Як я створив пасивний дохід у розмірі 12 тис. Доларів на місяць за допомогою партнерського маркетингу (в одному з найбільш конкурентоспроможних просторів – хостингу!)

03.06.2020
Партнерський маркетинг 'Як я створив пасивний дохід у розмірі 12 тис. Доларів на місяць за допомогою партнерського маркетингу (в одному з найбільш конкурентоспроможних просторів – хостингу!)
0 12 мин.

Пасивний дохід партнерського маркетингу


Шукаєте отримати пасивний дохід за допомогою партнерського маркетингу?

Цей підручник показує, як саме я роблю грубо $ 12 000 / місяць в афілійований дохід.

Я зробив це, написавши посібники з оптимізації швидкості веб-сайтів, рекомендуючи продукти та послуги, що сприяють швидшому завантаженню веб-сайтів: Хостинг SiteGround, StackPath, і Ракета WP.

Я використовую опитування у Facebook, щоб продати за мене. Наприклад, хостинг – це фактор №1 швидкості веб-сайту та SiteGround був оцінений першим господарем у 26 опитуваннях (це в основному весь мій крок продажів).

Я не мільйонер, але я отримую 3000 відвідувачів на день за допомогою SEO та заробляю 400 доларів на день у пасивному партнерському доході. Це дозволяє мені працювати, коли я хочу, куди хочу і подорожувати зі своєю дівчиною.

Продаж партнерського маркетингу 2018 рокуДивіться мої повна активність PayPal, або звіти про доходи для всіх моїх філій

Contents

1. Знайдіть партнерські програми

Пошукуйте в Google “партнерські програми для” та перевірте, чи є списки для вашої галузі.

Партнерські програми-Google

Партнерські торгові місця – місце для приєднання / управління кількома партнерськими програмами, отримання посилань та відстеження комісій. ShareASale і Партнерська компанія CJ є двома найпопулярнішими. Цікавим у цьому є те, що ви можете бачити статистику щодо кожного філії, як-от їх EPC (прибуток за клік), що є хорошим показником того, скільки ви можете заробити з ними. Чим вище число, тим краще. Наприклад, WP Engine, StudioPress і WP Rocket мають високий EPC, оскільки більшість людей знає про них, вони пропонують чудові продукти, і вони мають добру репутацію. Це означає більше потенційних продажів.

Shareasale

Індивідуальні партнерські програми – деякі компанії не входять до афілійованих ринків, але запускають власну програму, яку ви можете знайти на їхньому веб-сайті (або в Google). Ви не побачите жодних статистичних даних про програму (наприклад, EPC), але це не означає, що слід скасувати їх. Хостинг SiteGround запускає власну партнерську програму, і я на сьогоднішній день заробив найбільше грошей.

Індивідуальна партнерська програма

Амазонка

 • Найпопулярніша партнерська програма
 • Високі конверсії, оскільки це Amazon
 • Комісії залежать від категорії товару (див. Нижче)
 • Мільйони продуктів на вибір (ви можете створити спеціальні посилання на них)
 • Якщо хтось натискає на ваше посилання і замовляє (майже) що-небудь від Amazon, ви отримуєте комісію (дивіться їх політики)

Комісії Амазонки-Партнерства

WordPress – якщо ви в галузі WordPress, як я, я створив широкий список партнерських програм для WordPress, включаючи хостинг WordPress, теми, плагіни, SEO та багато іншого.

Види партнерських програм

 • Яруси – ви заробляєте більше грошей, оскільки отримуєте більше продажів.
 • Плоскі комісії – Ви отримуєте квартирну комісію за продаж.
 • Два Рядові комісії – Ви отримуєте комісію, коли ви звертаєтесь до іншого філіалу, і вони здійснюють продаж (на кшталт багаторівневого маркетингу, але я б на це не покладався повністю).
 • Повторні комісії – зазвичай пропонують послуги з передплатою.
 • Купонні коди – дивовижний привілей, якщо ви робите відео. Це відео на як створити сайт WordPress має 3M + перегляди, і перший крок – зареєструватися на домен / хостинг. Тайлер (хлопець, який зняв відео) надає глядачам свій спеціальний код купона для HostGator. Тож замість того, щоб скидати партнерське посилання у описі відео та сподіваючись, що люди натиснуть його, глядачі отримують знижку на HostGator під час використання коду купона Тайлера (все ще надаючи йому кредит на продаж). Хоча HostGator не є чудовим господарем, я впевнений, що він вибрав їх лише тому, що коди купонів вписуються в його стратегію YouTube. Він заробив багатство.

Що слід розглянути

 • Комісії
 • Репутація вашого філії
 • EPC (прибуток за клік)
 • Не бійтеся підніматися на яруси – це може бути довгостроковою інвестицією
 • Партнерські посилання кращі (і більш настроювані), ніж банери / рекламні оголошення
 • Які рекламні матеріали вони пропонують (спеціальні посилання, купонні коди тощо)

Не вибирайте філій виключно виходячи з їх комісійної ставки. Перш ніж вирішити, яку хостинг-компанію рекламувати, я переглянув групи Facebook і дослідив, яка з них найкраща. У процесі роботи я робив знімки опитувань, де SiteGround – №1, і демонстрував їх у своїх навчальних посібниках. Як тільки я показав людям опитування, мої продажі / конверсії приблизно втричі.

2. Налаштуйте блог або канал YouTube

Більшість афілійованих маркетологів мають одне або те і інше. Я вважаю за краще блогів, оскільки моя галузь постійно змінюється, а статті легко оновлюватись (менше технічного обслуговування). Але ви любите писати чи створювати відео? Я дуже інтровертований і ховаюся за своїм ноутбуком, але в обох є плюси / мінуси.

Блог (Плюси & Мінуси)

 • Вартість (домен / хостинг становить близько $ 50 / рік).
 • Отримання трафіку вимагає часу (потрібно вивчити SEO, збільшити повноваження вашого блогу з Google, і навчитися створювати дивовижний, оптимізований вміст, до якого люди хочуть зв’язатись).
 • Це щось у вас є і може потенційно продати в майбутньому.
 • Простіший у обслуговуванні (оновлення публікацій блогів простіше, ніж повторна публікація відео).
 • Добре, якщо ви інтровертовані або просто любите писати більше, ніж створювати відео.
 • я рекомендую WordPress.org, Хостинг SiteGround, Теми StudioPress, Плагіни StudioPress, ці плагіни WordPress SEO та ці додаткові додатки для WordPress. Ви можете найняти розробників на freelancer.com якщо вам потрібна допомога (я працюю з bdkamol і i333).

Відео (плюси) & Мінуси)

 • Безкоштовно.
 • Простіше в налаштуванні.
 • Знадобиться менше часу для отримання тяги (хороше перше відео може отримати тисячі переглядів).
 • Додавання партнерських посилань до описів відео – це один із єдиних способів монетизації відео (ви раніше могли додавати афілійовані посилання до анотацій, але вони припиняли їх).
 • Відео чудово підходить для SEO: вони можуть займати рейтинг як на YouTube + Google, так і ви можете вбудовувати їх у свій блог, що розширює їхні погляди, покращуючи його вміст.
 • Добре підходить для людей, які виїжджають, але не варто зневажати, якщо ви інтровертований як я – мої перші відео смоктали, але вони стали набагато кращими, а деякі зараз мають 50 000+ переглядів.

Інші параметри

 • Книга
 • Потокове
 • Онлайн-курс

Реєстрація в програмах та додавання партнерських посилань до контенту дуже проста. Важкою частиною є вибір правильної ніші / афілійованих організацій, пошук тем (ключових слів), де люди будуть зацікавлені в покупці, а також постійний трафік SEO, створюючи високоцінний контент, який займає рейтинг у Google / YouTube. Вирівнювання вмісту вміння (найважливіша частина SEO) є обов’язковим.

3. Зареєструйтесь та знайдіть свої партнерські посилання

Підпишіться на свої програми та увійдіть на інформаційну панель вашого партнера. Ви повинні мати можливість захоплювати партнерські посилання, створювати власні посилання на певні сторінки та відслідковувати статистику на ваших посиланнях.

4. Залиште партнерські посилання у своєму вмісті

Ви можете додати їх до:

 • Текст
 • Зображення
 • Опис відео YouTube

Не вдавайте афілійованих посилань у вміст – занадто багато партнерських посилань можуть призвести до стягнення Google із Google, а вміст виглядає спам. Мої підручники, як правило, 3000 слів із 5-10 партнерськими посиланнями.

Не завжди перелічіть партнерські продукти першими у розділі “Повідомлення” – Google знає, чи ви завжди спочатку перераховуєте афілійовані продукти, і якщо ви це зробите у всіх своїх публікаціях, вони можуть вас за це санкціонувати..

Партнерські посилання Amazon

5. Використовуйте плагін управління партнерською посиланням

Якщо ви використовуєте WordPress, рекомендую безкоштовно Плагін спрагливих філій. Це дозволяє додавати, маскувати та керувати своїми партнерськими посиланнями. The Pro версія включає статистику, інакше можна спробувати Короткі посилання. В обох є можливість дозволити вам nofollow партнерські посилання, що завжди слід робити.

Спрага-Партнери-Налаштування

Спрага-філії-Link-Management

6. Збирайте неупереджені відгуки

Ці 26 опитувань у Facebook, де SiteGround Був оцінений, що господар № 1 зробив мене цілим станом. Це можна зробити за допомогою відгуків Amazon, опитувань у Facebook, твітів від клієнтів та неупереджених оглядів (не оглядів на власному веб-сайті, які були модеровані). Ці опитування у Facebook збільшили мої продажі приблизно в 2 рази і, чесно кажучи, найкраща ідея, яку я мав у партнерському маркетингу.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

WordPress хостинг опитування, вересень 2018.png

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

Я використовую їх і ось ваш звіт GTmetrix:

2019-GTmetrix-Звіт

7. Додайте розширені фрагменти до публікацій блогу

Якщо ви пишете огляди, вам потрібно додати багаті фрагменти до свого блогу.

Вони дають вам зірки огляду (та інших типи даних) в Google, які виглядають приємно, а також можуть збільшувати кількість кліків. Я використав декілька плагінів розширеного фрагмента і зупинився на WP огляд Pro від MyThemeShop (у них також є безкоштовна версія). Інші альтернативи є Схема “все в одному” (безкоштовно, але занадто мінімально з обмеженими налаштуваннями) та WP Rich Snippets (яка була відмовлена ​​розробником і не оновлювалася протягом 2 років). Огляд WP постійно оновлюється надійними розробниками, а також про-версію заздалегідь розроблені шаблони які виглядають чудово.

Річ-Сніппець

8. Рівень рівня вмісту SEO-ігри

Моя оптимізація вмісту та навчальний посібник Yoast – чудові місця для початку, якщо використовувати WordPress. Дослідження ключових слів та оптимізація контенту – це найважливіша частина SEO.

Вміст SEO в двох словах:

 • Знайдіть ключові ключові слова з довгим хвостом Автозаповнення Google
 • Використовуйте інші інструменти дослідження ключових слів, щоб знайти ще більше ідей для тем
 • Укажіть своє ключове слово та проаналізуйте вміст у найкращих результатах
 • Уникайте змагань із вмістом та авторитетними веб-сайтами
 • Додайте відео, інфографіку чи корисні графіки / таблиці (не лише текст)
 • Націліться на 3 000+ слів (в SEO є фраза “довжина – сила”)
 • Заголовки ремесел, SEO-заголовки та мета-описи люди будуть натискати
 • Оптимізуйте зображення для швидкості та SEO (ось написаний вами додатковий підручник)
 • Налаштуйте фрагменти, щоб збільшити CTR, додавши розширені фрагменти, опублікуйте дати тощо
 • Переконайтесь, що ваш вміст виконує кращу роботу (ніж найкращі результати) щодо висвітлення теми

Якщо у вас є лише одне відео, яке ви повинні подивитися, це:

9. Не орієнтуйтеся лише на “Огляд” ключових слів

Інтернет перенаселений партнерськими оглядами.

Широкі ключові слова, такі як “SiteGround Review”, є суперконкурентними і майже неможливо класифікувати. Я не міг навіть зайняти першу сторінку за ключовим словом із довгим хвостом, як-от “Огляд хостингу WordPress WordGress”. Звичайно, якщо у вас немає чудових відгуків і ви створюєте дивовижний огляд у вигляді публікації в блозі (або відео, або обох), у вас може виникнути шанс. Іноді ключові слова для перегляду занадто конкурентоспроможні, оскільки це перше, про що всі думають.

Приклади ключових слів, які не переглядають:

 • як стригти нігті для собак (віднесіть їх до стрижки для нігтів)
 • як підключити ноутбук до телевізора (віднесіть їх до кабелю HDMI)
 • як підключити дошку (віднесіть їх до використовуваної дошці)
 • як пришвидшити веб-сайт WordPress (віднесіть їх до швидкого хостингу)

10. Уникайте партнерських штрафних санкцій

Google каже:

“Наші Правила для веб-майстрів радять створювати веб-сайти з оригінальним вмістом, який додає цінності користувачам. Це особливо важливо для сайтів, які беруть участь у партнерських програмах ».

Ви можете подумати, що “занадто багато партнерських посилань” є найнебезпечнішим, але це насправді тонкий зміст.

Тонкий вміст-мало-або-без доданої вартості

Чому??

Оскільки занадто багато філій настільки зосереджено на продажі матеріалів, вони забувають створювати контент, який насправді допомагає людям.

Звичайно, корисний вміст також означає, що більше людей зв’язуватимуться з вами, поділяться вашим вмістом, купуватимуть рекомендовані вами речі та всі позитивні речі, які зазвичай матиме успішний партнерський веб-сайт. Насправді, ви навіть не повинні вважати це афілійованим сайтом. Шахта – це SEO-блог. Що твоє?

11. Уникайте Google AdSense

Підсумок – це не добре.

Це не особисте, ніхто не клацає їх, і ти не заробиш багато грошей. Партнерські посилання весь день.

12. Напишіть партнерську відмову

Ось моя:

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround разом із моїм партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок без жодних витрат. Щороку я пожертвуйте $ 3 тис. на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони зоряний хост WordPress, і ваш сайт буде працювати швидше / гладше … зробіть дослідження на групах у Facebook + Twitter і ти знайдеш більшість людей скажіть те саме.

Багато людей також використовували Cloudways, Кінста, і WP Engine. Ці 3 (та SiteGround) є переважними фаворитами у групах Facebook, пов’язаних із WordPress. Cloudways чудово підходить для чистої швидкості, починається з 10 доларів на місяць, але підтримка чату – це не дуже. Kinsta та WP Engine чудові у всьому, але починаються від 30 доларів на місяць та 35 доларів на місяць.

Чому ви повинні мати його:

 • Людям подобається прозорість
 • Люди нагороджуватимуть прозорістю, використовуючи ваше партнерське посилання (з’єднайте його в пожертвування на благодійність, і вони з радістю будуть використовувати його – я отримую багато коментарів / електронних листів і підтверджую це)
 • Якщо у вас є відмова від відповідальності за посиланням af, вам не потрібно вкладати її у свій вміст

Партнер-коментар

13. Мої звіти про доходи

Ось скільки я заробляю від своїх філій. Це гарно, що я маю показати це людям, щоб мені повірили, але я знаю, що там є безліч шахрайств і підробок.

