yra palyginti nedaug, palyginti su kitomis „WordPress“ filialų rinkodaros programomis.

„CodeCanyon“ – 30% kiekvieno naujo asmens pirmojo grynųjų pinigų įnašo (tokia pati komisinė kaip „ThemeForest“). Rinkoje galima rasti daugybę „WordPress“ įskiepių: slankmačiai, HTML5 garso grotuvai, renginiai, narystė … jūs įvardinate, „CodeCanyon“ jį turi, tačiau programa nėra labai pelninga.

SEO

Viskas viename SEO Pro – 40% komisinių, tačiau dauguma žmonių naudojasi „Yoast“.

SEMrushas – 40% periodinio komisinio mokesčio už SEMrushas abonementų pardavimai. Tai reiškia 40 USD – 160 USD per mėnesį kiekvienam asmeniui, kuris tęsia savo prenumeratą, kai pasirašo su jūsų dukterine įmone (neblogai). Tai yra vienas iš geriausiai vertinamų SEO įrankių rinkoje ir suteikia jums daug duomenų apie raktinius žodžius, nuorodas, autoritetus, nukreipiančius domenus ir dar daugiau.

„SEOPressor“ – iki 50% mėnesinių periodinių komisinių už premium SEO papildinį. Gavau „SEOPressor“ atgalinių nuorodų šlamšto komentarus, tačiau jiems pritarė „ShoutMeLoud“.

„WP Review Pro“ – „MyThemeShop“ turtingo fragmento papildinys, kurį naudoju savo svetainėje, po to, kai perjungiau iš nepalaikomo „WP Rich Snippets“ papildinio. Labai džiaugiuosi „WP Review Pro“ (jie taip pat turi nemokama versija) ir gausite gražius 55% komisinius mokesčius, kurie sudaro 36,85 USD už pardavimą.

El. Pašto rinkodara

„AWeber“ – 30% pasikartojančių komisinių. Kol jie naudojasi savo sąskaita, jūs uždirbate pinigus. Neapima apribojimų, kaip daro „MailChimp“, ir moka pinigus grynais, o ne kreditais.

Nuolatinis kontaktas – 5 USD už kiekvieną klientą, užsiregistravusį nemokamą bandomąją versiją ir 105 USD kiekvienam naujam klientui, kuris tampa mokėtinu klientu. Labai dosni el. Pašto programinės įrangos partnerių programa.

„MailChimp“ – uždirbkite 30 USD už „MailChimp“ paslaugas už kiekvieną jūsų nurodytą asmenį ir dar 3 naujus pašto dėžutės inspektoriai. Tačiau tas asmuo PRIVALO būti draugas ar kolega, o jūs abu taip pat turite turėti apmokėtas sąskaitas. Kitu atveju į nemokamas paskyras el. Laiškuose turi būti įtrauktas „MailChimp“ ženklelis.

Standartiniai vaizdai

„ShutterStock“ – 20% komisinių už didelį nuotraukų pasirinkimą. Paklausdami klientų, kurias nuotraukų nuotraukas jie nori naudoti savo svetainėje, atsiųskite jiems filialo nuorodą, jei jie perka.

„iStock“ & „Getty“ vaizdai – 20% komisiniai naujiems klientams, 10% – už grąžinimą. Norėdami prisiregistruoti kaip filialas, turėsite jiems išsiųsti el. Laišką, tačiau čia taip pat rasite didelį pasirinkimą.

Išsilavinimas

Udemy – 20% komisiniai už bet kurį kursą. Dėstytojai gali sukurti pasirinktinę nuorodą, kuri juos suteikia 97% komisinių už savo kursą. Udemy sumažino komisinius, todėl tai nebuvo tokia patraukli.

WP 101 – 20% komisinių iš vieno patikimiausių „WordPress“ vadovėlių šaltinio.

Kiti filialai

Nurodykite „WordPress“ – 20% komisinių už „wordpress.com“, „JetPack“ ir „WooCommerce“.

„StackPath“ – jei dienoraštį apie svetainės greitis arba padarykite tai klientams, galite nukreipti juos į „StackPath“, kurie išpirko „MaxCDN“. Aš uždirbau 1 000 USD per mėnesį naudodamas „MaxCDN“ – pamatysime, kaip „StackPath“ eina. Įsitraukti į jų dukterinę programą yra daug sunkiau nei „MaxCDN“ – jie nori žinoti, kad galite padidinti pardavimus ir kad CDN yra pagrindinė jūsų verslo / tinklaraščio dalis. Aš prisidedu prie savo pardavimų rašant pamokas apie talpyklos papildinius, į kuriuos beveik visi integruoti „StackPath“ – vien tik šie mokymai pritraukia daugiau nei 500 lankytojų per dieną..

Poveikis-Spindulys-Filialas-Pardavimai

„StackPath“ duomenų centrai

Krakenas (Vaizdo optimizavimas) – be nuostolių suspaudžiate vaizdus, ​​kad pagerintumėte puslapio įkėlimo laiką (nemokami papildiniai niekur nėra tokie geri). Už kiekvieną jūsų sugeneruotą nukreipimą „Kraken“ visam laikui padidins jūsų mėnesinę kvotą 100 MB. Kai būsite užsiregistravę, pamatysite nukreipimo parinktį.

„OptiMonster“ (Formos) – ar žinote tuos erzinančius iššokančius langus, kai išeinate iš svetainės? Man jie taip pat nepatinka, bet tariamai jie veikia. Uždirbkite 20% už kiekvieną jūsų sugeneruotą pardavimą.

„Amazon“ – Jei siunčiate srautą į „Amazon“ ir kažkas baigia pirkti visiškai kitokį produktą, jūs VISI gausite komisinį atlyginimą iš šio pardavimo. Jei kuriate „Youtube“ vadovus, galite nukreipti žmones į Mėlynas „Yeti“ mikrofonas, ar tai kvaili marškinėliai jūs visada dėvite per savo vaizdo įrašus. Pagalvokite apie fizinius produktus, o ne apie skaitmenines prekes. Uždirbkite iki 10% komisinių iš didžiausio pasaulyje el. Prekybos mažmenininko. Sąžiningai, jūs būtumėte idiotas, kad neprisijungtumėte.

„TubeBuddy“ – populiari programinė įranga / „Chrome“ plėtinys, skirtas optimizuoti ir valdyti „YouTube“ vaizdo įrašus, įskaitant garso / vaizdo efektus. 30-50% pasikartojančių komisinių. Peržiūrėkite planus / savybes čia.

Žinokite apie kitas geras „WordPress“ filialų rinkodaros programas? Praneškite man komentarų skiltyje (nereikia savireklamos). Arba jei jūs dar nesate prisijungę rinkodaros srityje ir turite tam tikrą klausimą, aš mielai atsakau už tai už jus – tiesiog palikite man eilutę!

p.s. „WP Beginner“ yra beveik visų „WordPress“ partnerių programų partneris. Tikėtina, kad jei jie įtraukia kompaniją į savo sąrašą pasiūlymų puslapis, jie taip pat turi partnerių programą.

WordPress-Partnerių rinkodaros programos

Kas toliau? Uždirbti pinigų, žinoma

Peržiūrėkite mano dukterinės įmonės rinkodaros vadovą, kuriame pateikiamos visos šios turinio lentelės dalys.

Partnerių rinkodaros TOC

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f4b0; Iš kurios dukterinės programos aš uždirbau 150 000 USD per metus?

„SiteGround“ ir „Cloudways“ sudaro mažiausiai 90% mano filialų pajamų. Aš parašiau dukterinės rinkodaros vadovėlį, kuris parodo, kaip aš tai padariau.

&# x1f4b0; Kurios prieglobos programos yra populiariausios?

Populiariausi yra „SiteGround“, „Bluehost“, „HostGator“ ir dar keletas bendrų kompiuterių. Prisijunkite prie „WordPress“ „Facebook“ grupių ir patikrinkite apklausas bei žmonių pokalbius, kad pamatytumėte ne tik populiariausias prieglobos įmones, bet ir tendencijas.

&# x1f4b0; Iš kur dauguma žmonių užsidirba?

Didžioji dauguma sėkmingų „WordPress“ tinklaraštininkų gauna savo filialų pajamas iš hostingo. Tai daug apmokama, pelninga (bet konkurencinga) pramonė.

&# x1f4b0; Ar galiu užsidirbti pragyvenimui skatinančių temų / papildinių?

Spręsti matematiką. Jei jūs uždirbate tik 30 USD / išpardavimas, kaip tai palyginti su komisinių priegloba, kurių kaina yra 150 USD / išpardavimas? Turėsite padaryti 5 kartus daugiau pardavimų, o tai gali būti sudėtinga, tačiau tai galima padaryti su pakankamu srautu.

&# x1f4b0; Koks yra geriausias filialų nuorodų tvarkymo papildinys?

Aš naudoju „Thirsty Affiliates“ papildinį. Tai gerai!

Džiaugsmas ir sėkmė,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector