Як отримати затвердження Media.net протягом 1 дня, робочі трюки 2016

04.06.2020
ПОСЛУГА 'Як отримати затвердження Media.net протягом 1 дня, робочі трюки 2016
0 4 мин.

Тож у цьому підручнику я покажу, що таке Media.net і як це робити отримати схвалення Media.net протягом 1 дня. Тому спочатку я кажу вам, що таке Media.net. 


Media.net є провідною світовою компанією з рекламних технологій, яка розробляє інноваційні продукти як для видавців, так і для рекламодавців. Він забезпечує повний спектр рішень щодо реклами та монетизації трафіку для своїх великих і має один із найповніших портфелів рекламних технологій у цій галузі..

Давайте трохи ознайомимось з цією компанією:

Media.net зараз є однією з 5 найбільших компаній у галузі рекламних технологій у всьому світі. У світі працює понад 800+ працівників. У розділі доходів, Media.net є 2-й найбільший у світі контекстний рекламний бізнес.

[AdSense-B]

То чому я повинен вибрати Media.net:

Як я вам сказав, це другий за величиною рекламний сервер у світі. Якщо у вас є проблеми з затвердженням AdSense, або ваш рахунок заборонено. Тоді це найкраще рішення. Якщо ви ще не бачили наш попередній пост, то повинні перевірити  Найкращі 5 високооплачуваних альтернатив Google Adsense 2016 року.

У Google adsense ви отримуєте 67% частки доходу, але media.net дає вам кращі результати 90% доходу поділитися. Максимум оголошень надходить від Bing & Yahoo, і ви можете легко збільшити свій дохід.

Як отримати дозвіл media.net:

Перш ніж почати, як отримати затвердження Media.net, спочатку потрібно знати їх TOS(Умови надання послуг), Політика, що є секретний ключ отримати схвалення без жодних питань. Ідеально дотримуючись цих умов, які ви отримаєте на крок попереду ніж інші, хто справді не читає свою політику, і вони все ще не можуть отримати дозвіл на media.net. Тож погляньте на ці умови та вказівки.

 • Достатній трафік: Перше, що вам потрібно отримати мажоритарний трафік з США / Великобританії / Канади. В основному вони розміщують рекламу на базі США, Великобританії, тому це чудово, якщо ваш сайт отримує трафік із зазначених країн. І переконайтеся, що відвідувачі використовують ваш веб-сайт.
 • Вміст веб-сайту: Ви не можете включати в “торрентз, розтріскування, злому, фрекинг, ненависть, насильство, расову нетерпимість, тютюн, алкоголь, боєприпаси, небезпечні речовини, нелегальні наркотики, гору, насильство, гральні наркотики, інші незаконні завантаження.

Отримайте затвердження media.net

Якщо вони знайдуть вас, щоб ви поділилися будь-якою з цих статей, вони повинні заборонити ваш обліковий запис. Інакше ви не можете використовувати ваш веб-сайт як форум, он-лайн чат-платформи.

 • Ваш сайт не повинен містити програм, які рекламують недійсні клікові дії, сплачуючи користувачам натискання на оголошення, перегляд веб-сайтів, читання електронної пошти.
 • Поведінка користувача: Коли ваша заява затверджена компанією Media.net, ви повністю відповідаєте за свої оголошення. Видавці можуть не пропонувати жодних компенсацій чи стимулювати будь-яку людину будь-яким чином для перегляду / натискання оголошень. Розміщуючи рекламу на своєму веб-сайті, не використовуйте жодного альтернативного тексту чи фрази, яка спонукає користувачів натискати саме це “Натисніть тут / це”.
 • Користувач може не натискати Оголошення або використовувати будь-які засоби для штучного наближення показів та / або кліків, включаючи ручні методи. Кліки на оголошення повинні мати постійну заборону.
 • Вам заборонено залучати трафік на ваш сайт за допомогою стимульованих програм кліків, маркетингу спаму, електронної пошти, платного пошуку, автосерфінгу, програм обміну кліками, небажаної реклами на сторонніх веб-сайтах.

Топ-5 хитрощів, щоб отримати затвердження media.net:

Трафік: Вони спочатку перевіряють трафік на вашому веб-сайті та джерело також. Якщо ви отримуєте трафік від НАС, Великобританія і Канада, тоді буде легше. Але отримати органічний трафік непросто. Від трафіку залежить багато чого. Для цього вам потрібна хороша тема оптимізованої для WordPress SEO. Якщо ви не можете знайти будь-яку відповідну тему, перевірте нашу 20 Підручна тема безкоштовного теми для блогу WordPress або Топ-20 тем портфоліо WordPress 2016 року. Ці теми є нещодавно оновлений і повністю SEO оптимізовано.

Вміст публікації: Ваш веб-сайт повинен містити щонайменше 30-40 пост, кожне повідомлення вище 1000 слів і оновлювати свою публікацію щодня. Отже, ви повинні думати, як рахувати загальні слова та загальний прогрес? Отже, ви повинні використовувати Наше запропоноване Кращий 4 плагін SEO для WordPress. SEO-плагін допомагає вам писати кращий вміст та збільшувати рейтинг свого сайту в пошукових системах.

Важливі сторінки: Вам потрібно створити такі сторінки Про нас, Політика конфіденційності і Зв’яжіться з нами. Про нас легко зробити, і Зв’яжіться з нами можна писати за допомогою плагінів. Таким чином, ви можете використовувати будь-який із цих плагінів контактної форми, які ми запропонували 7 найкращих плагінів для контактної форми WordPress 2016. Але писати Політику конфіденційності важко, оскільки вона занадто довга, і ви новачок її пишете. Не хвилюйтесь, цей інструмент генерує Безкоштовна політика конфіденційності для вашого веб-сайту.

Видалити інші рекламні мережі: Ваш веб-сайт не повинен містити жодних оголошень або будь-яких афілійованих рекламних оголошень. Якщо ви використовуєте будь-які інші альтернативи Google adsense, видаліть усі оголошення зі свого веб-сайту та подайте заявку на Media.net. 

Розмістіть свій сайт у пошукових системах: Подавши ім’я вашого веб-сайту в такі пошукові системи, як Google, Bing, Yahoo, люди зможуть легко відкрити ваш сайт. А результат – більший трафік на ваш сайт.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector