Як заробити гроші за допомогою партнерського маркетингу (Керівництво до 2020 року): я минулого року потрапив 150 000 доларів США і хочу показати іншим людям, як я це зробив

Я ніколи не думав, що це станеться зі мною.


За 2 роки я перейшов від $ 20k до $ 80k, потім $ 150k у 2018 році (див. Моє звіти про доходи).

Я зробив це, скинувши всіх своїх SEO-клієнтів і спробував заробити гроші за допомогою партнерського маркетингу (я пишу підручники щодо SEO та швидкості веб-сайтів). 90% мого афілійованого доходу припадає на звернення до людей SiteGround, хостинг-компанія, яка мене нагородила філія місяця у липні 2017 року.

То що мені робити?

Я в основному пишу підручники про те, як зробити ваш веб-сайт швидшим завантаженням, кажучи:хостинг – фактор №1 швидкості веб-сайту і SiteGround був оцінений господарем №1 у 34 опитуваннях у Facebook. Вони також використовується Йоастом, рекомендований WordPress, і вони будуть мігрувати вас безкоштовно. Багато людей вже є перейшов на SiteGround і розміщено більш швидкі навантаження на Twitter.”

Це зробило мої продажі швидко зростаючими.

Ні, це не сталося за ніч. Так, мене парували пару років під час створення контенту. Але це буквально змінило моє життя … Я переїхав із будинку батьків (зітхнув) у приємну студію в центрі Денвера, купив свою першу машину (Mercedes c300), прийняв 2 кошеня, а мій кредит набрав 45 балів. Я також пожертвував 6000 доларів на кампанії GoFundMe. Я скромний чувак, але в афілійованому маркетингу цифри говорять. Отже, я хочу показати вам, як я це зробив. Насолоджуйтесь :-)

SiteGround-Партнерський продаж

SiteGround-PayPal-гроші

Дивіться мої повна активність PayPal, або звіти про доходи для всіх моїх філій.Я та Наталі

У мене нарешті є час / гроші подорожувати зі своєю дівчиною (я знаю, вона чудова)

Contents

Починаємо

Як працює партнерський маркетинг?
Ви співпрацюєте з компанією, що продає товари / послуги, які ви хочете рекомендувати своїй аудиторії. Якщо вони купують щось за допомогою вашого партнерського посилання, ви отримуєте комісію від продажу. Є й інші типи партнерських програм, але це найпоширеніше – і це теж я роблю.

Про мій блог

 • Пишу про оптимізацію швидкості веб-сайтів SEO +
 • Хостинг – це фактор №1 оптимізації швидкості веб-сайту
 • Я заробляю гроші, звертаючись до людей Хостинг SiteGround
 • Я витратив багато часу на збирання доказів у соціальних мережах, де вони були №1 у 34 різних опитуваннях у Facebook, Бесіди у Facebook які підтримують це і як перехід на них може покращити час завантаження сторінки. Я також маю 100% балів у GTmetrix + Пінгдом
 • У мене близько 2500 відвідувачів / день, 90% – від Google… додавання партнерських посилань на ваш блог (або відео) – це легка частина – отримання постійного трафіку до них (SEO) – найважча частина
 • Щодня вести ведення блогів протягом багатьох місяців з мінімальним доходом, щоб побачити результати, але зараз я можу (і вже) перестала працювати на кілька місяців і все ще збираю свій дохід

Про мене (чому я це пишу?)
Я родом з невдалого досвіду веб-дизайну / SEO. Я вела блог, бо знала, що це добре для SEO, але мої статті не були монетизувати. Я зробив стрибок віри і кинув своїх клієнтів, щоб розібратися в блогах / партнерському маркетингу. Я був хорошим в оптимізації швидкості веб-сайту і знав, що хостинг – фактор №1. Після деяких досліджень я побачив, що SiteGround був №1 у більшості опитувань у Facebook і мав неабияку репутацію у щедрих партнерських комісіях. Тому я написав підручники щодо швидкості веб-сайту… як налаштувати плагіни кешу WordPress, хостинг оглядів та інші теми, пов’язані зі швидкістю. Зазвичай під кінець публікації я б сказав «… і ось чому ви повинні перейти на SiteGround» із свідченням того, чому вони найкращі… опитування, твіти, покращення часу завантаження тощо. Зараз у мене є 0 клієнтів і свобода жити, як я хочу. Я написав цей підручник, тому що я дуже радий допомогти людям зробити те саме – без BS.

Найбільші фактори

 • Вибір правильної ніші та афілійованих організацій, для яких слід звернутися до читачів
 • Пошук тем (ключових слів), де люди будуть зацікавлені в товарі / послузі. НЕ треба просто писати відгуки !!! Якщо ви створюєте відео YouTube на тему “як підключити телевізор до ноутбука”, перейдіть на партнерське посилання на кабель HDMI. Це лише один приклад.
 • SEO: отримання постійного трафіку, написавши дивовижний вміст про ваші ключові слова (у SEO є фраза “довжина міцності”, і це принесло мені великий час). Можливо, ви робите відео чи електронний курс, але я знайшов повідомлення в блозі НАЙКРАЩЕ оновити, що означає менше обслуговування. Найбільшим фактором FAR був час, який я прискіпливо витратив на створення своїх навчальних посібників … що в підсумку призвело до раптового 3-кратне збільшення SEO-трафіку
 • Додавання вмісту HTML до ВСЕГО статті (заохочує довший вміст, організацію та навіть шанс отримати перехід до посилань в Google названі якорями).
 • Збір опитувань у Facebook, твітів та інших підтверджень того, ЧОМУ вони повинні вибрати мою філію
 • The терпіння писати вміст потрібно було багато місяців, навіть коли мені не платили

1. Знайдіть свою нішу

Моя кар’єрна мандрівка пройшла так: інтернет-маркетинг > Веб дизайн > Веб-дизайн WordPress > WordPress SEO > Оптимізація швидкості WordPress. Зараз я заходжу в партнерський маркетинг.

Поки я робив Оптимізація швидкості WordPress Я помітив, що багато людей потребували цього, але дуже мало людей постачали його (бракувало послуг та навчальних посібників, коли я досліджував Google). Я також знав, що хостинг – фактор №1 фактора швидкості веб-сайту, і ці компанії заплатили до 200 доларів / продаж. Хостинг – це конкурентоспроможний простір, однак комісії та брак пропозицій мене викликали.

Я розширив свій SEO-блог і почав писати про хостинг, плагіни кешу та інші відповідні теми … при цьому рекомендуючи SiteGround у кожному підручнику. Я додав соціальний доказ, як 34 опитування у Facebook, де вони були оцінені №1. Кожен підручник був дуже детальним, і багато людей вважали їх корисними – багато хто отримує 100+ відвідувачів / день, оскільки чудовий контент = вищий рейтинг.

Як тільки я знайшов свою нішу (оптимізація швидкості WordPress), надійна хостингова компанія з партнерською програмою з високою комісією (SiteGround) і створила підручники навколо тем, які люди в моїй ніші знайдуть корисними (і, можливо, захочуть змінити свого господаря), ось що мене до $ 130 тис.

Посібник з оптимізації швидкості WordPress

Як тільки ви знайдете нішу з великим попитом, малою пропозицією (зробіть дослідження Google), і авторитетні філія, яка пропонує хороші комісії … і ви маєте терпіння чекати фінансових результатів під час створення своїх активів (я говорю про вміст), я рекомендую вам скочити.

2. Підпишіться на партнерські програми

Популярні Інтернет-магазини

WordPress хостинг

 • SiteGround – $ 50 – $ 100 + / продаж (рівень рівня).
 • WP двигун – 200 доларів / продаж + бонуси + дворівнева програма 50 доларів.
 • Кінста – $ 50 – $ 500 / продаж + 10% повторюваних.
 • Хмарні доріжки – 50 дол.

Теми WordPress

Маркетинг електронної пошти

 • AWeber – 30% повторюваних (за $ 19 – 149 $ + за продаж).
 • Постійний контакт – 105 доларів за продаж та 5 доларів за прибутковість (підписка на безкоштовну пробну версію).

Інші філії

 • SEMrush – 40% повторюваних (на $ 40 – $ 160 / місяць).
 • StackPath CDN – зазвичай 10 – 20 доларів комісії за продаж.
 • MyThemeShop – 55% ($ 48 комісія – 244 $ залежно від плану).
 • ТемаForest – 30% першої покупки кожної нової людини.
 • Ракета WP – 20% ($ 10 – $ 50 / продаж).
 • Фрілансер – плата за перші 100 днів (зазвичай 10% від проекту).
 • Удеми – 20% на будь-який курс.
 • Зверніться до WordPress – 20% для wordpress.com, JetPack та WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (і 30% повторюваних) на $ 219 / рік – $ 377 / рік.
 • Елементтор – 50% від 49 до 199 доларів, залежно від плану.
 • HelloFresh – 25 доларів США (максимум) при першому продажу.

Купонні коди

 • А2 хостинг + ХостГатор – ці філії дозволяють вам створювати власні коди купонів, що є величезний бонус, якщо ви робите відео YouTube. Відео Тайлера Мура на як зробити сайт WordPress має 4,5 мільйона переглядів, і він посилає людей на HostGator, використовуючи його код купона. Це означає, що він отримує кредит за продаж, якщо вони використовують код (навіть якщо вони не натискають його партнерське посилання). Якщо ви робите відео на YouTube, коди купонів можуть призвести до набагато більших продажів, ніж відкидання посилань в описах відео та сподівання, що люди натискають на нього. Він заробив багатство.

3. Дізнайтеся про різні типи програм

Один ярус – отримуйте комісію, коли продаж генерується за вашим партнерським посиланням.

Дворівневий – отримуйте комісію, коли ви звертаєтесь до інших філій, і вони починають продавати (подумайте, багаторівневий маркетинг). Прикладом є Програма WP Engine де я розповідаю своїм читачам про їх хостинг в WordPress, вони починають продавати, і я заробляю 50 доларів / продаж від кожної продажі, яку вони генерують.

Підйомні яруси – збільшення комісій, оскільки ви робите більше продажів.

SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

Повторні комісії – зазвичай трапляється з послугами передплати … Ви постійно отримуєте комісії, доки люди підписуються. AWeber і SEMrush роблять це.

Комісії загально на сайті – отримуйте комісію незалежно від того, що купують люди на веб-сайті філії. Партнерська програма Amazon робить це.

Оплата за ведучий – отримати комісію, виходячи з кількості потенційних клієнтів (наприклад, заповнення контактної форми), які ви надсилаєте в бізнес. Не забудьте налаштувати аналітику, щоб відстежувати це, і мати тверду письмову угоду з вашим партнером. Ви не хочете витрачати тонни часу і спалюватися, як я.

Печиво – кількість часу після того, як люди натиснуть ваше партнерське посилання, ви отримаєте комісію, якщо продажа буде здійснена. Зазвичай 30-90 днів, але це не повинно бути порушником у виборі філій.

Індивідуальні партнерські програми – тут ви підписуєтесь через їхній веб-сайт.

Індивідуальна-партнерська програма

Партнерські торгові місцяShareASale і ClickBank є тисячі торговців на вибір. Приємно увійти на 1 місце і перевірити ефективність роботи декількох філій, не відвідуючи кожен окремий портал на кожному веб-сайті. Хоча багато програм не є частиною ринку. Я великий фанат ShareASale – так багато компаній і галузей можна вибрати.

Shareasale

Партнерська програма Amazon
Партнерська програма Amazon є найпопулярнішим із них. Я не беру участі сам (поки), але більшість афілійованих маркетологів, яких я знаю, використовують Amazon, тому що … це Amazon. Ви можете переглянути використані вами продукти або написати навчальні посібники (наприклад, як підключити комп’ютер до телевізора) та залишити партнерське посилання на кабель HDMI… лише кілька прикладів. Ви можете налаштувати стосунки з виробниками, щоб ви могли отримати продукцію до їх випуску – даючи вам час для створення огляду перед запуском продукту та фіксування продажів у піковий час покупки.

 • До 10% комісійних
 • Комісія% на основі категорій
 • Комісійні загальнонаціональні комісії (якщо вони купують що-небудь за вашим посиланням, ви отримуєте комісію)
 • Надвисокі конверсії
 • Створіть спеціальне посилання на будь-який продукт

Комісії Амазонки-Партнерства

Амазонка-автозаповнення-ключові слова

Ви можете створити партнерські посилання для будь-якого продукту Amazon, а потім опустити його у описі відео:

Amazon-Affiliate-Links

Партнерські програми WordPress
Якщо ви в галузі WordPress, як я (будь то дизайн, розробка чи SEO), я накопичив цілий список партнерських програм WordPress. Я виключив тих, кого я виявив невдалими або платять занадто мало, щоб отримати прибуток, зокрема ТемаForest, Творчий ринок, і низька якість темних магазинів, як Monster Template. Хостинг платить добре, і я написав підручник для партнерської програми SiteGround та теми StudioPress, які є моїми 2 найбільш високооплачуваними філіями. Ці навчальні посібники мають безліч скріншотів / соціальних доказів, особливо для SiteGround.

 • SiteGround – мій головний хостинг-філіал із міцною репутацією в соціальних мережах (що я використовую в своїх інтересах) Вони платять $ 50 – 100 + / продаж та присуджують користувальницькі комісії залежно від вашої ефективності та того, чи продаєте ви дорожчі плани хостингу.
 • WP двигун – 200 доларів / продаж за допомогою дворівневої партнерської програми (50 доларів США за кожний дворівневий продаж)
 • StudioPress – відомий тим, що є найякіснішими темами WordPress Буття
 • Елегантні теми – високоякісні теми із щедрою партнерською програмою (50% від продажу)
 • StackPathCDN з 31 додатковим центром обробки даних (у Cloudflare є 200+ центрів обробки даних, але більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту). Я отримую близько 1000 доларів на місяць, направляючи людей на StackPath в моїх підручниках із кешування плагіну. Нещодавно StackPath придбав MaxCDN, а рівень прийняття їхніх партнерів значно нижчий (залежить від вашого потенційного обсягу), але більшість плагінів кешу, перетворені на StackPath як їх рекомендований CDN
 • Фрілансер – направляйте людей до розробників, дизайнерів та інших фрілансерів, з якими ви працювали, і складайте 100% комісії проекту фрілансера за перші 90 днів. У мене дуже багато людей вимагають послуг оптимізації швидкості WordPress… тому я передаю їх своїм розробникам за допомогою партнерської посилання на фрілансера та заробляю 125 доларів на місяць у пасивному доході. Ви не можете використовувати партнерські посилання для посилання на конкретні профілі фрілансера, тому я спрямовую людей на домашню сторінку за допомогою партнерської посилання та надаю людям імена користувачів мого розробника..

4. Запустіть числа

Високі комісії, високі конверсії, низькі темпи переходу
Звичайно, ви хочете, щоб партнери мали високі комісії, але вони також повинні мати надійну репутацію з високою конверсією та низькими показниками зворотності (ви отримуєте 0 доларів, якщо люди скасують після реєстрації). Якщо вони є частиною афілійованого ринку, наприклад ShareASale або ClickBank ви можете побачити деякі цифри там. Компаніям подобається Amazon / SiteGround – це безпечні ставки, інакше робіть свої дослідження (або відслідковуйте свої партнерські посилання, щоб ви могли відстежувати їхню ефективність). Уникайте філій, які пропонують величезні комісії, оскільки це, ймовірно, означає, що вони намагаються залучати / утримувати клієнтів природним шляхом. Це зашкодить вашим номерам (зокрема, коефіцієнтам конверсій / сторнувань).

Чому я не просував WP Engine за $ 200 / Продаж
Я міг би просунути WP Engine (хостинг-компанія) за 200 доларів / продаж без будь-якої ярусної програми на підйом – звучить досить добре, правда? Але коли я перевірив ShareASale, я побачив, що їх показник обертання становив 24%! Тільки для того, щоб дати вам уявлення, зворотність SiteGround становить менше 10%. WP Engine запускається від $ 29 / місяць, тоді як SiteGround – $ 3,95 / місяць, плюс SiteGround має кращу репутацію. Мені довелося піднятися на рівневу програму до вищих комісій із SiteGround, але це окупилось довгостроково.

5. Налаштування блогу

WordPress – на чому я рекомендую будувати свій веб-сайт / блог.

У цьому наступному розділі підсумовано весь мій “крок продажів” для SiteGround. Я цим користуюся точний розділ кожного підручника в моєму блозі, що стосується оптимізації швидкості веб-сайту. Створення вашого кроку продажу та пояснення, чому люди повинні використовувати вашу філію (наприклад, соціальний доказ), так важливо!

ХостингSiteGround є використовується Йоастом, себе, і рекомендований WordPress. Вони є №1 майже в кожному Опитування у Facebook і дають більшість людей великим покращення часу завантаження особливо якщо вони використовували посередні хости: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter - Ми просто перейшли на сайт

Я використовую їх напівприсвячений план GoGeek який поставляється з 4 рази більше серверні ресурси ніж спільний хостинг. Клацніть на моїх сторінках, щоб побачити, як швидко вони завантажуються, ознайомтеся з моїм звітом GTmetrix або побачите людей, які мігрували і розміщено нові часи завантаження. Вони також роблять вільні міграції.

Як перевірити, чи хостинг у вас повільний
Запустити веб-сайт до кінця Статистика сторінок Google щоб побачити, чи скоротити час відповіді сервера є у вашому звіті. Google рекомендує вона повинна бути <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (час на перший байт) на вкладці “Тайммінг” GTmetrix або bytecheck.com.

Скоротити час реакції сервера

Ось опитування:

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

WordPress хостинг опитування, вересень 2018.png

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

SiteGround рекомендує WordPress:

SiteGround-рекомендується-WordPress-хост

Кілька щасливих клієнтів (це мій соціальний доказ):

Годді на міграцію на сайт

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Міграція

SiteGround має 3 плани:

SiteGround-хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig та новіші версії оснащені безкоштовною міграцією, налаштуваннями, розширеним кешуванням та можливістю розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek має пріоритетну підтримку. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це ви можете побачити на їх сторінка функцій:

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більшою кількістю ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround разом із моїм партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок без жодних витрат. Щороку я пожертвуйте $ 3 тис. на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони зоряний хост WordPress, і ваш сайт буде працювати швидше / гладше … зробіть дослідження на групах у Facebook + Twitter і ти знайдеш більшість людей скажіть те саме.

OMM On-SiteGround

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може скоротити навантаження вдвічі:

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

Отримайте хостинг від SiteGround

Тема – вам не потрібна спеціальна тема для партнерського маркетингу, вам, мабуть, просто потрібен блог. я рекомендую Теми StudioPress оскільки саме це я використовую Yoast, Matt Cutts (від Google). Метт Малленвег, засновник WordPress, також рекомендує їх. Однією з найбільших помилок, яку я допустив, було використання теми з Тематичний ліс… Оскільки вони створені незалежними розробниками, які можуть припинити оновлювати свою тему. Це сталося зі мною, і я постійно чую страшилки про те, що люди повинні перемикати теми та переробляти весь свій сайт. Я використовую ту саму тему StudioPress (Outreach Pro) протягом 3 років. Їх теми легкі (швидко завантажуються), SEO-оптимізовані за допомогою оптимізованого коду, безпечні, і вони мають величезний вибір плагіни для Рамка генезису і дивовижна спільнота в Genesis WordPress Facebook Group. Вони містять документацію для її налаштування і слугуватимуть вам багато-багато років.

StudioPress-теми

Довідка щодо розробки веб-сайтів – Вам потрібна допомога в налаштуванні вашої теми? Я працюю з тими самими двома розробниками протягом 3+ років. Щоб найняти їх, підпишіться на Фрілансер акаунт, опублікуйте свою роботу (установка теми WordPress), а потім запросіть користувача i333 або bdkamol до вашого проекту. Якщо ви хочете, зв’яжіться зі мною, і я познайомлю вас з ними електронною поштою. Обидва – чудові розробники з розумними тарифами, вільно володіють англійською мовою, і я передаю їм всю свою програмову роботу.

Проная-Кумар-S-Відгуки

6. Майстер SEO

Якщо ви не зробите все з мого путівника по WordPress SEO, принаймні виконайте такі дії:

 • Знайдіть а конкретне ключове слово (довгий хвіст) в Google Автозаповнення, що становить 3+ слів.
 • Дослідження конкуренція ключових слів щоб переконатися, що він не надто конкурентоспроможний (широкі ключові слова з високим місячним пошуком завжди більш конкурентоспроможні). VidIQ, Ключові слова скрізь, і MozBar Розширення Chrome – це чудовий інструмент для цього, але найкраще проводити дослідження вручну наскільки сильний зміст є (у топ-результатах) – найбільший показник.
 • Створюйте поглиблений вміст (відео має бути 10+ хвилин довго, публікації в блозі повинні бути 3000+ слів довго. Створіть Зміст HTML щоб організувати довгі посади.
 • Краще приємно назва (що люди натискатимуть) в ідеалі з вашим ключовим словом напроти нього.
 • Краще приємно опис (посилаючись на ваш опис відео чи мета опис публікацій блогу, в які ви можете робити Йоаст, я рекомендую плагін, якщо ви користуєтесь WordPress).
 • Не одержимо над цим щільність ключових слів, це ледь не має значення. Найважливіші місця для його використання – це ваша назва, опис, а якщо ви використовуєте Yoast, ваш SEO назва та метаопис.
 • Використовуйте деякі посилання у вашому вмісті – внутрішні посилання – це природний спосіб створити посилання на власний веб-сайт, а зовнішні посилання – це як цитування джерел у Google. Обидва важливі.
 • Використовуйте мультимедіа – будь то відео, інфографіка чи аудіокліпи – люди їх люблять!
 • Використовуйте тверде речовина Тема WordPress + хостинг (наприклад, StudioPress + SiteGround), що може заощадити ваші проблеми з точки зору швидкості, сумісності, безпеки та вбудованого SEO.
 • Використовуйте a плагін-фрагменти (Я використовую WP Review від MyThemeShop), щоб отримати “зірки” в Google.
 • Налаштувати SEO-плагін Yoast, Пошукова консоль Google, і Ракета WP (плагін кеша).
 • Під час використання WordPress використовуйте Структура постійної посилання “ім’я публікації” у Налаштуваннях> Постійні посилання.
 • Завжди зображення етикетки (на комп’ютері) ПЕРЕД, ніж завантажувати їх у WordPress, і використовувати підключати автоматично використовувати ім’я файлу зображення як текст альт-зображення (економить час).
 • Не збивайся WordPress плагіни. Багато з них заважають швидкості або не підтримуються.
 • Додайте публікації до свого блогу дата публікації для пошуку результатів (робить ваш вміст свіжим)!
 • Створіть свій веб-сайт навантаження палає швидко – використання Безкоштовний CDN Cloudflare, оптимізувати зображення (напр. ShortPixel), уникайте зовнішніх ресурсів, таких як Google AdSense, Карти Google та плагіни високого ЦП. Переконайтеся, що у вас є PHP 7+ (у вашому хостинг-акаунті) та чистіть базу даних часто за допомогою WP-Optimize або WP Rocket. Уникайте хостингу EIG за будь-яку ціну.
 • Використовуйте SSL (Давайте шифруємо безкоштовно) та перегляньте Google національний і місцеві чинники ранжування.

7. Майстер відео SEO

А якщо ви не зробите все з мого посібника з SEO по YouTube, зробіть це:

 • Знайдіть у YouTube автозаповнення конкретні ключові слова (з довгим хвостом), які мають тривалість 3+ слів.
 • Вивчіть конкуренцію ключових слів, переглянувши, скільки переглядів, лайків, коментарів та інших сигналів мають найкращі відео (розширення Chrome від vidIQ чудово підходить для цього). Широкі ключові слова мають більше пошукових запитів, але є більш конкурентоспроможними (завжди починайте з довгого хвоста).
 • Широко висвітлюйте тему – націліться на 10 хвилин і будьте лаконічними (сценарії / редагування)!
 • Позначте відеофайл (на своєму комп’ютері) як ключове слово та завантажте його на YouTube.
 • Створіть приємну назву, яка спонукає людей натискати на ваше відео, із ключовим словом перед вами.
 • Напишіть довгий опис із часовими позначками, посиланнями та використовуйте ключове слово у першому реченні.
 • Перегляньте стенограму, автоматично створену YouTube, і внесіть виправлення.
 • Завантажте власну мініатюру (1280 пікселів на 720 пікселів), за якою люди натискають відео.
 • Завжди відповідайте на коментарі та вставляйте відео у свій блог, якщо у вас є.
 • Включіть своє відео у свій блог, електронну пошту, соціальні медіа, інші маркетингові канали.

В іншому випадку це так просто, як додати посилання на опис відео та попросити людей натиснути на нього. Коди купонів – це величезний бонус (якщо ваш партнер надає це), оскільки часто ви можете давати людям знижку, використовуючи свій спеціальний код, зараховуючи при цьому продаж, не маючи навіть необхідності натискати ваше партнерське посилання. Це призводить до більш високих конверсій. (Тайлер Мур це робить).

Партнерські посилання Amazon

8. Відкрийте свою стратегію вмісту (блог проти відео проти курсу)

Повідомлення в блозі – у багатьох технологічних галузях, таких як моя, є багато змін технологій, які вимагають від мене оновлення вмісту. Набагато простіше оновити допис у блозі, ніж повністю переробити відео. Відео хороші, але публікації можуть тривати набагато довше (називається вічнозеленим вмістом).

Відео – додайте партнерські посилання до описів YouTube і повідомте людям, що ви залишили там посилання. Ви не можете редагувати відео, як тільки воно завантажено, тому мені важко було оновлювати моє відео. Це вимагає більшого обслуговування, ніж посади, особливо якщо у вашій галузі багато змін.

eCourse – те саме, що відео, де важко постійно оновлювати їх, хоча я ніколи не робив електронний курс. Удеми це, мабуть, найкраща ставка.

Партнерські посилання – додавання партнерських посилань у ваш вміст (текст / зображення / кнопки) – єдина стратегія, яку я використовую, і є найпопулярнішою. Люди, які насправді читають ваші речі, – це ті, хто може придбати те, що ви рекомендуєте – вони, ймовірно, не збираються натискати на відволікаючу банерну рекламу.

Банери – перевіривши їх, я вирішив зняти банерну рекламу, оскільки вони виглядали продажно і не працювали так, як це робили мої партнерські посилання. Їх легко підкинути, але відволікаючи і, ймовірно, не дадуть чудових результатів. Якщо ви спробуєте їх, обов’язково покажіть конкретні банери бічної панелі залежно від типу вмісту, який люди читають у вашому блозі (для публікацій, які підпадають під мою категорію SEO, я б показував банер, пов’язаний із SEO, а також для публікацій під категорією швидкості мого веб-сайту. Я б показав інший банер). Ви можете зробити це за допомогою плагіна типу Логіка віджетів.

Спраглих філій доріжки, плащі та категоризує ваші партнерські посилання. Після реєстрації в програмі перейдіть на партнерські посилання та додайте їх у цей плагін. Це може зайняти час, якщо ви будете посилатися на кілька сторінок на веб-сайті своєї афілійованої компанії (що у багатьох випадках ви повинні). The Pro версія походить зі статистикою, але я навіть не використовую її, і я цілком аналітична людина.

Спрага-філії-Link-Management

Маскування – додає / переходить / або інший префікс посилання на ваші партнерські посилання. Щоразу, коли ви використовуєте партнерське посилання, ви повинні використовувати приховану версію (наприклад, www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

Використовуйте глибокі посилання – це сторінки на веб-сайті вашої філії, на яких AREN не є домашня сторінка. Для хостингу SiteGround я багато пов’язую з ними сторінка швидкості технології як партнерське посилання. Якщо ви робите партнерську програму Amazon, ви просто хочете зібрати список продуктів, які ви рекомендуєте читачам, створіть партнерське посилання для кожного та імпортуйте їх у плагін.

Налаштування спраглих філій – пройдіть через налаштування плагіна і налаштуйте все, що потрібно. Я залишив усе як за замовчуванням, але змінив свій префікс посилання (прикрита версія URL) на / go /.

Спрага-Партнери-Налаштування

11. Немає наступних партнерських посилань

Ви не хочете, щоб пошукові системи переглядали партнерські посилання. Якщо ви додасте їх до вмісту за допомогою Thirsty Affiliates, це зробиться автоматично. В іншому випадку виберіть “Nofollow”, додаючи партнерські посилання.

Nofollow-Affiliate-Links

12. Додайте партнерські посилання на зображення

Просто швидке нагадування про це – це може збільшити кількість кліків, особливо на мобільному пристрої.

13. Закладка Партнерські сторінки статистики у вашому браузері

Перейдіть на панель інструментів до своїх партнерів і поставте закладку на “статистичну” сторінку, щоб вона зберігалася у вашому браузері. Це економить час, особливо якщо ви хтось, хто любить постійно перевіряти продажі / ефективність.

Партнер-закладки

14. Налаштування текстових повідомлень / повідомлень електронної пошти кожного разу, коли здійснюється продаж

Це працює лише в тому випадку, якщо філія надсилає вам електронне повідомлення при створенні продажу. Кожен раз, коли я здійснюю розпродаж SiteGround, я отримую на телефон спеціальне сповіщення. ВИКОРИСТУВАТИ це.

Створіть на своєму телефоні спеціальні сповіщення щодо продажу філій – якщо ви використовуєте GMail, перейдіть до своїх налаштувань і створіть фільтр, щоб усі електронні листи із “SiteGround Affiliate Sale Generated” у рядку теми переходили у власну папку (налаштовуйте рядок теми відповідно до будь-якого повідомлення електронною поштою, який вам надсилає ваш партнер). Потім налаштуйте на телефоні спеціальне сповіщення за допомогою програми GMail, щоб у будь-який момент, коли ви генеруєте продаж, ви отримуєте спеціальне сповіщення (ось такий підручник для Android і ось один для Apple). У мене є різні сповіщення про SiteGround, теми StudioPress тощо. Покращує ваш день :)

Спеціально-GMail-фільтр

Єдині електронні листи, які я отримую на своєму телефоні, – це партнерські продажі:

Партнер-продаж-повідомлення

15. SEO: Дослідження ключових слів

2.000+ відвідувачів / день, які я отримую через SEO, є величезною частиною мого пасивного партнерського доходу. Моя стратегія SEO стосується вмісту, який починається з дослідження ключових слів (теми, про які ви пишете). Я пропоную прочитати цю статтю, оскільки дослідження ключових слів / оптимізація вмісту є обов’язковим.

Ключові слова з довгим хвостом – конкретні ключові слова, як правило, з 3-7 окремих слів у фразі. Вони високо націлені і МНОГО простіше класифікувати за широкими ключовими словами (всі мої мають довгий хвіст). Нижчий авторитет вашого домену (перевірте, використовуючи OSE), менш конкурентоспроможними (більш довгими хвостами) повинні бути ваші ключові слова. Якщо ви можете отримати більш конкретну інформацію і ключове слово все ще відображається в Google Autocomplete, Moz Explorer Explorer та інших інструментах ключових слів … виберіть СПЕЦІФІЧНЕ.

Ключові слова з довгим хвостом

Завдання 1-2 ключові слова на статтю – поки ви не зможете успішно класифікувати за ключовим словом статтю, не намагайтеся націлити на них 2. Після того, як ви перейдете до неї і будете готові написати статтю близько 2, виберіть вторинне ключове слово, яке є синонім вашого основного ключового слова. Прикладом можуть бути “Повільний сайт WordPress” та “Чому WordPress повільний”. Потім складіть заголовок статті / SEO-заголовок / мета-опис, щоб згадати окремі слова кожного – при цьому змушуючи їх добре читати.

Автозаповнення Google – йти до google.com, почніть вводити фразу і подивіться на результати автоматичного заповнення, що випадає. Ви можете використовувати символ “підкреслення”, щоб увести порожнє поле Google. Просто переконайтеся, що останній символ, який ви вводите, – це підкреслення. Спробуйте використовувати множини та змінити впорядкування слів, щоб побачити різні результати. Так я знаходжу 90% моїх ключових слів.

google-autocomplete-ключові слова

Автозаповнення YouTube – якщо ви робите відео, тут можете знайти ключові слова.

Youtube-Автозаповнення-Ключові слова

Moz Explorer – це інструмент подібний до Планувальник ключових слів Google тільки це абсолютно безкоштовно. Ви також можете групувати подібні ключові слова, щоб ви не переглядали ті самі ключові слова …

Moz Explorer

Натисніть на пропозиції щодо ключових слів -> переглянути всі пропозиції.

Пропозиції щодо ключових слів Moz

MozBarMozBar – розширення Google Chrome, яке дозволяє Google отримувати будь-яке ключове слово та бачити, наскільки конкурентоспроможні результати пошуку. Чим вище DA (авторитет домену) та PA (повноваження сторінки), тим більш конкурентоспроможним є ключове слово. Однак ви все ще хочете натиснути на головні результати та переглядати вміст, щоб переконатися, що ви можете створити статтю / відео, які краще, ніж ті, хто має найкращі результати. Це саме те, про що йдеться у дослідженні змагань.

Конкурс ключових слів Mozbar

Уникання конкурентних ключових слів:

Ключові слова-конкуренція

Огляд ключових слів

 • Огляд Yoast SEO Premium
 • Вакуумний огляд акули ION ROBOT 750
 • SiteGround WordPress Огляд хостингу

Ключові слова рішення

 • Як робити йогу в домашніх умовах (рекомендую йога килимок)
 • Чому мій веб-сайт повільний (рекомендується швидший хостинг)
 • Як підключити ноутбук до телевізора (рекомендуємо кабель HDMI)

16. SEO: Оптимізація вмісту

Якщо ви використовуєте WordPress, ознайомтеся з моїм навчальним посібником Yoast SEO (зокрема секцією із зеленими вогнями), оскільки це обширна тема. Беклінко інфографіки також є гарною відправною точкою.

Руки вниз Я б сказав, що найкраще, що ви можете зробити, – це дослідити 1 основне ключове слово, скласти заманливий заголовок статті, що включає ваше ключове слово (хоча воно не повинно бути точно відповідним), витрачайте час на написання фрагментів пошукової системи (SEO заголовки / метаописи), і на сьогоднішній день найважливішим є створення вмісту максимально цінним завдяки відео, приємній графіці, змісту, жирному / кольорам / стилю тощо. Дрібні речі, такі як щільність ключових слів, ледь не мають значення.

Коротке пояснення оптимізації контенту за допомогою модуля WordPress SEO від Yoast…

Йоаст-контент-аналіз

17. SEO: Довжина – сила

Як правило, чим довше посада, тим вище вона буде займати рейтинг. Це має сенс, оскільки ви широко висвітлюєте тему, яка дає зміст публікації, і люди, швидше за все, дадуть вам поділитися посиланням. Це збільшує середній час на сторінці + середній час на сайті, який вимірює Google.

Не тримайте себе за кількістю слів – Передайте Google своє ключове слово, перегляньте найкращі результати та переконайтесь, що ваш вміст детальніше / цінніший за всіх інших. Відео має допомогти у цьому.

WordPress Кількість слів

18. SEO: Використовуйте HTML-зміст

Я завжди додаю HTML-вміст до публікацій, щоб переконатися, що вони довгі та структуровані. Це була величезна допомога для мене (і моїх читачів), і є безліч переваг: більший шанс отримати “перехід до посилань” в Google (див. Нижче), збільшений середній час на сторінці, зниження коефіцієнтів відмов і це робить це легше читачам орієнтуватися по вашому вмісту.

Перехід до посилань

Google каже

Переконайтеся, що довгі багато тематичні сторінки на вашому сайті добре структуровані та розбиті на чіткі логічні розділи. По-друге, переконайтеся, що в кожному розділі є пов’язаний якор із описовою назвою (тобто, не лише “Розділ 2.1”), і щоб ваша сторінка містила зміст, який посилається на окремі якіри.

Як створити зміст із прив’язаними підзаголовками
Зміст HTML виглядає приблизно так …

Код HTML-підзаголовка повинен виглядати так …

1. Пункт перший


2. Пункт другий


3. Пункт третій

Ви також можете використовувати a перейти до змісту посилання…

 • 19. SEO: Rich Snippets

  Якщо ви пишете відгуки у своєму блозі, вам потрібно використовувати розширені фрагменти.

  Вони додають зірки відгуків до фрагментів і збільшують частоту кліків. Я протестував багато плагінів фрагментів протягом багатьох років, і мої улюблені (і те, що я зараз використовую) – це Плагін WP Review Pro автор MyThemeShop (переглянути демонстрацію). Це швидко, виглядає чудово (ось сторінка, на якій я його використовую), оснащена 16 попередньо розробленими конструкціями, підтримує огляди користувачів та добре підтримується розробниками в MyThemeShop. Я раніше використовував WP Rich Snippets але розробник відмовився від плагіна і не оновлював його протягом двох років, і Схема “все в одному” бракує параметрів налаштування.

  Що роблять багаті фрагменти …

  Річ-Сніппець

  Як виглядає плагін WP Review на вашому сайті:

  Розмітка розміщених фрагментів

  Як виглядає все в одному Schema.org (просто і нудно):

  All-in-One-Schema.org-Rich-Snippets-Plugin-Markup

  20. SEO: уникайте загальних партнерських штрафних санкцій

  • Уникайте коротких тонких сторінок з малою вартістю
  • Не завжди спочатку перераховуйте партнерські продукти – Google знає!
  • Не перенавантажуйте партнерські посилання у своїх публікаціях, опускайте їх там, де вони рахуються
  • Уникайте занадто багато “списків публікацій”, де ви просто перераховуєте купу партнерських продуктів
  • Подумайте про те, щоб написати відгук про товар / послугу вашого партнера та зв’язатись із цим повідомленням (замість використання партнерської посилання), щоб зменшити кількість партнерських посилань на вашому сайті
  • Напишіть заяву про відмову від партнерів на початку своєї публікації та просто попросіть людей натиснути на неї (див. Цей приклад), що також зменшить кількість партнерських посилань, які потрібно використовувати

  21. Збирайте неупереджені відгуки (соціальне підтвердження + відгуки)

  Мій коефіцієнт конверсії вийшов з 2,5% до 8%, лише включивши опитування у Facebook, де SiteGround оцінили №1, а також декілька знімків екрана Twitter та розмови у Facebook. Незалежно від того, чи це відгуки на Amazon, чи опитування у Facebook, вам НЕОБХІДНО включати сторонні думки – саме тому я не люблю збирати відгуки на своєму веб-сайті – вони виглядають необ’єктивно. Але можна використовувати WP огляд Pro зробити це, дозволяючи людям переглядати товар / послугу на вашому сайті та отримувати ці зірки відгуків.

  2018 опитування хостингу WordPress

  22. Побудуйте свою громаду

  Відповідь на коментарі – деякі мої статті мають 300+ коментарів. Іноді важко йти в ногу, але це ключова частина побудови спільноти і дозволяє читачам задавати вам питання та залишати відгуки. Ви повинні відповідати на коментарі YouTube, особливо тому, що вони є чинником рейтингу та заохочують ще більше людей залишати більше коментарів.

  Створіть цю розсилку – ваші найвідданіші читачі підписуються. Вони також найімовірніше купують рекомендовані вами речі. Простий віджет бічної панелі у вашому блозі – це чудовий початок (якщо ви використовуєте теми StudioPress або Genesis Framework, я використовую Genesis eNews розширений).

  Будьте відкриті, а не продажні – Я стримую нульову інформацію у своєму блозі, не рекомендую нічого, на що, напевно, не можу допомогти моїм читачам, і намагаюся не рекомендувати хостинг для кожного написаного вами допису (лише там, де це має сенс). Спочатку цінна інформація, продажі філій після.

  Залучайте їх – залишати відгуки про ваш партнерський товар / послугу, ділитися публікацією, вводити передплатників електронною поштою в малюнок … все, що ви хочете зробити, щоб зацікавити їх.

  23. Контролюйте показники конверсій

  Те, як ви схвалюєте товар / послугу та соціальний доказ, що стоїть за ним (наприклад, опитування у Facebook або, можливо, відгуки інших клієнтів), є основною причиною, коли я зміг перейти від 2% до 8% +. Якщо ви не бачите їх на своїй приладовій панелі інструментів, скористайтеся Професійна версія спраглих партнерів щоб їх побачити.

  SiteGround-конверсії-ціни

  Для покращення конверсій вам не потрібно відстежувати партнерські посилання – ви завжди почуєте людей, які говорять вам про відстеження партнерських посилань. Але для мене, Я, як правило, використовую однаковий вміст про SiteGround у всіх своїх статтях про оптимізацію швидкості … дуже важливо, щоб він добре перетворювався. Змініть свій підхід до того, як ви рекомендуєте свій партнерський продукт (він вдосконалює ваш крок продажів).

  24. Напишіть партнерську відмову

  Ось моя, яку я включаю до кожної публікації, де я рекомендую SiteGround:

  Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround разом із моїм партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок без жодних витрат. Щороку я пожертвуйте $ 3 тис. на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони зоряний хост WordPress, і ваш сайт буде працювати швидше / гладше … зробіть дослідження на групах у Facebook + Twitter і ти знайдеш більшість людей скажіть те саме.

  25. Уникайте Google AdSense

  Це легко підкинути Google AdSense у вашому блозі – але удачі, щоб отримувати від цього гідний дохід. Він НЕ персоналізований, тоді як партнерські посилання включають людей, які приймають ВАШІ рекомендації щодо дуже конкретних речей. Це також робить ваш сайт повільніше, ніж черепаха. Не добре для монетизації.

  26. Помилки, які я зробив

  В моєму Графік Google Analytics ви побачите раптове падіння трафіку з подальшим тривалим рівним рівнем у 2015 та 2016 роках. Для мене це були грубі роки, і я сподіваюся, що зможу врятувати вас від кількох помилок, які я зробив, що призвело до років фінансових труднощів. Ось кілька простих порад …

  Google-Analytics-органічний трафік

  • Не наймайте схематичного конструктора посилань, щоб підвищити рейтинг SEO
  • Посилання органічно мають великий вміст – зосередьтеся на цьому!
  • Дізнатися про ключові слова з довгим хвостом і освоїти ключові слова
  • Не скупіться на безкоштовну тему WordPress, дешевий хостинг тощо (я використовую StudioPress + SiteGround + Ракета WP комбо), що полегшує управління моїм веб-сайтом ЛОТ

  Не ставте собі мету писати 3 публікації в блозі на день… ставте собі за мету написати 1 допис у блозі тиждень і зробіть цю публікацію супер корисною, довгою та наповненою інформацією, яка є настільки цінною, ви скажете “так, люди посилаються на це”. 90% мого трафіку / афілійованого доходу припадає лише на 20 навчальних посібників, багатьом з яких віком більше 5 років. Але я постійно їх оновлюю, щоб покращити вміст.

  Зробіть це, і вам слід побачити постійні “невеликі шипи” у вашій Google Analytics.

  Як тільки ти будеш фінансово стабільним, я сподіваюся, що ти почнеш віддавати назад. Це добре, і людям подобається ідея підтримувати добру справу (вони з більшою ймовірністю перейдуть на ваше партнерське посилання у відмові від відповідальності). Це також означає, що вам не потрібно використовувати стільки посилань у своєму вмісті і ризикувати отримати штраф. Минулого року я пожертвував 3000 доларів Червоному Хресту на урагані Гарві.

  Харві-пожертвування

  28. Поділіться своєю історією успіху

  Це зараз №1 відвідане повідомлення в моєму блозі! Хе-хе, я знав, що зможу випередити всі підробки.

  Сторінки, що переглядаються вгорі

  Нижня лінія: коли ви захоплені чимось, що робите, і намагаєтесь допомогти людям, створити дивовижний вміст про щось, чим ви захоплені, дуже просто..

  29. Мої звіти про доходи партнерів

  Я ділюсь своїми номерами, бо знаю, що там є багато претензій / афери BS.

  Активність PayPal (ось моя повний звіт про діяльність за 2018 рік)…

  PayPal-активність

  Моя недавня діяльність з SiteGround:

  SiteGround-PayPal-гроші

  Хостинг SiteGround (найкращий мій місяць)…

  SiteGround-Партнерський продаж

  Ось кілька листів …

  Січень-SiteGround-Партнерський продаж

  Отримали філію місяця в липні 2017 року :)

  SiteGround-філія-оф-місяця

  Звіт про перетворення SiteGround…

  SiteGround-Партнерська конверсія

  MaxCDN (куплений StackPath, який затримав запуск партнерської програми), але коли вони це зробили, я почав робити ще більше. Вони входять до складу Вплив, афілійований ринок.

  Вплив-радіус-філія-продаж

  ShareASale (продаж тем WordPress та плагін кешу WP Rocket для WordPress)…

  ShareASale-Партнерські виплати

  Елегантні теми …

  Елегантні теми-партнерські виплати

  Freelancer.com (маючи на увазі людей на мого розробника, який робить проекти для швидкості веб-сайтів)…

  Фрілансер-філія-заробіток

  У мене є кілька інших філій, але це основні.

  30. Часті питання

  & # x1f4b0; Скільки грошей я можу заробити за допомогою партнерського маркетингу?

  За допомогою партнерського маркетингу ви можете заробляти стільки грошей, скільки хочете.

  Більшість філій заробляють пару сотень доларів на місяць, інші суперфіліали – 10 000 доларів + на місяць. Ви доїдете швидше, якщо зробите це своєю роботою на повний робочий день.

  & # x1f4b0; Скільки часу потрібно для отримання постійного доходу?

  Це може зайняти від 6 місяців до декількох років, щоб отримати постійний дохід, залежно від вашої здатності керувати якісним трафіком та просувати ваші партнерські товари. Коли ви отримуєте більше трафіку та збільшуєте кількість конверсій, продажі збільшуватимуться та ставатимуть більш надійними. Ви не станете мільйонером протягом ночі.

  & # x1f4b0; Як отримують виплату філій?

  Більшість філій отримують оплату через PayPal або безпосередньо на їх банківський рахунок. Типові партнерські програми здійснюють виплати щомісяця або після досягнення певної суми комісійних.

  & # x1f4b0; Які найбільш вигідні партнерські програми?

  Найбільш вигідні партнерські програми, як правило, пов’язані з веб-хостингом. Ці компанії пропонують одну з найвищих комісій, але простір дуже конкурентоспроможний.

  & # x1f4b0; Чи є пасивний дохід партнерського маркетингу?

  Партнерський дохід від маркетингу не є 100% пасивним доходом. Вам все одно потрібно створити контент, тримати наявний вміст поточним та стежити за трафіком та конверсіями вашого веб-сайту. Але, ви повинні мати можливість піти на відпустку на 2 тижні і зберегти свій дохід.

  Якщо ваш партнер може внести зміни до своїх товарів, вам також доведеться відобразити ці зміни на вашому власному веб-сайті.

  & # x1f4b0; Як створити партнерське посилання?

  Щоб створити партнерське посилання, підпишіться за допомогою партнерської програми. Увійдіть на інформаційну панель своєї партнерської групи, а потім створіть партнерське посилання на певну цільову сторінку на своєму веб-сайті.

  Заключна думка: це довгострокова інвестиція

  Це перша машина, яку я коли-небудь придбав у віці 29 років (до цього мене зламали та взяли в оренду у батьків). Але час, присвячений маркетингу для партнерів та створення чудових навчальних посібників та відео YouTube, того вартий був … Я працюю над собою, практично немає обмеження на те, скільки я можу зробити, мій графік гнучкий, і я збираю достатньо пасивного доходу, щоб жити життям мені потрібно.

  Спробуйте скокнути і приділіть йому більше часу :)

  Мій-Мерседес

  Це не ламбо, але я придбав мотоцикл c300 із доходом своїх партнерів.

  Мені-коти

  Я та коти (Валенсіо зліва, Сонік праворуч).

  Їзда-слон

  Партнерський маркетинг дає мені час / гроші подорожувати світом.

  Якщо у вас є якісь питання або вам потрібна допомога, щоб розпочати роботу, я більш ніж радий допомогти у всіх силах. Просто залиште коментар нижче, і я обіцяю відповісти, як тільки зможу! Найкраща удача у вашій партнерській маркетинговій подорожі. Сподіваюся, це було дуже корисно :)

  Том

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map