20 кращих плагінів WordPress 2017: важливі для професійних блогерів

Якщо ви нещодавно завели блог за допомогою WordPress, то це стало великим головним болем Кращі плагіни WordPress. Оскільки WordPress містить майже 48 000 плагінів, і важко знайти, який з них ідеально підходить для вашого сайту. Ось чому ми зібрали кілька найкорисніших та найпоширеніших плагінів WordPress, які є важливими для кожного власника веб-сайту.


Встановлення занадто багато плагінів істотно створює напругу у вашій базі даних, що збільшує час завантаження вашого сайту. Таким чином, щоб ваш сайт був повністю оптимізованим, видаліть непотрібні плагіни та часто очищайте свою базу даних WordPress. У цій статті ми перерахували 20 Кращі плагіни WordPress які є основними для кожного професійного блогера.

[clickToTweet tweet = ”” 20 кращих плагінів WordPress для професійних блогерів ”” quote = ”” 20 найкращих плагінів WordPress для професійних блогерів ”” тема = ”style3 ″]

20 кращих плагінів WordPress (вибраний експерт)

№1 Yoast SEO

Плагін Yoast WordPress

Йоаст – найкращий SEO-плагін для WordPress. Якщо ви нещодавно завели блог, цей плагін допоможе вам класифікувати свій сайт у пошукових системах. Після активації потрібно встановити цей плагін.

Цей плагін дозволяє генерувати файл XML-карти, необхідний для подання мапи сайту блогу на пошукову консоль Google. Ви також можете змінити структуру свого веб-сайту з налаштувань плагіна.

Крім того, їх попередній перегляд фрагментів допомагає покращити вміст SEO доброзичливий. Наприклад, він покаже вам або заголовок вашої публікації занадто довгий, або занадто короткий, чи має ваш мета-опис сенс у контексті результату пошуку та що Фокусне слово що ви хочете класифікувати в пошукових системах. Отже, цей плагін WordPress гідний для вашого сайту та дуже рекомендується.

№2 Акісмет

WordPress плагіни

Якщо ви переглянете розділ коментарів у WordPress, ви побачите, що є багато коментарів, які мають бути затверджені. Можливо, ви дуже раді, оскільки отримуєте коментарі на своєму сайті. Але насправді 99% коментарів – СПАМ. Вони намагаються отримати зворотні посилання з вашого сайту. Отже, ось приходить Плагін Akismet запобігти SPAM коментарі для сайту WordPress.

Після встановлення Akismet потрібно увійти у свій обліковий запис WordPress.com, необхідний для активації. Тоді вам потрібно це налаштувати. Ось підручник Як налаштувати плагін Akismet.

Тепер ви бачите, що ці коментарі позначені як СПАМ. Akismet перевіряє ваші коментарі щодо веб-сервісу Akismet, щоб перевірити, чи виглядають вони як спам чи ні, і дозволяє вам переглянути спам. Ви можете помітити це на екрані “Коментарі” вашого блогу.

№ 3 Builder сторінок від SiteOrigin

Конструктор сторінок від SiteOrigin

Page Builder від SiteOrigin – найпопулярніший плагін для створення веб-сторінок у WordPress. Це дозволяє створювати приголомшливі цільові сторінки, і для цього вам не потрібні якісь навички кодування. Цей плагін постачається з пакетом пакетів, який надає більше можливостей.

Цей плагін працює на публікаціях, сторінках, а також підтримує редагування в реальному часі. Цей інструмент дозволяє переглядати вміст і редагувати віджети в режимі реального часу. Крім того, він працює зі стандартними віджетами WordPress і надає додаткові варіанти віджетів, щоб ви завжди знаходили потрібний вам віджет.

№4 Jetpack

Jetpack

Jetpack є одним із Кращі плагіни WordPress. Коли ви вперше встановите WordPress, ви побачите, що вже встановлені два плагіни. Jetpack є одним з них і має понад 1+ мільйонів активних встановлень. 

Це єдиний плагін, який постачається з багатьма функціями. Більшість користувачів називають плагін “Все в одному”, оскільки він надає вам:

 • Статистика сайту та аналітика
 • можна виділити пов’язані публікації
 • може захистити ваш сайт від нападу грубої сили
 • може відслідковувати час простою та моніторингу
 • Підписки по електронній пошті
 • та багато іншого…

За допомогою пункту “Автоматичний обмін” ви можете зв’язати свій сайт з Facebook, Twitter, Google+, Linkedin тощо, щоб, коли ви публікуєте нову публікацію, вона автоматично ділилася вашою публікацією в блозі на цих соціальних сайтах.

Хоча більшість функцій та послуг Jetpack безкоштовні, вони також надають платні функції. Платні функції включають в себе розширені послуги з безпеки та резервного копіювання, відеохостинг, монетизацію сайту, вдосконалені інструменти SEO тощо.

# 5 W3 Загальний кеш

W3 Загальний кеш

З хорошим веб-хостом вам потрібен плагін кешування. Кеш – це область тимчасового зберігання, яка зберігає статичні файли, що включають HTML, CSS, JavaScript, зображення тощо. Ці веб-сторінки зберігаються на жорсткому диску в підкаталозі кешу. Отже, коли користувач переглядає ваш сайт, ваш веб-браузер отримує ці файли з кешу, а не оригінального сервера. Таким чином ви можете зберегти пропускну здатність, а також збільшити швидкість завантаження сайту.

W3 Total Cache є одним із Кращі плагіни WordPress. Це покращує SEO та користувацький досвід вашого сайту за рахунок підвищення продуктивності веб-сайту. Завдяки їх інтеграції в мережу доставки вмісту (CDN) ви можете легко прискорити свій веб-сайт. Крім того, він мінімізує ваш HTML, CSS та JavaScript, дозволяє кешувати браузер, кешування бази даних тощо.

W3 Total Cache оснащений безліччю функцій, тому правильно налаштувати його начебто складно. Прочитайте цей підручник про те, як налаштувати загальний кеш W3.

№ 6 Перевірена перевірка посилань

Перервана перевірка посилань

Плагін перевірки пошкоджених посилань скануйте свій веб-сайт на наявність пошкоджених посилань. Наприклад, ваша публікація в блозі містить зовнішні посилання та зображення. Отже, іноді ці зображення пошкоджуються, а посилання стають недійсними, тоді цей плагін підкреслить ті зламані посилання, і це джерело.

Він відстежує посилання у ваших публікаціях, на сторінках, коментарях, у блозі та спеціальних полях та виявляє посилання, які не працюють, відсутні зображення та переадресації. Потім він повідомляє вас або на інформаційній панелі, або електронною поштою.

Оскільки пошкоджені чи відсутні посилання погані для SEO, таким чином, використовуючи цей плагін, ви можете переписати пропущену URL-адресу та запобігти пошуковим системам не переривати посилання.

№ 7 Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics для плагіна WP дозволяє легко відстежувати трафік вашого сайту. Встановивши цей плагін, ви отримаєте всі дані про трафік на інформаційній панелі WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете відстежувати кількість відвідувачів у реальному часі, джерела трафіку, ГЕО місцеположення, реферали, перегляди сторінок, показник відмов тощо.

Цей плагін абсолютно безкоштовний і працює так само, як і будь-який інший платний інструмент. Окрім інформаційної панелі, ви можете перевіряти сеанси, користувачів, показник відмов, органічний пошук, сторінку / сеанс та всі деталі трафіку за останні 30 днів, навіть до 3 років. Тож ви можете перевірити трафік свого сайту за останні 3 роки лише одним клацанням миші.

Їх інформаційна панель плагінів є абсолютно необов’язковою і може легко інтегруватися з кодом Google Analytics. Таким чином, ви можете контролювати статистику свого сайту, не відкриваючи жодної вкладки в браузері.

№ 8 Форми ніндзя

Форми ніндзя

Хочете зробити красивим Контактні форми? Тоді форми Ninja – це хороший варіант для вас. Це абсолютно безкоштовно, і ви можете створювати необмежену кількість форм. Ви можете створювати форми за лічені хвилини, використовуючи їх потужний інструмент перетягування та перетягування.

Ця форма поставляється з популярними надбудовами, які доступні в Pro версії плагіна. Ви також можете імпортувати / експортувати форму з налаштувань плагіну та переглядати загальну кількість подань форми. Ви можете використовувати короткі коди або безпосередньо розміщувати форми у своїх публікаціях / сторінках, щоб показати свої контактні форми. Щоб використовувати reCAPTCHA, вам потрібно отримати ключ сайту та секретний ключ Google reCAPTCHA.

№9 bbpress

bbpress

bbpress – a форум, що робить плагін WordPress. bbpress – дуже простий і легкий плагін, який працює на будь-якому спільному хостингу. Цей плагін також має власні теми та додатки, як WordPress.

Ви можете створити будь-який форум за допомогою bbpress. Наприклад, ви можете створити такий форум, як WordPress.org. Але якщо ви хочете форум для більшої спільноти, тоді phpBB, myBB буде добре. Перевірте, як інтегрувати форум у WordPress.

# 10 безпека Securi

Безпека Securi

Securi – один з найпотужніших плагінів безпеки для WordPress. Це заважає вашому сайту від жорстоких атак, DDoS-атак. Securi захищає ваш сайт 24 × 7 безпечним завдяки потужному сканеру зловмисних програм та загартуванню безпеки.

Сервіс Securi безкоштовний для всіх користувачів WordPress. Їх сім ключових функцій безпеки – це реєстрація безпеки аудиту діяльності, моніторинг цілісності файлів, віддалене сканування зловмисного програмного забезпечення, моніторинг чорного списку, ефективне зміцнення безпеки, дії після захисту від хакерської безпеки, повідомлення про безпеку.

№ 11 Соціальна війна

Соціальна війна

Соціальна війна – це кращі соціальні плагіни для WordPress. Social Warfare дозволяє вам ділитися вмістом сторінки / публікації на сайтах соціальних мереж кращим чином, щоб отримати більше акцій та привернути більше трафіку.

Це дуже блискавично і дуже настроюється плагін соціальних паїв що швидко завантажується на ваш сайт. Ви можете додати кнопку соціальної спільної доступу до своєї сторінки, публікації та зліва, яка привертає ваших відвідувачів до спільного доступу.

Ця безкоштовна версія плагіна постачається з обмеженими можливостями, але платна версія надасть вам розширені можливості спільного доступу.

Отримайте безкоштовну версію Отримайте платну версію

№12 Таблиця цін від Supsystic

Таблиця цін від Supsystic

Таблиця цін від Supsystic дозволяє створювати тактивні таблиці цін або таблиця порівняння в WordPress. Він оснащений конструктором таблиць перетягування, який допоможе вам створити будь-яку таблицю цін без зайвих проблем.

Ви можете використовувати інший тип шаблону таблиці та створювати таблиці з необмеженою ціною, стовпці та рядки. Кілька кнопок, текст, стилі CSS доступні для будь-якого списку цін і можуть бути інтегровані таблиці цін за допомогою коротких кодів.

# 13 BJ Ледача навантаження

BJ Lazy Load

BJ Lazy Load – один з найкращих плагінів для ледачого завантаження WordPress. Він ледачий завантажує всі зображення вашого сайту, оскільки він стає видимим у вікні браузера, коли відвідувач прокручує сторінку. Таким чином ви можете як зберегти пропускну здатність вашого сервера, так і підвищити швидкість завантаження вашого сайту.

Цей плагін працює на будь-якому сайті. Ви можете застосувати його до вмісту сторінки, зображень, розміщення мініатюр, Gravatars тощо. Якщо цей плагін не працює належним чином, ви можете використовувати інший плагін для ледачого завантаження.

№ 14 Перенаправлення

Перенаправлення

Перенаправлення є найкращим плагіном для управління перенаправленнями 301. Іноді, коли ви оновлюєте будь-яку URL-адресу, ви, ймовірно, отримаєте помилку 404 сторінки не знайдено. Тож у такому випадку ви можете легко перенаправити всі 404 на 301, це означає перенаправити стару URL-адресу на нову URL-адресу.

Якщо ви отримуєте занадто багато помилок 404, ви можете їх “виправити помилку 404 сторінки не знайдено” відразу.

№ 15 Імпортер WordPress

Імпортер WordPress

Якщо ви хочете імпортувати чи переміщувати свої публікації, сторінки на новий веб-сайт WordPress, це можна зробити за допомогою Плагін WordPress Importer. Він дозволяє імпортувати публікації, сторінки, коментарі, користувацькі поля, категорії, теги та інше з файлу експорту WordPress.

# 16 BackupBuddy

Резервний

Backupbuddy обробляє ваше Резервне копіювання WordPress. Ви можете створити повне резервне копіювання або лише резервне копіювання бази даних та відновити їх знову.

BackupBuddy також пропонує графіки резервного копіювання, віддалені місця призначення, міграцію сайтів тощо. За допомогою Backupbuddy ви можете створити резервну копію або відновити будь-який окремий файл у режимі реального часу. Крім того, ви можете зберігати файли резервного копіювання у будь-якому інтернет-сховищі, наприклад, Google Drive, Dropbox тощо.

№ 17 WP Sweep

WP Sweep

WP Sweep Очищає свій База даних WordPress видаляючи непотрібні таблиці баз даних, версії, видалені коментарі, непідтверджені коментарі, спам-коментарі та інше. З цим ви також можете оптимізувати базу даних WordPress, яка допомагає швидше завантажувати ваш сайт.

Дивіться, як оптимізувати базу даних WordPress за допомогою WP Sweep.

# 18 Повзунок від Sololoquy

Солівок

Якщо ви шукаєте Кращий плагін для WordPress, то Soliloquy – найкращий варіант для вас. За допомогою перетягування & Увімкніть чутливий конструктор повзунків, ви можете створити гарний повзунок зображення лише за кілька кліків.

Повзунок Soliloquy – 100% чуйний та мобільний. Ви можете легко налаштувати повзунок Soliloquy за допомогою вбудованих шаблонів або створити свій власний. Він також чудово працює на сайтах WooCommerce, і ви можете створити прекрасні повзунки для вашого магазину.

№19 MailMunch

MailMunch

Mailmunch – найкращий безкоштовно Плагін WordPress щоб отримати більше підписників електронної пошти. Завдяки прекрасним формам для вибору, ви можете легко додавати у віджет бічної панелі. Він може бути інтегрований з MailChimp, постійними контактами, AWeber, Campaign Monitor з маркетинговими послугами електронної пошти.

Вони пропонують чотири різних типи підключення форми, тобто спливаюче вікно, вбудований, верхній рядок, поле прокрутки та бічна панель. Форма MailMunch поставляється з красивими налаштованими темами, які роблять ваші форми більш дивовижними. На інформаційній панелі ви можете запустити тест / перевезення та переглядати аналітику та статистику передплати електронної пошти за весь час.

# 20 Двофакторна автентифікація Clef
Двофакторна автентифікація Clef

Двофакторна автентифікація Clef забезпечує без пароля, двофакторна аутентифікація що є дуже безпечним і приємним у використанні. Це дуже корисно, якщо ви не можете запам’ятати пароль свого веб-сайту, навіть якщо ви часто змінюєте свій пароль.

Отож, використовуючи цей плагін, ви можете увійти на свій сайт за допомогою телефону. Просто завантажте додаток для телефону з магазину ігор або магазину яблук. Потім ви можете увійти на свій сайт, скануючи панель.

Їх мобільний додаток Clef забезпечує безбезпечну двофакторну автентифікацію, яка є надзвичайно безпечною і приємною у використанні. Вам не потрібно встановлювати жодне програмне забезпечення сторонніх розробників, просто використовуйте свій смартфон, щоб дозволити входити в систему одноразовий вхід / вимкнення Ви можете вийти з усіх своїх сайтів одним натисканням кнопки будь-коли та запланувати час, щоб автоматично виходити з системи, коли Ви закінчили роботу..

Висновок

У цьому підручнику ми створили список із 20 Кращі плагіни WordPress які повинні бути на вашому сайті. Зазвичай, нові користувачі WordPress мають менше уявлення про те, який плагін вони повинні використовувати чи ні. Таким чином непотрібні файли плагіну зберігаються у вашій базі даних і роблять ваш сайт трохи повільнішим. Ось чому ми запропонували 20 найкращих плагінів WordPress

Ось чому ми запропонували 20 Кращі плагіни WordPress які корисні для вашого сайту. Якщо ви встановите занадто багато плагінів на своєму сайті, ваш сайт одночасно отримує велике навантаження, і це спричиняє повільне завантаження сторінки. Тому ви завжди повинні намагатися зберегти мінімальну кількість плагінів, що буде добре для вашого сайту.

Я сподіваюся, що цей список «Найкращі плагіни WordPress» допоможе вам знайти потрібний плагін. Якщо у вас є запитання щодо будь-яких плагінів WordPress, будь ласка, повідомте нас про це за коментарем. Ми також доступні на Facebook, Twitter, Google+.

Пов’язана публікація,

 • Кращий спільний хостинг для WordPress
 • 7 Краща тема Premium WordPress для блогерів
 • Як додати CloudFlare CDN для вашого сайту WordPress БЕЗКОШТОВНО
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map