19 nejlepších tipů, jak urychlit WordPress (zvýšení rychlosti webu o 200%)

04.06.2020
PŘÍRUČKA PRO ZAČÁTEČNÍKY '19 nejlepších tipů, jak urychlit WordPress (zvýšení rychlosti webu o 200%)
0 23 мин.

Weby WordPress se snadno přizpůsobují, protože přicházejí s mnoha pluginy a motivy. Proto je dobré, že si během několika minut můžete vytvořit jakýkoli web. Negativní stránkou však je, že váš web lze snadno zpomalit, pokud jej optimalizujete dobře. Stejně jako jiné věci, také vyžaduje údržbu. Dobrá věc je, že můžete Zrychlete web WordPress snadno. Takže v tomto článku se budu věnovat 19 Nejlepší způsoby, jak zvýšit rychlost webu že podpořte své SEO.


Proč WordPress Site Speed ​​Matters pro SEO?

Podle mnoha uživatelů, SEO záleží pouze na použití správných klíčových slov ve vašem obsahu a vytváření zpětných odkazů, aby se váš web dostal tak, že váš web může být zařazen na vrchol žebříčku vyhledávačů. Jedním z nejdůležitějších faktů pro SEO, o které se nestarají, je „Rychlost webových stránek“

40% lidí opustí web, který trvá načtení více než 3 sekundy. Pomalý web nemá nikdo rád, i když na svém webu máte kvalitní obsah.

Podle Google, 1sekundové zpoždění odezvy na stránku může vést ke snížení konverzí o 7%. Podobně ztratíte pozici z výsledků vyhledávače.

V dubnu 2010 společnost Google oficiálně oznámila, že „zrychlení webových stránek je důležité – nejen pro majitele stránek, ale pro všechny uživatele internetu. V rámci tohoto úsilí dnes přidáváme do našich algoritmů pro vyhledávání nový signál: rychlost webu. Rychlost webu odráží, jak rychle web reaguje na webové požadavky. “

Jak zkontrolovat rychlost webových stránek?

K dispozici je mnoho nástrojů pro testování rychlosti webových stránek, které vám pomohou zlepšit a upravit rychlost webu. GTmetrix a Pingdom jsou nejlepšími nástroji pro kontrolu rychlosti testu webové stránky. Google také v roce 2010 spustil svůj vlastní Nástroj pro rychlost stránky. Odtud můžete zkontrolovat, co skutečně potřebujete optimalizovat a která funkce je příčinou problému.. 

Než začneš…

Důrazně doporučujeme, abyste z těchto nástrojů provedli test rychlosti- Statistiky Google PageSpeed, GTmetrix nebo Pingdom. Po testu si výsledky uložte do záložek nebo si udělejte snímek obrazovky. Poté proveďte následující metody, které jsou popsány níže, a poté znovu proveďte test rychlosti. Porovnejte tyto výsledky.

Takže je čas Zrychlete web WordPress.

19 nejlepších tipů, jak urychlit web WordPress

„(Zvyšte rychlost webu o 200%)“

Zvyšte rychlost webu

Obsah:

 1. Získejte dobrý webový hostitel
 2. Získejte prémiové téma
 3. Použití sítě pro doručování obsahu (CDN)
 4. Použijte plugin pro mezipaměť
 5. Optimalizace obrázků
 6. Povolte kompresi gzip
 7. Minifikujte HTML, CSS, JavaScript
 8. Využití mezipaměti prohlížeče
 9. Líné zatížení obrázky, videa, komentáře
 10. Zakázat zpětné sledování a pingbacky
 11. Zakázat Hotlinking
 12. Snížit požadavky HTTP
 13. Optimalizace databáze WordPress
 14. Omezit revize příspěvků
 15. Minimalizace přesměrování
 16. Aktualizujte WordPress
 17. Omezte zásuvné moduly WordPress
 18. Optimalizace domovské stránky
 19. Snižte rozměry obrázku

# 1 Přepněte na lepšího webového hostitele

Výběr lepšího webhostingu není snadný, protože je k dispozici tun webhostingové společnosti. Poskytují velmi levný hosting, dokonce 1,5 $ / pm. Takže obvykle maximum uživatelů začne používat webhostingu nižší kvality a ode dne začnou trpět. 

Můžete snadno vidět rozdíl mezi levným hostitelem a optimalizovaným hostitelem WordPress. Hosting WordPress přichází vhodnější, spolehlivější a dobře optimalizovanou Zrychlit tvoje webová stránka.

Podívejte se na náš Doporučený hosting WordPress, který je mnohem lepší než sdílený hosting.

Můj názor: Také jsme použili levný plán od Godaddy. Ale po několika dnech, když stránku obnovím třikrát najednou, se můj web používal offline (nedostatek zdrojů). Výběr perfektního webhostingu pro mě byl velmi obtížný, protože jsem měl nedostatek peněz. Mnohokrát jsem o tom hledal a nakonec koupil SiteGround Hosting. A teď jsem tak šťastný a můj web zůstává 100% online, nikdy jsem neviděl žádné prostoje. Podívejte se na recenze SiteGround.

Pokud chcete spravovat hosting WordPress, pak jděte na WPEngine.

Chci jít na SiteGround Chci jít na WPEngine

# 2 Použijte Solid Framework / Theme

WordPress přichází s tématem Twenty Fifteen, které je velmi lehké a načte se tak rychle. Pokud jde o blogování, vždy se chceme přizpůsobit podle vlastního výběru.

Pro spuštění obvykle používáme bezplatné téma. Ale jak váš provoz roste, raději přepněte na použití prémiového motivu, který je vytvořen s pevným rámcem. Můžete si snadno všimnout, že maximální volná témata mají určitá omezení při používání všech funkcí a někdy to váš web značně zpomalí.

Dobré prémiové téma však přichází vždy spolehlivé, přátelské k SEO, Zrychlete web WordPress a vytvořené profesionálními vývojáři. Musíte si také uvědomit, že všechna prémiová témata nejsou dobrá, protože existuje mnoho tématických společností, které přidávají další funkce, aby přilákaly více zákazníků tam, kde je jejich kvalita motivu velmi nízká.

Podívejte se na některá z našich doporučených WordPress Premium témat pro blogování. Používejte jej a nikdy se neohlédněte.

# 3 Začněte používat síť pro doručování obsahu (CDN)

Pokud nepoužíváte síť pro doručování obsahu (CDN), měli byste to hned použít Zrychlete web WordPress. CDN ukládá všechny statické soubory včetně HTML, CSS, JavaScript, Images atd. A doručuje divákům z jejich nejbližší oblasti. Například váš web hostovaný v regionu Florida (USA), když návštěvník navštíví vaši webovou stránku z Londýna (Spojené království), poskytne CDN návštěvníkovi všechny statické soubory..

Tímto způsobem se váš web načte tak rychle a ušetří také šířku pásma serveru. A to nemluvě, tímto způsobem můžete zvýšit rychlost webu.

Přečtěte si, 5 nejlepších poskytovatelů CDN k urychlení vašeho webu WordPress

Doporučujeme: Pokud hledáte CDN, pak vám navrhneme KeyCDN. Je to jeden z výkonných poskytovatelů CDN a můžete se snadno integrovat do svého WordPress. Má plány Pay as you go a cena začíná pouze od 0,04 $ / 1 GB.

# 4 Použijte plugin pro mezipaměť

Plugin pro mezipaměť umožňuje uživateli ukládat dočasné statické webové soubory na jeho zařízení. Když návštěvník navštíví vaši webovou stránku, prohlížeč zobrazí namísto použití původního webového serveru webový obsah z místního úložiště. Tímto způsobem můžete ušetřit šířku pásma a snížit tlak na webovém serveru.

Doporučujeme můžete použít W3 Total Cache Plugin. Je snadné používat a spravovat všechny typy funkcí mezipaměti. Viz Jak nastavit plugin W3 Total Cache pro WordPress.

Pokud nejste obeznámeni s W3 Total Cache, pak zkontrolujte další Cache Pluginy.

# 5 Optimalizace obrázků

Optimalizace obrázků je další důležitou součástí Zrychlování tvoje stránka. Pokud svůj web neoptimalizujete dobře, bude to trvat hodně času a obvykle se zvýší míra okamžitého opuštění.

Kromě toho je samostatná optimalizace obrázků časově náročná práce. Takže pomocí pluginu Optimizer můžete snadno optimalizovat všechny obrázky. Používáme ShortPixel optimalizovat obrázky a funguje dobře na všech typech obrázků. Podívejte se na 7 nejlepších pluginů pro optimalizaci obrázků pro WordPress pro zvýšení rychlosti webu.

Doporučujeme používat ShortPixel Image Optimizer. Může komprimovat všechny druhy obrázků bez ztráty kvality. Můžete také provést hromadnou kompresi.

# 6 Povolí kompresi gzip

Komprese gzip je metoda, která komprimuje všechny vaše webové soubory, poté se zmenší a odešle do prohlížeče. Pokud je například velikost stránky 500 KB, pak zkomprimuje vaše webové soubory a odešle pouze 50 KB. Tímto způsobem může tento proces zmenšit velikost stránky a zvýšit rychlost webu. Může také ušetřit 50% využití šířky pásma.

zkontrolujte kompresi gzip

Na obrázku výše vidíte, že jsem již komprimoval svou stránku a zmenšil 76% velikost stránky. Pokud jste povolili kompresi Gzip, můžete zkontrolujte kompresi Gzip.

Pokud nevíte, jak povolit kompresi gzipu, podívejte se na tento návod, jak povolit kompresi gzipu.

# 7 Minifikujte HTML, CSS, JavaScript

Každý web se načítá se spoustou souborů, které obsahují HTML, CSS a JavaScript atd. Většina souborů obsahuje zbytečné znaky. Když se tedy web načte, výrazně se prodlužuje doba načítání.

Minifikací HTML, CSS, JavaScript můžete zvýšit rychlost webu. Minifikace odstraní následující nepotřebné znaky:

 • znaky mezery
 •  nové řádky
 • komentáře
 •  blokovat oddělovače.

Existuje několik pluginů WordPress, pomocí kterých můžete snadno Minifikovat HTML, CSS, JS, Inline a Defer CSS. Automatická aktualizace je nejlepším pluginem pro Minifikaci všech těchto věcí.

Viz Jak minimalizovat HTML, CSS a JavaScript pomocí automatického doplňku plug-in.

# 8 Využití mezipaměti prohlížeče

Využití mezipaměti prohlížeče je pravidlo, které určuje, jak dlouho by prohlížeče měly uchovávat obrázky, CSS a JS lokálně. Prohlížeč musí pokaždé, když uživatel navštíví váš web, stáhnout úplné webové soubory, aby stránku správně zobrazil.

Využití mezipaměti prohlížeče umožňuje uživatelům ukládat na zařízení statický obsah. Viz Jak využít mezipaměť prohlížeče na WordPress. To také pomáhá Zrychlete web WordPress.

# 9 Použijte plugin Lazy Loading Plugin

Lazy Load je technika, která načítá obrázky, když je uživatelé prohlíží posouváním. Pokud například vaše stránka obsahuje 10 obrázků, načítání obvykle zabere hodně času. Takže Lazy Loading plugin načte ty obrázky, které jsou viditelné pro uživatele. Tímto způsobem můžete zvýšit rychlost webu a ušetřit šířku pásma.

S pluginem WordPress Lazy Loading můžete snadno líně načíst všechny obrázky, videa a dokonce i komentáře. Podívejte se na 7 nejlepších pluginů WordPress Lazy Loading Plugins.

# 10 Zakázat Trackbacky a Pingbacky

Trackbacky a Pingbacky mohou někdy způsobit pomalé stránky. To znamená, že váš web potřebuje další šířku pásma a čas, aby mohl správně načíst stránku / příspěvek. Přestože 99% Pingbacků je označeno jako SPAM. Kromě toho může také poškodit vaše SEO. 

Chcete-li na svém webu deaktivovat zpětné odkazy a pingbacky, přejděte na hlavní panel WordPress. Pak jděte na Nastavení> Diskuse a zrušit zaškrtnutí tuto možnost. 

Zakázat zpětné sledování a pingbacky

Přečtěte si, Jak zakázat trackbacky a Pingbacky?

Z ovládacího panelu WordPress můžete snadno Zakázat Pingbacks a Trackbacks.

Zastavení samočinných pokusů: Ale ve většině případů, když propojíte své blogové příspěvky nebo vytvoříte SEO na stránce, vaše stránky dostanou ping v rámci blogu. To je nazýváno „Self Pings“. Chcete-li zakázat self-ping, Stáhněte si tento plugin. Stačí jej aktivovat a začne pracovat. Vypnutím funkce Self Pings můžete Zvyšte rychlost webu.

# 11 Zakázat Hotlinking

Hotlinking také známý jako „Krádež šířky pásma“Přímo odkazuje na soubory jiných webových stránek, např. Obrázky, videa, mp3 atd. Například uživatel má rád svůj obrázek na webu a chce tento obrázek zobrazit na svém webu. Pokud uživatel přidá vaši úplnou adresu URL obrázku, aby tento obrázek zobrazil na svém webu, bude obrázek stažen z vašeho webu. To znamená, že když návštěvníci navštíví jeho web, obrázek použije šířku pásma vašeho serveru. Obvykle bude váš web pomalý.

To je opravdu špatné, pokud někdo ukradne vaši šířku pásma a na vašem webovém serveru máte omezenou šířku pásma. V důsledku toho možná budete muset zaplatit další peníze za rozšíření vaší šířky pásma.

Jak se toho zbavit “Hotlinking“, Musíte do svého přidat několik řádků .htaccess soubor.

PřepsatEngine on
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
RewriteRule \. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

Stačí přidat tyto řádky do souboru .htaccess, uložit a máte hotovo. Nikdo už nemůže ukrást vaši šířku pásma a na druhou stranu můžete Zrychlete web WordPress.

# 12 Snížit požadavky HTTP

HTTP požadavky jsou založeny na tom, kolik webových souborů máte. Když uživatel navštíví váš web, stáhne prohlížeč všechny soubory k zobrazení a záleží na tom, kolik informací na vašem webu máte. Tyto informace obsahují různé typy souborů, HTML, CSS, JS, pluginy, reklamy atd. A také záleží na tom, jak se váš web vyvíjel.

Snížit HTTP žádosti, můžete ze svého webu odstranit všechny nepotřebné prvky, snížit počet reklam a bannerů. Existují i ​​jiné způsoby, jak jsme se zmínili, je Minifikovat HTML, CSS, JavaScript.

Kromě toho můžete také snížit požadavek HTTP pomocí WordPress zapojit a zvýšit rychlost webu.

# 13 Optimalizace databáze WordPress

Když na svém webu provedete jakékoli změny, vytvoří se v databázi WordPress některé tabulky. Podobně se to stane, když nainstalujete jakékoli doplňky. Po odinstalaci pluginu však tato zbytečná data zůstanou v databázi. Podobně všechny vaše spamy a neschválené komentáře přidávají do databáze další zbytečné tabulky. Tímto způsobem je velikost vaší databáze zvýšil a načítání trvá déle.

Vyčištěním všech těchto nepotřebných dat můžete výrazně snížit velikost databáze a můžete Zrychlete web také. 

WP-Sweep je nejlepší plugin pro Vyčistěte databázi WordPress. Odstraní veškerá nepotřebná data, např. koše / neschválené / spamové komentáře, zastaralá data, pingbacky, trackbacky a přechodné možnosti, jejichž platnost vypršela, jediným kliknutím. Obvykle můžete zvýšit rychlost webu.

Viz Jak optimalizovat databázi WordPress.

# 14 Omezte revize příspěvku WordPress

Kdykoli upravíte nebo uložíte svůj blogový příspěvek, WordPress automaticky uloží všechny revize do databáze. Například jste svůj příspěvek upravili 5krát, takže WordPress uloží celkem 6 revizí do databáze. Nyní si pomyslete, pokud je každá z vašich příspěvků na blogu 100 KB a upravili jste ji 5krát. Takže celkem 500 KB budou uloženy do vaší databáze. A pokud máte celkem 20 příspěvků na blogu a udělali jste totéž jako u jiných příspěvků na blogu, bude celková velikost revizí 500 × 20 = 10 000 KB = 10 MB

Chcete-li omezit revize vašich příspěvků na blogu, můžete použít tento plugin. Tento plugin vám umožňuje snadno omezit revize vašeho blogového příspěvku / stránky. Nejprve jej aktivujte a z nastavení můžete ovládat příspěvky, revize stránek.

# 15 Minimalizace přesměrování

Minimalizací přesměrování můžete zvýšit rychlost webu WordPress.

Když návštěvník zadá adresu URL vašeho webu přidáním adresy www nebo jiné než www, WordPress se pokusí vyhledat správnou adresu URL a přesměruje uživatele na konkrétní stránku. Pokud nastavíte svůj web tak, aby se vyřešil pomocí HTTPS, bude to složitější. Tím zkomplikujete a vynutíte přesměrování veškerého provozu z HTTP na HTTP s předponou HTTPS. Tento proces obvykle trvá navíc, než je obvyklé.

Na minimalizovat přesměrování ve WordPress, ujistěte se, že se vaše doména řeší pouze s jedním přesměrováním a nikdy nevytvářejte zbytečná přesměrování sama. Některé z nejlepších struktur domén nejvyšší úrovně, které se vyřeší bez přesměrování.

„Http://example.com nebo http://www.example.com

https://example.com nebo https://www.example.com “.

# 16 Aktualizujte WordPress

Jeden z hlavních faktů pro Urychlení webu WordPress je udržovat WordPress aktualizovaný. Většina uživatelů se o novou verzi WordPressu opravdu nestará a nadále používá starší verzi WordPress. 

Pokud se někdy podíváte na changelog, všimnete si, co se změnilo a jaké nové funkce jsou v nové verzi obsaženy. Kromě toho starší verze WordPress může obsahovat objekty zranitelnosti, které jsou škodlivé pro váš web. Takže v nové verzi aktualizace jsou všechny věci opraveny a zvýšit rychlost webu.

Podobně musíte aktualizace pluginů WordPress taky.

Můžete aktualizovat na nejnovější verzi WordPress přímo z ovládacího panelu, ale vytvořte zálohu nejprve ze svých souborů a databáze. V případě, že si nepřejete aktualizovat na hlavním panelu WordPress, můžete požádat o poskytovatel hostingu udělat od jejich konce, nebo můžete povolit Automatická aktualizace funkce z vašeho hosting cPanel.

# 17 Snižte zásuvné moduly WordPress

Když spustíme náš nový web, instalujeme různé typy pluginů bez znalosti jeho funkčnosti. Když to nefunguje podle našich očekávání, obvykle tento plugin odinstalujeme. Tímto způsobem je v naší databázi uloženo mnoho nepotřebných objektů a jejich reakce bude pomalejší. Již jsme zmínili, jak odstranit všechny nepotřebné objekty z databáze a zrychlit web.

Podobně může mít příliš mnoho pluginů vliv na výkon vašeho webu a prodloužit dobu načítání. Ponechte si tedy ty pluginy, které jsou pro váš web nesmírně užitečné, nebo je odinstalujte. Zde je seznam 20 nejlepších a užitečných seznamů pluginů WordPress, které jsou nezbytné pro každý Blogger.

# 18 Optimalizace domovské stránky

Na Zrychlete web WordPress, měli byste vždy optimalizovat svou domovskou stránku a další stránky. Pokud zkontrolujete rychlost načítání stránek, uvidíte, že se načítání načítá pomalu, i když používáte dobrého hostitele webu. 

Chcete-li to optimalizovat, měli byste provést několik jednoduchých kroků, tj .:

 • Omezte vyskakovací okna ze své stránky nebo naplánujte jejich čas, který se objeví po několika sekundách.
 • Omezte reklamy.
 • Odstraňte doplňky, které využívají větší šířku pásma.
 • Udržujte část své hlavičky čisté, líné načítání obrázků a videí.
 • Udržujte 4-5 příspěvků, které se zobrazí na domovské stránce.
 • Nepoužívejte tlačítko sociální sdílení na domovské stránce.
 • Odstraňte externí skripty.

Optimalizací své stránky můžete výrazně zvýšit rychlost webu.

# 19 Snižte rozměry obrázku

Pokud nepoužíváte zboží, obrázky s velkými rozměry zpomalují rychlost načítání Spravované hostování WordPress. Nejprve tedy musíte použít obrázky s nízkými rozměry. Také se liší v závislosti na motivu. Například z našich možností motivu můžeme použít obrázky s nízkým i plným rozměrem.

Můžete jednoduše přejít na naši domovskou stránku a zkontrolovat, zda všechny použité obrázky mají velmi nízký rozměr (370 × 290) pixelů. Se správnou optimalizací obrazu mohou obrázky menší velikosti zvýšit rychlost webu.

Závěr

V tomto tutoriálu jsme ukázali Jak zrychlit web WordPress. Pokud jste rychlost svého webu zkontrolovali dříve, jak jsme se zmínili výše, nyní vidíte, že se výsledek zlepšil a načítání vašeho webu se pod 1,5 sekundy.

Ale na zvýšit rychlost webu A Spravovaný hostitel WordPress, CDN, téma jsou nutností, protože automobil potřebuje výkonný motor, dobrého řidiče a dobrou cestu, aby mohl běžet rychleji. To je první a poslední věc, kterou děláme. Zapomínáme, že web WordPress potřebuje také optimalizaci, protože auto potřebuje údržbu.

Pokud tento tutoriál pomůže Zvyšte rychlost webu WordPress, prosím podělte se o to Facebook, Cvrlikání, Google+. Pokud máte jakýkoli dotaz nebo názor na web Speed ​​UpWordPress, napište prosím komentář níže.

Související články,

 • 5 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress pro stránky s vysokým provozem
 • 7 nejlepších prémiových témat WordPress pro bloggery (vydání 2017)
 • Jak vyčistit databázi WordPress pomocí pluginu WP-Optimize
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector