Kā padarīt attēlus ātrāk ielādējamus jūsu WordPress vietnē

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā padarīt attēlus ātrāk ielādējamus jūsu WordPress vietnē
0 12 мин.

Tāpēc vēlaties, lai attēli tiktu ielādēti ātrāk?


Nu, es neuzbāzīgos. Padziļināsimies labajās lietās!

Ir trīs veidi, kā WordPress ātrāk ielādēt attēlus:

 • Mainīt izmērus
 • Saspiest
 • Slinka slodze

Šajā rakstā es paskaidrošu, kā darbojas visi šie paņēmieni un kāpēc tie jūsu vietni ielādēs ātrāk. Es jums parādīšu arī to, kā ieviest katru taktiku, izmantojot gan manuālos risinājumus, gan spraudņu ieteikumus.

Šis pirmais paņēmiens ir ārkārtīgi vienkāršs, bet WordPress iesācēji to bieži aizmirst.

Kā optimizēt attēlus WordPress

Mainiet savu attēlu lielumu

Absolūti vienkāršākais veids, kā ātrāk ielādēt attēlus, ir mainīt to izmērus. Ļauj man paskaidrot.

Kas tiek mainīts?

Kad es saku “mainīt izmēru”, es domāju mainīt attēla izmērus, un šajā gadījumā jūs vēlaties samazināt pārāk lielu attēlu izmērus..

Piemēram, emuāru autori dažreiz fotografē savos tālruņos vai digitālajā kamerā un augšupielādē tos savos emuāros. Nerediģētas fotoattēlu kopijas varētu būt pat 5000 pikseļu platas. Tagad padomājiet par šo…

Jūsu vietnes pasta sadaļas platums, iespējams, nav lielāks par 800 pikseļiem. Šobrīd lasāmā teksta lappuse ir tikai aptuveni 700 pikseļi, tāpēc iedomājieties šeit pievienot 5000 pikseļu platu attēlu. Tas būtu daudz lielāks, nekā tam jābūt un lai arī tas būtu samazināts, lai ietilptu lapā, ielādētais attēla fails joprojām ir apjomīgs un ārkārtīgi izšķērdīgs. Un tas tāpēc, ka…

Attēliem, kuriem ir lielāki izmēri, ir arī lielāki failu izmēri.

Runājot par veiktspēju un ātrāku attēlu ielādi, attēla izmēru samazināšana ir lielisks veids, kā krasi samazināt faila izmēru, un tas padara attēlu ielādi ātrāku.

Atgriezīsimies pie mana piemēra un pieņemsim, ka attēls ir 5000 pikseļu plats un garš. Ja to samazinātu no 5000 pikseļiem līdz tikai 700 pikseļiem, attēls faktiski izmantotu par 99% mazāk pikseļu. Citiem vārdiem sakot, faila lielums samazināsies par aptuveni 99%. Ja attēls bija 5 MB, tas galu galā sasniegtu tikai 50 KB un jūsu vietnē tas tiktu ielādēts par 99% ātrāk.

Attēlu mainīšana

Ja jūs nedomājat par savu attēlu uzmanīgu izmēru maiņu, gandrīz noteikti ir jāveic daži ieguvumi.

Ir daži veidi, kā mainīt attēlu izmērus, lai tie būtu lieliski piemēroti vietnei.

Manuāli mainiet savu attēlu lielumu

Pirms jauna attēla augšupielādes savā vietnē, mainiet tā izmēru manuāli, izmantojot datora iebūvētos attēlu rediģēšanas rīkus.

Ja jums ir ārkārtīgi liels attēls, piemēram, manā piemērā, tas nekavējoties radīs lielas pārmaiņas. Kad attēla lielums ir mainīts, varat to augšupielādēt savā multivides bibliotēkā.

Pat ja jūs izmantosit attēlu gaismas kastē vai slīdnī, parasti nav iemesla, lai tas būtu platāks par 2000 pikseļiem. Ja attēls atradīsies ziņas vai lapas satura apgabalā, jūs droši vien varat labi rīkoties, ja attēls ir 800 pikseļu plats.

Šī attēlu mainīšanas metode darbojas lieliski, taču tā nepalīdz ar attēliem, kas jau ir augšupielādēti jūsu vietnē. Vienkāršs paņēmiens esošajiem attēliem ir vienkārši izvēlēties citu izmēru.

Izmantojiet mazākus izmērus

Augšupielādējot attēlu savā multivides bibliotēkā, WordPress izveido ne vairāk kā 3 papildu versijas: sīktēls, vidējs un liels.

Apmeklējot lapu Multivides iestatījumi, redzēsit, ka šeit varat izvēlēties šos izmērus:

WordPress multivides iestatījumi

Lai gan jūs varat mainīt iestatījumus, noklusējuma Lielais izmērs ir 1024 pikseļi, kas ir pietiekami liels, lai to izmantotu ziņām, un tas nav pārāk izšķērdīgs. Šo izmēru varat izmantot visiem attēliem, kurus iekļaujat savās ziņās.

Lai mainītu ziņai pievienotā attēla lielumu, noklikšķiniet uz tā redaktorā, un labajā sānjoslā redzēsit nolaižamo attēlu lielumu..

WordPress attēla lieluma maiņa

Atlasiet izmēru “Liels” un atjauniniet ziņu. Ja jums ir kādi lielizmēra attēli, šī tehnika ļaus jums ātri apkalpot piemērotāku izmēru, kas tiks ielādēts ātrāk, bez nepieciešamības atkārtoti ielādēt un nomainīt oriģinālu.

Tas nozīmē, ka tas var būt šausmīgi garlaicīgs, ja jums ir desmitiem ziņu ar desmitiem attēlu. Ir pieejama vēl ātrāka un efektīvāka metode.

Automatizēta izmēru maiņa ar spraudni

Tā vietā, lai pats mainītu attēlus, varat ļaut spraudnim to izdarīt automātiski jūsu vietā. Ja runa ir par automātisku attēla izmēru maiņu, tas nepārspēj Optimole iespraust.

Optimole Image Optimizer

Tas nedarbojas tā, kā jūs gaidījāt.

Tā vietā, lai rediģētu attēlus savā multivides bibliotēkā, Optimole saglabā pašas jūsu attēlu kopijas un tos piegādā no augstas veiktspējas CDN. Tādā veidā oriģināli nekad netiek modificēti.

Turklāt jums nav jāpiešķir Optimole viens izmērs, ko izmantot attēliem. Drīzāk tas iegūst apmeklētāja ekrāna izmēru un ģenerē optimāla izmēra katra attēla versiju lidojuma laikā. Tas nozīmē, ka kāds mobilajā ierīcē var ielādēt attēla 400 pikseļu versiju, bet cits klēpjdatora apmeklētājs saņem tā paša attēla 700 pikseļu versiju.

Šī lieluma maiņas metode ir daudz vienkāršāk ieviesta un efektīvāka mobilajām ierīcēm, kas ir īpaši svarīgi, jo mobilo ierīču apmeklētāji bieži izmanto lēnākus savienojumus.

Ja vēlaties uzzināt, kā lietot Optimole, varat sekot manam pilnajam videoklipam:

Vispirms es ieteicu mainīt izmēru, jo neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt manuāli, vai automatizējat to ar spraudni, tas ir vienkārši un var piedāvāt milzīgu ieguvumu.

Ja jūsu attēli jau ir piemēroti jūsu vietnei, jūs joprojām varat uzlabot vietnes veiktspēju daudz vairāk, izmantojot saspiešanu.

Saspiediet savus attēlus

Saspiešana ir veids, kā samazināt attēla faila lielumu, nemainot tā izmērus.

Ir pieejami divi attēlu saspiešanas veidi.

Pirmo attēlu saspiešanas veidu sauc par “bezzaudējumu” saspiešanu.

Zaudēšana bez saspiešanas

Ar bezzaudējumu optimizāciju pats attēls faktiski netiek rediģēts. Drīzāk ar šo paņēmienu tiek noņemti visi attēla failā saglabātie metadati. Piemēram, attēlos bieži tiek saglabāts attēla uzņemšanai izmantotās ierīces nosaukums, fotoattēla uzņemšanas datums un dažreiz pat uzņemtā attēla GPS koordinātas.

Tā kā šie dati parasti ir diezgan ierobežoti, bezzaudējumu optimizēšana attēla izmēru var samazināt tikai par 1–5%, taču nav iemesla to neizmantot, jo tas neietekmē attēla kvalitāti.

Patiesie ieguvumi rodas no zaudētās optimizācijas.

Zaudēta saspiešana

Kā jūs varētu gaidīt, zaudētā kompresija optimizē pašu attēlu un rada kvalitātes pasliktināšanos. Bet šeit ir šī lieta …

Kompresijas algoritmi šajās dienās ir tik labi, ka jūs bieži varat samazināt attēla faila lielumu par 50–70% bez acīmredzamām atšķirībām. Ja vien jūs neesat profesionāls fotogrāfs un jums nav nepieciešams, lai jūsu attēli būtu perfekti izteiksmīgi 4k monitoros, jūs pat nepamanīsit kvalitātes zudumu.

Kā saspiest savus attēlus

Varat manuāli saspiest savus attēlus ar tādu rīku kā TinyPNG pirms augšupielādējat tos vai izmantojat spraudni, lai automatizētu lietas.

ShortPixel ir lielisks spraudnis vietnes attēlu optimizēšanai. Tas var tos optimizēt uzreiz, kad tos augšupielādējat, un masveidā optimizēt visus attēlus, kas jau atrodas jūsu multivides bibliotēkā.

īspikselis

Es ieteicu Optimole attēlu izmēru maiņai, un tas arī ļoti efektīvi saspiež attēlus. Vēlreiz tas neoptimizē oriģinālus, kas glabājas jūsu multivides bibliotēkā, bet gan saspiež kopijas, kuras tas kalpo jūsu apmeklētājiem.

Šeit varat atrast vēl dažus attēlu optimizācijas spraudņus.

Attēlu izmēriem mainot un saspiežot, jūsu vietne tiks ielādēta daudz ātrāk, taču ir vēl viena pēdējā attēlu optimizācija:.

Īstenojiet slinko iekraušanu

Slinka ielāde ir patiešām gudrs veids, kā vēl vairāk optimizēt savus attēlus.

Pieņemsim, ka jums ir emuāra ziņa ar 12 attēliem tajā. Kad kāds apmeklē jūsu vietni, ne visi šie attēli uzreiz būs redzami ekrānā. Lai lielākā daļa no viņiem parādītos, viņiem būs jāpārvietojas uz leju. Kāpēc tad ielādēt visus 12 uzreiz??

Ar slinku ielādi tiek ielādēti tikai tie attēli, kas parādās uz ekrāna. Tā vietā, lai ielādētu 12 attēlus, varbūt tiek ielādēti tikai 2–3 attēli. Kad apmeklētājs ritina lapu uz leju, atlikušie attēli tiek ielādēti, nonākot ekrānā. Tas nozīmē, ka sākotnējā ielāde ir daudz ātrāka, un tā kā vairums apmeklētāju līdz galam ritinās līdz galam, liela daļa attēlu nekad netiek ielādēti, tādējādi ietaupot vērtīgus servera resursus.

Šim videoklipam ir vizualizācija, kas to izskaidro labāk, ja vēlaties skaidrāku priekšstatu par to, kā darbojas slinka ielāde:

Tagad, kad esat pārdots par šo koncepciju, rīkojieties šādi, kā savā vietnē varat veikt slinku ielādi.

Kā izmantot slinku iekraušanu

Vēlreiz šo veiktspējas optimizācijas paņēmienu viegli pievieno WordPress ar spraudni.

Ja jūs meklējat bezmaksas iespēju, izmēģiniet Optimole vai a3 Lazy Load.

Izmantojot Optimole, slinka ielāde tiek ieslēgta automātiski, un a3 spraudni ir viegli konfigurēt.

Turklāt, ja jums nav prātā maksāt, pārbaudiet WP raķete. Tam ir augstas veiktspējas kešatmiņa un dažādi citi ātruma rīki.

Lai ieslēgtu slinko iekraušanu, izmantojot WP Rocket, atliek tikai pārsist šo slēdzi:

WP Rocket Media

Tas nevarētu būt vienkāršāk!

Izbaudiet ātrāku attēlu ielādi

Apkopojot nupat uzzināto …

Jūsu vietnē augšupielādētie lielgabarīta attēli ir ļoti lēni. Tikai viens no šiem attēliem var apturēt jūsu vietnes darbību.

Vissvarīgākais, ko varat darīt, lai paātrinātu savus attēlus, ir mainīt pārāk lielu attēlu izmērus, lai tie būtu atbilstošs jūsu vietnei. To var izdarīt manuāli vai automatizēt, izmantojot Optimole.

Tālāk attēlu saspiešanas algoritmi ir nogājuši garu ceļu, un šajās dienās jūs varat samazināt attēla faila lielumu par 50–70%, manāmi neietekmējot kvalitāti. Tas nav prāts. Izmantojiet ShortPixel vai Optimole, lai saspiestu katru vietnes attēlu.

Visbeidzot, slinka ielāde ir lielisks veids, kā selektīvi ielādēt attēlus. Varat izmantot Optimole, a3 Lazy Load vai WP Rocket, lai jūsu vietnē uzreiz ieviestu slinku ielādi..

Ja jūs neesat izmantojis nevienu no šīm metodēm, pēc vietnes ieviešanas tā tiks ielādēta dramatiski ātrāk. Tas jūs pūtīs prom.

Vai jums ir kādi jautājumi par šī amata jēdzieniem un paņēmieniem? Vai jums ir vēl viens padoms, ar kuru dalīties? Ievietojiet komentāru sadaļā zemāk!

Jums var patikt,

Kā salabot lēnu WordPress vietni un administratora paneli (pastāvīgi)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector