10 Партнерський маркетинг програми WordPress: Зробіть значний пасивний продаж доходу WordPress хостинг, теми, плагіни тощо

Якщо ви є індустрією WordPress і хочете заробляти гроші через партнерський маркетинг, у мене є ідеальний список для вас.


Я покладаюся на ці партнерські програми WordPress, щоб заробляти на життя та заробляти 10 000 доларів на місяць, підтримуючи хостів, теми та розробники WordPress на freelancer.com, і навіть послуги SEO.

Тож замість того, щоб керувати трьома клієнтськими проектами (як раніше), я в основному знайшов партнерську програму для всього і просто заробляв комісії. У мене є багато більше вільного часу, і мої афілійовані доходи чесно більш стійкі, ніж будь-який дохід, який я отримував консалтинг.

Ви можете зареєструватися для багатьох із них через shareasale.com який використовується для пошуку, відстеження та виплат комісій від тонн торговців. Але це лише одне місце. Перегляньте список, і запевняю, ви знайдете нову партнерську програму, з якої будете раді отримати пасивніші доходи. І не забудьте залишити мені коментар, якщо у вас є питання – або нові програми, які потрібно додати!

Мої особисті обрані (Оні, з яких я заробив $ 150 тис. За 2018 рік)

 • SiteGround (хостинг) – до $ 100 + / продаж
 • Cloudways (хостинг) – гнучкі комісії (але дуже хороші)
 • WP Engine (хостинг) – 200 доларів / продаж
 • Елегантні теми – 50% продажів
 • Теми StudioPress – 35% продажів
 • StackPath CDN – зазвичай $ 10-20 $ / продаж
 • Freelancer.com – близько 13% перших комісій проектів
 • SEMrush – 40% періодичних комісій ($ 40 – $ 160 / місяць)

WordPress хостинг

SiteGround – зміна життя для мене… Я заробив 80 тис. Доларів у 2017 році та 120 тис. Доларів у 2018 році лише через SiteGround. Я дуже сприяю цьому, показуючи людям 26 різних опитувань у Facebook, де SiteGround займав №1 (знімки екрана нижче). Це $ 50 – $ 150 за продаж, залежно від рівня, який ви досягаєте щомісяця, 150 $ за продаж, якщо ви починаєте здійснювати 31+ продажів на місяць (зверніться до їх афілійованого менеджера і продаєте якісь плани більш високої ціни, окрім їхнього плану старту). 160 доларів / продаж, якщо ви досягли 81+ продажів на місяць. Читай моє Огляд SiteGround отримати маркетингові матеріали. 11 продажів / місяць принесе вам $ 13 тис. / Рік. 21 продаж / місяць, а деякі з вас можуть залишити свою роботу, роблячи 31,5 к / рік. Відмінна швидкість, підтримка, безпека, і вони перенесуть вас безкоштовно.

Навіть незважаючи на те, що інші афілійовані учасники хостингу, такі як WP Engine, пропонують платні 200 комісійних комісій, SiteGround дуже шанується в спільноті WordPress (і №1 у більшості опитувань Facebook), тому ви, швидше за все, матимете більше конверсій та менші скасування – навіть якщо вам доведеться піднятися на рівень. Вони підняли звичайну ціну, але їх акційна ціна доступна, і ви можете отримати її протягом 3 років.

SiteGround-Партнерський продаж

97 продажів x 150 / продаж = 14,550 дол. США за 1 місяць (це було в березні 2018 року)

майданчик-партнерські яруси

Продаж SiteGround простий, коли вони оцінюють №1 у майже кожному опитуванні у Facebook …

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

Ось кілька листів …

Січень-SiteGround-Партнерський продаж

Звіт про конверсію My SiteGround…

SiteGround-Партнерська конверсія

Отримали філію місяця в липні 2017 року :)

SiteGround-філія-оф-місяця

Я використовую SiteGround, тому що…

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більше ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround за допомогою мого партнерська посилання Я дарую вам частину комісії без жодних коштів. Щороку я дарую $ 3 тис Кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, а 2017 – ураганом Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я дуже ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони найкращий хост і що ваш сайт буде працювати швидше / гладше … проведіть свої дослідження в групах Google і Facebook, і ви знайдете більшість людей скажіть те саме.

WP двигун – 200 доларів за продаж плюс 50 доларів за кожну продаж субфіліалу (якщо ви посилаєтесь на філію, і вони здійснюють продаж, ви отримуєте 50 доларів США від кожної продажу). Якщо цього недостатньо, це також додаткова партнерська програма з бонусними обсягами. Величезні комісії зі 180 відстеженням файлів cookie, але вони мають 20% коефіцієнт сторнування. Це робить середню комісію близько 175 доларів, що є надзвичайно вигідним.

wp-engine-affiliate-комісія

wp-engine-affiliate-яруси

Хмарні доріжки – як правило, другий найвищий рейтинг на опитуваннях у Facebook, що пропонує вищі комісії, ніж SiteGround (як тільки ви підніметесь до вищих рівнів). Не має обмежень на процесор, звичайна скарга на SiteGround. Повідомлення групи WordPress Speed ​​Up Facebook про те, що хостинг проходить швидше. Єдина причина, по якій я їх не просуваю – це те, що я так добре працюю з SiteGround, вони не є першим у кожному опитуванні Facebook, як SiteGround, а Cloudways коштує трохи дорого для середнього користувача (хоча акційна ціна SiteGround закінчується після 1-3 роки, а потім вони дорожчають). У кожного є плюси і мінуси.

Bluehost – 65 доларів за продаж у одного з найпопулярніших хостів WordPress, проте Bluehost має багато поганих відгуків, і вони не оцінюються високо в опитуванні Facebook. Більшість людей читають кілька відгуків перед тим, як завершити розміщення хоста, тому я б радив стати партнером для SiteGround або WP Engine, які мають набагато кращі рейтинги (плюс ви отримуєте більш високі комісії).

Godaddy – 15% комісійних, і хоч вони звикали, але за останні кілька років вони значно покращилися. Мій сайт завантажився менше ніж за 1 секунду на їх найдешевшому спільному хостинговому плані, а їх команда підтримки знаходиться в США (Арізона). Все-таки я б поїхав із SiteGround або WP Engine. Читай моє Огляд SiteGround проти Godaddy щоб побачити різницю.

В русі – рівень починається від 50 доларів / продаж до 120 доларів за кожний продаж. Пристойний хост, який не належить EIG.

ХостГатор – $ 50 – $ 125 за продаж (таку ж програму рівня, як і SiteGround), але HostGator ГОЛОВНЕ і відгуки показують, що конверсія нижча. Ви можете генерувати власні коди купонів, що добре, якщо ви створюєте відео, а людям простіше вводити код, а не натискати посилання (YouTube забороняє партнерські посилання), що може генерувати ще більше комісій. Однак я спілкувався з кількома філіями HostGator, які сказали, що нічого не роблять, тому що люди роблять свої дослідження і дізнаються, що вони, безумовно, не найкращий вибір.

Теми WordPress

Елегантні теми – 50% комісій, що продають красиві теми WordPress, які надзвичайно добре конвертують. Включає додаткові комісії, якщо люди продовжують підписку. Продайте їхній тематичний пакет і отримайте 150 доларів. Довіряється 350 000+ користувачів WordPress та включає їх популярність Тема Divi. Елегантні теми існують назавжди і мають міцну репутацію.

Елегантні теми-партнерські виплати

MyThemeShop – 55% комісій за найшвидші теми завантаження на ринку. $ 48 комісій за одну тему, 244 $ за членство. Вони теж є плагіни – Я нещодавно переключив плагіни багатих фрагментів на свої WP огляд Pro і просувати це зараз. Вони також мають a дворівнева програма де ви отримуєте 10%, якщо звертаєтесь до інших філій, і вони здійснюють продаж.

ТемаForest – жахлива партнерська програма. Ви тільки отримуєте 30% першої покупки кожної нової людини. Якщо вони вже є клієнтом Envato / ThemeForest, ви отримаєте джек-лайн. Ця партнерська програма жахлива, і я включив її сюди лише як застереження триматися подалі. Якщо ви не рекламуєте таку надійну тему, як Авада, тримайся подалі тим більше, що всі теми ThemeForest створені незалежними розробниками, які можуть бути або не бути надійними. Ви не знаєте якості коду, чи з’являться вони з оновленнями і т. Д. Тому я використовую StudioPress для всіх моїх сайтів WordPress (і так роблять найкращі люди WordPress, такі як Yoast та Matt Cutts від Google).

topicforest-affiliate-програма

Почесні згадки

Теми генезису

StudioPress – StudioPress будує Теми WordPress в Рамка генезису і є моїм головним філіалом для тем з комісією понад 8000 доларів. Читай моє Огляд StudioPress якщо ви ще не чули про них, але вони такі законні. Я в середньому становить 28 доларів за продаж із меншими за 5% скасуваннями та високими конверсіями, оскільки StudioPress схвалюють тонни найкращих людей WordPress, таких як Йоаст та Метт Кеттс. Це справді зручні для SEO теми WordPress, які мають найкраще кодування, легкі, тому вони швидко завантажуються, поставляються з тоннами Плагіни Genesis, і дивовижна документація. Продають свої Універсальний пакет Pro Plus і отримати $ 175 комісії.

ShareASale-Партнерські виплати

Зигзагпресс – 50% комісійних (коштує 49 доларів за одну тему, що означає 24,50 долара). Zigzagpress НЕ є хорошим партнером. Я заробляв з ними 300 доларів на місяць, але цей показник знизився практично до 0 продажів протягом майже цілого року. Я також отримав декілька скарг на те, що коли вони ребрендингували, вони видаляли всі придбані теми своїх клієнтів і змушували їх клієнтів відкупляти їх. Я любив Zigzagpress, але, здається, вони не піклуються про своїх філій чи клієнтів. Вони навіть не заплатили мені $ 163 за реферали, які я зробив їм у цьому році – я видаляю всі свої партнерські посилання + хороші відгуки про них. Я б точно їх уникав.

Відновлено 316 зразків – 20% комісійних та 60-денний термін направлення на реагування жіночі теми Буття багато з яких готові до WooCommerce. Також а рекомендується розробник Genesis зазначений на веб-сайті StudioPress. Відреставрований 316 Designs має найвищі показники конверсії з усіх магазинів тем Genesis і є моїм 2-м найприбутковішим магазином тем.

Здрастуйте, дизайни – 30% комісійних на якість дизайнерської теми Генезис багато з яких готові до WooCommerce. Порівняно новий магазин тем, але їх дизайн дивовижний – якщо ви ще не перевірили їх, обов’язково зробіть це. Їх ще не було достатньо, щоб стати “популярними”, але я рекламую їх лише на кількох статтях у блозі та заробляю близько 100 доларів на місяць. Я також отримав чудові відгуки від своїх читачів, і вони їх абсолютно люблять.

Гарненький дарн милий дизайн – 35% комісійних плюс 5% від субфіліалів. Мобільний адаптивний жіночі теми Буття з а StudioPress рекомендував розробник Genesis.

Розробка WordPress

Фрілансер – якщо у вас з’являються запитання про розвиток WordPress та оптимізацію швидкості, ви можете направити їх моєму розробнику в Бангладеш і зробити близько 13% комісій від проекту протягом перших 100 днів. Це заощадило мені ТОН часу, а ще заробляв гроші на цих запитах. Я працюю з Пронеєю більше 5 років, яка становить 40 доларів на годину. Він створив понад 20 WordPress сайтів і оптимізував декілька сайтів, щоб завантажувати на 400% швидше для клієнтів. Ви можете найняти його, зареєструвавшись на Рахунок фрілансера потім шукає користувача bdkamol.

Проная-Кумар-S-Відгуки

Мої комісії в основному платять за всі роботи, які мені потрібні …

Фрілансер-філія-заробіток

Не потрібно обмежуватися дизайном або розробкою. Ви можете це зробити з будь-яким фрілансером …

фрілансер-філія

Єдине падіння – це ви можете використовувати лише партнерське посилання на домашній сторінці фрілансера. Тож замість того, щоб зв’язуватися безпосередньо з чиїмсь профілем, вам потрібно буде сказати людям, щоб зареєструватися через домашню сторінку (за допомогою вашої партнерської посилання), а потім шукати ім’я користувача фрілансера. Але якщо ви покажете їх портфоліо на своєму веб-сайті, як я (ці проекти для швидкості WordPress), люди це зроблять.

WordPress плагіни

Ракета WP – 20% комісії за плагін №1 кешу в цьому Опитування у Facebookце опитування також) що робить сайти WordPress значно швидшими. Я використовую його на своєму веб-сайті, і його легко налаштувати за допомогою чудової підтримки / документації. Ось мій підручник з налаштуваннями WP Rocket.

Swift-Performance-vs.-WP-Rocket-Feb-7

2018-WordPress-Cache-Plugin-Poll

Best-WordPress-Cache-Plugin-Poll

Best-Cache-Plugin-Poll

Солівок – 20% за продаж від одного з найкращих легких плагінів слайдера, який не буде сповільнити ваш сайт як Revolution Slider та інші надійні плагіни. Він мінімальний, але виглядає приємно і дуже простий у використанні. Якщо ви запускаєте P3 (Plugin Performance Profiler) Плагін і переконайтеся, що ваш плагін-слайдер спричиняє повільний час завантаження, ознайомтеся з Soliloquy – або також повідомте клієнтам :)

Спраглих філій – плагін управління партнерськими посиланнями, який маскує, відстежує та керує партнерськими посиланнями. Преміум-версія дозволяють отримувати статистику, автопосилання, навіть додавати відстеження подій Analytics. Ви заробляєте 30%, що порівняно з іншими програмами афілійованого маркетингу WordPress.

CodeCanyon – 30% першого грошового депозиту кожної нової особи (така ж комісія, як і ThemeForest). Торговий майданчик для тонни плагінів WordPress: повзунки, аудіоплеєри HTML5, події, членство… Ви називаєте це, у CodeCanyon це є, але програма не дуже вигідна.

SEO

Все в одному SEO Pro – 40% комісії, проте більшість людей використовують Yoast.

SEMrush – 40% періодичної комісії за SEMrush продаж підписки. Це означає 40 – 160 доларів США / місяць для кожної людини, яка продовжує свою підписку, коли вони підписуються у вашої філії (непогано). Це один із найвищих рейтингових інструментів SEO на ринку та надає вам велику кількість даних про ключові слова, зворотні посилання, повноваження, посилання на домени тощо.

СЕОПрессор – до 50% щомісячних періодичних комісій на преміальний плагін SEO. Я отримав спам-коментарі від зворотних посилань SEOPressor, але вони схвалюються ShoutMeLoud.

WP огляд Pro – багатий фрагмент MyThemeShop, який я використовую на своєму власному веб-сайті, після переходу з непідтримуваного плагіна WP Rich Snippets. Дуже задоволений WP Review Pro (у них також є безкоштовна версія) і ви отримуєте приємні 55% комісійних, що становить 36,85 дол. США за продаж.

Маркетинг електронної пошти

AWeber – 30% періодичних комісій. Поки вони використовують свій рахунок, ви заробляєте гроші. Не включає обмеження, як MailChimp, і платить готівкою замість кредитів.

Постійний контакт – 5 доларів за кожного клієнта, який підписався на безкоштовну пробну версію та 105 доларів для кожного нового клієнта, який стає платником. Дуже щедра партнерська програма електронної пошти.

MailChimp – заробити $ 30 на послугах MailChimp для кожної особи, яку ви звертаєтесь, плюс 3 нових інспектори вхідних повідомлень. Однак ця особа ОБОВ’ЯЗКОВА бути другом або колегою, і ви обоє також повинні мати оплачені рахунки. В іншому випадку безкоштовні акаунти повинні містити значок електронної пошти MailChimp.

Зображення

ShutterStock – 20% комісій за великий вибір фотографій. Запитуючи клієнтів, які фотографії акцій вони хочуть використовувати на своєму веб-сайті, надішліть їм партнерське посилання, якщо вони купують.

iStock & Зображення Гетті – 20% комісій за нових клієнтів, 10% за повернення. Вам потрібно буде надіслати їх електронною поштою, щоб зареєструватися як афілійована особа, але ви також знайдете тут великий вибір.

Освіта

Удеми – 20% комісії за будь-який курс. Інструктори можуть створити спеціальне посилання, яке їх дає 97% комісій за їхній курс. Удемі знизили свої комісії, зробивши це менш привабливим.

WP 101 – 20% комісій з одного з найповажніших джерел навчальних посібників WordPress.

Інші філії

Зверніться до WordPress – 20% комісій за WordPress.com, JetPack та WooCommerce.

StackPath – якщо в блозі о швидкість веб-сайту або зробити це для клієнтів, ви можете віднести їх до StackPath, який викупив MaxCDN. Я заробляв $ 1000 на місяць за допомогою MaxCDN – ми побачимо, як проходить StackPath. Набагато складніше прийняти участь у їхній партнерській програмі, ніж MaxCDN – вони хочуть знати, що ти здатний виробляти більш високі продажі, і що CDN – це ключова частина вашого бізнесу / блогу. Я вкладаю свої продажі в написання навчальних посібників для плагінів кешу, які майже всі інтегрують StackPath – тільки ці підручники отримують більше 500 відвідувачів / день.

Вплив-радіус-філія-продаж

StackPath-Центри даних

Кракен (Оптимізація зображень) – без втрат стискає зображення, щоб покращити час завантаження сторінки (безкоштовні плагіни ніде не так добре). Для кожного генерованого вами рефералу Kraken назавжди збільшить вашу щомісячну квоту на 100 МБ. Після реєстрації ви побачите варіант переходу.

OptiMonster (Форми) – ви знаєте тих дратівливих спливаючих вікон, коли ви виходите на веб-сайт? Мені їх теж не подобається, але, мабуть, вони працюють. Заробляйте 20% за кожен продаж, який ви генеруєте.

Амазонка – якщо ви відправляєте трафік в Amazon, а хтось закінчує придбання зовсім іншого товару, ви ВИНАГИ отримуєте комісію з цього продажу. Якщо ви створюєте підручники Youtube, ви можете направити людей на Синій мікрофон Yeti, або це німа футболка ви завжди носите під час своїх відео. Подумайте про фізичні продукти замість цифрових товарів. Заробіть до 10% комісій, найбільший роздрібний продавець електронної комерції у світі. Чесно кажучи, ти б ідіот не підписувався.

TubeBuddy – популярне програмне забезпечення / розширення Chrome для оптимізації та керування відео YouTube, включаючи аудіо / відео ефекти. 30-50% періодичних комісій. Дивіться плани / функції тут.

Знайте про будь-які інші хороші програми партнерського маркетингу WordPress? Повідомте мене в розділі коментарів (будь-яких самореклам, будь ласка). Або якщо ви новачок у афілійованому маркетингу і маєте певне запитання, я більше ніж радий відповісти на нього – просто відпустіть мені рядок!

п.с. WP Beginner є партнером для кожної партнерської програми WordPress там. Швидше за все, якщо вони зареєструють компанію сторінка угод, вони також мають партнерську програму.

WordPress-Партнерський маркетинг-програми

Що далі? Заробляючи гроші звичайно

Дивіться мій посібник із афілійованого маркетингу, який розглядає все, що міститься в цій змістовій таблиці.

Партнерський маркетинг TOC

Часті запитання

&# x1f4b0; З якої партнерської програми я заробляв $ 150 тис. / Рік?

SiteGround та Cloudways складають щонайменше 90% мого дочірнього доходу. Я написав підручник з афілійованого маркетингу, який показує, як я це зробив.

&# x1f4b0; Які хостинг-партнерські програми найбільш популярні?

SiteGround, Bluehost, HostGator та ще кілька спільних хостів є найпопулярнішими. Приєднуйтесь до груп WordPress Facebook та перевірте опитування та розмови людей, щоб побачити не лише найпопулярніші хостингові компанії, але і куди йдуть тенденції..

&# x1f4b0; Звідки більшість людей заробляють свої гроші?

Переважна більшість успішних блогерів WordPress заробляють свої афілійовані доходи через хостинг. Це високооплачувана, прибуткова (але конкурентна) галузь.

&# x1f4b0; Чи можна заробляти на просування рекламних тем / плагінів?

Зробіть математику. Якщо ви заробляєте лише 30 доларів / продаж, як це порівнюється з розміщенням комісій за 150 доларів / продаж? Вам потрібно буде зробити в 5 разів більше продажів, що може бути складним, але це можна зробити з достатньою кількістю трафіку.

&# x1f4b0; Який найкращий плагін для управління партнерськими посиланнями?

Я використовую плагін Thirsty Affiliates. Це чудово!

Ура і удачі,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map