Як очистити базу даних WordPress (і старі таблиці плагінів)

Як ви використовуєте WordPress, ваш База даних WordPress неминуче роздувається.


Залишилися таблиці плагінів, минулі терміни, пінгбеки, зворотні коментарі, спам та кошики, автоматичні чернетки та потенційно тисячі невикористаних версій публікацій можуть бути залишені у вашій базі даних.

У цьому підручнику я буду використовувати WP-оптимізація для очищення бази даних WordPress. Хоча деякі плагіни, такі як WP Rocket (та інші), дозволяють вам очистити частину вашої бази даних, вони не завжди дозволяють видаляти старі таблиці плагінів, такі як WP-Optimize, WP-Sweep або Advanced Database Cleaner.

Роблячи це, ваша база даних працюватиме ефективніше і, в свою чергу, може допомогти вам виправити повільний сайт WordPress і змусити його завантажуватися значно швидше. Очищення бази даних WordPress також рекомендується в посібнику з оптимізації WordPress і це те, що ви повинні робити періодично.

1. Створіть резервну копію бази даних WordPress

Використовуйте UpdraftPlus попередньо створити резервну копію вашої бази даних.

Вам не доведеться хвилюватися з цього приводу, але на всякий випадок, коли щось піде не так, принаймні у вас буде резервна копія. Встановіть плагін, перейдіть до налаштувань UpdraftPlus та підключіть службу третьої сторони для завантаження ваших файлів (я використовую Dropbox). Згодом ви можете зробити резервну копію в 1 клік.

2. Встановіть WP-Optimize

Встановіть плагін WP-Optimize та перейдіть до WP-Optimize → База даних.

WP-Optimize-Plugin

3. Видаліть сміття зі своєї бази даних

У програмі WP-Optimize ви побачите налаштування для оптимізації та таблиць.

У налаштуваннях оптимізації, зазвичай ви хочете видалити все, за винятком неприйнятих коментарів, після перегляду публікацій. Якщо ви добре видаляєте непідтверджені коментарі (коментарі в блозі, які ще не затверджені) або доопрацювання (попередні чернетки автоматично зроблені WordPress кожного разу, коли ви переглядаєте сторінку чи публікацію), ви також можете їх видалити.

WP-оптимізуйте чисту базу даних

Елементи бази даних (визначення)

 • Оптимізуйте таблиці баз даних: аналогічно дефрагментації жорсткого диска лише за допомогою вашої бази даних WordPress. Це забирає невикористаний простір у таблицях вашої бази даних, зменшує обсяг пам’яті та робить доступ до таблиць більш ефективним.
 • Опублікувати виправлення: автоматично створюється кожен раз, коли ви зберігаєте або оновлюєте публікацію.
 • Автоматичні чернетки публікацій: чернетки WordPress автоматично зберігається під час редагування.
 • Пошкоджені пости: публікації, які ви видалили.
 • Спам та пошкоджені коментарі: коментарі, позначені як спам або видалені.
 • Непідтверджені коментарі: коментарі в блозі, які ви не схвалили.
 • Час минулих варіантів закінчився: невикористані дані кешу (наприклад, плагін соціального обміну зберігатиме “кількість підрахунків” на сторінках чи публікаціях).
 • Пінгбеки: спосіб сповіщення про блоги, які ви пов’язали з ними.
 • Трекбеки: ще один спосіб сповіщення про блоги, які ви пов’язали з ними.
 • Опублікувати метадані: інформація, яка відображається користувачам про кожну публікацію (наприклад, автор, дата публікації, категорія). Це видалить метадані публікації, які не належать до жодної публікації.
 • Прокоментуйте метадані: те саме, що розміщувати метадані лише для інформації про коментарі.
 • Дані щодо сиріт: часто створюється плагінами, коли повідомлення видаляються.

4. Видаліть таблиці, залишені за допомогою старих плагінів

На вкладці Оптимізація таблиць WP ви побачите таблиці бази даних.

Зверніть увагу на таблиці, на яких написано “не встановлено”, а біля них є кнопка Видалити. Це таблиці залишити старими плагінами, які наразі не встановлені на вашому сайті WordPress (тому їх слід видалити, якщо ви не плануєте їх знову використовувати). WP-Optimize також повідомляє вам розмір і до якого плагіна належить таблиця, яка знову ж таки буде тією, яку ви вже видалили.

WP Оптимізація таблиць

5. Розклад поточних баз даних «Поточна база даних»

Я рекомендую планувати автоматичне очищення бази даних приблизно раз на тиждень (або навіть частіше для великих сайтів з великою кількістю плагінів). Ви можете знайти це в розділі WP-Optimize → Settings.

Запланована очистка бази даних оптимізатором WP

Якщо ви вже використовуєте плагін типу WP Rocket, в якому вбудовано очищення бази даних, ви можете використовувати це для планування щотижневих очищень баз даних, а потім встановлювати WP-Optimize лише тоді, коли потрібно очистити таблиці бази даних від видалених плагінів (я завжди вважаю за краще інстальовано менше плагінів).

Автоматичне очищення бази даних ракет WP

6. Інші плагіни, які очищають вашу базу даних

Більшість інших плагінів очищення бази даних виконують те саме, що і WP-Optimize

Розширений очищувач баз даних – аналогічно WP-Optimize, але дозволяє занурюватися далі у вашу базу даних та дозволяє переглядати завдання cron. Версія Premium в першу чергу хороша для подальшого очищення вашої бази даних від старих плагінів і має варіанти для дітей-сиріт, плагінів, тем та WP.

Очисник Advanced-Database-Cleaner

WP-Sweep – дозволяє очищати додаткові параметри, такі як мета мета та термін мета, але робити резервну копію та робити це лише в тому випадку, якщо ви знаєте, що ви робите (це видалить умови у ваших чернетках публікацій).

Налаштування WP Sweep

Плагіни Колекціонер сміття – дозволяє лише видаляти старі таблиці плагінів з посередніми оглядами.

Додатки Сканування збирача сміття

Вітерець хмарами – плагін, розроблений Cloudways hosting (вони приголомшливі). Це дозволяє видалити лише кілька важливих елементів у вашій базі даних, але не дозволяє оптимізувати таблиці баз даних або видаляти метадані після публікації, коментувати метадані або таблиці, залишені видаленими плагінами.

Очищення бази даних Бриз

Часті запитання

&# x2699; Який плагін найкраще для очищення бази даних?

WP-Optimize дозволяє очищати ваші бази даних та залишки таблиць плагінів, тоді як WP Rocket дозволяє лише очищати базу даних. Для повного очищення рекомендую використовувати WP-Optimize.

&# x2699; Як видалити залишкові таблиці плагінів?

WP-Optimize має можливість видалити таблиці, залишені старими плагінами, які ви видалили. Він покаже вам, якому плагіну належить таблиця, і включить підказку, яка говорить Не встановлено за допомогою кнопки Видалити.

&# x2699; Що робити, якщо я вже використовую WP Rocket?

WP Rocket не дозволяє видаляти залишкові таблиці плагінів, але відмінно підходить для очищення всього іншого у вашій базі даних.

&# x2699; Як часто слід чистити базу даних?

Раз на тиждень має бути достатньо для більшості веб-сайтів. На великих веб-сайтах з великою кількістю плагінів, можливо, потрібно чистити їх частіше.

&# x2699; Чи зламає це мій веб-сайт?

Це не повинно, але все-таки слід заздалегідь взяти резервну копію. Плагіни, такі як WP-Optimize, підкреслюють дії з низькою ймовірністю виникнення помилок і спонукають вас зробити резервну копію.

Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для очищення вашої бази даних WordPress та допомогла вам прискорити ваш сайт! Якщо у вас є запитання, залиште коментар нижче, і я зв’яжуся з вами, як тільки зможу.

Дивись також: Як я отримав 100% балів GTmetrix

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map