Kā manuāli atjaunināt WordPress, spraudņus un motīvus

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā manuāli atjaunināt WordPress, spraudņus un motīvus
0 6 мин.

WordPress atjauninājumi ir tik svarīgi, un jums vienmēr vajadzētu atjaunināt WordPress versiju, spraudņus un motīvus. Ar katru atjauninājumu WordPress pievieno dažas funkcijas, uzlabo drošību, novērš kļūdas un daudz ko citu. Pats par sevi mitinātā WordPress ir tas, ka jūs automātiski saņemsiet paziņojumu, ja būs pieejams atjauninājums. WordPress versiju ir ļoti viegli atjaunināt, un to var izdarīt no jūsu WordPress administratora informācijas paneļa. Bet dažos gadījumos atjauninājums ar vienu klikšķi nedarbojas, un lietotāji saņem kļūdu “Atjaunināt neizdevās”. Ja tas notiek, jums ir manuāli jāatjaunina WordPress versija.


Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā manuāli atjaunināt WordPress versiju, motīvus un spraudņus.

Dublējiet datu bāzi & Datnes

Pirms sākat atjaunināt savu WordPress vietni, jums vienmēr vajadzētu veikt pilnu vietnes un datu bāzes dublējumu. Ja izdarījāt kaut ko nepareizi, vienmēr varat atgriezties pie vecākas versijas. Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nenodrošina ikdienas dublēšanas iespēju, varat viegli paņemt pilnu vietnes kopiju, izmantojot BackUpBuddy.

Ok, ir laiks sākt manuāli atjaunināt WordPress versiju.

1. Manuāli atjauniniet WordPress

Vispirms lejupielādējiet jaunu WordPress jaunākās programmatūras kopiju no WordPress.org vietni un ekstrahējiet to uz darbvirsmas. Pēc tā iegūšanas jūs redzēsit mapi ar nosaukumu WordPress. Ja jums nav instalēta FTP programmatūra, lejupielādējiet to no FileZilla un instalējiet to datorā.

Ja jūs izmantojat cPanel mitināšanu, varat viegli izveidot savu FTP kontu. Lai izveidotu jaunu FTP kontu, dodieties uz savu hostinga cPanel un atrodiet FTP konta opciju, un no turienes izveidojiet jaunu FTP kontu. Ja jums jau ir FTP konts, jums nav jāizveido jauns.

Tagad vietne ir jāpieslēdz, izmantojot datora FTP klientu. Kad savienojums izveidots, dodieties uz savas vietnes saknes mapi. Tagad augšupielādējiet visus failus WordPress mapi un kopiju no datora uz vietnes saknes mapi.

FTP augšupielādes faili

Augšupielādes laikā tas prasīs, vai vēlaties pārrakstīt vecos failus. Pēc tam atlasiet opciju Pārrakstīt un noklikšķiniet uz Labi. Šeit ir ekrānuzņēmums, kuru varat sekot. To darot, visi vecie WordPress faili tiks pārrakstīti ar jauniem failiem. Šī ir ātrākā WordPress vietnes atjaunināšanas metode.

FTP pārraksta failus

Kad augšupielāde ir pabeigta, tagad jums ir jāatjaunina WordPress datu bāze.

Atjauniniet WordPress datu bāzi

Pēc vietnes WordPress manuālas atjaunināšanas jums ir jāatjaunina WordPress datu bāze. 

Ja jūs ilgi neatjauninājāt savu WordPress versiju, jums tiks lūgts atjaunināt savu WordPress datu bāzi. Neuztraucieties, ja neredzat nevienu datu bāzes atjaunināšanas ziņojumu.

Gadījumā, ja jūs saņemat Nepieciešams atjaunināt datu bāzi paziņojumu, piesakieties savā WordPress administratora panelī un noklikšķiniet uz Atjaunināt WordPress datu bāzi.

Atjauniniet WordPress datu bāzi

Šis process var ilgt dažas minūtes. Pēc tam varat pieteikties savā WordPress vietnē, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

Tieši tā. Jūs esat manuāli veiksmīgi atjauninājis savu WordPress uz jaunāko versiju.

2. Manuāli atjauniniet WordPress spraudņus, izmantojot FTP

WordPress spraudņu manuāla atjaunināšana ir ļoti vienkāršs process, un tas ir tas pats, kas WordPress versijas atjaunināšana. Ja vēl neesat to izdarījis, jums ir jāveic pilna WordPress vietnes un datu bāzes dublēšana.

Vispirms lejupielādējiet jaunā spraudņa kopiju, kuru vēlaties atjaunināt. Piemēram, mēs izmantojam Yoast SEO spraudni. Pēc lejupielādēšanas izsaiņojiet to datorā, un arhīva failā atradīsit mapi ar nosaukumu WordPress-SEO.

Tagad, izmantojot FTP klientu, savienojiet vietnes saknes direktoriju ar datoru. Kad esat izveidojis savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP, dodieties uz wp-saturs / spraudņi / spraudņa nosaukums. Tur, izmantojot FTP klientu, vecie faili jāaizstāj ar jaunajiem.

WordPress SEO atjaunināšana

No WordPress-SEO mapē atlasiet visus failus un noklikšķiniet uz Augšupielādēt, un tā sāks augšupielādēt failus. Augšupielādes laikā tas lūgs jums pārrakstīt šos failus, pēc tam noklikšķiniet uz Pārrakstīt un Labi.

Tagad piesakieties savā WordPress vietnē un dodieties uz Mērinstrumentu panelis> Spraudņi> Instalētie spraudņi lai pārbaudītu, vai spraudnis ir atjaunināts uz jaunāko versiju. Tieši tā. Jūs esat veiksmīgi atjauninājis savu WordPress spraudni manuāli.

3. Manuāli atjauniniet WordPress motīvu versiju

Ja vēlaties uzlabot savas WordPress motīva versiju, mēs ļoti iesakām veikt pilnu vietnes un datu bāzes dublējumu.

Ja tieši jaunināt motīva versiju, jūs zaudēsit visus pielāgojumus, ko esat veicis vecās versijas tēmai. Mēs iesakām saglabāt pielāgojumus vai kodus piezīmjdatora failā datorā, tāpēc pēc motīva versijas jaunināšanas jūs viegli varat pieteikties uz jauno motīvu.

Vispirms lejupielādējiet tās motīva zip failu, kuru vēlaties jaunināt, un izsaiņojiet failu datorā. Pēc tam vienkārši pievienojiet datoru vietnei, izmantojot FTP klientu. Kad esat izveidojis savienojumu, dodieties uz wp-saturs / motīvi / motīva nosaukums un aizstājiet veco motīvu ar jauno, augšupielādējot neizpakotus motīvu failus. Tas ir tāds pats process kā iepriekš minētais.

Tagad piesakieties savā WordPress vietnē un dodieties uz Izskats> Motīvi un pārbaudiet, vai tēma ir atjaunināta.

Secinājums

WordPress versijas, motīva un spraudņu atjaunināšana ir būtiska. WordPress padarīja šo atjaunināšanas procesu vieglu. Jums vienkārši jāpiesakās savā WordPress informācijas panelī un noklikšķiniet uz Atjaunināt.

Bet daudzas reizes atjaunināšanas process ar vienu klikšķi neizdevās, un vietnē tiek parādīts a apkopes lapa. Tāpēc lietotāji gandrīz nejaunina savu WordPress vietni uz jaunās versijas programmatūru. Ja automātiskās atjaunināšanas funkcija nedarbojas, varat manuāli atjaunināt savu WordPress versiju, motīvus un spraudņus. Šajā rakstā mēs soli pa solim parādījām, kā jūs varat manuāli uzlabot savu WordPress vietni. 

Ja šī apmācība palīdzēja jums manuāli atjaunināt savu WordPress, spraudņus un motīvu versiju uz jaunāko, koplietojiet to ar draugiem. Ja jums rodas kādas problēmas saistībā ar šo apmācību, zemāk nometiet komentāru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector