7 кращих плагінів резервного копіювання WordPress 2020 року

Кожен веб-сайт потребує надійного плану резервного копіювання, щоб уникнути його стирання з-під меж мережі в разі катастрофічного збою, наприклад зламана WordPress. Для веб-сайтів WordPress рішення для резервного копіювання легко доступні як плагіни та допомагають захистити файли вашого веб-сайту від зловмисного програмного забезпечення, хак, помилок користувачів, збоїв на сервері та поганих команд серед багатьох інших.


Однак, будучи стільки, скільки їх, деякі Плагіни для резервного копіювання WordPress не настільки ефективні, як решта, і можуть підвести вас і ваш веб-сайт. Вам потрібно ретельно вибрати найкращі на ринку, а також вибрати ті, які відповідають вашим потребам резервного копіювання.

Нижче ми висвітлюємо деякі найпопулярніші та, що ще важливіше, найкращі плагіни резервного копіювання WordPress для веб-сайтів WordPress.

7 кращих плагінів для резервного копіювання WordPress порівняно

1. BackupBuddy

BackupBuddy забезпечує повне рішення для резервного копіювання веб-сайту WordPress. Це означає, що ви можете створити резервну копію як бази даних вашого веб-сайту, так і всіх інших WP-файлів за один раз. Крім того, якщо ви робите деякі зміни, які впливатимуть лише на базу даних або лише на файли, і перед цим потрібно зробити резервну копію, цей параметр резервного копіювання можна налаштувати, щоб дати вам можливість робити

 • резервне копіювання бази даних,
 • резервна копія лише для файлів або
 • повне резервне копіювання.

панель приладів

Ці резервні копії можна робити вручну або автоматично за допомогою різних графіків, які включають щогодинний, щоденний, два рази на день, тиждень, щомісячний та багато інших.

Отриманий файл резервної копії зберігається у вигляді поштового файлу, який можна завантажити на ваш пристрій.

backup-buddy-create-backup

Крім зберігання резервної копії на локальному рівні, BackupBuddy дає можливість зберігати її віддалено безпосередньо з плагіна.

Найбільш рекомендованим місцем віддаленого зберігання є BackupBuddy Stash. Цей простір зберігається BackupBuddy, і клієнти отримують 1 Гб безкоштовно. Додатковий простір для зберігання можна придбати за додаткову плату. Інші місця віддаленого зберігання включають Amazon S3, Google Drive та Dropbox серед багатьох інших.

backupbuddy-віддалені напрямки

Іноді під час створення резервних копій можуть виникати помилки, і такі проблеми потребують негайної уваги (адже це, ймовірно, означає, що ваша резервна копія не є повною, залишаючи ваш сайт уразливим).

Плагін BackupBuddy має функцію миттєвого сповіщення, яка автоматично надсилає вам електронний лист у разі будь-якої помилки. Він також може бути налаштований для надсилання вам повідомлень щоразу, коли успішна резервна копія завершена.

резервний майстер

ImportBuddy – це інструмент імпорту, який ви можете використовувати, якщо вам потрібно відновити веб-сайт WordPress до попереднього успішного резервного копіювання (у випадку, якщо трапиться щось трагічне). Інструмент “Імпорт” дуже простий у використанні і буквально виконує всі важкі підйоми і працює для вас.

backupbuddy-відновити

Отримайте BackupBuddy Pro

2. UpdraftPlus

UpdraftPlus – ще один дуже популярний плагін для резервного копіювання WordPress – він має дуже інтуїтивний користувальницький інтерфейс, який дозволяє виконувати вручну чи автоматичне резервне копіювання одним натисканням кнопки. Автоматичне резервне копіювання може бути заплановано після певного встановленого часу, який включає кожні 4 години, кожні 8 годин, кожні 12 годин, щодня, щотижня, щотижня та щомісяця.

updraftplus-графік

Ці операції з резервного копіювання реєструються всебічно, так що будь-які помилки та попередження можуть відображатися на панелі адміністратора WordPress, а також надсилатись на електронну адресу адміністратора вашого веб-сайту..

Цей плагін сумісний із встановленнями на багатьох сайтах WordPress, що дозволяє створювати резервні копії декількох сайтів одночасно. Це також дозволяє відновити окремі сайти в мережі, не впливаючи на решту – дуже корисна функція, якщо деякі сайти в мережі виходять з ладу, а інші продовжують правильно працювати.

Панель управління резервного копіювання та відновлення зручно розміщувати на мережевій приладовій панелі, надаючи простий та зручний доступ до керування кількома веб-сайтами.

updraft-multisite

UpdraftPlus має функцію міграції, яка дозволяє клонувати та переміщувати весь веб-сайт WordPress на новий домен. Це можливо, оскільки плагін також може створювати резервні копії файлів і баз даних, що не є WordPress, що дозволяє провести повну міграцію легко і без необхідності будь-якого іншого втручання.

updraftplus-клон

Плагін надає вам можливість зберігати резервні копії у внутрішньому сховищі (з 1 Гб безкоштовно для своїх клієнтів) або використовувати інші варіанти віддаленого зберігання, такі як Google Drive, Dropbox, Amazon S3 та Rackspace.

updraftplus-віддалене зберігання

Отримайте плагін для резервного копіювання UpdraftPlus

3. Резервне копіювання WP-DB

Цей плагін для резервного копіювання WordPress відрізняється від резервного копіювання. Це дає змогу створювати резервні копії основних таблиць бази даних, а також інших таблиць у вашій базі даних, які за бажанням можна обрати як частину резервної копії..

wp-db-backup-select-table

Він надає вам можливість надсилати резервну копію у ваш браузер для завантаження на ваш пристрій або надсилати електронною поштою файл резервної копії на адресу адміністратора WordPress..

резервний файл електронної пошти

Ці резервні копії можуть бути заплановані в певний, заданий час, що включає погодинну, щоденну, двічі на день та тиждень. Якщо не потрібно резервного копіювання, ви можете відключити процес, просто вибравши опцію “ніколи” під параметрами планування..

заплановане резервне копіювання

Хороша річ у цьому плагіні, що він повністю безкоштовний. Звичайно, це обмеження в наданні резервних копій тільки для таблиць вашої бази даних – але це чудовий плагін, який зберігає розмір резервних копій невеликим, зберігаючи найважливішу частину WP – ваш вміст.

Завантажте плагін WP-DB-резервного копіювання

4. BlogVault

Крім функцій резервного копіювання та міграції, таких як плагіни, згадані вище, BlogVault навіть робить трохи більше.

Це ідеальний плагін для резервного копіювання для тестування нових змін або будь-яких нових функцій на вашому веб-сайті. Це дає змогу без додаткових витрат створити сайт для постановки. По суті, це дає вам платформу для тестування нових тем і плагінів, а також оновлень тем і плагінів, не впливаючи на веб-сайт у реальному часі.

blogvault-staging-site

Після тестування цих нових функцій ви можете натиснути бажані зміни на веб-сайт, що перебуває в реальному часі, з веб-сайту, що робить його дуже зручним у використанні.

Основне його завдання (забезпечення резервного копіювання) виконується дуже спритно і дуже організовано. Резервні копії можуть зберігатися поступово, тобто нові зміни поступово синхронізуються з останньою резервною копією. Це різко скорочує місце для зберігання, необхідне для збереження резервних копій. Функція автоматичного резервного копіювання надає позначки дати та часу, що дозволяє зберігати ці резервні копії дуже організовано, від старого до нового, до 365 днів.

blogvault-історія

Проблеми з хостингом, хаки та збої на сервері та інші катастрофічні збої не повинні вас турбувати, оскільки Blogvault пропонує дуже швидкий процес відновлення веб-сайтів з незалежних резервних місць (Google Drive, Amazon S3, Dropbox тощо). Це також дає вам дуже просту у використанні функцію міграції без зайвих витрат. Це робить його дуже зручним у випадку, якщо ви хочете перейти на інший хост. Навіть використання WPEngine BlogVault є їх плагіном міграції за замовчуванням.

blogvault-віддалений

Перевірте модуль резервного копіювання BlogVault

5. Резервне копіювання WordPress в Dropbox

Як випливає з назви, цей плагін резервного копіювання насамперед призначений для отримання необмежених резервних копій і відновлення Dropbox, а також необмежених локальних резервних копій та відновлення. Це означає, що ви можете створювати повністю автоматизовані резервні копії, що включають базу даних сайту та файли WordPress на локальному або Dropbox-сховищі. Потім їх можна використовувати для відновлення, якщо ваш веб-сайт зіткнеться з будь-якою проблемою.

Wordpress - резервне копіювання до папки

У плагіні є автоматизовані звіти електронної пошти, які інформують вас про стан резервного копіювання безпосередньо у вашу поштову скриньку.

Він має менеджер веб-сайтів, який дозволяє копіювати, клонувати або мігрувати веб-сайти. Вони по суті означають одне і те ж і дозволяють легко переміщувати файли WordPress з одного домену в інший, і їх можна знайти на інформаційній панелі плагіна.

Окрім проведення резервних копій, цей плагін оснащений функцією оптимізації, яка підвищує продуктивність бази даних вашого веб-сайту під час здійснення резервних копій. Він також намагається виправити будь-які помилки бази даних, з можливістю успіху, якщо помилка не надто велика.

додаткові параметри

Завантажте резервну копію & Відновити плагін Dropbox

6. Копіювач

Деякі плагіни для резервного копіювання WordPress дозволяють перенести веб-сайт, але у користувачів можуть виникнути певні простої в процесі. Копіювач дозволяє перенести, клонувати або перемістити веб-сайт (-ів) на нове доменне ім’я або хостинг без простоїв. Це дійсно важлива функція для зайнятих веб-сайтів, оскільки будь-який простой означає втрату доходу.

копіювач

Копіювач також може клонувати живий веб-сайт до місця постановки, надаючи вам платформу для тестування нових тем та для випробування нових плагінів, не впливаючи на веб-сайт, що працює в реальному часі. Випробувавши нові функції, бажані зміни можна легко та швидко перенести на веб-сайт, що працює в реальному часі. Плагін також дозволяє перенести весь веб-сайт наживо до місцевого хоста для подальшого розвитку.

Що стосується резервних копій, Duplicator може виконувати заплановані резервні копії, які можна зберігати на кількох віддалених сайтах зберігання даних, таких як Dropbox, Google Drive, Amazon S3 та FTP. Ця функція резервного копіювання посилюється функцією сповіщення, яка сповіщає вас негайно про виникнення проблеми, наприклад, коли є час очікування, а також коли резервне копіювання завершено, електронною поштою.

будівельні пакети

Отримайте Duplicator Pro 

7. НазадWPUp

Безкоштовна версія BackWPUp досить обмежена. Однак версія Pro повністю забезпечена дуже корисними функціями. Він доступний у 5 пакетів преміум-класу, які включають Стандартну версію, Бізнес-версію, Версію для розробників, Верховну версію та Агенцію. Факторами, які розрізняють ці пакети преміум класу, є витрати та кількість доменів, які кожен може підтримувати. Крім того, вони досить схожі за функціями, які вони пропонують.

backwpup

Кожна версія дає вам можливість виконати повне резервне копіювання бази даних або повне резервне копіювання веб-сайтів (база даних плюс файли WP).

backwpup-завдання

Він також надає можливість збереження цих резервних копій у віддалених місцях зберігання даних, таких як Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, Rackspace та SugarSync. Він також може забезпечити завантажувану версію через браузер або надіслати її на вашу адресу адміністратора WordPress.

зберегти-резервне копіювання-призначення

Плагін можна налаштувати для надсилання звіту про журнал процесу резервного копіювання за адресою адміністратора, що дозволяє усунути будь-які помилки резервного копіювання, які можуть виникнути.

send-log-файли

Він підтримує кілька веб-сайтів, що означає, що ви можете виконувати резервні копії, а також відновити багато веб-сайтів одночасно. Він також може проводити перевірку баз даних для декількох сайтів та попереджати про будь-які виявлені помилки.

Клієнти Premium BackWPUp отримують перевагу персоналізованої підтримки, і це дуже вигідно, якщо вони застрягли під час використання плагіна.

Перевірте плагін резервного копіювання BackWPUP

Висновок

Служба резервного копіювання вашого хоста може бути недостатньою, щоб гарантувати доступність вашого веб-сайту – особливо, якщо стався катастрофічний збій. Більше того, ви НІКОЛИ не повинні покладатися виключно на резервні копії свого хоста, адже здоров’я вашого веб-сайту – це ваша відповідальність. Тому використання одного з цих плагінів для резервного копіювання WordPress є важливою частиною обслуговування вашого веб-сайту. Вони можуть буквально врятувати ваші життєві потреби за дуже доступною ціною, і це одна з найбільш виправданих витрат, пов’язаних із вашим веб-сайтом.

Який плагін для резервного копіювання WordPress ви використовуєте, повідомте про це у розділі коментарів.

Пов’язані статті,

 • Як перенести веб-сайт WordPress на новий хост, не маючи часу простою
 • 5 кращих плагінів для міграції WordPress для безпечного переміщення сайту WordPress на новий хост
 • 7 найкращих плагінів Google AdSense для WordPress [видання 2017 року]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map