Kā pilnībā bloķēt surogātpastu komentārus un reģistrācijas robotprogrammatūras pakalpojumā WordPress

04.06.2020
PĀRBAUDE 'Kā pilnībā bloķēt surogātpastu komentārus un reģistrācijas robotprogrammatūras pakalpojumā WordPress
0 8 мин.

Vai esat noguris no tā, ka savā WordPress emuārā esat ieguvis daudz komentāru par surogātpastu un reģistrāciju? Nu, jūs neesat viens, visi vairāk vai mazāk saskaras ar vienu un to pašu jautājumu. Komentārus par surogātpastu ģenerē surogātpasti, kas komentāru sadaļu aizpilda ar surogātpastu saitēm. Šāda veida saites ne tikai surogātpastu satur jūsu komentāru apgabalā, bet arī kaitē jūsu SEO. Par laimi WordPress ir pieejami antispam spraudņi, kas var bloķēt surogātpasta komentārus, reģistrāciju un neļaut robotiem piekļūt jūsu vietnei.


Tomēr lielākā daļa pretspam spraudņu var veikt tikai noteiktu uzdevumu, piemēram, bloķēt surogātpasta komentārus vai apturēt surogātpasta reģistrāciju utt. Ja vēlaties bloķēt surogātpastu botus dažādās jomās, piemēram, komentāros, reģistrācijas lapā, kontaktformā, abonēšanas formā utt. katrai problēmai jāinstalē vairāki spraudņi, kas sagādā lielas galvassāpes, un galvenokārt tie var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Tātad šeit nāk CleanTalk, all-in-an spam spraudnis WordPress.

Šajā apmācībā es dalīšos ar to, kā bloķēt surogātpastu komentārus un reģistrācijas robotus WordPress, izmantojot spraudni CleanTalk.

Kāpēc lietot CleanTalk??

CleanTalk ir viens no labākajiem WordPress spraudņu aizsardzības spraudņiem, kas bloķē visus surogātpasta komentārus, reģistrāciju, abonēšanu un neļauj surogātpastu robotiem iesaistīties jūsu vietnē. 

Atšķirībā no citiem WordPress anti-spam spraudņiem, programmai CleanTalk nav nepieciešama nekāda iestatīšana. Tas nedarbojas, bet jūs varat pielāgot iestatījumus.

Viena no labākajām šī spraudņa īpašībām ir tā, ka lietotājiem nav nepieciešams aizpildīt captcha, viktorīnas, matemātikas jautājumus vai attēla sakritības, lai viņi varētu pievienot komentāru vai reģistrēties jūsu vietnē.

CleanTalk ir neredzams. Kad tā ir aktivizēta, CleanTalk sāk darbu. CleanTalk var:

 • Apturēt surogātpastu komentārus
 • Pārtraukt surogātpasta reģistrāciju
 • Pārtraukt surogātpastu abonēšanu
 • Pārtraukt surogātpastu e-pasta ziņojumus
 • Pārtraukt surogātpastu rezervēšanu, aptauju, aptaujas
 • Pārtrauciet surogātpastu vietnē WooCommerce
 • Pārbaudiet esošos komentārus par mēstulēm
 • Aizsargājiet WordPress galvenās lapas

CleanTalk lieliski darbojas ar populāriem WordPress kešatmiņas spraudņiem, piemēram, W3 kopējo kešatmiņu, WP ātrāko kešatmiņu, WP super kešatmiņu, WP-Rocket utt..

Lai palielinātu aizsardzību pret surogātpastu un ziņojumus, varat arī bloķēt komentārus, kas satur “pārtraukt vārdus”.

Šim spraudnim ir vairāki spambotu filtrēšanas slāņi, un tas tikai bloķē spambotus.

CleanTalk apgalvo, ka viņi vietnēm nodrošina vislabāko aizsardzību pret surogātpastu un viņu surogātpasta filtrēšanas process ir ļoti pozitīvs (pozitīvi rezultāti ir 99,9%)..

Kā bloķēt surogātpastu komentārus un reģistrāciju, izmantojot programmu CleanTalk

Vispirms instalējiet un aktivizējiet spraudni CleanTalk no WordPress spraudņu galerijas.

Cleantalk WordPress spraudņa instalēšana

Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi> Anti-Spam, ko veic CleanTalk. Tas lūgs ievadīt piekļuves atslēga. Piekļuves atslēga ir CleanTalk aktivizācijas kods.

Spraudnis maksā 8 USD gadā, bet jūs varat saņemt izmēģinājumu uz 7 dienām.

CleanTalk piekļuves atslēga

Noklikšķiniet uz Automātiski iegūstiet piekļuves atslēgu pogu. To darot, spraudnis automātiski izveidos kontu un ģenerēs piekļuves atslēgu šī spraudņa aktivizēšanai. Jūs saņemsit arī e-pastu ar jūsu CleanTalk lietotājvārdu, paroli un piekļuves atslēgu.

Ja vēlaties piekļuves atslēgu iegūt manuāli, noklikšķiniet uz Piekļūt piekļuves atslēgai manuāli, un tā jūs aizvedīs uz CleanTalk pierakstīšanās lapu..

Pēc piekļuves atslēgas iegūšanas noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas lai saglabātu iestatījumus.

Kopš šī brīža jūsu reģistrācijas veidlapas, komentāru veidlapas, kontaktinformācijas veidlapas un pielāgotas kontaktinformācijas veidlapas aizsargā Cleantalk.

Surogātpasta ugunsmūris: CleanTalk nodrošina arī vietnes ugunsmūri, kas palīdz filtrēt mēstules, pirms tās piekļūst jūsu vietnei. Tas arī samazina hostinga CPU izmantošanu un uzlabo lapu ielādes laiku.

CleanTalk papildu iestatījumi: Pēc noklusējuma CleanTalk izmanto iestatījumu, kas darbojas labi. Ja vēlaties mainīt iestatījumus, noklikšķiniet uz Papildu iestatījumi.

Zemāk ir spraudņa iestatījumi, kurus izmantoju.

1. Aizsargājamās formas:

CleanTalk veidlapas aizsargāšanai

2. Komentāri un ziņojumi

CleanTalk komentāri un ziņojumi

3. Datu apstrāde

CleanTalk datu apstrāde

4. Administratora josla

CleanTalk administratora josla

Kad esat pabeidzis spraudņa iestatījumu modificēšanu, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas saglabāt jaunās izmaiņas.

Tieši tā. Iestatīšana ir pabeigta.

Mēstuļu žurnālu pārbaude CleanTalk informācijas panelī

Mēstuļu žurnāla statistiku var redzēt WordPress administratora panelī. Lai iegūtu sīkāku surogātpasta žurnālu, piesakieties savā CleanTalk konts.

Panelī varat redzēt, cik pieprasījumu ir atzīmēti kā surogātpasti vai apstiprināti.

CleanTalk surogātpasta žurnālu statistika

Lai iegūtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet uz Žurnāls.

Vietne CleanTalk

No žurnāla varat pārbaudīt, vai tas ir surogātpasts. Varat arī atzīmēt tos kā surogātpastus un pievienot tos personīgajiem melnbaltajiem sarakstiem.

CleanTalk surogātpastu žurnāli

CleanTalk personālie saraksti

Šeit varat pārvaldīt savu personīgo melno & baltie saraksti, ierobežoti vārdi, valsts aizliegšana, valodas iekļaušana melnajā sarakstā un daudz kas cits.

Vispirms noklikšķiniet uz Personīgie saraksti no CleanTalk administratora paneļa. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet jaunu filtru un nolaižamajā opcijā, kuru vēlaties iespējot, atlasiet filtru.

CleanTalk personīgo sarakstu filtrs

Tagad noklikšķiniet uz Melnais saraksts pogu, lai saglabātu jaunos iestatījumus.

Tieši tā. No šī brīža spraudnis bloķēs visus surogātpastu komentārus, reģistrāciju, abonēšanu utt., Un jūs varat redzēt uzlabojumus savā SEO.

Cenas: Spraudnis maksā 8 USDgadā.

Apmeklējiet spraudni CleanTalk

Noslēguma domas

Nevienam nepatīk surogātpasts.

Pastāv dažādi veidi, kā surogātpasta izplatītāji var sagraut jūsu vietni, izmantojot komentāru, reģistrāciju, saziņas veidlapas un padarot jūs vairāk aizņemtus ar neproduktīviem darbiem..

Ja savā WordPress emuārā saņemat daudz komentāru par surogātpastu, reģistrēšanos, kļūst ļoti grūti apkarot surogātpastu un saprast, kurš no tiem ir reāls un kurš ir surogātpasts.

Tāpēc jūsu WordPress vietnei vajadzētu izmantot anti-spam spraudni.

Spiediena novēršanas spraudnis automātiski bloķē surogātpasta komentārus, reģistrāciju un novērš spambotu piekļuvi jūsu vietnei. Tas ietaupa jūsu laiku, un jūs varat koncentrēties uz savu darbu.

Šajā rakstā es dalījos ar to, kā WordPress var bloķēt surogātpastu komentārus un reģistrācijas robotprogrammatūras, izmantojot spraudni CleanTalk antispam. Es arī parādīju, kā pareizi konfigurēt spraudni.

Ja uzskatāt, ka šī apmācība ir noderīga, dalieties tajā ar draugiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, paziņojiet mums komentāru sadaļā.

[easy-tweet tweet = ”Es katru dienu savā #WordPress vietnē saņēmu daudz # surogātpastu komentāru. Visbeidzot, es novērsu problēmu, izmantojot šo rokasgrāmatu ”]

Saistītie WordPress raksti,

 • Iesācēja rokasgrāmata par WordPress lietotāju lomām un iespējām
 • 5 labākie spraudņi, lai uzraudzītu lietotāju aktivitātes WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector