5 labākie starptautisko norēķinu vārtejas pakalpojumi e-komercijai

Kas ir norēķinu vārteja?

Maksājumu vārteja ir sistēma, kas ļauj tirgotājam pieņemt kredītkarti vai debetkarti un citus elektronisko norēķinu veidus. Pakalpojums automatizē maksājuma darījumu starp pircēju un tirgotāju. Tātad, kad pircējs kaut ko pērk no veikala, pārdevējam nav jādala sava bankas informācija. Pircēji maksājuma veikšanai var izmantot viņa debetkarti, kredītkarti vai internetbanku. Tāpēc tiešsaistes maksājumu veikšana ir vienkāršākais process, un visa informācija starp pircēju un pārdevēju ir droša & droša. Bet ir pieejami daudzi maksājumu vārtejas uzņēmumi. Bet, ja jums ir nepieciešams starptautisks norēķinu vārteja, kas ir uzticama, par zemu maksu, viegli pielāgojama un, protams, atbalsta visā pasaulē. Šajā rakstā es dalos ar jums labākajiem starptautisko norēķinu vārtu nodrošinātājiem, kas ir patiešām labi un uzticami.


[AdSense-B]

5 labākie starptautisko norēķinu vārtejas pakalpojumi:

1. Autorizēt.net

Starptautisko maksājumu vārteja

Autorizēt.net ir interneta norēķinu vārteja, kas piemērota visa veida biznesam, tiešsaistes veikaliem, e-komercijai utt. Ja atrodaties, kā iekasēt naudu no visas pasaules, tad autorize.net ir labākais risinājums jums. Tas ir dibināts 1996. gadā, un tam ir vairāk nekā 440 000 tirgotāju klientu. Viņi klientiem piedāvā tik labas iespējas. Viņi pieņem visas galvenās kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB utt.

Tas jums nodrošina augstas kvalitātes norēķinu vārteju uz vietas, pat ļaujot pieņemt PayPal. Jūs arī saņemat uzlaboto krāpšanas atklāšanas komplektu, maksājumu drošību, 24×7 atbalstu utt. Izmantojot atkārtotu norēķinu sistēmu, klienti saņems rēķinu, neuzglabājot savu maksājumu informāciju uz vietas. Un tas arī apstrādā tiešsaistes abonementus.

Jūs varat pieņemt starptautiskus darījumus no klientiem visā pasaulē. Bet jūsu biznesam jāatrodas iekšā Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Lielbritānija, Eiropa vai Austrālija.

Galvenās iezīmes:

 • Piekļuve kontam: Pēc pieteikšanās savā tirgotāja kontā visas lietas būs jūsu rokās. Administratora panelī varat pārvaldīt un pārskatīt darījumus, konfigurēt konta iestatījumus, skatīt konta izrakstus, lejupielādēt pārskatus.
 • Krāpšanas novēršana: Viņi sniedz krāpšanas novēršanas pakalpojumus. Tātad jūsu klientu informācija ir droša.
 • Maksājumu drošība: Izmantojot Authorize.Net, jūsu klienti var būt pārliecināti, ka viņu dati ir droši.
 • Maksājuma iespējas: Visas galvenās kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, Parakstu debetkartes.
 • Digitālo maksājumu risinājumi: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

Maksa:

 • 49 USD uzstādīšanas maksa, plus 25 USD atkārtota ikmēneša maksa.
 • 2,9% + 0,30 USD darījuma izmaksas.

Atmaksa: maksu par 25 ASV dolāriem iekasēs jūsu tirgotāja konta nodrošinātājs par atmaksām.

2. Svītra

Starptautisko maksājumu vārteja

Svītra ir viens no populārākajiem visbiežāk izmantotajiem starptautisko norēķinu vārtiem. Stripe ir labākais veids, kā pieņemt maksājumus tiešsaistē un mobilajās lietotnēs, neapšaubāmi vispopulārākā pieejamā PayPal alternatīva. Viņi katru gadu apstrādā miljardiem dolāru tālredzīgiem uzņēmumiem visā pasaulē.

Tas dod jums iespēju veikt maksājumus uz vietas bez ikmēneša maksas. Viņiem ir pieejams Pay-as-you-go plāns. Tāpat kā PayPal Standard, tam nav nekādu iestatīšanas maksu. Bet jums būs jāmaksā ikmēneša maksa USD 30 apmērā, kā arī maksa par darījumu.

Kad esat iestatījis, pārskaitījumi jūsu bankas kontā nonāk 2 dienu laikā. Vai arī varat izvēlēties saņemt pārskaitījumus katru nedēļu vai mēnesi. Bet diemžēl Stripe ir pieejama tikai 10 valstīs: Austrālija, Kanāda, Dānija, Somija, Francija, Īrija, Norvēģija, Zviedrija, ASV, Lielbritānija.

Galvenās iezīmes:

 • Ātri, paredzami pārskaitījumi: Kad esat iestatījis, pārskaitījumi jūsu bankas kontā nonāk 2 dienu laikā.
 • Maksājuma iespējas: Visas galvenās kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, ACH un Bitcoin maksājumi, Apple Pay, Android Pay.
 • Viegli integrējams: Izmantojot viņu integrācijas rīku, jūs viegli varat iestatīt savu e-komercijas vietni.
 • Daudzvalūta: Stripe atbalsta vairāk nekā 100 valūtu.
 • Pierādīta aizsardzība pret krāpšanu: Stripe aktīvi strādā, lai aizsargātu jūsu biznesu no krāpnieciskām maksām un uzrauga aizdomīgus darījumus.

Maksa:

 • Nav iestatīšanas maksas
 • 2,9% + 0,30 USD par katru darījumu vai 5% + 0,05 USD mikrotranzācijām.

Atmaksa: maksa par USD 15, ja rodas strīds par kādu no jūsu darījumiem. Tomēr, ja strīds tiek atrisināts jūsu labā, viņi atlīdzina maksu.

3. 2Meklēšana

Starptautisko norēķinu vārtejas pakalpojumi

2Meklēšana ir vadošā globālā norēķinu platforma, kas ļauj uzņēmumiem pieņemt tiešsaistes un mobilos maksājumus no pircējiem visā pasaulē. Tā ir viena no labākajām starptautisko norēķinu vārtejām. Ja jums ir liela veida e-komercijas vietne, tas ir labākais risinājums jums.

Bet kāpēc tas ir labākais risinājums jums? Jo viņu pakalpojums ir pieejams vairāk 211 valsts ar 15 dažādām valodām.

2Norēķiniem nav iestatīšanas maksas. Tai ir maksājumu apstrādes izmaksas (dažādās valstīs atšķiras), piemēram: ja jūsu bizness atrodas ASV valstī, tad maksa būs 2,9% + 30 ¢ par veiksmīgu darījumu. Un 1% maksa tiek piemērota maksājumiem, kurus jūs pieņemat no klientiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Pēc tam jūs saņemsit naudu no 2Checkout caur bankas pārskaitījums, starptautiskais pārskaitījums, vai uz a Payoneer MasterCard.

Galvenās iezīmes:

 • Nav iestatīšanas maksas: Viņiem nav ikmēneša maksu, un jums nav jāmaksā par iestatīšanu (nav slēptās maksas un papildu maksas).
 • Uzlabotā aizsardzība pret krāpšanu: 2Checkout ir sertificēts PCI 1. līmenī – augstākais iespējamais sertifikāts.
 • Maksājuma iespējas: Pieņemiet galvenās maksājuma metodes, ieskaitot kredītkartes, debetkartes un PayPal.
 • Valūtas saruna: Konvertējot vietējā valūtā, vidējā maksa ir 2–5% virs dienas bankas maiņas kursa.
 • Elastīga integrācija: Izvēlieties no 3 pielāgojamām norēķinu iespējām un integrējiet vairāk nekā 100 iepirkumu groziņos.

Maksa:

 • Nav iestatīšanas maksas
 • 2,9% + 30 ¢ par veiksmīgu darījumu

Atmaksa: Par atmaksu tiks iekasēta maksa USD 20 vērtībā.

4. QuickPay

ātra samaksa

QuickPay ir pilnīgs risinājums naudas saņemšanai, ja jums ir e-komercijas vietne. Viņiem ir vairāk nekā 20 000 klientu un katru mēnesi tiek apstrādāti vairāk nekā 2 000 000 maksājumi. To var integrēt jebkurā sistēmā, piemēram, dažos populāros moduļos: Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop un daudzās citās..

QuickPay sadarbojas gan ar vietējiem, gan starptautiskiem pircējiem, un tas ir pieejams vairāk nekā 20 valodās. Tātad, ja jūsu bizness atrodas ārpus ASV valsts, nav problēmu. Tas ir pieejams daudzās valstīs. Tas atbalsta visas galvenās kredītkartes, pat jūs varat saņemt maksājumus, nosūtot e-pastu ar saiti uz savu klientu. Tātad, ja jūs steidzami atrodat starptautisku norēķinu vārteju savam biznesam, tas jums ir labs risinājums..

Galvenās iezīmes:

 • Drošība: QuickPay ir sertificēts jaunākajai PCI DSS 1. līmeņa versijai, un ar viņu rīkiem jūs varat identificēt un aizstāvēt sevi pret krāpšanu.
 • Maksājumu sistēma: Pieņemiet galvenās maksājuma metodes, ieskaitot kredītkartes, debetkartes, mobilo samaksu, Paypal.
 • Elastīga integrācija: Jūs varat integrēt QuickPay vairāk nekā 51 populārā sistēmā.

Maksa:

 • Bezmaksas tikai pamata līmenim. Ja vēlaties uzlabot savu kontu, jums ir jāmaksā. Skatīt cenu tabulu zemāk:

nodevas

Maksājuma atdošana: praktiski BEZMAKSAS, bet dažos gadījumos tā darbojas.

5. WePay

maksājam

WePay ir starptautisko maksājumu vārteja, līdzīga Stripe. WePay ļauj praktiski jebkurā vietnē integrēt kontu, kas tai ļaus iekasēt maksājumus no iesaistītajiem lietotājiem, izmantojot ACH bankas pārskaitījumus un kredītkarti. Pēc WePay informācijas paneļa iegūšanas jūs pilnībā kontrolējat maksājumu pieredzi ar pilnībā pielāgotu reģistrēšanos, izrakstīšanos un e-pasta saziņu.. 

Pakalpojumam nav iestatīšanas maksas, ikmēneša maksas un pakalpojuma ilguma prasības. Tā iekasē maksu 2,9% plus 0,30 USD par kredītkaršu maksājumiem un 1% plus 0,30 USD par bankas pārskaitījumu maksājumiem. 

Galvenās iezīmes:

 • Riska vadības sistēma: Visi lietotāju dati tiek nodoti ar pielāgoto riska pārvaldības sistēmu (novatoriskā riska API), un viņi to izmanto, lai pieņemtu labākus lēmumus par risku.
 • Pielāgots UX: WePay norēķinu sistēmu var pielāgot, lai tā atbilstu jūsu vēlamajai lietotāja pieredzei. Varat pielāgot izrakstīšanās formas un daudz ko citu.
 • Maksājumu sistēma: Pieņemiet visas galvenās kredītkartes, ieskaitot Visa, Mastercard, American Express, ACH maksājumus, periodiskos maksājumus, tippspunkta maksājumus un vairāku pušu izmaksas.
 • Mobilais maksājums: WePay ļauj jums sākt savu mobilo karšu lasītāja programmu.

Maksa:

 • Nav iestatīšanas maksas.
 • 2,9%0,30 USD kredītkaršu maksājumiem.
 • 1% + 0,30 USD bankas pārskaitījuma maksājumiem.

Atmaksa: Tas ir atkarīgs no atmaksu skaita / veiksmīgo maksājumu kopskaita. Parasti viņi uzskata, ka viņu tirgotāji uztur ne vairāk kā 1% atmaksas likmi.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map