13 spôsobov, ako opraviť pomalý správcovský panel WordPress (trvalo)

04.06.2020
PRÍRUČKA ZAČIATOČNÍKOV '13 spôsobov, ako opraviť pomalý správcovský panel WordPress (trvalo)
0 22 мин.

Je váš administrátorský panel WordPress tak pomalý??


Je to bežný problém, ktorému čelia mnohí vlastníci stránok WordPress. Existuje niekoľko dôvodov, ktoré môžu spôsobiť pomalého správcu WordPress, napríklad pluginy s veľkými zdrojmi, starú verziu PHP, nepoužívanie doplnku cache, zastarané WordPress, nekvalitný webhosting a mnoho ďalších..

Je dosť nepríjemné, keď máte produktivitu a máte veľký zoznam, na ktorom môžete pracovať, ale váš dashboard WordPress sa načíta tak pomaly alebo dokonca prestane úplne reagovať (viem, ako to vyzerá).

Ale nebojte sa. Pomôžeme vám zrýchliť váš administračný panel WordPress.

V tomto článku sa najprv zoznámime s niektorými dôvodmi, prečo máte pomalý správcovský panel WordPress. Potom prejdeme 13 krokov na vyriešenie problémov a pomôžeme vám zrýchliť váš web WordPress a dashboard..

Po získaní prihlasovacích údajov som sa prihlásil do svojho administračného panela WordPress, aby som skontroloval, či sa informačný panel načíta pomaly alebo nie. 

Potom som prešiel jeho web Informácie o rýchlosti stránky Google, GTMetrix a Pingdom skontrolovať, čo spomaľuje web. 

Overil som si, že jeho stránka WordPress, ako aj panel administrátorov a obidva sú pomerne pomalé. Tu uvádzam výsledky rýchlostných testov webovej stránky a výsledky som zahrnul aj po optimalizácii.

# 1. Výsledky štatistík rýchlosti stránky Google (pred a po optimalizácii): Porovnanie výsledkov na stránkach Google # 2. Výsledky GTmetrix (pred a po optimalizácii): Gtmetrix porovnanie rýchlosti # 3. Výsledky pingdomu (pred a po optimalizácii): Výsledok testu rýchlosti pingdomu

Prečo máte pomalý správcovský panel WordPress?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa váš administratívny panel WordPress, ako aj načítanie stránky pomaly načítavajú. Nižšie sú uvedené bežné príčiny, ktoré väčšinou spôsobujú pomalý backend WordPress:

 • zdroje náročné na zdroje
 • staršia verzia PHP
 • nízky limit pamäte WordPress
 • nepoužívame doplnok cache a CDN
 • zastarané WordPress
 • preplnená databáza
 • zbytočné widgety WordPress
 • nekvalitný webhosting

Teraz zrýchlime váš informačný panel WordPress.

Ako zrýchliť administračný panel WordPress (informačný panel)

Oprava pomalého správcovského panela WordPress

1. Identifikujte a odstráňte doplnky s vysokým obsahom CPU

Pri prvej inštalácii programu WordPress sa informačný panel systému WordPress používal na rýchle načítanie.

Ale teraz je to veľmi pomalé.

Dôvodom môžu byť pluginy náročné na zdroje. Vaše stránky môžu obsahovať doplnky s vysokým využitím CPU, ktoré na spustenie zvyčajne vyžadujú veľa zdrojov. Výsledkom je, že váš web WordPress potrebuje viac času na odpoveď.

Najbežnejšie pomalé doplnky sú mapy, štatistiky, súvisiace príspevky, kontrola prerušených odkazov, posúvač obrázkov, tvorcovia stránok alebo akýkoľvek doplnok, ktorý na vašom webe často spúšťa kontrolu alebo proces..

Ako teda môžete v systéme WordPress nájsť doplnky zamerané na zdroje?

Je to také jednoduché monitor dotazov Doplnok WordPress.

Query Monitor je doplnok, ktorý vám umožňuje ladiť databázové dotazy, chyby PHP, volania HTTP API a čo je najdôležitejšie, zobrazuje najpomalšie načítavacie doplnky.

Doplnok na sledovanie dopytov WordPress

Po inštalácii a aktivácii prejdite na informačný panel WordPress.

V hornej časti stránky sa zobrazujú štatistiky doplnku. Klikni na „L otázky podľa komponentov“ možnosť zobraziť najpomalšie načítavacie doplnky. Keď nájdete najpomalšie načítavacie doplnky, odstráňte ich z vášho webu.

Tu je niekoľko ľahkých doplnkov WordPress, ktoré odporúčame:

Späť na zoznam

 

2. Inovujte svoj PHP na najnovšiu verziu

WordPress je postavený na PHP a jeho verziu nastavuje vaša hostingová spoločnosť. 

Rovnako ako aktualizujete svoje doplnky a motívy WordPress, je tiež dôležité aktualizovať svoj WordPress PHP na najnovšiu verziu. Existujú hlavne dva dôvody, prečo musíte aktualizovať svoju verziu PHP:

 • Vaša stránka WordPress bude rýchlejšia: Nová verzia PHP (v súčasnosti 7.4) je efektívnejšia. Môže zvýšiť výkonnosť vášho webu až o 3 alebo 4x rýchlejšie.
 • Vaše stránky budú bezpečnejšie: WordPress je najobľúbenejší CMS a je postavený na PHP. Preto sa stáva cieľom hackerov. Inovovaním vášho PHP získate najnovšie bezpečnostné funkcie, ktoré v staršej verzii PHP chýbajú. Je preto veľmi dôležité aktualizovať váš PHP na najnovšiu verziu.

Je smutné, že viac ako 60% používateľov systému WordPress momentálne používa verzie PHP, ktoré už nie sú podporované. Štatistika verzií WordPress PHP

Ako skontrolovať svoju aktuálnu verziu PHP?

Ak používate WordPress 5.0 alebo novší, môžete skontrolovať svoju PHP verziu tým, že prejdete na náradie > Zdravie stránok z palubnej dosky.

Skontrolujte verziu PHP

Predtým, ako začnete aktualizovať svoju verziu PHP, musíte sa uistiť, že sú vaše doplnky a témy kompatibilné s najnovšou verziou PHP.

> Ako však môžete skontrolovať, či je doplnok alebo téma kompatibilné s verziou PHP?

Na to je potrebné nainštalovať Kontrola kompatibility PHP zapojiť.

Ísť do náradie > Kontrola kompatibility PHP a vyberte najnovšie „Verzia PHP“ a „Vyhľadávať iba aktívne doplnky a témy“ zo stavu Plugin / Theme.

Ďalej kliknite na ikonu Scan Site na spustenie skenovania.

Doplnok WordPress na kontrolu kompatibility PHP

Bude to trvať asi minútu. Potom uvidíte, či sú vaše doplnky a témy kompatibilné s najnovšou verziou PHP.

Ak zistíte, že doplnok alebo téma nie je kompatibilný s najnovšou verziou PHP, je lepšie prepnúť na iný doplnok.

Odporúčame tiež používať doplnky alebo témy, ktoré sa pravidelne aktualizujú.

Ako upgradovať verziu PHP?

Predtým, ako začnete aktualizovať svoju verziu PHP, dôrazne vám odporúčame, aby ste si urobili zálohu svojich stránok, ako aj databázy. V prípade, že sa niečo pokazí, môžete svoju stránku zo zálohy obnoviť.

Aktualizujte PHP zo svojho hostingového cPanelu 

Ak váš poskytovateľ hostingu ponúka cPanel, môžete svoju verziu PHP veľmi ľahko upgradovať.

Najprv sa prihláste do svojho účtu cPanel. Potom prejdite na “Vyberte Správca verzií“. V tomto prípade používam službu SiteGround Hosting.

SiteGround cPanel Správca verzií PHP

Vyberte svoj web, pre ktorý chcete zmeniť verziu PHP.

SiteGround Aktualizácia verzie PHP

Vyberte požadovanú verziu PHP zo zoznamu a kliknite na Uložiť.

Najlepšie na serveri SiteGround je to, že aktualizuje svoje servery najnovšou verziou PHP, kedykoľvek je k dispozícii.

Áno, Siteground podporuje najnovšiu verziu PHP 7.4.

SiteGround PHP Chart

Ak však váš poskytovateľ hostingu neposkytuje cPanel alebo inú možnosť na aktualizáciu verzie PHP, musíte osloviť tím podpory hostiteľskej spoločnosti..

Vytvorte podporný lístok a napíšte toto:

Dobrý deň, som používateľom [vášho hosťovania] a momentálne prevádzkujem webovú stránku, ktorá je [váš web]. Overil som si, že PHP verzia mojej stránky je 7.2, ktorá nie je aktualizovaná. Zaujímalo by ma, či by ste mohli aktualizovať verziu PHP na 7.3, čo zlepší výkon mojich stránok aj bezpečnosť. Tiež mi dajte vedieť, keď je aktualizovaný. Vďaka,

Vaša hostingová spoločnosť inovuje verziu PHP.

Späť na zoznam

 

3. Vymažte nepoužité doplnky a motívy

Ak nepoužívate doplnky a motívy, vaše stránky môžu byť zraniteľné a tiež spomalené.

Tieto nepoužité motívy a doplnky vyžadujú viac miesta na serveri a zo všetkého najviac vyzerá chaoticky hlavný panel. WordPress tiež odporúča odstránenie nepoužitých alebo starých doplnkov, aby sa vaše stránky WordPress mohli prevádzkovať bez problémov.

Odstránením nepoužitých doplnkov a motívov môžete zlepšiť výkon svojich stránok.

Ak chcete doplnok odstrániť, prejdite na plugins > Nainštalované doplnky > neaktívne > Vyberte neaktívne doplnky a potom vymazať.

Odstráňte doplnky WordPress

Podobne ak chcete odstrániť nepoužité témy, prejdite na vzhľad > témy.

Potom kliknite na ľubovoľnú neaktívnu tému. V spodnej časti pravej strany sa zobrazuje možnosť Odstrániť. Stačí kliknúť na ikonu Tlačidlo Odstrániť na odstránenie témy.

Odstrániť tému WordPress

Späť na zoznam

 

4. Aktualizujte svoje WordPress, doplnky a tému

Dôrazne sa odporúča aktualizovať svoje WordPress, doplnky a tiež tému. Vďaka najnovšej aktualizácii vývojári WordPressu zahŕňajú nové funkcie, problémy so zabezpečením, opravy chýb a najdôležitejšie vylepšenia výkonu, vďaka ktorým je vaša stránka WordPress rýchlejšia..

Pred aktualizáciou nezabudnite zálohovať databázu a súbory.

Aktualizácie WordPress

Ak chcete aktualizovať svoje stránky WordPress, prihláste sa na svoje WordPress prístrojová doska > aktualizácie.

Tam uvidíte, či sú k dispozícii nejaké aktualizácie. Ak vidíte, že pre vaše jadro, doplnok alebo tému WordPress je k dispozícii nová aktualizácia, jednoducho ju aktualizujte kliknutím na tlačidlo Aktualizovať.

Prečítajte si, Ako aktualizovať WordPress, doplnky a tému manuálne

Späť na zoznam

5. Zvýšte limit pamäte WordPress

Veľa hostiteľských spoločností predvolene obmedzuje vašu pamäť WordPress na 32 MB, čo niekedy nestačí, najmä ak máte na svojom webe nainštalovaných veľa doplnkov..

Môžete si všimnúť, keď na vašom webe spracujete čokoľvek, váš správca WordPress odpovie tak pomaly alebo dokonca zobrazí vyčerpanú chybu pamäte WordPress..

Dôvodom je skutočnosť, že vaše stránky vyžadujú viac pamäte na efektívne vykonávanie rôznych úloh.

Zvýšením limitu pamäte WordPress sa môže opraviť pomalý administračný panel WordPress.

Najprv však skontrolujte, aký je aktuálny limit pamäte nastavený poskytovateľom hostingu. 

Ak používate WordPress vo verzii 5.0 alebo vyššej, môžete ju ľahko skontrolovať. Ísť do náradie > Zdravie stránok > Info a prejdite nadol na server časť.

Limit pamäte WordPress

Teraz sa prihláste do svojho hostiteľa cPanel a potom do Správcu súborov. Tam sa dostanete do koreňového adresára vášho webu WordPress.

Nájsť “Wp-config.php” pred riadok vložte súbor a pridajte nasledujúci kód: „/ * To je všetko, zastavte úpravy! Šťastné blogovanie. * / “.

define (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’);
Zvýšenie limitu pamäte WordPress PHP

Nezabudnite súbor uložiť.

Poskytovanie hostingu však môže používateľom neumožniť prístup k súboru a vykonať akékoľvek zmeny. V takom prípade sa musíte obrátiť na poskytovateľa hostingu s cieľom zvýšiť limit pamäte PHP.

Späť na zoznam

 

6. Začnite používať doplnok Cache

Doplnok vyrovnávacej pamäte automaticky vytvorí statický súbor s obsahom vašich webových stránok na vašom serveri. Keď návštevník navštívi vaše webové stránky, doplnok vyrovnávacej pamäte slúži ako statický súbor namiesto načítania ťažších skriptov PHP.

Statické stránky sa všeobecne načítajú v prehliadačoch rýchlo a celkovo zvyšujú výkonnosť vašich stránok.

WP Rocket je najlepším doplnkom pre vyrovnávaciu pamäť pre WordPress. Stojí to iba 49 dolárov (jednorazová investícia) a prichádza s mnohými užitočnými funkciami, ktoré iné doplnky do vyrovnávacej pamäte neponúkajú.

Tu je dôvod, prečo je WP Rocket najlepším doplnkom pre vyrovnávaciu pamäť pre WordPress.

Funkcie doplnku vyrovnávacej pamäte WP Rocket

Prečo sa mi páči WP Rocket:

 • Nastavenie je veľmi jednoduché
 • To vám umožní lenivé načítanie obrázkov
 • Umožňuje vám obmedziť srdcový rytmus WordPress
 • Dokážem ľahko optimalizovať databázu WordPress
 • Veľmi ľahko sa integruje s CDN
 • Rýchlosť môjho webu sa zvýšila
 • Ich zákaznícka podpora je úžasná

Čo hovoria ostatní používatelia o WP Rocket:

Na 1. mieste medzi rôznymi prieskumami Facebooku

Anketa WP Rocket FaceBook Poll01

WP-Rocket-Facebook-Anketa 02

WP-Rocket-Facebook-Anketa 03

WP-raketová Facebook-Poll.4

Recenzie Trustpilot:

Viac ako 500 používateľov Rocket WP ich hodnotilo 4,9 z 5. 

Tu je to, čo hovoria o WP Rocket:

Kontrola dôveryhodnosti rakety WP6

Kontrola dôveryhodnosti rakety WP6

A existuje viac.

Získajte doplnok rakety WP

Späť na zoznam

 

7. Zakážte alebo obmedzte tlkot srdca WordPress

WordPress Heartbeat API je funkcia, ktorá umožňuje prehľadávaču komunikovať so serverom a poskytovať informácie v reálnom čase na hlavnom paneli WordPress..

V podstate, rozhranie WordPress Heartbeat API:

 • automaticky uloží postup, ktorý ste dosiahli v editore stránky / príspevku
 • poskytuje údaje v reálnom čase na prístrojovej doske prostredníctvom doplnkov

Aj keď táto funkcia mnohými spôsobmi pomáha, môže tiež výrazne spomaliť vaše stránky.

Heartbeat API posiela požiadavky AJAX na server každých 15 sekúnd pomocou „/wp-admin/admin-ajax.php“. To môže generovať vysoké využitie CPU na vašom serveri.

Ak sa teraz nachádzate na zdieľanom serveri a spôsobujete vysoké využitie CPU, vaša hostingová spoločnosť s najväčšou pravdepodobnosťou ukončí váš účet.

Ako skontrolovať Heartbeat API?

Naskenujte svoje stránky GTmetrix. Po dokončení skenovania prejdite na kartu Vodopád a skontrolujte graf, či neexistuje požiadavka „POST admin-ajax.php“.

post admin ajax

Pri možnosti „POST admin-ajax.php“ vyberte záložku Response a vyhľadajte doplnok vinníka..

Tu som zistil, že doplnok na zdieľanie v sociálnych sieťach spôsobujúci volania API a oneskoruje môj web o 2,3 sekundy.

Ako zakázať alebo obmedziť?

Ak používate doplnok vyrovnávacej pamäte WP Rocket, môžete ľahko zakázať alebo obmedziť program WordPress Heartbeat.

Vypnutie alebo kontrola srdcového rytmu WP Rocket

Alternatívny doplnok,

Ak nepoužívate doplnok WP Rocket, stále môžete zakázať alebo obmedziť program WordPress Heartbeat inštaláciou Kontrola srdcového rytmu zapojiť. Po aktivácii prejdite na stránku nastavenie > Kontrola srdcového rytmu.

Doplnok na kontrolu srdcového rytmu

Odporúčame vám ju zakázať všade.

Späť na zoznam

8. Optimalizujte databázu WordPress

Kedykoľvek na webe urobíte akékoľvek zmeny, napríklad inštalujete doplnok, upravíte stránku alebo príspevok, keď užívateľ zanechá komentár, atď. Vaša databáza WordPress uloží všetko.

Databáza WordPress však tiež ukladá nepotrebné veci, ako sú revízie stránok / príspevkov, tabuľky odinštalovaných doplnkov, neschválené / spamové komentáre atď. V čase, keď sa vaša databáza WordPress maskuje týmito nepotrebnými údajmi, v dôsledku toho váš web WordPress vezme viac času na odpoveď.

Toto sa dá opraviť vymazaním databázy WordPress.

Skôr ako začnete, odporúčame vám zálohovať si databázu.

Ak používate program WP Rocker, môžete svoju databázu WordPress ľahko optimalizovať.

Čistá databáza rakiet WP

Na informačnom paneli WordPress prejdite na stránku nastavenie > WP Rocket a kliknite na kartu Databáza.

Odporúčame vám skontrolovať všetky možnosti a spustiť proces optimalizácie.

Existuje aj možnosť naplánovania vyčistenia databázy, neodporúčame vám však túto možnosť povoliť, pretože by to mohlo narušiť vaše stránky. Proces manuálneho vyčistenia databázy je lepší, ktorý môžete spustiť raz za mesiac.

Alternatívny doplnok,

Ak nepoužívate doplnok WP Rocket, môžete tiež vyčistiť svoju databázu WordPress pomocou WP-optimalizácia zapojiť.

WP Optimize Clean Database

Nainštalujte doplnok a prejdite na informačný panel WordPress. Odtiaľ kliknite na možnosť WP-Optimize a vyčistite svoju databázu WordPress.

Späť na zoznam

 

9. Vypnite vyrovnávaciu pamäť objektov a databáz vo Wache Total Cache

W3 Total Cache je skvelý doplnok na urýchlenie vášho webu WordPress.

Ak však nie je správne nastavený, môže to spomaliť vaše webové stránky.

Ak používate doplnok pre celkovú vyrovnávaciu pamäť W3, odporúčame vám Zakázať objekt a Ukladanie databázy do vyrovnávacej pamäte.

Ísť do “výkon > Všeobecné nastavenia” a zakážte tak databázovú vyrovnávaciu pamäť, ako aj vyrovnávaciu pamäť objektov.

Zakázať vyrovnávaciu pamäť objektov a databáz vo vyrovnávacej pamäti W3

Späť na zoznam

10. Pridajte svoje stránky do cloudflare CDN

Sieť na doručovanie obsahu (CDN) je systém, ktorý v podstate ukladá obsah vašich webových stránok do vyrovnávacej pamäte a dodáva divákom ich najbližšie geografické umiestnenie. CDN tiež zrýchľuje vašu administračnú oblasť WordPress, chráni vaše stránky pred útokmi DDoS, šetrí zdroje hostingu a čo je najdôležitejšie, zlepšuje používateľské prostredie.

Cloudflare je bezplatná služba CDN, ktorá pokrýva 200 miest vo viac ako 90 krajinách.

Krok 1, Najprv musíte Prihlásiť Se pre Cloudflare a pridajte svoje webové stránky.

Krok 2, Vyberte si bezplatný plán

Krok 3, Pokračujte na stránke záznamov DNS

Krok 4, Zamerajte svoje stránky na nameservers spoločnosti Cloudflare

Mená serverov pre správu cloudflare

Krok 5, Skontrolujte svoje menné servery

Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako pridať CloudFlare CDN na vaše stránky WordPress

Ak však používate webhosting Siteground, môžete pridať cloudflare jediným kliknutím (trvá to menej ako 5 sekúnd)

Možnosť cloudového osvetlenia lokality

Späť na zoznam

11. Pridajte pravidlá pre stránku so zákalmi

CloudFlare odporúča vypnutie jeho funkcií na stránke správcu. To je možné dosiahnuť pridaním pravidiel pre stránky do účtu Cloudflare.

Prihláste sa do svojho účtu Cloudflare a prejdite do aplikácie Page Rule.

Zadajte svoju webovú adresu správcu WordPress, ktorá je „example.com/wp-admin/“. Pridajte * pred a za URL, napríklad * example.com / wp-admin / *. Potom zadajte nasledujúce pravidlá stránky.

Vytvorte pravidlá pre stránku so zákalmi

 

Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť a nasadiť.

Späť na zoznam

 

12. Vypnite nepotrebné widgety informačného panela

V predvolenom nastavení je váš informačný panel WordPress dodávaný s množstvom widgetov, ako je uvítací panel, na prvý pohľad, udalosti a správy WordPress, aktivita atď..

Po každom načítaní informačného panela WordPress tieto widgety uskutočňujú externé hovory, aby vám ukázali informácie, ktoré spomaľujú váš administratívny panel WordPress..

Ak si všimnete, že sa zaťaženie správcu WordPress zobrazuje tak pomaly, môžete zakázať nepotrebné miniaplikácie dashboardu, ktoré nepoužívate. Ak chcete vypnúť nepotrebné widgety, môžete použiť Widget Zakázať zapojiť.

Po inštalácii a aktivácii prejdite na stránku vzhľad > Zakázať miniaplikáciu. Potom prepnite na kartu Zakázať widgety a vyberte widgety, ktoré chcete zakázať.

Zakázať widgety informačného panela vo WordPress

Po výbere kliknite na zmeny uloženia.

Späť na zoznam

13. Zvážte inováciu alebo zmenu svojho hostenia WordPress

Ak je váš správca WordPress stále pomalý, je čas upgradovať alebo zmeniť webhosting. WordPress hovorí web hosting má obrovský vplyv na výkonnosť vašich webových stránok.

Siteground je hosting WordPress s najvyšším hodnotením a oficiálne ho tiež odporúča WordPress.org.

WordPress odporúča funkciu SiteGround

V každom prieskume na Facebooku sú jednička. 

Sitegound-Facebook-Poll-1

Sitegound Facebook Anketa 2

Sitegound Facebook Anketa 03

Sitegound Facebook Anketa 05

Sitegound Facebook Anketa 6

Sitegound Facebook Anketa 7

Sitegound Facebook Poll00

Sitegound Facebook Anketa .4

Anketa na Facebooku 9

Sitegound Facebook Anketa 010

Sitegound Facebook Anketa 011

Siteground Twitter Recenzie 0

Siteground Twitter Recenzie 01

Siteground Twitter Recenzie 02

Siteground Twitter Recenzie 05

Siteground Twitter Recenzie 06

Recenzie na webe Twitter

Recenzie na webe Twitter

Recenzie na webe Twitter

Recenzie na webe Twitter

Recenzie na webe Twitter

Recenzie na webe Twitter

Siteground Twitter Recenzie 15

Recenzie na webe Twitter

Siteground Twitter Recenzie 017

 

Kontrola dôveryhodnosti lokality v teréne0

Siteground ShopperSchválená recenzia

 

 

Ich vysokorýchlostná špičková platforma poskytuje neuveriteľne rýchly hosting. Používajú najnovší softvér, protokoly a zvyšovanie rýchlosti technológie vďaka ktorým je vaša stránka WordPress mimoriadne rýchla.

Čo je také zvláštne na hostovaní stránok Siteground?

 • Bezplatne presunú vaše stránky na svoj server (bez prestojov)
 • Vďaka tomu budú vaše stránky WordPress mimoriadne rýchle (môžete vidieť výsledky ostatných používateľov, ktoré zdieľali).
 • Poskytujú najnovšiu verziu PHP 7.4
 • Svoj web môžete rýchlo pridať do služby Cloudflare CDN (trvá to menej ako 5 sekúnd)
 • Poskytujú webový aplikačný firewall (WAF), ktorý pomáha chrániť vaše stránky pred hackermi
 • AI anti-bot proti škodlivému prenosu
 • Ponúkajú automatické denné zálohovanie
 • Ich zákaznícka podpora je veľmi rýchla a užitočná

Majú 3 rôzne plány. Ich hostingové plány WordPress začínajú už od 3,95 dolárov mesačne, čo je dosť pre začiatočníkov.

Ak potrebujete viac zdrojov, môžete si vybrať plán GrowBig alebo plán GoGeek.

Hostingová cena lokality WordPress

Každý plán zahŕňa neobmedzený prenos údajov, automatickú aktualizáciu WordPress, bezplatné denné zálohovanie, CDN Cloudflare, bezplatné SSL a HTTPS a mnoho ďalších. Všetky ich funkcie si môžete pozrieť tu.

Späť na zoznam

Backend pomalého WordPress je častým problémom, ktorému čelí väčšina vlastníkov stránok WordPress. Pomalá webová stránka môže poškodiť vaše SEO, znížiť mieru konverzie a vytvoriť zlú používateľskú skúsenosť.

Ale nebojte sa. Môžete urýchliť svoje stránky WordPress a tiež dashboard (veľmi ľahko).

V tomto tutoriále som zdieľal 13 najlepších tipov, ktoré vám pomôžu opraviť pomalý administračný panel programu WordPress. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je, aby ste si pozorne prečítali tieto kroky a implementovali ich na svoju stránku WordPress.

Teraz chcem vedieť rýchlosť vášho webu WordPress. Otestujte svoje stránky GTmetrix alebo Pingdom nástroj a dajte mi vedieť. Čakám. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector