Kā novērst attēlu karsto saistīšanu WordPress?

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā novērst attēlu karsto saistīšanu WordPress?
0 7 мин.

“Vai man vajadzētu saglabāt vai izdzēst attēlu saites WordPress?” Šis ir jautājums, par kuru var diskutēt ilgi.


Pat ja pēc pārvaldīta WordPress mitināšanas izvēlaties, iespējams, esat saglabājis noklusējuma iestatījumus. Bet iedomājieties, kad augšupielādējat un ievietojat attēlu rakstā vai lapā, saite automātiski tiek pievienota pašam attēlam.

Un, ja jūsu apmeklētāji rakstā noklikšķinās uz šī attēla, viņi tiks pārvietoti uz citu vietni vai lapu, kurā attēls tiek parādīts tikai oriģinālajā izmērā. Lai gan parasti attēli tiek mērogi, lai nemanāmi ietilptu jūsu rakstos. Šo parādību sauc par karsto saišu izveidošanu vai tiešo saistīšanu.

Novērsiet attēla karsto saistīšanu programmā WordPress

Kas ir attēla karstā saite?

Karstā sasaiste, kas pazīstama arī kā “joslas platuma zādzība”, ir nepareiza prakse, ko veic personas, kuras izveido tiešas saites uz saturu (attēliem, video), kas tiek mitināts citos serveros, lai izmantotu savus skaitļošanas un joslas platuma resursus..

Klasisks piemērs ir tiešas saites uz servera multivides saturu A kuras tiek ievietotas servera apkalpojamās Web lapās B; apmeklētāja pārlūkprogramma, kas piekļūst servera Web lapai B veiks HTTP pieprasījumus serverim A lai izgūtu multivides resursus, radot izšķērdētu centrālo procesoru un joslas platumu, kā arī naudu.

Kā darbojas karstā saite??

Jums ir jāatgriežas pie HTML koda, lai vispirms saprastu, kā attēli tiek parādīti Web lapās.

Neiedziļinoties detaļās, HTML ir vienkārša valoda, kas strukturēta pēc iezīmēšanas: tagi (šajā gadījumā HTML tagi) katru lapas elementu norobežo hierarhiski, ierāmējot vērtības un piešķirot saturam atribūtus (lapas platumu vai augstumu). attēls vai alternatīvs teksts, kas, piemēram, ļauj to aprakstīt).

Klasiskais attēla attēlojums tiek realizēts ar img attēla tags un alternatīvs tags, kas paredzēts aprakstam vietnes kodā. Piemēram, lūdzu, apsveriet šādus scenārijus.

Servera tīmekļa vietnes HTML kods:

”description”/

Tādējādi vietne, kas veic karsto saiti, vienkārši izmanto, izmantojot atribūtu src (kas nozīmē avotu) attēlu tagus, jūsu attēlu tiešo adresi.

To mēs parasti darām, piemēram, parādot savus attēlus no mūsu pašu vietnēm.

B servera vietnes HTML kods:

”description”/

Rezultātā jūs galu galā iegūstat vienu no attēliem, kas ievietoti tīmekļa vietnē, kas nav jūsu, bez jūsu atļaujas un apledojuma kūku: šīs ļaundarības izdarītājs izšņauc jūsu joslas platumu!

Kā noteikt karsto saišu izveidošanu?

Tas nav acīmredzami!

Jūs joprojām varat izmantot tādus rīkus kā TinEye. Tas ir tīmekļa vietnes pārlūka paplašinājums, kurā varēs meklēt attēlus, kas līdzīgi jūsu norādītajam. Tas darbojas ļoti labi, ierobežojot TinEye indeksēto vietņu skaitu, un visiem jūsu attēliem ir jāpārbauda ar roku!

Otrs risinājums ir automatizēt attēlu noteikšanu, kas ielādēti no citas vietnes, nevis jūsu. Tas ir tehniski sarežģītāks, bet darbojas ļoti labi.

Principā .htaccess Apache servera fails ir atbildīgs par attēlu pārtveršanu pirms to parādīšanas.

Kā novērst karsto saišu izveidošanu WordPress, izmantojot .htaccess

Apskatīsim, kā jūs varat novērst karsto saišu izveidošanu WordPress, ievietojot tajā dažas rindiņas .htaccess fails dokumenta saknes mapē.

Piesakieties savā mitināšanas platformā, izmantojiet pieteikšanās akreditācijas datus jebkurā FTP programmatūrā (es izmantoju Filezilla), dodieties uz / public_html / → un piekļūstiet savam .htaccess failu.

Iedomājieties, kāda ir šāda uzvedība, ja vairāki jūsu attēli tiek parādīti forumos ar ļoti lielu trafiku?

Izveidojiet savienojumu ar FTP

Pirmkārt, jums ir nepieciešams Skatīt / rediģēt (vai izveidojiet) .htaccess failu savas vietnes saknes direktorijā.

Pievienojiet FTP 2

Kad fails ir atvērts, beigās ielīmējiet šīs rindiņas un saglabājiet failu:

RewriteEngine ieslēgts
RewriteCond "% {HTTP_REFERER}" "!^ $"
RewriteCond "% {HTTP_REFERER}" "!www.jomadomens.com" [NC]
RewriteRule "\. (jpg | jpeg | png | gif | svg) $"    "-" [F, NC]

Piezīme: Neaizmirstiet nomainīt jūsu domēns.com ar jūsu vietnes nosaukumu un paplašinājumu.

 • Pirmā rinda kalpo mod_rewrite aktivizēšanai.
 • Otrajā rindā ir atļauti tukši novirzītāji. Jums tas jāiespējo, jo daži apmeklētāji var izmantot personisko ugunsmūri vai pretvīrusu programmu, kas izdzēš informāciju par lapas novirzītājiem, ko nosūtījusi tīmekļa pārlūkprogramma.
 • Trešā rinda, no otras puses, novērš satura lejupielādi un karsto saišu sasaisti, kad HTTP_REFERER nav tieši iestatīts uz jūsu domēns.com, kurš it kā ir aizsargājams. Šajā gadījumā ir nepieciešams nomainīt jūsu domēns.com  ar domēna vārdu, kuru vēlaties aizsargāt.
 • Ceturtajā rindā norādīti aizliegti paplašinājumi, tie, kurus kavē karstā saite.

Šajā gadījumā jūs varat norādīt neierobežotu skaitu paplašinājumu, kas atdalīti ar “|” raksturs. Turklāt šajā gadījumā salīdzinājums nav reģistrjutīgs, un pozitīvas sakritības gadījumā pieprasījumu pārraksta null failā, radot 403 kļūdu.

No pārlūka, sekojot serveru piemēram A un B sākumā darīja Web lapu, kuru ielādēja serveris B šķiet, ka nav ielādēts saturs A. Servera izmantošana A joslas platums un CPU šādā veidā kļūst niecīgs un aprobežojas tikai ar pieprasījuma apstrādi, izmantojot pārrakstīšanas motoru.

Izmantojiet spraudni, lai izvairītos no Hotlinking

Kā jūs droši vien zināt, spraudnis var paplašināt jūsu vietnes funkcionalitāti un tādējādi novērst karsto saišu izveidošanu jūsu vietnē. Šeit ir 2 no populārākajiem spraudņiem šajā jomā:

1. iThemes drošība

iTheme drošības spraudnis

iThemes Security novērš izplatītās ievainojamības, aptur automātiskos uzbrukumus un nodrošina akreditācijas datus. Spraudnim ir ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas sistēma, kā arī spēja izsekot lietotājiem, kuri veic satura izmaiņas, kā arī savienojumus un atvienojumus. Daudzas citas funkcijas palīdz jums aizsargāt jūsu vietni.

Iesaiņošana!

Lai redzētu, vai esat bloķējis karsto saiti, izmantojot .htaccess vai spraudni, pārbaudiet savu vietni altlab.com, kur jums būs jāievada attēla adrese. Ja tas netiek parādīts vai tiek parādīts izvēlētais attēls, anti-karstā saite būs aktīva.

Vai zināt citus veidus, kā noņemt saites no WordPress attēliem? Ja tā, lūdzu, pastāstiet par to, kā to izdarīt, komentāros zemāk.

* Šī ir Sauda Razaka viesa ziņa no plkst Mākoņi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector