7 найкращих плагінів для контактної форми WordPress 2016

Перш ніж перевірити плагіни для Best WordPress Contact Form, прочитайте, що таке контактна форма та навіщо вона вам потрібна.


А Контактний формуляр в основному це набір питань, які на веб-сторінці заповнює ваш відвідувач, який автоматично надсилається на ваш електронний лист після його заповнення. Ви можете використовувати його для всього, що завгодно, але ось загальні приклади, Відгуки, запитання, сервіс / інформаційний запит і т. д. Тому вам не потрібно знову турбуватися про спамерів, усі листи обробляються на стороні сервера, і жодних шансів просочити інформацію. Так ось 10 Кращі плагіни для контактної форми WordPress

Вас може зацікавити,

Топ-20 тем портфоліо WordPress 2016 року

або, 20 Тематичний блог для WordPress, вибраного безкоштовно

10 найкращих плагінів для контактної форми WordPress

WPForms

Кращі плагіни для контактної форми WordPress

WPForms це найпотужніший плагін форми WordPress. Ця форма дозволяє створити красиві форми контактів, форми підписки, форми оплати та інші форми форм для вашого сайту за лічені хвилини. Він на 100% реагує на мобільний телефон, тому ваші форми завжди будуть чудово виглядати на всіх пристроях, таких як мобільний, планшетний ПК, ноутбук та інші пристрої. Він поставляється з перетягуванням & скидайте функції, тому вам не потрібно знати жодних навичок кодування.

Ви можете оновити цей безкоштовний плагін за бажанням. Ціна на версію Pro 39 доларів на рік і 399 доларів разовий платіж. У PRO-версії ви отримаєте додаткові функції – AWeber addon, Додаток для реєстрації користувача, Addon Monitor Campaign, AddResponse addon, Mailchiimp addon, стандартний аддон PayPal тощо. Просто встановіть цей плагін, налаштуйте форму та додайте короткий код в будь-якому місці, і ваша форма готова.

Контактна форма 7

Кращі плагіни для контактної форми WordPress

Контактна форма 7 – це потужна і проста форма, яка може керувати декількома контактними формами, плюс ви можете гнучко налаштувати форму та вміст пошти за допомогою простої розмітки. Форма підтримує подачу на Ajax, подачу CAPTCHA, фільтрацію спаму від Akismet тощо. Його легко налаштувати, просто перейдіть до налаштування та створіть форму. Ця форма на 100% безкоштовна, тому вам не потрібно оновлювати чи щось.

Форми кальдери

Кращі плагіни для контактної форми WordPress

Caldera Forms – це інший тип конструктора форм WordPress. Ви можете створити дивовижну форму вигляду за допомогою інтуїтивного інтерфейсу перетягування. Він має безліч функцій, так що ви можете обробляти будь-що навіть кнопками. Незалежно від того, чи створюєте ви просту форму контактів або складну систему, вам сподобається редактор перетягування. Це безкоштовний плагін і його можна оновити, щоб отримати додаткові аддони, стартовою ціною яких є $ 49.

Форми ніндзя

Кращі плагіни для контактної форми WordPress

Форми ніндзя – це найпростіший спосіб створити будь-яку форму, необхідну для вашого веб-сайту WordPress. Більше не возитися з кодом і не турбуватися про складені обмеження. За допомогою простого інтерфейсу перетягування ви можете створювати форму в будь-який час. Тут спеціальні маски введення дозволяють обмежувати введення користувача у своїх формах на такі речі, як телефонні номери, валюта та дати. Ninja Forms також має повну бібліотеку доповнень, щоб перенести ваші форми на нові висоти. Їх 40 Оплачено доступні додатки, яка ціна 39 доларів для одного сайту.

Контактні форми НМ

NM форми

NM Contact Forms – це безкоштовна форма, яка дозволяє легко створювати форму за допомогою опції перетягування. Він не має преміум-версії, тому ви отримуєте тут усі функції A-Z. Після встановлення цього плагіна ви можете контролювати кожну річ і кожне поле, і тут не потрібно навичок кодування. Доступні наступні типи полів, такі як Текст, Текстарія, Електронна пошта, прапорець, Кнопки радіо, Завантаження одного файлу та Рекаптча і т.д..

Контактна форма WCP

Захоплення

Контактна форма WCP є багатофункціональною формою, яку можна використовувати у багатьох формах. Головною особливістю нашої контактної форми є готовий до використання набір полів, що включає CAPTCHA, який ви можете негайно використовувати після встановлення. Це повністю безкоштовно, все, що вам потрібно, це встановити плагін і додати контактну форму двома способами – як короткий код за допомогою кнопки панелі інструментів TinyMCE, як віджет на бічній панелі сторінки.

Форма Builder

Контактний формуляр

Якщо ви хочете, щоб творчий відгук Безкоштовна контактна форма з декількома шаблонами та параметрами тем, тоді Формувальник форм – це хороший варіант для вас. Форма включає всі типи полів форми, необхідні для створення повної форми контакту, де можна активувати або деактивувати, а також переставляти. Чуйність продукту дозволяє стати доступними для контактів за допомогою різних гаджетів. Про ціна версії, починаючи з 15 доларів.

Форма Builder від CaptainForm

Кращі плагіни для контактної форми WordPress 2016

CaptainForm – це WordPress формувальник форм без додатків, простий у користуванні, що забезпечує розширений функціонал. Він не вимагає навичок кодування, і він ідеально підходить для створення будь-якого типу форми безпосередньо на інформаційній панелі, наприклад: форми замовлення, реєстраційні форми, опитування, опитування, повідомлення, що надсилаються користувачем та ін.. CaptainForm це конструктор форм, інтегрований з багатьма сторонніми програмами та процесорами платежів, такими як Google Drive, SalesForce, ActiveCampaign, Dropbox, PayPal, Authorize.net, Stripe та багато інших.

Але є обмеження у цієї форми. Що означає, що наявні 4 різні плани обслуговування: безкоштовний план та 3 платні плани, що працюють на основі щорічної підписки. Регулярно (безкоштовно): 3 форми, 15 полів / форма, 500 заявок на місяць, 100 МБ місця для зберігання. І Про Форма версії, починаючи з $ 35/ рік, що надає необмежену кількість форм, подання 5 кб, 500 МБ місця тощо. Така форма краще, ніж інші найкращі плагіни для контактної форми WordPress.

Дуже проста контактна форма

Плагіни для контактної форми WordPress 2016

Якщо ви просто шукаєте простий Контактний формуляр, то це чудовий варіант. Він містить лише ім’я, електронну пошту, тему та повідомлення. І проста сума капчу. Використовуйте короткий код [контакт] для відображення форми на сторінці або використовуйте віджет для відображення форми на бічній панелі або будь-якій сторінці.

Форма Builder

форма

Контактний формуляр – найкращий інструмент для швидкого оформлення контактної форми для ваших клієнтів та відвідувачів. Форма включає всі типи полів форми, необхідні для створення повної форми контакту. Чуйність продукту дозволяє вам стати доступною для контактів за допомогою різних гаджетів, а також включає перевірку слів Captcha та ReCaptcha. Форма має інтегруючу функцію Карт Google, яка дозволяє відображати місцезнаходження вашого офісу за допомогою Гугл-мапи.

Це є безкоштовно плагін, і ви можете оновити його, придбавши Про версія, яка коштує 30 доларів/ Домен.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map