19 найкращих порад щодо прискорення роботи WordPress (збільшення швидкості сайту на 200%)

Сайти WordPress легко налаштувати, оскільки він постачається з багатьма плагінами та темами. Отже, добре, що ви можете створити будь-який веб-сайт за кілька хвилин. Але негативна сторона полягає в тому, що ваш сайт можна легко сповільнити, якщо ви не оптимізуєте його. Як і інші речі, він також потребує обслуговування. Хороша річ, що ти можеш Прискорити сайт WordPress легко. Тож у цій статті я висвітлю 19 Найкращі способи збільшення швидкості сайту що підвищити свій SEO.


Contents

Чому питання швидкості сайту WordPress важливі для SEO?

На думку багатьох користувачів, SEO має значення лише використання правильних ключових слів у вашому вмісті та створення зворотних посилань для того, щоб ваш веб-сайт міг зайняти рейтинг пошукових систем. Але один з найважливіших фактів для SEO, який їх не цікавить, – це “Швидкість веб-сайту”

40% людей відмовляються від веб-сайту, на який потрібно більше 3 секунд. Ніхто не любить повільний веб-сайт, хоча у вас є вміст хорошої якості на вашому сайті.

Згідно з Google, затримка відповіді на 1 секунду може призвести до зменшення конверсій на 7%. Так само ви втрачаєте позицію в результатах пошуку.

У квітні 2010 року Google офіційно оголосив, що «Прискорення веб-сайтів важливо – не тільки для власників сайтів, але і для всіх користувачів Інтернету. У рамках цих зусиль сьогодні ми включаємо новий сигнал в наші алгоритми ранжирування пошуку: швидкість сайту. Швидкість сайту відображає, наскільки швидко веб-сайт реагує на веб-запити. ”

Як перевірити швидкість веб-сайту?

Існує багато інструментів тестування швидкості веб-сайту, які допомагають покращити та змінити швидкість сайту. GTmetrix і Pingdom – найкращі інструменти для перевірки швидкості сторінки на веб-сайті. Google також запустив власний інструмент Page Speed ​​Speed ​​2010 року. Звідти ви можете перевірити, які речі вам дійсно потрібні для оптимізації та яка функція викликає проблему.. 

Перш ніж почати…

Ми настійно пропонуємо зробити тест швидкості з цих інструментів- Статистика сторінок Google, GTmetrix або Пінгдом. Після тестування зробіть закладку або зробіть знімок екрана. Потім виконайте такі методи, які описані нижче, а потім зробіть перевірку швидкості знову. Порівняйте ці результати.

Отже, настав час Прискорити сайт WordPress.

19 кращих порад щодо прискорення сайту WordPress

“(Збільшити швидкість сайту на 200%)”

Збільшити швидкість сайту

Зміст:

 1. Отримайте хороший веб-хостинг
 2. Отримайте преміум-тему
 3. Використання мережі доставки вмісту (CDN)
 4. Використовуйте плагін кеша
 5. Оптимізуйте зображення
 6. Увімкнути стиснення Gzip
 7. Мінімізуйте HTML, CSS, JavaScript
 8. Використовувати кешування браузера
 9. Ледаче завантаження зображень, відео, коментарів
 10. Вимкнути відклики та пінгбеки
 11. Вимкнути гарячу посилання
 12. Зменшити запити HTTP
 13. Оптимізація бази даних WordPress
 14. Обмеження поправок після публікації
 15. Мінімізуйте перенаправлення
 16. Тримайте оновлення WordPress
 17. Зменшіть плагіни WordPress
 18. Оптимізуйте домашню сторінку
 19. Зменшення розмірів зображення

№1 Перехід на кращий веб-хостинг

Що ж, вибрати кращий веб-хостинг непросто, оскільки є тонни веб-хостингової компанії. Вони навіть пропонують дуже дешевий хостинг $ 1,5 / вечір. Тому зазвичай максимум користувачів починає використовувати веб-хостинг нижчої якості і вже з дня починають страждати. 

Ви можете легко побачити різницю між дешевим хостом та оптимізованим хостом WordPress. WordPress хостинг стає більш зручним, надійним та добре оптимізованим Прискоритись твій сайт.

Перегляньте наш рекомендований WordPress хостинг, який набагато краще, ніж спільний хостинг.

Моя думка: Ми також використовували дешевий план від Godaddy. Але через кілька днів, коли я оновлював свою сторінку 3 рази одразу, мій сайт звик переходити в офлайн (відсутність ресурсів). Тоді вибрати ідеальний веб-хостинг для мене було дуже важко, оскільки у мене був дефіцит грошей. Я багато разів про це шукав і, нарешті, купив хостинг SiteGround. І зараз я такий щасливий, і мій сайт залишається на 100% в Інтернеті, ніколи не бачив простоїв. Перегляньте відгуки SiteGround.

Якщо ви хочете керований хостинг для WordPress, тоді продовжуйте WPEngine.

Я хочу піти на SiteGround Я хочу піти на WPEngine

# 2 Використовуйте суцільний каркас / тему

WordPress поставляється з двадцять п’ятнадцяти темою, яка дуже легка і завантажується так швидко. Що стосується ведення блогів, ми завжди хочемо налаштувати на власний вибір.

Для запуску ми зазвичай використовуємо безкоштовну тему. Але як ваш трафік зростає, вам краще перейти на використання Преміум-теми, побудованої з міцною основою. Ви можете легко помітити, що максимально безкоштовні теми мають деякі обмеження у використанні всіх функцій, а іноді це масово уповільнює ваш сайт.

Але тема «Преміум Преміум» завжди надійна, оптимізована для SEO, Прискорити сайт WordPress і побудований професійними розробниками. Вам також потрібно усвідомити, що всі теми Premium не є хорошими, оскільки багато тематичних компаній додають більше функцій для залучення більшої кількості клієнтів, де якість їх теми дуже погана.

Перегляньте деякі наші рекомендовані теми WordPress Premium для ведення блогів. Використовуйте його і ніколи не озирайтеся назад.

№3 Почніть використовувати мережу доставки вмісту (CDN)

Якщо ви не використовуєте мережу доставки вмісту (CDN), то ви повинні використовувати його прямо зараз Прискорити сайт WordPress. CDN зберігає всі статичні файли, включаючи HTML, CSS, JavaScript, зображення тощо та доставляє глядачам з найближчого регіону. Наприклад, ваш веб-сайт розміщений у регіоні Флориди (США), коли відвідувач відвідує вашу веб-сторінку з Лондона (Великобританія), тоді CDN надасть відвідувачу всі статичні файли..

Таким чином ваш сайт завантажується настільки швидко і заощаджує пропускну здатність вашого сервера. Не кажучи вже про такий спосіб збільшити швидкість сайту.

Читайте, 5 кращих постачальників CDN для прискорення роботи вашого WordPress-сайту

Ми рекомендуємо: Якщо ви шукаєте CDN, то ми запропонуємо вам KeyCDN. Це один з потужних постачальників CDN, і ви можете легко інтегруватися у свою WordPress. У планах Pay as You Go і ціна починається лише від цього 0,04 дол. США / 1 Гб.

# 4 Використовуйте плагін кеша

Плагін кеша дозволяє користувачеві зберігати тимчасові статичні веб-файли на своєму пристрої. Коли відвідувач відвідує вашу веб-сторінку, браузер відображає веб-вміст із локальної пам’яті замість використання оригінального веб-сервера. Таким чином можна зберегти як пропускну здатність, так і зменшити тиск на веб-сервері.

Ми рекомендуємо вам користуватися Загальний плагін кеша W3. Використовувати та керувати всіма функціями кешування легко та керувати ними. Дивіться, як налаштувати W3 плагін загального кешу для WordPress.

Якщо ви не знайомі з W3 Total Cache, перевірте інші додатки кеша.

№5 Оптимізація зображень

Оптимізація зображень є ще однією важливою частиною Прискорення швидкості ваш сайт. Якщо ви не оптимізуєте свій сайт, це займе багато часу, і зазвичай це збільшує показник відмов.

Крім того, оптимізація зображень окремо – трудомістка робота. Таким чином, використовуючи плагін Optimizer, ви можете легко оптимізувати всі зображення. Ми використовуємо ShortPixel для оптимізації зображень, і він добре працює на всіх типах зображень. Перевірте 7 найкращих плагінів для оптимізації зображень для WordPress для збільшення швидкості сайту.

Ми рекомендуємо вам використовувати Оптимізатор зображень ShortPixel. Він може стискати всі види зображень, не втрачаючи жодної якості. Також можна робити об’ємні компреси.

# 6 Увімкнення стиснення Gzip

Стиснення Gzip це метод, який стискає всі ваші веб-файли, зменшуючи їх та надсилаючи їх у браузер. Наприклад, якщо розмір вашої сторінки 500 Кб, тоді він буде стискати ваші веб-файли та надсилати лише 50 Кб. Таким чином цей процес може зменшити розмір сторінки і збільшити швидкість сайту. Це також може заощадити ваші 50% використання вашої пропускної здатності.

перевірити стиснення gzip

На цьому зображенні вище ви бачите, що я вже стиснув свою сторінку і зменшив розмір сторінки на 76%. Якщо увімкнено компресію Gzip, ви можете перевірити стиснення Gzip.

Якщо ви не знаєте, як увімкнути компресію Gzip, перегляньте цей підручник, як увімкнути компресію Gzip..

# 7 Мінімізуйте HTML, CSS, JavaScript

Кожен веб-сайт завантажує багато файлів, що містять HTML, CSS та JavaScript тощо. Більшість файлів містять непотрібні символи. Отже, коли веб-сайт завантажується, це значно збільшує час завантаження.

Шляхом мінімізації HTML, CSS, JavaScript ви можете збільшити швидкість сайту. Мінімізація видаляє наступні непотрібні символи:

 • білий пробіл символів
 •  нові символи рядків
 • коментарі
 •  блокові роздільники.

Існує кілька плагінів WordPress, за допомогою яких ви можете легко мінімізувати HTML, CSS, JS, Inline та Defer CSS. Автоматично оптимізувати найкращий плагін для мінімізації всіх цих речей.

Див. Як мінімізувати HTML, CSS та JavaScript за допомогою автоматичного оптимізації плагіна.

# 8 Використання кешування браузера

Використовувати кешування браузера – це правило, яке визначає, як довго браузери повинні зберігати зображення, CSS та JS локально. Кожен раз, коли користувач відвідує ваш веб-сайт, браузер повинен завантажувати всі веб-файли для належного відображення сторінки.

Використовувати кешування браузера дозволяє вашим користувачам зберігати статичний вміст на своєму пристрої. Див., Як використовувати кешування браузера на WordPress. Це також допомагає Прискорити сайт WordPress.

# 9 Використовуйте ледачий плагін завантаження

Lazy Load – це техніка, яка завантажує зображення, коли їх переглядають користувачі прокручуванням. Наприклад, якщо на вашій сторінці є 10 зображень, це зазвичай потребує багато часу для завантаження. Тож Легін завантаження плагін завантажуватимуть ті зображення, які бачать користувачі. Таким чином можна збільшити швидкість сайту і зберегти пропускну здатність.

Завдяки плагіну WordPress Lazy Loading ви можете легко ліниво завантажувати всі зображення, відео та навіть коментарі. Перевірте 7 найкращих плагінів для ледачих завантажень WordPress.

# 10 Вимкнути відклики та пінгбеки

Іноді зворотні та пінгбеки можуть спричиняти повільний сайт. Це означає, що ваш сайт потребує додаткової пропускної здатності та часу для належного завантаження сторінки / публікації. Хоча 99% пінгбеків позначено як СПАМ. Крім того, це також може зашкодити вашому SEO. 

Щоб вимкнути відклики та пінгбеки на своєму веб-сайті, перейдіть на інформаційну панель WordPress. Потім переходьте до Налаштування> Обговорення і зніміть прапорець цей варіант. 

Вимкнути відклики та пінгбеки

Читайте, Як відключити трекбеки та Pingbacks?

З інформаційної панелі WordPress можна легко Вимкнути пінгбеки та зворотні відгуки.

Щоб зупинити самостінг Pings: Але в більшості випадків, коли ви з’єднуєте свої дописи в блозі або створюєте он-лайн SEO, то ваш сайт отримує пінггінг в межах блогу. Це називається “Самостійна пінгс”. Щоб відключити самопінг, завантажити цей плагін. Просто активуйте його, і він почне свою роботу. Вимкнувши Self Pings, ви можете Збільшити швидкість сайту.

# 11 Вимкнення гарячих посилань

Гаряча посилання також відома як “Крадіжка пропускної здатності“Є прямим посиланням на файли іншого веб-сайту, наприклад, зображення, відео, mp3 тощо. Наприклад, користувачеві подобається зображення вашого веб-сайту і хоче показати цю картинку на своєму / її сайті. Якщо користувач додає вашу повну URL-адресу зображення, щоб показати це зображення на своєму / її сайті, картинка буде завантажена з вашого сайту. Це означає, що коли відвідувачі відвідають його веб-сайт, зображення використовуватиме пропускну здатність вашого сервера. Зазвичай ваш сайт стане повільним.

Це дуже погано, якщо хтось краде вашу пропускну здатність, а у вас обмежена пропускна здатність на вашому веб-сервері. Як результат, можливо, доведеться заплатити додаткові гроші, щоб розширити пропускну здатність.

Щоб позбутися цього “Гаряча посилання“, Вам потрібно додати кілька рядків у своє .htaccess файл.

ПерепишітьEngine на
ПерепишітьCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
RewriteRule \. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

Просто додайте ці рядки у свій .htaccess файл, збережіть його, і ви закінчите. Ніхто більше не може вкрасти вашу пропускну здатність, а з іншого боку – ви можете Прискорити сайт WordPress.

№12 Зменшити запити HTTP

HTTP-запити базуються на кількості веб-файлів. Коли користувач відвідує ваш веб-сайт, браузер завантажує всі файли для відображення, і це залежить від того, скільки інформації ви маєте на своєму сайті. Ця інформація містить різні файли, HTML, CSS, JS, плагіни, рекламу тощо, а також залежить від того, як розвивався ваш сайт.

Щоб зменшити HTTP запити, ви можете видалити всі непотрібні елементи зі свого сайту, зменшити кількість оголошень і банерів. Є й інші способи, як ми згадували, це мінімізація HTML, CSS, JavaScript.

Крім того, ви також можете зменшити HTTP-запит за допомогою WordPress підключати і збільшити швидкість сайту.

№13 Оптимізація бази даних WordPress

Коли ви вносите будь-які зміни на свій веб-сайт, деякі таблиці створюються у вашій базі даних WordPress. Аналогічно це відбувається при встановленні будь-яких плагінів. Але після видалення плагіна ці непотрібні дані все ще залишаються у вашій базі даних. Подібним чином, всі ваші спами та незатверджені коментарі додають зайві непотрібні таблиці у вашу базу даних. Таким чином, розмір вашої бази даних збільшився і потребує додаткового часу для завантаження.

Очистивши всі ці непотрібні дані, можна значно зменшити розмір вашої бази даних і можна Прискорити сайт так само. 

WP-Sweep найкращий плагін для Очищення бази даних WordPress. Це видалить усі непотрібні дані, наприклад кошики / неприйняті / спам-коментарі, несвіжі дані, пінгбеки, відстеження та перехідні терміни, що минули, лише одним клацанням миші. Зазвичай, можна збільшити швидкість сайту.

Дивіться, як оптимізувати базу даних WordPress.

# 14 Обмежте доопрацювання WordPress Post

Кожен раз, коли ви редагуєте або зберігаєте допис у своєму блозі, WordPress автоматично зберігає всі зміни до бази даних. Наприклад, ви відредагували свою публікацію 5 разів, тож WordPress буде зберігати в базі даних всього 6 версій. Тепер подумайте, якщо кожен розмір вашої публікації в блозі становить 100 Кб, і ви редагували його 5 разів. Так тотально 500 Кб буде зберігатися у вашій базі даних. І якщо у вас є 20 публікацій в блозі, і ви зробили те ж саме з іншими повідомленнями в блозі, тож загальний розмір змін буде 500 × 20 = 10000 Кб = 10 Мб

Щоб обмежити зміни до публікації в блозі, ви можете використовувати цей плагін. Цей плагін дозволяє легко обмежити публікацію блогу / сторінку. По-перше, активуйте його та з налаштувань ви можете керувати публікацією, редагуванням сторінки.

# 15 Мінімізуйте переадресації

Зведевши до мінімуму переадресації, ви можете збільшити швидкість сайту WordPress.

Коли відвідувач вводить URL-адресу вашого веб-сайту, додаючи www або non-www, WordPress намагається знайти правильну URL-адресу та перенаправить користувача на певну сторінку. Це стає складнішим, якщо ви налаштували свій веб-сайт для вирішення за допомогою HTTPS. Роблячи це, ви ускладнюєте і змушуєте весь трафік перенаправляти з HTTP на попередньо встановлену URL-адресу HTTPS. Цей процес зазвичай займає додаткові рази, ніж звичайний.

До мінімізувати переадресації в WordPress, переконайтеся, що ваш домен вирішено не більше ніж одним перенаправленням і ніколи не створюйте зайвих переадресацій самостійно. Деякі з найкращих структур доменів верхнього рівня, які вирішуються без переадресації.

“Http://example.com або, http://www.example.com

https://example.com або https://www.example.com ”.

# 16 Тримайте оновлення WordPress

Один з найважливіших фактів для Прискорення сайту WordPress полягає в тому, щоб оновлювати WordPress. Більшість користувачів не дуже переймаються новою версією WordPress і продовжують використовувати старішу версію WordPress. 

Якщо ви коли-небудь переглянете журнал змін, ви помітите, що все змінило та які нові функції включені в нову версію. Крім того, старша версія WordPress може містити предмети вразливості, які шкідливі для вашого сайту. Тож у новій версії оновлення всі речі виправляються та збільшити швидкість сайту.

Так само і потрібно оновити плагіни WordPress також.

Ви можете оновити до останньої версії WordPress безпосередньо на інформаційній панелі, але спершу зробіть резервну копію своїх файлів та бази даних. Якщо ви не хочете оновлювати свою інформаційну панель WordPress, ви можете запитати її хостинг-провайдер робити з їх кінця або ви можете включити Автоматичне оновлення функція від вашого хостинг cPanel.

№17 Зменшення плагінів WordPress

Коли ми запускаємо наш новий сайт, ми встановлюємо різні типи плагінів, не знаючи, що це функціонал. Коли це не працює, як ми очікували, ми зазвичай видаляємо цей плагін. Таким чином багато непотрібних об’єктів зберігаються в нашій Базі даних і стає повільніше реагувати. Ми вже згадували, як видалити всі непотрібні об’єкти з сайту “База даних та пришвидшити”.

Аналогічно, занадто багато плагінів може вплинути на ефективність вашого сайту та збільшити час завантаження. Отже, зберігайте ті плагіни, які корисні для вашого сайту, або видаліть їх. Ось список 20 найкращих та корисних WordPress плагінів, які є важливими для кожного Blogger.

№18 Оптимізація домашньої сторінки

До Прискорити сайт WordPress, ви завжди повинні оптимізувати свою домашню та інші сторінки. Якщо ви перевірите швидкість завантаження свого сайту, ви побачите, що він завантажується повільно, навіть якщо ви використовуєте хорошого веб-хоста. 

Щоб оптимізувати це, слід зробити кілька простих кроків, тобто:

 • Скоротіть спливаючі вікна зі своєї сторінки або заплануйте їх час, коли вони з’являться на кілька секунд.
 • Зменшити кількість оголошень.
 • Видаліть плагіни, які займають додаткову пропускну здатність.
 • Зберігайте розділ заголовка в чистоті, ледачі завантажуйте зображення та відео.
 • Зберігайте 4-5 повідомлень, які з’являються на домашній сторінці.
 • Не використовуйте кнопку соціальної частки на домашній сторінці.
 • Видаліть зовнішні сценарії.

Оптимізуючи свою сторінку, ви можете значно збільшити швидкість сайту.

# 19 Зменшення розмірів зображення

Іноді зображення високих розмірів сповільнюють швидкість завантаження, якщо ви не використовуєте товар Управління хостингом WordPress. Тому спочатку потрібно використовувати зображення низького розміру. Він також залежить від варіантів теми. Наприклад, з наших тематичних параметрів ми можемо використовувати як зображення низького, так і повного розміру.

Ви можете просто зайти на нашу домашню сторінку і перевірити, чи всі використовувані зображення мають піксель дуже низького розміру (370 × 290). При правильній оптимізації зображень зображення нижчого розміру можуть збільшити швидкість сайту.

Висновок

У цьому підручнику ми показали Як пришвидшити сайт WordPress. Якщо ви перевіряли швидкість свого сайту раніше, як ми згадували вище, тепер ви можете бачити, що результат був покращений і завантаження вашого сайту під 1,5 секунди.

Але до збільшити швидкість сайту а Керований хост WordPress, CDN, тема як автомобіль потребує потужного двигуна, хорошого водія та хорошої дороги, щоб бігти швидше. Це перше і останнє, що ми робимо. Ми забуваємо, що сайт WordPress також потребує оптимізації, оскільки автомобіль потребує технічного обслуговування.

Якщо цей підручник допомагає Збільшити швидкість сайту WordPress, будь ласка, поділіться ним Facebook, Twitter, Google+. Якщо у вас є питання або думка щодо сайту Speed ​​UpWordPress, будь ласка, залиште коментар нижче.

Пов’язані статті,

 • 5 найкращих керованих постачальників хостингу WordPress для сайтів з високим трафіком
 • 7 найкращих тем WordPress Premium для блогерів (видання 2017 року)
 • Як очистити базу даних WordPress за допомогою WP-оптимізації плагіна
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map