7 найкращих плагінів Google AdSense для WordPress [2020 Edition]

Якщо у вас є веб-сайт, то, швидше за все, ви чули про Google AdSense. AdSense – найбільша рекламна мережа. Мільйони веб-майстрів показують різні типи реклами на своїх веб-сайтах і заробляють багато грошей.


Але новачкам WordPress дуже важко додати рекламу Google AdSense на WordPress, особливо коли хтось нещодавно розпочав свій блог. Наприклад, користувач хоче показувати рекламу в публікації блогу або на будь-якій сторінці, то для користувача це досить заплутано, оскільки WordPress за замовчуванням не надає можливість вставляти будь-яку рекламу в пост або сторінку. У цьому випадку вам потрібно скористатися Плагін Google AdSense для WordPress.

Навіщо використовувати плагін AdSense для WordPress?

Вставлення коду AdSense у публікації WordPress – це важка і трудомістка робота. Без плагіна AdSense вам потрібно вручну вставити цей код у кожну публікацію та сторінку, і ви не можете показувати оголошення в потрібному місці. Напевно, ви знаєте, що розташування оголошень має значення для підвищення CPC та доходу в AdSense. 

Тепер подивіться, як виглядає код AdSense,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({});

[* Це зразок коду AdSense]

Отже, використовуючи a WordPress плагін AdSense, ви можете легко показувати будь-яку рекламу на своєму веб-сайті в будь-якому місці. Тож у цій статті я напишу про 7 найкращих плагінів Google AdSense для WordPress.

Кращі плагіни Google AdSense для WordPress

№1. Рекламний інструмент

Плагін рекламного вводу

Ad Inserter – найкращий плагін для управління рекламою для WordPress. Цей плагін підтримує всі види оголошень, включаючи AdSense та Amazon. Він також ідеально підходить для показу контекстних оголошень для покупок та обертових банерів.

Ви можете додавати будь-які оголошення в 16 різних позицій. Потрібно вказати код свого оголошення в блоці цього плагіна та вибрати, де ви хочете показувати їх на своєму веб-сайті. Після цього він автоматично вставлятиме рекламу у кожну публікацію чи сторінку.

Рекламний інструмент

Ad Inserter також пропонує безліч варіантів, щоб вставити будь-який HTML, CSS або JavaScript-код на свою сторінку. Ви також можете переглянути попередній перегляд коду, перш ніж розмістити його на своєму сайті. Він також підтримує сторінки AMP.

Цей плагін також доступний у версії PRO, яка має додаткові функції. Можна використовувати до 64 загальних блоків реклами, можна використовувати редактор виділення синтаксису, GEO-теги на рівні країни, виявлення пристроїв. Крім того, ви можете додавати свої оголошення на клейкі позиції, тому ваші сторінки не переміщуватимуться, коли сторінка прокручується. Більше всього цього плагіна чудово підходить для того, щоб легко вставити кілька оголошень на ваш сайт.

№2. WP Квадроцикли
WP Квадроцикли

WP Quads – ще одна чудова Плагін Google AdSense що дозволяє показувати кілька оголошень на вмісті вашого сайту. Він має 4,9 рейтингу з 5 та використовував понад 100000 веб-сайтів. Цей плагін AdSense для WordPress побудований з надійним кодом і добре підтримується та оновлюється, щоб бути сумісним з усіма майбутніми версіями WordPress, а також підтримує всі типи WordPress.

За допомогою цього плагіна ви можете додавати 9 оголошень на різних позиціях. За замовчуванням цей плагін обмежує загалом 3 оголошення AdSense відповідно до політики AdSense.

Зразок реклами WP Quads

З налаштувань плагіна ви можете призначити позицію Google Ads на початку публікації, середині повідомлення, в кінці публікації та між будь-яким абзацом. Ви також можете встановити умови видимості та показувати або приховувати рекламу на основі типу публікації чи ролі користувача.

Він підтримує будь-які оголошення, включаючи Amazon, і ви можете показувати максимум 10 оголошень на сторінці та віджетах бічної панелі.

3. Вставка WP

WP Insert

WP Insert – ще один чудовий плагін Google AdSense WordPress. На відміну від інших плагінів Google AdSense, WP Insert надає функцію тестування A-B, щоб можна було налаштувати кілька рекламних мереж для показу оголошень з іншої мережі. Таким чином ви можете показувати різні рекламні мережі та заробляти більше грошей.

Ви можете легко вставити оголошення над вмістом публікації, посеред вмісту публікації, нижче вмісту публікації, праворуч і ліворуч від вмісту публікації.

4. Розширені реклами
Розширені реклами

Advanced Ads – один з найкращих плагінів Ads Manager для WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете керувати своїми оголошеннями, створювати ротацію реклами та вставляти рекламу у свої дописи та сторінки блогу. Ви можете легко створити банери та групові оголошення, щоб створити ротації оголошень. Наприклад, якщо ви публікуєте допис у блозі, ви можете встановити дату, коли слід публікувати оголошення. Тож оголошення буде показано після публікації публікації.

За допомогою реклами Google AdSense ви також можете показувати інші мережеві оголошення, наприклад, Clickbank, Chitika, Amazon та інші альтернативи Google AdSense..

З налаштувань плагіна ви можете вимкнути всі оголошення на передній частині та 404 сторінках. Цей плагін також дозволяє встановити умови відвідувачів, щоб ви могли відображати чи приховувати рекламу на пристрої.

5. AdSense сенс швидкості

Означення швидкості AdSense

AdSense Speed ​​Sense – один з найкращих плагінів WordPress для управління рекламою. За допомогою цього плагіна ви можете швидко вставити Google AdSense у свій блог. Цей плагін забезпечує гнучкі місця розташування оголошень, і ви можете вставляти рекламу спеціально або випадковим чином у будь-якому місці в публікації. Ви можете вставляти рекламу в різні місця, наприклад, початок публікації, середина публікації, кінець публікації, між абзацом і після тегу “більше”.

Цей плагін сумісний лише з Google AdSense, тому ви можете використовувати його, лише якщо ви використовуєте AdSense у своєму блозі. Щоб налаштувати цей плагін, потрібно вказати свій ідентифікатор видавця AdSense. Після цього ви можете ввімкнути Оголошення на домашній сторінці, сторінках категорій і навіть тегах. Ви також можете приховати рекламу на своєму комп’ютері, щоб запобігти випадковим натисканням ваших оголошень.

6. Вставити рекламні повідомлення

Вставка рекламних оголошень

Insert Post Ads – це дуже простий плагін Google AdSense WordPress, який дозволяє автоматично вставляти публікації оголошень на будь-які повідомлення та сторінки. З налаштувань плагіна ви можете вставити дописи до вмісту, після вмісту та після вказаної кількості абзаців. Наприклад, якщо ви вставите будь-яке оголошення перед своїм вмістом, воно автоматично показуватиме рекламу перед вмістом у кожній публікації.

Як і інші плагіни Google AdSense, він також підтримує різні типи оголошень і спрощує реалізацію реклами на вашому сайті.

7. Менеджер об’яв Google AdSense

Менеджер об'яв Google AdSense

Google AdSense Als Manager – один із найпростіших Плагін Google AdSense для WordPress. Він оснащений дуже простим інтерфейсом, за допомогою якого ви можете легко вставити рекламу на вміст свого сайту. Після встановлення цього плагіна перейдіть на панель інструментів адміністратора WordPress, а потім Налаштування> Google AdSense. Звідти ви можете керувати своїми оголошеннями та встановлювати місця розташування оголошень.

Цей плагін має лише 3 рекламні місця, і ви можете вставляти оголошення Google AdSense у публікації, сторінки, домашню сторінку та між абзацами.

Висновок

Якщо ви використовуєте AdSense або будь-яку іншу мережеву рекламу у своєму блозі WordPress, тоді ви повинні використовувати плагін Google AdSense для WordPress. Використовуючи плагін управління рекламою, ви можете легко вставити будь-який тип реклами або банер у свій вміст. Це без проблем і просто потребує одноразового налаштування. Тоді Об’яви будуть автоматично видимі у вашій публікації блогу. Отже, у цій статті я писав про 7 Кращі плагіни Google AdSense для WordPress.

Ось ще статті про WordPress, які вам можуть сподобатися,

 • Як перевірити та виправити непрацюючі посилання в WordPress
 • Як налаштувати плагін Yoast SEO WordPress (видання 2017 року)
 • 20 Потрібно мати плагіни WordPress для вашого веб-сайту блогу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map