Kā iegult Google veidlapas WordPress

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā iegult Google veidlapas WordPress
0 11 мин.

Vai esat kādreiz domājis, kā spraudņa vietā varat iegult Google veidlapas savā WordPress vietnē? Tas ir pilnīgi vienkāršs process, lai pievienotu Google veidlapu WordPress vietnē, un tam ir vairāk funkcionalitātes nekā parastam formas spraudnim.


Ja jūs pārdodat produktus vai pakalpojumus tiešsaistē, jums jāņem atsauksmes / ieteikumi no klientiem, lai uzlabotu jūsu produkta kvalitāti un pievienotu funkcijas. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama aptaujas veidlapa vai atsauksmes forma. Turklāt, ja vēlaties reģistrēšanās veidlapu vai citu ielūguma veidlapu, tad jums ir nepieciešams WordPress spraudnis.

Bet pirms WordPress formas spraudņa instalēšanas jums vajadzētu izmēģināt Google forma. Google veidlapas ir daudz labākas nekā jebkurš cits WordPress veidlapu spraudnis. Google veidlapas ir ērti lietojamas, un bez ierobežojumiem varat izveidot jebkura veida veidlapas.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot Google veidlapas??

Google veidlapu iegulšana

Google forma ir bezmaksas tīmekļa programmatūra, ko piedāvā Google. Izmantojot Google veidlapas, jūs varat viegli izveidot tiešsaistes aptaujas, viktorīnas, reģistrācijas veidlapas un iegult tos savā WordPress vietnē, un pat varat to koplietot ar vairākām vietnēm..

Google veidlapas ir viegli izveidot, un tai ir daudz pielāgošanas iespēju nekā WordPress veidlapu spraudnis. Dažas no lieliskajām Google veidlapu funkcijām ir šādas:

 • Jūs varat izveidot tiešsaistes aptaujas, reģistrācijas veidlapas, viktorīnas, tiešsaistes aptaujas utt.
 • Varat izveidot pielāgotu tekstu, rindkopu, atbilžu variantus un izvēles rūtiņas.
 • Izmantojot viņu vilkšanu & pilināšanas funkcija, jūs varat viegli uzstādīt jautājumus.
 • Pieejami daudzi veidņu veidi.
 • Jūs varat savākt e-pastus biļetenu abonentiem.
 • Varat izmantot viņu papildinājumus jaudīgākām funkcijām.
 • Un daudz vairāk.

Šajā apmācībā es parādīšu, kā iegult Google Forms savā WordPress vietnē. Ir divi veidi, kā savai vietnei pievienot Google veidlapu:

 • Varat tieši izveidot google formu un iegult savā WordPress vietnē, un jums tas nav nepieciešams.
 • Izmantojot spraudni, varat savai vietnei pievienot google veidlapu.

Kā iegult Google veidlapas WordPress?

Google formas integrēšana WordPress ir ļoti vienkārša. Ja jums jau ir Gmail konts, jums vienkārši jāpiesakās un jādodas uz Google formas. Google veidlapas var būt noderīgas vienkāršu veidlapu opcijās, taču, ja vēlaties izveidot sarežģītākas veidlapas, kurām ir nosacīta loģika, maksājumu integrācija utt., Varat to pārbaudīt Google veidlapu alternatīva.

Google veidņu veidnes

Pēc Google veidlapu lapas atvēršanas no turienes jāizvēlas veidlapas veidne. Ir pieejami vairāki veidi, piemēram, saziņas forma, ballīšu ielūgums, pasākuma reģistrācija, viktorīnas utt. Tās ir visbiežāk izmantotās formas. Ja vēlaties redzēt vairāk Google veidņu veidnes, noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas pogas, kas parādīta šajā attēlā.

Tagad noklikšķiniet uz jebkuras veidnes, kuru vēlaties izmantot savai veidlapai. Lai izveidotu Google veidlapu, vispirms norādiet formas nosaukumu un aprakstu un pēc tam sāciet pievienot veidlapas laukus. Pēc noklusējuma jūs redzēsit tikai vārdu, e-pasta un tālruņa numuru jautājumus. Lai pievienotu jaunu jautājumu, noklikšķiniet uz plus zīmes. Ir pieejams ļoti daudz veidlapu opciju. Varat arī pievienot Google formai attēlus un videoklipus, kā arī sadalīt veidlapu pēc jūsu izvēles.

Google veidlapu rediģēšanas forma

Šajā veidlapā ir iebūvēta vilkšanas un nomešanas funkcija. Ja vēlaties pārvietot jautājumu uz augšu vai uz leju, vienkārši velciet jautājumu un nometiet to jebkurā vietā formā. Ja vēlaties rediģēt jautājumu, vienkārši noklikšķiniet uz tā un noklikšķiniet uz tā un rediģējiet.

Google veidlapas fona maiņa

Katrai Google veidlapai ir sava noklusējuma tēma un fona krāsa. Ja vēlaties mainīt Google veidlapas fonu, noklikšķiniet uz Krāsu palete un izvēlieties tēmu. Ir daudz izmantojamu motīvu vai arī varat izmantot savu fotoattēlu. 

Google veidlapu mainīšanas iestatījumi

Kad esat pabeidzis veidlapas rediģēšanu, noklikšķiniet uz Sūtīt pogu, lai iegūtu iegulšanas kodu.

Pēc noklikšķināšanas uz sūtīt poga, parādīsies uznirstošais lodziņš. Pēc tam jums jānoklikšķina uz iegultas opcijas un jūs varat rediģēt formas izmēru. Pēc noklusējuma formas lielums ir 760 PX / 500 PX, un, ja vēlaties, veidlapas izmēru var mainīt. Tagad noklikšķiniet uz saites, lai kopētu iegulšanas kodu.

Google formas iegulšanas kods

Tagad jums jāpiesakās WordPress administratora informācijas panelī. Google veidlapu varat pievienot jebkurai vietnei vietnē, t.i., lapās, ziņās, galvenē un kājenē. Lai iegultu Google veidlapu savā WordPress lapā, dodieties uz Lapas> Pievieno jaunu un pārslēdzieties uz teksts redaktors. Pēc tam vienkārši ielīmējiet kodu tur.

pievienot Google iegult formu WordPress

Tagad noklikšķiniet uz Publicēt lai saglabātu izmaiņas un veidlapu varētu priekšskatīt, noklikšķinot uz Apskatīt izmaiņas lai redzētu Google iegulto formu WordPress.

Google formas priekšskatījums

Tagad jūs esat veiksmīgi iegultu Google veidlapu savā WordPress vietnē.

Bet problēma, kas saistīta ar koda vienkārši iegulšanu savā WordPress vietnē, Google formai nāk ar noklusējuma stila motīvu, un tā neatbilst jūsu WordPress tēmai. Turklāt jūs nevarat pielāgot veidlapu, kā vēlaties.

Tātad šeit nāk Google Forms WordPress spraudnis. Izmantojot šo spraudni, jūs varēsit pielāgot šo veidlapu un savu Google veidlapu pārcelt uz nākamo līmeni.

Tātad, redzēsim, kā pievienot Google veidlapas WordPress vietnei, izmantojot spraudni.

Kā Google spraudni integrēt WordPress, izmantojot spraudni

Google formas WordPress spraudnis

Google veidlapas ir ļoti vienkāršs WordPress spraudnis, kas ielādē publicētās Google veidlapas, izmantojot WordPress pielāgoto pastu vai īskodu. Šis spraudnis vispirms noņem Google reperu HTML un pēc tam to savā HTML vai HTML formā jūsu lapā vai ziņojumā. Šis spraudnis pievieno citas papildu iespējas, kas nepieciešamas jūsu veidlapai, piemēram:

 • Lai nepieļautu surogātpasta iesniegšanu, savai veidlapai varat pievienot Google Captcha
 • Veidlapu var sadalīt kolonnās
 • Pēc veidlapas iesniegšanas tas lietotājam nosūtīs e-pastu
 • Varat pievienot pielāgotu apstiprināšanas lapas URL
 • Veidlapai varat izmantot pielāgotu CSS
 • un daudz vairāk…

Lai izmantotu šo spraudni, vispirms lejupielādējiet Google veidlapas WordPress spraudnis un instalējiet to. Pēc tā aktivizēšanas WordPress administratora informācijas panelī varat redzēt opciju Google Forms.

Instalējiet Google veidlapas

Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot jaunu Google veidlapu, lai savā WordPress vietnē iegultu iepriekš sagatavotu Google veidlapu. Ja veidlapas jau esat izveidojis, noklikšķiniet uz Google veidlapas, lai redzētu izveidotās veidlapas.

Google vecākas veidlapas

Turpmāk noklikšķiniet uz Nosūtīšanas forma tāpat kā jūs to darījāt jaunākai Google veidlapu versijai. Pēc noklikšķināšanas uz tā jūs iegūsit koplietojamu saiti, bet ne noklikšķiniet uz iegult.

Google vecās formas sūtīšana

Tagad vienkārši nokopējiet vietrādi URL un atgriezieties WordPress administratora informācijas panelī, kur pārtraucāt darbu. Iet uz Google veidlapas> Pievienojiet jaunu Google veidlapu.

WordPress Google formas iestatījumi

Veidlapas URL laukā ievadiet savu Google veidlapas saiti, kuru tikko izveidojāt, izmantojot vecās Google veidlapas. Pēc tam noklikšķiniet uz Publicēt , lai saglabātu iestatījumus.

Tālāk varat pievienot neobligātu Apstipriniet URL arī. Tā var būt apstiprināšanas lapa vai pateicības lapa, kā vēlaties. Pievienojot lapas URL laukā Apstiprināt URL, pēc šīs Google veidlapas veiksmīgas aizpildīšanas jūsu vietnē lietotājs tiks novirzīts uz šo lapu.

Pielāgotajam apstiprināšanas lapas stila atribūtam varat definēt, kā tiks parādīta apstiprināšanas lapa. Jūs to varat iestatīt uz Nav, Novirzīt vai AJAX. Ja iestatīsit nevienu, tas nenovirzīs jūs uz nevienu lapu un, ja iestatāt to uz Novirzīt, pēc formas iesniegšanas tas jūs novirzīs uz novirzīšanas URL lapu.

Google veidlapu publicēšana jūsu WordPress vietnē

Tagad savā WordPress vietnē esat iegulējis Google veidlapu, tagad ir pienācis laiks to publicēt. Labi, ka Google formas ir tas, ka jums nav jākopē Google formas URL, varat tieši pievienot Google veidlapu savai WordPress vietnei, izmantojot īskodus. Kad esat izveidojis Google veidlapas un iegulējis to savā WordPress vietnē, dodieties uz Google formām no sava WordPress informācijas paneļa. Tur jūs redzēsit, cik daudz veidlapu esat izveidojis. Piemēram, es esmu izveidojis partijas ielūguma veidlapu, un es to pievienošu savai vietnei.

Google formas saīsnes kods

Lai savai WordPress vietnei pievienotu Google veidlapu, nokopējiet šo īskodu un ielīmējiet to jebkur savā lapā vai izliktajā ziņā.

Google formas kods

Tagad jūs varat apskatīt savu lapu, lai pārbaudītu, kā forma izskatās. Ja esat aizmirsis pievienot kādu jautājumu savam Google veidlapai vai jums tas bija jāmaina, to var izdarīt, rediģējot sākotnējo Google veidlapu. Apskatīsim, kā izskatās veidlapa.

Iegultiet Google veidlapas WordPress

Kā skatīt un pārvaldīt Google veidlapu atbildes

Kad esat veiksmīgi pievienojis Google veidlapu savā WordPress vietnē, jums varētu rasties jautājums, kā skatīt veidlapas atbildes. Tas ir ļoti vienkārši. Vispirms jums jāiziet sava Google forma, kuru pašlaik izmantojat savā WordPress vietnē, un pēc tam noklikšķiniet uz veidlapas.

Ja izmantojat veco Google veidlapu, atbildes uz veidlapām varat redzēt augšējā izvēlnes joslā.

Vecās Google veidlapas atbildes

Pēc tam, kad esat devies uz savu formu, noklikšķiniet uz Atbildes> Skatīt atbildes lai pārbaudītu, kuri ir atbildējuši uz jūsu veidlapu. Atbilde uz veidlapu tiks parādīta Google izklājlapās. Turpmāk jūs varat redzēt, kā cilvēki reaģēja uz jūsu formu. Šeit ir manis izmantotās atbildes uz “partijas ielūguma veidlapu” piemērs. Ja vēlaties lejupielādēt atbildes lapu, varat to lejupielādēt Fails> Lejupielādēt kā...

Google veidlapas atbildes lapa

Ja vēlaties mainīt veidlapas atbildes adresātu, varat to vienkārši mainīt, dodoties Atbildes> Mainīt atbildes mērķi un izveidojiet jaunu izklājlapu. Šī ir ļoti noderīga funkcija, ja vēlaties veikt aptaujas vai līdzīgas katru mēnesi, katru mēnesi varat izveidot jaunas izklājlapas un atbildes saņemsit atsevišķās izklājlapās..

Varat arī apskatīt atbilžu kopsavilkumu, dodoties Atbildes> Atbilžu kopsavilkums. Šī opcija parādīs jūsu veidlapas statistiku.

Ja jūs vairs nevēlaties pieņemt veidlapas atbildes, varat izslēgt veidlapu, un tā lietotājiem būs neredzama.

Secinājums

Pēc savas personīgās pieredzes varu teikt, ka Google veidlapas ir daudz labākas nekā citi WordPress veidlapu spraudņi. Lielākajai daļai WordPress formas spraudņu ir ierobežotas iespējas, un, lai paplašinātu jebkuru funkciju, jums ir jāiegādājas papildinājumu pakete, taču šīs iespējas bez maksas varat izmantot arī Google formā. Turklāt Google veidlapas netiek izmantotas tikai kā kontakta forma, bet arī tiešsaistes aptaujas veidlapa, ielūguma forma, viktorīnas forma utt.

Google formu iegulšana WordPress prasa tikai dažas minūtes, un jūs to varat izmantot bez ierobežojumiem.

Es ceru, ka šī apmācība jums palīdzēja iegult Google veidlapas savā WordPress vietnē. Ja rodas problēmas ar Google veidlapu pievienošanu savai WordPress vietnei, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

Saistītie raksti,

 • 7 labākie WordPress Google Analytics spraudņi
 • Kā iestatīt sīkfailu paziņojumu joslu programmā WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector