Kaip aš sukūriau pasyvias pajamas, siekiančias 12 000 USD per mėnesį, naudojant filialų rinkodarą (vienoje iš konkurencingiausių erdvių – talpinimas!)

Partnerių rinkodaros pasyvios pajamos


Norite uždirbti pasyvių pajamų iš filialų rinkodaros?

Ši instrukcija parodo, kaip tiksliai darau grubiai 12 000 USD / mėn iš dukterinių įmonių pajamų.

Tai padariau parašydamas svetainių greičio optimizavimo vadovus, rekomenduodamas produktus ir paslaugas, kurie žmonių svetaines įkelia greičiau: „SiteGround“ priegloba, „StackPath“, ir WP raketa.

Aš naudoju „Facebook“ apklausas norėdamas parduoti. Pavyzdžiui, priegloba yra svarbiausias svetainės greičio ir 26 svetainių apklausoje „SiteGround“ buvo įvertinta kaip pirmoji priegloba (tai iš esmės yra mano visas pardavimo žingsnis).

Aš nesu milijonierius, bet per dieną SEO pritraukiu 3000 lankytojų ir uždirbu 400 USD / dieną pasyviųjų filialų pajamų. Tai leidžia man dirbti, kai noriu, kur noriu, ir keliauti su drauge.

2018 m. Filialų rinkodaros pardavimaiŽiūrėk mano visos „PayPal“ veiklos, arba pajamų ataskaitos visiems mano filialams

1. Raskite partnerių programas

Atlikite „Google“ paiešką „partnerių programos“ ir patikrinkite, ar nėra jūsų pramonės šakų sąrašų.

Partnerių programos-„Google“

Filialų prekyvietės – vieta prisijungti / valdyti kelias partnerių programas, gauti nuorodas ir sekti komisinius. „ShareASale“ ir CJ filialas yra dvi populiariausios. Šaunus dalykas yra tai, kad galite pamatyti kiekvieno filialo statistiką, pavyzdžiui, jų EPC (pajamos už paspaudimą), kuris yra geras rodiklis, rodantis, kiek galite su jais uždirbti. Kuo didesnis skaičius, tuo geriau. Pavyzdžiui, „WP Engine“, „StudioPress“ ir „WP ​​Rocket“ turi aukštą EPC, nes dauguma žmonių apie juos žino, jie siūlo puikius produktus ir turi gerą reputaciją. Tai reiškia daugiau potencialių pardavimų.

„Shareasale“

Individualios partnerių programos – kai kurios įmonės nepriklauso filialų rinkoms, tačiau vykdo savo programą, kurią galite rasti jų svetainėje (arba „Google“). Nematysite jokios statistikos apie programą (pvz., EPC), tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte ją atšaukti. „SiteGround“ priegloba vykdo savo partnerių programą, ir aš su jomis kol kas uždirbau daugiausiai pinigų.

Individuali partnerių programa

„Amazon“

 • Populiariausia partnerių programa
 • Didelės konversijos, nes tai „Amazon“
 • Komisiniai priklauso nuo produkto kategorijos (žr. Žemiau)
 • Milijonai produktų, iš kurių galite rinktis (galite sukurti tinkintas nuorodas į juos)
 • Jei kas nors spustelėja jūsų nuorodą ir užsako (beveik) ką nors iš „Amazon“, gausite komisinį atlyginimą (žiūrėkite jų politika)

„Amazon“ partnerių komisijos

„WordPress“ – jei esate „WordPress“ pramonėje toks kaip aš, aš sukūriau išsamų partnerių programų, skirtų „WordPress“, sąrašą, įskaitant „WordPress“ prieglobą, temas, papildinius, SEO ir dar daugiau.

Partnerių programų tipai

 • Pakopos – uždirbate daugiau pinigų, nes daugiau parduodate.
 • Plokščios komisijos – už kiekvieną pardavimą gaunate fiksuotą komisinį mokestį.
 • Du Pakopų komisijos – jūs gaunate komisinį atlyginimą, kai kreipiatės į kitą filialą ir jie parduoda (pvz., Daugiapakopė rinkodara, bet aš tuo visiškai nepasikliausiu).
 • Pasikartojančios komisijos – paprastai siūlomos kartu su prenumeratos paslaugomis.
 • Kupono kodai – nuostabus įspūdis, jei kuriate vaizdo įrašus. Šis vaizdo įrašas kaip sukurti „WordPress“ svetainę turi 3M + rodinius ir pirmas žingsnis yra prisiregistruoti domenui / prieglobai. Taileris (vaizdo įrašą sukūręs vaikinas) suteikia žiūrovams savo pasirinktinį „HostGator“ kupono kodą. Taigi, užuot numetę filialo nuorodą vaizdo įrašo apraše ir tikėdamiesi, kad žmonės jį spustelės, žiūrovai, naudodami Tylerio kupono kodą (vis tiek suteikdami jam kreditą už pardavimą), gauna „HostGator“ nuolaidą. Nors „HostGator“ nėra puikus kompiuterio savininkas, esu tikras, kad jis juos pasirinko tik todėl, kad kuponų kodai atitinka jo „YouTube“ strategiją. Jis padarė laimę.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

 • Komisija
 • Jūsų filialo reputacija
 • EPC (pajamos už paspaudimą)
 • Nebijokite lipti ant pakopų – tai gali būti ilgalaikė investicija
 • Partnerių nuorodos yra geriau (ir labiau pritaikomos) nei reklamjuostės / reklamos
 • Kokią reklaminę medžiagą jie siūlo (pasirinktinės nuorodos, kuponų kodai ir kt.)

Nesirinkite filialų vien tik pagal komisinius. Prieš nuspręsdamas, kurią prieglobos bendrovę reklamuoti, peržvelgiau „Facebook“ grupes ir išsiaiškinau, kuri yra geriausia. Proceso metu paėmiau apklausų, kuriose „SiteGround“ buvo Nr. 1, ekrano kopijas ir parodžiau jas savo vadovėliuose. Kartą parodžius žmonėms apklausas, pardavimai / konversijos apytiksliai išaugo tris kartus.

2. Nustatykite tinklaraštį arba „YouTube“ kanalą

Daugelis filialų rinkodaros specialistų turi vieną arba abu. Man labiau patinka dienoraščiai, nes mano pramonė nuolat keičiasi, o straipsnius lengva atnaujinti (mažiau priežiūros). Bet ar jums patinka rašyti ar kurti vaizdo įrašus? Aš esu labai intravertas ir slepiuosi už savo nešiojamojo kompiuterio, tačiau yra ir pliusų, ir trūkumų.

Dienoraštis (už & Minusai)

Vaizdo įrašai (prieš & Minusai)

 • Laisvas.
 • Lengviau nustatyti.
 • Reikia mažiau laiko traukai įgyti (geras pirmasis vaizdo įrašas gali sulaukti tūkstančių peržiūrų).
 • Filialų nuorodų pridėjimas prie vaizdo įrašų aprašų yra vienas iš būdų gauti pajamų iš vaizdo įrašų (jūs anksčiau galėjote pridėti filialų nuorodas į komentarus, bet jie nutraukė šias nuorodas).
 • Vaizdo įrašai puikiai tinka SEO: jie gali būti vertinami tiek „YouTube +“, tiek „Google“, o jūs galite juos įterpti į savo tinklaraštį, kuris padidina jų rodinius ir pagerina jūsų tinklaraščio turinį.
 • Tinka išeinančioms asmenybėms, tačiau nesinervinkite, jei esate intravertas kaip aš – mano pirmieji vaizdo įrašai išsiurbė, bet jie tapo geresni, o kai kurie dabar turi daugiau nei 50 000 peržiūrų.

Kitos parinktys

 • Knyga
 • Srautas
 • Internetinis kursas

Prisiregistruoti prie programų ir pridėti filialų nuorodas į turinį yra nesunku. Sunkioji dalis yra tinkamų nišų / filialų pasirinkimas, temų (raktinių žodžių), kur žmonės būtų suinteresuoti pirkti, paieška ir nuoseklaus SEO srauto nukreipimas sukuriant aukštos vertės turinį, kuris patenka į „Google“ / „YouTube“. Turite išlyginti savo turinio įgūdžius (svarbiausia SEO dalis).

3. Prisiregistruokite ir suimkite savo partnerių nuorodas

Prisiregistruokite dėl savo programos (-ų) ir prisijunkite prie savo dukterinės įmonės informacijos suvestinės. Turėtumėte mokėti patraukti savo filialų nuorodas, kurti pasirinktines nuorodas į konkrečius puslapius ir sekti savo nuorodų statistiką.

4. Panaikinkite partnerių nuorodas į savo turinį

Galite juos pridėti prie:

 • Tekstas
 • Vaizdai
 • „YouTube“ vaizdo įrašų aprašymai

„Nebūk dalyvių“ turinio nuorodų – per daug partnerių nuorodų gali užtraukti „Google“ baudą ir padaryti turinį šlamštą. Mano vadovėliai paprastai yra 3 000 žodžių su 5–10 partnerių nuorodomis.

Visada nerašykite partnerių produktų sąraše „Įrašų sąrašai“. – „Google“ žino, jei jūs visada pirmiausia įtraukiate į dukterinius produktus ir jei tai darote visuose savo įrašuose, jie gali jus už tai nubausti.

„Amazon“ partnerių nuorodos

5. Naudokite „Affiliate Link Management“ papildinį

Jei naudojate „WordPress“, rekomenduoju nemokamą Ištroškusių filialų įskiepis. Tai leidžia jums pridėti, uždengti ir valdyti savo dukterinių įmonių nuorodas. pro versiją apima statistiką, kitaip galite pabandyti Nuorodos. Abu turi galimybę leisti nofollow filialų nuorodos, kurį visada turėtum daryti.

Ištroškę partneriai-nustatymai

Ištroškusių partnerių valdymas

6. Surinkite nešališkas apžvalgas

Šios 26 „Facebook“ apklausos kur „SiteGround“ buvo įvertinta kaip pirmaujanti šeimininkė, kuri man padarė laimę. Tai galite padaryti naudodamiesi „Amazon“ apžvalgomis, „Facebook“ apklausomis, klientų tviteriais ir nešališkomis apžvalgomis (ne savo interneto svetainėje esančiomis apžvalgomis, kurios buvo prižiūrimos). Šios „Facebook“ apklausos padidino mano pardavimus maždaug 2 kartus ir, tiesą sakant, yra geriausia idėja, kurią turėjau filialų rinkodaroje.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Aš juos naudoju ir čia yra mano „GTmetrix“ ataskaita:

2019-GTmetrix-ataskaita

7. Įtraukite turtingus fragmentus į tinklaraščio įrašus

Jei rašote apžvalgas, į savo dienoraštį turite įtraukti turtingų fragmentų.

Jie suteikia jums apžvalgos žvaigždutes (ir kitas duomenų tipai) „Google“, kurios atrodo gražiai ir dėl to gali padidėti paspaudimų rodiklis. Aš panaudojau kelis turtingo fragmento papildinius ir įsitvirtinau „WP Review Pro“ pateikė MyThemeShop (jie taip pat turi nemokama versija). Kitos alternatyvos yra Viskas viename schema (nemokama, bet per maža su ribotais pritaikymais) ir WP turtingi fragmentai (kurio atsisakė kūrėjas ir 2 metus neatnaujino). WP apžvalgą nuolat atnaujina patikimi kūrėjai, todėl pridedama ir „Pro“ versija iš anksto sukurti šablonai kad atrodo puikiai.

Turtingi fragmentai

8. Išlyginkite savo turinio SEO žaidimą

Mano turinio optimizavimas ir „Yoast“ pamoka yra puiki vieta pradėti, jei naudojate „WordPress“. Raktinių žodžių tyrimas ir turinio optimizavimas yra bene svarbiausios SEO dalys.

Trumpai tariant, SEO turinys:

 • Raskite ilgų uodegų (konkrečius) raktinius žodžius „Google“ automatinis užbaigimas
 • Norėdami rasti dar daugiau temų idėjų, naudokite kitus raktinių žodžių tyrimo įrankius
 • „Google“ nurodykite raktinį žodį ir analizuokite turinį geriausiuose rezultatuose
 • Venkite konkuruoti su autoritetų turiniu ir autoritetingais tinklalapiais
 • Pridėkite vaizdo įrašų, infografikos ar naudingos grafikos / lentelių (ne tik teksto)
 • Siekite daugiau nei 3000 žodžių (SEO yra frazė „ilgis yra stiprybė“)
 • Amatų antraštės, SEO pavadinimai ir meta aprašymai, kuriuos žmonės spustelės
 • Optimizuokite vaizdus greičiui ir SEO (štai mano išsamus mokymas, kurį parašiau)
 • Tinkinkite fragmentus, kad padidintumėte PR, pridedant gausius fragmentus, paskelbimo datas ir kt
 • Įsitikinkite, kad jūsų turinys padeda geriau (nei geriausi rezultatai) nagrinėjant temą

Jei yra tik vienas vaizdo įrašas, kurį turėtumėte žiūrėti, jis yra toks:

9. Nesikreipkite tik į „peržiūros“ raktinius žodžius

Internetas perpildytas filialų apžvalgomis.

Platūs raktiniai žodžiai, tokie kaip „SiteGround apžvalga“, yra labai konkurencingi ir jų įvertinti beveik neįmanoma. Aš net negalėčiau reitinguoti 1-ojo puslapio pagal ilgą raktinį žodį, pvz., „SiteGround WordPress Hostingas apžvalga“. Žinoma, jei ten nėra puikių atsiliepimų ir sukuriate nuostabų atsiliepimą tinklaraščio įrašo (arba vaizdo įrašo, arba abiejų) forma, galite turėti galimybę. Kartais peržiūros raktiniai žodžiai yra tiesiog per daug konkurencingi, nes tai yra pirmas dalykas, apie kurį visi galvoja.

Neperžiūrimi raktinių žodžių pavyzdžiai:

 • kaip nukirpti šuns nagus (nukreipkite juos į nagų kirpimo mašiną)
 • kaip prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie televizoriaus (nukreipkite juos į HDMI laidą)
 • kaip irklų lenta (nukreipkite juos į naudojamą irklų lentą)
 • kaip paspartinti savo „WordPress“ svetainę (nukreipkite juos į greitą prieglobą)

10. Venkite partnerių bausmių

„Google“ sako:

„Mūsų žiniatinklio valdytojo gairėse patariama kurti svetaines, kuriose būtų originalus turinys, kuris vartotojams sukuria pridėtinę vertę. Tai ypač svarbu svetainėms, kurios dalyvauja dukterinėse programose. “

Galite manyti, kad „per daug partnerių nuorodų“ yra pavojingiausia, bet iš tikrųjų taip yra plonas turinys.

Plonas turinys, turintis mažai ar be jokios pridėtinės vertės

Kodėl?

Kadangi per daug filialų yra taip susikoncentravę į daiktų pardavimą, pamiršta sukurti turinį, kuris iš tikrųjų padeda žmonėms.

Žinoma, naudingas turinys taip pat reiškia, kad daugiau žmonių susisieks su jumis, dalinsis jūsų turiniu, nusipirks jūsų rekomenduotus dalykus ir visus teigiamus dalykus, kuriuos paprastai turės sėkmingai veikianti partnerių svetainė. Tiesą sakant, jūs net neturėtumėte to laikyti partnerių svetaine. Mano yra SEO tinklaraštis. Kas tavo?

11. Venkite „Google AdSense“

Apatinė eilutė neveikia gerai.

Tai nėra asmeniška priemonė, niekas jų nespaudžia ir neuždirbsite daug pinigų. Partnerių saitai visą dieną.

12. Parašykite filialų atsisakymą

Štai mano:

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

Daugelis žmonių taip pat naudojosi „Cloudways“, Kinsta, ir WP variklis. Šie 3 (ir „SiteGround“) yra didžioji dalis mėgstamiausių „WordPress“ susijusių „Facebook“ grupių. „Cloudways“ yra puikus gryno greičio, prasideda nuo 10 USD / mėn., Tačiau pokalbių palaikymas nėra puikus. „Kinsta“ ir „WP ​​Engine“ yra puikūs viskam, bet prasideda nuo 30 USD / mėn. Ir 35 USD / mėn.

Kodėl tokį turėtumėte:

 • Žmonėms patinka skaidrumas
 • Žmonės apdovanos skaidrumą naudodamiesi jūsų dukterinės įmonės nuoroda (suporuokite ją labdarai ir jie mielai ja pasinaudos – gaunu daug komentarų / el. Laiškų ir tai patvirtinu).
 • Jei turite atsisakymą su af. Saitu, neprivalote jo įtraukti į savo turinį

Partnerių komentaras

13. Mano pajamų ataskaitos

Štai kiek aš uždirbu iš savo filialų. Manau, kad turiu tai parodyti, kad žmonės manimi tiki, bet aš žinau, kad yra daugybė sukčiavimų ir klastočių.

„PayPal“ veikla (štai mano visa veiklos ataskaita 2018 metams) …

„PayPal“ veikla

Mano naujausia veikla, susijusi su „SiteGround“ priegloba:

„SiteGround-PayPal-Money“

Mano geriausias mėnuo su „SiteGround“:

„SiteGround-Affiliate-Sales“

Komisijos el. Laiškai …

Sausis – SiteGround-Partnerių pardavimas

Turite mėnesio filialą 2017 m. Liepą :)

Mėnesio „SiteGround“ filialas

„MaxCDN“ (nusipirko „StackPath“, kuris atidėliojo paleisti partnerių programą), tačiau kai jie atsirado, aš pradėjau kurti dar daugiau. Jie yra dalis Poveikis, dukterinė rinka.

Poveikis-Spindulys-Filialas-Pardavimai

„ShareASale“ (parduodamos „WordPress“ temos ir „WP ​​Rocket“ talpyklos papildinys, skirtas „WordPress“)…

„ShareASale-Affiliate-Payments“

Elegantiškos temos …

Elegantiškos temos-Partnerių-Mokėjimai

Freelancer.com (nukreipdamas žmones į mano kūrėją, kuris vykdo interneto svetainių spartinimo projektus) …

Laisvai samdomų vertėjų-partnerių-pajamos

Aš turiu keletą kitų filialų, tačiau šie yra pagrindiniai.

Galutinė mintis: Tai ilgalaikė investicija

Sąžiningai, turbūt prireiks poros metų, kad sukauptumėte tvarias, pasyvias pajamas, kuriomis iš tikrųjų galite pragyventi. Bet tai visiškai verta. Aš dirbu, kai noriu, kur noriu, ir turiu laiko daryti viską, ko noriu. Laisvė yra tikra, ir aš drąsinu jus žengti šuolį.

Mano „Mercedes“Tai nėra lambo, bet aš nusipirkau c300 „Mercedes“ su savo dukterinėmis pajamomisAš ir katėsAš ir katės (Valencio kairėje, Sonic dešinėje)Jojimo dramblysPartnerių marketingas suteikia man laiko / pinigų keliauti po pasaulį

Jei turite kokių nors klausimų, man labai patinka padėti žmonėms pradėti. Tiesiog palikite man komentarą arba naudokitės mano kontaktine forma. Aš ne čia, kad tau ką nors parduočiau, tiesiog parodysiu, kas man padėjo, ir stengiuosi pritraukti kuo daugiau žmonių į filialų rinkodarą, nes tai pakeitė mano gyvenimą.

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f4b0; Kaip aš uždirbau $ 12k / mėn su dukterine rinkodara?

Aš dienoraštį apie svetainės greičio optimizavimą ir rekomenduoju prieglobos procesą. Mano skaitytojai savo svetainę įkelia greičiau ir aš uždirbu pinigus iš pardavimo. Tai naudinga.

&# x1f4b0; Kaip sėkmingiausi filialai uždirba pinigus?

Dauguma dukterinių įmonių uždirba pinigus per prieglobą ir „Amazon“ partnerių programą. Tačiau „Amazon“ sumažino komisinius ir šiems žmonėms dabar sunku.

&# x1f4b0; Ar „Amazon“ partnerių programa yra naudinga?

Aš to nerekomenduočiau. „Amazon“ turi ilgą komisinių tarifų keitimo ir turinio rašymo istoriją, konkuruojančią su savo dukterinėmis įmonėmis (dažnai jas lenkiančiomis). Jie jau yra didžiulė įmonė, todėl aš rekomenduoju skatinti įmones, kurios turi daugiau galimybių augti.

&# x1f4b0; Kokios partnerių programos yra geriausios?

„SiteGround“, „Cloudways“ ir „SEMrush“ yra keletas populiariausių ir geriausiai mokamų partnerių programų. „Bluehost“ taip pat yra populiari, tačiau netikiu, kad jie yra geri šeimininkai.

&# x1f4b0; Kokia yra sunkiausia dukterinės rinkodaros dalis?

Kaip gauti SEO srautą yra pati sunkiausia dalis. Įdėkite filialų nuorodas į savo tinklaraštį yra paprasta; eismas ne! Turite tapti raktinių žodžių tyrimų ir SEO SEO meistru. Išmokimas pasirinkti tinkamus raktinius žodžius ir sukurti nuostabų turinį yra didesnio srauto pagrindas.

Sėkmės :-)
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map