Kaip lengvai pakeisti “WordPress” administratoriaus vartotojo vardą

„WordPress“ įdiegimas yra labai lengvas procesas, o jo nustatymas užtrunka tik keletą minučių. Tačiau tame greitame procese mes paprastai naudojame „admin“ kaip numatytąjį administratoriaus vartotojo vardą savo „WordPress“ svetainėje. Kai paruošime savo svetainę, vargu ar pakeisime slaptažodį arba numatytąjį „WordPress“ administratoriaus vartotojo vardą. Tačiau tai tampa rimta saugumo problema vartotojams, kurie naudojasi ar nekeitė senojo slaptažodžio ir vartotojo vardo. Jau galite žinoti, kad įsilaužėliai vykdo žiaurios jėgos išpuolį naudodamiesi svetainės savininko naudotojo vardu, taigi, jei naudojate labai lengvą vartotojo vardą ar slaptažodį, kuriuos nesunku atspėti, tada pateikiate įsilaužėliams kelią.


Galite pakeisti slaptažodį iš savo administratoriaus profilio, bet ar galite pakeisti savo „WordPress“ paskyros vartotojo vardą? Ne! Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ neleidžia pakeisti „WordPress“ paskyros vartotojo vardo. Nepanikuokite, yra keletas būdų, kaip lengvai pakeisti savo vartotojo vardą. Šiame vadove parodysime, kaip lengvai pakeisti „WordPress“ administratoriaus vartotojo vardą.

Kaip pakeisti „WordPress“ administratoriaus vartotojo vardą

„WordPress“ administratoriaus vartotojo vardą galite pakeisti 3 būdais:-

 • Galite sukurti naują administratoriaus abonementą ir ištrinti seną
 • „WordPress“ vartotojo vardą galite pakeisti naudodami papildinį
 • Naudodamiesi savo duomenų baze, galite pakeisti savo vartotojo vardą

Jei esate naujas „WordPress“ vartotojas, siūlome naudoti 1-ąjį ar 2-ąjį metodą, jei esate pažengęs vartotojas, taikykite 3-ąjį metodą..

1. Sukurkite naują administratoriaus sąskaitą ir ištrinkite senąją

Tai yra lengviausias būdas lengvai pakeisti „WordPress“ paskyros vartotojo vardą. Jei nenorite įdiegti papildomo papildinio ar kokio nors sudėtingo proceso, tada šis procesas jums geriau. Taip pat rekomenduojame tai pritaikyti, jei esate pradedantysis „WordPress“ vartotojas.

Pirmasis žingsnis, kurį turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės kaip administratorius. Tada eik į Vartotojai> Pridėti naują ir sukurkite naują administratoriaus paskyrą.

Pridėti naują administratorių

Puslapyje pridėkite naują naudotojo vardą, kuris yra unikalus ir kurį sunku atspėti, ir įveskite savo el. Pašto adresą. Vardas, pavardė ir svetainės laukai yra neprivalomi, tačiau rekomenduojame užpildyti. Tada turite įvesti slaptažodį ir įsitikinti, kad naudojate sudėtingą slaptažodį, kuriame yra didžiosios, mažosios raidės, skaičius ir specialieji ženklai.

Įsitikinkite, kad pasirinkote vaidmenį „Administratorius“ tada spustelėkite Pridėti naują vartotoją norėdami sukurti naują administratoriaus paskyrą.

Dabar atsijunkite iš „WordPress“ administratoriaus skydelio ir prisijunkite naudodami savo naują administratoriaus abonementą. Prisijungę eikite į Vartotojai> Visi vartotojai ir ištrinkite seną administratoriaus sąskaitą.

Ištrinti administratoriaus abonementą

Ištrindami seną paskyrą „WordPress“ paklaus jūsų, ką norite daryti su turiniu, priklausančiu vartotojui. Dabar turite dvi galimybes:

 • Ištrinti visą turinį: Tai ištrins visą vartotojo sukurtą turinį.
 • Visą turinį priskirkite: Galite perkelti visą vartotojo sukurtą turinį į savo sąskaitą. Taigi įsitikinkite, kad pasirinkote „Priskirkite visą turinį šiam:“ ir spustelėkite patvirtinkite ištrynimą. 

„WordPress“ parinktis „Ištrinti vartotojus“

Viskas. Jūs sėkmingai pakeitėte savo vartotojo vardą „WordPress“. Dabar visas turinys priklauso naujajam administratoriui, o prisijungimo metu turite įvesti savo naujai sukurto administratoriaus vartotojo duomenis. Baigę galite pridėti profilio nuotrauką, pridėti trumpą autoriaus biografiją ir socialines paskyras iš savo profilio.

2. Pakeiskite „WordPress“ paskyros vartotojo vardą naudodami papildinį

Kitas paprastas būdas pakeisti „WordPress“ vartotojo vardą yra naudojant papildinį. Jei norite įdiegti papildinį, o ne atlikti rankinį procesą, turite įdiegti „Vartotojo vardas keitiklio“ papildinį.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite lengvai pakeisti savo „WordPress“ vartotojo vardą vos vienu paspaudimu ir tai yra labai paprastas procesas.

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite Vartotojo vardas keitiklis įskiepiai, tada eikite į Vartotojai> Tavo profilis ir eikite į vartotojo vardo parinktį. Čia rasite parinktį „Keisti vartotojo vardą“.

Pakeiskite „WordPress“ vartotojo vardą

Spustelėkite Keisti vartotojo vardą parinktį ir įveskite naują vartotojo vardą. Baigę spustelėkite „Išsaugoti pakeitimus“ ir jis paprašys prisijungti dar kartą. Prisijungę galite pereiti prie savo profilio ir patikrinti, ar jūsų vartotojo vardas buvo pakeistas.

Kadangi šis papildinys neturi kitų funkcijų ir vargu ar norite vėl pakeisti savo vartotojo vardą, todėl geriau ištrinti papildinį. Nebijokite, ištrynę šį papildinį jūsų naujasis vartotojo vardas bus tas pats.

3. Pakeiskite „WordPress“ vartotojo vardą naudodami „phpMyAdmin“

„WordPress“ vartotojo vardo pakeitimas naudojant „phpMyAdmin“ yra šiek tiek sudėtingas procesas ir nerekomenduojamas pradedantiesiems. Jei padarysite ką nors ne taip, jūsų svetainė gali nustoti veikti. Taigi, atidžiai atlikite šiuos veiksmus.

Pirmas dalykas, kurį turite prisijungti prie savo „cPanel“ prieglobos, slinkite žemyn iki duomenų bazės skyriaus ir spustelėkite phpMyAdmin.

„PhpMyAdmin“ priegloba

Spustelėję parinktį „phpMyAdmin“, galite pamatyti, kiek duomenų bazių sukūrėte ar naudojate savo priegloboje. Tada pasirinkite duomenų bazę, kurioje naudojama jūsų „WordPress“ svetainė.

Galite pamatyti duomenų bazių lenteles. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ naudoja wp_ lentelės priešdėlius ir, jei prieš tai pakeitėte duomenų bazės priešdėlius, galite pamatyti skirtingus lentelės priešdėlius.

Dabar pasirinkite lentelę, kurios kairėje pusėje yra „wp_users“, tada spustelėkite redaguoti vartotojo vardą, kurį norite redaguoti.

wp_user WordPress

Po to pakeiskite „user_login“ reikšmę į ką tik norite. Pvz., Pakeičiau savo vartotojo vardą „admin“ į „WhatIsMyName“, bet kurį vartotojo vardą galite naudoti kaip norite.

Duomenų bazės vartotojas

Dabar spustelėkite mygtuką Pradėti ir viskas bus baigta. Jūs sėkmingai pakeitėte savo „WordPress“ vartotojo vardą naudodami „phpMyAdmin“.

Tikiuosi, kad ši instrukcija padėjo jums pakeisti savo „WordPress“ vartotojo vardą. Vėlgi, jei esate naujas „WordPress“ vartotojas, mes siūlome naudoti bet kurį iš pirmųjų dviejų būdų pakeisti savo vartotojo vardą „WordPress“ svetainėje..

susiję straipsniai,

 • Kaip sukurti laikiną prisijungimą be slaptažodžio
 • Kaip įterpti “Google” formas į
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map