Kas yra „Favicon“ ir kaip pridėti „Favicon“ „WordPress“ tinklaraštyje – WPMyWeb

Naršydami tinklalapius, dažniausiai pastebite, kad naršyklės skirtukų pradžioje rodoma piktograma. Tai vadinama Faviconas. 99,99% svetainių savininkų naudoja „Favicon“ norėdami parodyti savo pasitikėjimo ženklą. Tai galite pastebėti ir šalia adreso juostos. Šiame straipsnyje apimsime Kas yra FaviconasKaip sukurti „Favicon“ naudojant „Favicon“ generatorių, Kaip pridėti „Favicon“ savo „WordPress“ svetainėje.


Kas yra Faviconas?

A Faviconas Trumpoji „Mėgstamiausios“ piktogramos forma, taip pat žinoma kaip nuorodos piktograma, svetainės piktograma, žymės piktograma ir tt yra kvadratinio vaizdo failas, rodomas priešais jūsų svetainės pavadinimą. „Favicon“ padeda vartotojui atpažinti jūsų svetainę ar prekės ženklą. Čia yra „Favicon“ pavyzdys.

Favicono pavyzdys

1999 m. „Favicon“ palaikė tik IE 5. Dabar visų tipų naršyklės palaiko „Favicon“, kurio dydis yra 16 × 16. Kai vartotojai priskiria žymą bet kuriam konkrečios svetainės puslapiui, žymų skirtukas pabrėžia svetainės piktogramą. Pvz., Jei naudojate „Google Chrome“ naršyklę, galite lengvai pastebėti žymų skirtuką, išryškinantį kiekvienos svetainės logotipą.

Pagrindinis „Favicon“ pridėjimo tikslas yra lengvai atpažinti. Kai vartotojas turi per daug skirtingų puslapių, kurie yra pažymėti, jie gali lengvai rasti jūsų svetainę, žiūrėdami į piktogramą. Be to, atidarę per daug skirtukų naršyklėje, galite greitai pereiti į bet kurią konkrečią jūsų ieškomą svetainę.

„Favicon“ taip pat nurodo jūsų prekės ženklą kaip pasitikėjimo ženklą. Galite lengvai suprasti, jei atidarote savo svetainę kartu su kitomis svetainėmis, kuriose jau yra „Favicon“. Būtų gyvybingiau, jei vartotojai palygintų jūsų svetainę su kitais konkurentais, jie neduos jokios vertės jūsų svetainei ir tikriausiai ją paliks nedvejodami..

Kaip sukurti „Favicon“?

Na, sukurti „Favicon“ labai lengva kaip pyragą. Jums nereikia samdyti jokio kūrėjo. Galite sukurti pasirinktinę piktogramą naudodami „PhotoShop“ ar bet kuriuos internetinius įrankius. Bet jų yra daug nemokamas internetinis „Favicon“ generatorius kurį galite lengvai sukurti svetainės piktograma ir tai užtruks tik keletą sekundžių. Tačiau įsitikinkite, kad piktogramos dydis yra 16 × 16 taškų, o failo tipas yra .ICO i.e Favicon.Ico. 

Išleidę „WordPress“ 4.3 versiją, ji įdiegė svetainės piktogramos funkciją savo temoje, kad galėtumėte pridėkite Faviconą iš jūsų „WordPress“ prietaisų skydelis tiesiogiai. Tam jums nereikia kurti „Favicon“, kurio dydis yra 16 × 16. Galite įkelti bet kokį numatyto dydžio vaizdą 512 × 512 pikselių.

Jei naudojate senesnę „WordPress“ versiją, galite pasinaudoti kai kuriomis savybėmis internetiniai „Favicon“ generatoriaus įrankiai yra:

Kaip pridėti „Favicon“ savo „WordPress“ tinklaraštyje?

Pirmiausia turite sukurti kvadratinį vaizdą, kurio dydis bus 512 × 512 pikselių. Tada eik į „WordPress“ informacijos suvestinė> Išvaizda> Pritaikyti.

Eiti į Svetainės tapatybė ir įkelkite savo atvaizdą.

svetainės piktograma

Nesijaudinkite, jei įkėlėte didesnio dydžio vaizdą, įkėlę galite jį apkarpyti. Dabar Sutaupyti & Paskelbti norint išsaugoti rezultatus. Jei piktograma nerodoma, išvalykite naršyklės talpyklą, kad ją pamatytumėte.

Jei nenaudojate „WordPress“ ir nėra galimybės tiesiogiai pridėti piktogramos, turite atlikti šią procedūrą:-

Pirmoji vieta favicon.ico į jūsų temos šakninį aplanką, kurio dydis yra 16 × 16 pikselių. Vaizdą galite įkelti naudodami FTP klientas arba tiesiogiai iš „cPanel“. Temos šakninis aplankas bus „jūsų svetainė“> wp-turinys> temos> dvidešimt septyniolika “.

Dabar grįžkite į „WordPress“ informacijos suvestinę. Čia reikia pridėti / taisyti viena eilutė failas header.php. Eiti į Išvaizda> Redaktorius> Antraštė / antraštė.php ir pridėkite šią eilutę po žyma.

Jei į temų vaizdų aplanką įdėsite failą favicon.ico, tuomet turėsite pridėti:

Jei įdėsite favicon.ico failą į „WordPress“ šakninį aplanką, tada pridėkite:

Įdėję jį, spustelėkite išsaugoti. Dabar atnaujinkite savo tinklalapį ir šalia savo svetainės pavadinimo matysite piktogramą.

Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo jums žinoti Kas yra Faviconas ir Kaip įtraukti „Favicon“ į svetainę lengvai. Jei taip, užsiprenumeruokite mus ir gaukite naują šviežią turinį savo pašto dėžutėje. Mes taip pat galime rasti  Facebook, „Twitter“, „Google“+.

susiję straipsniai,

  • Kaip tinkamai nustatyti „Google AMP“ „WordPress“ svetainėje
  • Kaip pateikti savo tinklaraščio svetainės schemą „Google Webmaster Tools“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map