Підключення та оптимізація веб-сайту WordPress за допомогою консолі пошуку Google (за допомогою SEO-плагіна Yoast)

Пошукова консоль Google Yoast WordPress SEO


Готові оптимізувати ваш WordPress сайт за допомогою Пошукова консоль Google і Йоаст?

Кроки 1, 5, 6 і 20 пов’язані з SEO-плагіном Yoast, тому я пропоную використовувати його, але це не є обов’язковим, якщо ви використовуєте інший плагін SEO (але це допомагає). Якщо ви ще не підтвердили свій веб-сайт за допомогою консолі пошуку для заповнення деяких даних може знадобитися кілька днів, часто кілька тижнів, якщо ви хочете ефективно використовувати деякі з цих інструментів (наприклад, помилки сканування та аналітика пошуку). Але ви все одно можете оптимізувати свій сайт багатьма способами, незалежно від того, чи просто ви це налаштували.

*Елементи зірочки включають Йоаст

1. Перевірка*
2. Структуровані дані
3. Багаті картки
4. Маркер даних
5. Поліпшення HTML*
6. Прискорені мобільні сторінки*
7. Пошук Analytics
8. Посилання на ваш сайт
9. Внутрішні посилання
10. Ручні дії
11. Міжнародне таргетування
12. Мобільність юзабіліті
13. Статус індексу
14. Заблоковані ресурси
15. Видалені URL-адреси
16. Помилки сканування
17. Статистика сканування
18. Отримати як Google
19. Robots.txt тестер
20. Мапи сайту*
21. Параметри URL
22. Питання безпеки
23. Інші ресурси
24. Налаштування сайту
25. Зміна адреси
26. Властивість Google AnalyticsПошукова консоль Google

1. Перевірка

 • Зареєструйтесь Пошукова консоль Google і дістатися до процес верифікації
 • Використовуйте параметр підтвердження тегів HTML
 • Скопіюйте код
 • Вставте код в Yoast (SEO → Загальне → Інструменти для веб-майстрів)
 • Видалити все поза цитатами (включаючи цитати)
 • Збережіть зміни в Yoast
 • Натисніть “Підтвердити” в консолі пошуку Google
 • Протягом декількох днів знадобиться заповнення деяких даних у пошуковій консолі
 • Цей самий процес підтвердження тегів HTML можна використовувати для Бінг + Яндекс

Підтвердження пошукової консолі Google тегів HTML

Підтвердження пошукової консолі Yoast Google

Якщо ви не використовуєте Yoast, у них є безліч альтернативних способів перевірити ваш сайт.

2. Структуровані дані

Найбільш поширеною формою структурованих даних є багаті фрагменти які додають “додаткову інформацію” до ваших фрагментів у вигляді зірок огляду, інформації про рецепти, інформації про події тощо типи даних. Ось галерея демонструючи декілька різних типів насичених фрагментів та багатих карток.

Зірки структурованих даних зірок

Популярні плагіни Rich Snippet:

Перевірка помилок
Коли ви додасте багаті фрагменти до вмісту, ви можете використовувати його структурований розділ даних Пошукової консолі Google, щоб відстежувати розмічені сторінки, перевіряти помилки та бачити рейтинги. Ви також можете використовувати Структурований інструмент даних Google перевірити одну сторінку, але це показує всі сторінки…

Структуровані дані в консолі пошуку Google

3. Багаті картки

Багаті картки є оновленою формою насичених фрагментів. Вони є відображення каруселі зліва направо, і це може бути зроблено лише за рецептами та фільмами в результатах пошуку для мобільних пристроїв США. Я не думаю, що є плагіни WordPress, які підтримують розширені картки, оскільки вони відносно нові, тому вам потрібно буде слідувати розмітці з галерея, але я сподіваюся, що плагін незабаром з’явиться.

Карти мобільних карт

4. Маркер даних

Маркер даних є альтернатива використанню додаткового додатка для додатків. Це інструмент “крапка та натискання”, за допомогою якого можна виділити заголовки сторінки, дати та інші обов’язкові поля, необхідні для показу розширених фрагментів в результатах пошуку. Після того, як ви зробите це з декількома сторінками або публікаціями, Google застосує ці зразки до всього вашого веб-сайту … тож вам потрібно зробити це лише за допомогою декількох фрагментів вмісту.

5. Поліпшення HTML

Показує, чи ваші фрагменти (Назви SEO + метаописи) занадто короткі, довгі або містять дублікати. У Yoast є “смуга прогресу”, яка повинна виходити помаранчевою (поганою) або зеленою (хорошою) залежно від довжини, доки ви пишете їх досить довго, щоб вони були зеленими, ви повинні бути добре. Якщо ви ще не були, Поліпшення HTML підкаже, які сторінки потрібно виправити.

Поліпшення HTML

Щоб уникнути помилок у майбутньому, переконайтеся, що “смужка пробігу довжини” в Yoast зелена …

Yoast Snippet Editor

Використовуйте груповий редактор Yoast, щоб виправити їх
Ви можете групово редагувати свої SEO-заголовки + метаописи в Yoast у розділі SEO → Інструменти → Масовий редактор. Пам’ятайте, що в редакторі масових продуктів немає “смужки прогресу” чи показувати ключове слово, орієнтоване на сторінку, як аналіз вмісту …, але вам потрібно буде включити обидва.

Масовий редактор Yoast

6. Прискорені мобільні сторінки

Сторінки AMP – це проект Google, завдяки якому ваші мобільні сторінки завантажуються швидше, додаючи марку AMP до ваших фрагментів мобільних пристроїв. The Плагін AMP додає сторінки AMP, Клей для Yoast & Плагін AMP дозволяє вам зробити основні налаштування дизайну, оскільки це змінить вигляд вашого вмісту на мобільному пристрої. Спробуйте, і якщо вам це не сподобається, ви завжди можете видалити плагіни.

підсилювачі

Додавання сторінок AMP до WordPress

 • Встановіть Плагін AMP від Automattic (додає сторінки AMP)
 • Встановіть Клей для плагіна Yoast SEO AMP якщо ви використовуєте Yoast (налаштовує дизайн)
 • Додайте / підсилювач / на будь-яку сторінку вашого веб-сайту, щоб побачити, як вона виглядає і переконайтеся, що вона працює
 • Перейдіть у Налаштування Yoast → AMP, щоб змінити дизайн та включити власні типи публікацій
 • Зачекайте, поки Google переробить ваш сайт і додайте знак AMP в результати пошуку для мобільних пристроїв

Останнім кроком є ​​перевірка пошукової консолі прискорений розділ мобільних сторінок за помилки…

Прискорена консоль пошуку Google для мобільних сторінок

7. Пошук Analytics

Це змусить вас переосмислити, як ви вимірюєте SEO, якщо ви його ще не використовували. Ви можете виміряти рейтинги (позицію), ключові слова (запити), CTR (рейтинг кліків) і більше. Ви можете зробити багато перехресних посилань, але я перерахував 5 прикладів, нижче яких я вважаю найкориснішими.

Перейдіть до пошукова аналітика і підключіть фільтри до того, що ви бачите на кожній інформаційній панелі

Фільтр пошуку Analytics

1. Перегляньте ключові слова (запити), за якими ви оцінюєте…

Запити пошукової консолі Google

2. Запити щодо конкретних продуктів, послуг або тем, про які ви ведете блог. Просто налаштуйте фільтр запитів, щоб він включав усі запити, що містять “SiteGround” (або будь-яке ключове слово, яке ви хочете побачити) …

Фільтр пошукових запитів Analytics

3. Запити, які використовуються для пошуку вмісту в Google Images…

Шукати зображення в Google Analytics

4. Дізнайтеся, які сторінки займають високий рейтинг, але мають низький CTR. Це може означати, що вам потрібно переписати фрагмент (SEO-заголовок + мета-опис), щоб бути більш привабливим для натискання, але іноді це тому, що ваш вміст не такий релевантний, як інші результати (у цьому випадку ви можете зробити мало).

Пошук за рейтингом кліків Analytics у позиції

5. Порівняйте свій SEO (рейтинг, CTR, кліки) з попереднім періодом часу …

Порівняння дати

8. Посилання на ваш сайт

З мого досвіду, це найпростіший спосіб знайти низькоякісні та неактуальні сайти, які посилаються на вас, щоб ви могли їх видалити. Це призводить до отримання більш чистого профілю посилання та волі мінімізуйте ризик будь-якого штрафу Google, і навіть може покращити ваш рейтинг, особливо довгостроковий. Перейдіть за своїми посиланнями та виявіть низькоякісні чи неактуальні сайти, які посилаються на вас. Це може зажадати невеликого дослідження та судження про визначення того, які посилання є “автентичними”, а які – ні. У Moz є чудова стаття про проведення аудиту посилання та видалення якщо ви хочете прочитати про це.

Хто посилається на ваших найбільше

Відмова від поганих посилань
Щойно у вас є список URL-адрес, зв’яжіться з веб-майстрами і попросіть їх видалити (безумовно, кращий метод). Якщо ви з якоїсь причини не можете його видалити, скористайтеся відключити інструмент. Навіть якщо ви не отримали пенальті Метт Кеттс рекомендує відмова від сумнівних зв’язків як запобіжний захід. Я намагаюся проходити свої посилання приблизно раз на рік, щоб очистити їх. Звичайно, це потрібно робити лише в тому випадку, якщо у вас є пристойний розмір веб-сайту з хорошою кількістю посилань.

Відключення посилань

9. Внутрішні посилання

Подивіться, які сторінки ви найбільше посилаєте …

Внутрішні посилання Пошукова консоль Google

Більше внутрішні посилання на сторінці, тим більше шансів, що вона відображатиметься як посилання на сайт …

Посилання на сайт

10. Ручні дії

А ручна дія тип пені Google. Це 2 найпоширеніші з них …

Пошукова консоль Google вручну

Неприродні посилання на ваш сайт – якщо ви найняли конструктора посилань і вони побудували купу спам-посилань, це, мабуть, причина. Перестаньте робити це прямо зараз та перегляньте всі посилання на ваш сайт (крок 8) і спробуйте видалити їх, зв’язавшись із веб-майстрами або використовуючи інструмент відключення.

Тонкий вміст з малою або без доданої вартості – означає, що вам потрібно збільшити вміст. Короткий, не корисний і дублюючий вміст – це все, що найбільше, не в SEO. Зауважте, як довго триває цей підручник? Ось чому деякі мої статті щодня отримують понад 150 відвідувачів. Перегляньте свій вміст (обидві сторінки та публікації) та розмножте їх. Пам’ятаю, коли я провів 2 суцільних дні на оновлення своїх Підручник з Йоастом і він перейшов від 10 відвідувачів / день до 100 відвідувачів / день протягом ночі (так, правдива історія).

Більше інформації про штрафні санкції вручну від Matt Cutts…

11. Міжнародне таргетування

Націліть свій веб-сайт на певну країну. Це НЕ повністю виключає його з усіх інших країн (це лише сигнал). Якщо ви міжнародна, ви повинні залишити цю опцію без правки.

Міжнародна консоль пошуку Google

12. Мобільна юзабіліті

Якщо ви коли-небудь використовували Інструмент тестування мобільних пристроїв Google це робить те ж саме, лише він показує помилки мобільних пристроїв для Вашого ЦІЛЬКОГО веб-сайту. Тільки тому, що ви використовуєте тему WordPress для мобільних пристроїв, це не означає, що ви не можете мати помилки! Ось як виправити свої мобільні помилки.

Помилки пошуку мобільних можливостей пошуку

Але в ідеалі ви побачили б це повідомлення …

Проблеми з мобільними пристроями - Інструменти Google для веб-майстрів

13. Статус індексу

Показує, скільки сторінок індексується Google. Обов’язково виберіть розширений варіант і ввімкніть “заблоковані роботами” та “видалено”, щоб побачити заблоковані ресурси та видалені URL-адреси.

Статус індексу

На що слід дивитися

 • Графік повинен постійно збільшуватися, а це означає, що ви постійно додаєте на свій веб-сайт новий вміст, який Google може індексувати
 • Раптові краплі слід дослідити, і це може означати, що ваш сервер знищений або перевантажений (у такому випадку вам слід оновити хостинг або зменшити споживання процесора)
 • Раптові сплески можуть бути викликані повторюваним вмістом або навіть хаками

14. Блоковані ресурси

Повідомляє, чи блокує ваш robots.txt Google сканування певних ресурсів. Також керує вами в процесі розблокування, однак, можливо, ви хочете заблокувати деякі ресурси, якщо ви не хочете, щоб Google їх сканував.. Ви можете розблокувати лише ресурси, на яких розміщуєте, володієте або маєте доступ до файлу robots.text (оскільки це потрібно буде відредагувати, щоб розблокувати). В іншому випадку вам потрібно буде зв’язатися з власником ресурсу і побачити, чи вони редагують robots.txt для вас.

Заблоковані URL-адреси

Після того як ви знайшли заблокований ресурс ви можете скористатись функцією “Витягнути” та “Візуалізувати”, щоб переглянути сторінку як Google і вирішити, чи вплине це на ваш SEO. Якщо ви вирішите змінити його, вам потрібно буде перевірити хост, а потім оновити файл robots.txt, щоб розблокувати його. Пам’ятайте, що якщо це третій ресурс, вам потрібно буде зв’язатися з власником ресурсу і дозволити їм це зробити за вас.

Заблоковані ресурси

15. Видалені URL-адреси

The видалений інструмент URL-адреси тимчасово блокує URL на 90 днів … якщо ви хочете назавжди блокувати URL-адреси від Google ви повинні побачити цю статтю. Ви можете видалити лише власні URL-адреси…

Видалені URL-адреси

16. Помилки сканування

Помилки сканування – це зламані сторінки на вашому сайті і можуть трапитися, якщо ви:

 • Змінено URL-адреси
 • Перероблений веб-сайт
 • Не вдалося налаштувати переадресацію
 • Видалений вміст із вашого веб-сайту

Якщо ви просто налаштували пошукову консоль, для заповнення всіх помилок сканування може знадобитися щонайменше 1 тиждень. Коли ви побачите їх, вам потрібно буде пройти кожну вкладку (робочий стіл, смартфон, помилка сервера, програмне забезпечення 404, не знайдено, інше). Кожна з них матиме різні URL-адреси, які потрібно буде виправити переспрямуванням…

Помилки сканування пошукової консолі

Клацніть на кожній, щоб побачити повну URL-адресу зламаної сторінки, яку слід переспрямувати на правильну сторінку вашого сайту. Звичайно, для того, щоб пройти їх усі, знадобиться час, але переконайтесь, що будь-які посилання, що вказують на ці старі URL-адреси, передають їх “сік посилань” на ваші нові сторінки.

Виправити це в основному як отримання безкоштовних посилань на ваш сайт.

Не знайдена URL-адреса пошукової консолі

Перенаправлення помилок сканування на відповідні сторінки
Ви можете використовувати безкоштовний плагін типу Швидка перенаправлення сторінки / публікаціїYoast SEO Premium, або зробити це наскрізь .htaccess. Метод, який я вам покажу, – це швидке перенаправлення сторінок / публікацій. Ви хочете перенаправити кожну URL-адресу на нову (правильну) сторінку вашого сайту. Так, ви повинні зробити кожен.

 • Встановіть Швидкий модуль для перенаправлення сторінки / публікації
 • Перейдіть до Швидких переадресацій → Швидкі перенаправлення
 • Додайте зламану URL-адресу в лівому стовпчику та нову правильну URL-адресу в правому стовпці
 • Натисніть «Додати нові переспрямування» (можна робити 3 за один раз)
 • Натисніть «Позначити як фіксований» у Пошуковій консолі або зачекайте кілька днів, щоб оновилося

301 Перенаправлення WordPress

Переглядайте помилки сканування безпосередньо в Yoast
Щоб побачити помилки сканування в Yoast, не входячи в пошукову консоль, перейдіть до Yoast → SEO → Search Console, потім натисніть «Отримати код авторизації Google» та дотримуйтесь інструкцій…

перевірка автентичності yoast-search-console

Коли ви виконали автентифікацію Yoast за допомогою консолі пошуку, може знадобитися близько 1 тижня, щоб заповнити помилки сканування. Але саме тут ви побачили їх під SEO → Search Console.

помилки yoast-search-console-сканування

17. Статистика сканування

Ви в ідеалі хочете стійке зростання додаючи вміст на свій сайт …

Статистика сканування Консоль пошуку Google

Чому скоротився показник мого сканування?

18. Отримати як Google

Отримати як Google перевіряє, чи може Google отримати доступ до сторінки, як вона відображає та будь-які ресурси (наприклад, зображення чи сценарії), які блокуються з Googlebot. Це може допомогти налагодити проблеми сканування та переконатися, що URL-адреси вашої сторінки доступні Googlebot. Це Підручник з Йоастом робить велику роботу з пояснення різних помилок, включаючи не основні, недоступні, перенаправлені та інші.

Отримати як Google

19. Robots.txt тестер

Перевірте, чи блокується URL-адреса від Google та чи є помилки. Найпоширеніша помилка – це затримка сканування, яка може виникнути, якщо ви обмежили швидкість сканування у вашому налаштування сайту (робити це потрібно лише в тому випадку, якщо Googlebot сповільнює роботу вашого сервера і спричиняє обмеження процесорної / пропускної здатності вашого облікового запису хостингу). Але це правило ігнорується Googlebot, тому ніяких дій не потрібно.

Robots.txt тестер

20. Мапи сайту

Ось як надіслати свій файл Sitemap для Yoast XML в Google…

 • У налаштуваннях Yoast перейдіть на сторінку SEO → XML
 • Налаштуйте свою мапу сайту, щоб виключити теги, партнерські посилання тощо (див. Фото нижче)
 • Натисніть кнопку XML Sitemap
 • Скопіюйте останню частину URL-адреси: sitemap_index.xml
 • У консолі пошуку Google перейдіть до Сканування → Мапи сайту
 • Клацніть Додати / випробувати файл Sitemap
 • Вставте URL-адресу в консоль пошуку Google
 • Тестуйте та подайте
 • Вид поширені помилки мапи сайту якщо у вас є такі
 • Використовується той самий процес подання мапи сайту Бінг + Яндекс

Ось кілька скріншотів, якщо вони вам потрібні …

Налаштування сайту Sitemap Yoast XML

xml-sitemap-post-types

Карта сайту Yoast

URL-адреса сайту Yoast

Подання сайту на пошуковій консолі

Помилки сайту

21. Параметри URL

У більшості з вас не буде проблем Параметри URL-адреси і побачить це повідомлення, але якщо Google покаже інше повідомлення, вам потрібно буде дотримуватися їхніх вказівок. Ось Підручник Youtube від веб-майстрів Google, який показує, що вам робити. Будьте дуже обережні, оскільки неправильні дії можуть призвести до того, що сторінки більше не відображаються в результатах пошуку Google.

Параметри URL

22. Питання безпеки

Підсумок … якщо у вас тут є проблеми, ви повинні зв’яжіться з Сукурі хто може допомогти вам виправити це. Але ви повинні зробити це ЗАРАЗ, оскільки проблеми безпеки можуть поставити під загрозу весь ваш веб-сайт та SEO. Часто це означає виявлення зловмисного програмного забезпечення, яке було додано на ваш сайт, та видалення цих файлів.

Пошукова консоль з питаннями безпеки

Посилення безпеки в WordPress

 • Зміна загального імені користувача “Адміністратор”
 • Використовуйте надійний пароль з цифрами
 • Використовуйте двофакторну аутентифікацію для входу
 • Встановіть подібний плагін Wordfence, iThemes, або Сукурі
 • Будьте в курсі ядра, теми та плагінів WordPress оновленими
 • Переконайтеся, що на вашому веб-сайті безпечний хостинг WordPress (я використовую SiteGround)

23. Інші ресурси

Ресурси пошукової консолі

Скористайтеся статистичними даними про швидкість, щоб перевірити, чи хостинг хостинг повільний
Ось класний трюк. Запустити веб-сайт до кінця Статистика сторінок Google і перевірте, чи немає скоротити час відповіді сервера є у вашому звіті. Якщо так, це означає, що ваш сервер (хостинг) працює повільно. Ви побачите це багато з Bluehost, Godaddy, HostGator та іншими хост-кодами нижчої якості …

Повільний WordPress хостинг Bluehost

Якщо ви побачите це у своєму звіті, ви хочете його виправити, вам потрібно буде або оновити хостинг, або перейти на більш швидкий хост, як-от SiteGround який був оцінений господарем №1 у кількох опитуваннях у Facebook…

2017-WordPress-хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Опитування веб-хостингуПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Опитування кращого хостингу-провайдераПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Найкраще кероване WordPress-хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Опитування найкращого спільного хостингуПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)2016-WordPress-хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Кращий-WooCommerce-хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Спільний хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Опитування з керованим WordPress-хостингомПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)Фаворит-хостинг-опитуванняПереглянути опитування у Facebook або Переглянути повне опитування (знімок екрана)

Ви можете прочитати моє повний огляд SiteGround якщо ви хочете дізнатися про них, але мій сайт завантажується <1s у GTmetrix, <1s у Pingdom, Я маю 100% часу, і вони навіть мігрувати вас безкоштовно.

24. Налаштування сайту

Налаштування сайту знаходяться в варіант коробки передач у верхньому правому куті інформаційної панелі пошукової консолі …

Основні параметри пошукової консолі

Бажаний домен – бажано, чи хочете ви включити www у свій домен (немає правильного способу для SEO). Незалежно від налаштувань сайту ви повинні бути однаковими в WordPress (Налаштування → Загальне → Адреса WordPress + Адреса сайту). Я б уникнув зміни цього, якщо у вас вже є встановлений домен, оскільки це змінює ВСІ посилання на вашому сайті.

WordPress WWW Non WWW

Швидкість сканування – найпоширенішим для цього є використання, якщо ваш веб-сайт постійно знижується через обмеження пропускної здатності, пропускної здатності або процесора на вашому хостинг-акаунті. Це означає, що ваш план хостингу не містить достатньо ресурсів для запуску вашого веб-сайту, тому вам потрібно або зменшити їх (наприклад, видаливши плагіни, що споживають багато ресурсів, або включивши Управління серцебиттям WordPress) або оновити хостинг. Обмеження швидкості сканування скаже Googlebot не сканувати ваш сайт так швидко, що сприяє зменшенню ресурсів сервера, які він споживає. Це єдиний раз, коли ви повинні це зробити.

сервіс тимчасово недоступний

25. Зміна адреси

Якщо ви коли-небудь вирішили змінити доменні імена, це допоможе підтримувати рейтинг…

Зміна адресної консолі пошуку

26. Властивість Google Analytics

Увімкнення вашого Власність Google Analytics дозволяє переглядати дані Пошукової консолі у звітах Google Analytics. Просто виберіть веб-ресурс аналітики та збережіть зміни …

Властивість Google Analytics

Тепер увійдіть у Google Analytics і перейдіть до Придбання → Пошукова консоль…

Інтеграція пошукової консолі Google Analytics

Ось інформаційна панель “цільових сторінок”, на якій показані подібні дані, як у Пошуковій консолі Google пошукова аналітика, тільки ви можете перекреслити ще більше показників з Google Analytics…

Цільові сторінки Google Analytics

Отримайте довідку про виправлення помилок на консолі пошуку

Pronaya – це розробник WordPress, якого я знайшов freelancer.com з ким я працюю понад 5 років. Він допомагав мені (і клієнтам) виправляти помилки, пов’язані практично з усіма пошуковими консолями Google (мобільний, безпечний, веб-сайт, мапи сайту, помилки сканування). Якщо у вас є питання щодо SEO-речей, ви можете залишити мені коментар, і я буду радий допомогти вам, але якщо вам потрібна допомога з виправленням помилок, Пронія – це людина. Йому 40 доларів на годину, і його електронний лист [email protected]. Ви також можете приєднатися до фрілансера та шукати його профіль (ім’я користувача) bdkamol).

BDkamol-оптимізатор швидкості

Маєте запитання? Потрібна допомога? Черкніть мені кілька рядків!

Перевірте Довідковий центр пошукової консолі якщо ви ще цього не зробили – у них є багато документації та статті щодо усунення несправностей щодо кожної з цих тем. Або просто залиште мені коментар нижче, оскільки я радий допомогти кожному, хто знайде час, щоб прочитати цю інформацію.

Якщо ви вважаєте це корисним, частка завжди цінується :)

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map