17 способів виправити повільну панель адміністратора WordPress (панель приладів), уникаючи 65 повільних плагінів, використовуючи PHP 7.4, CDN та блокуючи ботів

Повільна інформаційна панель WordPress?


Повільна адміністративна панель WordPress, як правило, викликана однією з них високі плагіни процесора. Ви також можете використовувати Плагін Монітор запитів і GTmetrix водоспад щоб побачити ваші найповільніші плагіни для завантаження.

Це також може бути вашим сервер – запустити ваш сайт через Сторінка швидкої інформації щоб побачити, чи скоротити час відповіді сервера є у вашому звіті (Google рекомендує менше 200 мс). Якщо ваш сервер повільний, подивіться на цих людей, які переїхали SiteGround або Хмарочоси і як це вплинуло на час їх навантаження. Це були 2 найкращі хостинги на 20+ опитуваннях у Facebook. Я особисто використовував напівприсвячений план GoGeek SiteGround, але врешті було оновлено до Cloudways DigitalOcean і ось що сталося (TLDR; викиньте спільний хостинг та перейдіть на напіввідведений хост-хостинг).

Цей підручник показує, як пришвидшити як веб-сайт, так і адміністративну панель WordPress. Він також повинен покращити час завантаження / класи в GTmetrix / Pingdom. Моя Посібник зі швидкості WordPress має додаткові поради та 400 коментарів, наприклад “Моя оцінка швидкості сторінки на gtmetrix від 69 до 93”.

Підсумок
Уникайте повільних плагінів, використовуйте Монітор запитів щоб знайти повільні плагіни, оновіть до PHP 7.4, використовуйте Сторінка швидкої інформації щоб побачити, чи потрібно скоротити час відповіді сервера, уникати GoDaddy + EIG оскільки вони сумно відомий для повільних серверів, розглянути SiteGround (спільний хостинг) або Хмарочоси (швидший хмарний хостинг), використовуйте Ракета WP (Плагін №1 кешу в 6 опитуваннях), вимкніть «кеш-об’єкт», якщо ви використовуєте загальний кеш W3, використовуйте Активні засоби очищення або Perfmatters для вибіркового відключення плагінів, очищення бази даних за допомогою WP Rocket або WP-оптимізація, використання Хмара + CDN StackPath (більше центрів обробки даних = швидший веб-сайт), налаштування Правил сторінки Cloudflare, + налаштування швидкості та використання Wordfence щоб знайти спам-ботів, які потрапили на ваш сайт.

Contents

1. Уникайте високих плагінів процесора

Дякую Івіце від WordPress Speed ​​Up Group Facebook для того, щоб сприяти цьому список (і пс., яка є надзвичайно корисною групою, якщо вам потрібні поради щодо швидкості WordPress). Найпоширеніші повільні плагіни – це спільний доступ до соціальних мереж, резервне копіювання, статистика, чат, слайдери, розробники сторінок та плагіни, які виконують поточні сканування / процеси – або відображаються кілька разів у вашому звіті GTmetrix.

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо натискань AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

Використовуйте Монітор запитів щоб знайти найповільніші плагіни:

Запит монітора повільних плагінів

Або скористайтеся GTmetrix Waterfall:

Повільний плагін WordPress

Альтернативні легкі плагіни

2. Вимкніть “Об’єктний кеш” у загальному кеше W3

Якщо ви використовуєте W3 Загальний кеш перейдіть до Загальних налаштувань та відключіть кеш об’єктів. Дивіться мої W3 загальних налаштувань кешу щоб переконатися, що все налаштовано належним чином Хмара і StackPath також може бути винуватцем – плюс до того, що більшість людей не мають правильних налаштувань “вкладок ефективності”. Цим підручником було скористано понад 150 000 людей, які мають … мільйон коментарів.

Однак W3 Total Cache має помилки, і розробник плагінів не підходить для його оновлення – тому зробіть собі послугу та перейдіть на WP Rocket, якщо у вас є 49 доларів (вони майже завжди оцінюють плагін №1 кешу на опитуваннях у Facebook) або найшвидший кеш-пам’ять WP, який безкоштовний і зазвичай оцінюється №2.

W3 Загальний кеш-об'єкт кешу

3. Оновлення до PHP 7.4

Оновлення версій PHP може легко зробити ваш сайт на 2-3 рази швидшим.

Тести WordPress PHP

Але більшість користувачів WordPress мають застарілі версії PHP:

WordPress-PHP-версія-статистика

Хоча більшість господарів підтримує це:

Підтримувані-PHP-версії

Ваша хостингова компанія не автоматично оновить вас до останньої версії PHP, оскільки ваша тема / плагіни можуть бути не сумісні (і вони не хочуть зламати ваш сайт). Це означає, що вам потрібно оновити версії PHP самостійно або звернутися за допомогою до свого хоста. Це також означає, що якщо ви були одним і тим же хостом багато років і ніколи цього не робили, ви, ймовірно, ще на PHP 5.6.

Крок 1: Встановіть Відобразити PHP-версію плагін, щоб перевірити вашу поточну версію.

Дисплей-PHP

Крок 2: Виконати Перевірка сумісності PHP щоб переконатися, що ваша тема / плагіни сумісні.

Програма перевірки сумісності PHP

Крок 3: Оновіть до PHP 7.4, шукаючи “PHP Manager Manager” у своєму обліковому записі хостингу.

PHP-версія-менеджер

Оновлення PHP

* Перевірте свій веб-сайт на наявність помилок (якщо ви їх бачите, поверніться до попередньої версії PHP або проаналізуйте свої плагіни, щоб побачити, які з них не сумісні та викликають помилки).

4. Перевірте час реакції сервера

Час відповіді сервера – запустити ваш веб-сайт через Статистика сторінок Google щоб побачити, чи скоротити час відповіді сервера є у вашому звіті. Google рекомендує час реакції менше 200 мс.

Скоротити час реакції сервера

TTFBчас на перший байт вимірює чутливість вашого веб-сервера (хостингу). Запустити веб-сайт до кінця bytecheck.com і це в ідеалі має бути <Однак 500 мс <200мс ще краще.

Час до першого байту

Ви також можете перевірити TTFB в GTmetrix Вкладка “Часи”

GTmetrix-TTFB

5. Уникайте хостингу EIG

Та ж компанія (EIG) належить Bluehost, HostGator, iPage, Site5, Unified Layer і більше 60 різних хостинг-компаній. Вони відомі тим, що скорочують витрати, запаковуючи занадто багато людей на одному сервері (підкреслюючи це) і маю жахливі відгуки через це. Багато веб-сайтів, розміщених EIG, мають високий час відгуку, і я б уникав використання цих компаній за будь-яку ціну.

Список-EIG-марок

EIG-Facebook-Post

6. Перехід на SiteGround

Хостинг – це №1 коефіцієнт швидкості сайту і впливає як на ваш веб-сайт, так і на панель адміністратора.

SiteGround є використовується Йоастом, себе, і рекомендований WordPress. Вони є №1 майже в кожному Опитування у Facebook і надають більшості людей значне значення покращення часу завантаження особливо якщо вони використовували посередні хости: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter - Ми просто перейшли на сайт

Я використовую їх напівприсвячений план GoGeek який поставляється з 4 рази більше серверні ресурси ніж спільний хостинг. Клацніть на моїх сторінках, щоб побачити, як швидко вони завантажуються, ознайомтеся з моїм звітом GTmetrix або побачите людей, які мігрували і розміщено нові часи завантаження. Вони також роблять вільні міграції.

DigitalOcean на Cloudways і Кінста також хороші і починаються від $ 10 / місяць та 30 $ на місяць. Cloudways – це більше для розробників, яким не потрібен cPanel, хостинг електронної пошти чи підтримка, яку ви отримуєте з SiteGround. Kinsta – це в основному WP Engine був (дорого, але дивовижно). Весь мій блог в основному присвячений тому, щоб допомогти людям швидше завантажувати свій веб-сайт. Я відмовляюсь рекомендувати хостинг у розмірі 2 доларів на місяць, оскільки найбільше шкода більшості людей під час роботи веб-сайту.

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може скоротити навантаження вдвічі:

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

Щасливі клієнти:

Годді на міграцію на сайт

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Міграція

SiteGround має 3 плани:

SiteGround WordPress хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig та новіші версії оснащені безкоштовною міграцією, налаштуваннями, розширеним кешуванням та можливістю розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek має пріоритетну підтримку. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це ви можете побачити на їх сторінка функцій:

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більшою кількістю ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround разом із моїм партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок без жодних витрат. Щороку я пожертвуйте $ 3 тис. на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони зоряний хост WordPress, і ваш сайт буде працювати швидше / гладше … зробіть дослідження на групах у Facebook + Twitter і ти знайдеш більшість людей скажіть те саме.

7. Оптимізуйте параметри плагіна кеша

Ракета WP становить $ 49, але було оцінено плагін №1 кешу у кількох опитуваннях у Facebook (використовуючи моє афі посилання цінується). Він оснащений багатьма швидкісними функціями, які більшість плагінів кешу не роблять (див. Нижче), що робить завантаження вашого сайту ще швидшим. Він завжди оновлюється новим особливості і є одним з найпростіших плагінів кешування, який можна налаштувати (див. мій навчальний посібник) з обширною документація. Підтримка є чудовою, на відміну від більшості плагінів кешу, і у ній немає помилок, саме це найбільше скарги на W3TC є про. Кешування є ключовим фактором в Посібник з оптимізації WordPress і варто мати швидкий, надійний, простий плагін кешу, який пришвидшить як ваш веб-сайт, так і панель адміністратора.

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

У більшості інших плагінів кешу вам потрібно буде встановити близько 6 додаткових плагінів, щоб отримати ці функції, коли Ракета WP у них усі вбудовані, зменшуючи кількість плагінів на вашому сайті. Якщо ви схожі на мене, ви хочете використовувати лише 1 плагін, інакше вам доведеться дослідити, до яких функцій додаються ваші кешові плагіни, а потім встановити ці плагіни, якщо вони не підтримують їх.

 • Очищення бази даних (вбудована в WP Rocket, або використання WP-оптимізація)
 • Контроль серцебиття (вбудований до WP ракети або використання Контроль серцебиття)
 • Ледачі завантажуйте зображення / відео (вбудовані в WP Rocket або використовуйте WP YouTube Lyte)
 • Розмістіть Google Analytics на локальному рівні (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для Analytics)
 • Розмістіть Google Шрифти локально (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для шрифтів, або SHGF)
 • Інтеграція з Cloudflare + іншими CDN (вбудованими в WP Rocket або використовувати) CDN Enabler)

WP-Rocket-Особливості

WP-ракета-серцебиття

WP-Rocket-Media-Settings

У більшості людей встановлений плагін кешу, але налаштування не налаштовано оптимально. Перегляньте мої підручники, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну користь від цього.

8. Розклад очищення бази даних

Це видаляє вашу папку зі спамом, папку сміття, перехідні, і потенційно тисячі версій публікацій, що зберігаються у вашій базі даних. Вам не знадобляться, тому видаліть їх і заплануйте очищення кожного тижня (або принаймні щомісяця), яке можна запланувати за допомогою одного з цих плагінів.

Якщо ви використовуєте WP Rocket, зробіть це в налаштуваннях бази даних:

WP-Rocket-Database-Settings

Якщо ви не використовуєте WP Rocket, використовуйте WP-Оптимізація плагіна:

WP-Optimize-Database-Cleanup

9. Вивантажте ресурси на Cloudflare

Хмара та StackPath – це CDN, які розміщують файли вашого веб-сайту у кількох центрах обробки даних по всьому світу (я використовую обидва, оскільки більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту). Це доставляє вміст із найближчого центру обробки даних до вашого відвідувача розвантаження ресурсів (зменшення споживання пропускної здатності). Це рекомендація в Посібник з оптимізації WordPress.

Cloudflare допомагає розвантажити споживання пропускної здатності:

Пропускна здатність Cloudflare

Просто підпишіться на безкоштовний рахунок, додати свій веб-сайт, і зміни серверів імен:

Хмарні сервери імен

У мене є повний підручник про те, як налаштувати налаштування Cloudflare, але я включатиму в цей підручник частини, пов’язані зі зменшенням пропускної здатності та швидшим завантаженням адміністратора WordPress.

10. Вивантажте ресурси на StackPath

StackPath – це ще один CDN, який забезпечує ще більшу пропускну здатність до своїх 31 центрів обробки даних. Вони знаходяться в Сполучених Штатах, звідки є більшість моїх відвідувачів, тому для мене це має сенс. Вони коштують 10 доларів на місяць з безкоштовним 30-денним пробним періодом, якщо ви хочете спробувати їх.

StackPath-CDN-Analytics

Центри даних StackPath

StackPath проти Cloudflare – Cloudflare безкоштовна і є 200+ центрів обробки даних. Це допомагає як з швидкістю, так і з безпекою, але вони не забезпечують підтримку безкоштовного плану. StackPath має 31 центр обробки даних і складає 10 доларів на місяць з безкоштовним 30-денним пробним періодом. Однією з найцінніших речей щодо StackPath є їх команда підтримки, яка допомогла налаштувати її… вони отримали мою оцінку GTmetrix YSlow до 100%.

Крок 1: Підпишіться на безкоштовну 30-денну пробну версію StackPath.

Крок 2: На інформаційній панелі клацніть на вкладці CDN, а потім створити CDN-сайт StackPath:

StackPath-CDN-Tab

CDN-URL-StackPath

Крок 3: Скопіюйте CDN-адресу StackPath і вставте її у свій плагін кеша (або використовуйте) CDN Enabler):

WP-Rocket-CDN-Налаштування

Крок 4: У StackPath перейдіть до CDN → Налаштування кешу, потім натисніть кнопку Чистити все

StackPath-Purge-Cache

Крок 5: Запустіть свій сайт у GTmetrix а “Мережа доставки вмісту” повинна бути зеленою в YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

11. Додайте правила сторінки Cloudflare

Хмара каже

“Ми рекомендуємо створити правило сторінки, щоб виключити розділ адміністратора вашого веб-сайту з функцій ефективності Cloudflare. Такі функції, як Rocket Loader та Auto Minification, можуть ненавмисно порушити функції резервного копіювання у розділі адміністратора. “

Перейдіть до свого налаштування правил сторінки

Параметри CloudFlare-Page-Rules-Settings

Правило сторінки: Оптимізація та захист адміністратора WP – зазвичай ви не хочете, щоб ваш кеш-розділ був адміністратором, функції продуктивності повинні бути відключені (як рекомендує Cloudflare) та встановити високий рівень безпеки. Зірочка змушує правило застосовуватися до всіх URL-адрес, що містять wp-admin.

WP-Адміністратор-сторінка-правило

Правило сторінки 2: Запобігайте частому оновленню кешу на застарілих сторінках Cloudflare – оскільки елементи у вашому файлі завантаження WordPress не змінюються часто, вам не доведеться їх кешувати стільки, що економить пропускну здатність, оскільки Cloudflare не доведеться повертатися до вашого сервера, щоб витягнути свіжу копію кешу. Дізнайтеся, які розділи вашого веб-сайту не оновлюються часто, а потім створіть правила сторінки, що збільшують Кэш браузера TTL і Edge Cache TTL.

Cloudflare-WP-Uploads-Page-Правило

Правило сторінки 3: Агресивно кешуйте все – агресивно кешує ваш веб-сайт.

Кеш-все-Cloudflare-Page-Правило

12. Налаштування параметрів швидкості Cloudflare

Перейдіть до свого Налаштування швидкості хмарної хвилі. Мінімізація файлів, оптимізація зображень, бротлі (аналогічно стисненню gzip) та С. Г. Залізниця + Ракетний навантажувач повинно швидше завантажувати ваш веб-сайт та панель адміністрування, оскільки вони також створюють менше навантаження на ваш сервер. Якщо в плагіні кешу ввімкнено стиснення + gzip-стиснення, слід вимкнути їх у Cloudflare (уникайте дублювання функціональності).

Cloudflare-Speed-Tab

Ви також повинні включити захист гарячої лінії у Cloudflare налаштування екрана що заважає людям вставляти ваші зображення на їхній веб-сайт, коли зображення все ще розміщується вами, це означає, що навіть якщо зображення розміщено на їхньому сайті, ви витрачаєте пропускну здатність..

13. Налаштування відключення WP

WP Вимкнути і Очистити дозволить вам відключити налаштування в WordPress, які споживають процесор і сповільнити ваш сайт. Він також має можливість контролю серцебиття (якщо ви пам’ятаєте плагін управління серцебиттям тепер ви можете видалити його та просто скористатися цим)… а також кілька інших варіантів, які можуть пришвидшити панель / веб-сайт адміністратора Пройдіть через налаштування та виберіть потрібні.

Поради щодо відключення WP

 • Вимкніть ВСЕ, що не використовуєте
 • Планування видалення спаму – хороша ідея
 • Emojis, Карти Google і Граватари тривати час на завантаження
 • Вимкніть все на вкладці “Теги”, оскільки вони непотрібні
 • Пінгбеки та треки зазвичай не варті додаткових ресурсів
 • Встановіть версії публікацій на 3-5, щоб у вас були резервні копії, але вам не потрібно сотні
 • Розмістіть свій код відстеження Google Analytics локально в правій частині налаштувань

WP-Disable-Requests

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

WP-Disable-SEO.

WP-інваліди-інші

14. Блокувати поганих ботів (за допомогою Wordfence)

За лічені хвилини налаштування Wordfence блокування і обмеження ставки, Мені вдалося заблокувати понад 1000 спам-запитів на бот протягом перших 5 хвилин після його налаштування (і я дуже радий цьому). Я покажу вам, як перевірити, які боти потрапляють на ваш сайт, і як їх заблокувати.

Крок 1: Встановити Wordfence.

Крок 2: Перегляньте своє звіт про рух трафіку (у налаштуваннях Інструментів Wordfence), де відображаються всі боти, які відвідують ваш сайт у режимі реального часу. Googlebot, очевидно, добре, але коли я це зробив, я бачив, як compute.amazonaws.com робить кожні пару секунд смішну кількість запитів. Я перекосив його і, звичайно, це бот, відомий тим, що набирає пропускну здатність. Перегляньте свій звіт протягом хвилини-двох і побачите, чи боти зі схематичними іменами постійно потрапляють на ваш сайт. Якщо у вас є сумніви, Google імена своїх хостів і перевірять, чи є у інших людей проблеми з цим ботом.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Крок 3: Перейдіть до налаштувань Блокування Wordfence та додайте спам-ботів, які ви хочете заблокувати. Зірочки служать символами підстановки, тому якщо я заблокую * amazonaws.com *, це означає, що будь-які імена хостів, що містять amazonaws.com (будь-які символи до або після нього), будуть заблоковані. Я врятував тисячі запитів / пропускної здатності, просто заблокувавши ці два спам-імена хостів:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Wordfence-Блокування-Правило

Крок 4: Перейдіть до свого журналу блокування та насолоджуйтеся переглядом цих спам-ботів.

Wordfence-Брандмауер-блокування

Крок 5: Налаштування Wordfence обмеження рейтингу. Це обмежує / блокує сканери (та люди) від надмірних запитів, блокують підроблені сканери Google та покращують безпеку на 404 сторінках. Наведені нижче параметри ті ж, що рекомендовані Wordfence на сторінці обмеження швидкості.

Wordfence-Rate-Limiting

Налаштуйте параметри Wordfence, щоб обмежити пропускну здатність, споживану цим плагіном:

 • Не вмикайте автоматичні планові сканування
 • Не “вмикати підсумок електронної пошти”
 • Увімкнути “використовувати сканування з низькими ресурсами”
 • Не зберігайте багато даних про трафік в реальному часі протягом тривалих періодів часу
 • Зменшіть “обмежте кількість питань, надісланих в електронному листі з результатами сканування”, до 500
 • Не вмикайте “потрібні оновлення (плагін, тема або ядро)”
 • Збільшити “інтервал оновлення в секундах (2 за замовчуванням)” до 10-15 секунд
 • Зменшіть «скільки пам’яті має запитувати Wordfence під час сканування» до 100 Мб
 • Увімкнути “видалити таблиці Wordfence та дані про деактивацію”
 • Перегляд Сторінка варіантів Wordfence для отримання додаткових рекомендацій

The Блокуйте плагін Bad Bad Queries також захищає ваш сайт від відомих поганих ботів. Це плагін “одним клацанням і виконанням” із ідеальним оглядом 5 зірок – простий спосіб зменшити процесор від спам-ботів.

Блокові-погані запити

15. Вимкнути не використані параметри плагіна

Перегляньте кожен із своїх плагінів і вирішіть, які налаштування можна вимкнути (це знизить процесор). Наприклад, у Yoast у розділі Налаштування > Загальні > Особливості Я відключив наступне…

Yoast-Feature-Settings

Вимкнути параметри плагіна, які:

 • Надайте статистику
 • Виконувати поточні сканування
 • Надсилайте сповіщення адміністратора чи електронної пошти

Приклади:

 • Поточні сканування перевірених посилань
 • Налаштування Yoast на панелі керування > Особливості
 • Плагіни чату та календаря, які працюють постійно
 • Статистичні плагіни, які постійно збирають дані
 • Пов’язані публікації та популярні плагіни публікацій, які зберігають тонни даних

16. Видаліть невикористані плагіни / теми

Невикористані теми зберігають заздалегідь налаштовані налаштування у вашій базі даних WordPress (подібно до плагінів). Спочатку перейдіть до меню плагінів і вимкніть / видаліть ВСІ додатки, якими ви зараз не користуєтесь …

Видалити-WordPress-додатки

Тепер перейдіть до Зовнішнього вигляду > Теми та видалення всіх тем, які ви не використовуєте …

Видалити-невикористаний-WordPress-теми

17. Визначте джерело (за допомогою AWstats)

AWStats вбудований до більшості cPanel (SiteGround, Bluehost, Godaddy) у розділі «статистика». Ви також можете використовувати Плагін WP Server Stats але AWStats є детальним і, безумовно, кращим.

AWStats допоможе вам знайти:

 • Гусениці з високою пропускною здатністю
 • IP-адреси з високою пропускною здатністю
 • Файли для завантаження з високою пропускною здатністю
 • Файли з високою пропускною здатністю (наприклад, зображення)
 • Загальне використання пропускної здатності (для моніторингу)

Щомісячна пропускна здатність

Спам-боти…

Роботи-павуки-пропускна здатність

Зображення зазвичай споживають велику пропускну здатність …

Тип-пропускна здатність файлу

Існує понад 20 способів оптимізації зображень (які, окрім плагінів, є одним із найважчих елементів на багатьох веб-сайтах). Цей підручник показує, як виправити всі елементи GTmetrix нижче.

Оптимізація зображень-в-GTmetrix

18. Часті питання

&# x1f680; Які найпоширеніші засоби для повільного адміністру WordPress?

Найпоширеніші засоби для повільного адміністратора WordPress – це використання кращого плагіну кешу, налаштування його з оптимальними налаштуваннями, модернізація до швидшого хостингу та уникнення високих плагінів процесора. Якщо ви використовуєте W3 Total Cache, спробуйте вимкнути опцію кешу об’єктів.

&# x1f680; Чи змінить хости виправить повільну панель адміністратора?

Якщо час відгуку вашого сервера в Google PageSpeed ​​Insights більше, це може поставити навантаження на ваш сервер і уповільнити панель адміністратора. Зміна хостів може виправити повільний адміністратор, особливо якщо ви використовуєте хост низької якості, наприклад GoDaddy, Bluehost або бренд EIG.

&# x1f680; Чи прискорить CDN панель адміністратора?

Використання CDN вивантажує ресурси та створює менше навантаження на ваш сервер, тому пришвидшує і ваш веб-сайт, і панель адміністратора. Cloudflare – це чудовий безкоштовний CDN, і використання декількох CDN може допомогти ще більше, оскільки більше центрів обробки даних означає більше розвантаження.

&# x1f680; Чи спам-боти сповільнюють роботу адміністратора?

Так, спам-боти, які постійно потрапляють на ваш сайт, є марною тратою ресурсів сервера. Ви можете використовувати Wordfence для пошуку всіх ботів, що потрапляють на ваш сайт у режимі реального часу, а потім використовувати Wordfence, Блокувати погані запити, Blackhole для поганих ботів або правила брандмауера Cloudflare для блокування спам-ботів.

&# x1f680; Які плагіни сповільнюють панель адміністратора?

Більш повільні плагіни WordPress включають соціальний обмін, статистику (аналітика), повзунки, портфелі, розробники сторінок, календарі, чат, контактні форми, пов’язану публікацію, мапу сайту, Wordfence, WPML, WooCommerce та будь-який плагін, який виконує поточні сканування чи процеси. Завжди переконайтеся, що ви використовуєте легкі плагіни, які підтримуються та кодуються добре.

&# x1f680; Чи впливають додатки кеша на швидкість роботи панелі адміністратора?

Так. Який плагін кеша ви використовуєте та чи налаштований він оптимально, має величезний вплив на загальну ефективність вашого веб-сайту. Переконайтеся, що ви використовуєте плагін кеша з найвищим рейтингом і використовуєте всі його функції.

Подивіться моє відео – це 42-хвилинне відео, але я висвітлюю майже все (часові позначки в описі відео), і ви повинні дізнатися про велику кількість інформації про швидкість сайту WordPress:

Це спрацювало? Повідомте мене в коментарях.

Ще повільно? Надішліть мені свій звіт GTmetrix – радий поглянути :-)

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map