13 būdų, kaip ištaisyti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą (visam laikui)

04.06.2020
PRADININKO VADOVAS '13 būdų, kaip ištaisyti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą (visam laikui)
0 20 мин.

Ar jūsų „WordPress“ administratoriaus skydas įkeliamas taip lėtai?


Na, tai dažna problema, su kuria susiduria daugelis „WordPress“ svetainių savininkų. Lėtos „WordPress“ administratoriaus priežastys gali būti kelios priežastys, pavyzdžiui, daug išteklių turintys papildiniai, sena PHP versija, nenaudojantys talpyklos papildinio, pasenęs „WordPress“, prastos kokybės žiniatinklio priegloba ir daugelis kitų..

Tai gana erzina, kai esate produktyvios nuotaikos ir turite didelį sąrašą darbų, tačiau jūsų „WordPress“ prietaisų skydelis įkeliamas taip lėtai arba net nustoja reaguoti (aš žinau, kaip jis jaučiasi).

Nesijaudink. Mes padėsime pagreitinti jūsų „WordPress“ administratoriaus skydą.

Šiame straipsnyje pirmiausia apžvelgsime kai kurias priežastis, kodėl turite lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą. Tada mes atliksime 13 žingsnių, kad išspręstume problemas ir padėtume jums pagreitinti savo „WordPress“ svetainę, taip pat informacijos suvestinę..

Gavęs prisijungimo duomenis, prisijungiau prie jo „WordPress“ administratoriaus skydelio ir patikrinau, ar prietaisų skydelis įkeliamas lėtai, ar ne. 

Tada aš perėjau jo svetainę „Google“ puslapio greičio įžvalgos, „GTMetrix“ ir Pingdom norėdami patikrinti, kas lėtina svetainę. 

Aš patikrinau jo „WordPress“ svetainę, taip pat administratoriaus skydą ir abu jie gana lėtai. Čia pateikiu svetainės greičio testų rezultatus ir įtraukiau rezultatus po optimizavimo.

# 1. „Google“ puslapio greičio įžvalgos rezultatai (prieš optimizavimą ir po jo): „Google“ puslapio greičio rezultatų palyginimas # 2. „GTmetrix“ rezultatai (prieš ir po optimizavimo): Gtmetrix greičio palyginimas # 3. „Pingdom“ rezultatai (prieš ir po optimizavimo): „Pingdom“ greičio testo rezultatas

Kodėl turite lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą?

Yra keletas priežasčių, kodėl lėtai įkeliama „WordPress“ administratoriaus skydelis ir svetainė. Toliau pateikiamos dažniausiai pasitaikančios priežastys, kurios dažniausiai sukelia lėtą „WordPress“ pagrindinę programą:

 • išteklių reikalaujantys papildiniai
 • senesnė PHP versija
 • žemas „WordPress“ atminties limitas
 • nenaudojate talpyklos papildinio ir CDN
 • pasenęs „WordPress“
 • užteršta duomenų bazė
 • nereikalingi „WordPress“ valdikliai
 • prastos kokybės interneto priegloba

Dabar paspartinkime „WordPress“ informacijos suvestinę.

Kaip pagreitinti „WordPress“ administratoriaus skydą (informacijos suvestinę)

Lėtojo „WordPress“ administratoriaus pulto taisymas

1. Nustatykite ir pašalinkite didelio procesoriaus naudojimo papildinius

Kai pirmą kartą įdiegėte „WordPress“, „WordPress“ prietaisų skydelis buvo naudojamas greitai įkelti.

Bet dabar tai labai lėtai.

Priežastis gali būti daug išteklių turintys papildiniai. Jūsų svetainėje gali būti daug CPU naudojančių papildinių, kuriems paleisti paprastai reikia daug išteklių. Todėl jūsų „WordPress“ svetainei reaguoti reikia daugiau laiko.

Dažniausiai pasitaikantys lėti papildiniai yra žemėlapiai, statistika, susijęs įrašas, neveikiančių nuorodų tikrintuvas, vaizdų slankiklis, puslapių kūrėjai ar bet koks papildinys, kuris jūsų svetainėje dažnai atliekamas nuskaitymas ar apdorojimas..

Taigi, kaip „WordPress“ galite rasti daug išteklių reikalaujančius papildinius?

Su ja taip paprasta užklausos monitorius „WordPress“ papildinys.

„Query Monitor“ yra papildinys, leidžiantis derinti duomenų bazių užklausas, PHP klaidas, HTTP API skambučius ir svarbiausia rodo lėčiausio įkrovimo papildinius.

„Query Monitor“ „WordPress“ papildinys

Įdiegę ir suaktyvinę, eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę.

Puslapio viršuje galite pamatyti papildinio statistiką. Spustelėkite „L užklausos pagal komponentą“ parinktį pamatyti lėčiausio įkrovimo papildinius. Suradę lėčiausio įkėlimo papildinius, pašalinkite juos iš savo svetainės.

Štai keletas lengvų „WordPress“ papildinių, kuriuos rekomenduojame:

Grįžti į sąrašą

 

2. Atnaujinkite savo PHP į naujausią versiją

„WordPress“ yra sukurtas naudojant PHP, o jo versiją nustato jūsų hostingo įmonė. 

Kai atnaujinsite „WordPress“ papildinius ir temą, taip pat svarbu atnaujinti „WordPress PHP“ į naujausią versiją. Daugiausia dėl dviejų priežasčių, kodėl reikia atnaujinti savo PHP versiją:

 • Jūsų „WordPress“ svetainė bus greitesnė: Naujoji PHP versija (šiuo metu 7.4) yra efektyvesnė. Tai gali padidinti jūsų svetainės našumą net 3 ar 4 kartus greičiau.
 • Jūsų svetainė bus saugesnė: „WordPress“ yra populiariausia CMS ir sukurta naudojant PHP. Vadinasi, tai tampa įsilaužėlių taikiniu. Atnaujinę savo PHP, turėsite naujausias saugos funkcijas, kurių nėra senesnėje PHP versijoje. Taigi labai svarbu atnaujinti savo PHP į naujausią versiją.

Deja, daugiau nei 60% visų „WordPress“ vartotojų šiuo metu naudoja PHP versijas, kurios nebepalaikomos. „WordPress PHP“ versijų statistika

Kaip patikrinti dabartinę PHP versiją?

Jei naudojate „WordPress 5.0“ ar naujesnę versiją, savo PHP versiją galite patikrinti apsilankę Įrankiai > Svetainės sveikata nuo prietaisų skydelio.

„WordPress“ patikrinkite PHP versiją

Prieš pradėdami atnaujinti savo PHP versiją, turite įsitikinti, kad papildiniai ir temos suderinami su naujausia PHP versija..

> Bet kaip jūs galite patikrinti, ar papildinys ar tema suderinama su PHP versija?

Na, tam jums reikia įdiegti PHP suderinamumo tikrintuvas Prijunkite.

Eiti į Įrankiai > PHP suderinamumo tikrintuvas ir pasirinkite naujausią „PHP versija“ ir „Tik nuskaitykite aktyvius papildinius ir temas“ iš papildinio / temos būsenos.

Tada spustelėkite Nuskaitymo svetainė mygtuką, norėdami paleisti nuskaitymą.

„PHP“ suderinamumo tikrinimo programos „WordPress“ papildinys

Tai užtruks maždaug minutę. Po to galėsite pamatyti, ar jūsų papildiniai ir temos suderinami su naujausia PHP versija.

Jei randate papildinį ar temą, nesuderinamą su naujausia PHP versija, geriau perjungti į kitą papildinį.

Taip pat rekomenduojame naudoti papildinius ar temas, kurios reguliariai atnaujinamos.

Kaip atnaujinti savo PHP versiją?

Prieš pradėdami atnaujinti savo PHP versiją, labai rekomenduojame pasidaryti atsarginę savo svetainės ir duomenų bazės atsarginę kopiją. Jei kažkas negerai, galite atkurti savo svetainę iš atsarginės kopijos.

Atnaujinkite „PHP“ iš savo „cPanel“ 

Jei jūsų prieglobos teikėjas siūlo „cPanel“, tuomet galite lengvai atnaujinti savo PHP versiją.

Pirmiausia prisijunkite prie prieglobos „cPanel“ paskyros. Tada eikite į „Pasirinkite Versijų tvarkytuvėParinktį. Šiuo atveju naudojuosi „SiteGround Hosting“.

„SiteGround cPanel“ PHP versijų tvarkyklė

Pasirinkite savo svetainę, kuriai norite pakeisti PHP versiją.

„SiteGround“ PHP versijos atnaujinimas

Iš sąrašo pasirinkite norimą PHP versiją ir spustelėkite Sutaupyti.

Geriausias dalykas, susijęs su „SiteGround“ priegloba, yra tai, kad jie atnaujina savo serverius naujausia PHP versija, kai tik įmanoma.

Taip, „Siteground“ palaiko naujausią PHP 7.4 versiją.

„SiteGround“ PHP diagrama

Tačiau jei prieglobos paslaugų teikėjas nepateikia „cPanel“ ar kitos galimybės atnaujinti PHP versiją, turite susisiekti su savo prieglobos įmonės palaikymo komanda.

Susikurkite palaikymo bilietą ir parašykite:

Sveiki, aš esu [jūsų prieglobos] vartotojas ir šiuo metu valdau svetainę, kuri yra [jūsų svetainė]. Patikrinau, ar mano svetainės PHP versija yra 7.2, kuri nėra atnaujinta. Man įdomu, ar galėtumėte atnaujinti PHP versiją iki 7.3, kuri pagerins mano svetainės našumą ir saugumą. Be to, praneškite man, kai jis bus atnaujintas. Dėkoju,

Jūsų prieglobos įmonė atnaujins PHP versiją.

Grįžti į sąrašą

 

3. Ištrinkite nenaudojamus papildinius ir temas

Turėdami nenaudojamus papildinius ir temas, jūsų svetainė gali tapti pažeidžiama, o svetainė – lėta.

Šioms nenaudotoms temoms ir papildiniams reikia daugiau vietos jūsų serveryje, o prietaisų skydelis atrodo nepatogus. „WordPress“ taip pat rekomenduoja ištrinti nenaudotus ar senus papildinius, kad sklandžiai veiktų jūsų „WordPress“ svetainė.

Ištrynę nenaudojamus papildinius ir temas galite pagerinti savo svetainės našumą.

Norėdami ištrinti papildinį, eikite į Papildiniai > Įdiegti papildiniai > Neaktyvus > Pasirinkite neaktyvius papildinius ir tada Ištrinti.

Ištrinkite „WordPress“ papildinius

Panašiai, jei norite ištrinti nenaudojamas temas, eikite į Išvaizda > Temos.

Tada spustelėkite bet kurią neaktyvią temą. Dešinės pusės apačioje galite pamatyti parinktį Ištrinti. Tiesiog spustelėkite Ištrinti mygtuką ištrinti temą.

Ištrinkite „WordPress“ temą

Grįžti į sąrašą

 

4. Atnaujinkite savo „WordPress“, papildinius ir temą

Labai rekomenduojama atnaujinti „WordPress“, papildinius ir taip pat temą. Su naujausiu atnaujinimu „WordPress“ kūrėjai įtraukia naujas funkcijas, ištaiso saugos problemas, klaidų pataisas ir, svarbiausia, našumo patobulinimus, kurie leidžia „WordPress“ svetainei veikti greičiau..

Prieš atnaujindami, būtinai sukurkite savo duomenų bazės ir failų atsargines kopijas.

„WordPress“ naujiniai

Norėdami atnaujinti savo „WordPress“ svetainę, prisijunkite prie savo „WordPress“ Prietaisų skydelis > Atnaujinimai.

Čia galite pamatyti, ar yra kokių nors atnaujinimų. Jei matote, kad jūsų „WordPress“ šerdyje, papildinyje ar tema yra naujas naujinimas, tiesiog atnaujinkite spustelėdami mygtuką Atnaujinti..

Perskaitykite, Kaip rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“, papildinius ir temą

Grįžti į sąrašą

5. Padidinkite „WordPress“ atminties limitą

Pagal numatytuosius nustatymus daugelis hostingo kompanijų apriboja jūsų „WordPress“ atmintį iki 32 MB, o to kartais nepakanka, ypač kai jūsų svetainėje įdiegta daug papildinių..

Galite pastebėti, kai ką nors apdorojate savo svetainėje, jūsų „WordPress“ administratorius reaguoja taip lėtai ar net rodo „WordPress“ atminties išnaudojimo klaidą.

Taip yra todėl, kad jūsų svetainei reikia daugiau atminties, kad būtų galima efektyviai vykdyti kitokio tipo užduotis.

Padidinę „WordPress“ atminties limitą, galite ištaisyti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą.

Bet pirmiausia patikrinkite, kokia yra dabartinė jūsų prieglobos paslaugų teikėjo nustatyta atminties riba. 

Jei naudojate „WordPress“ 5.0 ar naujesnę versiją, galite lengvai tai patikrinti. Eiti į Įrankiai > Svetainės sveikata > Informacija ir slinkite žemyn iki Serveris skyrius.

„WordPress“ atminties apribojimas

Dabar prisijunkite prie prieglobos „cPanel“, tada „File Manager“. Ten eikite į „WordPress“ svetainės šakninį katalogą.

Surask „Wp-config.php“ failą ir pridėkite šį kodą prieš eilutę: „/ * Štai viskas, liaukitės redaguoti! Laimingas internetinis dienoraštis. * / ”.

apibrėžti (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’);
Didinamas „WordPress PHP“ atminties limitas

Nepamirškite išsaugoti failo.

Tačiau priegloba gali neleisti vartotojams pasiekti failo, kad būtų galima atlikti pakeitimus. Tokiu atveju turite susisiekti su savo prieglobos paslaugų teikėju, kad padidintumėte PHP atminties limitą.

Grįžti į sąrašą

 

6. Pradėkite naudoti talpyklos papildinį

Talpyklos papildinys automatiškai sukuria statinį jūsų svetainės turinio failą jūsų serveryje. Kai lankytojas lankosi jūsų svetainėje, talpyklos papildinys aptarnauja statinį failą, o ne įkelia sunkesnius PHP scenarijus.

Statiniai puslapiai paprastai įkeliami greitai naršyklėse ir padidina jūsų svetainės našumą.

„WP Rocket“ yra geriausias „WordPress“ talpyklos papildinys. Tai kainuoja tik 49 USD (vienkartinė investicija) ir pateikiama su daugybe naudingų funkcijų, kurių kiti talpyklos papildiniai nesiūlo.

Štai kodėl „WP Rocket“ yra geriausias „WordPress“ talpyklos papildinys.

WP raketų talpyklos papildinio ypatybės

Kodėl man patinka „WP Rocket“:

 • Tai labai lengva nustatyti
 • Tai leidžia tingiai įkelti vaizdus
 • Tai leidžia apriboti „WordPress“ širdies plakimą
 • Gebu lengvai optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę
 • Labai lengva integruoti į CDN
 • Mano svetainės greitis padidėjo
 • Jų klientų aptarnavimas yra nuostabus

Ką kiti vartotojai sako apie „WP Rocket“:

Pirma vieta įvairiose „Facebook“ apklausose

„WP Rocket FaceBook Poll01“

WP-Rocket-Facebook-Apklausa 02

„WP-Rocket-Facebook-Poll 03“

WP-Rocket-Facebook-Poll.4

Trustpilot atsiliepimai:

Daugiau nei 500 „WP Rocket“ vartotojų juos įvertino 4,9 iš 5. 

Štai ką jie sako apie „WP Rocket“:

WP Rocket Trustpilot apžvalga6

WP Rocket Trustpilot apžvalga6

Ir yra daugiau.

Gaukite WP raketų papildinį

Grįžti į sąrašą

 

7. Išjunkite arba apribokite „WordPress“ širdies plakimą

„WordPress Heartbeat“ API yra funkcija, leidžianti naršyklei susisiekti su serveriu ir realiuoju laiku pateikti informaciją „WordPress“ prietaisų skydelyje..

Iš esmės „WordPress Heartbeat“ API:

 • automatiškai išsaugo progresą, kurį atlikote puslapio / įrašo redaktoriuje
 • teikia realiojo laiko duomenis informacijos suvestinėje naudojant papildinius

Nors ši funkcija daugeliu atvejų padeda, ji taip pat gali drastiškai sulėtinti jūsų svetainę.

„Heartbeat“ API siunčia AJAX užklausas į serverį kas 15 sekundžių naudodama „/wp-admin/admin-ajax.php“. Tai gali suaktyvinti didelį procesoriaus naudojimą jūsų serveryje.

Dabar, jei naudojate bendrojo prieglobos serverį ir naudojate daug procesoriaus, jūsų prieglobos įmonė greičiausiai nutraukia jūsų sąskaitą.

Kaip patikrinti širdies plakimo API?

Nuskaitykite savo svetainę GTmetrix. Baigę nuskaityti, eikite į skirtuką „Krioklys“ ir patikrinkite diagramą, ar nėra „POST admin-ajax.php“ užklausos.

post admin ajax

Iš „POST admin-ajax.php“ parinkties patikrinkite skirtuką Atsakymas, kad sužinotumėte kaltininko papildinį..

Čia radau, kad socialinio pasidalijimo įskiepis, sukeliantis API skambučius, ir mano svetainė atideda 2,3 sekundės.

Kaip išjungti ar apriboti „WordPress“ širdies plakimą?

Jei naudojate „WP Rocket“ talpyklos papildinį, tuomet galite lengvai išjungti arba apriboti „WordPress Heartbeat“.

WP raketa išjungti arba valdyti širdies plakimą

Alternatyvus papildinys,

Jei nenaudojate WP raketų papildinio, vis tiek galite išjungti arba apriboti „WordPress Heartbeat“ įdiegdami Širdies plakimo valdymas Prijunkite. Įjungę eikite į nustatymai > Širdies plakimo valdymas.

Širdies plakimo kontrolės papildinys

Mes rekomenduojame jį visur išjungti.

Grįžti į sąrašą

8. Optimizuokite „WordPress“ duomenų bazę

Kai atliekate kokius nors pakeitimus savo svetainėje, pavyzdžiui, įdiegiate papildinį, redaguojate puslapį ar įrašą, kai vartotojas palieka komentarą ir pan., Jūsų „WordPress“ duomenų bazė saugo viską.

Tačiau „WordPress“ duomenų bazėje taip pat saugomi nereikalingi dalykai, tokie kaip puslapių / įrašų taisymai, neišdiegtų papildinių lentelės, nepatvirtinti / šlamšto komentarai ir tt Tuo metu jūsų „WordPress“ duomenų bazė yra apsupta šių nereikalingų duomenų ir dėl to jūsų „WordPress“ svetainė užtrunka. daugiau laiko atsakyti.

Tai galima išspręsti išvalius „WordPress“ duomenų bazę.

Prieš pradėdami, rekomenduoju pasidaryti atsarginę duomenų bazės kopiją.

Jei naudojate „WP Rocker“, tuomet galite lengvai optimizuoti savo „WordPress“ duomenų bazę.

„WP Rocket Clean“ duomenų bazė

Iš „WordPress“ prietaisų skydelio eikite į Nustatymai > WP raketa ir spustelėkite skirtuką Duomenų bazė.

Aš rekomenduoju jums patikrinti visas parinktis ir vykdyti optimizavimo procesą.

Taip pat yra duomenų bazės valymo planavimo parinktis, tačiau aš nerekomenduoju įjungti šios parinkties, nes tai gali sugadinti jūsų svetainę. Geresnis rankinio duomenų bazės valymo procesas, kurį galite vykdyti kartą per mėnesį.

Alternatyvus papildinys,

Jei nenaudojate „WP Rocket“ papildinio, „WordPress“ duomenų bazę taip pat galite išvalyti naudodami WP-Optimizuoti Prijunkite.

WP Optimizuokite švarią duomenų bazę

Įdiekite papildinį ir eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį. Tada spustelėkite parinktį „WP-Optimize“ ir išvalykite „WordPress“ duomenų bazę.

Grįžti į sąrašą

 

9. Išjunkite objektų ir duomenų bazių talpyklą W3 bendrojoje talpykloje

„W3 Total Cache“ yra puikus papildinys, skirtas pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę.

Tačiau jei jis nebus tinkamai nustatytas, tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Jei naudojate W3 bendrosios talpyklos papildinį, rekomenduojame Išjungti objektą ir Duomenų bazės kaupimas.

Eiti į “Spektaklis > Bendrieji nustatymai” ir išjungti duomenų bazės talpyklą ir objektų talpyklą.

Išjungti objektų ir duomenų bazių talpyklą W3 bendrojoje talpykloje

Grįžti į sąrašą

10. Pridėkite savo svetainę prie „Cloudflare“ CDN

Turinio pateikimo tinklas (CDN) yra sistema, kuri iš esmės kaupia jūsų svetainės turinį ir pateikia ją žiūrovams iš artimiausios geografinės vietos. CDN taip pat pagreitina „WordPress“ administratoriaus sritį, apsaugo jūsų svetainę nuo DDoS atakų, taupo jūsų prieglobos išteklius ir, svarbiausia, pagerina vartotojo patirtį..

„Cloudflare“ yra nemokama CDN paslauga, apimanti 200 miestų daugiau nei 90 šalių.

1 žingsnis, Pirmiausia reikia Registruotis ir pridėkite savo svetainę.

2 žingsnis, Pasirinkite nemokamą planą

3 žingsnis, Tęskite DNS įrašų puslapį

4 žingsnis, Nukreipkite savo svetainę į „Cloudflare“ vardų serverius

„Cloudflare“ keičia vardų serverius

5 žingsnis, Patikrinkite savo vardų serverius

Perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip pridėti „Cloudflare CDN“ prie savo „WordPress“ svetainės

Tačiau jei naudojate „Siteground“ prieglobą, „Cloudflare“ galite pridėti tik vienu paspaudimu (tai trunka mažiau nei 5 sekundes)

Svetainės „cPanel Cloudflare“ parinktis

Grįžti į sąrašą

11. Pridėti „Cloudflare“ puslapio taisykles

Debesuota rekomenduoja išjungti jos funkcijas administratoriaus puslapyje. Tai galima padaryti įtraukus puslapio taisykles į „Cloudflare“ paskyrą.

Prisijunkite prie „Cloudflare“ paskyros ir eikite į „Puslapio taisyklės“ programą.

Įveskite „WordPress“ administratoriaus URL, kuris yra „example.com/wp-admin/“. Pridėkite * prieš ir po URL, pvz., * Example.com / wp-admin / *. Tada įveskite šias puslapio taisykles.

Sukurkite „Cloudflare“ puslapio taisykles

 

Baigę spustelėkite mygtuką Įrašyti ir įdiegti.

Grįžti į sąrašą

 

12. Išjunkite nereikalingus prietaisų skydelio valdiklius

Pagal numatytuosius nustatymus jūsų „WordPress“ prietaisų skydelyje yra daug valdiklių, tokių kaip pasveikinimo skydas, trumpai, „WordPress“ įvykiai ir naujienos, veikla ir kt..

Kiekvieną kartą įkeldami „WordPress“ prietaisų skydelį, šie valdikliai skambina iš išorės, norėdami parodyti jums informaciją, o tai sulėtina „WordPress“ administratoriaus skydą..

Jei pastebėjote, kad „WordPress“ administratorius įkeliamas taip lėtai, galite išjungti nereikalingus prietaisų skydelio valdiklius, kurių nenaudojate. Norėdami išjungti nereikalingus valdiklius, galite naudoti Valdiklis išjungtas Prijunkite.

Įdiegę ir suaktyvinę, eikite į Išvaizda > Išjungti valdiklį. Tada perjunkite į skirtuką Išjungti valdiklius ir pasirinkite valdiklius, kuriuos norite išjungti.

Išjunkite informacijos suvestinės valdiklius „WordPress“

Pasirinkę spustelėkite išsaugoti pakeitimus.

Grįžti į sąrašą

13. Apsvarstykite galimybę atnaujinti ar pakeisti „WordPress“ prieglobą

Jei jūsų „WordPress“ administratorius vis dar lėtas, laikas atnaujinti arba pakeisti žiniatinklio prieglobą. Sako „WordPress“ interneto priegloba daro didžiulį poveikį jūsų svetainės našumui.

„Siteground“ yra aukščiausias „WordPress“ prieglobos įvertinimas, kurį taip pat oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“.

„WordPress“ rekomenduoja „SiteGround“

Jie pirmauja kiekvienoje „Facebook“ apklausoje. 

Svetainės apklausa-Facebook-Apklausa-1

„Facebook“ apklausa 2

„Facebook“ apklausa 03

Svetainės „Facebook“ apklausa 05

„Facebook“ apklausa 6

„Facebook“ apklausa 7

Svetainės „Facebook“ apklausa

Svetainės „Facebook“ apklausa .4

„Facebook“ apklausa 9

Svetainės „Facebook“ apklausa 010

Svetainės „Facebook“ apklausa 011

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 0

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 01

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 02

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 05

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 06

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 7

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 9

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 10

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 12

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 13

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 14

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 15

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 16

Svetainės „Twitter“ apžvalgos 017

 

Svetainės „Trustpilot“ apžvalga0

„Siteground Shopper“ Patvirtinta apžvalga

 

 

Jų greita moderniausia platforma teikia neįtikėtinai greitą prieglobos paslaugą. Jie naudoja naujausią programinę įrangą, protokolus ir padidina greitį technologijos dėl kurių jūsų „WordPress“ svetainė tampa ypač greita.

Kuo ypatingas „Siteground“ priegloba?

 • Jie perkels jūsų svetainę į savo serverį nemokamai (be prastovų)
 • Jie pavers jūsų „WordPress“ svetainę ypač greita (galite pamatyti kitų naudotojų rezultatus, kuriuos jie bendrino)
 • Jie teikia naujausią PHP versiją 7.4
 • Galite greitai pridėti savo svetainę prie „Cloudflare CDN“ (tai užtruks mažiau nei 5 sekundes)
 • Jie teikia žiniatinklio programų ugniasienę (WAF), kuri padeda apsaugoti jūsų svetainę nuo įsilaužėlių
 • AI anti-bot nuo kenksmingo srauto
 • Jie siūlo automatinę kasdienę atsarginę kopiją
 • Jų klientų aptarnavimas yra labai greitas ir naudingas

Jie turi 3 skirtingus planus. Jų „WordPress“ hostingo planai prasideda tik nuo 3,95 USD / mėn., To užtenka pradedantiesiems.

Jei jums reikia daugiau išteklių, galite pasirinkti „GrowBig“ planą arba „GoGeek“ planą.

Svetainės „WordPress“ prieglobos kaina

Kiekviename plane yra neribotas duomenų perdavimas, „WordPress“ automatinis atnaujinimas, nemokamas atsarginis kopijavimas kasdien, nemokamas „Cloudflare CDN“, „Free SSL“ ir „HTTPS“ ir daug daugiau. Čia galite patikrinti visas jų funkcijas.

Grįžti į sąrašą

Lėta „WordPress“ programa yra dažna problema, su kuria susiduria dauguma „WordPress“ svetainių savininkų. Lėta svetainė gali pakenkti jūsų SEO, sumažinti konversijų rodiklius, taip pat sukurti blogą vartotojo patirtį.

Nesijaudink. Galite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę, taip pat informacijos suvestinę (labai lengvai).

Šiame vadove aš pasidaliniau 13 geriausių patarimų, kurie padės išspręsti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą. Tai labai paprasta panaudoti. Viskas, ko jums reikia, yra atidžiai perskaityti šiuos veiksmus ir įdiegti juos į savo „WordPress“ svetainę.

Dabar noriu sužinoti jūsų „WordPress“ svetainės greitį. Išbandykite savo svetainę GTmetrix arba Pingdom įrankį ir praneškite man. Aš laukiu. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector