19 geriausių patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“ (padidinkite svetainės greitį 200%)

04.06.2020
PRADININKO VADOVAS '19 geriausių patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“ (padidinkite svetainės greitį 200%)
0 19 мин.

„WordPress“ svetaines lengva pritaikyti, nes jos ateina su daugybe įskiepių ir temų. Taigi, gerai, kad per kelias minutes galite sukurti bet kokio pobūdžio svetainę. Tačiau neigiama yra tai, kad jūsų svetainė gali būti lengvai sulėtinta, jei nepakankamai ją optimizuojate. Kaip ir kitus dalykus, jį taip pat reikia prižiūrėti. Gerai tai, kad tu gali Pagreitinkite „WordPress“ svetainę lengvai. Taigi šiame straipsnyje aptarsiu 19 Geriausi būdai padidinti svetainės greitį kad pagerinti savo SEO.


Kodėl „WordPress“ svetainės greičiui svarbu SEO?

Pasak daugelio vartotojų, SEO svarbu tik naudoti tinkamus raktinius žodžius savo turinyje ir kurti nuorodas į savo svetainę, kad jūsų svetainė galėtų reitinguoti paieškos sistemų reitingus. Bet vienas iš SEO svarbiausių faktų, kurie jiems nerūpi, yra „Svetainės greitis“

40% žmonių atsisako svetainės, kurios įkėlimas užtrunka daugiau nei 3 sekundes. Niekam nepatinka lėta svetainė, nors jūsų svetainėje yra geros kokybės turinys.

Pagal „Google“, 1 sekundės vėlavimas į puslapio atsakymą gali sumažinti konversijas 7%. Panašiai prarandate poziciją paieškos sistemos rezultatuose.

2010 m. Balandžio mėn. „Google“ oficialiai paskelbė, kad „Svarbu pagreitinti svetaines – ne tik svetainių savininkams, bet ir visiems interneto vartotojams. Siekdami šių pastangų, šiandien į paieškos reitingo algoritmus įtraukiame naują signalą: svetainės greitį. Svetainės greitis parodo, kaip greitai svetainė reaguoja į žiniatinklio užklausas. “

Kaip patikrinti svetainės greitį?

Yra daug svetainių greičio tikrinimo priemonių, kurios padeda pagerinti ir modifikuoti svetainės greitį. „GTmetrix“ ir „Pingdom“ yra geriausi įrankiai, skirti patikrinti interneto puslapio greičio testą. 2010 m. „Google“ taip pat paleido savo „Page Speed“ įrankį. Iš čia galite patikrinti, kuriuos dalykus jums tikrai reikia optimizuoti ir kuri funkcija sukelia problemą.. 

Prieš tau pradedant…

Mes labai rekomenduojame atlikti šių įrankių greičio testą- „Google PageSpeed“ įžvalgos, GTmetrix arba Pingdom. Po testo pažymėkite rezultatus arba padarykite ekrano kopiją. Tada atlikite toliau aprašytus metodus ir vėl atlikite greičio testą. Palyginkite tuos rezultatus.

Taigi, laikas tai padaryti Paspartinkite „WordPress“ svetainę.

19 geriausių patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę

„(Padidinkite svetainės greitį 200%)“

Padidinkite svetainės greitį

Turinys:

 1. Gaukite gerą žiniatinklio prieglobą
 2. Gaukite „Premium“ temą
 3. Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)
 4. Naudokite talpyklos papildinį
 5. Optimizuokite vaizdus
 6. Įgalinti „Gzip“ glaudinimą
 7. Sumažinkite HTML, CSS, „JavaScript“
 8. Sverto naršyklės kaupimas
 9. Lazy Load vaizdus, ​​vaizdo įrašus, komentarus
 10. Išjunkite „Trackbacks“ ir „Pingbacks“
 11. Išjungti „Hotlinking“
 12. Sumažinkite HTTP užklausas
 13. Optimizuokite „WordPress“ duomenų bazę
 14. Riboti įrašų peržiūrą
 15. Sumažinkite peradresavimus
 16. Laikykite atnaujintą „WordPress“
 17. Sumažinkite „WordPress“ papildinius
 18. Optimizuokite pagrindinį puslapį
 19. Sumažinkite vaizdo matmenis

# 1 Pereikite prie geresnio žiniatinklio prieglobos

Na, pasirinkti geresnę interneto prieglobą nėra lengva, nes yra daugybė žiniatinklio prieglobos įmonių. Jie teikia net labai pigų prieglobą 1,5 USD / pm. Taigi dažniausiai daugiausiai vartotojų pradeda naudotis žemesnės kokybės žiniatinklio priegloba ir nuo dienos jie pradeda kentėti. 

Galite nesunkiai pamatyti skirtumą tarp pigaus pagrindinio kompiuterio ir „WordPress“ optimizuoto pagrindinio kompiuterio. „WordPress“ priegloba yra patogesnė, patikimesnė ir tinkamai optimizuota Pagreitinti Jūsų tinklalapis.

Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamą „WordPress“ prieglobą, kuri yra kur kas geresnė nei bendro naudojimo.

Mano nuomonė: Mes taip pat panaudojome pigų „Godaddy“ planą. Bet po kelių dienų, kai atnaujinau savo puslapį 3 kartus iš karto, mano svetainė buvo naudojama neprisijungus (trūksta išteklių). Tuomet man buvo labai sunku išsirinkti nepriekaištingą interneto prieglobą, nes pritrūkau pinigų. Aš daug kartų ieškojau apie tai ir pagaliau nusipirkau „SiteGround Hosting“. Dabar aš esu tokia laiminga ir mano svetainė yra 100% internete, niekada nematė prastovų. Peržiūrėkite „SiteGround“ apžvalgas.

Jei norite „WordPress“ valdomo prieglobos, tada tęskite WPEngine.

Noriu apsilankyti „SiteGround“ Noriu kreiptis į WPEngine

# 2 Naudokite tvirtą pagrindą / temą

„WordPress“ ateina su „Twenty Fifteen“ tema, kuri yra labai lengva ir įkeliama taip greitai. Kai kalbame apie internetinių dienoraščių kūrimą, visada norime pritaikyti savo nuožiūra.

Paleisdami dažniausiai naudojame nemokamą temą. Tačiau augant jūsų srautui geriau pereiti prie „Premium“ temos, sukurtos su tvirta sistema. Galite lengvai pastebėti, kad maksimalios nemokamos temos turi tam tikrų apribojimų naudojant visas funkcijas, ir kartais tai labai sulėtina jūsų svetainę.

Tačiau „Good Premium“ tema visada yra patikima, patogi SEO, Pagreitinkite „WordPress“ svetainę ir pastatė profesionalūs kūrėjai. Taip pat turite suprasti, kad visos „Premium“ temos nėra geros, nes yra daugybė teminių kompanijų, kurios prideda daugiau funkcijų, kad pritrauktų daugiau klientų, jei jų temos kokybė yra labai prasta..

Peržiūrėkite keletą mūsų rekomenduojamų „WordPress Premium“ internetinių dienoraščių temų. Naudokitės ja niekada neieškokite atgal.

# 3 Pradėkite naudoti turinio pateikimo tinklą (CDN)

Jei nenaudojate turinio pateikimo tinklo (CDN), tada turėtumėte tuo naudotis dabar Pagreitinkite „WordPress“ svetainę. CDN kaupia visus statinius failus, įskaitant HTML, CSS, „JavaScript“, vaizdus ir kt., Ir pristato žiūrovams iš artimiausio regiono. Pvz., Jūsų svetainė priglobta Floridos (JAV) regione, lankytojui apsilankius jūsų tinklalapyje iš Londono (JK), tada CDN pateiks lankytojui visus statinius failus..

Tokiu būdu jūsų svetainė taip greitai įkeliama ir taupomas serverio pralaidumas. Jau neminint to, tokiu būdu jūs galite padidinti svetainės greitį.

Perskaitykite, 5 geriausi CDN teikėjai, kurie paspartins jūsų „WordPress“ svetainę

Mes rekomenduojame: Jei ieškote CDN, tada mes jums pasiūlysime KeyCDN. Tai yra vienas galingiausių CDN teikėjų ir jūs galite lengvai integruotis į savo „WordPress“. Jis turi „Pay as You Go“ planus ir kaina prasideda tik nuo 0,04 USD / 1 GB.

# 4 Naudokite talpyklos papildinį

Talpyklos papildinys leidžia vartotojui laikyti laikinus statinius žiniatinklio failus savo įrenginyje. Kai lankytojas lankosi jūsų tinklalapyje, naršyklė pateikia žiniatinklio turinį iš vietinės saugyklos, o ne naudoja originalų žiniatinklio serverį. Tokiu būdu galite sutaupyti pralaidumo ir sumažinti spaudimą interneto serveriui.

Mes rekomenduojame jums naudoti W3 viso talpyklos papildinys. Tai lengva naudoti ir valdyti visų rūšių talpyklos funkcijas. Žr., Kaip nustatyti „W3 Total Cache plugin“, skirtą „WordPress“.

Jei nesate susipažinę su „W3 Total Cache“, tada patikrinkite kitus talpyklos papildinius.

# 5 Optimizuokite vaizdus

Vaizdų optimizavimas yra dar viena svarbi Paspartinti jūsų svetainė. Jei netinkamai optimizuojate savo svetainę, tai užims daug laiko ir paprastai tai padidins atmetimo rodiklius.

Be to, atvaizdų optimizavimas atskirai yra daug laiko reikalaujantis darbas. Taigi naudodami „Optimizer“ papildinį galite lengvai optimizuoti visus vaizdus. Mes naudojame „ShortPixel“ Norėdami optimizuoti vaizdus, ​​jis gerai veikia visų tipų vaizdus. Peržiūrėkite 7 geriausius „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinius, kad padidintumėte svetainės greitį.

Mes rekomenduojame jums naudoti „ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė. Tai gali suspausti įvairius vaizdus neprarandant kokybės. Taip pat galite atlikti masinį suspaudimą.

# 6 įgalinti „Gzip“ glaudinimą

„Gzip“ suspaudimas yra metodas, kuris suspaudžia visus jūsų žiniatinklio failus, padaro juos mažesnius ir siunčia juos į naršyklę. Pvz., Jei jūsų puslapio dydis yra 500 KB, tada jis suglaudins jūsų žiniatinklio failus ir siųs tik 50 KB. Tokiu būdu šis procesas gali būti sumažinti puslapio dydį ir padidinti svetainės greitį. Tai taip pat gali sutaupyti 50% pralaidumo.

patikrinkite „gzip“ suspaudimą

Aukščiau esančiame paveikslėlyje galite pamatyti, kad aš jau suspaudžiau savo puslapį ir sumažinau 76% puslapio dydžio. Jei įgalinote „Gzip Compression“, galite patikrinkite „Gzip“ suspaudimą.

Jei nežinote, kaip įjungti „Gzip“ suspaudimą, peržiūrėkite šią mokymo programą, kaip įjungti „Gzip“ suspaudimą.

# 7 Sutrumpinkite HTML, CSS, „JavaScript“

Kiekviena svetainė įkeliama su daugybe failų, kuriuose yra HTML, CSS ir „JavaScript“ ir kt. Daugumoje failų yra nereikalingų simbolių. Taigi, kai svetainė įkeliama, ji žymiai padidina įkėlimo laiką.

Sutrumpindami HTML, CSS, „JavaScript“ galite padidinti svetainės greitį. Mažinimas pašalina šiuos nereikalingus simbolius:

 • baltojo tarpo simboliai
 •  nauji eilutės simboliai
 • komentarai
 •  blokuoti ribotuvus.

Yra keletas „WordPress“ papildinių, kuriais galite lengvai sutvarkyti HTML, CSS, JS, Inline ir atidėti CSS.. Autoptimizuoti yra geriausias įskiepis, skirtas sutrumpinti visus tuos dalykus.

Žr., Kaip sumažinti HTML, CSS ir „JavaScript“ naudojant automatinį optimizavimą.

# 8 Svertinių naršyklių kaupimas

Svertinių naršyklių kaupimas talpykloje yra taisyklė, nurodanti, kiek laiko naršyklės turėtų saugoti vaizdus, ​​CSS ir JS, saugomus vietoje. Kiekvieną kartą vartotojui apsilankius jūsų svetainėje, naršyklė turi atsisiųsti visus žiniatinklio failus, kad būtų tinkamai rodomas puslapis.

„Naršyklės sverto spartinimas“ leidžia vartotojams saugoti statinį turinį savo įrenginyje. Žr., Kaip padidinti naršyklės talpyklą „WordPress“. Tai taip pat padeda Pagreitinkite „WordPress“ svetainę.

# 9 Naudokite tinginio krovimo papildinį

„Lazy Load“ yra technika, kuri įkelia vaizdus, ​​kai vartotojai juos žiūri slinkdami. Pvz., Jei jūsų puslapyje yra 10 vaizdų, tai paprastai užtrunka daug laiko. Taigi Tingus pakrovimo papildinys įkels vartotojams matomus vaizdus. Tokiu būdu jūs galite padidinti svetainės greitį ir taupykite pralaidumą.

Naudodami „WordPress Lazy Loading“ papildinį galite tingiai įkelti visus vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir net komentarus. Peržiūrėkite 7 geriausius „WordPress Lazy“ įkėlimo papildinius.

# 10 Išjunkite „Trackback“ ir „Pingbacks“

Kartais „Trackbacks“ ir „Pingbacks“ gali sukelti lėtą svetainę. Tai reiškia, kad jūsų svetainei reikalingas papildomas pralaidumas ir laikas norint tinkamai įkelti puslapį / įrašą. Nors 99% „Pingbacks“ yra pažymėti kaip šlamštas. Be to, tai taip pat gali pakenkti jūsų SEO. 

Norėdami išjungti „Trackbacks“ ir „Pingbacks“ savo svetainėje, eikite į „WordPress“ prietaisų skydelį. Tada eik į Nustatymai> Diskusija ir nuimkite varnelę ta galimybė. 

Išjungti „Trackback“ ir „Pingbacks“

Perskaitykite skyrių „Kaip išjungti atkūrimus ir įrašus“?

Naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį galite lengvai Išjungti „Pingbacks“ ir „Trackbacks“.

Norėdami sustabdyti savęs bandymus: Bet daugeliu atvejų, kai susiejate savo tinklaraščio įrašus ar sukuriate SEO puslapyje, jūsų tinklalapyje pateikiamos ping’os. Tai vadinama „Savarankiški pingai“. Norėdami išjungti savęs pinga, atsisiųskite šį papildinį. Tiesiog suaktyvinkite jį ir jis pradės savo darbą. Išjungę „Self Pings“, jūs galite Padidinkite svetainės greitį.

# 11 Išjungti tiesioginį susiejimą

„Hotlinking“ taip pat žinomas kaip „Pralaidumo vagystė“Yra tiesioginis susiejimas su kitos svetainės failais, pvz., Vaizdais, vaizdo įrašais, mp3 ir kt. Pavyzdžiui, vartotojui patinka jūsų svetainės vaizdas ir jis nori parodyti tą paveikslėlį savo svetainėje. Jei vartotojas pridės visą jūsų vaizdo URL, norėdamas parodyti tą paveikslėlį savo svetainėje, tada paveikslėlis bus atsisiųstas iš jūsų svetainės. Tai reiškia, kai lankytojai lankysis jo svetainėje, paveikslėlyje bus naudojamas jūsų serverio pralaidumas. Paprastai jūsų svetainė taps lėta.

Tai tikrai blogai, jei kas nors pavogia jūsų pralaidumą, o jūsų interneto serveryje turite ribotą pralaidumą. Dėl to gali tekti mokėti papildomus pinigus, kad prailgintumėte pralaidumą.

Norėdami atsikratyti šio „„Hotlinking““, Turite įtraukti keletą eilučių į savo .htaccess byla.

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
„RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
„RewriteRule“. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

Tiesiog pridėkite šias eilutes į savo .htaccess failą, išsaugokite jį ir viskas. Niekas nebegali pavogti jūsų pralaidumo, o kita vertus – jūs galite Pagreitinkite „WordPress“ svetainę.

# 12 Sumažinkite HTTP užklausų skaičių

HTTP užklausos yra pagrįstos tuo, kiek turite žiniatinklio failų. Kai vartotojas lankosi jūsų svetainėje, naršyklė atsisiunčia visus rodomus failus ir tai priklauso nuo to, kiek informacijos turite savo svetainėje. Ši informacija yra su įvairių tipų failais, HTML, CSS, JS, papildiniais, skelbimais ir tt, taip pat priklauso nuo to, kaip jūsų svetainė vystėsi.

Siekiant sumažinti HTTP užklausas, galite pašalinti visus nereikalingus elementus iš savo svetainės, sumažinti skelbimų skaičių ir reklamjuostę. Yra ir kitų būdų, kaip minėjome, – HTML, CSS, „JavaScript“ sumažinimas.

Be to, jūs taip pat galite sumažinti HTTP užklausą naudojant „WordPress“ Prijunkite ir padidinti svetainės greitį.

# 13 „WordPress“ duomenų bazės optimizavimas

Kai darote pakeitimus savo svetainėje, kai kurios lentelės sukuriamos jūsų „WordPress“ duomenų bazėje. Panašiai nutinka diegiant bet kokius papildinius. Bet pašalinus papildinį, šie nereikalingi duomenys vis tiek lieka jūsų duomenų bazėje. Panašiai visi šlamštai ir nepatvirtinti komentarai prideda papildomas nereikalingas lenteles jūsų duomenų bazėje. Tokiu būdu jūsų duomenų bazės dydis yra padidėjo ir reikia papildomo laiko pakrauti.

Išvalę visus nereikalingus duomenis galite žymiai sumažinti savo duomenų bazės dydį ir galimybę Paspartinkite svetainę taip pat. 

„WP-Sweep“ yra geriausias įskiepis į Išvalykite „WordPress“ duomenų bazę. Tai pašalins visus nereikalingus duomenis, pvz. permesti / nepatvirtinti / nepageidaujami šlamšto komentarai, pasenę duomenys, atkurtos rinkmenos, atkūrimai ir trumpalaikės parinktys, kurių galiojimo laikas pasibaigė, vienu spustelėjimu. Paprastai jūs galite padidinti svetainės greitį.

Žr., Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę.

# 14 Ribokite „WordPress“ skelbiamų taisymų skaičių

Kiekvieną kartą redaguodamas ar išsaugodamas savo tinklaraščio įrašą „WordPress“ automatiškai išsaugo visas duomenų bazės versijas. Pvz., Jūs redagavote savo įrašą 5 kartus, taigi „WordPress“ duomenų bazėje išsaugos 6 versijas. Dabar pagalvok, jei kiekvienas tavo tinklaraščio įrašo dydis yra 100 KB ir tu jį redagavai 5 kartus. Taigi viso 500 KB bus saugomi jūsų duomenų bazėje. Ir jei jūs iš viso turite 20 tinklaraščio įrašų, o jūs darėte tą patį su kitais tinklaraščio įrašais, tada bendras taisymų dydis bus 500 × 20 = 10 000 KB = 10 MB

Norėdami apriboti savo tinklaraščio įrašų taisymus, galite naudoti šį papildinį. Šis papildinys leidžia lengvai apriboti savo tinklaraščio įrašo / puslapio peržiūrą. Pirmiausia suaktyvinkite jį ir naudodamiesi nustatymais galite valdyti skelbimų, puslapių taisymus.

# 15 Sumažinkite peradresavimus

Sumažindami peradresavimus, galite: padidinti WordPress svetainės greitį.

Kai lankytojas įveda jūsų svetainės URL pridėdamas www arba ne www, „WordPress“ bando surasti teisingą URL ir nukreipia vartotoją į konkretų puslapį. Tai tampa sudėtingesnė, jei nustatote savo svetainę, kad ji būtų išspręsta naudojant HTTPS. Tai padarius, jūs tampate sudėtingesnis ir verčiate visą srautą nukreipti iš HTTP į HTTPS priešdėtinį URL. Paprastai šis procesas trunka daugiau laiko nei įprasta.

Kam sumažinti peradresavimus „WordPress“, įsitikinkite, kad domenas išspręstas ne daugiau kaip vienu peradresavimu, ir niekada nesukurkite nereikalingų peradresavimų. Vieni geriausių aukščiausio lygio domenų, išsiskiriančių be peradresavimų, struktūros.

„Http://example.com“ arba http://www.example.com

https://example.com arba https://www.example.com “.

# 16 Laikykite „WordPress“ atnaujintą

Vienas pagrindinių faktų Pagreitinti „WordPress“ svetainę yra atnaujinti „WordPress“. Daugeliui vartotojų nelabai rūpi naujoji „WordPress“ versija ir jie toliau naudoja senesnę „WordPress“ versiją. 

Jei kada pažvelgsite į keitimų žurnalą, pastebėsite, kokie dalykai yra pakeisti ir kokios naujos funkcijos yra įtrauktos į naująją versiją. Be to, senesnėje „WordPress“ versijoje gali būti pažeidžiamų objektų, kurie yra kenksmingi jūsų svetainei. Taigi naujoje atnaujinimo versijoje visi dalykai sutvarkomi ir padidinti svetainės greitį.

Panašiai ir reikia atnaujinti „WordPress“ papildinius taip pat.

Galite atnaujinti naujausią „WordPress“ versiją tiesiogiai iš prietaisų skydelio, bet pirmiausia pasidarykite atsarginę failų ir duomenų bazės atsarginę kopiją. Jei nenorite atnaujinti savo „WordPress“ informacijos suvestinės, galite paklausti prieglobos paslaugų teikėjas daryti nuo jų pabaigos arba galite įjungti Automatinis atnaujinimas funkcija iš jūsų priegloba „cPanel“.

# 17 Sumažinkite „WordPress“ papildinius

Pradėdami naują svetainę, mes įdiegiame įvairių tipų papildinius, nežinodami apie jo funkcionalumą. Kai jis neveikia taip, kaip mes tikimės, mes paprastai pašaliname tą papildinį. Tokiu būdu daugelis nereikalingų objektų saugomi mūsų duomenų bazėje ir reaguoja lėčiau. Mes jau minėjome, kaip pašalinti visus nereikalingus objektus iš duomenų bazės ir spartinti svetainę.

Taip pat turėdami per daug papildinių gali paveikti jūsų svetainės našumą ir pailginti įkėlimo laiką. Taigi, saugokite tuos papildinius, kurie yra labai naudingi jūsų svetainei, arba pašalinkite juos. Čia yra 20 geriausių ir naudingiausių „WordPress“ papildinių, kurie yra būtini kiekvienam tinklaraštininkui, sąrašas.

# 18 Optimizuokite pagrindinį puslapį

Kam Pagreitinkite „WordPress“ svetainę, visada turėtumėte optimizuoti savo pagrindinį puslapį ir kitus puslapius. Jei patikrinsite savo svetainės įkėlimo greitį, pamatysite, kad ji kraunasi lėtai, net jei naudojate gerą žiniatinklio prieglobą. 

Norėdami tai optimizuoti, turėtumėte atlikti kelis paprastus veiksmus:

 • Sumažinkite savo puslapio iššokančiųjų langų skaičių arba suplanuokite jų laiką po kelių sekundžių.
 • Sumažinkite skelbimus.
 • Pašalinkite papildinius, kurie naudoja papildomą pralaidumą.
 • Laikykite savo antraštės skyrių švarų, tingiai įkelkite vaizdus ir vaizdo įrašus.
 • Laikykite 4-5 pranešimus, kurie rodomi pagrindiniame puslapyje.
 • Nenaudokite socialinio tinklo mygtuko pagrindiniame puslapyje.
 • Pašalinkite išorinius scenarijus.

Optimizuodami savo puslapį galite žymiai padidinti svetainės greitį.

# 19 Sumažinkite vaizdo matmenis

Kartais didelių matmenų vaizdai sulėtina krovimo greitį, jei nenaudojate prekės „WordPress“ valdomas priegloba. Taigi pirmiausia turite naudoti mažo dydžio vaizdus. Tai taip pat skiriasi priklausomai nuo temos variantų. Pvz., Naudodamiesi temos parinktimis galime naudoti tiek mažo, tiek viso formato vaizdus.

Galite tiesiog apsilankyti mūsų pagrindiniame puslapyje ir patikrinti, ar visi naudojami vaizdai yra labai mažo matmens (370 × 290) taškų. Tinkamai optimizavus vaizdą, mažesnio dydžio vaizdai gali būti padidinti svetainės greitį.

Išvada

Šiame vadove mes parodėme Kaip paspartinti „WordPress“ svetainę. Jei anksčiau patikrinote savo svetainės greitį, kaip minėjome aukščiau, dabar galite pastebėti, kad rezultatas pagerėjo, o jūsų svetainė buvo pakrauta 1,5 sekundės.

Bet į padidinti svetainės greitį a Tvarko „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, CDN, tema yra būtini, nes automobiliui reikalingas galingas variklis, geras vairuotojas ir geras kelias važiuoti greičiau. Tai yra pirmas ir paskutinis dalykas, kurį darome. Pamirštame, kad „WordPress“ svetainę taip pat reikia optimizuoti, nes automobiliui reikia priežiūros.

Jei ši instrukcija padės Padidinkite „WordPress“ svetainės greitį, prašau pasidalinti ja Facebook, „Twitter“, „Google“+. Jei turite klausimų ar nuomonių apie „Speed ​​UpWordPress“ svetainę, prašome žemiau pateikti komentarą.

susiję straipsniai,

 • 5 geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai, skirti didelio srauto svetainėms
 • 7 geriausios „WordPress“ temos tinklaraštininkams (2017 m. Leidimas)
 • Kaip išvalyti „WordPress“ duomenų bazę naudojant „WP-Optimize“ papildinį
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector