13 sposobów na naprawienie powolnego panelu administracyjnego WordPress (na stałe)

Czy Twój panel administracyjny WordPress ładuje się tak wolno??


Cóż, jest to powszechny problem, z którym boryka się wielu właścicieli witryn WordPress. Istnieje kilka powodów, które mogą powodować powolnego administratora WordPress, na przykład wtyczki o dużych zasobach, stara wersja PHP, nieużywanie wtyczki pamięci podręcznej, przestarzały WordPress, słaba jakość hostingu i wiele innych.

To dość denerwujące, gdy jesteś w nastroju produktywnym i masz dużą listę do pracy, ale deska rozdzielcza WordPress ładuje się tak wolno, a nawet przestaje reagować całkowicie (wiem, jak to jest).

Ale nie martw się. Pomożemy przyspieszyć Twój panel administracyjny WordPress.

W tym artykule omówimy najpierw niektóre powody, dla których masz powolny panel administracyjny WordPress. Następnie wykonamy 13 kroków, aby rozwiązać problemy i pomóc przyspieszyć Twoją witrynę WordPress oraz pulpit nawigacyjny.

Po uzyskaniu danych logowania zalogowałem się do jego panelu administracyjnego WordPress, aby sprawdzić, czy pulpit nawigacyjny ładuje się wolno, czy nie. 

Potem przejrzałem jego stronę internetową Statystyki prędkości strony Google, GTMetrix i Pingdom aby sprawdzić, co spowalnia witrynę. 

Sprawdziłem jego witrynę WordPress, a także panel administracyjny i oba są dość powolne. Tutaj umieszczam wyniki testu prędkości witryny, a także uwzględniam wyniki po optymalizacji.

# 1. Wyniki analizy szybkości strony Google (przed i po optymalizacji): Porównanie wyników stron Google # 2. Wyniki GTmetrix (przed i po optymalizacji): Porównanie prędkości Gtmetrix # 3. Wyniki Pingdom (przed i po optymalizacji): Wynik testu prędkości pingi

Dlaczego masz powolny panel administracyjny WordPress?

Istnieje kilka powodów, dla których panel administracyjny WordPress, a także strona ładują się powoli. Oto typowe przyczyny, które najczęściej powodują powolny backend WordPressa:

 • wtyczki obciążające zasoby
 • starsza wersja PHP
 • niski limit pamięci WordPress
 • nieużywanie wtyczki pamięci podręcznej i CDN
 • nieaktualne WordPress
 • zagracona baza danych
 • niepotrzebne widżety WordPress
 • słaba jakość hostingu

Teraz przyspieszmy pulpit WordPress.

Jak przyspieszyć panel administracyjny WordPress (pulpit nawigacyjny)

Naprawianie powolnego panelu administracyjnego WordPress

1. Zidentyfikuj i usuń wtyczki o wysokim wykorzystaniu procesora

Podczas pierwszej instalacji WordPress pulpit nawigacyjny WordPress ładował się szybko.

Ale teraz jest bardzo wolny.

Przyczyną mogą być wtyczki obciążające zasoby. Twoja witryna może zawierać wtyczki o wysokim zużyciu procesora, które zwykle wymagają dużej ilości zasobów. W rezultacie Twoja witryna WordPress potrzebuje więcej czasu na odpowiedź.

Najczęstsze powolne wtyczki to mapy, statystyki, powiązany post, sprawdzanie uszkodzonych linków, suwak obrazu, narzędzia do tworzenia stron lub wszelkiego rodzaju wtyczki, które często uruchamiają skanowanie lub proces w Twojej witrynie.

Jak więc znaleźć w WordPress bardzo obciążające zasoby wtyczki?

To takie proste monitor zapytań Wtyczka WordPress.

Query Monitor to wtyczka, która umożliwia debugowanie zapytań do bazy danych, błędów PHP, wywołań API HTTP i co najważniejsze pokazuje najwolniejsze ładowanie wtyczek.

Query Monitor WordPress Plugin

Po zainstalowaniu i aktywacji przejdź do pulpitu WordPress.

U góry strony możesz zobaczyć statystyki wtyczki. Kliknij na „L zapytania według elementu” opcja, aby zobaczyć najwolniej ładujące się wtyczki. Gdy znajdziesz najwolniej ładujące się wtyczki, usuń je ze swojej witryny.

Oto kilka lekkich wtyczek WordPress, które zalecamy:

Powrót do listy

 

2. Zaktualizuj swój PHP do najnowszej wersji

WordPress jest zbudowany na PHP, a jego wersja jest ustalana przez Twoją firmę hostingową. 

Podobnie jak w przypadku aktualizacji wtyczek i motywów WordPress, ważne jest również zaktualizowanie WordPress PHP do najnowszej wersji. Są głównie dwa powody, dla których musisz zaktualizować swoją wersję PHP:

 • Twoja witryna WordPress będzie szybsza: Nowa wersja PHP (obecnie 7.4) jest bardziej wydajna. Może zwiększyć wydajność Twojej witryny nawet 3 lub 4 razy szybciej.
 • Twoja strona będzie bezpieczniejsza: WordPress to najpopularniejszy CMS i zbudowany w PHP. Dlatego staje się celem hakerów. Uaktualniając PHP, uzyskasz najnowsze funkcje bezpieczeństwa, których brakuje w starszej wersji PHP. Dlatego bardzo ważne jest, aby zaktualizować PHP do najnowszej wersji.

Niestety, ponad 60% wszystkich użytkowników WordPress używa obecnie wersji PHP, które nie są już obsługiwane. Statystyka wersji WordPress PHP

Jak sprawdzić aktualną wersję PHP?

Jeśli używasz WordPress 5.0 lub nowszego, możesz sprawdzić swoją wersję PHP, przechodząc do Przybory > Zdrowie witryny z deski rozdzielczej.

WordPress Sprawdź wersję PHP

Zanim zaczniesz aktualizować swoją wersję PHP, upewnij się, że twoje wtyczki i motywy są zgodne z najnowszą wersją PHP.

> Ale jak sprawdzić, czy wtyczka lub motyw są zgodne z wersją PHP?

Cóż, w tym celu musisz zainstalować Kontroler zgodności PHP podłącz.

Iść do Przybory > Kontroler zgodności PHP i wybierz najnowszy „Wersja PHP” i „Skanuj tylko aktywne wtyczki i motywy” ze statusu wtyczki / motywu.

Następnie kliknij Skanuj stronę przycisk, aby uruchomić skanowanie.

Kontroler zgodności PHP Wtyczka WordPress

To zajmie około minuty. Następnie możesz sprawdzić, czy Twoje wtyczki i motywy są zgodne z najnowszą wersją PHP.

Jeśli okaże się, że wtyczka lub motyw nie jest zgodny z najnowszą wersją PHP, lepiej przejść na inną wtyczkę.

Zalecamy również używanie wtyczek lub motywów, które są regularnie aktualizowane.

Jak zaktualizować swoją wersję PHP?

Zanim zaczniesz aktualizować swoją wersję PHP, zdecydowanie zalecamy zrobienie kopii zapasowej witryny oraz bazy danych. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz przywrócić witrynę z kopii zapasowej.

Zaktualizuj PHP ze swojego hostingu cPanel 

Jeśli Twój dostawca hostingu oferuje cPanel, możesz bardzo łatwo zaktualizować swoją wersję PHP.

Najpierw zaloguj się na konto cPanel swojego hostingu. Następnie przejdź do „Wybierz Menedżera wersji” opcja. W takim przypadku korzystam z SiteGround Hosting.

SiteGround cPanel PHP Version Manager

Wybierz witrynę, dla której chcesz zmienić wersję PHP.

Aktualizacja wersji SiteGround PHP

Wybierz żądaną wersję PHP z listy i kliknij Zapisać.

Najlepszą rzeczą w hostingu SiteGround jest to, że aktualizują swoje serwery do najnowszej wersji PHP, o ile są dostępne.

Tak, Siteground obsługuje najnowszą wersję PHP 7.4.

SiteGround PHP Chart

Jeśli jednak dostawca usług hostingowych nie oferuje cPanel ani żadnej innej opcji aktualizacji wersji PHP, musisz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej swojej firmy hostingowej.

Utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej i napisz to:

Witaj, jestem użytkownikiem [twój-hosting] i obecnie prowadzę stronę internetową [Twoja-strona]. Sprawdziłem, że wersja PHP mojej witryny to 7.2, która nie jest aktualizowana. Zastanawiam się, czy mógłbyś zaktualizować wersję PHP do wersji 7.3, co poprawi wydajność i bezpieczeństwo mojej witryny. Daj mi również znać, kiedy zostanie zaktualizowany. Dzięki,

Twoja firma hostingowa zaktualizuje wersję PHP.

Powrót do listy

 

3. Usuń nieużywane wtyczki i motywy

Nieużywane wtyczki i motywy mogą narazić Twoją witrynę na niebezpieczeństwo, a także spowolnić jej działanie.

Te nieużywane motywy i wtyczki wymagają więcej miejsca na serwerze, a przede wszystkim pulpit wygląda na niechlujny. WordPress również poleca usuwając nieużywane lub stare wtyczki, aby płynnie uruchomić witrynę WordPress.

Usuwając nieużywane wtyczki i motywy, możesz poprawić wydajność swojej witryny.

Aby usunąć wtyczkę, przejdź do Wtyczki > Zainstalowane wtyczki > Nieaktywny > Wybierz nieaktywne wtyczki i wtedy usunąć.

Usuń wtyczki WordPress

Podobnie, aby usunąć nieużywane motywy, przejdź do Wygląd > Tematy.

Następnie kliknij dowolny nieaktywny motyw. U dołu po prawej stronie znajduje się opcja Usuń. Po prostu kliknij Przycisk Usuń aby usunąć motyw.

Usuń motyw WordPress

Powrót do listy

 

4. Aktualizuj WordPress, wtyczki i motyw

Zdecydowanie zalecamy zaktualizowanie WordPressa, wtyczek, a także motywu. Dzięki najnowszej aktualizacji programiści WordPress wprowadzają nowe funkcje, rozwiązują problemy bezpieczeństwa, poprawki błędów i, co najważniejsze, ulepszenia wydajności, które przyspieszają działanie witryny WordPress.

Przed aktualizacją należy wykonać kopię zapasową bazy danych i plików.

Aktualizacje WordPress

Aby zaktualizować witrynę WordPress, zaloguj się do WordPress Deska rozdzielcza > Aktualizacje.

Tam możesz sprawdzić, czy są dostępne jakieś aktualizacje. Jeśli zauważysz, że dostępna jest nowa aktualizacja dla twojego rdzenia, wtyczki lub motywu WordPress, po prostu zaktualizuj, klikając przycisk Aktualizuj.

Przeczytaj, Jak ręcznie zaktualizować WordPress, wtyczki i motyw

Powrót do listy

5. Zwiększ limit pamięci WordPress

Domyślnie wiele firm hostingowych ogranicza pamięć WordPress do 32 MB, co czasami nie wystarcza, szczególnie gdy masz dużo wtyczek na swojej stronie.

Możesz zauważyć, że kiedy cokolwiek przetwarzasz na swojej stronie, administrator WordPress odpowiada tak wolno, a nawet pokazuje błąd wyczerpania pamięci WordPress.

Wynika to z faktu, że witryna wymaga więcej pamięci do wydajnego wykonywania innego rodzaju zadań.

Zwiększając limit pamięci WordPress może naprawić wolny panel administracyjny WordPress.

Ale najpierw sprawdź, jaki jest obecny limit pamięci ustawiony przez twojego dostawcę hostingu. 

Jeśli używasz WordPress w wersji 5.0 lub nowszej, możesz to łatwo sprawdzić. Iść do Przybory > Zdrowie witryny > Informacje i przewiń w dół do serwer Sekcja.

Limit pamięci WordPress

Teraz zaloguj się do swojego hostingu cPanel, a następnie Menedżera plików. Tam przejdź do katalogu głównego witryny WordPress.

Znaleźć „Wp-config.php” plik i dodaj następujący wiersz przed wierszem: „/ * To wszystko, przestań edytować! Miłego blogowania. * / ”.

Zdefiniuj („WP_MEMORY_LIMIT”, „256M”);
Zwiększenie limitu pamięci PHP WordPress

Nie zapomnij zapisać pliku.

Może jednak zapewnia hosting nie pozwala użytkownikom na dostęp do pliku w celu wprowadzenia jakichkolwiek zmian. W takim przypadku musisz skontaktować się z dostawcą hostingu, aby zwiększyć limit pamięci PHP.

Powrót do listy

 

6. Zacznij korzystać z wtyczki pamięci podręcznej

Wtyczka pamięci podręcznej automatycznie tworzy statyczny plik zawartości witryny na serwerze. Gdy odwiedzający odwiedza Twoją witrynę, wtyczka pamięci podręcznej wyświetla plik statyczny zamiast ładować cięższe skrypty PHP.

Strony statyczne zazwyczaj ładują się szybko w przeglądarkach i ogólnie zwiększają wydajność witryny.

WP Rocket to najlepsza wtyczka pamięci podręcznej dla WordPress. Kosztuje tylko 49 USD (jednorazowa inwestycja) i oferuje wiele przydatnych funkcji, których nie oferują inne wtyczki pamięci podręcznej.

Oto dlaczego WP Rocket to najlepsza wtyczka pamięci podręcznej dla WordPress.

Funkcje wtyczki pamięci podręcznej WP Rocket

Dlaczego lubię WP Rocket:

 • Jest bardzo łatwy w konfiguracji
 • Pozwala na leniwe ładowanie zdjęć
 • Pozwala ograniczyć bicie serca WordPress
 • Mogę łatwo zoptymalizować bazę danych WordPress
 • Bardzo łatwa do zintegrowania z CDN
 • Szybkość mojej witryny wzrosła
 • Ich obsługa klienta jest niesamowita

Co inni użytkownicy mówią o WP Rocket:

Miejsce 1 na różnych ankietach na Facebooku

WP Rocket FaceBook Poll01

WP-Rocket-Facebook-Poll 02

WP-Rocket-Facebook-Poll 03

WP-Rocket-Facebook-Poll.4

Recenzje Trustpilot:

Ponad 500 użytkowników WP Rocket oceniło ich 4,9 na 5. 

Oto, co mówią o WP Rocket:

WP Rocket Trustpilot Review 6

WP Rocket Trustpilot Review 6

I jest więcej.

Pobierz WP Rocket Plugin

Powrót do listy

 

7. Wyłącz lub ogranicz bicie serca WordPress

WordPress Heartbeat API to funkcja umożliwiająca przeglądarce komunikację z serwerem i dostarczanie informacji w czasie rzeczywistym na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Zasadniczo API WordPress Heartbeat:

 • automatycznie zapisuje postępy poczynione w edytorze stron / postów
 • zapewnia dane w czasie rzeczywistym na desce rozdzielczej za pomocą wtyczek

Chociaż ta funkcja pomaga na wiele sposobów, może również znacznie spowolnić działanie witryny.

Interfejs API pulsu wysyła żądania AJAX do serwera co 15 sekund przy użyciu „/wp-admin/admin-ajax.php„. Może to generować wysokie zużycie procesora na serwerze.

Teraz, jeśli jesteś na współużytkowanym serwerze hostingowym i powodujesz duże zużycie procesora, Twoja firma hostingowa najprawdopodobniej zamknie twoje konto.

Jak sprawdzić interfejs API pulsu?

Zeskanuj swoją witrynę na GTmetrix. Po zakończeniu skanowania przejdź do zakładki Wodospad i sprawdź tabelę, jeśli pojawi się żądanie „POST admin-ajax.php”.

post admin ajax

W opcji „POST admin-ajax.php” sprawdź kartę Odpowiedź, aby znaleźć wtyczkę winowajcy.

Odkryłem, że wtyczka udostępniania społecznościowego powoduje wywołania interfejsu API i opóźnia moją witrynę o 2,3 sekundy.

Jak wyłączyć lub ograniczyć bicie serca WordPress?

Jeśli korzystasz z wtyczki pamięci podręcznej WP Rocket, możesz łatwo wyłączyć lub ograniczyć WordPress Heartbeat.

WP Rakieta Wyłącz lub Kontroluj Bicie Serca

Alternatywna wtyczka,

Jeśli nie używasz wtyczki WP Rocket, nadal możesz wyłączyć lub ograniczyć WordPress Heartbeat, instalując Kontrola bicia serca podłącz. Po aktywacji przejdź do ustawienia > Kontrola bicia serca.

Wtyczka kontroli pulsu

Zalecamy wyłączenie go wszędzie.

Powrót do listy

8. Zoptymalizuj bazę danych WordPress

Ilekroć wprowadzasz jakiekolwiek zmiany w witrynie, na przykład instalujesz wtyczkę, edytujesz stronę lub wpis, kiedy użytkownik zostawia komentarz itp., Twoja baza danych WordPress przechowuje wszystko.

Jednak baza danych WordPress przechowuje również niepotrzebne rzeczy, takie jak zmiany stron / postów, tabele odinstalowanych wtyczek, niezatwierdzone / spamujące komentarze itp. Do czasu, gdy baza danych WordPress została zakryta tymi niepotrzebnymi danymi, w rezultacie witryna WordPress przyjmuje więcej czasu na odpowiedź.

Można to naprawić, czyszcząc bazę danych WordPress.

Przed rozpoczęciem zalecamy wykonanie kopii zapasowej bazy danych.

Jeśli korzystasz z WP Rocker, możesz łatwo zoptymalizować bazę danych WordPress.

Baza danych Rocket Clean

Z pulpitu nawigacyjnego WordPress przejdź do Ustawienia > WP Rocket i kliknij kartę Baza danych.

Zalecam sprawdzenie wszystkich opcji i uruchomienie procesu optymalizacji.

Istnieje również opcja planowania czyszczenia bazy danych, jednak nie zalecamy włączania tej opcji, ponieważ może to uszkodzić witrynę. Ręczny proces czyszczenia bazy danych jest lepszy i można go uruchamiać raz na miesiąc.

Alternatywna wtyczka,

Jeśli nie korzystasz z wtyczki WP Rocket, możesz również wyczyścić bazę danych WordPress za pomocą Optymalizacja WP podłącz.

WP Optimize Clean Database

Zainstaluj wtyczkę i przejdź do pulpitu WordPress. Następnie kliknij opcję Optymalizacja WP i wyczyść bazę danych WordPress.

Powrót do listy

 

9. Wyłącz pamięć podręczną obiektów i baz danych w W3 Total Cache

W3 Total Cache to świetna wtyczka do przyspieszenia Twojej witryny WordPress.

Jeśli jednak nie zostanie poprawnie skonfigurowany, może spowolnić działanie witryny.

Jeśli używasz wtyczki Cache Total W3, zalecamy Wyłącz obiekt i Buforowanie bazy danych.

Iść do “Wydajność > Ustawienia główne” i wyłącz zarówno pamięć podręczną bazy danych, jak i pamięć podręczną obiektów.

Wyłącz pamięć podręczną obiektów i baz danych w W3 Total Cache

Powrót do listy

10. Dodaj swoją witrynę do Cloudflare CDN

Content Delivery Network (CDN) to system, który zasadniczo buforuje zawartość witryny i dostarcza widzom z najbliższej lokalizacji geograficznej. CDN przyspiesza również obszar administracyjny WordPress, chroni twoją stronę przed atakami DDoS, oszczędza zasoby twojego hostingu i, co najważniejsze, poprawia komfort użytkowania.

Cloudflare to bezpłatna usługa CDN, która obejmuje 200 miast w ponad 90 krajach.

Krok 1, Najpierw musisz Zapisz się dla Cloudflare i dodaj swoją stronę.

Krok 2, Wybierz bezpłatny plan

Krok 3, Kontynuuj na stronie rekordów DNS

Krok 4, Wskaż swoją witrynę serwerom nazw Cloudflare

Cloudflare Zmień serwery nazw

Krok 5, Sprawdź swoje serwery nazw

Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na temat dodawania Cloudflare CDN do swojej witryny WordPress

Jeśli jednak korzystasz z hostingu Siteground, możesz dodać Cloudflare za pomocą jednego kliknięcia (zajmuje to mniej niż 5 sekund)

Opcja Siteground cPanel Cloudflare

Powrót do listy

11. Dodaj reguły strony Cloudflare

Cloudflare poleca wyłączenie jego funkcji na stronie administratora. Można to zrobić, dodając reguły strony do konta Cloudflare.

Zaloguj się do swojego konta Cloudflare i przejdź do aplikacji Reguła strony.

Wprowadź adres URL administratora WordPress, który brzmi „example.com/wp-admin/”. Dodaj * przed i po adresie URL, takim jak * example.com / wp-admin / *. Następnie wprowadź następujące zasady strony.

Utwórz reguły strony Cloudflare

 

Po zakończeniu kliknij przycisk Zapisz i wdróż.

Powrót do listy

 

12. Wyłącz niepotrzebne widżety pulpitu nawigacyjnego

Domyślnie pulpit nawigacyjny WordPress jest wyposażony w wiele widżetów, takich jak panel powitalny, rzut oka, wydarzenia i aktualności WordPress, aktywność itp..

Za każdym razem, gdy ładujesz pulpit nawigacyjny WordPress, te widżety wykonują połączenia zewnętrzne, aby wyświetlić informacje, które spowalniają panel administracyjny WordPress.

Jeśli zauważysz, że administrator WordPress ładuje się tak wolno, możesz wyłączyć niepotrzebne widżety pulpitu nawigacyjnego, których nie używasz. Aby wyłączyć niepotrzebne widżety, możesz użyć Wyłącz widżet podłącz.

Po zainstalowaniu i aktywacji przejdź do Wygląd > Wyłącz widżet. Następnie przejdź do karty Wyłącz widżety i wybierz widżety, które chcesz wyłączyć.

Wyłącz widżety pulpitu nawigacyjnego w WordPress

Po wybraniu kliknij przycisk Zapisz zmiany.

Powrót do listy

13. Rozważ uaktualnienie lub zmianę hostingu WordPress

Jeśli Twój administrator WordPress nadal działa powoli, czas zaktualizować lub zmienić hosting. WordPress mówi hosting ma ogromny wpływ na wydajność Twojej witryny.

Siteground to najwyżej oceniany hosting WordPress, a także oficjalnie rekomendowany przez WordPress.org.

WordPress poleca SiteGround

Zajmują pierwsze miejsce w każdej ankiecie na Facebooku. 

Sitegound-Facebook-Poll-1

Ankieta na Facebooku 2

Ankieta na Facebooku 03

Ankieta na Facebooku 05

Ankieta na Facebooku 6

Ankieta na Facebooku 7

Ankieta na Facebooku na Facebooku

Ankieta na Facebooku .4

Ankieta na Facebooku 9

Ankieta na Facebooku 010

Ankieta na Facebooku 011

Siteground na Twitterze Recenzje 0

Siteground Twitter Recenzje 01

Siteground Twitter Recenzje 02

Siteground Twitter Recenzje 05

Siteground Twitter Recenzje 06

Siteground Recenzje na Twitterze 7

Siteground Recenzje na Twitterze 9

Siteground Twitter Recenzje 10

Siteground Recenzje na Twitterze 12

Siteground Twitter Recenzje 13

Siteground Recenzje na Twitterze 14

Siteground Recenzje na Twitterze 15

Siteground Recenzje na Twitterze 16

Siteground Twitter Recenzje 017

 

Siteground Trustpilot review0

Siteground Shopper Zatwierdzona recenzja

 

 

Ich nowoczesna, szybka platforma zapewnia niesamowicie szybką usługę hostingową. Korzystają z najnowszego oprogramowania, protokołów i funkcji zwiększania prędkości technologie dzięki którym Twoja witryna WordPress jest niezwykle szybka.

Co jest takiego specjalnego w hostingu Siteground?

 • Przeniesią twoją witrynę na swój serwer za darmo (bez przestojów)
 • Sprawią, że Twoja witryna WordPress będzie niezwykle szybka (możesz zobaczyć wyniki innych użytkowników, które udostępnili)
 • Zapewniają najnowszą wersję PHP 7.4
 • Możesz szybko dodać swoją witrynę do Cloudflare CDN (zajmuje to mniej niż 5 sekund)
 • Zapewniają zaporę aplikacji sieci Web (WAF), która pomaga chronić witrynę przed hakerami
 • Anty-bot AI przeciwko złośliwemu ruchowi
 • Oferują automatyczne codzienne tworzenie kopii zapasowych
 • Ich obsługa klienta jest bardzo szybka i pomocna

Mają 3 różne plany. Plany hostingowe WordPress zaczynają się już od 3,95 USD miesięcznie, co wystarcza dla początkujących.

Jeśli potrzebujesz więcej zasobów, możesz wybrać plan GrowBig lub GoGeek.

Cena hostingu Siteground WordPress

Każdy plan obejmuje nieograniczony transfer danych, automatyczną aktualizację WordPress, codzienną bezpłatną kopię zapasową, bezpłatny CDN Cloudflare, bezpłatny SSL i HTTPS i wiele innych. Możesz sprawdzić ich pełne funkcje tutaj.

Powrót do listy

Powolny backend WordPress jest częstym problemem, z którym boryka się większość właścicieli witryn WordPress. Wolna strona internetowa może zaszkodzić Twojemu SEO, obniżyć współczynniki konwersji, a także spowodować złe wrażenia użytkowników.

Ale nie martw się. Możesz przyspieszyć swoją witrynę WordPress, a także pulpit nawigacyjny (bardzo łatwo).

W tym samouczku przedstawiłem 13 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci naprawić powolny panel administracyjny WordPress. Jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy dokładnie przeczytać te kroki i zaimplementować je na swojej stronie WordPress.

Teraz chcę poznać szybkość Twojej witryny WordPress. Przetestuj swoją witrynę na GTmetrix lub Pingdom narzędzie i daj mi znać. Czekam. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map