Kā izveidot pagaidu pieteikšanos bez paroles programmā WordPress

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā izveidot pagaidu pieteikšanos bez paroles programmā WordPress
0 7 мин.

Kā WordPress vietnes īpašnieks jūs varat viegli pievienot vai noņemt lietotāju. Bet, ja jūs algojat izstrādātāju, lai izveidotu savu vietni vai kaut ko pielāgotu, jums, iespējams, būs jāiesniedz izstrādātājam administratora pieteikšanās informācija. Šī nav laba iespēja norādīt administratora pieteikšanās informāciju, kā rezultātā viņš / viņa izjauks jūsu vietni..


Bet ir labs veids, kā ar to rīkoties. Jūs varat izveidot pagaidu pieteikšanos vai piešķirt pagaidu administratora piekļuvi lietotājam bez paroles. Un vissvarīgākais ir tas, ka jūs pat varat rediģēt pagaidu administratora iespējas. Lai jūs būtu pārliecināts, kuras iespējas lietotājs var piekļūt vai nē.

Kāpēc jums ir jāizveido pagaidu pieteikšanās bez paroles?

Ieteicams izmantot premium motīvu vai spraudni, jo premium saturam ir noderīgākas funkcijas, tas tiek pastāvīgi atjaunināts un, ja rodas kādas problēmas, jūs varat saņemt e-pasta atbalstu..

Tātad, ja esat iegādājies premium motīvu vai spraudni un saņemat kļūdu vai vēlaties kaut ko rediģēt, jums ir jāsazinās ar sava spraudņa izstrādātāju. Ja tā ir izplatīta problēma, iespējams, izstrādātājs iesaka jums tajā izmantot dažus kodus. Ja problēma joprojām pastāv, izstrādātājs lūgs jums piekļūt jūsu vietnei, lai novērstu problēmu no tās beigām, un jums tas ir jānorāda administratora pieteikšanās piekļuve.

Jūs, iespējams, nevēlaties nodrošināt sava administratora pieteikšanās piekļuvi kādam, kuru jūs nepazīstat, no otras puses, jūs arī vēlaties novērst šo problēmu. Tas kļūst par ļoti sarežģītu lēmumu nodrošināt jūsu administratora piekļuvi nezināmai personai.

Par laimi savā WordPress vietnē varat izveidot pagaidu pieteikšanos vai administratora piekļuvi. Šajā gadījumā lietotājam nav nepieciešama parole, lai pieteiktos jūsu vietnē, un pieteikšanās būs īslaicīga.

Šī ir ļoti noderīga metode, ja vēlaties savam administratoram pieteikties piekļuvei savam izstrādātājam vai pieņemt viesu ziņas.

Šī metode lieliski der viesu emuāru autoriem, jo ​​jūs viņiem nesniedzat administratora pieteikšanās informāciju. Bet, kad jūs piešķirat savam administratora pieteikšanās datus savam izstrādātājam, lai kaut ko noteiktu vai izstrādātu, tas kļūst diezgan riskants, jo viņi var sajaukties ar jūsu vietni, mainīt jūsu vietnes saiti vai var izdzēst jebkuru svarīgu lietu.

Šajā gadījumā jums jāizveido:

 • Jauna lietotāja loma
 • Pagaidu pieteikšanās piekļuvei 

Tas ir ļoti viegls process, un šajā rakstā es jums parādīšu, kā izveidot pagaidu pieteikšanās piekļuvi bez paroles, un šim lietotājam būs ļoti ierobežota piekļuve. Piemēram, ja izstrādātājs vēlas novērst jūsu spraudņa problēmu, varat nodrošināt īpašu piekļuvi, lai citas funkcijas tiktu ierobežotas.

Kā izveidot pagaidu pieteikšanos bez paroles programmā WordPress

Šeit es izmantošu divus spraudņus- Lietotāja lomu redaktors un Pagaidu pieteikšanās bez paroles.

Šie divi spraudņi ir nepieciešami, ja vēlaties kādam nodrošināt sava administratora pieteikšanās piekļuvi. Lai pieņemtu viesu ziņas, jums nav nepieciešams lietotāja lomu redaktora spraudnis, ja vien vēlaties pievienot vai pielāgot WordPress lietotāja lomas.

1. darbība. Izveidojiet sekundārā administratora kontu  

Ir pieejams daudz lietotāju lomu redaktora spraudņu, un šeit es to izmantošu Lietotāja lomu redaktora spraudnis. Vispirms instalējiet un aktivizējiet šo spraudni. Pēc tam dodieties uz Lietotāji> Lietotāja lomu redaktors un no turienes noklikšķiniet uz Pievienot lomu, piemēram, “Temp Admin“. Varat arī kopēt jebkuru esošo lietotāja lomu.WordPress Pievienot lomu

Pēc jaunas lietotāja lomas pievienošanas noklikšķiniet uz Atjaunināšanas poga lai saglabātu iestatījumus.

Kad esat izveidojis jaunu lietotāja lomu, tagad ir laiks pievienot vai noņemt iespējas. No Atlasiet Loma un mainiet tās iespējas iespēju atlasiet tikko izveidoto lietotāja lomu.

WordPress Rediģēt lomas

Tagad pievienojiet iespējas, kā vēlaties, piemēram, ja lietotājs vēlas rediģēt jūsu motīva failu, tad jūs varat dot iespējas no motīvu sadaļas. Bet paturiet prātā, ka jums jāpiešķir vispārīgas administratora privilēģijas, lai lietotājs varētu piekļūt jūsu vietnei.

Kad esat pabeidzis iespēju pievienošanu, noklikšķiniet uz Atjaunināt pogu, lai saglabātu izmaiņas.

2. darbība. Izveidojiet pagaidu lietotāja kontu

Šajā solī jums jāinstalē Pagaidu pieteikšanās bez paroles spraudņa. Pēc šī spraudņa aktivizēšanas dodieties uz Lietotāji> Pagaidu pieteikšanās

Pagaidu pieteikšanās

Tur jums jāaizpilda visa informācija par jauno pagaidu lietotāju. Bet esiet piesardzīgs, izvēloties lietotāja lomu. Pēc tam iestatiet pagaidu pieteikšanās derīguma termiņu. Pēc noteiktā laika konta termiņš automātiski beigsies.

Tagad noklikšķiniet uz Iesniegt pogu, lai izveidotu lietotāju.

Jūs redzēsit ziņojumu, ka lietotājs ir veiksmīgi izveidots. Tagad Noklikšķiniet, lai kopētu pagaidu pieteikšanās saiti un koplietot to ar jebkuru citu. Tādā veidā lietotāji var tieši pieteikties uz jūsu WordPress administratora paneli bez lietotājvārda un paroles. Ja vēlaties, šo saiti varat arī nosūtīt pa e-pastu tieši.

Šī ir pagaidu administratora pieeja, un ikviens var pieteikties, izmantojot šo saiti. Es iesaku jums arī pārbaudīt pieteikšanās saiti pirms nosūtīšanas kādam. Tā kā, ja izstrādātājs nevar piekļūt jūsu administratora panelim, tas ir jālabo vēlreiz, un tas prasīs daudz laika. Tāpēc pārbaudiet to uzmanīgi.

Kā pārvaldīt vai izdzēst pagaidu pieteikšanos

Kad darbs ir paveikts, iespējams, vēlēsities zaudēt vai izdzēst šo pagaidu kontu. Lai to izdarītu, apmeklējiet Lietotāji> Pagaidu pieteikšanās lappuse. 

Pārvaldīt pagaidu pieteikšanās

Šajā lapā jūs varat redzēt lietotāju vārdus, e-pasta adreses, lomas, pēdējo reizi pieteicies, derīguma termiņu. Varat arī rediģēt, izbeigt vai izdzēst lietotāju. Ja vēlaties pagarināt derīguma termiņu vai mainīt lietotāja lomu, varat to viegli izdarīt.

Dzēšot lietotāja kontu, viss lietotāja izveidotais saturs, piemēram, ziņas, lapas tiks parādītas kā administrators.

Tieši tā. Tādā veidā jūs varat izveidot pagaidu pieteikšanos vai izveidot lietotāju bez paroles savā WordPress vietnē. Ja jums patīk šī apmācība, dalieties tajā ar draugiem. Ja jums rodas problēmas, paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Saistītie raksti,

 • 15 vissvarīgākās lietas, kas jādara pēc WordPress instalēšanas
 • 20 labākie WooCommerce spraudņi, kas nepieciešami jūsu WordPress vietnei
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector