Як заробити гроші за допомогою партнерського маркетингу (Керівництво до 2020 року): я минулого року потрапив 150 000 доларів США і хочу показати іншим людям, як я це зробив

Я ніколи не думав, що це станеться зі мною.


За 2 роки я перейшов від $ 20k до $ 80k, потім $ 150k у 2018 році (див. Моє звіти про доходи).

Я зробив це, скинувши всіх своїх SEO-клієнтів і спробував заробити гроші за допомогою партнерського маркетингу (я пишу підручники щодо SEO та швидкості веб-сайтів). 90% мого афілійованого доходу припадає на звернення до людей SiteGround, хостинг-компанія, яка мене нагородила філія місяця у липні 2017 року.

То що мені робити?

Я в основному пишу підручники про те, як зробити ваш веб-сайт швидшим завантаженням, кажучи:хостинг – фактор №1 швидкості веб-сайту і SiteGround був оцінений господарем №1 у 34 опитуваннях у Facebook. Вони також використовується Йоастом, рекомендований WordPress, і вони будуть мігрувати вас безкоштовно. Багато людей вже є перейшов на SiteGround і розміщено більш швидкі навантаження на Twitter.”

Це зробило мої продажі швидко зростаючими.

Ні, це не сталося за ніч. Так, мене парували пару років під час створення контенту. Але це буквально змінило моє життя … Я переїхав із будинку батьків (зітхнув) у приємну студію в центрі Денвера, купив свою першу машину (Mercedes c300), прийняв 2 кошеня, а мій кредит набрав 45 балів. Я також пожертвував 6000 доларів на кампанії GoFundMe. Я скромний чувак, але в афілійованому маркетингу цифри говорять. Отже, я хочу показати вам, як я це зробив. Насолоджуйтесь :-)

SiteGround-Партнерський продаж

SiteGround-PayPal-гроші

Дивіться мої повна активність PayPal, або звіти про доходи для всіх моїх філій.Я та Наталі

У мене нарешті є час / гроші подорожувати зі своєю дівчиною (я знаю, вона чудова)

Contents

Починаємо

Як працює партнерський маркетинг?
Ви співпрацюєте з компанією, що продає товари / послуги, які ви хочете рекомендувати своїй аудиторії. Якщо вони купують щось за допомогою вашого партнерського посилання, ви отримуєте комісію від продажу. Є й інші типи партнерських програм, але це найпоширеніше – і це теж я роблю.

Про мій блог

 • Пишу про оптимізацію швидкості веб-сайтів SEO +
 • Хостинг – це фактор №1 оптимізації швидкості веб-сайту
 • Я заробляю гроші, звертаючись до людей Хостинг SiteGround
 • Я витратив багато часу на збирання доказів у соціальних мережах, де вони були №1 у 34 різних опитуваннях у Facebook, Бесіди у Facebook які підтримують це і як перехід на них може покращити час завантаження сторінки. Я також маю 100% балів у GTmetrix + Пінгдом
 • У мене близько 2500 відвідувачів / день, 90% – від Google… додавання партнерських посилань на ваш блог (або відео) – це легка частина – отримання постійного трафіку до них (SEO) – найважча частина
 • Щодня вести ведення блогів протягом багатьох місяців з мінімальним доходом, щоб побачити результати, але зараз я можу (і вже) перестала працювати на кілька місяців і все ще збираю свій дохід

Про мене (чому я це пишу?)
Я родом з невдалого досвіду веб-дизайну / SEO. Я вела блог, бо знала, що це добре для SEO, але мої статті не були монетизувати. Я зробив стрибок віри і кинув своїх клієнтів, щоб розібратися в блогах / партнерському маркетингу. Я був хорошим в оптимізації швидкості веб-сайту і знав, що хостинг – фактор №1. Після деяких досліджень я побачив, що SiteGround був №1 у більшості опитувань у Facebook і мав неабияку репутацію у щедрих партнерських комісіях. Тому я написав підручники щодо швидкості веб-сайту… як налаштувати плагіни кешу WordPress, хостинг оглядів та інші теми, пов’язані зі швидкістю. Зазвичай під кінець публікації я б сказав «… і ось чому ви повинні перейти на SiteGround» із свідченням того, чому вони найкращі… опитування, твіти, покращення часу завантаження тощо. Зараз у мене є 0 клієнтів і свобода жити, як я хочу. Я написав цей підручник, тому що я дуже радий допомогти людям зробити те саме – без BS.

Найбільші фактори

 • Вибір правильної ніші та афілійованих організацій, для яких слід звернутися до читачів
 • Пошук тем (ключових слів), де люди будуть зацікавлені в товарі / послузі. НЕ треба просто писати відгуки !!! Якщо ви створюєте відео YouTube на тему “як підключити телевізор до ноутбука”, перейдіть на партнерське посилання на кабель HDMI. Це лише один приклад.
 • SEO: отримання постійного трафіку, написавши дивовижний вміст про ваші ключові слова (у SEO є фраза “довжина міцності”, і це принесло мені великий час). Можливо, ви робите відео чи електронний курс, але я знайшов повідомлення в блозі НАЙКРАЩЕ оновити, що означає менше обслуговування. Найбільшим фактором FAR був час, який я прискіпливо витратив на створення своїх навчальних посібників … що в підсумку призвело до раптового 3-кратне збільшення SEO-трафіку
 • Додавання вмісту HTML до ВСЕГО статті (заохочує довший вміст, організацію та навіть шанс отримати перехід до посилань в Google названі якорями).
 • Збір опитувань у Facebook, твітів та інших підтверджень того, ЧОМУ вони повинні вибрати мою філію
 • The терпіння писати вміст потрібно було багато місяців, навіть коли мені не платили

1. Знайдіть свою нішу

Моя кар’єрна мандрівка пройшла так: інтернет-маркетинг > Веб дизайн > Веб-дизайн WordPress > WordPress SEO > Оптимізація швидкості WordPress. Зараз я заходжу в партнерський маркетинг.

Поки я робив Оптимізація швидкості WordPress Я помітив, що багато людей потребували цього, але дуже мало людей постачали його (бракувало послуг та навчальних посібників, коли я досліджував Google). Я також знав, що хостинг – фактор №1 фактора швидкості веб-сайту, і ці компанії заплатили до 200 доларів / продаж. Хостинг – це конкурентоспроможний простір, однак комісії та брак пропозицій мене викликали.

Я розширив свій SEO-блог і почав писати про хостинг, плагіни кешу та інші відповідні теми … при цьому рекомендуючи SiteGround у кожному підручнику. Я додав соціальний доказ, як 34 опитування у Facebook, де вони були оцінені №1. Кожен підручник був дуже детальним, і багато людей вважали їх корисними – багато хто отримує 100+ відвідувачів / день, оскільки чудовий контент = вищий рейтинг.

Як тільки я знайшов свою нішу (оптимізація швидкості WordPress), надійна хостингова компанія з партнерською програмою з високою комісією (SiteGround) і створила підручники навколо тем, які люди в моїй ніші знайдуть корисними (і, можливо, захочуть змінити свого господаря), ось що мене до $ 130 тис.

Посібник з оптимізації швидкості WordPress

Як тільки ви знайдете нішу з великим попитом, малою пропозицією (зробіть дослідження Google), і авторитетні філія, яка пропонує хороші комісії … і ви маєте терпіння чекати фінансових результатів під час створення своїх активів (я говорю про вміст), я рекомендую вам скочити.

2. Підпишіться на партнерські програми

Популярні Інтернет-магазини

WordPress хостинг

 • SiteGround – $ 50 – $ 100 + / продаж (рівень рівня).
 • WP двигун – 200 доларів / продаж + бонуси + дворівнева програма 50 доларів.
 • Кінста – $ 50 – $ 500 / продаж + 10% повторюваних.
 • Хмарні доріжки – 50 дол.

Теми WordPress

Маркетинг електронної пошти

 • AWeber – 30% повторюваних (за $ 19 – 149 $ + за продаж).
 • Постійний контакт – 105 доларів за продаж та 5 доларів за прибутковість (підписка на безкоштовну пробну версію).

Інші філії

 • SEMrush – 40% повторюваних (на $ 40 – $ 160 / місяць).
 • StackPath CDN – зазвичай 10 – 20 доларів комісії за продаж.
 • MyThemeShop – 55% ($ 48 комісія – 244 $ залежно від плану).
 • ТемаForest – 30% першої покупки кожної нової людини.
 • Ракета WP – 20% ($ 10 – $ 50 / продаж).
 • Фрілансер – плата за перші 100 днів (зазвичай 10% від проекту).
 • Удеми – 20% на будь-який курс.
 • Зверніться до WordPress – 20% для wordpress.com, JetPack та WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (і 30% повторюваних) на $ 219 / рік – $ 377 / рік.
 • Елементтор – 50% від 49 до 199 доларів, залежно від плану.
 • HelloFresh – 25 доларів США (максимум) при першому продажу.

Купонні коди

 • А2 хостинг + ХостГатор – ці філії дозволяють вам створювати власні коди купонів, що є величезний бонус, якщо ви робите відео YouTube. Відео Тайлера Мура на як зробити сайт WordPress має 4,5 мільйона переглядів, і він посилає людей на HostGator, використовуючи його код купона. Це означає, що він отримує кредит за продаж, якщо вони використовують код (навіть якщо вони не натискають його партнерське посилання). Якщо ви робите відео на YouTube, коди купонів можуть призвести до набагато більших продажів, ніж відкидання посилань в описах відео та сподівання, що люди натискають на нього. Він заробив багатство.

3. Дізнайтеся про різні типи програм

Один ярус – отримуйте комісію, коли продаж генерується за вашим партнерським посиланням.

Дворівневий – отримуйте комісію, коли ви звертаєтесь до інших філій, і вони починають продавати (подумайте, багаторівневий маркетинг). Прикладом є Програма WP Engine де я розповідаю своїм читачам про їх хостинг в WordPress, вони починають продавати, і я заробляю 50 доларів / продаж від кожної продажі, яку вони генерують.

Підйомні яруси – збільшення комісій, оскільки ви робите більше продажів.

SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

Повторні комісії – зазвичай трапляється з послугами передплати … Ви постійно отримуєте комісії, доки люди підписуються. AWeber і SEMrush роблять це.

Комісії загально на сайті – отримуйте комісію незалежно від того, що купують люди на веб-сайті філії. Партнерська програма Amazon робить це.

Оплата за ведучий – отримати комісію, виходячи з кількості потенційних клієнтів (наприклад, заповнення контактної форми), які ви надсилаєте в бізнес. Не забудьте налаштувати аналітику, щоб відстежувати це, і мати тверду письмову угоду з вашим партнером. Ви не хочете витрачати тонни часу і спалюватися, як я.

Печиво – кількість часу після того, як люди натиснуть ваше партнерське посилання, ви отримаєте комісію, якщо продажа буде здійснена. Зазвичай 30-90 днів, але це не повинно бути порушником у виборі філій.

Індивідуальні партнерські програми – тут ви підписуєтесь через їхній веб-сайт.

Індивідуальна-партнерська програма

Партнерські торгові місцяShareASale і ClickBank є тисячі торговців на вибір. Приємно увійти на 1 місце і перевірити ефективність роботи декількох філій, не відвідуючи кожен окремий портал на кожному веб-сайті. Хоча багато програм не є частиною ринку. Я великий фанат ShareASale – так багато компаній і галузей можна вибрати.

Shareasale

Партнерська програма Amazon
Партнерська програма Amazon є найпопулярнішим із них. Я не беру участі сам (поки), але більшість афілійованих маркетологів, яких я знаю, використовують Amazon, тому що … це Amazon. Ви можете переглянути використані вами продукти або написати навчальні посібники (наприклад, як підключити комп’ютер до телевізора) та залишити партнерське посилання на кабель HDMI… лише кілька прикладів. Ви можете налаштувати стосунки з виробниками, щоб ви могли отримати продукцію до їх випуску – даючи вам час для створення огляду перед запуском продукту та фіксування продажів у піковий час покупки.

 • До 10% комісійних
 • Комісія% на основі категорій
 • Комісійні загальнонаціональні комісії (якщо вони купують що-небудь за вашим посиланням, ви отримуєте комісію)
 • Надвисокі конверсії
 • Створіть спеціальне посилання на будь-який продукт

Комісії Амазонки-Партнерства

Амазонка-автозаповнення-ключові слова

Ви можете створити партнерські посилання для будь-якого продукту Amazon, а потім опустити його у описі відео:

Amazon-Affiliate-Links

Партнерські програми WordPress
Якщо ви в галузі WordPress, як я (будь то дизайн, розробка чи SEO), я накопичив цілий список партнерських програм WordPress. Я виключив тих, кого я виявив невдалими або платять занадто мало, щоб отримати прибуток, зокрема ТемаForest, Творчий ринок, і низька якість темних магазинів, як Monster Template. Хостинг платить добре, і я написав підручник для партнерської програми SiteGround та теми StudioPress, які є моїми 2 найбільш високооплачуваними філіями. Ці навчальні посібники мають безліч скріншотів / соціальних доказів, особливо для SiteGround.

 • SiteGround – мій головний хостинг-філіал із міцною репутацією в соціальних мережах (що я використовую в своїх інтересах) Вони платять $ 50 – 100 + / продаж та присуджують користувальницькі комісії залежно від вашої ефективності та того, чи продаєте ви дорожчі плани хостингу.
 • WP двигун – 200 доларів / продаж за допомогою дворівневої партнерської програми (50 доларів США за кожний дворівневий продаж)
 • StudioPress – відомий тим, що є найякіснішими темами WordPress Буття
 • Елегантні теми – високоякісні теми із щедрою партнерською програмою (50% від продажу)
 • StackPathCDN з 31 додатковим центром обробки даних (у Cloudflare є 200+ центрів обробки даних, але більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту). Я отримую близько 1000 доларів на місяць, направляючи людей на StackPath в моїх підручниках із кешування плагіну. Нещодавно StackPath придбав MaxCDN, а рівень прийняття їхніх партнерів значно нижчий (залежить від вашого потенційного обсягу), але більшість плагінів кешу, перетворені на StackPath як їх рекомендований CDN
 • Фрілансер – направляйте людей до розробників, дизайнерів та інших фрілансерів, з якими ви працювали, і складайте 100% комісії проекту фрілансера за перші 90 днів. У мене дуже багато людей вимагають послуг оптимізації швидкості WordPress… тому я передаю їх своїм розробникам за допомогою партнерської посилання на фрілансера та заробляю 125 доларів на місяць у пасивному доході. Ви не можете використовувати партнерські посилання для посилання на конкретні профілі фрілансера, тому я спрямовую людей на домашню сторінку за допомогою партнерської посилання та надаю людям імена користувачів мого розробника..

4. Запустіть числа

Високі комісії, високі конверсії, низькі темпи переходу
Звичайно, ви хочете, щоб партнери мали високі комісії, але вони також повинні мати надійну репутацію з високою конверсією та низькими показниками зворотності (ви отримуєте 0 доларів, якщо люди скасують після реєстрації). Якщо вони є частиною афілійованого ринку, наприклад