65 Повільні плагіни WordPress, які слід уникати через високий процесор

Уникайте цих 65 плагінів WordPress, і ваш сайт завантажиться швидше.


Багато хто з вас пам’ятає використання P3 Profiler запустити сканування, які виявляють повільні плагіни. Але він не оновлювався протягом декількох років – тому я створив цей список, який також включає розмови про пошук повільних плагінів GTmetrix, альтернативні легкі плагіни та відключення невикористаних налаштувань плагіна.

Є певні налаштування плагіна відомий тим, що викликає високий процесор, як Звіт про трафік Wordfence в реальному часі, Поточні сканування перевірених посилань та інші налаштування, які виконують сканування, збирають статистику, надсилають сповіщення електронною поштою або надійні плагіни, які пропонують безліч функціональних можливостей (але потрібні лише деякі функції … як-от використання лише однієї функції від Jetpack). Я б також встановив WP Вимкнути щоб вимкнути налаштування WordPress, які ви не використовуєте (Emojis, Gravatars, API серцебиття тощо).

Дякую Івіце від WordPress Speed ​​Up Group Facebook для створення цього дивовижного списку на його сторінка ресурсів – Я також додав досить багато. Я б точно приєднався до його групи, яка налічує понад 10 000 членів. Ви також можете прочитати мою власну Посібник з оптимізації швидкості WordPress який включає понад 40 підказок щодо швидшого завантаження вашого сайту (використання WP Rocket, Cloudflare, AMP Pages, оптимізація зображень, оптимізація плагінів та багато іншого), що містить понад 350+ коментарів.

Пошук повільних плагінів у GTmetrix

З тих пір P3 Profiler більше не працює, альтернативним рішенням для пошуку ваших найповільніших плагінів завантаження є запуск вашого веб-сайту GTmetrix і ознайомтеся зі своїм звітом. Якщо ви розгортаєте елементи, той самий плагін відображається кілька разів у вашому звіті (або просто потрібен тривалий час для завантаження на вкладці водоспаду GTmetrix), ви, ймовірно, повинні видалити або замінити цей плагін.

Повільний плагін WordPress

Легкі плагіни

Соціальний обмін – Ракета WP тест показали Перо соціальних медіа, МонархПроста загальна кнопка Гадюка, і MashShare мали найменшу кількість запитів і найшвидший час завантаження.

Резервне копіюванняUpdraftPlus.

ПовзункиСолівок, LayerSlider, або Метеорні повзунки.

КоментаріУмовне навантаження Disqus.

ПортфоліоГалерея Енвіра, FooGallery, або Сітка.

Аналітика – Google Analytics і пошукова консоль має бути багато. Просто переконайтеся, що ви розміщуєте Google Analytics на локальному рівні (використовуючи WP Rocket або WP Disable).

СторінкиWordPress Page Builder від MotoPress, але жоден конструктор сторінок не працює швидше, ніж рідний редактор WordPress. Поєднайте це з Плагін-копіювач і вам не знадобиться конструктор сторінок (включаючи розробників сторінок, вбудованих у теми WordPress). Якщо тільки ваша команда абсолютно не відмовляється навчись трохи HTML (найпростіша мова кодування), уникайте розробників сторінок.

Плагіни StudioPress – легкі плагіни для Genesis Framework.

Вимкніть параметри невикористаного плагіна

Перегляньте кожен із своїх плагінів і вирішіть, які налаштування можна вимкнути (це знизить процесор). Наприклад, у Yoast у розділі Налаштування > Загальні > Особливості Я відключив наступне…

Yoast-Feature-Settings

Подання трафіку в Wordfence також вимагає високого процесора …

Відключити-Wordfence-Live-Traffic-View

Уникайте використання 2 плагінів для дублювання функціональності

Оскільки Yoast створює мапу сайту для вас, вам це не потрібно Карта сайту Google XML підключати. Якщо ваш хост робить резервні копії для вас, вам не потрібен плагін для цього. Якщо у вас є Google Analytics, чи справді ви плагін для статистики, який уповільнює ваш сайт і робить приблизно 1/1000 того, що може зробити Google Analytics? Подумайте, які додатки вам справді потрібні, і видаліть ті, які вам не потрібні. І замість того, щоб використовувати Jetpack, щоб ви могли використовувати 1 або 2 функції, встановіть легкий плагін, який робить те саме, але не має мільйон налаштувань / функцій, які сповільнюватимуть ваш сайт.

Вимкнути невикористані налаштування в WordPress

WP Вимкнути дозволяє відключити налаштування в WordPress, які споживають процесор, і сповільнити ваш сайт. Він також має варіанти контролю серцебиття (якщо ви пам’ятаєте фактичне плагін управління серцебиттям, тепер ви можете видалити його та просто скористатися цим)… а також кілька інших варіантів, які можуть пришвидшити ваш веб-сайт / панель адміністратора. Пройдіть через налаштування та вимкніть усе, що не використовуєте …

Поради щодо використання WP Disable

 • Вимкніть ВСЕ, що не використовуєте
 • Планування видалення спаму – хороша ідея
 • Emojis, Карти Google і Граватари тривати час на завантаження
 • Пінгбеки та треки зазвичай не варті додаткових ресурсів
 • Встановіть версії публікацій на 3-5, щоб у вас були резервні копії, але вам не потрібно сотні
 • Різні параметри на вкладці “запит” можуть покращити час завантаження

WP-Disable-Requests

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-інваліди-інші

AWStats допомагає визначити джерела високої процесорної / пропускної здатності

AWStats це інструмент, вбудований у більшість хостинг cPanel, який надає статистику щодо використання процесора. Він говорить вам, чи певні боти, зображення, завантажені файли і навіть IP-адреси споживають багато процесора. Ви також можете використовувати Плагін WP Server Stats але я думаю, AWStats робить приголомшливу роботу.

AWStats допоможе вам знайти:

 • Гусениці з високою пропускною здатністю
 • IP-адреси з високою пропускною здатністю
 • Файли для завантаження з високою пропускною здатністю
 • Файли з високою пропускною здатністю (наприклад, зображення)
 • Загальне використання пропускної здатності (для моніторингу)

Щомісячна пропускна здатність

Сканери пошукових систем / павуки зазвичай споживають найбільше CPU (пропускну здатність) …

Роботи-павуки-пропускна здатність

У моєму посібнику щодо швидкості WordPress є більше порад щодо зменшення процесора гусеничного вмісту плюс багато інших підказок.

Часті запитання

&# x1f50c; Який тип плагінів найбільше сповільнює WordPress?

Найпоширеніші плагіни для повільного завантаження – це спільний доступ до соціальних програм, статистика, чат в реальному часі, створення веб-сторінок, коментування, календар, резервне копіювання, портфоліо, пов’язана публікація та плагіни слайдера. Їх потрібно ретельно вибирати і перевіряти в GTmetrix.

&# x1f50c; Які плагіни є найпоширенішими винуватцями?

Якщо ви плануєте використовувати WPML або WooCommerce, вам краще перейти до хмарного хостингу, оскільки спільний хостинг, ймовірно, не матиме достатньо ресурсів сервера для обробки вашого сайту. Це тому, що (особливо сайти WooCommerce) зазвичай потрібно більше плагінів та генерувати додаткові сценарії, стилі та фрагменти кошика, які також потребуватимуть більше часу для завантаження.

&# x1f50c; Як знайти найповільніші плагіни?

Перегляньте на вкладці Водоспад GTmetrix, щоб побачити, які плагіни завантажуються найдовше, або використовуйте плагін Монітор запитів, щоб знайти найповільніші плагіни.

&# x1f50c; Допоможе відключення невикористаних функцій плагіна?

Так! Якщо ви не використовуєте функцію, відключіть її. Я також рекомендую використовувати Asset CleanUp або Perfmatters для вибіркового завантаження плагінів на певні сторінки / публікації. Наприклад, якщо ви використовуєте лише свою контактну форму на сторінці контактів, відключіть її скрізь.

&# x1f50c; Чи дійсно кількість плагінів має значення?

Кожен плагін додає до вашого часу завантаження, просто залежить, скільки. Використання легких плагінів важливіше, ніж зменшення кількості плагінів, але обидва слід враховувати.

Що робити, якщо ви абсолютно потребуєте плагінів, які голодують на ресурси?

Ваш план хостингу має обмежену кількість серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Якщо плагін споживає занадто багато процесора, ваш єдиний варіант (крім видалення або заміни) – оновити свій план, щоб включити більше серверних ресурсів. Деякі з вас знають Я рекомендую SiteGround з багатьох причин як їх технологія швидкості надзвичайно швидко. І якщо ви зараз приймаєте когось із таких, як Bluehost, Godaddy, InMotion або будь-який з інших шалених хостів, це буде величезним оновленням для вашого серверного обладнання, яке повинно покращити як ваші показники, так і час завантаження сторінки в GTmetrix, Pingdom та Google Сторінка швидкої інформації.

Якщо ви знайшли цей підручник корисним, частка завжди цінується :)

Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map