Як легко змінити ім’я користувача адміністратора WordPress

04.06.2020
ПОСІБНИК ПОЧАТОК 'Як легко змінити ім’я користувача адміністратора WordPress
0 5 мин.

Встановлення WordPress – це дуже простий процес, для налаштування якого потрібно лише кілька хвилин. Однак у цьому швидкому процесі ми зазвичай використовуємо “admin” як ім’я адміністратора за замовчуванням для нашого сайту WordPress. Щойно ми підготуємо наш сайт, ми навряд чи змінимо свій пароль або ім’я користувача адміністратора WordPress за замовчуванням. Але це стає серйозною проблемою безпеки для користувачів, які використовують або не змінили старий пароль та ім’я користувача. Ви вже можете знати, що хакери здійснюють жорстоку атаку, використовуючи ім’я користувача власника сайту, тому якщо ви використовуєте дуже просте ім’я користувача або пароль, про які легко здогадатися, то ви даєте хакерам дорогу.


Ви можете змінити свій пароль із профілю адміністратора, але чи можете ви змінити ім’я користувача свого облікового запису WordPress? Ні! За замовчуванням WordPress не дозволяє змінювати ім’я користувача облікового запису WordPress. Але не панікуйте, є кілька способів легко змінити своє ім’я користувача. У цьому підручнику ми покажемо вам, як легко змінити ім’я користувача адміністратора WordPress.

Як змінити ім’я користувача адміністратора WordPress

Існує 3 способи змінити ім’я користувача адміністратора в WordPress:-

 • Ви можете створити новий обліковий запис адміністратора та видалити старий
 • Ви можете змінити ім’я користувача WordPress, використовуючи плагін
 • Використовуючи свою базу даних, ви можете змінити своє ім’я користувача

Якщо ви новий користувач WordPress, пропонуємо скористатись 1-м чи 2-м методом, застосувати 3-й метод, якщо ви досвідчений користувач.

1. Створіть новий обліковий запис адміністратора та видаліть старий

Це найпростіший спосіб легко змінити ім’я користувача вашого облікового запису WordPress. Якщо ви не хочете встановлювати додатковий плагін або будь-який складний процес, тоді цей процес вам краще. Ми також рекомендуємо застосувати це, якщо ви початківець користувач WordPress.

Перший крок вам потрібно увійти на свій сайт WordPress як адміністратор. Потім переходьте до Користувачі> Додати новий і створити новий обліковий запис адміністратора.

WordPress Додати нового адміністратора

На сторінці додайте нове ім’я користувача, яке унікально і важко здогадатися, і введіть свою електронну адресу. Поля ім’я, прізвища та веб-сайту не є обов’язковими, але ми радимо заповнити це. Далі вам потрібно ввести пароль і переконатися, що ви використовуєте складний пароль, який містить великі регістри, малі регістри, цифри та спеціальні символи.

Переконайтесь, що ви вибрали роль “Адміністратор” і натисніть на Додати нового користувача щоб створити новий обліковий запис адміністратора.

Тепер вийдіть із панелі адміністратора WordPress та увійдіть, використовуючи новий обліковий запис адміністратора. Після входу в систему перейдіть на сторінку Користувачі> Всі користувачі та видаліть старий обліковий запис адміністратора.

Видалити обліковий запис адміністратора WordPress

Видаляючи старий обліковий запис, WordPress запитає вас, що ви хочете робити із вмістом, який належить користувачеві. Зараз у вас є два варіанти:

 • Видалити весь вміст: Він видалить весь вміст, створений користувачем.
 • Віднести весь вміст до: Ви можете передати весь вміст, створений користувачем, у свій обліковий запис. Тому переконайтесь, що вибрали “Віднести весь вміст до:” і натисніть на підтвердити видалення. 

Опція для видалення користувачів WordPress

Це воно. Ви успішно змінили своє ім’я користувача в WordPress. Тепер весь вміст належить новому адміністратору і під час входу потрібно ввести щойно створені дані адміністратора. Після цього ви можете додати зображення профілю, додати коротку біографію автора та соціальні акаунти зі свого профілю.

2. Змініть ім’я користувача WordPress, використовуючи плагін

Ще один простий спосіб змінити ім’я користувача WordPress це за допомогою плагіна. Якщо ви хочете встановити плагін замість будь-якого ручного процесу, тоді вам потрібно встановити плагін User Changer.

Використовуючи цей плагін, ви можете легко змінити своє ім’я WordPress лише одним клацанням миші, і це дуже простий процес.

Спочатку встановіть та активуйте Ім’я користувача плагін, потім перейдіть до Користувачі> Твій профіль і перейдіть до параметра Ім’я користувача. Там ви знайдете опцію “Змінити ім’я користувача”.

Змініть ім'я користувача WordPress

Натисніть на Змінити ім’я користувача опція та введіть нове ім’я користувача. Після завершення натисніть кнопку “Зберегти зміни”, і він попросить вас повернутися назад. Після входу ви можете перейти до свого профілю та перевірити, чи було змінено ваше ім’я користувача.

Оскільки цей плагін не має інших функцій, і ви навряд чи хочете знову змінити своє ім’я користувача, тож краще плагін видалити. Але не панікуйте, видаливши цей плагін, ваше нове ім’я користувача буде таким самим.

3. Змініть ім’я користувача WordPress за допомогою phpMyAdmin

Зміна вашого імені користувача WordPress за допомогою phpMyAdmin – трохи складний процес і не рекомендується для початківців. Якщо ви зробите щось не так, ваш сайт може перестати працювати. Отже, уважно виконайте ці кроки.

Перше, що вам потрібно увійти у свій хостинг cPanel, прокрутіть униз до розділу бази даних та натисніть на phpMyAdmin.

Хостинг phpMyAdmin

Натиснувши на опцію phpMyAdmin, ви зможете побачити, скільки баз даних ви створили або використовуєте на своєму хостингу. Потім виберіть базу даних, в якій використовується ваш WordPress сайт.

Ви можете бачити таблиці баз даних. За замовчуванням WordPress використовує префікс таблиці wp_, і якщо ви раніше змінили префікс бази даних, ви можете бачити різні префікси таблиці.

Тепер виберіть таблицю, що містить “wp_users” зліва, а потім натисніть на редагувати ім’я користувача, яке ви хочете відредагувати..

wp_user WordPress

Після цього змініть значення “user_login” на те, що вам потрібно. Наприклад, я змінив своє ім’я користувача “admin” на “WhatIsMyName”, ви можете використовувати будь-яке ім’я користувача, як хочете.

Користувач бази даних

Тепер натисніть на кнопку Go і закінчите. Ви успішно змінили своє ім’я користувача WordPress за допомогою phpMyAdmin.

Я сподіваюся, що цей підручник допоміг вам змінити своє ім’я користувача WordPress. Знову ж таки, якщо ви новий користувач WordPress, ми пропонуємо вам скористатися будь-яким із перших двох методів зміни вашого імені користувача на сайті WordPress.

Пов’язані статті,

 • Як створити тимчасовий логін без пароля в WordPress
 • Як вставити форми Google в WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector