Kaip užsidirbti pinigų naudojant filialų rinkodarą („Vadovas 2020“): Aš pernai surinkau 150 000 USD ir noriu parodyti kitiems žmonėms, kaip tai padariau

Niekada nemaniau, kad man taip nutiks.


Per dvejus metus aš uždirbau nuo 20 000 USD iki 80 000 USD, tada 2018 m. – 150 000 USD (žr. Mano pajamų ataskaitos).

Aš tai padariau atsisakydamas visų savo SEO klientų ir bandžiau užsidirbti pinigų iš filialų rinkodaros (rašau vadovėlius apie SEO ir interneto greitį). 90% mano dukterinių bendrovių pajamų gaunama nukreipiant žmones į „SiteGround“, prieglobos įmonė, kuri mane apdovanojo mėnesio filialas 2017 m. liepos mėn.

Taigi, ką aš darau?

Aš iš esmės rašau mokymus, kaip greičiau įkelti savo svetainę sakydamas „priegloba yra svarbiausias svetainės greičio faktorius ir „SiteGround“ 34 „Facebook“ apklausose buvo įvertinta kaip pirmaujanti šeimininkė. Jie taip pat naudojamas Yoast, rekomenduoja „WordPress“, ir jie tai padarys migruos tave nemokamai. Daugelis žmonių jau yra perkelta į „SiteGround“ ir paskelbta greitesnis krovimo laikas apie „Twitter“.“

Tai paskatino mano pardavimų kilimą.

Ne, tai neįvyko per naktį. Taip, aš porą metų buvau brokuotas kurdamas turinį. Bet tai tiesiogine prasme pakeitė mano gyvenimą … Aš iš savo tėvų namų (atodūsio) persikėliau į jaukią studiją Denverio centre, nusipirkau savo pirmąjį automobilį („Mercedes c300“), įsivaikinau 2 katytes ir mano kreditas padidino 45 balus. Aš taip pat paaukojau 6 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms. Aš esu nuolankus miestietis, bet filialų rinkodaroje skaičiai kalba. Taigi, noriu jums parodyti, kaip aš tai padariau. Mėgautis :-)

„SiteGround-Affiliate-Sales“

„SiteGround-PayPal-Money“

Žiūrėk mano visos „PayPal“ veiklos, arba pajamų ataskaitos visiems mano filialams.Aš ir Natalie

Aš pagaliau turiu laiko / pinigų keliauti su savo drauge (aš žinau, ji yra nuostabi)

Contents

Darbo pradžia

Kaip veikia filialų rinkodara?
Jūs bendradarbiaujate su įmone, parduodančia produktus / paslaugas, kuriuos norėtumėte rekomenduoti savo auditorijai. Jei jie ką nors perka naudodamiesi jūsų dukterinės įmonės nuoroda, iš pardavimo gausite komisinį atlyginimą. Yra ir kitų partnerių programų tipų, tačiau tai yra dažniausiai pasitaikanti ir tai, ką darau.

Apie mano tinklaraštį

 • Aš rašau apie SEO + svetainės greičio optimizavimą
 • Hostingas yra svarbiausias interneto svetainės greičio optimizavimo veiksnys
 • Aš užsidirbu pinigų nukreipdamas žmones „SiteGround“ priegloba
 • Daug laiko praleidau rinkdamas socialinės žiniasklaidos įrodymus, kai jie buvo pirmaujantys iš 34 skirtingų „Facebook“ apklausų, „Facebook“ pokalbiai kurie tai palaiko, ir kaip perkėlimas į juos gali pagerinti puslapio įkėlimo laiką. Aš taip pat turiu 100% „GTmetrix“ balų + Pingdom
 • Per dieną apsilankau apie 2500 lankytojų, 90 proc. Yra „Google“ … Paprasčiausia yra įtraukti filialų nuorodas į savo tinklaraštį (ar vaizdo įrašus) – nuoseklus lankytojų srautas (SEO) yra sunki dalis.
 • Norėdami pamatyti rezultatus, internetiniai dienoraščiai užtruko daugelį mėnesių su minimaliomis pajamomis, tačiau dabar aš galiu (ir) nustojau dirbti kelis mėnesius ir vis tiek kaupiu savo patronuojamųjų bendrovių pajamas

Apie mane (kodėl aš rašau tai?)
Aš kilęs iš nesėkmingo internetinio dizaino / SEO fono. Aš rašiau dienoraštį, nes žinojau, kad tai tinka SEO, tačiau mano straipsniai to nedarė užsidirbti pinigų. Aš ėmiau tikėjimo šuolio ir atsisakiau klientų išsiaiškinti tinklaraščių kūrimą / filialų rinkodarą. Aš gerai mokėjau optimizuoti svetainės greitį ir žinojau, kad priegloba yra svarbiausias faktorius. Po tam tikrų tyrimų pamačiau, kad „SiteGround“ buvo populiariausias daugelyje „Facebook“ apklausų ir turėjo puikią reputaciją su dosniomis filialų komisijomis. Taigi aš parašiau pamokas apie interneto greitį … kaip sukonfigūruoti „WordPress“ talpyklos papildinius, prieglobos apžvalgas ir kitas su greičiu susijusias temas. Paprastai prie įrašo pabaigos sakau „… ir štai kodėl turėtum pereiti į„ SiteGround “su įrodymais, kodėl jie yra geriausi… apklausos, tviteriai, įkelties laiko patobulinimai ir tt Štai tada viskas pasidarė gerai. Dabar turiu 0 klientų ir laisvę gyventi taip, kaip noriu. Parašiau šį vadovėlį, nes iš tikrųjų džiaugiuosi galėdamas padėti žmonėms padaryti tą patį – be BS.

Didžiausi veiksniai

 • Tinkamos nišos ir partnerių (-ių) pasirinkimas, į kuriuos nukreipti skaitytojus
 • Ieškoma temų (raktinių žodžių), kuriomis žmonės galėtų domėtis produktu / paslauga. Jūs neprivalote tik rašyti atsiliepimų !!! Jei kuriate „YouTube“ vaizdo įrašą tema „Kaip prijungti televizorių prie nešiojamojo kompiuterio“, nuneškite dukterinės įmonės nuorodą į HDMI kabelį. Tai tik vienas pavyzdys.
 • SEO: nuoseklaus lankytojų srauto užrašymas AWESOME turinį apie raktinius žodžius (SEO yra frazė „ilgis yra stiprybė“ ir tai man atnešė daug laiko). Galbūt jūs kuriate vaizdo įrašus ar el. Kursą, bet man pasirodė, kad tinklaraščių įrašus lengviau atnaujinti, o tai reiškia mažiau priežiūros. Didžiausias FAR veiksnys buvo laikas, kurį kruopščiai praleidau kurdamas savo vadovėlius … kuris galiausiai baigėsi staiga 3 kartus padidėjęs SEO srautas
 • HTML turinio pridėjimas prie KATINO straipsnio (skatina ilgesnį turinį, organizaciją ir netgi galimybę jį gauti) peršokti į nuorodas naudojant „Google“ pavadinti inkarais).
 • „Facebook“ apklausų, „Tweets“ ir kitų įrodymų rinkimas, KODĖL jie turėtų pasirinkti mano filialą
 • kantrybė Turinio rašymas užtruko daugelį mėnesių, net kai aš nemokėjau

1. Raskite savo nišą

Mano karjeros kelionė vyko taip: internetinė rinkodara > interneto svetainės dizainas > „WordPress“ interneto dizainas > „WordPress“ SEO > „WordPress“ greičio optimizavimas. Dabar aš užsiimu dukterine rinkodara.

Kol aš dariau „WordPress“ greičio optimizavimas Pastebėjau, kad to reikia daugeliui žmonių, tačiau labai mažai žmonių jį pateikė (tyrinėjant „Google“ trūko paslaugų ir vadovėlių). Aš taip pat žinojau, kad priegloba yra svarbiausias svetainės greičio faktorius, ir šios kompanijos sumokėjo iki 200 USD / pardavimo. Hostingas yra konkurencinga erdvė, tačiau komisijos ir pasiūlos stoka mane sužavėjo.

Aš praplėtiau savo SEO tinklaraštį ir pradėjau rašyti apie prieglobą, talpyklos papildinius ir kitas svarbias temas … kartu rekomenduodama „SiteGround“ kiekviename vadove. Aš pridėjau socialinį įrodymą, pavyzdžiui, 34 „Facebook“ apklausas, kuriose jie buvo įvertinti Nr. 1. Kiekviena pamoka buvo labai išsami ir daugybė žmonių manė, kad ji naudinga – daugelis sulaukia daugiau nei 100 lankytojų per dieną, nes puikus turinys = aukštesni reitingai.

Kai radau savo nišą („WordPress“ greičio optimizavimas), solidžią prieglobos įmonę su aukšto komisinio lygio partnerių programa („SiteGround“) ir sukūriau mokymo programas aplink temas, kurios mano nišoje žmonėms būtų naudingos (ir galbūt norėčiau pakeisti savo pagrindinį kompiuterį), būtent tai mane ir sugavo. iki 130 tūkst. USD.

„WordPress“ greičio optimizavimo vadovas

Suradę didelę paklausą turinčią nišą, mažai pasiūlos (atlikite „Google“ tyrimus) ir a gerbiamas filialas, siūlantis gražius komisinius … ir kurdami turtą kantriai laukiate finansinių rezultatų (kalbu apie turinį), raginu jus žengti šuolį..

2. Prisiregistruokite prie partnerių programų

Populiarūs internetiniai mažmenininkai

„WordPress“ talpinimas

 • „SiteGround“ – 50 USD – 100 USD + / pardavimas (pakopinė programa).
 • WP variklis – 200 USD / pardavimas + premijos + 50 USD dviejų pakopų programa.
 • Kinsta – 50 USD – 500 USD / išpardavimas + 10% pasikartojančių.
 • Debesys – 50 USD – 125 USD / pardavimas (pakopinis) arba pasikartojančios pajamos su mažesnėmis pradinėmis komisinėmis komisijomis – jos taip pat buvo pirmaujančios daugelyje „Facebook“ apklausų, turi labai stiprų sekimą ir aš netrukus jas rekomenduosiu valdomų debesų prieglobai.

„WordPress“ temos

El. Pašto rinkodara

 • „AWeber“ – 30% pasikartojančių (nuo 19 USD iki 149 USD + už pardavimą).
 • Nuolatinis kontaktas – 105 USD už pardavimą ir 5 USD už švino kainą (užsiregistruokite nemokamai bandymui).

Kiti filialai

Kupono kodai

 • A2 talpinimas + „HostGator“ – šie filialai leidžia jums sukurti pasirinktinius kuponų kodus, kurie yra didžiulė premija, jei darote „YouTube“ vaizdo įrašus. Tailerio Moore’o vaizdo įrašas kaip sukurti „WordPress“ svetainę turi 4,5 mln. peržiūrų ir nukreipia žmones į „HostGator“ naudodamas jo kupono kodą. Tai reiškia, kad už pardavimą jis bus įskaitytas, jei jie naudoja kodą (net jei nespustelėja jo filialo nuorodos). Jei kuriate „YouTube“ vaizdo įrašus, kuponų kodai gali parduoti kur kas daugiau nei nuleisti nuorodas vaizdo įrašų aprašymuose ir tikintis, kad žmonės juos spustelės. Jis padarė laimę.

3. Sužinokite apie įvairių tipų programas

Viena pakopa – gaukite komisinį atlyginimą, kai iš jūsų dukterinės įmonės nuorodos bus parduotas pardavimas.

Dviejų pakopų – gaukite komisinį atlyginimą, kai kreipiatės į kitus filialus ir jie pradeda pardavinėti (pagalvokite apie daugiapakopę rinkodarą). Pavyzdys yra „WP Engine“ programa kur aš pasakoju savo skaitytojams apie savo „WordPress“ prieglobą, jie pradeda pardavinėti, o aš uždirbu 50 USD už pardavimą iš kiekvieno jų sugeneruoto pardavimo.

Laipiojimo pakopos – padidėję komisiniai, nes daugiau parduodate.

„SiteGround-Partnerių programa-Pakopos“

Pasikartojančios komisijos – paprastai tai vyksta su prenumeratos paslaugomis … jūs nuolat gaunate komisinius, kol žmonės yra pasirašę. „AWeber“ ir „SEMrush“ tai daro.

Vietos komisijos – gauti komisinį atlyginimą, nesvarbu, ką žmonės perka filialo svetainėje. „Amazon“ partnerių programa tai daro.

Mokėkite už klientą – gaukite komisinį atlyginimą pagal potencialių klientų skaičių (pvz., Kontaktinės formos užpildymus), kuriuos siunčiate įmonei. Būtinai nustatykite savo analizę, kad galėtumėte tai stebėti, ir sudarykite tvirtą rašytinę sutartį su savo filialu. Jūs nenorite praleisti daug laiko ir sudegti, kaip aš turiu.

Slapukai – kiek laiko žmonės spustelės jūsų dukterinės įmonės nuorodą, gausite komisinį atlyginimą, jei įvyks pardavimas. Paprastai 30–90 dienų, tačiau renkantis filialus neturėtų būti laikomas sutarties pažeidėju.

Individualios partnerių programos – čia prisiregistruojate per jų svetainę.

Individuali partnerių programa

Filialų prekyvietės„ShareASale“ ir „ClickBank“ turi tūkstančius prekybininkų, iš kurių gali rinktis. Malonu prisijungti prie vienos vietos ir patikrinti kelių filialų našumą, nenuvykus į kiekvieną portalą kiekvienoje svetainėje. Tačiau daugelis programų nėra rinkos dalis. Aš esu didelis „ShareASale“ gerbėjas – galite pasirinkti iš daugybės kompanijų ir pramonės šakų.

„Shareasale“

„Amazon“ partnerių programa
„Amazon“ partnerių programa yra pats populiariausias iš jų. Aš pats nedalyvauju (kol kas), tačiau dauguma filialų rinkodaros specialistų, kuriuos žinau, naudoja „Amazon“, nes … tai „Amazon“. Galite peržiūrėti savo naudojamus produktus arba rašyti vadovus (pvz., Kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus) ir nunešti dukterinės įmonės nuorodą į HDMI kabelį … tik keli pavyzdžiai. Galbūt norėsite užmegzti ryšius su gamintojais, kad galėtumėte įsigyti gaminių prieš juos išleidžiant – suteikdami laiko sukurti apžvalgą prieš pateikiant produktą ir užfiksuoti pardavimus piko metu..

 • Iki 10% komisinių
 • Komisijos procentinė dalis pagal kategorijas
 • Komisiniai komisiniai (jei jie ką nors perka naudodamiesi jūsų nuoroda, gausite komisinį atlyginimą)
 • Ypač aukštos konversijos
 • Sukurkite pasirinktinį filialų ryšį su bet kokiu produktu

„Amazon“ partnerių komisijos

„Amazon“ - automatinis užbaigimas - raktiniai žodžiai

Galite sukurti filialų nuorodas bet kuriam „Amazon“ produktui, tada įmeskite jį į vaizdo įrašo aprašą:

„Amazon“ ir partnerių-nuorodos

„WordPress“ partnerių programos
Jei esate „WordPress“ pramonėje toks, koks esu (nesvarbu, ar tai dizainas, kūrimas, ar SEO), sukaupiau gana didelį „WordPress“ partnerių programų sąrašą. Išskyriau tuos, kurie man pasirodė nesėkmingi arba per mažai mokėjo, kad iš to galėtų gauti pelno „ThemeForest“, Kūrybinis turgus, ir žemos kokybės teminių parduotuvių, tokių kaip „Template Monster“. Hostingas moka gerai, ir aš parašiau vadovėlį „SiteGround“ partnerių programai ir „StudioPress“ temoms, kurios yra mano 2 labiausiai uždirbančios dukterinės įmonės. Šiose mokymo programose yra daugybė ekrano kopijų / socialinių įrodymų, ypač „SiteGround“.

 • „SiteGround“ – mano pagrindinis prieglobos partneris, turintis tvirtą reputaciją socialinėje žiniasklaidoje (kurią naudoju savo naudai). Jie moka 50–100 USD / už pardavimą ir priskiria pasirinktinius komisinius už jūsų rezultatus ir tai, ar parduodate brangesnius prieglobos planus.
 • WP variklis – 200 USD / pardavimas su dviejų pakopų filialo programa (50 USD už kiekvieną dviejų pakopų pardavimą)
 • „StudioPress“ Žinomas kaip pačios geriausios „WordPress“ temos Genesis
 • Elegantiškos temos – aukštos kokybės temos su turtinga partnerių programa (50% pardavimo)
 • „StackPath“CDN su 31 papildomu duomenų centru („Cloudflare“ turi daugiau nei 200 duomenų centrų, bet daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas). Aš gaunu maždaug 1 000 USD / mėn., Nukreipdamas žmones į „StackPath“ mano talpyklos papildinio mokymuose. „StackPath“ neseniai nusipirko „MaxCDN“ ir jų filialų priėmimo procentas yra daug mažesnis (priklauso nuo jūsų galimo tūrio), tačiau dauguma talpyklos papildinių konvertuojami į „StackPath“ kaip jų rekomenduojamą CDN
 • Laisvai samdomas darbuotojas – nukreipkite žmones į kūrėjus, dizainerius ir kitus laisvai samdomus darbuotojus, su kuriais jūs dirbote, ir per 100 dienų sudarykite 100% „Freelancer“ projekto komisinių. Sulaukiu daugybės žmonių, prašančių „WordPress“ greičio optimizavimo paslaugų … todėl nukreipiu juos į savo kūrėjus naudodamasi laisvai samdomų partnerių nuoroda ir uždirbu pasyvias pajamas 125 USD / mėn. Negalite naudoti filialų nuorodų, norėdami susieti su konkrečiais laisvai samdomų vertėjų profiliais, todėl nukreipiu žmones į pagrindinį puslapį naudodamas filialų nuorodą ir suteikiu žmonėms mano kūrėjo vartotojo vardus..

4. Vykdykite skaičius

Aukštos komisijos, dideli konversijos, žemi atvirkštiniai kursai
Žinoma, jūs norite filialų su dideliais komisiniais, tačiau jie taip pat turėtų turėti gerą reputaciją, turėdami daug konversijų ir mažą atšaukimo kursą (jūs gaunate 0 USD, jei žmonės atsisako po registracijos). Jei jie yra dukterinės įmonės dalis, kaip „ShareASale“ arba „ClickBank“ ten galite pamatyti kai kuriuos skaičius. Bendrovėms patinka „Amazon“ / „SiteGround“ yra saugios lažybos, priešingu atveju atlikite savo tyrimus (arba stebėkite savo filialų nuorodas, kad galėtumėte stebėti jų veiklą). Venkite filialų, siūlančių didžiulius komisinius mokesčius, nes tai greičiausiai reiškia, kad jie stengiasi natūraliai įgyti / išlaikyti klientus. Tai pakenks jūsų skaičiams (ypač konversijų / atšaukimo rodikliams).

Kodėl aš nepropagavau „WP Engine“ už 200 USD / išpardavimas
Aš galėčiau reklamuoti „WP Engine“ (prieglobos kompaniją) už 200 USD / pardavimą be pakopinės programos laipiojimo – skamba gana gerai, ar ne? Bet tikrindamas „ShareASale“ pamačiau, kad jų atvirkštinis kursas buvo 24%! Vien tam, kad suteiktumėte idėją, „SiteGround“ atšaukimai yra mažesni nei 10%. „WP Engine“ prasideda nuo 29 USD / mėn., O „SiteGround“ siekia 3,95 USD / mėn., Plius „SiteGround“ turi geresnę reputaciją. Turėjau pereiti pakopinę programą į aukštesnius komisinius su „SiteGround“, tačiau ji ilgainiui atsipirko.

5. Nustatykite tinklaraštį

„WordPress“ Ką aš rekomenduoju kurti savo svetainę / tinklaraštį.

Šiame kitame skyriuje apibendrinamas mano visas „SiteGround“ „pardavimo žingsnis“. Aš tai naudoju tikslus skyrius apie kiekvieną mano tinklaraščio pamokslą, susijusį su svetainės greičio optimizavimu. Taip svarbu formuoti savo pardavimų planą ir paaiškinti, kodėl žmonės turėtų naudoti jūsų filialą (pvz., Socialinį įrodymą)!

Hostingas„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių pagrindinius pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja turėtų būti <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (laikas iki pirmo baito) „GTmetrix“ skirtuke Laikai arba bytecheck.com.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

Štai tokios apklausos:

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

„SiteGround“ rekomenduoja „WordPress“:

„SiteGround“ - rekomenduojama - „WordPress-Host“

Keletas laimingų klientų (tai mano socialinis įrodymas):

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

Svetainių priegloba

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

OMM-on-SiteGround

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

Gaukite prieglobą iš „SiteGround“

Tema – jums nereikia specialios filialų rinkodaros temos, jums greičiausiai reikia tik tinklaraščio. Rekomenduoju „StudioPress“ temos nes būtent tai aš naudoju Yoastą, Mattą Cuttsą (iš „Google“) ir aš. Juos rekomenduoja ir „WordPress“ įkūrėjas Mattas Mullenwegas. Viena didžiausių klaidų, kurias padariau, buvo tema iš Teminis miškas… nes juos kuria nepriklausomi kūrėjai, kurie gali nustoti atnaujinti savo temą. Taip atsitiko man ir aš visą laiką girdžiu siaubo istorijas apie tai, kaip žmonės turi keisti temas ir pertvarkyti visą savo svetainę. Tą pačią „StudioPress“ temą („Outreach Pro“) naudoju 3 metus. Jų temos yra lengvos (greitai įkeliamos), patogios SEO, naudojant optimizuotą kodą, saugios ir jose yra didžiulis pasirinkimas įskiepiai„Genesis Framework“ ir nuostabi bendruomenė „Genesis WordPress“ „Facebook“ grupė. Jie apima jo nustatymo dokumentus ir tarnaus jums daugelį, daugelį metų.

„StudioPress“ temos

Svetainių kūrimo pagalba – reikia pagalbos nustatant savo temą? Aš dirbu su tais pačiais 2 kūrėjais daugiau nei 3 metus. Norėdami juos išsinuomoti, užsiregistruokite Laisvai samdomas darbuotojas paskyrą, paskelbkite savo darbą („WordPress“ temos diegimas), tada pakvieskite vartotoją i333 arba bdkamol į savo projektą. Jei norite, susisiekite su manimi ir aš jus supažindinsiu el. Paštu. Abu yra puikūs kūrėjai, turintys priimtiną kainą, laisvai kalba angliškai, o aš jiems perduodu visą savo programavimo darbą.

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

6. Pagrindinis SEO

Jei nepadarote visko iš mano „WordPress SEO“ vadovo, bent jau darykite šiuos veiksmus:

 • Surasti konkretus (ilgosios) raktinis žodis „Google“ automatiniame užbaigime, kuris yra daugiau nei 3 žodžiai.
 • Tyrimai raktinių žodžių konkurencija įsitikinkite, kad jis nėra per daug konkurencingas (platūs raktiniai žodžiai su aukšta mėnesio paieška visada yra konkurencingesni). VidIQ, Raktažodžiai visur, ir „MozBar“ „Chrome“ plėtiniai yra puikūs įrankiai tam, tačiau tyrinėti geriausia rankiniu būdu koks stiprus turinys yra (aukščiausiuose rezultatuose) – didžiausias rodiklis.
 • Sukurkite išsamų turinį (vaizdo įrašai turėtų būti 10+ minučių ilgio, tinklaraščio įrašai turėtų būti 3000 žodžių daugiau ilgas. Sukurti HTML turinys išlaikyti ilgus etatus organizuotus.
 • Dirbk gražiai pavadinimas (kad žmonės paspaustų), idealu, jei priešais jį yra jūsų raktinis žodis.
 • Dirbk gražiai apibūdinimas (nurodant vaizdo įrašo aprašą arba tinklaraščių įrašų, kuriuos galite padaryti, meta aprašymą Mielės, papildinys, kurį rekomenduoju, jei naudojate „WordPress“).
 • Nesinervink raktinių žodžių tankis, tai vos nesvarbu. Svarbiausios jo naudojimo vietos yra jūsų pavadinimas, aprašymas ir, jei naudojate Yoast, jūsų SEO pavadinimas ir meta aprašymas.
 • Naudokite keletą saitai jūsų turinyje – vidinės nuorodos yra natūralus būdas kurti nuorodas į savo svetainę, o išorinės nuorodos yra tarsi cituojantys šaltinius „Google“. Abu yra svarbūs.
 • Naudokite daugialypės terpės – ar tai būtų vaizdo įrašai, infografika ar garso įrašai – žmonės juos myli!
 • Naudokite kietą „WordPress“ tema + priegloba (pvz., „StudioPress“ + „SiteGround“), kuris gali padėti jums sutaupyti daugybę problemų dėl svetainės greičio, suderinamumo, saugumo ir integruoto SEO.
 • Naudoti turtingų fragmentų papildinys (Aš naudoju „MyThemeShop“ WP apžvalgą) norėdamas gauti „žvaigždutes“ „Google“.
 • Konfigūruokite „Yoast“ SEO papildinys, „Google“ paieškos pultas, ir WP raketa (talpyklos papildinys).
 • Kai naudojate „WordPress“, naudokite Nuolatinio saito struktūra „pašto vardas“ skiltyje „Nustatymai“> „Pastovios nuorodos“.
 • Visada etikečių atvaizdai (kompiuteryje) PRIEŠ įkeldami juos į „WordPress“ ir naudokite a Prijunkite automatiškai naudoti vaizdo failo pavadinimą kaip atvaizdo tekstą (taupo laiką).
 • Negalima riešutų „WordPress“ papildiniai. Daugeliui iš jų kenkia greitis arba jie neišlaikomi.
 • Pridėkite savo tinklaraščio įrašą paskelbimo data ieškoti rezultatų (daro jūsų turinį šviežią)!
 • Sukurkite savo svetainę greitai pakrauti – naudoti Nemokamas „Cloudflare“ kompaktinis diskas, optimizuoti vaizdus (pvz. „ShortPixel“), venkite išorinių išteklių, tokių kaip „Google AdSense“, „Google Maps“ ir aukšto procesoriaus papildiniai. Įsitikinkite, kad naudojate „PHP 7+“ (savo prieglobos paskyroje), ir dažnai valykite duomenų bazę naudodami „WP-Optimize“ arba „WP Rocket“. Venkite EIG prieglobos bet kokia kaina.
 • Naudokite SSL (Užšifruokime yra nemokama) ir peržiūrėkite „Google“ nacionalinis ir vietiniai reitingo veiksniai.

7. Pagrindinis vaizdo įrašų SEO

Ir jei jūs nepadarote visko iš mano „YouTube“ SEO vadovo, atlikite šiuos veiksmus:

 • Suraskite konkrečius (ilgo uodegos) raktinius žodžius „YouTube“ automatiniame užbaigime, kuris yra daugiau nei 3 žodžiai.
 • Ištirkite raktinių žodžių konkurenciją, peržiūrėdami, kiek peržiūrų, teigiamų įvertinimų, komentarų ir kitų signalų yra geriausiuose vaizdo įrašuose („vidIQ Chrome“ plėtinys tam puikiai tinka). Plačių raktinių žodžių yra daugiau paieškų, tačiau jie yra konkurencingesni (visada prasideda nuo ilgio).
 • Aptarkite plačią temą – skirkite 10 minučių ir būkite glaustai (scenarijai / redagavimas)!
 • Pažymėkite vaizdo įrašo failą (kompiuteryje) kaip raktinį žodį ir įkelkite jį į „YouTube“.
 • Sukurkite gražų pavadinimą, kuris priviliotų žmones spustelėti jūsų vaizdo įrašą su jūsų raktiniu žodžiu priekyje.
 • Parašykite ilgą aprašymą su laiko žymomis, nuorodomis ir pirmame sakinyje naudokite raktinį žodį.
 • Peržiūrėkite „YouTube“ automatiškai sugeneruotą nuorašą ir atlikite pataisymus.
 • Įkelkite pasirinktinę miniatiūrą (1280x720px), kad žmonės galėtų spustelėti vaizdo įrašą.
 • Visada atsakykite į komentarus ir įdėkite vaizdo įrašą į savo tinklaraštį, jei jį turite.
 • Įtraukite savo vaizdo įrašą į savo tinklaraštį, el. Paštą, socialinę žiniasklaidą ir kitus rinkodaros kanalus.

Kitu atveju tai yra taip paprasta, kaip pridėti nuorodą į vaizdo įrašo aprašą ir paprašyti žmonių spustelėti jį. Kupono kodai yra didžiulė premija (jei jūsų dukterinė įmonė tai siūlo), nes dažnai jūs galite suteikti žmonėms nuolaidą naudodami jūsų pasirinktinį kodą ir kredituoti jums pardavimą, jiems net nereikia spustelėti jūsų filialo nuorodos. Tai lemia didesnį konversijų skaičių. (Taileris Moore’as tai daro).

„Amazon“ partnerių nuorodos

8. Atraskite savo turinio strategiją (tinklaraštis ir vaizdo įrašai, palyginti su kursais)

Dienoraščio įrašai – daugelyje technologijų pramonės šakų, tokių kaip mano, vyksta daugybė technologijos pokyčių, dėl kurių turiu atnaujinti turinį. DAUG lengviau atnaujinti tinklaraščio įrašą, nei visiškai perdaryti vaizdo įrašą. Vaizdo įrašai yra geri, tačiau įrašai gali trukti daug ilgiau (vadinami visžaliu turiniu).

Vaizdo įrašai – pridėkite filialų nuorodas į „YouTube“ aprašymus ir pasakykite žmonėms, kad ten palikote nuorodą. Negalite taisyti vaizdo įrašo, kai tik jis bus įkeltas, todėl man buvo sunku nuolat atnaujinti savo vaizdo įrašą. Tam reikia daugiau priežiūros nei žinučių, ypač jei jūsų pramonėje yra daug pokyčių.

e. kursas – tas pats, kas vaizdo įrašai, kur sunku juos nuolat atnaujinti, nors niekada nedariau el.. Udemy tikriausiai yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Partnerių nuorodos – filialų nuorodų įtraukimas į savo turinį (tekstas / vaizdai / mygtukai) yra vienintelė mano naudojama strategija ir pati populiariausia. Žmonės, kurie iš tikrųjų skaito jūsų turimus daiktus, gali nusipirkti tai, ką jūs rekomenduojate – jie tikriausiai nesirinks spustelėjus atitraukiančio antraštės skelbimo..

Antraštės – išbandęs juos, nusprendžiau panaikinti reklamjuostės skelbimus, nes jie atrodė išpardavimai ir neveikė taip, kaip padarė mano filialo nuorodos. Juos lengva mesti, tačiau jie blaško dėmesį ir greičiausiai nepasieks puikių rezultatų. Jei juos išbandysite, būtinai parodykite konkrečias šonines juostas, atsižvelgdami į turinio tipą, kurį žmonės skaito jūsų tinklaraštyje (įrašams, kurie patenka į mano SEO kategoriją, pateikčiau reklaminę juostą, susijusią su SEO, ir įrašams, esantiems mano svetainės greičio kategorijoje) Parodyčiau kitokią reklamjuostę). Tai galite padaryti naudodami papildinį, pvz Valdiklio logika.

Ištroškę filialai seka, slepia ir klasifikuoja jūsų partnerių nuorodas. Kai prisiregistruosite dalyvauti programoje (-ose), suimkite savo filialų nuorodas ir pridėkite jas prie šio papildinio. Tai gali užtrukti, jei susiesite su keliais puslapiais savo dukterinės įmonės svetainėje (tai daugeliu atvejų turėtumėte padaryti). pro versiją ateina su statistika, bet aš net nenaudoju jos ir esu analitikas.

Ištroškusių partnerių valdymas

Maskavimas – prideda / eina / arba kitą nuorodą priešdėlį į savo filialų nuorodas. Bet kuriuo metu, kai naudojate dukterinę nuorodą, turėtumėte naudoti užklijuotą versiją (pvz., Www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

Naudokite gilumines nuorodas – tai yra jūsų dukterinės įmonės tinklalapio puslapiai, kurie NĖRA pagrindiniai puslapiai. „SiteGround“ prieglobai aš daug susieju su jais greičio technologijos puslapyje kaip dukterinė grandis. Jei vykdote filialą „Amazon“, tiesiog norite surinkti produktų, kuriuos rekomenduosite skaitytojams, sąrašą, susikurti filialų saitus kiekvienam iš jų ir importuoti juos į papildinį.

Ištroškusių filialų nustatymai – pereikite papildinio nustatymus ir patikslinkite viską, ko reikia. Aš viską palikau kaip numatytąjį, bet pakeičiau savo nuorodos priešdėklą (įklijuoto URL versiją) į / go /.

Ištroškę partneriai-nustatymai

11. „Nofollow“ filialų nuorodos

Nenorite, kad paieškos varikliai sektų filialų nuorodas. Jei pridėsite juos prie turinio naudodami ištroškusius filialus, tai padarys automatiškai. Kitu atveju, pridėdami filialų nuorodas, pasirinkite „Nofollow“.

„Nofollow“ ir „Partnerių saitai“

12. Pridėkite filialų nuorodas į vaizdus

Tiesiog greitas priminimas tai padaryti – tai gali padidinti paspaudimus, ypač mobiliuosiuose.

13. Pažymėkite partnerių statistikos puslapius savo naršyklėje

Eikite į savo dukterinių įmonių skydelį (-ius) ir pažymėkite „statistikos“ puslapį, kad jis būtų išsaugotas jūsų naršyklėje. Tai taupo laiką, ypač jei esate kažkas, kas mėgsta nuolat tikrinti pardavimus / našumą.

Partnerių žymės

14. Teksto / el. Pašto pranešimų sąranka, kai parduodama

Tai veikia tik tuo atveju, jei filialas siunčia el. Laišką, kai sugeneruojamas pardavimas. Kiekvieną kartą, kai parduodu „SiteGround“, telefone gaunu pasirinktinį pranešimą. SKATINTI tokius gauti.

Sukurkite pasirinktinius įspėjimus savo telefone dėl filialų pardavimo – jei naudojate „GMail“, eikite į savo nustatymus ir sukurkite filtrą, kad visi el. Laiškai su „SiteGround Affiliate Sale Generated“ temos eilutėje patektų į jų pačių aplanką (patikslinkite temos eilutę, kad ji atitiktų el. Pašto pranešimą, kurį jūsų filialas jums siunčia). Tada nustatykite tinkintą įspėjimą savo telefone naudodami „GMail“ programą, kad bet kada sugeneravę pardavimą gautumėte tinkintą įspėjimą (čia yra pamoka „Android“ ir štai vienas „Apple“). Turiu įvairių pranešimų apie „SiteGround“, „StudioPress“ temas ir kt. Padaro jūsų dieną geresnę :)

„Custom-GMail“ filtras

Vieninteliai el. Laiškai, kuriuos gaunu į savo telefoną, yra filialų pardavimas:

Partnerių pardavimas - pranešimas

15. SEO: raktinių žodžių tyrimai

2 000 lankytojų per dieną, kuriuos gaunu per SEO, yra didžiulė mano pasyviųjų filialų pajamų dalis. Mano SEO strategija yra visa susijusi su turiniu, kuris prasideda nuo raktinių žodžių tyrimų (temos, apie kurias rašote). Aš siūlau perskaityti šį straipsnį, nes raktinių žodžių tyrimas / turinio optimizavimas yra privalomas.

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai – konkretūs raktiniai žodžiai, paprastai su 3–7 atskirais žodžiais frazėje. Jie yra labai tikslingi ir DAUG lengviau vertinami nei platūs raktiniai žodžiai (visi mano žodžiai yra ilgi). Kuo žemesnė jūsų domeno valdžia (patikrinkite naudodami OSE), tuo raktiniai žodžiai turėtų būti mažiau konkurencingi (labiau ilgalaikiai). Jei galite sukonkretinti ir raktinis žodis vis tiek rodomas „Google“ automatiniame užbaigime, „Moz“ raktinių žodžių naršyklėje ir kituose raktinių žodžių įrankiuose … pasirinkite SPECIFINĮ.

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Tikslas 1-2 raktiniai žodžiai viename straipsnyje – kol nesėkmingai įvertinsite 1 straipsnio raktinį žodį, nebandykite taikyti pagal 2. Kai tik užkabinsite ir būsite pasirengę parašyti straipsnį apie 2, pasirinkite antrinį raktinį žodį, kuris yra sinonimas pagrindinio raktinio žodžio. Pavyzdys galėtų būti „Lėta„ WordPress “svetainė ir„ Kodėl „WordPress“ yra lėtas “. Tada sukurkite savo straipsnio pavadinimą / SEO pavadinimą / meta aprašą, kad paminėtumėte atskirus kiekvieno žodžius, tuo pačiu priversdami juos gerai skaityti.

„Google“ automatinis užbaigimas – eiti į google.com, pradėkite rašyti frazę ir pažiūrėkite į išskleidžiamąjį automatinio užbaigimo rezultatus. Galite naudoti pabraukimo ženklą „_“, jei norite, kad „Google“ užpildytų tuščią lauką. Tiesiog įsitikinkite, kad paskutinis jūsų įvestas simbolis yra pabraukimas. Pabandykite naudoti daugiskaita ir pakeiskite žodžių tvarką, kad pamatytumėte skirtingus rezultatus. Taip randu 90% raktinių žodžių.

„Google“ automatinio užbaigimo raktiniai žodžiai

„YouTube“ automatinis užbaigimas – jei kuriate vaizdo įrašus, čia galite rasti raktinių žodžių.

„YouTube“ - automatinis užbaigimas - raktiniai žodžiai

„Moz“ raktinių žodžių naršyklė – tai įrankis yra panašus į „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė tik ji yra visiškai nemokama. Taip pat galite sugrupuoti panašius raktinius žodžius, kad ne naršytumėte pagal tuos pačius …

„Moz“ raktinių žodžių naršyklė

Spustelėkite raktinių žodžių pasiūlymai -> žiūrėti visus pasiūlymus.

„Moz“ raktinių žodžių pasiūlymai

„MozBar“„MozBar“ yra „Google Chrome“ plėtinys, leidžiantis „Google“ naudoti bet kurį raktinį žodį ir pamatyti, kiek konkurencingi yra paieškos rezultatai. Kuo didesnė DA (domeno valdžia) ir PA (puslapio autoritetas), tuo raktinis žodis yra konkurencingesnis. Tačiau vis tiek norite spustelėti geriausius rezultatus ir naršyti turinį, kad įsitikintumėte, jog galite sukurti straipsnį / vaizdo įrašą, geresnį nei tas, kuris pateikia geriausius rezultatus. Tai iš tikrųjų yra „konkurencijos tyrinėjimas“.

Mozbaro raktinių žodžių konkursas

Venkite konkuruojančių raktinių žodžių:

Raktinių žodžių konkurencija

Peržiūrėkite raktinius žodžius

 • „Yoast SEO Premium“ apžvalga
 • „Shark ION ROBOT 750 Vacuum Review“
 • „SiteGround WordPress Hostingas“ apžvalga

Sprendimo raktiniai žodžiai

 • Kaip užsiimti joga namuose (rekomenduoti jogos kilimėlį)
 • Kodėl mano svetainė lėta (rekomenduojama greitesnį prieglobą)
 • Kaip prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie televizoriaus (rekomenduoti HDMI kabelį)

16. SEO: turinio optimizavimas

Jei naudojate „WordPress“, peržiūrėkite mano „Yoast SEO Plugin“ mokymo programą (ypač skyrių apie žaliąsias lemputes), nes tai yra išsami tema. „Backlinko“ infografika taip pat yra geras atspirties taškas.

Norėčiau pasakyti, kad geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra ištirti 1 pagrindinį raktinį žodį, sukurti viliojančio straipsnio pavadinimą, kuriame būtų jūsų raktinis žodis (nors jis nebūtinai turi būti tikslus atitikimas), praleisti laiką rašant paieškos variklio fragmentus (SEO) pavadinimai / meta aprašymai), ir be abejo, svarbiausia, kad jūsų turinys būtų kuo vertingesnis naudojant vaizdo įrašus, gražią grafiką, turinį, paryškintus / spalvotus / stilingus ir kt. Maži dalykai, pvz., raktinių žodžių tankis, neturi reikšmės..

Trumpas turinio optimizavimo paaiškinimas naudojant „Yoast“ „WordPress“ SEO papildinį …

Mielių turinio analizė

17. SEO: ilgis yra stiprybė

Paprastai kuo ilgesnis postas, tuo aukštesnis jis bus. Tai prasminga, nes jūs plačiai aptariate temą, kurioje nurodoma jūsų žinia, o žmonės labiau linkę jums pasidalyti / susieti. Tai padidina vidutinį laiką puslapyje + vidutinį laiką svetainėje, kurį „Google“ matuoja.

Nelaikykite savęs žodžių skaičiumi – „Google“ nurodykite raktinį žodį, peržiūrėkite geriausius rezultatus ir įsitikinkite, kad jūsų turinys yra išsamesnis / vertingesnis nei visų kitų. Vaizdo įrašai turėtų tai padėti.

„WordPress“ žodžių skaičius

18. SEO: naudokite HTML turinį

Į žinutes visada pridedu HTML turinio lentelę, kad įsitikinčiau, kad jos yra ilgos ir struktūriškos. Tai buvo didžiulė pagalba man (ir mano skaitytojams) ir turi daugybę privalumų: didesnė tikimybė „pereiti į nuorodas“ „Google“ (žr. Toliau), padidėjęs vidutinis puslapio laikas, sumažėję atmetimo rodikliai ir dėl to skaitytojams lengviau naršyti po jūsų turinį.

Peršokti į saitus

„Google“ sako

Įsitikinkite, kad ilgi svetainės keliomis temomis puslapiai yra gerai susisteminti ir suskaidyti į aiškias logines dalis. Antra, įsitikinkite, kad kiekviename skyriuje yra susietas inkaras su aprašomuoju pavadinimu (t. Y., Ne tik „2.1 skirsnis“), ir kad jūsų puslapyje yra turinio lentelė, nukreipianti į atskirus inkarus..

Kaip sukurti turinį su pritvirtintomis subpozicijomis
Turinys HTML atrodo taip …

Kiekvienos paantraštės HTML turėtų atrodyti taip …

1. Pirmasis punktas


2. Antras punktas


3. Trečias punktas

Taip pat galite naudoti a pereiti prie turinio nuoroda …

 • 19. SEO: turtingi fragmentai

  Jei rašote apžvalgas savo tinklaraštyje, turite naudoti turtingus fragmentus.

  Tai prideda apžvalgos žvaigždutes prie fragmentų ir padidina paspaudimų rodiklį. Per daugelį metų išbandžiau daugybę turtingų fragmentų priedų, o mano mėgstamiausias (ir tai, ką naudoju dabar) yra WP peržiūra „Pro“ papildinys sukūrė „MyThemeShop“ (peržiūrėti demonstracinę versiją). Tai greita, atrodo puikiai (štai puslapis, kuriame aš jį naudoju), pateiktas su 16 iš anksto sukurtų dizainų, palaiko vartotojų apžvalgas ir yra gerai palaikomas „MyThemeShop“ kūrėjų. Anksčiau naudojau WP turtingi fragmentai bet kūrėjas atsisakė papildinio ir 2 metus jo neatnaujino, ir Viskas viename schema trūksta tinkinimo parinkčių.

  Ką daro turtingi fragmentai …

  Turtingi fragmentai

  Kaip „WP Review“ papildinys atrodo jūsų svetainėje:

  Turtingų fragmentų žymėjimas

  Kaip atrodo viskas viename Schema.org (paprastas ir nuobodus):

  Viskas viename-Schema.org-Rich-Snippets-Plugin-Markup

  20. SEO: Venkite bendrų partnerių nuobaudų

  • Venkite trumpų, plonų ir mažai vertės puslapių
  • Ne visada pirmiausia išvardykite dukterinius produktus – „Google“ žino!
  • Nenaudokite per daug partnerių nuorodų savo žinutėse, palikite jas ten, kur tai svarbu
  • Venkite per daug „sąrašų žinučių“, kur tiesiog pateikiate krūvą susijusių produktų
  • Apsvarstykite galimybę parašyti savo dukterinės įmonės produkto / paslaugos apžvalgą ir susieti su tuo įrašu (užuot naudodami filialo saitą), kad sumažintumėte filialų nuorodų kiekį jūsų svetainėje
  • Savo įrašo pradžioje parašykite filialo atsisakymą ir tiesiog paprašykite žmonių paspausti ant jo (žr. Šį pavyzdį). Tai taip pat sumažina filialų nuorodų, kurias turite naudoti, kiekį.

  21. Surinkite nešališkas apžvalgas (socialinis įrodymas + atsiliepimai)

  Mano konversijos koeficientas padidėjo nuo 2,5% iki 8%, tiesiog įtraukus „Facebook“ apklausas, kuriose „SiteGround“ buvo įvertintas Nr. 1, kartu su keliomis „Twitter“ ekrano kopijomis ir „Facebook“ pokalbiais. Nesvarbu, ar tai „Amazon“ apžvalgos, ar „Facebook“ apklausos, BŪTINAI įtrauktumėte išorės nuomones – todėl man nepatinka rinkti apžvalgas savo svetainėje – jos atrodo šališkos. Bet jūs galite naudoti „WP Review Pro“ tai padaryti, leidžiant žmonėms peržiūrėti produktą / paslaugą jūsų svetainėje ir gauti tas apžvalgos žvaigždes.

  2018 m. „WordPress“ prieglobos apklausa

  22. Kurkite savo bendruomenę

  Atsakyti į komentarus – kai kuriuose mano straipsniuose yra daugiau nei 300 komentarų. Sunku kartais neatsilikti, tačiau tai yra labai svarbi kuriant bendruomenę ir leidžiant skaitytojams užduoti jums klausimus ir palikti jų atsiliepimus. Į „YouTube“ komentarus turėtumėte reaguoti ypač todėl, kad jie yra reitingo faktorius ir skatina dar daugiau žmonių palikti daugiau komentarų.

  Sukurkite tą informacinį biuletenį – prenumeruos jūsų ištikimiausi skaitytojai. Jie taip pat greičiausiai pirks jūsų rekomenduojamus dalykus. Paprastas šoninės juostos valdiklis jūsų tinklaraštyje yra puiki pradžia (jei naudojate „StudioPress“ temas ar „Genesis Framework“, aš naudojuosi „Genesis eNews Extended“).

  Būk atviras, neparduok – Savo internetiniame dienoraštyje nesulaukiu jokios informacijos, nerekomenduoju nieko, netikiu, kad tai padės mano skaitytojams, ir stengiuosi nerekomenduoti laikyti kiekvieno mano rašomo įrašo (tik ten, kur tai prasminga). Pirmiausia vertinga informacija, dukterinių įmonių pardavimai po.

  Įsitraukite į juos – palikti atsiliepimus apie jūsų dukterinį produktą / paslaugą, pasidalyti įrašu, įvesti el. Pašto abonentus į piešinį … ką norite padaryti, kad sudomintumėte juos.

  23. Stebėkite perskaičiavimo kursus

  Tai, kaip jūs patvirtinate produktą / paslaugą ir socialinius įrodymus (pvz., „Facebook“ apklausos ar kitų klientų apžvalgos) yra pagrindinė priežastis, dėl kurios galėjau pereiti nuo 2% iki 8% +. Jei nematote jų savo dukterinės įmonės informacijos suvestinėje, naudokite Ištroškusių partnerių pro versija juos pamatyti.

  „SiteGround“ konversijų rodikliai

  Nereikia sekti partnerių nuorodų, kad pagerintumėte konversijas – visada girdėsite žmones, liepiančius sekti filialų saitus. Bet man, Aš visuose savo greičio optimizavimo straipsniuose naudoju tą patį „SiteGround“ turinį … labai svarbu, kad jis gerai konvertuotųsi. Pakeiskite savo požiūrį į tai, kaip rekomenduojate savo dukterinį produktą (tai ištobulina jūsų pardavimo tempą).

  24. Parašykite filialų atsisakymą

  Štai mano, kurį įtraukiu į kiekvieną įrašą, kuriame rekomenduoju „SiteGround“:

  Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

  25. Venkite „Google AdSense“

  Tai lengva mesti „Google AdSense“ savo tinklaraštyje – tačiau sėkmės iš to gaunant deramas pajamas. Tai NĖRA individualizuota, o filialų ryšiai įtraukia žmones, besinaudojančius JŪSŲ rekomendacijomis dėl labai konkrečių dalykų. Tai taip pat daro jūsų svetainę lėtesnę nei vėžlys. Nelabai naudinga pinigams.

  26. Klaidos, kurias padariau

  Mano „Google Analytics“ schema pamatysite staigų srauto sumažėjimą, kurį 2015 ir 2016 m. lydėjo ilgas lygumas. Šie metai man buvo sunkūs ir tikiuosi, kad galėsiu išgelbėti jus nuo keleto blogų klaidų, kurias padariau ir dėl kurių metų kilo daug finansinių sunkumų. Čia yra keli paprasti patarimai …

  „Google-Analytics“ - natūralus srautas

  • Nepasamdykite eskizinių nuorodų kūrimo priemonės, kad padidintumėte SEO reitingą
  • Nuorodos pateikiamos organiškai ir yra didelis turinys – atkreipkite dėmesį į tai!
  • Išmokti apie ilgų uodegų raktiniai žodžiai ir pagrindinis raktinių žodžių tyrimas
  • Nesinervinkite dėl nemokamos „WordPress“ temos, pigaus prieglobos ir kt. (Aš naudoju „StudioPress“ + „SiteGround“ + WP raketa combo), kuris palengvina mano svetainės valdymą daug

  Nenustatykite tikslo parašyti 3 dienoraščio įrašus per dieną … nekelkite tikslo parašyti 1 tinklaraščio įrašą a savaitė ir padarykite šį įrašą labai naudingu, ilgu ir užpildytu tokios vertingos informacijos, jūs sakysite: „taip, žmonės į tai susisieks“. 90% mano srauto / dukterinių įmonių pajamų gaunama tik iš 20 mokymų, iš kurių daugelis yra vyresni nei 5 metų. Bet aš juos nuolat atnaujinu, kad turinys būtų geresnis.

  Atlikite tai ir turėtumėte pamatyti „Google Analytics“ nuoseklų „mažą smaigalį“.

  Kai tik būsite finansiškai stabilus, tikiuosi, kad pradėsite grąžinti. Tai jaučiasi gerai ir žmonėms patinka palaikyti gerą priežastį (jie bus labiau linkę spustelėti jūsų filialo nuorodą jūsų atsakomybės atsisakyme). Tai taip pat reiškia, kad savo turinyje nereikia naudoti tiek daug nuorodų ir rizikuoti sulaukti bausmės. Praėjusiais metais aš paaukojau 3000 USD Raudonajam Kryžiui uraganui Harvey.

  Harvey-Donorystė

  28. Pasidalinkite savo sėkmės istorija

  Tai yra populiariausias mano dienoraščio įrašas internete! Hehe, aš žinojau, kad galiu pralenkti visus padirbinius.

  Populiariausi puslapiai

  Apatinė eilutė: kai jaudinatės dėl to, ką darote, ir bandote padėti žmonėms, išties lengva sukurti nuostabų turinį apie tai, ko jūs aistringai mėgstate.

  29. Mano partnerių pajamų ataskaitos

  Dalinuosi savo skaičiais, nes žinau, kad yra daugybė BS ieškinių / apgavysčių.

  „PayPal“ veikla (štai mano visa veiklos ataskaita 2018 metams) …

  „PayPal“ veikla

  Mano naujausia veikla su „SiteGround“:

  „SiteGround-PayPal-Money“

  „SiteGround“ priegloba (geriausias mėnuo)…

  „SiteGround-Affiliate-Sales“

  Čia yra keli el. Laiškai …

  Sausis – SiteGround-Partnerių pardavimas

  Turite mėnesio filialą 2017 m. Liepą :)

  Mėnesio „SiteGround“ filialas

  „SiteGround“ konversijos ataskaita …

  „SiteGround“ ir „Partnerių konversijos“

  „MaxCDN“ (nusipirko „StackPath“, kuris atidėliojo paleisti partnerių programą), tačiau kai jie atsirado, aš pradėjau kurti dar daugiau. Jie yra dalis Poveikis, dukterinė rinka.

  Poveikis-Spindulys-Filialas-Pardavimai

  „ShareASale“ (parduodamos „WordPress“ temos ir „WP ​​Rocket“ talpyklos papildinys, skirtas „WordPress“)…

  „ShareASale-Affiliate-Payments“

  Elegantiškos temos …

  Elegantiškos temos-Partnerių-Mokėjimai

  Freelancer.com (nukreipdamas žmones į mano kūrėją, kuris vykdo interneto svetainių spartinimo projektus) …

  Laisvai samdomų vertėjų-partnerių-pajamos

  Aš turiu keletą kitų filialų, tačiau šie yra pagrindiniai.

  30. Dažniausiai užduodami klausimai

  & # x1f4b0; Kiek galiu užsidirbti iš filialų rinkodaros?

  Su dukterine rinkodara galite uždirbti tiek, kiek norite.

  Daugelis filialų uždirba porą šimtų dolerių per mėnesį, kiti super filialai uždirba 10 000 USD + per mėnesį. Jūs pateksite ten greičiau, jei padarysite tai visu etatu.

  & # x1f4b0; Kiek laiko uždirba pastovios pajamos?

  Nuolatinės pajamos gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki kelerių metų, atsižvelgiant į jūsų sugebėjimą skatinti kokybišką srautą ir reklamuoti savo dukterinius produktus. Kai gausite daugiau srauto ir padidinsite konversijų skaičių, pardavimai padidės ir taps patikimesni. Per naktį netapsi milijonieriumi.

  & # x1f4b0; Kaip gaunami filialai??

  Daugelis dukterinių įmonių moka užmokestį per „PayPal“ arba tiesiogiai į savo banko sąskaitą. Įprastos partnerių programos išmoka kiekvieną mėnesį arba kai jūs gaunate tam tikrą komisinių sumą.

  & # x1f4b0; Kokios yra pelningiausios partnerių programos?

  Pelningiausios partnerių programos paprastai yra susijusios su interneto priegloba. Šios bendrovės siūlo vieną aukščiausių komisinių, tačiau erdvė yra labai konkurencinga.

  & # x1f4b0; Ar filialų rinkodara yra pasyvios pajamos?

  Pajamos iš rinkodaros pajamų nėra 100% pasyvios pajamos. Vis tiek turite sukurti turinį, nuolat atnaujinti esamą turinį ir nuolat stebėti savo svetainės lankomumą ir konversijas. Bet jūs turėtumėte sugebėti išeiti 2 savaičių atostogų ir išlaikyti savo pajamas.

  Jei jūsų dukterinė įmonė keičia savo produktus, šiuos pakeitimus taip pat turėsite atspindėti savo svetainėje.

  & # x1f4b0; Kaip sukurti dukterinę nuorodą?

  Norėdami sukurti partnerių saitą, prisiregistruokite su partnerių programa. Prisijunkite prie savo dukterinės įmonės informacijos suvestinės, tada sukurkite dukterinės įmonės nuorodą į konkretų nukreipimo puslapį jų svetainėje.

  Galutinė mintis: Tai ilgalaikė investicija

  Tai yra 1-as automobilis, kurį aš kada nors nusipirkau būdamas 29 metų (aš iki tol buvau brokuotas ir nuomojamas iš tėvų). Bet laikas, skirtas filialų rinkodarai ir puikių vadovėlių bei „YouTube“ vaizdo įrašų kūrimui, buvo vertas … Aš dirbu sau, praktiškai neriboju, kiek galiu uždirbti, mano tvarkaraštis yra lankstus ir aš renku pakankamai pasyvių pajamų, kad galėčiau gyventi. Noriu.

  Imkitės šuolio ir tam skirkite daugiau laiko :)

  Mano „Mercedes“

  Tai nėra lambo, bet aš nusipirkau c300 „Mercedes“ su savo dukterinėmis pajamomis.

  Aš ir katės

  Aš ir katės (Valencio kairėje, Sonic dešinėje).

  Jojimo dramblys

  Partnerių marketingas suteikia man laiko / pinigų keliauti po pasaulį.

  Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos pradedant darbą, aš mielai padedu, kai tik galiu. Tiesiog palikite komentarą žemiau ir pažadu atsakyti kuo greičiau! Sėkmės jūsų dukterinės rinkodaros kelionėje. Tikiuosi, kad tai buvo labai naudinga :)

  Tomas

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map