Активність PayPal (ось моя повний звіт про діяльність за 2018 рік)…

PayPal-активність

Моя остання діяльність з хостингом SiteGround:

SiteGround-PayPal-гроші

Мій найкращий місяць із SiteGround:

SiteGround-Партнерський продаж

Електронні повідомлення від комісії…

Січень-SiteGround-Партнерський продаж

Отримали філію місяця в липні 2017 року 🙂

SiteGround-філія-оф-місяця

MaxCDN (куплений StackPath, який затримав запуск партнерської програми), але коли вони це зробили, я почав робити ще більше. Вони входять до складу Вплив, афілійований ринок.

Вплив-радіус-філія-продаж

ShareASale (продаж тем WordPress та плагін кеша WP Rocket для WordPress)…

ShareASale-Партнерські виплати

Елегантні теми …

Елегантні теми-партнерські виплати

Freelancer.com (маючи на увазі людей на мого розробника, який робить проекти для швидкості веб-сайтів)…

Фрілансер-філія-заробіток

У мене є кілька інших філій, але це основні.

Заключна думка: це довгострокова інвестиція

Чесно кажучи, для створення стійкого, пасивного доходу, від якого можна реально жити, знадобиться кілька років. Але це цілком варто того Я працюю, коли хочу, де хочу, і встигаю робити все, що чорт я хочу. Свобода реальна, і я закликаю вас скокнути.

Мій-МерседесЦе не ламбо, але я придбав мотоцикл c300 із доходом своїх партнерівМені-котиЯ та коти (Валенсіо зліва, Сонік праворуч)Їзда-слонПартнерський маркетинг дає мені час / гроші подорожувати світом

Якщо у вас є якісь питання, я з великим задоволенням допомагаю людям розпочати роботу. Просто залиште мені коментар або скористайтеся моєю контактною формою. Я тут не для того, щоб продати вам що-небудь, просто покажу вам, що працювало на мене, і спробуйте залучити більше людей до партнерського маркетингу, як це змінило моє життя.

Часті запитання

&# x1f4b0; Як я заробляв $ 12 тис. На місяць за допомогою афілійованого маркетингу?

Я веду блог про оптимізацію швидкості веб-сайтів і рекомендую хостинг в процесі. Мої читачі отримують, щоб їх веб-сайт завантажувався швидше, і я заробляю гроші на продажу. Це безпрограшний виграш.

&# x1f4b0; Як більшість успішних філій заробляють гроші?

Більшість філій заробляють свої гроші за допомогою хостингу та партнерської програми Amazon. Однак Amazon скоротив свої комісії, і цим людям зараз важко.

&# x1f4b0; Чи корисна партнерська програма Amazon?

Я б не рекомендував це. Amazon має довгу історію зміни ставок комісійних платежів і написання контенту, який конкурує з власними філіями (часто їх перевершує). Вони вже величезна компанія, і я рекомендую рекламувати компанії, які мають більше потенціалу для зростання.

&# x1f4b0; Які партнерські програми найкращі?

SiteGround, Cloudways і SEMrush – одні з найпопулярніших і найбільш високооплачуваних партнерських програм. Bluehost теж популярний, але я не вірю, що він хороший господар.

&# x1f4b0; Що є найважчою частиною партнерського маркетингу?

Отримати SEO-трафік – найскладніша частина. Розміщення партнерських посилань у вашому блозі легко; трафіку немає! Вам потрібно стати майстром дослідження ключових слів і на сторінці SEO. Навчання вибору правильних ключових слів та створення дивовижного контенту є основою для збільшення трафіку.

Удачі 🙂
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector