.Org vs .Com – Яке розширення домену слід вибрати?

04.06.2020
ПОСІБНИК ПОЧАТОК '.Org vs .Com – Яке розширення домену слід вибрати?
0 9 мин.

Після .com, .org є другим за популярністю розширенням домену в Інтернеті. Однак вони обидва домена верхнього рівня, але використовуються для різних цілей.


Якщо ви планували запустити свій веб-сайт, будь то бізнес, особистий блог, портфоліо, некомерційна організація тощо, вам може бути цікаво, яке розширення домену вибрати, чи є різниця між розширеннями домену, скажімо .org vs .com.

Вибір правильного доменного імені та його розширення є дуже важливим, оскільки він впливає на репутацію та надійність вашого бізнесу..

Ось чому в цій статті я поясню це різниця між .com vs .org розширення домену та допоможуть вам вибрати ім’я домену, яке відповідає вашому бізнесу.

ком vs орг

Contents

.Com проти .Org – в чому різниця між розширеннями домену

Що таке розширення домену?

Розширення домену – це остання частина доменного імені. Наприклад, у домені “WPMyWeb.com” “WPMyWeb” є доменом, а “.com” – розширенням.

Домен другого та верхнього рівня

Реєструючи доменне ім’я, вам потрібно вибрати розширення, яке відповідає призначенню вашого веб-сайту, наприклад, “.com” для комерційних веб-сайтів, “.net” для веб-сайтів, пов’язаних з мережею, “.edu” для веб-сайтів, що стосуються освіти..

Після вибору вам потрібно зареєструвати свій домен разом із розширенням якнайшвидше, перш ніж хтось ще його купить.

Доступно понад 1000 розширень, але ми радимо вам скористатися популярними TLD, такими як .com, .net, .edu, .org, .co, .org тощо. Ви також можете вибрати спеціальні TLD для країни, наприклад .us – для США, .co.uk – Великобританія, .it – ​​Італія, .jp – Японія та ін.

Тепер порівняємо різницю між .org і .com, щоб побачити, яке розширення домену краще для вашого веб-сайту.

.Com vs .Org – різниця між розширеннями домену

орг проти ком

.Com та .Org – найпопулярніші розширення доменних імен в Інтернеті.

Майже 46,7% від загальної кількості веб-сайтів зареєстровано з розширенням домену .com, де близько 5,2% від загальної кількості веб-сайтів зареєстровано з розширенням .org.

.com означає “комерційний” є найпопулярнішим розширенням домену верхнього рівня в Інтернеті. В основному використовується для комерційних веб-сайтів, таких як бізнес, особисті блоги, магазини електронної комерції, портфелі або будь-який веб-сайт, який заробляє гроші.

З іншої сторони, .org означає «організація» це ще одне розширення домену верхнього рівня, яке в основному використовується для некомерційних організацій, таких як Wikipedia.org.

Однак у наш час багато підприємств реєструють обидва розширення домену, щоб переконатися, що ніхто не може заподіяти шкоду їхній торговій марці.

Коли слід вибрати розширення домену .Com?

.Com – найпопулярніше розширення домену в Інтернеті. Більше 47% від загальної кількості веб-сайтів працюють за допомогою доменного імені .com.

Через широке використання домену .com запам’ятовується легше, ніж будь-які інші розширення. Більше того, це також допомагає будувати та просувати свій бренд.

Тепер я поясню, коли вам слід вибрати домен .com.

Веб-сайти, які продають продукцію чи послуги

Якщо ви хочете продавати продукти в Інтернеті або надавати платні послуги, тоді розширення .com буде найкращим чином працювати. .Com – це свого роду розширення, з яким дружать більшість людей.

Розширення .com має велику вагу, ніж будь-яке інше доменне ім’я. Таким чином, підприємства, які мають розширення .com, швидше за все, залучають клієнтів і здаються легітимними.

Навпаки, вибір розширення з дешевим доменом, наприклад, інформація, biz, xyz тощо для комерційних веб-сайтів, зашкодить репутації вашого веб-сайту, і вони виглядають як спам. Як результат, ви втрачаєте своїх клієнтів.

Блог веб-сайтів

Використання розширення .com для свого блогу додає довіри, а також допомагає ефективно будувати свій бренд, будь то газета, особистий блог, портфоліо, фотографія, блог, що дає гроші, і майже все, що між ними.

Коли слід вибрати розширення домену .Org?

Близько 5,2% від загальної кількості веб-сайтів використовують розширення .org. Ця кількість є значно меншою порівняно з зареєстрованими доменами .com. Ось чому простіше отримати домен із розширенням .org.

Для некомерційних організацій

Розширення домену .org в основному використовується для некомерційних організацій. Однак є сценарії, де можна використовувати розширення .org.

Безкоштовні Інтернет-сайти для освіти

Багато інтернет-освітніх веб-сайтів пропонують безкоштовні курси з єдиною метою навчання людей, використовуючи розширення .org.

Однак не всі навчальні веб-сайти використовують доменне ім’я .org, але розширення .com, оскільки вони не пропонують безкоштовні курси, і, звичайно, вам потрібно платити за доступ до їх вмісту.

Але якщо ваша мета – освіта людей, не заробляючи грошей, то розширення .org підійде саме вам, наприклад, KhanAcademy.org. Хоча, ви можете приймати пожертви для того, щоб запустити свій веб-сайт.

Веб-сайти програмного забезпечення з відкритим кодом

Як некомерційні організації, багато компаній з програмним забезпеченням з відкритим кодом використовують розширення .org. Їх метою є надання програмного забезпечення з відкритим кодом, безкоштовним для публічного використання. Наприклад, “WordPress.org” – це платформа для блогів, яка використовує розширення .org.

.Org vs .Com – яке розширення домену краще для SEO?

Тепер вам може бути цікаво, яке розширення домену краще для SEO або яке може підвищити рейтинг вашого веб-сайту?

Якщо ви запитуєте між .org vs .com, то вибір будь-якого з розширень не вплине на вашу SEO. Це означає, що пошукові системи будуть обробляти обидві розширення домену однаково.

На адресу веб-сайту важливо лише ім’я домену, а не розширення.

Якщо ви хочете збільшити трафік свого веб-сайту, вам потрібно дотримуватися найкращих практик SEO, які включають якісний контент, хорошу структуру сайту, створення посилань, веб-SEO та багато іншого.

Як вибрати зручне доменне ім’я для SEO:

а) Спробуйте додати ключові слова у доменне ім’я, якщо можливо

Було б краще, якщо ви додасте принаймні одне ключове слово у своєму доменному імені.

Таким чином, такі пошукові системи, як Google, зрозуміють, про що йдеться у вашому веб-сайті. Наприклад, “thebestflowershop.com” отримає кращу позицію, ніж “thebestshop.com”, оскільки тут ви додали ключові слова “квітка та магазин” у своєму домені.

Так само, якщо ваш бізнес або магазин належать до певної області, ви можете додати назву області у своєму домені. Наприклад, якщо ваш меблевий бізнес розташований у Чикаго, то гарним доменним іменем буде “furnituresinchicago.com”.

b) Переконайтесь, що доменне ім’я легко вимовляється

Переконайтесь, що ваше доменне ім’я легко вимовляти, а також легко запам’ятовувати. Уникайте дефісів та цифр у домені.

в) Не повторюйте жодного листа

Зберігайте своє доменне ім’я просто і не повторюйте жодної літери. Тому що це часто бентежить користувачів. Наприклад, “thefloowershhop.com” – це невірне ім’я, оскільки воно містить повторні букви.

Де найкраще придбати домен .Org та .Com?

Щоб створити веб-сайт, будь то блог чи бізнес, потрібно придбати домен, а також веб-хостинг.

Простими словами, доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, а веб-хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого веб-сайту..

Без веб-хостингу ви не можете створити веб-сайт.

Зазвичай домен коштує приблизно 14 доларів за рік і $ 11,99 / місяць для веб-хостингу. Якщо я порахую, то це $ 157 за рік і $ 473 за 3 роки.

Це дорого для початківців, які тільки починають.

На щастя, веб-хостингові компанії подобаються Hostgator пропонують БЕЗКОШТОВНИЙ домен реєстрація імен з їх хостинг-планом, і їх ціна також низька.

1. Як зареєструвати безкоштовне доменне ім’я за допомогою HostGator (рекомендую)

Або,

2. Зареєструйте лише ім’я домену за допомогою NameCheap (Без хостингу)

1. Отримайте безкоштовне доменне ім’я за допомогою – Hostgator

Hostgator – один з найкращих веб-хостинг-провайдерів, що надають безкоштовне доменне ім’я зі своїм планом. Вони пропонують різний тип хостингу, такий як спільний хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг, VPS хостинг та виділений хостинг.

Їх план хостингу починається лише з цього $ 2,75 / місяць, що включає:

 • БЕЗКОШТОВНА реєстрація доменного імені
 • безкоштовний сертифікат SSL
 • необмежене зберігання
 • необмежена пропускна здатність
 • необмежену ділову електронну адресу
 • вартістю 200 доларів маркетингових кредитів
 • 24/7/365 підтримка
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • безкоштовна передача веб-сайту
 • проста у використанні установка WordPress

Щоб зареєструвати безкоштовний домен за допомогою HostGator, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Крок 1, Спочатку перейдіть до ХостГатор веб-сайт. Я додав купон в це посилання що дасть вам 60% знижку. Ви також можете ввести промо-код WPMYWEB60 при заповненні платіжних реквізитів.

Або,

Натисніть тут, щоб перейти до ==> www.hostgator.com <== веб-сайт.

Крок 2, Виберіть план, виходячи зі своїх вимог. Поки що вибирайте План штрихування якщо ви тільки починаєте роботу. Ви також можете пізніше оновити або зменшити поточний план.

Потім натисніть на Придбайте зараз кнопка для початку роботи.

Хостгатор поділився планами

Крок 3, На цьому кроці вам потрібно зареєструвати домен.

Спочатку введіть своє доменне ім’я.

Потім перейдіть до Цикл виставлення рахунків варіант. Виберіть пакет на 36 місяців / 3 роки для додаткової знижки.

Введіть ім’я користувача для створення свого облікового запису, воно повинно бути 2-12 символів.

Потім встановіть свій PIN-код (лише номери). Він повинен бути 4-8 символів.

Інформація про обліковий запис хостгатора

Крок 4, Введіть дані свого облікового запису, а також платіжну інформацію.

Ви можете платити за допомогою кредитної картки та PayPal.

Хостгатор Введіть платіжну інформацію

Крок 5, Вам буде запропоновано додати додаткові пакети, але це абсолютно необов’язково. Я рекомендую вимкнути їх.

Хостгатор Додати доповнення

Крок 6, Тепер перевірте “умови” & Сервіс ”і натисніть на Оформити замовлення зараз кнопка.

Оформлення замовлення

Після цього ви отримаєте дані свого облікового запису електронною поштою.

Прочитайте, Як встановити WordPress на HostGator за 10 хвилин (покрокове керівництво)

2. Зареєструйте доменне ім’я за допомогою – NameCheap

Якщо ви не хочете створювати веб-сайт, ви все одно можете зареєструвати домен. NameCheap – найкраще місце для реєстрації доменного імені.

Зараз вони працюють понад 10 мільйонів доменів. Найкраще в NameCheap – це те, що вони пропонують довічне охорону конфіденційності Whois.

Часті запитання (.org vs .com):-

Чи краще .com чи .org краще?

Обидва розширення домену будуть виконувати однаково. Ці розширення мають різну мету в обслуговуванні вашого веб-сайту.

Наприклад, якщо ви керуєте комерційним бізнесом або будь-яким веб-сайтом, який продає товари чи послуги, вам обов’язково слід перейти з доменом .com.

З іншого боку, якщо ви використовуєте некомерційну організацію, яка в першу чергу надає допомогу або ресурси цільовій аудиторії з певною потребою, то розширення .org стане кращим варіантом для веб-сайту.

Однак якщо вам цікаво, яке розширення домену буде краще для SEO, то обидва розширення матимуть однаковий вплив на пошукову систему.

Чи можете ви використовувати .org для мого бізнесу?

Так, ви можете використовувати домен .org для свого бізнесу. Однак я б не рекомендував .org розширення для вашого бізнесу, оскільки:

 • Більшість користувачів перейде на веб-сайт .com, оскільки вони знайомі з доменом .com. Якщо це станеться, ви закінчите отримувати нульовий прибуток від свого бізнесу.
 • Користувачі можуть вважати, що ваш бізнес є неприбутковою організацією.

.Org vs .Com – Вирок

.Com та .Org – найпопулярніші розширення домену в Інтернеті. Їх використовують для різних цілей.

Перш ніж зареєструвати домен, слід знати, яке розширення домену підходить для вашого бізнесу, наприклад, .com vs .org. Якщо ви хочете вести комерційний бізнес, то .com – це правильне розширення для вашого домену та для некомерційних організацій, .org найкраще підходить..

У цій статті ми поділилися різницею між доменним іменем .org vs .com, а також пояснили, яку саме вибрати для свого веб-сайту.

Тепер саме час зареєструвати улюблений домен, перш ніж хтось це зробить.

Пов’язана стаття,

Ви хочете створити веб-сайт? Ось покрокове керівництво щодо створення веб-сайту за 10 хвилин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector