Як заробити на YouTube відео без AdSense (додайте замітки та описи за допомогою партнерських посилань)

Для тих із нас, хто не хочете спамувати наших глядачів Youtube рекламні оголошення, є кращі альтернативи там.


Найпростіший спосіб – це рекомендуйте продукти (згадані у вашому відео) за допомогою партнерських посилань. Коли хтось купує товар через ваше партнерське посилання, ви отримуєте комісію від продажу. Ви в основному рекламуєте чужий продукт за комісію. Я роблю це $ 1000 на місяць, і це моє друге найбільше джерело доходу поруч SEO-консалтинг.

За допомогою цих партнерських посилань ви можете розпочати монетизацію відео на Youtube без цього AdSense або Партнерства. Він більш персоналізований, менш нав’язливий, і ви, ймовірно, не отримаєте жодного “великого пальця” голосів, оскільки, сподіваємось, рекомендуєте продукт (и), які допоможуть вирішити проблему..

Ось відео Я зробив за допомогою партнерських посилань:

Партнерський маркетинг Youtube

Коли люди клацають на моє партнерське посилання MaxCDN (або в анотації Youtube, або в описі відео), я отримую комісію за продаж. Нижче ви знайдете інструкції для цього …

Додайте партнерські посилання до відео YouTube

Крок 1 – Додайте пов’язаний веб-сайт до свого каналу Youtube
Увійдіть у YouTube та перейдіть у “Creator Studio”. Тепер перейдіть на канал -> Статус та функції -> Зовнішні примітки. Додайте свій веб-сайт та пройдіть процедуру підтвердження. Можливо, вам потрібно буде додати свій веб-сайт Пошукова консоль Google. Тепер перейдіть на вкладку “Додатково” під “Канал” та додайте веб-сайт як асоційований веб-сайт. Повні інструкції знайдені тут.

Веб-сайт, пов’язаний з Youtube

Крок 2 – Отримайте свої партнерські посилання
Спочатку вам потрібно буде дізнатися, які товари / торговці найкраще також віднести до своєї аудиторії. Більшість веб-сайтів мають вкладку “Партнери” у верхній чи нижній частині свого веб-сайту, де ви можете зареєструватися. Ви також можете надати _____ партнерську програму Google, щоб побачити, що це відображається тут. Є багато афілійованих центрів, в яких є тисячі товарів / продавців. Спробуйте Амазонка, ShareASale, або CJ. Після реєстрації та затвердження ви можете приступити до створення своїх партнерських посилань:

Партнерська посилання

Крок 3 – Маскуйте свої партнерські посилання
Маскування партнерські посилання означають, що ви вказуєте людей на URL-адресу вашого веб-сайту, але він переспрямовує кудись інше. Наприклад, це приховане партнерське посилання вказує на / go / maxcdn, але він переспрямовує на веб-сайт MaxCDN. Ви повинні зробити це, оскільки анотації до відео YouTube дозволяють використовувати лише URL-адреси для ВАШЕЙ пов’язаного веб-сайту – маскування їх – це те, що дозволяє перенаправляти їх на партнерське посилання!

Якщо у вас працює WordPress, я використовую плагін під назвою Спраглих філій маскувати, керувати та відстежувати мої партнерські посилання (ви повинні платити спраглим партнерам за їх доповнення якщо ви хочете додаткові функції). Безкоштовна версія все ще гарна … просто встановіть плагін і знайдіть вкладку “Партнерські посилання” зліва на панелі приладів. Додайте ім’я посилання та цільову URL-адресу, збережіть її, а потім скопіюйте приховану версію URL-адреси, щоб ви могли додати її до своїх відео-приміток YouTube..

Прихована партнерська посилання

Крок 4 – Додайте партнерські посилання до відео YouTube
Відредагуйте відео YouTube, до якого потрібно додати партнерські посилання. Перейдіть на вкладку Анотації та “Додати анотацію”. Заповніть необхідну інформацію, включаючи час, коли ви хочете, щоб анотація з’явилася (очевидно, це має бути, коли ви рекомендуєте партнерський продукт). Унизу, додайте приховане партнерське посилання. Застосуйте зміни, потім перегляньте відео та протестуйте своє посилання.

Ви також можете додати партнерські посилання до свого опису відео YouTube. Їх не потрібно маскувати, але я люблю використовувати URL-адресу, як коротше Трохи щоб посилання виглядала красивіше / коротше.

Додайте партнерські посилання до відео YouTube

Ви закінчили, зараз перейдіть до створення більше відео YouTube

Планування відео може допомогти вам ефективніше використовувати партнерські посилання та примітки, але продовжуйте додавати їх (де це доречно) до наявних відео. Відео-підручники чудово підходять для партнерського маркетингу, оскільки люди шукають рішення – яке часто можна вирішити з продуктом. Перегляньте кілька прикладів, щоб отримати ідеї для свого наступного відео YouTube …

Q: Як підключити Macbook до декількох моніторів?
А: Купіть адаптер HDMI (посилання на продукт Amazon)

Q: Як прискорити завантаження вашого веб-сайту?
А: Купуйте швидший хостинг (більшість хостинг-компаній, що мають партнерську програму)

Q: Який найкращий телевізор для конференц-залу?
А: Я не знаю, але, сподіваюся, ви можете знайти його на Amazon!

Оглядові відео також поширені. Тепер, коли ви знаєте, як монетизувати відео YouTube без них AdSense або інші спам-методи, продовжуйте займатися відео маркетингом. Це може бути вигідніше, і люди не зненавидять вас за те, що ви розсипали їх рекламою! Просто переконайтеся, що ви дотримуєтесь відео інструкцій Youtube

Якщо у вас є питання щодо монетизації відео YouTube або афілійованого маркетингу, залиште мені рядок. Я радий допомогти. І якщо ви знайшли цей підручник корисним, будь ласка, подумайте, як йому поділитися.

Ура,
Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map