13 способів виправити повільну панель адміністратора WordPress (постійно)

Чи завантажується ваша адміністративна панель WordPress настільки повільно?


Ну, це поширена проблема, з якою стикаються багато власників WordPress. Існує кілька причин, які можуть спричинити повільний адмін WordPress, наприклад, додаткові модулі, старі версії PHP, не використовуючи плагін кешу, застарілий WordPress, неякісний веб-хостинг та багато іншого.

Це дуже дратує, коли ти настрій продуктивності та маєш великий список, над яким ти можеш працювати, але ваша інформаційна панель WordPress завантажується так повільно або навіть перестає реагувати повністю (я знаю, як це відчуває).

Але, не хвилюйтесь Ми допоможемо пришвидшити панель адміністрування WordPress.

У цій статті ми спочатку переглянемо деякі причини, чому у вас є повільна панель адміністратора WordPress. Потім ми пройдемо 13 кроків, щоб виправити проблеми та допомогти вам пришвидшити ваш сайт WordPress, а також інформаційну панель.

Отримавши реквізити для входу, я увійшов до його адміністративної панелі WordPress, щоб перевірити, повільно завантажується приладова панель чи ні. 

Потім я запустив його веб-сайт наскрізь Інформація про швидкість сторінки Google, GTMetrix і Пінгдом щоб перевірити, що сповільнює роботу веб-сайту. 

Я перевірив його сайт WordPress, а також панель адміністратора і обидва вони досить повільні. Тут я розміщую результати тесту на швидкість веб-сайту, а також включив результати після оптимізації.

№1. Результати розуміння швидкості сторінки Google (до та після оптимізації): Порівняння результатів на сторінках Google №2. Результати GTmetrix (до та після оптимізації): Порівняння швидкості Gtmetrix №3. Результати Pingdom (до та після оптимізації): Результат тестування швидкості пінгдома

Contents

Чому у вас є повільна панель адміністратора WordPress?

Є кілька причин, чому ваша адміністративна панель WordPress, а також сайт повільно завантажуються. Ось наведені нижче основні причини, які здебільшого спричиняють повільний запуск WordPress:

 • додаткові модулі
 • старіша версія PHP
 • низький ліміт пам’яті WordPress
 • не використовується плагін кеша та CDN
 • застарілий WordPress
 • захаращена база даних
 • непотрібні віджети WordPress
 • неякісний веб-хостинг

Тепер прискоримо панель інструментів WordPress.

Як пришвидшити панель адміністратора WordPress (інформаційна панель)

Виправлення повільної панелі адміністратора WordPress

1. Визначте та видаліть плагіни високого використання процесора

Під час першого встановлення WordPress ваша інформаційна панель WordPress використовувалась для швидкого завантаження.

Але зараз це надзвичайно повільно.

Причиною можуть бути додаткові модулі. Ваш веб-сайт може містити плагіни з високим рівнем використання процесора, які зазвичай потребують великих ресурсів. Як результат, ваш сайт WordPress потребує більше часу для відповіді.

Найпоширеніші повільні плагіни – це карти, статистика, пов’язана публікація, непрацездатна перевірка посилань, повзунок зображень, розробники сторінок або будь-який тип плагіна, який часто запускає сканування або обробку на вашому сайті.

Отже, як ви можете знайти додаткові модулі для WordPress?

Все так просто монітор запитів Плагін WordPress.

Монітор запитів – плагін, який дозволяє налагоджувати запити баз даних, помилки PHP, дзвінки API HTTP та головне показує найповільніші плагіни завантаження.

Плагін Monitor Monitor WordPress

Після встановлення та активації перейдіть на інформаційну панель WordPress.

Угорі сторінки ви можете побачити статистику плагіна. Натисніть на “L запитів за компонентом” можливість переглядати плагіни з найповільнішим завантаженням. Як тільки ви знайдете найповільніші завантажувальні плагіни, видаліть їх зі свого сайту.

Ось кілька легких плагінів WordPress, які ми рекомендуємо:

Повернутися до списку

 

2. Оновіть PHP до останньої версії

WordPress створений на основі PHP, і його версію встановлює ваша хостинг-компанія. 

Як і ви оновлюєте свої плагіни та теми WordPress, важливо також оновити PHP WordPress до останньої версії. В основному є дві причини, чому вам потрібно оновити версію PHP:

 • Ваш сайт WordPress буде швидше: Нова версія PHP (наразі 7.4) є більш ефективною. Це може підвищити ефективність вашого сайту до 3 або 4 рази швидше.
 • Ваш сайт буде більш безпечним: WordPress – найпопулярніша CMS та побудована за допомогою PHP. Отже, це стає мішенню для хакерів. Оновивши PHP, ви отримаєте найновіші функції безпеки, яких немає в старій версії PHP. Отже, дуже важливо оновити PHP до останньої версії.

На жаль, більше 60% від загальної кількості користувачів WordPress зараз використовують версії PHP, які більше не підтримуються. Статистика версій WordPress PHP

Як перевірити поточну версію PHP?

Якщо ви використовуєте WordPress 5.0 або вище, ви можете перевірити свою PHP-версію, перейшовши до Інструменти > Здоров’я сайту з приладової панелі.

WordPress Перевірте версію PHP

Перш ніж розпочати оновлення версії PHP, вам потрібно переконатися, що ваші плагіни та теми сумісні з останньою версією PHP.

> Але як ви можете перевірити, чи плагін чи тема сумісні з версією PHP?

Ну, для цього вам потрібно встановити Перевірка сумісності PHP підключати.

Йти до Інструменти > Перевірка сумісності PHP і виберіть останню “Версія PHP” і “Сканувати лише активні плагіни та теми” зі статусу плагіна / теми.

Далі натисніть на Сканувати сайт кнопка для запуску сканування.

Плагін перевірки сумісності PHP

Це займе хвилину або близько того. Після цього можна побачити, чи сумісні ваші плагіни та теми з останньою версією PHP.

Якщо ви вважаєте, що плагін або тема не сумісна з останньою версією PHP, краще перейти на інший плагін.

Ми також рекомендуємо використовувати плагіни або теми, які регулярно оновлюються.

Як оновити версію PHP?

Перш ніж розпочати оновлення версії PHP, ми настійно рекомендуємо взяти резервну копію свого сайту, а також базу даних. Якщо щось піде не так, ви можете відновити свій сайт із резервної копії.

Оновіть PHP з хостингу cPanel 

Якщо ваш хостинг-провайдер пропонує cPanel, ви можете оновити свою версію PHP дуже легко.

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис cPanel хостингу. Потім перейдіть до розділу “Виберіть Менеджер версій“Варіант. У цьому випадку я використовую хостинг SiteGround.

SiteGround cPanel PHP Менеджер версій

Виберіть веб-сайт, на який потрібно змінити версію PHP.

Оновлення версії PHP SiteGround

Виберіть потрібну версію PHP зі списку та натисніть Зберегти.

Найкраще про хостинг SiteGround – це те, що вони оновлюють свої сервери на останню версію PHP, коли вони є.

Так, Siteground підтримує останню версію PHP 7.4.

PHP-діаграма SiteGround

Однак якщо ваш хостинг-провайдер не надає cPanel або будь-який інший варіант для оновлення версії PHP, вам потрібно зв’язатися з командою підтримки вашої хостинг-компанії..

Створіть підтримку та напишіть це:

Привіт, я – користувач [вашого хостингу], і зараз я запускаю веб-сайт, який є [ваш веб-сайт]. Я перевірив PHP-версію свого сайту 7,2, яка не оновлюється. Мені цікаво, чи можете ви оновити версію PHP до 7,3, що покращить роботу мого сайту та безпеку. Крім того, дайте мені знати, коли він оновлюється. Дякую,

Ваша хостингова компанія оновить PHP-версію.

Повернутися до списку

 

3. Видаліть невикористані плагіни та теми

Наявність невикористаних плагінів і тем може зробити ваш сайт вразливим, а також зробити ваш сайт повільним.

Ці невикористані теми та плагіни потребують більше місця на вашому сервері, і більшість з ваших інформаційних панелей виглядає безладним. WordPress також рекомендує видалення невикористаних або старих плагінів, щоб плавно запустити ваш сайт WordPress.

Видаливши невикористані плагіни та теми, ви можете покращити ефективність свого сайту.

Щоб видалити плагін, перейдіть на сторінку Плагіни > Встановлені плагіни > Неактивний > Виберіть неактивні плагіни і потім видалити.

Видалити плагіни WordPress

Так само, щоб видалити невикористані теми, перейдіть до Зовнішній вигляд > Теми.

Потім натисніть будь-яку неактивну тему. У нижній частині правої сторони ви бачите опцію Видалити. Просто натисніть на Кнопка “Видалити” щоб видалити тему.

Видалити тему WordPress

Повернутися до списку

 

4. Оновіть WordPress, плагіни та тему

Настійно рекомендуємо оновити WordPress, плагіни, а також тему. З останнім оновленням розробники WordPress включають нові функції, виправляють проблеми із безпекою, виправлення помилок та найголовніше покращення продуктивності, завдяки чому ваш сайт WordPress працює швидше.

Перед оновленням переконайтесь, що резервне копіювання вашої бази та файлів.

Оновлення WordPress

Щоб оновити сайт WordPress, увійдіть у свій WordPress Панель приладів > Оновлення.

Там ви можете побачити, чи доступні оновлення. Якщо ви бачите, що для вашого ядра WordPress, плагіна чи теми доступне нове оновлення, просто оновіть, натиснувши кнопку Оновити.

Читайте, як оновити WordPress, плагіни та теми вручну

Повернутися до списку

5. Збільшити ліміт пам’яті WordPress

За замовчуванням багато хостинг-компанії обмежують вашу пам’ять WordPress 32 Мб, що іноді недостатньо, особливо коли на вашому сайті встановлено багато плагінів..

Ви можете помітити, коли ви обробляєте що-небудь на своєму сайті, ваш адміністратор WordPress реагує так повільно або навіть показує вичерпану помилку пам’яті WordPress пам’яті.

Це тому, що вашому сайту потрібно більше пам’яті, щоб ефективно виконувати різні види завдань.

Збільшення ліміту пам’яті WordPress може виправити повільну панель адміністратора WordPress.

Але спочатку перевірте, який поточний ліміт пам’яті встановлений вашим постачальником послуг. 

Якщо ви використовуєте WordPress версії 5.0 або вище, то ви можете це легко перевірити. Йти до Інструменти > Здоров’я сайту > Інформація і прокрутіть униз до Сервер розділ.

Обмеження пам’яті WordPress

Тепер увійдіть у свій хостинг cPanel, а потім файловий менеджер. Там перейдіть до кореневого каталогу вашого сайту WordPress.

Знайди “Wp-config.php” файл та додайте наступний код перед рядком: “/ * Це все, припиніть редагування! Щасливі блоги. * / ”.

визначити (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’);
Збільшення ліміту пам’яті для PHP WordPress

Не забудьте зберегти файл.

Однак хостинг надає можливість не дозволяти користувачам отримати доступ до файлу, щоб внести будь-які зміни. У цьому випадку вам потрібно звернутися до свого постачальника хостингу для збільшення ліміту пам’яті PHP.

Повернутися до списку

 

6. Почніть використовувати плагін кеша

Плагін кеша автоматично створює статичний файл вмісту вашого веб-сайту на вашому сервері. Коли відвідувач відвідує ваш веб-сайт, плагін кешу подає статичний файл замість завантаження більш важких скриптів PHP.

Статичні сторінки, як правило, швидко завантажуються в браузерах і загалом підвищують ефективність вашого сайту.

WP Rocket – найкращий плагін кеша для WordPress. Він коштує всього 49 доларів США (разова інвестиція) і має багато корисних функцій, які інші плагіни кеша не пропонують.

Ось чому WP Rocket – найкращий плагін кешу для WordPress.

Можливості плагіну кешу WP Rocket

Чому мені подобається ракета WP:

 • Налаштувати це дуже просто
 • Це дозволяє ліниво завантажувати зображення
 • Це дозволяє обмежити серцебиття WordPress
 • Я можу легко оптимізувати базу даних WordPress
 • Дуже легко інтегруватися з CDN
 • Швидкість мого сайту зросла
 • Їх підтримка клієнтів є приголомшливою

Що говорять інші користувачі про WP Rocket:

1 місце на різних опитуваннях у Facebook

Опитування WP ракети WP01

WP-Rocket-Facebook-Опитування 02

WP-Rocket-Facebook-Опитування 03

WP-Rocket-Facebook-Poll.4

Відгуки трестпілотів:

Понад 500 користувачів WP Rocket оцінили їх 4,9 з 5. 

Ось що вони кажуть про WP Rocket:

Огляд WP Rocket Trustpilot6

Огляд WP Rocket Trustpilot6

І є більше.

Отримайте ракетний плагін WP

Повернутися до списку

 

7. Вимкнути або обмежити серцебиття WordPress

WordPress Heartbeat API – це функція, яка дозволяє вашому браузеру спілкуватися з вашим сервером та надавати інформацію в режимі реального часу на інформаційній панелі WordPress.

В основному, WordPress Heartbeat API:

 • автоматично зберігає прогрес, який ви досягли в редакторі сторінки / публікації
 • надає плагіни в режимі реального часу на інформаційній панелі

Хоча ця функція допомагає багатьма способами, вона також може різко уповільнити ваш сайт.

API Heartbeat надсилає запити AJAX на сервер кожні 15 секунд, використовуючи „/wp-admin/admin-ajax.php“. Це може генерувати високе використання процесора на вашому сервері.

Тепер, якщо ви перебуваєте на спільному хостинг-сервері і викликаєте високе використання процесора, ваша хостинг-компанія, швидше за все, закриє ваш обліковий запис.

Як перевірити API серцебиття?

Увімкніть сканування свого веб-сайту GTmetrix. Після завершення сканування перейдіть на вкладку Водоспад і перевірте графік, чи є запит “POST admin-ajax.php”.

пост адміністратора ajax

У варіанті “POST admin-ajax.php” перейдіть на вкладку Відповідь, щоб дізнатись плагін винуватця..

Тут я виявив, що плагін соціального обміну викликає виклики API і затримує мій сайт на 2,3 секунди.

Як відключити або обмежити серцебиття WordPress?

Якщо ви використовуєте плагін WP Rocket cache, ви можете легко відключити або обмежити WordPress Heartbeat.

WP Ракета відключити або контролювати серцебиття

Альтернативний плагін,

Якщо ви не використовуєте плагін WP Rocket, ви все одно можете відключити або обмежити WordPress Heartbeat, встановивши Контроль серцебиття підключати. Після активації перейдіть до налаштування > Контроль серцебиття.

Плагін управління серцебиттям

Радимо відключити його скрізь.

Повернутися до списку

8. Оптимізуйте базу даних WordPress

Щоразу, коли ви вносите якісь зміни на свій сайт, наприклад, установлюючи плагін, редагуючи сторінку чи публікацію, коли користувач залишає коментар тощо. Ваша база даних WordPress зберігає все.

Однак база даних WordPress також зберігає непотрібні речі, такі як редакція сторінок / публікацій, таблиці видалених плагінів, незатверджені / спам-коментарі тощо. На той час ваша база даних WordPress прикрилася цими непотрібними даними, і як результат, ваш сайт WordPress займає більше часу для відповіді.

Це можна виправити, очистивши базу даних WordPress.

Перш ніж почати, рекомендую взяти резервну копію вашої бази даних.

Якщо ви використовуєте WP Rocker, ви зможете легко оптимізувати свою базу даних WordPress.

WP Rocket Clean Database

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Налаштування > Ракета WP і натисніть на вкладку База даних.

Я рекомендую вам перевірити всі варіанти та запустити процес оптимізації.

Також є можливість очищення бази даних для планування, проте я не рекомендую ввімкнути цю опцію, оскільки вона може порушити ваш сайт. Краще процес очищення бази даних вручну, який можна запускати раз на місяць.

Альтернативний плагін,

Якщо ви не використовуєте плагін WP Rocket, ви також можете очистити свою базу даних WordPress, використовуючи WP-оптимізація підключати.

WP Оптимізуйте чисту базу даних

Встановіть плагін і перейдіть на інформаційну панель WordPress. Звідти натисніть на параметр WP-Optimize та очистіть свою базу даних WordPress.

Повернутися до списку

 

9. Вимкнення кешу об’єктів і баз даних у загальному кеші W3

W3 Total Cache – чудовий плагін для прискорення роботи вашого WordPress-сайту.

Однак якщо він не налаштований належним чином, це може сповільнити ваш веб-сайт.

Якщо ви використовуєте плагін W3 загального кешу, рекомендуємо Вимкнути об’єкт і Кешування бази даних.

Йти до “Продуктивність > Загальні налаштування” і відключити кеш баз даних і кеш-об’єкт.

Вимкнення кешу об'єктів і баз даних у загальному кеші W3

Повернутися до списку

10. Додайте свій сайт до Cloudflare CDN

Мережа доставки вмісту (CDN) – це система, яка в основному кешує вміст вашого веб-сайту та доставляє глядачам з їх найближчого географічного розташування. CDN також прискорює вашу адміністраторську область WordPress, захищає ваш сайт від DDoS-атак, економить ресурси вашого хостингу та, що найважливіше, покращує роботу користувачів.

Cloudflare – безкоштовна послуга CDN, яка охоплює 200 міст більш ніж 90 країн.

Крок 1, По-перше, вам потрібно підпишіться для Cloudflare та додайте свій веб-сайт.

Крок 2, Виберіть вільний план

Крок 3, Продовжте на сторінці записів DNS

Крок 4, Наведіть свій сайт на серверів імен Cloudflare

Cloudflare Змінити сервери імен

Крок 5, Перевірте своїх серверів імен

Прочитайте наш поглиблений посібник про те, як додати Cloudflare CDN на свій сайт WordPress

Однак якщо ви використовуєте хостинг Siteground, ви можете додати Cloudflare лише одним клацанням миші (це займає менше 5 секунд)

Варіант cPanel Cloudflare Siteground

Повернутися до списку

11. Додайте правила сторінки Cloudflare

Хмара рекомендує відключення його функцій на сторінці адміністратора. Це можна зробити, додавши правила сторінки у своєму обліковому записі Cloudflare.

Увійдіть у свій обліковий запис Cloudflare та перейдіть у додаток Page Rule.

Введіть свою адміністраторну URL-адресу WordPress, яка є “example.com/wp-admin/”. Додайте * перед та після URL-адреси, наприклад * example.com / wp-admin / *. Потім введіть наступні правила сторінки.

Створіть правила сторінки Cloudflare

 

Після завершення натисніть кнопку Зберегти та розгорнути.

Повернутися до списку

 

12. Вимкнення непотрібних віджетів інформаційної панелі

За замовчуванням на інформаційну панель WordPress поставляється безліч віджетів, таких як панель привітання, на перший погляд, події та новини WordPress, активність тощо.

Щоразу, коли ви завантажуєте свою інформаційну панель WordPress, ці віджети здійснюють зовнішні дзвінки, щоб показати вам інформацію, що уповільнює вашу адміністраторну панель WordPress.

Якщо ви помітили, що ваш адміністратор WordPress завантажує так повільно, ви можете відключити непотрібні віджети інформаційної панелі, які ви не використовуєте. Щоб вимкнути непотрібні віджети, ви можете використовувати Віджет Вимкнути підключати.

Після встановлення та активації перейдіть до Зовнішній вигляд > Відключити віджет. Потім перейдіть на вкладку Вимкнути віджети та виберіть віджети, які ви хочете відключити.

Вимкнути віджети інформаційної панелі в WordPress

Після вибору натисніть на збереження змін.

Повернутися до списку

13. Поміркуйте над оновленням або зміною хостингу WordPress

Якщо ваш адміністратор WordPress все ще повільний, настав час оновити або змінити веб-хостинг. WordPress каже веб-хостинг має величезний вплив на ефективність вашого веб-сайту.

Siteground – це найбільш рейтинговий хостинг WordPress, а також офіційно рекомендований WordPress.org.

WordPress рекомендує SiteGround

Вони є №1 у кожному опитуванні у Facebook. 

Sitegound-Facebook-Poll-1

Опитування 2 на Facebook

Опитування 03 на Facebook

Опитування 05 на Facebook на сайті

Опитування Facebook на сайті Sitegound 6

Опитування 7 у Facebook на сайті

Facebookgound Facebook Poll00

Опитування Facebook4 на сайті .4

Опитування 9 на Facebook на сайті

Опитування 010 на Facebook

Опитування 011 на сайті Facebookg

Відгуки на сайті Twitter Twitter 0

Відгуки про Twitter на сайті 01

Огляди Twitter на сайті 02

Відгуки Twitter Twitter 05

Огляди Twitter на сайті 06

Відгуки Twitter Site Site 7

Огляди Twitter Site Site 9

Огляди Twitter Site Site 10

Відгуки про Twitter на сайті 12

Огляди Twitter Twitter на сайті 13

Огляди Twitter на сайті 14

Огляди Twitter на сайті 15

Огляди Twitter на сайті 16

Огляди сайту Twitter Twitter 017

 

Огляд трестпілоту на майданчику0

Shopper SiteПідтверджений огляд

 

 

Їх високошвидкісна передня платформа забезпечує неймовірно швидку послугу хостингу. Вони використовують найновіше програмне забезпечення, протоколи та підвищення швидкості технологій які роблять ваш сайт WordPress надзвичайно швидким.

У чому особливість хостингу на Siteground?

 • Вони безкоштовно перенесуть ваш сайт на свій сервер (без простоїв)
 • Вони зроблять ваш сайт WordPress надзвичайно швидким (ви можете побачити результати інших користувачів, якими вони поділилися)
 • Вони надають останню версію PHP 7.4
 • Ви можете швидко додати свій сайт до Cloudflare CDN (це займає менше 5 секунд)
 • Вони надають брандмауер веб-додатків (WAF), який допомагає захистити ваш сайт від хакерів
 • AI анти-бот проти зловмисного трафіку
 • Вони пропонують автоматичне щоденне резервне копіювання
 • Їх підтримка клієнтів дуже швидка і корисна

У них 3 різні плани. Їх плани хостингу WordPress починаються лише від 3,95 дол. На місяць, що достатньо для початківців.

Якщо вам потрібно більше ресурсів, ви можете вибрати план GrowBig або GoGeek.

Ціна хостингу WordPress на сайті Siteground

Кожен план включає необмежену передачу даних, автоматичне оновлення WordPress, безкоштовне щоденне резервне копіювання, безкоштовний Cloudflare CDN, безкоштовний SSL та HTTPS та багато іншого. Ви можете ознайомитись з їхніми повноцінними функціями тут.

Повернутися до списку

Повільний запуск WordPress – поширена проблема, з якою стикається більшість власників сайтів WordPress. Повільний веб-сайт може нашкодити вашому SEO, знизити коефіцієнт конверсії, а також створити поганий досвід користувача.

Але, не хвилюйтесь Ви можете пришвидшити свій сайт WordPress, а також приладну панель (дуже легко).

У цьому підручнику я поділився 13 найкращими порадами, які допоможуть вам виправити повільну панель адміністратора WordPress. Це дуже просто у використанні. Все, що вам потрібно, це ретельно прочитати ці кроки та впровадити їх на свій сайт WordPress.

Тепер я хочу знати швидкість вашого сайту WordPress. Тестуйте свій веб-сайт на GTmetrix або Пінгдом інструмент і дайте мені знати. Я чекаю. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map