8 найкращих плагінів Google Analytics для WordPress (безкоштовно та платно)

04.06.2020
ПЛУГІНІ '8 найкращих плагінів Google Analytics для WordPress (безкоштовно та платно)
0 8 мин.

Google Analytics – один з найважливіших плагінів для WordPress. Це дозволяє відстежувати трафік вашого веб-сайту, відстежувати поведінку відвідувачів, показувати найефективніші сторінки, джерела трафіку тощо. У цій статті ми поділимося 8 найкращими Плагін Google Analytics для WordPress.


Існує багато переваг використання плагіна Google Analytics для WordPress. Наприклад, якщо ви ведете блог або веб-сайт, ви зможете легко відстежувати трафік свого веб-сайту, переглядати географічне розташування користувача та його дії, загальний перегляд сторінок, найпопулярніші сторінки, головні сторінки рефералів, показник відмов та багато іншого.

Отримавши цю інформацію, ви можете покращити свій вміст, а також інші важливі сторінки, які сприяють збільшенню вашого трафіку та розширенню вашого бізнесу.

8 кращих плагінів Google Analytics для WordPress

№1 MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найпопулярніший Google Плагін Analytics для WordPress. У ньому понад 2 мільйони активних встановлень і є рейтинг 4,5 з 5.

MonsterInsights дозволяє відслідковувати трафік вашого веб-сайту та завжди стежить за новинами в Google Analytics. Він показує вам всю статистику трафіку безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, тому вам не потрібно кожного разу відкривати Google Analytics.

Цей плагін Analytics дуже зручний у користуванні та простий у налаштуванні. Хороша річ у цьому плагіні, що він не потребує налаштування вручну. Все, що вам потрібно встановити та зв’язати свій профіль Google Analytics із цим плагіном. 

Інформаційна панель MonsterInsights

MonsterInsights – плагін Freemium. Додаток для безкоштовної версії має дуже обмежену функцію, де версія Pro включає в себе більш потужні функції, такі як популярне відстеження публікацій, відстеження подій, відстеження електронної комерції, відстеження афілійованих посилань, відстеження завантаження файлів, відстеження оголошень, користувацькі звіти тощо. 

Особливості:

 • Зручний у користуванні та налаштовує лише одну хвилину
 • Може перевірити статистику в режимі реального часу
 • Ви можете відстежувати вихідні посилання, партнерські посилання та завантаження файлів
 • Доступні багато потужних функцій, такі як відстеження оголошень, відстеження форм, відстеження подій, спеціальні звіти тощо
 • Доступне відстеження електронної комерції

№2 Інформаційна панель Google Analytics

Проаналізуйте

Analytify – ще один чудовий плагін Google Analytics для WordPress. Analytify оснащений найсучаснішими функціями та прекрасним інтерфейсом, який робить вас більш комфортним для розуміння.

Він представляє вам статистику з Google Analytics прекрасно на вашій інформаційній панелі, навіть ви можете отримувати статистику зі сторінки / публікацій безпосередньо. Це означає, що якщо ви хочете перевірити статистику будь-якого окремого допису чи сторінки, ви можете зробити це в розділі сторінка / повідомлення.

Аналітизуйте інформаційну панель

Analytify – це плагін Freemium, а плагін для версії Pro включає в себе безліч вдосконалених функцій, таких як статистика трафіку в режимі реального часу, статистика соціальних медіа, статистика мобільних пристроїв, список найкращих рефератів, список найкращих країн та міст, середній час на сайті, загальна сторінка перегляди, основні ключові слова та багато іншого.

Налаштування цього плагіна дуже проста. Процес аутентифікації в один клік додає код відстеження Google Analytics на ваш веб-сайт, тому вам не потрібно копіювати код вручну. Він також пропонує шорт-коди, за допомогою яких можна виділити статистику у власних шаблонах.

Особливості:

 • Гарний дизайн інтерфейсу
 • Показати статистику в реальному часі
 • Статистика Google Analytics під окремими публікаціями, на сторінках & Спеціальна публікація
 • Детальна статистика щодо сеансів, користувачів, показника відмов, середнього часу перебування на сайті, нових / повертаються відвідувачів тощо.
 • Показує статус системи користувача, наприклад, які пристрої та браузер вони використовують
 • Список країн та міст із найефективнішими веб-переглядачами, найпопулярніших браузерів
 • Використовуйте ShortCodes

№3 Google Analytics WD

Google Analytics WD

Google Analytics WD дозволяє відстежувати відвідувачів вашого веб-сайту та надавати всі дані про трафік прямо на інформаційній панелі WordPress. Як і інші плагіни Google Analytics WordPress, він не потребує налаштування вручну. Після того, як плагін встановлений, вам просто потрібно підтвердити цей плагін за допомогою аналітики Google.

Ви можете вибрати будь-який діапазон дат і перевірити трафік протягом цього часу. На інформаційній панелі плагінів ви можете перевірити статистику трафіку в реальному часі, джерело трафіку, найпопулярніші сторінки, звіти про місцезнаходження та веб-переглядачі тощо.

Ви також можете створювати власні сповіщення електронною поштою та повідомлення про поштовх, тому щоразу, коли вибрані показники досягають найвищих чи найнижчих точок, вам буде повідомлено автоматично.

Інформаційна панель Google Analytics WD

WD Google Analytics доступний у безкоштовній та преміальній версіях. З додатком безкоштовної версії ви отримаєте лише основні функції. Але плагін версії Premium включає демографічні показники, географічні дані, джерела трафіку, швидкість сайту, звіти про електронну комерцію, звіти Google AdSense та AdWords та багато іншого.

Особливості:

 • Перевірте відвідувачів у режимі реального часу, переглядів сторінок
 • Порівняння за показниками та діапазоном дат у звітах
 • Дозволяє надсилати заплановані електронні листи для будь-якого звіту
 • Ви можете виключити відстеження Google Analytics певних ролей або користувачів
 • Виключіть трафік сайту з IP-адреси, країни, міста чи регіону
 • Ви можете встановити спеціальні параметри
 • Ви можете легко інтегрувати AdSense та AdWords

№4 ExactMetrics

ExactMetrics

ExactMetrics, раніше відомий як Інформаційна панель Google Analytics для WP (GADWP), є найкращим безкоштовним плагіном Google Analytics для WordPress. У ньому понад 1 мільйон активних встановлень і має рейтинг 4,3 з 5.

Цей плагін аналітики відстежує трафік вашого сайту та приносить усі дані перед інформаційною панеллю WordPress. Після входу на інформаційну панель адміністратора WordPress ви можете побачити статистику трафіку вашого сайту. Цей плагін має багато вдосконалених функцій у порівнянні з іншими платними плагінами.

На інформаційній панелі плагінів можна перевіряти сеанси, користувачів, перегляди сторінок, показник відмов, органічний пошук, сторінку / сеанс тощо. За замовчуванням ExactMetrics отримує всі дані про трафік за останні 30 днів, але ви можете змінити час з 1 дня до останніх 3 років. Він також дозволяє відстежувати відвідувачів у реальному часі.

Інформаційна панель ExactMetrics

Налаштування цього плагіна просте, все, що вам потрібно інтегрувати свій профіль Google Analytics із цим плагіном. Після цього плагін виділить усі дані про трафік на інформаційній панелі WordPress.

Особливості:

 • Ви можете відстежувати відвідувачів у реальному часі, канали придбання та деталі джерел трафіку
 • Він пропонує вам сеанси, органічні пошуки, перегляди сторінок, звіти про аналітичну оцінку відмов
 • Це дозволяє відстежувати такі події, як завантаження, електронні листи, вихідні посилання, партнерські посилання тощо.
 • Цей плагін повністю сумісний із встановленням багатомісних мереж
 • Це абсолютно безкоштовно

№5 Google Analyticator

Google Analyticator

Google Analyticator – ще один безкоштовний плагін Google Analytics для WordPress. Google Analyticator – дуже простий плагін і простий у налаштуванні. Цей плагін додає кілька віджетів у вашу адміністраторську область для відображення даних Analytics вашого веб-сайту. Він відображає графік відвідувачів за останні 30 днів, короткий опис використання веб-сайту, перегляд сторінок, посилання на сторінку / повідомлення, пошуки тощо.

За допомогою статистики сторінки ви можете відстежувати всі посилання на сторінці, події, посилання для завантаження тощо. 

Google Analytics літній

Цей плагін надає вам одну з найкрутіших функцій, а саме – шорт-коди. Використовуючи короткий код [analytics] в будь-якому місці вашого сайту, щоб показати свою аналітику публічно, або ви можете використовувати короткий код [analytics-counter] у своєму віджеті нижнього колонтитулу для показу щоденних переглядів сторінок. З налаштування плагіна ви можете ввімкнути Google Adsense ID для відстеження інформації Adsense.

Особливості:

 • Він підтримує універсальну та традиційну аналітику
 • Ви можете використовувати короткий код на будь-якій сторінці, щоб показати нашу аналітику публічно
 • Підтримка відстеження швидкості сайту
 • Можна відстежувати загальний перегляд сторінок, джерела рефералів, найпопулярніші пошукові запити, коефіцієнти відмов, відстеження посилань на завантаження тощо.
 • Ви можете вказати ролі користувачів, які можуть бачити віджет інформаційної панелі
 • Можливість приховати спадне меню UID Google
 • Переклади доступні

№6 Статистика ВП

Статистика ВП

WP Statistics – єдиний доступний плагін Google Analytics для WordPress, який не залежить від зовнішньої служби. Отже, вам не потрібно інтегрувати цей плагін із Google Analytics. Цей плагін надасть інформацію про трафік вашого веб-сайту, як тільки ви його активуєте.

Оскільки між цим плагіном та Google Analytics немає зв’язку, такий плагін працює на своєму шляху. З налаштування плагіна ви можете легко переглянути статистику, представлену у вигляді графіків. Він показує вам загальну кількість користувачів, загальну кількість відвідувань, GeoIP, реферати, статистику тощо. Ви також можете бачити загальні пошукові запити та переадресації з популярних пошукових систем, таких як Google, Bing, DuckDuckGo, Yahoo, Yandex та Baidu.

Карти статистики WP

Цей плагін дозволяє отримувати загальні звіти про трафік, такі як користувачі в Інтернеті, перегляди сторінок, загальна кількість відвідувачів тощо за допомогою електронної пошти. Ви також можете додати кілька електронних листів, щоб отримати звіти про трафік. 

Особливості:

 • Вам не потрібно зв’язувати цей плагін із сервісом Google Analytics
 • Місцезнаходження GeoIP за країною та інтерактивна карта розташування відвідувачів
 • Перегляньте пошукові запити та переадресації з популярних пошукових систем, таких як Google, Bing, Yahoo тощо.
 • Швидкі коди доступні як для віджетів, так і для публікацій / сторінок
 • Отримайте статистику на свою електронну пошту
 • Автоматичне оновлення бази даних GeoIP

# 7 Power Power Stats

Статистика потужності WP

WP Power Stats – ще один безкоштовний плагін Google Analytics для WordPress. Статистика потужності WP працює аналогічно статистиці WP. Цей плагін має невелику вагу і має деякі цікаві функції. Якщо вам потрібні лише основні статистичні дані про трафік, такі як перегляд сторінок, пристрої, органічний пошук, веб-переглядачі, ОС, головні публікації тощо, то цей плагін є хорошим варіантом для вас..

Інформаційна панель WP Power Stats

Цей плагін не потребує служби Google Analytics, щоб активувати його, тому для активації цього плагіна потрібно просто активувати його.. 

Особливості:

 • Дуже легкий і простий у використанні
 • Для активації цього плагіна не потрібно жодної сторонньої сторони
 • Отримайте всі перегляди сторінок статистики, джерела трафіку, географічне розташування, переглянуті публікації на інформаційній панелі адміністратора
 • доступний переклад

8. Джетпак

Jetpack від WP

Jetpack – це все-в-одному плагін WordPress, який пропонує безпеку, продуктивність та інструменти управління сайтом. За замовчуванням Jetpack поставляється з установками WordPress.

Використовуючи Jetpack, ви можете контролювати статистику свого сайту. Після встановлення цього плагіна перейдіть до Jetpack> Статистика сайту, тоді вас попросять увійти за допомогою свого облікового запису WordPress.com.

Щоб розпочати роботу з Jetpack, вам потрібно пов’язати з нею свій обліковий запис WordPress.com. Після активації можна побачити загальну кількість переглядів, загальну кількість посилань, головні повідомлення & сторінок тощо.

Завантажте плагін Jetpack

Висновок

Google Analytics для WordPress – це обов’язковий плагін, якщо ви ведете блог WordPress або бізнес-сайт. Плагін Google Analytics надає всі відомості про трафік вашого веб-сайту, такі як загальний перегляд сторінки, найпопулярніші ключові слова, географічне розташування користувача, реферальний трафік тощо та допомагають вам збільшити свій органічний трафік.

Котрий Плагін Google Analytics для WordPress ваш улюблений, повідомте про це у розділі коментарів. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector