23 Плагіни для оптимізації швидкості WordPress для збільшення вашого веб-сайту в 2020 році (ті ж самі, що я використовував для отримання 100% балів GTmetrix)

Плагіни для оптимізації швидкості WordPress


Потрібен ґрунтовний список плагінів оптимізації швидкості WordPress?

Хлопчик, у мене є список для вас. Плагіни кешу, оптимізація зображень, ледаче завантаження, AMP, кеш-пам’ять Gravatar, моніторинг часу завантаження та плагіни, які виправляють помилки Google Font + Analytics у GTmetrix та Pingdom. Я використовую багато цих плагінів швидкості на своєму власному сайті та маю 100% балів GTmetrix. Я теж роблю Оптимізація швидкості WordPress на життя, тож я дуже глузник з цього приводу.

Я рекомендую запустити ваш WordPress сайт до кінця GTmetrix (перевірте вкладки «Швидкість сторінки» та «Повільне») або інший інструмент тестування швидкості, який використовуватиметься як орієнтир. Після встановлення кожного плагіна перевірте результати GTmetrix, щоб побачити, як він впливає на час завантаження сторінки та його результати. Більшість плагінів мають принаймні 4,5 зірковий рейтинг, і будьте впевнені, я провів свої дослідження та тестування.

пс. Якщо ви приєднаєтесь до WordPress Speed ​​Up Group Facebook у них є список 60+ рекомендованих інструментів для прискорення роботи WordPress та корисних посилань. Але я намагався сюди включити важливі :)

pps. Хостинг – це фактор №1 в Посібник з оптимізації WordPress. Google рекомендує: час відповіді сервера з <200мс які ви можете зареєструвати Сторінка швидкої інформації. я використовую SiteGround хто також використовується Йоастом, рекомендований WordPress, та оцінено №1 дюйма 20+ опитувань у Facebook.

2019-GTmetrix-Звіт

1. Ракета WP

WP Rocket оцінили плагін №1 кешу у кількох опитуваннях у Facebook, і це те, що я використовую. Це плагін преміум-версії за 49 доларів, але він того вартий, оскільки ваш хостинг і кеш-плагін і, як правило, топ 2 коефіцієнти швидкості. Це також найпростіший плагін налаштування кеша, який часто оновлюється новими функціями. Ви повинні використовувати лише 1 плагін кеша, але найкраще спробувати принаймні 2-3 (ті, які я перерахував), щоб побачити, який з них дає найкращі результати / бали в Pingdom / GTmetrix.

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

У більшості інших плагінів кешу вам потрібно буде встановити близько 7 додаткових плагінів, щоб отримати ці функції, коли Ракета WP у них усі вбудовані, зменшуючи кількість плагінів на вашому сайті. Якщо ви схожі на мене, ви хочете використовувати лише 1 плагін, інакше вам доведеться дослідити, до яких функцій додаються ваші кешові плагіни, а потім встановити ці плагіни, якщо вони не підтримують їх.

 • Очищення бази даних (вбудована в WP Rocket, або використання WP-оптимізація)
 • Контроль серцебиття (вбудований до WP ракети або використання Контроль серцебиття)
 • Ледачі завантажуйте зображення / відео (вбудовані в WP Rocket або використовуйте WP YouTube Lyte)
 • Розмістіть Google Analytics на локальному рівні (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для Analytics)
 • Попередньо виберіть запити DNS (вбудований до WP ракети або використання Попередні підказки щодо ресурсів партії)
 • Розмістіть Google Шрифти локально (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для шрифтів, або SHGF)
 • Інтеграція з Cloudflare + іншими CDN (вбудованими в WP Rocket або використовувати) CDN Enabler)

WP-Rocket-Особливості

Якщо ви вирішили придбати WP Rocket, я би вдячний, якби ви використовували мою партнерська посилання. Я дарую гарний кусок грошей на кампанії GoFundeMe – у 2018 році 3000 доларів пішли на харчування бездомних людей у ​​Денвері. А в 2017 році 3000 доларів надійшли до Американського Червоного Хреста на урагані Гарві. Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Дякую :)

У моєму підручнику WP Rocket показано, як налаштувати настройки за допомогою Cloudflare + StackPath. Я постійно оновлюю її останніми версіями та посиланням на WP Rocket документація. Це може виправити TON елементів у GTmetrix і, ймовірно, другий за величиною коефіцієнт швидкості поза хостингом.

Подібні плагіни

Перегляньте мій посібник з налаштування ракети WP

2. WP найшвидший кеш

Це найпопулярніший плагін БЕЗКОШТОВНОГО кешу і його дуже просто налаштувати. У моєму підручнику з найшвидшого кешу WP ви знайдете, як налаштувати вкладки та інтегрувати їх із Cloudflare + StackPath, але ось перша вкладка (нижче). На відміну від WP Rocket, цей плагін не має можливості для ледачого завантаження зображень / відео, очищення бази даних та інших параметрів. Тож вам потрібно буде користуватися WP-оптимізація і Ледаче завантаження відео плагіни, якщо ви хочете і ці функції (рекомендується).

Налаштування WP-найшвидшого кешу

Перегляньте моє посібник з конфігурації кеш-пам’яті WP

3. WP-оптимізація

Вилучає сміття, спам, публікації версій, перехідні, та інші непотрібні файли, що зберігаються у вашій базі даних, які після накопичення можуть уповільнити як ваш сайт WordPress, так і адміністративну панель. Я б запускав це кожні пару тижнів (і WP-Optimize, і WP Rocket мають можливість запланувати очищення бази даних). Якщо ви використовуєте WP Rocket, ви не потребуєте цього плагіна, оскільки WP Rocket має параметр для цього в налаштуваннях бази даних. Якщо ви використовуєте інший плагін кеша, використовуйте WP-Optimize.

WP-оптимізуйте чисту базу даних

Інструкції

 • Зробіть резервну копію вашої бази даних!
 • Встановіть плагін
 • Перейдіть на вкладку Оптимізація WP
 • Запустіть плагін як налаштування за замовчуванням, але зніміть прапорець “Непідтверджені коментарі”

Якщо ви використовуєте WP Rocket, вам не потрібно оптимізувати WP (WP Rocket має це на вкладці “база даних”):

WP-Rocket-Database-Settings

Подібні плагіни:

4. Короткі пікселі

Без втрат стискати зображення, що виправляє оптимізовані елементи зображень у GTmetrix. У мене є повний посібник з оптимізації зображень (насправді існує 20 способів), але основні з них є стиснення без втрат, подавати масштабовані зображення (змінивши їх до правильних розмірів) та вкажіть розміри зображення (встановлення ширини / висоти в HTML або CSS зображення). ShortPixel, уявіть, Сміш, Кракен, і EWWW всі в основному роблять те саме. Потрібно використовувати лише один плагін для оптимізації зображень.

Особливості

 • Стиснення зображення без втрат
 • Зміна розмірів великих розмірів
 • Видаліть EXIF-дані

Стиснення зображення без втрат

Інструкції

 1. Зареєструйтесь Короткі пікселі
 2. Встановіть ShortPixel плагін
 3. Вам буде запропоновано вказані нижче інструкції:
 4. Введіть свій ключ API з вашого акаунта ShortPixel
 5. Встановіть рівень стиснення
 6. Масово оптимізуйте всі зображення на вашому веб-сайті (це безкоштовна модель)

Налаштування ShortPixel

5. Очистити

Це обов’язковий плагін швидкості, який відключає непотрібні функції в ядрі WordPress, які можуть споживати процесор. Це також допомагає видалити рядки запитів (хоча найкращим рішенням для цього є використання легких плагінів), він завантажує шрифти асинхронно, розміщує ваш код відстеження Google Analytics локально, обмежує кількість оновлень публікацій, відключає автоматичне збереження та інші функції швидкості.

Очистити параметри продуктивності

Дозволяє вимкнути:

 • Ревізії
 • Автозбереження
 • Емоджи
 • Граватари
 • Гугл-мапи
 • Тег RSD (Дійсно просте відкриття)
 • Тег короткого посилання
 • API WordPress з заголовка
 • Тег Windows Live Writer
 • Тег генератора WordPress
 • Пінгбеки + треки
 • RSS
 • XML-RPC
 • Сценарії WooCommerce
 • Огляди WooCommerce
 • Фрагменти кошика Woocommerce

Він також може пагінувати коментарі після 20 коментарів або вимикати їх через 28 днів.

6. Очищення активів

Вибіркове відключення плагінів від завантаження на певних сторінках / публікаціях. Це може зменшити кількість запитів та покращити час завантаження. Найпоширеніший приклад – це лише завантаження плагіна вашої контактної форми на сторінки, які фактично мають контактну форму. Але це можна зробити за допомогою декількох плагінів.

Приклади:

 • Відключення слайдера на сторінках, де не використовуються повзунки
 • Вимкнення плагіну розширених фрагментів на сторінках, де не використовуються розширені фрагменти
 • Вимкнення плагіна вашої контактної форми на сторінках, у яких немає форми контакту
 • Вимкнення плагіну управління афілійованими посиланнями на сторінках, на яких не використовуються афішні посилання
 • Вимкнення плагіна соціального доступу на всіх сторінках (оскільки це зазвичай для публікацій блогу)

Подібні плагіни

7. WP YouTube Lyte

Ледачий завантажує відео, вставляючи чуйний “Lite YouTube Embeds”, який викликає “жирний” програвач YouTube лише після натискання кнопки відтворення. Завантажувати відео потрібно найдовше, ніж FAR. Для того, щоб дати вам уявлення, у моєму підручнику з загального кешу W3 є лише 2 відео, але коли я ліниво завантажую їх, час завантаження цієї публікації пішов з 5s до 1,5s. Він виконує ту ж функцію, що і легке вбудовування відео.

Подібні плагіни

Якщо ви використовуєте WP Rocket, вони мають цю функцію в налаштуваннях “media”:

WP-Rocket-Lazy-Load

8. Контроль серцебиття

API серцебиття WordPress споживає ресурси, надсилаючи вам сповіщення про плагіни в режимі реального часу, коли інші користувачі редагують публікацію тощо. 99% людей повинні відключити це.

Серцебиття-контроль-плагін

9. Попередні підказки щодо ресурсів партії

Це дозволяє попередньо вибирати, попередньо відредагувати, попередньо підключити, попередньо підключити та попередньо завантажити. Якщо ви використовуєте зовнішні ресурси на своєму веб-сайті, це допоможе браузерам передбачити їх та швидше завантажувати..

У WP Rocket є можливість попереднього підключення DNS, але вона не має попереднього підключення, в той час як цей плагін робить. Різниця між попереднім вилученням DNS і попереднім підключенням до попереднього вибору дозволяє лише пошук DNS, тоді як попереднє з’єднання здійснює пошук DNS, узгодження TLS, а також рукостискання TCP.

10. OMGF | Розмістіть Google Шрифти локально

OMGF може виправити помилки шрифту Google у GTmetrix, Pingdom та PageSpeed ​​Insights. Він завантажить усі шрифти Google на ваш сайт (за допомогою API шрифтів Google Fonts) та створить для нього таблицю стилів. Після цього вам потрібно буде видалити будь-які запити до зовнішніх джерел шрифту.

Google-Fonts-GTmetrix

Як це виглядає:

CAOS для веб-шрифтів

Порада: якщо ви використовуєте зовнішні шрифти, будьте мінімальні із вибраною вами кількістю шрифтів (та вагою шрифту). Якщо чомусь цей плагін не виправляє помилок, у мене є посібник для розміщення локальних шрифтів Google.

Подібні плагіни

11. CAOS | Розмістіть Google Analytics локально

Використовуйте Броуер Кешування Google Analytics

CAOS виправляє використовувати кешування браузера елемент у GTMetrix, розмістивши локально Google Analytics. Просто встановіть плагін, введіть свій ідентифікатор відстеження, і CAOS додасть код відстеження до заголовка (або колонтитула). CAOS також сумісний з Monster Insights та має інші можливості.

WP Rocket, Swift Performance та WP Disable також можуть це зробити (потрібно використовувати лише одну).

12. CDN Enabler

CDN Enabler допомагає налаштувати CDN (мережа доставки вмісту). Це не працює з Cloudflare (що вимагає зміни серверів імен), тоді як активатор CDN призначений спеціально для StackPath, KeyCDN та інших CDN, які надають URL CDN. Спочатку підпишіться на CDN (я використовую StackPath), тоді введіть своє CDN URL у плагін CDN Enabler. Дивіться інструкції нижче:

Крок 1: Підпишіться на CDN (я використовую StackPath у кого є 34 центри обробки даних) і створити сайт CDN.

Крок 2: Візьміть URL-адресу CDN:

StackPath-CDN-URL

Крок 3: Введіть свою URL-адресу CDN в програму CDN Enabler, а потім налаштуйте параметри:

CDN-Enabler-Plugin-Settings

13. Perfmatters

Perfmatters був розроблений Kinsta і схожий на Clearfy та Asset Cleanup. Це дозволяє вимкнути непотрібні функції, включаючи фрагменти, сценарії та стилі кошика WooCommerce. Ви також можете вибірково відключити плагіни. Ціни починаються з $ 24,95 на рік для одного окремого сайту, але я кусав кулю і радий, що зробив це, оскільки продовжую використовувати його на власному веб-сайті. Ось це все особливості.

особливості парфметтера

14. Гарши Кеш Граватара

Якщо у вас є багато коментарів до публікацій, Gravatars може абсолютно знищити ваші часи завантаження та звіти GTmetrix. Ви можете використовувати цей плагін для кеш зображень Граватара. Інший варіант – повністю вимкнути Gravatars (хоча це не дозволить фотографії з’являтися) та зробить розділ ваших коментарів нудним. Але це компроміс між Gravatars або вашим часом завантаження.

Кеш-Граватар-Образи

Подібні плагіни

15. Вкажіть параметри зображення

Вказівки-параметри зображення

Вкажіть Параметри зображення – це елемент у GTmetrix та інші інструменти швидкості, що означає, що вам потрібно додати ширину / висоту до HTML або CSS зображення. Цей плагін автоматично додає ширину / висоту зображенням, у яких наразі немає одного набору. Наскільки мені відомо, він не визначає розміри зображень, розміщених у конструкторах сторінок, віджетах чи будь-яких областях, що не входять у візуальний редактор.

16. Автоматично оптимізувати

Автоматично оптимізувати

Оптимізує HTML, CSS, і JavaScript. Вам не потрібна автоматична оптимізація, якщо ви не розміщені на GoDaddy, WP Engine чи будь-якого хоста, який плагіни кешування чорних списків, оскільки WP Rocket і більшість плагінів кешу оптимізують код для вас. Але хоча вбудоване кешування GoDaddy та WP Engine може бути нормальним, воно не оптимізує HTML / CSS / JS. Тут грає функція автоматичного оптимізації.

Автоматично налаштувати основні налаштування

17. AMP для WP

Прискорені мобільні сторінки це проект Google, завдяки якому мобільні сторінки завантажуються швидше. Він також додає штамп “AMP” поруч із вашими мобільними фрагментами. Цей плагін змінить макет / дизайн ваших мобільних сторінок, тому обов’язково повністю налаштуйте налаштування. Якщо вам це не сподобається, видаліть його, і він повернеться до старого дизайну. Ви також можете використовувати Клей для Yoast & Плагін AMP щоб настроїти колір тексту, колір посилання, колір наведення курсора та інші елементи ваших мобільних сторінок.

Попередження: AMP іноді може зменшити кількість мобільних конверсій. Прочитайте Дослідження Кінста про те, як їх конверсія знизилася на 59% при використанні AMP. Я врешті вирішив проти цього.

AMP-сторінки

У цьому плагіні є багато налаштувань для налаштування сторінок AMP:

Прискорені налаштування мобільних сторінок-плагінів

Інструкції

 • Встановіть плагін
 • Налаштуйте потрібний вміст сторінок AMP (сторінки, публікації тощо)
 • Встановіть Клей для плагіна Yoast SEO AMP якщо ви використовуєте Yoast (налаштовує дизайн)
 • Додайте / підсилювач / на будь-яку сторінку вашого веб-сайту, щоб побачити, як вона виглядає і переконайтеся, що вона працює
 • Перейдіть у Налаштування Yoast → AMP, щоб змінити дизайн та включити власні типи публікацій
 • Зачекайте, поки Google переробить ваш сайт і додайте знак AMP в результати пошуку для мобільних пристроїв
 • Відвідайте розділ прискорених мобільних сторінок на консолі пошуку Google щоб побачити помилки

18. Монітор запитів

Знайдіть свої найповільніші плагіни завантаження, запити, сценарії та інші елементи, які завантажуються найдовше.

Запит монітора повільних плагінів

P3 Profiler колись чудово знаходив повільні плагіни, але не оновлювався роками. Монітор запитів є альтернативою. Ще одна альтернатива – запустити ваш сайт GTmetrix і скористайтеся вкладкою Водоспад. Ви також можете перевірити цей список плагінів із високим процесором.

Повільний плагін WordPress

19. GTMetrix для WordPress

Плагін GTmetrix WordPress відстежує завантаження часу та швидкість сторінки + YSlow, а потім надсилає вам звіт безпосередньо на інформаційну панель WordPress або через заплановані звіти електронною поштою.

GTmetrix-WordPress-Dashboard-Widget

GTmetrix-Scheduled-WordPress-Reports

GTmetrix-Scheduled-Reports

20. Відобразити PHP-версію

Відображення версії PHP просто показує, яка саме Версія PHP ти біжиш.

Дисплей-PHP

Вищі версії змушують ваш сайт працювати набагато швидше …

WordPress PHP Швидкість

Ви можете оновити до нових версій вашого хостингу cPanel…

SiteGround PHP 7.3

21. Перевірка сумісності PHP

Програма перевірки сумісності PHP сканує ваші плагіни, щоб переконатися, що вони сумісні з новими версіями PHP. Деякі плагіни WordPress не оновлюються часто або кодуються добре – запустивши це заздалегідь, можна запобігти помилкам (наприклад, ваш веб-сайт зламатися) через несумісні плагіни.

Перевірка сумісності PHP

22. Перевірка продуктивності хостингу WP

Показує загальну ефективність хостингу та те, чи працює ваша технологія (версії PHP, MySQL, WordPress) повільно, і в такому випадку її слід оновлювати. Тут також відображаються ваші найповільніші сторінки.

Хостинг-PHP-сервер-відповідь

Швидкість завантаження браузера

Web-сервер-час відповіді

Технологічний рівень

Bytecheck.com та GTmetrix також показують свій TTFB (час на перший байт) на вкладці Водоспад…

Перевірка TTFB

GTmetrix TTFB

Класний трюк: одна з єдиних речей Сторінка швидкої інформації добре для перевірки часи відповіді сервера. Google каже, що це повинно бути менше 200 мс. Якщо ні, то ваш сервер (хостинг) працює повільно.

Скоротити час реакції сервера до 200 мс

23. Кращий пошук замінити

Якщо бачите мінімізувати переадресації у вашому звіті GTmetrix це може означати, що ви змінили www або https версію свого веб-сайту, але ви не змінили свої посилання, щоб відповідати новій версії …

Мінімізувати-перенаправляти

Замість того, щоб виправляти всі ваші посилання вручну, використовуйте плагін Better Search And Replace, щоб оновити їх масово. Це також може бути корисним для виправлення зламаних посилань або навіть масового оновлення посилань / зображень, що з’являються на кількох сторінках / публікаціях. Кращий пошук на заміну може значно заощадити час.

Кращий пошук замінити - WWW версії

Інші помітні інструменти / ресурси

SiteGround є використовується Йоастом, себе, і рекомендований WordPress. Вони є №1 майже в кожному Опитування у Facebook і надають більшості людей значне значення покращення часу завантаження особливо якщо вони використовували посередні хости: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter - Ми просто перейшли на сайт

Я використовую їх напівприсвячений план GoGeek який поставляється з 4 рази більше серверні ресурси ніж спільний хостинг. Клацніть на моїх сторінках, щоб побачити, як швидко вони завантажуються, ознайомтеся з моїм звітом GTmetrix або побачите людей, які мігрували і розміщено нові часи завантаження. Вони також роблять вільні міграції.

DigitalOcean на Cloudways і Кінста також хороші і починаються від $ 10 / місяць та 30 $ на місяць. Cloudways – це більше для розробників, яким не потрібен cPanel, хостинг електронної пошти чи підтримка, яку ви отримуєте з SiteGround. Kinsta – це в основному WP Engine був (дорого, але дивовижно). Весь мій блог в основному присвячений тому, щоб допомогти людям швидше завантажувати свій веб-сайт. Я відмовляюсь рекомендувати хостинг у розмірі 2 доларів на місяць, оскільки найбільше шкода більшості людей під час роботи веб-сайту.

Як перевірити, чи хостинг у вас повільний
Запустити веб-сайт до кінця Статистика сторінок Google щоб побачити, чи скоротити час відповіді сервера є у вашому звіті. Google рекомендує вона повинна бути <200мс. Що-небудь вище 1 секунди – це не добре. Ви також можете перевірити свій TTFB (час на перший байт) на вкладці “Тайммінг” GTmetrix або bytecheck.com.

Скоротити час реакції сервера

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

SiteGround рекомендує WordPress:

SiteGround-рекомендується-WordPress-хост

І мимо Івіця хто керує WordPress Speed ​​Up Group Facebook з 16 000+ членами.

Рекомендовані засоби WordPress-Speed-Up

Кілька ниток:

Годді на міграцію на сайт

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Міграція

SiteGround має 3 плани:

SiteGround-хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig та новіші версії оснащені безкоштовною міграцією, налаштуваннями, розширеним кешуванням та можливістю розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek має пріоритетну підтримку. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це ви можете побачити на їх сторінка функцій:

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більше ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround разом із моїм партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок без жодних витрат. Щороку я пожертвуйте $ 3 тис. на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони зоряний хост WordPress, і ваш сайт буде працювати швидше / гладше … зробіть дослідження на групах у Facebook + Twitter і ти знайдеш більшість людей скажіть те саме.

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може скоротити навантаження вдвічі:

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

Отримайте хостинг від SiteGround

Хмара – безкоштовна послуга CDN та швидкість / безпека, яка відображає ваш сайт (і вивантажує ресурси) 200+ центрів обробки даних. Інтегрується з більшістю плагінів кешу з можливістю використання агресивного мінімізації, Залізнична рушниця, і гаряча посилання. Усі мої підручники із плагіну кешу містять інструкції з налаштування Cloudflare і не забудьте налаштувати правила сторінки для вашого адміністратора WordPress.

StackPath – платний CDN, який додає 30+ додаткових центрів обробки даних по всьому світу (більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту), скорочення відстані між вашим веб-сайтом / відвідувачами – a рекомендація в посібнику з оптимізації WordPress. 10 доларів на місяць з безкоштовним 30-денним пробним періодом.

Пінгдом – найточніший інструмент для вимірювання часу навантаження за версією WP Rocket, хоча на мою скромну думку GTmetrix має кращі рекомендації щодо оптимізації вашого сайту.

GTmetrix – добре для визначення зображень, які необхідно оптимізувати за допомогою 3-х методів: подання масштабованих зображень (зміна їх розміру), визначення розмірів зображень у HTML / CSS та оптимізація зображень (стиснення без втрат). GTmetrix нещодавно перейшов на повністю завантажений показник часу що показує більший час завантаження, ніж раніше. Їх вкладка водоспаду вимірює окремі елементи повільного завантаження, і якщо це ваша час на перший байт довгий, що вказує, що ваш хостинг повільний.

Статистика сторінок Google – більшість рекомендацій можна ігнорувати але це добре для вимірювання час відповіді сервера котрий Google рекомендує <200мс або ваш хостинг повільний.

Список поганих ботів .htaccess – широкий список спам-ботів, який при блокуванні завантаженням у .htaccess може значно зменшити використання процесора. Ви можете дізнатись, чи використовує спам-боти сканування вашого веб-сайту AWStats (перелічено у Розділ інструментів Analytics). Налаштування Правила обмеження сканування Wordfence також допоможе блокувати підроблені сканери Google, спам-боти, надмірне сканування тощо.

Pronaya (Мій оптимізатор швидкості WordPress) – ви можете найняти мій оптимізатор швидкості WordPress на freelancer.com, з яким я працював 5 років, і ми оптимізували кілька сайтів для завантаження на 500% швидше. Його звуть Проная, він складає $ 40 / годину і має ідеальний огляд 5/5 зірок з 19 відгуками (просто підпишіться на акаунт фрілансера та шукайте користувача БДКАМОЛ). Якщо ви думаєте, що я хороший в оптимізації швидкості, Pronaya набагато краще. Я також працював з Усама (його ім’я користувача I333), який досить дешевий, але також дивовижний із 4,9 / 5 зірками та 375 відгуками.

Часті запитання

&# x1f680; Назвіть 5 найважливіших плагінів швидкості?

WP Rocket, ShortPixel, OMGF, Perfmatters та Autoptimize – це наші 5 найкращих плагінів для оптимізації швидкості

&# x1f680; Який найкращий плагін кеша?

WP Rocket отримав перше місце в численних опитуваннях у Facebook, оскільки він має більш швидкісні функції, ніж інші плагіни кешу, включаючи очищення бази даних, контроль серцебиття, ледачий навантаження та оптимізацію Google Analytics.

&# x1f680; Який найкращий плагін для оптимізації зображень?

Ми використовуємо ShortPixel, оскільки втрати якості практично немає, і він все ще фіксує оптимізовані елементи зображення в GTmetrix.

&# x1f680; Який плагін найкраще підходить для оптимізації шрифтів?

OMGF і Autoptimize, і чудово оптимізують шрифти. Perfmatters також дозволяє попередньо вибирати та попередньо підключати шрифти.

&# x1f680; Чи варто додати AMP?

Ми вирішили не додавати пришвидшені сторінки для мобільних пристроїв (AMP), прочитавши статтю Кінста про те, як їх конверсія знизилася приблизно на 50% завдяки AMP.

Мій навчальний посібник з оптимізації швидкості WordPress – має 400+ коментарів з людьми, які говорять про такі речі, як “Оцінка швидкості моєї сторінки на gtmetrix від 69 до 93” і “це може бути однією з найкорисніших публікацій, яку я коли-небудь читав”. Тони людей використовували його для покращення показників Pingdom / GTmetrix.

Я сподіваюся, що ці плагіни для оптимізації швидкості WordPress виявляться корисними! Якщо у вас є питання, залиште мені коментар. Або якщо вам просто потрібно виправити ваш повільний сайт WordPress, дивіться моє підручник вище. У ньому більше 400 коментарів і допомогли багатьом людям скоротити час завантаження <1с.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map