5 кращих плагінів для моніторингу активності користувачів у WordPress

04.06.2020
ПЛУГІНІ '5 кращих плагінів для моніторингу активності користувачів у WordPress
0 9 мин.

Якщо ви використовуєте багатокористувацький веб-сайт WordPress, ви, ймовірно, знаходите спосіб відстежувати активність користувачів на своєму сайті WordPress. Це допомагає зрозуміти, що відбувається на вашому веб-сайті, наприклад, коли користувач увійшов у систему, яка їх діяльність після заходу на ваш сайт, якщо редактор вніс будь-які зміни до вашої публікації чи сторінки, а головне, якщо користувач намагається здійснити грубу атаку на вашому сайті тощо. 


За замовчуванням немає можливості відстежувати активність користувачів у WordPress. На щастя, доступно кілька плагінів, які допоможуть вам відстежувати активність користувачів у WordPress.

У цій статті я поділюсь 5 найкращими плагінами WordPress для відстеження активності користувачів на вашому сайті WordPress.

Відстежуйте активність користувача PNG

Чому вам потрібно буде відстежувати активність користувачів у WordPress?

Запустити багатокористувацький веб-сайт WordPress легко, але слідкувати за користувачами – це не так. Ви довіряєте своїм користувачам і надаєте їм доступ до вашого веб-сайту для виконання певних дій. Але хто знає, користувач може спробувати експлуатувати ваш сайт. 

Однак, окрім переваг безпеки, є також багато інших переваг використання плагіна журналу аудиту безпеки.

Якщо ви дозволите іншим користувачам змінювати налаштування вашого сайту або оновлювати плагіни та теми, вони можуть створити проблему, коли щось змінити, то ви можете побачити, що вони змінили, і ви можете навчити їх правильно використовувати функцію.

Якщо редактор вніс будь-які зміни до публікації без вашого дозволу, ви можете побачити, які зміни були внесені редактором, і ви можете повернути його назад.

Ще одна цікава річ про плагін журналу перевірки безпеки – він негайно надсилає вам повідомлення електронною поштою про певні події.

Кращі плагіни для моніторингу активності користувачів для WordPress

Доступно багато плагінів для відстеження активності користувачів. Але для цієї статті я буду використовувати Плагін журналу аудиту безпеки WP а також показати вам інші альтернативи.

1. Журнал аудиту безпеки WP

Журнал аудиту безпеки WP це найповніший плагін журналу активності WordPress, який відстежує все, що відбувається на вашому сайті WordPress.

Це дозволяє вам знати всі дії користувачів, які вони роблять на вашому веб-сайті, і легко помітити будь-яку підозрілу активність користувача та миттєво надіслати вам електронний лист про цю проблему. Потім ви можете увійти на інформаційну панель адміністратора WordPress і перевірити, що пішло не так. 

Журнал аудиту подій

На відміну від інших плагінів журналу аудиту безпеки, він не лише повідомляє про те, що публікація, профіль або об’єкт було оновлено, але також повідомляє про зміну URL-адреси, дати, категорії, вмісту, статусу, спеціальних полів тощо. Те ж саме для профілів користувачів, він підкаже, чи змінено електронну пошту, пароль, ім’я, ім’я відображення, роль чи щось інше.

Найкраще в цьому плагіні – ви можете перевірити, хто ввійшов на ваш сайт і що вони роблять в режимі реального часу. Якщо ви виявите щось підозріле, ви можете змусити вийти з системи будь-якого користувача лише одним клацанням.

Цей плагін є безкоштовним. Однак плагін преміум-версії має більше функціональних можливостей, які допоможуть вам стежити за діяльністю користувачів. Ось кілька основних особливостей журналу аудиту безпеки WP:

 • Комплексний журнал аудиту
 • Подивіться, хто ввійшов у систему та що робить у режимі реального часу
 • Отримуйте миттєві повідомлення по електронній пошті про будь-які зміни
 • Вийдіть із будь-якого користувача лише одним клацанням миші
 • Створюйте звіти HTML та CSV
 • і набагато більше…

Налаштування журналу аудиту безпеки WP

Спочатку встановіть та активуйте плагін журналу перевірки безпеки WP. Після активації цього плагіна він попросить запустити майстра налаштування для налаштування плагіна. Я рекомендую вам налаштувати плагін через майстра налаштування.

Майстер налаштування журналу перевірки безпеки WP

 • Деталі журналу

На першому етапі потрібно вибрати, який рівень журналу активності ви бажаєте отримати. Якщо ви не хочете детально журнали активності, ви можете вибрати Основні або виберіть Гек варіант, якщо ви хочете, щоб усі журнали активності були детально.

Деталі журналу аудиту безпеки WP

Клацніть на кнопку Далі для наступного варіанту.

 • Збереження журналу

Тут ви можете вибрати, як довго ви хочете зберігати дані для плагіна журналу активності. Я рекомендую вам вибрати 6 місяців, оскільки плагін зберігає дані у вашій базі даних WordPress, щоб розмір вашої бази даних зростав і зайняв більше дискового простору.

Не панікуйте. Закінчивши майстра налаштування, ви можете змінити час зберігання журналу аудиту на 1 місяць, перейшовши на Журнал аудиту> Налаштування> Журнал активності. Тепер перейдемо до наступного кроку.

Перегляд журналу аудиту безпеки WP

 • Доступ

За замовчуванням користувачі з роллю адміністратора можуть отримати доступ до плагіна. Звідси ви можете дозволити іншим користувачам отримати доступ до журналу плагінів.

Якщо ви не хочете, щоб інший користувач отримав доступ до плагіна, ви можете пропустити цю опцію, натиснувши на наступний кнопка.

Доступ до журналу аудиту безпеки WP

 • Виключіть об’єкти

Якщо ви хочете виключити конкретного користувача (користувачів), роль або IP-адресу з журналу, ви можете вказати їх, ввівши їх дані нижче. Я рекомендую вам пропустити варіант.

Журнал аудиту безпеки WP Виключити

Закінчивши налаштування плагіна, ви також можете змінити існуючі налаштування, які ви раніше робили.

Просто перейдіть до Журнал аудиту> Налаштування і ви можете налаштувати такі параметри, як тривалість збереження даних журналу, додавання сповіщень про користувачі на сторінці входу в WordPress, перегляд активності користувача в режимі реального часу тощо.

Ви також можете приховати плагін зі списку встановлених плагінів. Це дуже зручний варіант, коли ви не хочете виявляти своїм користувачам, що ви використовуєте цей плагін.

Є й інші варіанти, які можна налаштувати на своєму шляху.

Журнал аудиторської діяльності

Переглядач журналу аудиту

Після завершення налаштування плагіна натисніть на Переглядач журналу аудиту щоб побачити діяльність користувачів.

З метою тестування ви можете створити або відредагувати свою публікацію або внести будь-які зміни на свій сайт, щоб перевірити, чи працює плагін. Ось приклад нижче.

Переглядач журналу аудиту

Як ви можете бачити на скріншоті вище, плагін відстежує все, що відбувається на вашому сайті. Якщо ви використовуєте багатокористувацький веб-сайт WordPress, я дуже рекомендую вам цей плагін.

Ціна: Безкоштовно | Премія: 89 доларів

Отримайте журнал перевірки безпеки WP Pro

2. Проста історія

Проста історія – ще один чудовий плагін для відстеження активності користувачів WordPress. Цей плагін відстежує всі останні зміни, внесені на ваш веб-сайт та відображаються безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Він показує, хто додав, оновив або видалив публікацію чи сторінку, хто редагував коментарі, коли користувач увійшов і вийшов, побачити, коли користувач намагався увійти, але не вдалося та багато іншого.

Проста історія

Після установки простої історії перейдіть до Налаштування> Проста історія і налаштувати плагін.

На сторінці налаштувань можна ввімкнути або вимкнути історію показу на приладовій панелі а також на сторінці під меню панелі інструментів. Тут ви можете побачити всі дії користувачів.

Прості налаштування історії

Ви також можете включити RSS-канал для моніторингу історії. Це дозволить приховати сторінку історії від інших користувачів.

За замовчуванням плагін автоматично зберігає дані протягом 60 днів, але ви також можете будь-коли видалити історію, натиснувши на очистити журнал зараз.

Після налаштування цього плагіна поверніться до інформаційної панелі WordPress. Звідти ви можете переглядати активність користувачів. Ви також можете шукати певного користувача, щоб побачити його активність на вашому веб-сайті.

Ціна: Безкоштовно

Завантажте простий плагін історії

3. Журнал активності від Pojo

Журнал активності від Pojo – це абсолютно безкоштовний плагін WordPress для відстеження активності вашого сайту. Ви можете бачити, хто входить у систему, якщо хтось намагається зламати ваш сайт, коли публікація була опублікована та інші речі, що відбуваються на вашому веб-сайті.

Журнал активності

Хороша річ у цьому плагіні, що він не потребує жодного процесу налаштування. Це працює з коробки.

За замовчуванням плагін зберігає журнали протягом 30 днів, але ви можете змінити час у налаштуваннях плагіна. Ви також можете видалити діяльність журналу, натиснувши на базу даних скидання.

З налаштувань сповіщень ви також можете створювати власні події сповіщень, щоб повідомлення надсилалися після успішної відповідності певним умовам. Тут ви також можете ввімкнути або вимкнути сповіщення електронною поштою та встановити спеціальне повідомлення.

Ціна: Безкоштовно

Завантажте плагін журналу активності

4. Журнал активності користувача

Журнал активності користувача є ще одним чудовим плагіном для моніторингу діяльності сайту. Додаток для безкоштовної версії має багато корисних функцій, які показуватимуть вам усі види діяльності користувачів, такі як оновлення ядра WordPress, оновлення публікацій та сторінок, зміни тегів, активація та деактивація плагінів, активізація та деактивація теми, активність користувача на вашому сайті та багато іншого. Ви також отримаєте сповіщення електронною поштою, коли певний користувач увійде на ваш сайт. 

Журнал активності користувача безкоштовно

Однак плагін безкоштовної версії має обмежені можливості, але ви можете розблокувати їх, перейшовши на преміальну версію.

За допомогою плагіну преміум-версії ви можете відстежувати активність вашого автора декількох блогів, відстежувати, хто ввійшов у систему та коли з IP-адресою, переглядати успішні / невдалі спроби входу / виходу, відстежувати, які IP-адреси орієнтовані на вашу сторінку входу тощо..

Як і журнал активності від плагіна Pojo, він не потребує додаткових налаштувань. Ви можете просто встановити максимальну кількість днів для зберігання журналу активності, і ви готові йти.

Ціна: Безкоштовно | Премія: 69 доларів

Завантажте журнал активності користувача безкоштовна версія | Отримайте журнал активності користувачів Pro 

5. Потік

Потік це дуже легкий плагін для відстеження активності користувачів WordPress. Цей плагін відображає всі дії користувачів у варіанті Потік, і ви можете фільтрувати журнал історії за користувачем, роллю, контекстом, дією або IP-адресами.

Потік

Потік підтримує звичайні встановлення WordPress, і якщо ви просунутий користувач, ви можете використовувати його в багатоповерховій мережі WordPress для перегляду всіх записів про діяльність користувачів.

Він також має вбудовану інтеграцію відстеження для популярних плагінів, таких як:

 • Розширені спеціальні поля
 • bbPress
 • Jetpack
 • Форми тяжкості
 • WooCommerce
 • WordPress SEO від Yoast
 • BuddyPress
 • Перемикання користувачів
 • Прості цифрові завантаження

Ви можете експортувати потік своєї діяльності у форматі CSV або JSON. Це також дозволяє запитувати журнали активності за допомогою команди WP-CLI.

Ціна: Безкоштовно

Завантажте плагін Stream

Підведенню

Встановлення плагіна журналу аудиту безпеки дасть вам корисну інформацію про те, що відбувається на вашому сайті.

Якщо ви є єдиним автором у своєму блозі, вам це може не знадобитися, але якщо ви використовуєте багатокористувацький сайт WordPress, вам слід відстежувати всі дії користувачів, щоб побачити, чи намагається користувач зламати ваш сайт, хто і коли внесли зміни на ваш сайт. Таким чином ви можете посилити безпеку WordPress.

У цій статті я обговорював як безкоштовні, так і преміальні плагіни для відстеження активності користувачів для WordPress.

Якщо ви ведете невеликий блог з кількома користувачами, тоді ви можете почати з безкоштовного плагіна, як-от простого журналу історії чи активності, але якщо у вас є великий або діловий веб-сайт, ви можете придбати преміальну версію, наприклад WP Security Audit Log Pro, де ви будете отримуйте більш розширені функції, і ви навіть можете бачити діяльність користувачів у режимі реального часу.

Пов’язані статті,

 • Посібник для початківців щодо ролей та можливостей користувача WordPress
 • Як захистити паролем сторінку входу в WordPress (wp-login.php)
 • Як увійти Обмеження спроб в WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector