Що таке Favicon і як додати Favicon в WordPress Blog – WPMyWeb

Під час перегляду веб-сторінок ви зазвичай помічаєте, що піктограма відображається на початку вкладок браузера. Це називається Фавікон. 99,99% власників веб-сайтів використовують Favicon, щоб представити їхній знак довіри. Ви також можете помітити його біля адресного рядка. У цій статті ми розглянемо Що таке ФавіконЯк створити Favicon за допомогою Favicon Generator, Як додати Favicon на своєму сайті WordPress.


Що таке Фавікон?

А Фавікон коротка форма Favorite-Icon, також відома як значок ярлика, піктограма веб-сайту, значок закладок тощо, – це файл квадратного зображення, який з’являється перед назвою вашого веб-сайту. Favicon допомагає вашому користувачеві розпізнати ваш сайт або бренд. Ось зразок Favicon.

Зразок Фавікону

Ще в 1999 році Favicon підтримувався лише IE 5. Тепер усі типи браузерів підтримують Favicon, розмір якого 16 × 16. Коли користувачі роблять закладки на будь-якій сторінці певного сайту, на вкладці закладок виділяється значок сайту. Наприклад, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, ви можете легко помітити вкладку закладок, що висвітлює логотип кожного веб-сайту.

Основна мета додавання Favicon – це легко розпізнати. Якщо у користувача занадто багато різних сторінок, які розміщені в закладках, він / вона може легко знайти ваш сайт, переглянувши піктограму. Крім того, коли ви відкриєте занадто багато вкладок у своєму браузері, ви можете швидко перейти на будь-який конкретний веб-сайт, який шукаєте.

Favicon також вказує ваш бренд як знак довіри. Ви можете легко зрозуміти, якщо ви відкриєте свій веб-сайт разом з іншими веб-сайтами, які вже мають Favicon. Було б важливіше, якщо користувачі порівнюють ваш сайт з іншими конкурентами, вони не дадуть ніякої цінності вашому сайту і, ймовірно, залишать його без будь-яких вагань..

Як створити Favicon?

Що ж, створити Favicon дуже просто, як пиріг. Для цього не потрібно наймати будь-якого розробника. Ви можете створити власну піктограму за допомогою PhotoShop або будь-яких онлайн-інструментів. Але їх багато безкоштовний онлайн Favicon Generator доступний, за допомогою якого ви можете легко створити піктограму сайту, і це займе лише кілька секунд. Але переконайтесь, що розмір піктограми становить 16 × 16 пікселів, а тип файлу – .ICO, тобто Favicon.Ico. 

Після випуску WordPress версії 4.3 він реалізував функцію значка сайту у своїй темі, так що ви можете додати Фавікон від вашого WordPress безпосередньо панель приладів. Для цього вам не потрібно створювати Favicon розміром 16 × 16. Ви можете завантажувати будь-які зображення розміру за замовчуванням 512 × 512 пікселів.

Якщо ви використовуєте старішу версію WordPress, ви можете скористатись частиною хорошого онлайн Інструменти генератора Favicon є:

Як додати Favicon у своєму блозі WordPress?

Спочатку потрібно створити квадратне зображення, розмір якого буде 512 × 512 пікселів. Потім переходьте до Інформаційна панель WordPress> Зовнішній вигляд> Налаштувати.

Йти до Ідентифікатор сайту і завантажте своє зображення.

сайт значок

Не хвилюйтесь, якщо ви завантажили зображення більшого розміру, його можна обрізати після завантаження. Тепер Зберегти & Опублікувати щоб зберегти результати. Якщо піктограма не відображається, очистіть кеш браузера, щоб побачити її.

Якщо ви не використовуєте WordPress і немає можливості безпосередньо додати значок, вам потрібно дотримуватися цієї процедури:-

Першість favicon.ico до кореневої папки теми, якого розміру 16 × 16 пікселів. Ви можете завантажити зображення, використовуючи FTP-клієнт або безпосередньо з cPanel. У вас кореневою папкою теми буде “ваш сайт> wp-контент> теми> двадцять сімнадцять ”.

Тепер поверніться до інформаційної панелі WordPress. Тут вам потрібно додати / відредагувати один рядок в файл header.php. Йти до Зовнішній вигляд> Редактор> Header / Header.php та додайте наступний рядок після тег.

Якщо ви розміщуєте файл favicon.ico у папці із зображеннями тем, вам потрібно додати:

Якщо ви розмістите файл favicon.ico у кореневій папці WordPress, додайте наступне:

Розмістивши його, натисніть кнопку “Зберегти”. Тепер оновіть свою веб-сторінку, і біля імені вашого веб-сайту ви можете побачити значок.

Я сподіваюся, що цей підручник допоміг вам дізнатися Що таке Фавікон і Як додати Favicon на веб-сайт легко. Якщо так, підпишіться на нас і отримайте новий свіжий вміст у своїй поштовій скриньці. Ми також доступні на  Facebook, Twitter, Google+.

Пов’язані статті,

  • Як правильно налаштувати Google AMP на сайті WordPress
  • Як подати свою мапу сайту для веб-майстрів Google
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map