Kaip užsidirbti „YouTube“ vaizdo įrašams be „AdSense“ (vietoj komentarų ir aprašų pridėkite su partnerių nuorodomis)

03.06.2020
Partnerių marketingas 'Kaip užsidirbti „YouTube“ vaizdo įrašams be „AdSense“ (vietoj komentarų ir aprašų pridėkite su partnerių nuorodomis)
0 6 мин.

Tiems iš mūsų, kurie nereikia norite šlamšti mūsų „Youtube“ žiūrovus reklamos, ten yra geresnių alternatyvų.


Lengviausias būdas yra rekomenduoti produktus (minimus jūsų vaizdo įraše) naudodami filialų nuorodas. Kai kas nors perka produktą per jūsų dukterinės įmonės nuorodą, už pardavimą gaunate komisinį atlyginimą. Iš esmės jūs reklamuojate kažkieno produktą už komisinį atlyginimą. Aš tai uždirbu 1000 USD per mėnesį ir tai yra antras pagal dydį mano pajamų šaltinis SEO konsultacijos.

Per šias filialų nuorodas galite pradėti gauti pajamų iš „YouTube“ vaizdo įrašų be „AdSense“ arba partnerystės. Tai labiau suasmeninta, mažiau įkyri ir tikriausiai negausite jokių „nykščių žemyn“ balsų, nes, tikiuosi, rekomenduojate produktą (-us), kuris padeda išspręsti problemą.

Čia yra video Aš padariau su dukterinėmis nuorodomis:

„YouTube“ filialų rinkodara

Kai žmonės spustelėja mano „MaxCDN“ dukterinės įmonės nuorodą („Youtube“ anotacijoje arba vaizdo įrašo apraše), aš gaunu komisinį atlyginimą už pardavimą. Žemiau rasite instrukcijas, kaip tai padaryti …

Pridėkite filialų nuorodas į „YouTube“ vaizdo įrašus

1 veiksmas – pridėkite susietą svetainę prie savo „YouTube“ kanalo
Prisijunkite prie „YouTube“ ir eikite į „Kūrėjų studiją“. Dabar eikite į kanalą -> Būsena ir savybės -> Išorės komentarai. Pridėkite savo svetainę ir patikrinkite. Gali reikėti pridėti savo svetainę prie „Google“ paieškos pultas. Dabar eikite į „Advanced“ skirtuką, esantį „Channel“, ir pridėkite savo svetainę kaip susietą svetainę. Rastos visos instrukcijos čia.

„YouTube“ asocijuota svetainė

2 žingsnis – Gaukite savo partnerių nuorodas
Pirmiausia turėsite sužinoti, kurie produktai / prekybininkai taip pat yra geriausi nukreipti savo auditoriją. Daugumos svetainių viršuje arba apačioje yra „Affiliates“ skirtukas, kuriame galite prisiregistruoti. Taip pat galite „Google“ _____ partnerių programą pamatyti, kad ji būtų rodoma čia. Yra daug filialų centrų, kuriuose yra tūkstančiai produktų / prekybininkų. Pabandyk „Amazon“, „ShareASale“, arba CJ. Užsiregistravę ir patvirtinę, galite pradėti kurti savo filialų nuorodas:

Partnerių nuoroda

3 žingsnis – užmaskuokite savo partnerių saitus
Maskavimas dukterinės įmonės nuorodos reiškia, kad nukreipiate žmones į URL savo svetainėje, tačiau jis nukreipia kažkur kitur. Pavyzdžiui, šią užmaskuotą dukterinės įmonės nuorodą nurodo į / go / maxcdn, bet nukreipia į „MaxCDN“ svetainę. Turite tai padaryti, nes „YouTube“ vaizdo įrašų komentarai leidžia naudoti URL tik jūsų susietai svetainei – juos užmaskuoti galite nukreipti į dukterinės įmonės nuorodą!

Jei naudojate „WordPress“, naudoju papildinį, vadinamą Ištroškę filialai apkabinti, valdyti ir sekti mano partnerių saitus (jūs turite sumokėti ištroškusiems filialams už juos priedai jei norite papildomų funkcijų). Nemokama versija vis dar yra gera … tiesiog įdiekite papildinį ir suraskite skirtuką „Affiliate Links“, esančią prietaisų skydelio kairėje. Pridėkite nuorodos pavadinimą ir paskirties URL, išsaugokite ją, tada nukopijuokite įklijuoto URL versiją, kad galėtumėte įtraukti ją į „YouTube“ vaizdo įrašų komentarus..

Pridengtas partnerių saitas

4 veiksmas – pridėkite filialų nuorodas į „YouTube“ vaizdo įrašus
Redaguokite „YouTube“ vaizdo įrašą, prie kurio norite pridėti filialų saitus. Spustelėkite skirtuką Anotacijos ir „Pridėti komentarą“. Užpildykite reikiamą informaciją, nurodydami laiką, kurį norite, kad ta komentaras pasirodytų (akivaizdu, kad turėtų būti, kai rekomenduosite dukterinį produktą). Netoli apačios pridėkite savo apklijuoto filialo nuorodą. Taikykite pakeitimus, tada žiūrėkite vaizdo įrašą ir išbandykite savo nuorodą.

Prie „YouTube“ vaizdo įrašo aprašymo taip pat galite įtraukti filialų nuorodas. Jų nereikia kabinti, bet man patinka naudoti sutrumpintą URL Šiek tiek kad nuoroda atrodytų gražesnė / trumpesnė.

Pridėkite filialų nuorodas į „YouTube“ vaizdo įrašus

Baigta, dabar kurkite daugiau „YouTube“ vaizdo įrašų

Planuodami vaizdo įrašus galite veiksmingiau naudoti filialų nuorodas ir komentarus, tačiau pridėkite juos (jei reikia) prie esamų vaizdo įrašų. Apmokymo vaizdo įrašai puikiai tinka filialų rinkodarai, nes žmonės ieško sprendimo – kurį dažnai galima išspręsti naudojant produktą. Pažvelkite į keletą pavyzdžių, kad gautumėte idėjų kitam „YouTube“ vaizdo įrašui …

Q: Kaip prijungti „MacBook“ prie kelių monitorių?
A: Nusipirkite HDMI adapterį (nuoroda į „Amazon“ produktą)

Q: Kaip priversti svetainę įkelti greičiau?
A: Pirkite greitesnį prieglobą (dauguma prieglobos įmonių, turinčių partnerių programą)

Q: Koks yra geriausias konferencijų salės televizorius?
A: Nežinau, bet lažinuosi, kad jį galite rasti „Amazon“!

Apžvalginiai vaizdo įrašai taip pat dažni. Dabar, kai žinote, kaip užsidirbti pinigų iš „YouTube“ vaizdo įrašų be „AdSense“ ar kitus šlamšto metodus, pirmyn ir pradėkite filialų rinkodarą. Tai gali būti pelningesnė, ir žmonės nekenčia jūsų, kad šlamšta juos skelbimais! Tiesiog įsitikinkite, kad laikotės „YouTube“ vaizdo įrašų gairių

Jei turite klausimų apie „YouTube“ vaizdo įrašų vertimą pinigais ar filialų rinkodarą, palikite man eilutę. Aš džiaugiuosi galėdamas padėti. Ir jei jums šis mokymas buvo naudingas, apsvarstykite galimybę jį pasidalyti.

Džiaugsmas,
Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector