Як додати ефект снігопаду в WordPress сайт

Як додати ефект снігопаду в WordPress


Наближається Різдво, і, можливо, ви вже почали бажати своїх сімей, друзів та інших. То чому б не читачам вашого блогу? Настав час додати ефект снігопаду на ваш сайт WordPress. 

Ви повинні помітити, що багато власників веб-сайтів вже додали ефект блогу снігу до свого блогу. Це виглядає круто, чи не так? Отже, якщо ви ведете блог WordPress, то ви можете легко додати ефект снігопаду на вашому сайті WordPress. У цій статті ми покажемо вам 8 Кращі плагіни для снігопаду для WordPress. 

Як додати ефект снігопаду до вашого блогу WordPress

Є кілька плагінів, за допомогою яких можна легко додати ефект снігопаду Christmass. 

№1 Різдвяна панда

Різдвяна панда

Різдвяна панда – найкращий плагін для різдвяних прикрас для WordPress. Ви хочете прикрасити свій сайт WordPress сніжинками, ялинками, Сантами і навіть ви можете показувати спливаючі вікна на своєму сайті, які повідомляють відвідувачам, що це Різдво. 

Цей плагін легко налаштувати. Спочатку встановіть та активуйте плагін Christmas Panda. Потім перейдіть до налаштувань плагіна Christmas Panda і звідти ви можете встановити будь-які образи прикрас, які вам подобаються. У наступному варіанті ви можете включити Снігопад на своєму веб-сайті. Тож після його активації снігопад буде видно на вашому веб-сайті. Якщо ви любите спливаючі різдвяні привітання, тоді це можна ввімкнути у розділі спливаючих вікон. Якщо снігопад не відображається, спробуйте очистити кеш-пам’ять зі свого сайту.

* Не кажучи вже про те, що ми використовуємо плагін Christmas Panda на нашому веб-сайті (WPMyWeb), щоб показати різдвяні прикраси та ефект снігопаду.

Переглянути плагін

№1 WP Супер сніг

WP Super Snow

WP Super Snow – хороший плагін для показу сніжинка на вашому сайті WordPress. Спочатку потрібно встановити цей плагін, потім після оновлення веб-сторінки можна побачити сніжинки.

Після додавання сніжинок на ваш веб-сайт, ви можете налаштувати сніжинки, використовуючи параметри конфігурації на вашій інформаційній панелі WordPress.

[Переглянути плагін]

№2 Шквал

Шквал

Якщо ви хочете декілька ефектів снігопаду, тоді ви можете зробити плагін Flurry. Це на 100% безкоштовно.

На приладовій панелі ви можете змінити характер снігу, колір, частоту тощо. За їх вдосконалених параметрів ви можете точно налаштувати сніг. Шквал вже використовує налаштування за замовчуванням, тому вам не потрібно змінювати жодні налаштування, якщо ви не хочете змінити ефект падаючого снігу. 

Це виглядає на місці так здорово, і я дуже рекомендую його. Потрібно спробувати. ��

[Переглянути плагін]

№3 WFS Нехай сніг

WFS Нехай сніг

WFS – ще один хороший плагін показати снігопад на вашому веб-сайті. Це простий плагін і добре працює для кожного типу веб-сайтів WordPress. 

Ви можете змінити розташування снігопаду, тобто лише домашню сторінку або весь сайт. Завдяки розміру сніжинки ви можете ввімкнути тіні. В основному він використовується для білого тла і виглядає так 3D сніжинки.

[Переглянути плагін]

№4 Сніговий шквал

Сніговий шквал

Плагін Snow Flurry WordPress дозволяє вам додайте ефект снігопаду до вашого блогу. 

Це просто і повністю настроюється, і ви можете встановити максимальний розмір сніжинки, як часто створюються нові пластівці. Крім того, ви можете додати мінімальну та максимальну швидкість пластівців, колір сніжинки, а також встановити плагін для відключення через задану кількість секунд.

[Переглянути плагін]

Сніговий ефект №5 WP

WP сніговий ефект

WP Snow Effect додає приємного вигляду анімаційного ефекту від падіння снігу на ваш сайт WordPress. Цей плагін WP використовує jSnow Jquery, тому він не використовує жодних ресурсів вашого хостингу. Цей плагін також доступний у PRO версії. Тому для використання повних функцій вам потрібно придбати повну версію плагіна.

Можна додати до 40 видів сніжинок. На інформаційній панелі ви можете змінити колір лускати і встановити місце, де ви хочете показати, тобто домашню сторінку, сторінки, публікації тощо.

[Переглянути плагін]

№6 Екран Сніг

Екран снігу

Screen Snow – плагін, який додає ефект снігу на сайт WordPress. Це дуже простий плагін, і після активації ви можете контролювати швидкість, колір, розмір сніжинок та ін.

[Переглянути плагін]

№7 Jetpack

Jetpack Снігопад

Якщо ви вже встановили плагін Jetpack, вам не потрібно встановлювати жоден плагін. Ви можете побачити варіант Налаштування>Загальні і встановіть прапорець “Показати сніг у моєму блозі до 4 січня”.

Після його активації ви можете побачити снігопад на вашому сайті WordPress. Але тут немає можливості налаштування. Тож якщо ви не хочете встановлювати додатковий плагін для показу сніжинок, тоді це добре.

Більше ресурсів WordPress,

  • 7 найкращих преміальних тем WordPress для ведення блогів
  • Як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого сайту WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map