12 кращих плагінів WordPress для безпеки вашого веб-сайту

04.06.2020
ПЛУГІНІ '12 кращих плагінів WordPress для безпеки вашого веб-сайту
0 16 мин.

WordPress – найпопулярніша система управління контентом (CMS), і зараз вона працює над 30% веб-сайтів у світі. Хоча він швидко зростає, хакери переважно орієнтуються на веб-сайти WordPress. Як власник сайту, ви не хочете, щоб хакери руйнували ваш веб-сайт. Жоден веб-сайт не на 100% безпечний, але ви завжди можете посилити безпеку свого веб-сайту, наприклад, ви можете дотримуватися рекомендацій щодо безпеки WordPress та використовувати плагіни безпеки WordPress, щоб стежити за тим, що відбувається на вашому сайті.


Сам WordPress – це безпечна платформа, і розробники постійно надсилають оновлення для підвищення її безпеки та додавання додаткових функцій. Але встановлення сторонніх плагінів або тем робить WordPress вразливим. За інформацією Wordfence, найпоширеніший спосіб хакерів отримати несанкціонований доступ до сайту WordPress – через плагіни.

2 (1)

Джерело зображення: WordFence

Якщо хакери якось отримують доступ до вашого веб-сайту, вони можуть легко переглядати файли вашого веб-сайту, базу даних і можуть зруйнувати інші тисячі веб-сайтів на веб-сервері. Кілька днів тому Securi виявив шкідливе програмне забезпечення SoakSoak, яке компрометувало понад 100 000+ веб-сайтів WordPress, використовуючи вразливість у плагіні. Після того, як веб-сайт зламаний, хакери зазвичай залишають свій слід, щоб вони могли легко знову зайти на ваш веб-сайт, який неможливо виявити.

На щастя, доступні різні види плагінів безпеки WordPress, які допоможуть вам виявити та усунути всіх вразливих сторін на вашому сайті WordPress. Мало того, ці плагіни безпеки також можуть захистити ваш сайт WordPress від хакерів, перевірити наявність шкідливих програм на вашому веб-сайті, зупинити жорстоку атаку, спостерігати за поведінкою глядачів вашого сайту в режимі реального часу, блокувати спам-IP адреси та багато іншого. 

У цій статті ми обговоримо 12 найкращих плагінів безпеки WordPress, які допоможуть захистити ваш веб-сайт від хакерів.

12 кращих плагінів безпеки WordPress

Є багато служб безпеки та плагінів WordPress, але ми обираємо найкращі. Ці плагіни безпеки пропонують широкий спектр функцій, які захищають ваш сайт WordPress від хакерів.

Деякі плагіни безпеки безкоштовні, а деякі – платні. Додатки до безкоштовної версії мають дуже обмежені можливості, і для використання їх повної функціональності вам потрібно перейти на платну версію. Для оновлення знадобиться кілька доларів, але ви знаєте, що безпека – це найважливіша річ веб-сайту. Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до свого блогу та онлайн-бізнесу, вам слід використовувати будь-який із цих плагінів безпеки сьогодні.

1. Безпека Securi

Securi – один з найкращих плагінів безпеки, доступних для WordPress. Цей плагін пропонує різноманітні функції безпеки, які допоможуть вам запобігти зловмисному програмному продукту не пошкодити ваш веб-сайт, такі як: аудит діяльності безпеки, моніторинг цілісності файлів, моніторинг чорного списку, дії після виходу з безпеки та багато іншого.

Securi

Ваш сайт зламаний? Не хвилюйся Securi є для вас. Вони очистять ваш зламаний веб-сайт і відновлять ваш сайт всього за пару годин. Якщо ваш сайт потрапив у чорний список від Google або будь-якої антивірусної компанії, Securi допоможе вам видалити попередження з чорного списку. Їх потужний інструмент виявлення зловмисного програмного забезпечення також видалить усі ін’єкції зловмисного коду на вашому веб-сайті та базі даних.

Найкращі характеристики Securi:

 • Securi видаляє зловмисне програмне забезпечення з веб-сайту та запобігає майбутнім взломам веб-сайтів
 • Якщо ваш сайт потрапив у чорний список у Google, Securi допоможе вам видалити попередження про чорний список
 • Це зупинить грубу атаку та DDoS-атаку на ваш сайт
 • Коли їх система виявить зловмисний бот або хакерський інструмент, який намагається атакувати ваш сайт, він автоматично блокує їх
 • Ви отримаєте миттєве повідомлення електронною поштою, якщо Securi виявить на вашому веб-сайті щось не так
 • Якщо ваш веб-сайт викрадений, Securi допоможе відновити ваш сайт
 • Securi пропонує безкоштовний сертифікат SSL, щоб гарантувати безпеку всіх конфіденційних даних
 • За допомогою інструментів безпеки вони також забезпечують високу продуктивність CDN сервіс
 • Їх підтримка клієнтів доступна 24 × 7 через чат, телефон та електронну пошту

2. Безпека iTheme

iTheme Security, раніше відомий як Better WP Security, є ще одним чудовим плагіном безпеки WordPress. Плагін безпеки iTheme забезпечує 30+ функцій захисту, щоб захистити ваш сайт WordPress від зловмисних атак. Використовуючи плагін безпеки iTheme, ви можете додати спроби обмеження входу в WordPress, тому якщо хтось спробує увійти, вгадавши ваш пароль, він буде автоматично заблокований. Це хороший приклад запобігання жорстоким атакам.

Плагін безпеки iTheme

Якщо хтось може отримати доступ до вашого сайту і намагається змінити або видалити будь-який файл, цей плагін негайно повідомить вас електронною поштою про те, що на вашому сайті щось змінилося. Іноді погані боти перевіряють наш сайт на вразливості та створюють тонни 404 сторінки помилок, що погано для вашого веб-сайту SEO, плагін безпеки iTheme автоматично блокує ці спам-IP адреси.

Плагін безпеки iTheme змушує користувачів WordPress використовувати надійний пароль. Ви можете змінити URL-адресу для входу в WordPress за замовчуванням, щоб атаки не знали, де їх шукати. Крім того, ви можете зробити резервну копію свого сайту за допомогою iTheme Security.

Цей плагін є безкоштовним, і ви можете завантажити його з каталогу плагінів WordPress.org. Ви можете отримати iTheme Security Pro, якщо хочете використовувати всі основні функції безпеки, необхідні для вашого сайту. Плагін Pro версія коштує 80 доларів для двох сайтів, і це було б чудовою інвестицією для підвищення безпеки вашого сайту.

Найкращі функції iTheme Security:

 • iTheme щодня контролює ваш веб-сайт щодо зловмисного програмного забезпечення
 • Ви можете додати Google reCaptcha до своєї сторінки входу, реєстрації, щоб захистити свій сайт від спамерів
 • Ви можете посилити свою сторінку входу, додавши двофакторну систему аутентифікації
 • Ви можете відстежувати, коли користувачі редагують вміст, входять і виходять
 • Безпека iTheme запобігає жорстокій атаці, забороняючи користувачам занадто багато невдалих спроб входу
 • Примушуйте всіх облікових записів користувачів додавати надійний пароль
 • Ви можете використовувати ввімкнути “режим відключення”, що означає, що протягом певного часу користувачі не зможуть увійти на ваш сайт
 • Він видаляє інформацію заголовка RSD та перейменовує обліковий запис адміністратора
 • і набагато більше…

3. Захищеність від зловживань

MalCare – це повне рішення безпеки WordPress, на створення якого пішло 2 роки. Він був розроблений після аналізу понад 240 000 веб-сайтів WordPress і використовує цей колективний інтелект для захисту сайту WordPress від зловмисних програм, хакерів та іншого. Найкраща частина – вона побудована на AI-технології, яка завжди вчиться і вдосконалюється.

Недоліки

MalCare оснащений цілим рядом функцій, що свідчить про те, що він був розроблений як комплексне рішення безпеки. Це дві найважливіші особливості: Сканер та Очисник. Автоматизований сканер MalCare виявляє найскладніші і найменші радіолокаційні програми. Він використав понад 100 сигналів, щоб запобігти обходу шкідливого програмного забезпечення. Очисник видаляє зловмисне програмне забезпечення, як тільки вони виявляються.

Найкращі характеристики безпеки Malcare:

 • Потужний сканер, який виявляє нові та складні шкідливі програми.
 • Простий у користуванні очищувач, який знищує всі сліди шкідливих програм.
 • Брандмауер, який забороняє погані IP-адреси та запобігає шкідливим спробам входу, які роблять боти.
 • Керування користувачами та оновлення плагінів, тем, WordPress Core декількох веб-сайтів з однієї інформаційної панелі.
 • White-labelingMalCare дозволяє продемонструвати наш сервіс під власним геніальним брендом. Клієнтська звітність допомагає створювати детальні звіти про безпеку.
 • А звичайні резервні копії (на основі BlogVault) надають вам доступ до 365 днів резервного копіювання.

4. SecuPress

SecuPress це нещодавно запущений плагін безпеки WordPress, який налічує понад 10 000 активних установок і продовжує зростати. Як і інші плагіни безпеки WordPress, він має купу корисних функцій. Цей плагін оснащений чистим і красивим інтерфейсом користувача, який показує всілякі подробиці безпеки.

SecuPress

SecuPress – це безкоштовний плагін безпеки для WordPress, а плагін безкоштовної версії включає захист ключів безпеки, заблоковані IP-адреси, префікс бази даних змін, основний брандмауер, вхід Anti Brute Force тощо. Плагін преміум-версії оснащений чудовими функціями безпеки. Якщо у вас немає часу проводити щотижневі сканування, ви можете запланувати сканування за допомогою SecuPress Pro.

Використовуючи SecuPress, ви можете запустити аудит безпеки вашого WordPress сайту, і плагін може вирішити проблеми. Він перевіряє майже всі види безпеки та запитує вас, що вжити. Він також додає двофакторну автентифікацію на вашу сторінку входу. Він виявляє встановлені вами теми WordPress та плагіни, які є вразливими або містять зловмисний код. Якщо він виявить щось шкідливе, воно надішле вам сповіщення електронною поштою.

Найкращі функції плагін безпеки SecuPress:

 • SecuPress регулярно сканує ваш сайт
 • Він має потужний брандмауер, який зупиняє всі види вхідних запитів
 • Він захищає ваші ключі безпеки та блокує погані боти
 • Він виявляє ваші теми WordPress та плагіни для зловмисного коду
 • Ви можете створити власний аудит безпеки та виправити ті важливі проблеми
 • Ви можете додати 2FA на свою сторінку входу
 • Цей плагін дозволяє створити резервну копію вашої бази даних та файлів і дозволяє завантажити їх
 • Ви можете запланувати сканування та резервне копіювання шкідливих програм

5. Безпека Wordfence

Wordfence – найпопулярніший плагін безпеки WordPress. Він має понад 2+ мільйонів активних встановлень і плагін з найвищим рейтингом. Як і інші плагіни безпеки WordPress, Wordfence додає брандмауер веб-додатків, який виявляє та блокує шкідливий трафік. Їх потужний інструмент сканування зловмисного програмного забезпечення перевіряє основні файли, теми та плагіни вашого веб-сайту, і якщо він виявляє зловмисний код у вашій стороні, він негайно надсилає вам повідомлення електронною поштою.

Плагін безпеки Wordfence

За допомогою Wordfence ви можете відстежувати поточний трафік свого сайту, хакерські спроби, включаючи їх походження, IP-адресу, те, що і скільки часу вони проводять на вашому сайті і т. Д. Їх безкоштовна версія Wordfence плагін постачається з функцією фільтра спаму для коментарів, як Akismet. Він також захищає ваш сайт від жорстоких атак, обмежуючи спроби входу.

Wordfence – плагін Freemium. За допомогою додатка безкоштовної версії ви отримаєте брандмауер веб-додатків, сканер зловмисного програмного забезпечення, переглянете заблоковані спроби вторгнення та деякі інші функції. Плагін преміум-версії коштуватиме 8,25 долара на місяць, і ви отримаєте більш потужні функції безпеки, такі як подача оборони в режимі реального часу, блокування країни, двофакторна автентифікація тощо.

Кращі функції безпеки Wordfence:

 • Їх брандмауер веб-додатків блокує шкідливий трафік
 • Ви можете бачити оновлення підписів зловмисного програмного забезпечення в реальному часі з каналу захисту потоку
 • Якщо хтось вніс будь-які зміни на ваш сайт, Wordfence перевіряє всі файли, включаючи плагіни та теми з оригінальною версією, та повідомляє вас електронною поштою
 • Він щодня відстежує ваш сайт за відомими проблемами безпеки та надсилає вам попередження, якщо щось підозріле
 • Ви можете перевірити, чи ваш сайт потрапив у чорний список за шкідливу діяльність
 • Якщо будь-який сайт IP збирає спам, ви можете отримати детальну інформацію про IP та заборонити IP-адресу

Спробуйте плагін безпеки Wordfence

6. Безпека все в одному WP & Брандмауер

Безпека все в одному WP це ще один чудовий плагін безпеки WordPress, і він абсолютно безкоштовний. Хоча він на 100% безкоштовно, але пропонує багато розширених функцій безпеки. Плагін All In One Security використовує систему оцінювання точок безпеки і повідомляє про те, яку функцію безпеки потрібно включити. Брандмауер їх безпеки класифікований на 3 рівні, і ви можете застосувати будь-яке правило брандмауера, виходячи з ваших потреб. 

Все в одному плагіні безпеки WP

Цей плагін визначає, чи користувач використовує стандартне ім’я користувача “admin” та допомагає вам змінити значення, яке ви хочете. Як і безпека iTheme, їх інструмент захисту пароля дозволяє вам та вашим користувачам використовувати надійний пароль. Коли користувачі досягають декількох невдалих спроб входу, цей плагін миттєво блокує ці IP-адреси, і вам надійде сповіщення. На інформаційній панелі WordPress ви можете детально переглянути список заблокованих користувачів. Якщо ви не хочете, щоб ваші користувачі входили в систему, ви можете змусити вийти з системи всіх користувачів. Ви навіть можете відстежувати активність усіх своїх користувачів.

Якщо хакер отримує несанкціонований доступ до вашого сайту WordPress і щось змінює, їх інструмент сканування виявлення файлів попередить, що файл хтось змінив. Потім ви можете увійти на свій сайт і побачити, які зміни були.

Найкращі функції безпеки в одному WP & Брандмауер

 • Їх безпека та брандмауер використовують багаторівневий рівень захисту, тому ви можете застосовувати будь-які рівні брандмауера, не порушуючи свій сайт
 • Цей плагін визначає, чи користувач використовує дуже поширене ім’я користувача та пароль, про які легко здогадатися
 • Їх функція блокування входу забороняє всі IP-адреси, які викликають грубі атаки
 • Додайте капчу на сторінку входу та форму забутого пароля
 • Ви можете змінити префікс WP за замовчуванням
 • Він додає додатковий захист шару до вашого PHP-коду, відключивши параметр редагування файлів на інформаційній панелі WordPress
 • Якщо ви хочете захистити свій вміст від крадіжки вмісту, ви можете легко відключити клацання правою кнопкою миші
 • і набагато більше…

Спробуйте все в одному плагіні безпеки

7. Google Authenticator – двофакторна автентифікація

Використовуючи двофакторну автентифікацію, ви додаєте додатковий рівень захисту до входу в WordPress від зловмисників. Якщо ваш плагін безпеки WordPress не забезпечує двофакторну автентифікацію, то я рекомендую вам цей плагін.

Якщо ви використовували будь-які інші служби Google, які потребують двоетапної перевірки, то ви вже знаєте, як працює цей процес. Після встановлення плагіна Google Authenticator WordPress вам потрібно встановити його та вибрати будь-який двофакторний метод аутентифікації, який ви хочете використовувати. Після цього вийдіть із інформаційної панелі адміністратора WordPress та з наступного входу, вам буде запропоновано використовувати мобільний додаток Google Authentator для входу. 

Google Authenticator

Безкоштовна версія Плагін аутентифікатора Google постачається з різними методами аутентифікації, такими як Google Authenticator, QR-код, натискання сповіщень, програмний маркер, питання безпеки, OTP через SMS тощо. Ви можете встановити кілька варіантів входу, і ви можете перенаправляти користувачів після входу..

Плагін преміум-версії оснащений більш корисними функціями, і ви можете використовувати його для свого багатосайтового сайту. Ви можете вибрати різні способи аутентифікації для користувачів.

Кращі функції Google Authenticator

 • Цей плагін додає двофакторну автентифікацію під час входу
 • Доступні різні методи аутентифікації
 • Доступно кілька варіантів входу
 • Підтримується багато сайтів
 • Ви можете вибрати будь-який конкретний метод аутентифікації для користувачів
 • OTP через електронну пошту, OTP через SMS, підтвердження електронної пошти доступні

Спробуйте плагін Google Authenticator

8. Барбекю: Блокуйте погані запити

Блокуйте погані запити це чудовий плагін безпеки WordPress, який захищає ваш сайт від шкідливих запитів URL-адрес. BBQ сканує вхідний трафік і автоматично блокує всі шкідливі запити, такі як eval (, base64_ та інші довгі рядки запитів. 

Блокуйте погані запити

На відміну від інших плагінів безпеки WordPress, він не потребує додаткових налаштувань. Це означає, що після встановлення цього плагіна він почне власну роботу. Цей плагін доступний у безкоштовній та преміум-версії. Плагін платної версії забезпечує кращу безпеку та контроль. Використання Барбекю Pro version плагіном, ви можете повністю налаштувати брандмауер свого веб-сайту, відключити BBQ для входу в систему користувачів, встановити власний код статусу, легко додати / редагувати / видалити будь-які правила тощо. 

Плагін для версії Pro коштує всього 20 доларів, і він включає всі функції, і ви отримаєте оновлення протягом життя та основну підтримку.

Кращі характеристики блокувати погані запити

 • Цей плагін простий у використанні і не потребує конфігурації
 • Він сканує весь вхідний трафік і блокує погані запити
 • Він також блокує атаки ін’єкцій SQL
 • Він використовує вдосконалений захист брандмауера 5G, 6G
 • Сумісний з іншими плагінами безпеки WordPress

9. IP Geo Block

По мірі зростання вашого веб-сайту, існує багато способів, як хакери намагаються конфліктувати з вашим сайтом, щоб отримати несанкціонований доступ до вашого веб-сайту. Хакер зазвичай використовує різні IP-адреси для запуску грубої атаки, і зазвичай його важко виявити. Так ось і приходить IP-блок блоку IP Плагін WordPress.

Цей плагін захищає ваш сайт від нападу на форму входу, XML-RPC та адміністратор. Він також блокує спам про коментарі, відсилки та пінгбеки, сильну атаку з боку небажаних округів.

IP-блок блоку IP

Якщо ви продаєте продукти в Інтернеті в місцевому просторі і не хочете відвідувачів інших країн, ви можете заблокувати інші країни за допомогою цього плагіна. Цей плагін використовує функцію «WordPress-Zero Day Exploit Prevention», що означає, що плагін виявить зловмисний доступ до вашого сайту, він заблокує їх навіть із дозволених країн. Цей плагін також функціонує для блокування певних типів атаки, таких як CSRF, SQLi, а також виявляє, чи містить ваш плагін вразливість.

Кращі особливості IP Geo Block

 • Захищає вашу форму реєстрації та XML-RPC від нападів грубої сили
 • Він використовує функцію запобігання експлуатації WordPress-Zero Day Exploit і може блокувати будь-який шкідливий доступ навіть із дозволених країн
 • Ви можете заблокувати будь-які певні країни
 • Він також блокує поганих ботів та сканерів

Спробуйте плагін IP Geo Block

10. Сховай мій WordPress

Сторінка входу є однією з важливих частин веб-сайту, оскільки хакери в основному націлені на нього. Щоб захистити свою сторінку входу, ви можете приховати URL-адресу входу для адміністратора WordPress, щоб зловмисники не змогли знайти, де перевірити.

Сховати мій WordPress є гарним плагіном WordPress для захисту вашого веб-сайту, приховуючи адміністратора WordPress та вхідні URL-адреси від ботів. Плагін безкоштовної версії має дуже обмежені функції та не працює для багатосайтових сайтів. Плагін Pro версія коштує 23 долари та включає в себе ще багато функцій захисту.

Сховати мій WordPress

Використовуючи цей плагін, ви можете змінити свій плагін і назву теми. Ви можете створити власний шлях, що включає WordPress, вміст, завантаження тощо. Таким чином хакери не зможуть знайти, використовуєте ви WordPress чи ні. Це також не виявлено на темі WordPress та інструменті для перевірки плагінів.

Найкращі характеристики Hide My WP:

 • Ви можете змінити URL-адреси wp-admin та wp-login
 • Ви можете випадково змінити назву плагінів і тем
 • Ви можете створити спеціальний шлях для своїх плагінів WordPress, тем, завантажень, категорії
 • Він може приховувати класи wp-image та wp-post
 • Він вимикає скрипти маніфесту WLW, доступ до інтерфейсу API
 • Це запобігає нападкам на грубу силу, атак ін’єкцій SQL та сценаріїв міжміських сайтів

Спробуйте приховати мій WordPress PRO

11. WPS Сховати вхід

Багато разів хакер використовує нашу сторінку входу, щоб здійснити грубу атаку, коли вони намагаються отримати різні комбінації “ім’я користувача” та “пароль”, щоб отримати доступ до нашого сайту. Якщо ваш пароль слабкий та використовується ім’я користувача “admin” за замовчуванням, то ваш сайт може легко зламатись. Перш за все, вам слід змінити ім’я користувача адміністратора за замовчуванням і використовувати складний пароль. Ще один спосіб убезпечити свою сторінку входу – приховати її. 

WPS Сховати вхід

Змінюючи або приховуючи вашу сторінку входу в WordPress, зловмисники не змогли знайти вашу сторінку входу. Типовою адресою для входу в WordPress є “domain.com/wp-admin”, і ви можете змінити URL на все, що завгодно, наприклад, “domain.com/my$$site6”. Але вам завжди потрібно пам’ятати нову URL-адресу для входу в WordPress, або ви можете записати її деінде.

Найкращі характеристики WPS Hide Login:

 • Ви можете легко змінити URL для входу в WordPress
 • Це зупиняє ваш сайт від жорстоких атак

Завантажити WPS Hide Login

12. Заголовки HTTP

Заголовок HTTP

У wordpress є кілька заголовків для спілкування з сервером та браузером. Заголовок повідомляє серверам, як отримати звіт і браузеру, як відображати звіт і відповідати даними. Наприклад, у вас є веб-форма, і в кінці у вас є кнопка під назвою SUBMIT. Якщо він працює з JavaScript і якщо теги javascript присутні в заголовках HTTP, то за допомогою кількох методів хакери можуть змінити дію кнопки.

Використовуючи плагін HTTP Headers WordPress, ви можете контролювати всі заголовки HTTP, повернені вашим блогом або веб-сайтом. Цей плагін абсолютно безкоштовний, і ви можете налаштувати так, як вам хочеться.

Завантажте плагін HTTP Headers

Висновок

Плагіни безпеки є важливими, коли мова йде про безпеку WordPress. Використовуючи плагін безпеки WordPress, він постійно контролює наш сайт і виявляє, чи щось не так на нашому сайті. Він також запобігає найпоширенішим атакам, таким як жорстокі атаки, DDoS-атаки, XML-RPC-атаки тощо. Але плагін безпеки може легко його виявити і повідомити про це через сповіщення електронною поштою.

Крім того, якщо ви ведете багатоавторний блог або бізнес-сайт, де автори чи редактори мають право публікувати, редагувати чи видаляти статті. Ви не можете зрозуміти, чи користувач намагається зламати ваш сайт, або яка його діяльність. Але хороший плагін безпеки WordPress може легко контролювати все, що відбувається на вашому сайті.

У цій статті ми обговорили 12 найкращих плагінів безпеки WordPress, які можуть допомогти захистити ваш сайт. Вам не потрібно використовувати всі плагіни. Але ви можете спробувати будь-яку з них, і якщо вам подобається, дотримуйтесь плагіна. Буде краще, якщо ви перейдете на плагін преміум-версії, оскільки вони надають більше функцій безпеки та підтримки.

Використовуєте WordPress? Які плагіни безпеки WordPress ви використовуєте? Я пропустив плагін, щоб згадати? Повідомте нас у коментарі. Якщо ви вважаєте цю статтю корисною, діліться нею з друзями.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector