Найкращі альтернативи Google Adsense для блогерів (видання 2019 року)

04.06.2020
ПОСЛУГА 'Найкращі альтернативи Google Adsense для блогерів (видання 2019 року)
0 7 мин.

Якщо ваш додаток Google AdSense відхиляється знову і знову або чомусь Google заборонив ваш обліковий запис AdSense? ……. Не втрачайте надії! Тут багато Альтернативи Google AdSense Ви можете спробувати це швидко прийняти, і ви можете заробити хорошу суму грошей.


Безперечно, що Google AdSense є найкращою мережею для розміщення реклами як для веб-сайтів, так і для блогів. Щоб відображати рекламу AdSense на своєму веб-сайті, спочатку потрібно подати заявку в Google AdSense.

Однак отримання схвалення AdSense не є простим процесом, особливо для новичок-блогерів, які не дуже добре знають суворі правила та правила AdSense. І як результат, або Google відхиляє їх заявку на AdSense, або призупиняє їх обліковий запис, що врешті-решт зупиняє їхній прибуток.

Ось чому потрібно почати шукати альтернативи AdSense, які допоможуть вам заробляти гроші на своєму блозі.

У цій статті я поділюсь найкращими високооплачуваними альтернативами Google AdSense у 2019 році.

Кращі альтернативи Google AdSense для вашого блогу

[wpsm_comppare_table id = ”1 ″ class =” ”]

Media.net

Media.Net

Media.net – найкраща альтернатива Google AdSense.

Media.net – друга за величиною контекстна рекламна мережа, якою керують Bing та Yahoo. Як і Google AdSense, Media.net також пропонує високоякісні банерні та текстові оголошення, які допоможуть вам отримати максимальний дохід.

Типи оголошень Media.net:

Як і AdSense, Media.net також пропонує як контекстні, так і нативну рекламу. Хороша річ у Media.net полягає в тому, що ви можете повністю налаштувати розміри та дизайн реклами відповідно до вашого вмісту.

Вимоги Blogger:

Щоб отримати дозвіл Media.net, на ваш веб-сайт має бути присутні більшість трафіку з таких країн, як США, Великобританія та Канада. Крім того, якщо на вашому веб-сайті є вміст для дорослих, зламати, порнографічний чи будь-який інший незаконний вміст, ваша заява буде відхилена Media.net.

Зазвичай вони затверджують будь-який веб-сайт протягом 2-3 днів.

Методи оплати:

Ви отримаєте виплату, коли досягнете мінімальної межі платежу в розмірі 100 доларів. Виплати здійснюються щомісяця через PayPal, Payoneer та банківський переказ.

[Зареєструйтесь на Media.net зараз]

PropellerAds

Пропелер

PropellerAds – одна з найкращих альтернатив Google AdSense. PropellerAds була заснована в 2011 році і швидко стала провідною мережею трафіку серед населення.

За допомогою PropellerAds ви можете отримувати більше доходів за допомогою їх найсучасніших інструментів монетизації. Нещодавно вони додали нову послугу push, яка дозволяє видавцям надсилати оновлення вмісту за допомогою push-повідомлення усім вашим підписникам.

Більше того, вони випустили Антиблокувальне рішення для їх формату реклами (для населення), тому такий тип оголошень легко обходить AdBlock і допоможе видавцям отримати додатковий дохід.

PropellerAds – одна з найкращих альтернатив Google AdSense для низького трафіку.

Типи оголошень: Рідний банер, Onclick Ads (popunder), Push Notifications, Interstitials, Direct Ads.

Вимоги Blogger: Ваш рахунок буде затверджено миттєво як тільки ви зареєструєтесь і почнете заробляти гроші.

Методи оплати: Мінімальна сума виплат становить $ 5. Ви можете отримувати гроші через PayPal, ePayments, Skrill, Payoneer, Webmoney.

[Зареєструйтесь для PropellerAds Now]

VigLink

Якщо ви хочете монетизувати свій блог чи веб-сайт по-іншому, а не показувати звичайні текстові та банерні оголошення, то VigLink тут для вас.

На відміну від інших альтернатив AdSense, VigLink не платить за кліки, а платить, коли ви здійснюєте продаж. Отже, це такий спосіб афілійованого маркетингу, ніж реклама.

Під час використання VigLing вам не потрібно приєднуватися до будь-яких партнерських програм, таких як Amazon affiliate, eBay affiliate тощо. VigLink сканує ваш сайт на відповідні ключові слова та автоматично додає посилання на найприбутковішу партнерську програму.

Якщо ви знайдете хорошу альтернативу AdSense, то VigLink – чудовий варіант. Поряд з AdSense або подібним, ви можете отримати хорошу суму грошей.

Типи оголошень – Партнерська реклама

Час затвердження – Миттєве схвалення

Методи оплати – 10 доларів через PayPal

[Підпишіться на VigLink зараз]

Чітіка

Чітіка

Chitika – це ще одна чудова альтернатива Google AdSense, яка надає Yahoo та іншим рекламодавцям найвищої якості для отримання максимального доходу. Хороша річ про Chitika в тому, що вона сумісна з Google AdSense, щоб ви могли використовувати AdSense і Chitika на своєму веб-сайті.

Ще одна причина, чому мені подобається Chitika – це те, що вона не вимірює унікальних користувачів, а загальне використання Інтернету. Це означає, що якщо користувач відвідує 10 сторінок веб-сайту, що містить код Chitika, він реєструє 10 показів оголошень.

Типи оголошень – Банерна реклама, текстова реклама, наближення оголошень, виділення оголошень, мобільна реклама

Вимоги & Процес затвердження – У Chitika немає жодних суворих правил або вимог. Ви навіть можете звернутися до Chitika, якщо у вас недостатньо трафіку, але ваш веб-сайт не повинен містити нецензурних ознак, азартних ігор, порнографії та іншого незаконного вмісту.

Процес затвердження швидкий і простий. Зазвичай вони затверджують будь-який веб-сайт протягом 1-2 днів.

Методи оплати – Мінімальна виплата є $ 50 через Payoneer

[Підписуйтесь на Chitika зараз]

AdVersal

Побіч

AdVersal – це найефективніша рекламна мережа CPM та одна з найкращих Альтернативи AdSense. Найкраще в AdVersal – це те, що він платить не лише за кліки оголошення, а й за покази. 

Вони також розміщують DoubleClick Ads, щоб ви могли бачити оголошення Google AdSense також на своєму веб-сайті. Не кажучи вже про те, використовуючи AdVersal, ви можете заробити непогані гроші.

Типи оголошень – Банерна реклама, оголошення для Popunder

Вимоги & Процес затвердження – На вашому сайті має бути принаймні 50 000 переглядів сторінок на місяць, щоб отримати схвалення рекламної мережі AdVerasal. Вам також потрібно переконатися, що на вашому веб-сайті немає зловмисного програмного забезпечення, піратства, вмісту для дорослих чи незаконного вмісту.

Вони зазвичай беруть 3-5 днів для затвердження веб-сайту.

Методи оплати – Мінімальна виплата є $ 20 через PayPal і чек

[Підпишіться на AdVersal зараз]

Скимлінг

Скимлінг

Skimlinks та VigLink працюють однаково і є хорошими альтернативами Google AdSense. За допомогою Skimlinks ви можете отримати доступ до понад 48 500 торговців по всьому світу. 

Після публікації вашої статті Skimlinks автоматично перетворює будь-які згадки про товари, продукти чи послуги на афілійовані посилання. Отже, коли здійснюється продаж, ви отримуєте комісію. 

Типи оголошень – Текстові оголошення (партнерські посилання)

Вимоги & Процес затвердження – Вміст вашого веб-сайту повинен бути придатним для афілійованого маркетингу і не повинен містити жодної порнографії, наркотиків, зламу або будь-якого незаконного вмісту.

Процес затвердження зазвичай займає 24-72 години.

Методи оплати –  Мінімальний поріг платежу становить 10 доларів (PayPal)

[Підпишіться на посилання зараз]

Інформаційні посилання

Інформаційні посилання

У цьому списку я додав InfoLinks, оскільки він відрізняється за розміщенням типів оголошень, ніж інші альтернативи AdSense.

InfoLinks добре відомий для розміщення текстових оголошень. Ця рекламна мережа знаходить відповідні ключові слова на вашому веб-сайті та автоматично додає рекламодавці. Інтеграція оголошень InfoLinks до вашого веб-сайту займає лише одну хвилину, а також ви можете налаштувати типи оголошень.

InfoLinks – чудова альтернатива AdSense для низького трафіку.

Типи оголошень – Об’яви InText, InFold, InTag та InFrame

Час затвердження – Миттєве схвалення

Методи оплати –  Мінімальний поріг становить $ 50 (PayPal, eCheck, переказ коштів, Payoneer)

[Зареєструйтесь на InfoLinks Now]

Amazon Associates 

Amazon Associates

Що стосується вибору найкращої альтернативи Google AdSense, ми не можемо пропустити додавання Amazon Associates до цього списку.

Однак, як і інші рекламні мережі, Amazon Associates не надає звичайну банерну чи текстову рекламу. Amazon Associates – найпопулярніша та успішна партнерська програма в Інтернеті. Використовуючи філію Amazon, ви можете легко монетизувати свій веб-сайт або блог і заробляти величезні гроші.

Типи оголошень – Показувати партнерські текстові та банерні оголошення.

Вимоги & Процес затвердження – Процес затвердження для Amazon Associates відрізняється від інших альтернатив AdSense. Ваш афілійований обліковий запис Amazon буде активовано протягом 180 днів, протягом цього часу вам потрібно здійснити один продаж, інакше ваша заява буде відхилена. Але, не хвилюйтесь! Ви можете знову подати заявку.

Методи оплати –  10 доларів(Прямий депозит або подарункові картки), 100 доларів(Перевірити)

[Підпишіться на Amazon Associates]

Висновок

У цій статті ми поділилися деякими найкращими альтернативами Google AdSense, які можна використовувати для монетизації свого веб-сайту.

Якщо ваш обліковий запис Google Adsense не буде схвалено чи заборонено, ви можете спробувати ці альтернативи AdSense, і найголовніше, що вони не мають таких суворих правил, як AdSense, і швидко отримаєте схвалення.

Ви також можете використовувати більше ніж одну рекламну мережу, наприклад Media.net та VigLink, щоб заробити більше грошей.

Які альтернативи Google AdSense ви використовуєте у своєму блозі та який у вас досвід роботи з ними, повідомте нас у розділі коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector