19 najlepszych wskazówek, jak przyspieszyć WordPress (Zwiększ szybkość witryny o 200%)

Witryny WordPress można łatwo dostosować, ponieważ zawiera wiele wtyczek i motywów. Dlatego dobrze jest, że możesz zbudować dowolną stronę internetową w kilka minut. Ale wadą jest to, że Twoja witryna może zostać łatwo spowolniona, jeśli nie zoptymalizujesz jej dobrze. Podobnie jak inne rzeczy, również wymaga konserwacji. Dobrą rzeczą jest to, że możesz Przyspiesz stronę WordPress z łatwością. W tym artykule omówię 19 Najlepsze sposoby na zwiększenie prędkości witryny że podnieś swoje SEO.


Dlaczego WordPress Site Speed ​​ma znaczenie dla SEO?

Według wielu użytkowników, SEO liczy się tylko użycie odpowiednich słów kluczowych w treści i zbudowanie linków zwrotnych, aby Twoja witryna mogła zostać sklasyfikowana na szczycie rankingów wyszukiwarek. Ale jednym z najważniejszych faktów dla SEO, na którym im nie zależy, jest „Szybkość witryny”

40% osób opuszcza witrynę, której załadowanie trwa dłużej niż 3 sekundy. Nikt nie lubi powolnej witryny, mimo że masz w niej dobrą jakość treści.

Według Google, 1-sekundowe opóźnienie w odpowiedzi strony może spowodować 7% redukcję konwersji. Podobnie tracisz pozycję z wyników wyszukiwania.

W kwietniu 2010 r. Google oficjalnie ogłosił, że „Przyspieszenie witryn jest ważne – nie tylko dla właścicieli witryn, ale dla wszystkich użytkowników Internetu. W ramach tego wysiłku dzisiaj dodajemy nowy sygnał do naszych algorytmów rankingu wyszukiwania: szybkość witryny. Szybkość witryny odzwierciedla szybkość, z jaką witryna odpowiada na żądania internetowe. ”

Jak sprawdzić szybkość witryny?

Dostępnych jest wiele narzędzi do testowania prędkości witryny, które pomagają poprawić i zmodyfikować szybkość witryny. GTmetrix i Pingdom to najlepsze narzędzia do sprawdzania testu szybkości strony. Google uruchomił także swoje własne narzędzie Page Speed ​​w 2010 roku. Stamtąd możesz sprawdzić, co naprawdę potrzebujesz zoptymalizować i która funkcja powoduje problem. 

Zanim zaczniesz…

Zdecydowanie zalecamy wykonanie testu prędkości za pomocą tych narzędzi- Google PageSpeed ​​Insights, GTmetrix lub Pingdom. Po zakończeniu testu dodaj do zakładek lub zrób zrzut ekranu. Następnie wykonaj następujące metody opisane poniżej, a następnie ponownie wykonaj test prędkości. Porównaj te wyniki.

Czas więc Przyspiesz witrynę WordPress.

19 najlepszych wskazówek, jak przyspieszyć witrynę WordPress

„(Zwiększ szybkość witryny o 200%)”

Zwiększ szybkość witryny

Spis treści:

 1. Uzyskaj dobrego hosta internetowego
 2. Zdobądź motyw premium
 3. Użyj sieci dostarczania treści (CDN)
 4. Użyj wtyczki pamięci podręcznej
 5. Zoptymalizuj obrazy
 6. Włącz kompresję Gzip
 7. Zmniejsz HTML, CSS, JavaScript
 8. Cache przeglądarki dźwigni
 9. Leniwe ładowanie zdjęć, filmów, komentarzy
 10. Wyłącz Trackbacki i Pingbacki
 11. Wyłącz Hotlinkowanie
 12. Zmniejsz liczbę żądań HTTP
 13. Zoptymalizuj bazę danych WordPress
 14. Ogranicz zmiany postów
 15. Minimalizuj przekierowania
 16. Aktualizuj WordPress
 17. Zmniejsz wtyczki WordPress
 18. Zoptymalizuj stronę główną
 19. Zmniejsz wymiary obrazu

# 1 Przejdź do lepszego hosta internetowego

Cóż, wybór lepszego hostingu nie jest łatwy, ponieważ dostępnych jest wiele firm hostingowych. Zapewniają nawet bardzo tani hosting 1,5 USD / pm. Tak więc zazwyczaj maksymalna liczba użytkowników zaczyna korzystać z hostingu niższej jakości i od dnia zaczyna cierpieć. 

Możesz łatwo zobaczyć różnicę między tanim hostem a zoptymalizowanym hostem WordPress. Hosting WordPress jest bardziej przydatny, niezawodny i dobrze zoptymalizowany Przyśpieszyć Twoja strona internetowa.

Sprawdź nasz rekomendowany hosting WordPress, który jest znacznie lepszy niż hosting współdzielony.

Moja opinia: Korzystaliśmy również z taniego planu od Godaddy. Ale po kilku dniach, kiedy trzy razy odświeżyłem stronę, moja witryna przechodziła w tryb offline (brak zasobów). Wybór idealnego hostingu był dla mnie bardzo trudny, ponieważ miałem niedobór pieniędzy. Szukałem wiele razy na ten temat i w końcu kupiłem SiteGround Hosting. A teraz jestem bardzo szczęśliwy, a moja strona pozostaje w 100% online, nigdy nie widziałem żadnych przestojów. Sprawdź recenzje SiteGround.

Jeśli chcesz Hosting zarządzany WordPress, wybierz WPEngine.

Chcę przejść na SiteGround Chcę iść na WPEngine

# 2 Użyj Solid Framework / Theme

WordPress jest wyposażony w motyw Twenty Fifteen, który jest bardzo lekki i ładuje się tak szybko. Jeśli chodzi o blogowanie, zawsze chcemy dostosować według własnego wyboru.

Do uruchomienia zwykle używamy darmowego motywu. Ale wraz ze wzrostem ruchu lepiej przejść do korzystania z motywu premium zbudowanego na solidnych ramach. Możesz łatwo zauważyć, że maksymalna liczba darmowych motywów ma pewne ograniczenia w korzystaniu ze wszystkich funkcji, a czasem znacznie spowalnia twoją stronę.

Ale motyw Good Premium jest zawsze niezawodny, przyjazny dla SEO, Przyspiesz stronę WordPress i zbudowany przez profesjonalnych programistów. Musisz również zdać sobie sprawę, że wszystkie motywy Premium nie są dobre, ponieważ istnieje wiele firm motywujących, które dodają więcej funkcji, aby przyciągnąć więcej klientów, których jakość motywów jest bardzo niska.

Zobacz niektóre z naszych rekomendowanych szablonów WordPress Premium do blogowania. Użyj go i nigdy nie oglądaj się za siebie.

# 3 Zacznij korzystać z sieci dostarczania treści (CDN)

Jeśli nie korzystasz z sieci dostarczania treści (CDN), powinieneś go teraz użyć do Przyspiesz stronę WordPress. CDN przechowuje wszystkie pliki statyczne, takie jak HTML, CSS, JavaScript, obrazy itp. I dostarcza widzom z najbliższego regionu. Na przykład witryna hostowana w regionie Floryda (USA), gdy odwiedzający odwiedza twoją stronę internetową z Londynu (Wielka Brytania), CDN dostarczy wszystkie pliki statyczne odwiedzającemu.

W ten sposób Twoja strona ładuje się tak szybko i oszczędza również przepustowość serwera. Nie wspominając, w ten sposób możesz zwiększyć szybkość witryny.

Przeczytaj, 5 najlepszych dostawców CDN, aby przyspieszyć swoją witrynę WordPress

Polecamy: Jeśli szukasz CDN, zasugerujemy Ci to KeyCDN. Jest to jeden z potężnych dostawców CDN i można go łatwo zintegrować z WordPress. Ma plany Pay As You Go, a cena zaczyna się od samego początku 0,04 USD / 1 GB.

# 4 Użyj wtyczki pamięci podręcznej

Wtyczka pamięci podręcznej pozwala użytkownikowi przechowywać tymczasowe statyczne pliki internetowe na swoim urządzeniu. Gdy odwiedzający odwiedza twoją stronę internetową, przeglądarka wyświetla zawartość internetową z lokalnego magazynu zamiast korzystać z oryginalnego serwera WWW. W ten sposób możesz zaoszczędzić zarówno przepustowość, jak i zmniejszyć presję na serwer WWW.

Polecamy do użycia W3 Total Cache Plugin. Jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu wszystkimi rodzajami funkcji buforowania. Zobacz, jak skonfigurować W3 Total Cache Plugin dla WordPress.

Jeśli nie znasz W3 Total Cache, sprawdź inne wtyczki Cache.

# 5 Optymalizuj obrazy

Optymalizacja obrazów jest kolejną ważną częścią Przyspieszać Twoja strona. Jeśli nie zoptymalizujesz swojej witryny dobrze, zajmie to dużo czasu i zwykle zwiększa współczynniki odrzuceń.

Poza tym osobna optymalizacja zdjęć jest czasochłonna. Korzystając z wtyczki Optimizer, możesz łatwo zoptymalizować wszystkie obrazy. Używamy ShortPixel aby zoptymalizować obrazy i działa dobrze na wszystkich rodzajach obrazów. Sprawdź 7 najlepszych wtyczek do optymalizacji obrazu dla WordPress, aby zwiększyć szybkość strony.

Zalecamy użycie Optymalizator obrazu ShortPixel. Może kompresować wszelkiego rodzaju obrazy bez utraty jakości. Możesz także wykonać kompres masowy.

# 6 Włącz kompresję Gzip

Kompresja Gzip to metoda, która kompresuje wszystkie pliki internetowe, zmniejszając je i wysyłając do przeglądarki. Na przykład, jeśli Twój rozmiar strony to 500 KB, wtedy skompresuje twoje pliki internetowe i wyśle ​​tylko 50 KB. W ten sposób ten proces może zmniejsz rozmiar strony i zwiększyć szybkość witryny. Może także zaoszczędzić 50% wykorzystania przepustowości.

sprawdź kompresję gzip

Na powyższym zdjęciu widać, że skompresowałem już stronę i zmniejszyłem rozmiar strony o 76%. Jeśli masz włączoną kompresję Gzip, możesz to zrobić sprawdź Kompresję Gzip.

Jeśli nie wiesz, jak włączyć kompresję gzip, zapoznaj się z tym samouczkiem, jak włączyć kompresję gzip.

# 7 Zminimalizuj HTML, CSS, JavaScript

Każda witryna zawiera wiele plików zawierających HTML, CSS i JavaScript itp. Większość plików zawiera niepotrzebne znaki. Kiedy strona się ładuje, znacznie wydłuża czas ładowania.

Minimalizując HTML, CSS, JavaScript, możesz zwiększyć szybkość witryny. Minification usuwa następujące niepotrzebne znaki:

 • białe znaki
 •  nowe znaki linii
 • komentarze
 •  blokuj ograniczniki.

Istnieje kilka wtyczek WordPress, za pomocą których można łatwo Minify HTML, CSS, JS, Inline i Defer CSS. Automatyczna optymalizacja to najlepsza wtyczka do zminimalizowania tych wszystkich rzeczy.

Zobacz, jak zminimalizować HTML, CSS i JavaScript za pomocą wtyczki Autoptimize.

# 8 Wykorzystaj buforowanie przeglądarki

Wykorzystaj buforowanie przeglądarki to reguła określająca, jak długo przeglądarki powinny przechowywać obrazy, CSS i JS przechowywane lokalnie. Za każdym razem, gdy użytkownik odwiedza Twoją witrynę, przeglądarka musi pobrać pełne pliki internetowe, aby prawidłowo wyświetlić stronę.

Wykorzystanie buforowania przeglądarki umożliwia użytkownikom przechowywanie statycznych treści na ich urządzeniach. Zobacz, jak wykorzystać buforowanie przeglądarki w WordPress. To także pomaga Przyspiesz stronę WordPress.

# 9 Użyj Leniwej wtyczki ładowania

Leniwe ładowanie to technika, która ładuje obrazy podczas ich przeglądania przez użytkowników poprzez przewijanie. Na przykład, jeśli twoja strona zawiera 10 zdjęć, ładowanie zajmuje zwykle dużo czasu. Więc… Lazy Ładowanie wtyczki załaduje te obrazy, które są widoczne dla użytkowników. W ten sposób możesz zwiększyć szybkość witryny i oszczędzaj przepustowość.

Dzięki wtyczce WordPress Lazy Loading możesz łatwo leniwie ładować wszystkie zdjęcia, filmy, a nawet komentarze. Sprawdź 7 najlepszych leniwych wtyczek WordPress.

# 10 Wyłącz Trackbacki i Pingbacki

Czasami Trackbacki i Pingbacki mogą powodować powolne działanie strony. Oznacza to, że Twoja witryna potrzebuje dodatkowej przepustowości i czasu, aby poprawnie załadować stronę / post. Chociaż 99% Pingbacków jest oznaczonych jako SPAM. Poza tym może to również zaszkodzić Twojemu SEO. 

Aby wyłączyć Trackbacki i Pingbacki w swojej witrynie, przejdź do pulpitu nawigacyjnego WordPress. Następnie przejdź do Ustawienia> Dyskusja i odznacz ta opcja. 

Wyłącz Trackbacki i Pingbacki

Przeczytaj, Jak wyłączyć trackbacki i Pingbacki?

Z pulpitu nawigacyjnego WordPress możesz to łatwo zrobić Wyłącz Pingbacki i Trackbacki.

Aby zatrzymać samodzielne pingowanie: Ale w większości przypadków, gdy łączysz swoje posty na blogu lub tworzysz SEO na stronie, twoja strona otrzymuje pingowanie wewnątrz blogu. To nazywa się „Self Pings”. Wyłączyć pingi, pobierz tę wtyczkę. Wystarczy go aktywować, a zacznie działać. Wyłączając Self Pings, możesz Zwiększ szybkość witryny.

# 11 Wyłącz Hotlinkowanie

Hotlinkowanie zwane także „Kradzież przepustowości”To bezpośredni link do plików innej witryny, np. Obrazów, filmów, plików mp3 itp. Na przykład użytkownik lubi obraz witryny i chce wyświetlić to zdjęcie na swojej stronie. Jeśli użytkownik doda pełny adres URL obrazu, aby pokazać to zdjęcie na swojej stronie, zdjęcie zostanie pobrane z Twojej witryny. Oznacza to, że gdy odwiedzający odwiedzą jego stronę internetową, zdjęcie wykorzysta przepustowość serwera. Zwykle Twoja strona staje się wolna.

Jest to naprawdę złe, jeśli ktoś kradnie twoje pasmo i masz ograniczone pasmo na swoim serwerze internetowym. W rezultacie może być konieczne zapłacenie dodatkowych pieniędzy w celu zwiększenia przepustowości.

Aby się tego pozbyć „Hotlinkowanie„, Musisz dodać kilka linii w swoim .htaccess plik.

RewriteEngine on
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
RewriteRule \. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

Po prostu dodaj te linie do pliku .htaccess, zapisz go i gotowe. Nikt nie może już ukraść twojej przepustowości, az drugiej strony możesz Przyspiesz stronę WordPress.

# 12 Zmniejsz liczbę żądań HTTP

Żądania HTTP są oparte na liczbie posiadanych plików internetowych. Gdy użytkownik odwiedza witrynę, przeglądarka pobiera wszystkie pliki do wyświetlenia i zależy to od liczby informacji zawartych w witrynie. Informacje te zawierają różne typy plików, HTML, CSS, JS, wtyczki, reklamy itp., A także zależą od rozwoju witryny.

Zredukować HTTP prośby, możesz usunąć wszystkie niepotrzebne elementy ze swojej witryny, zmniejszyć liczbę reklam i banerów. Istnieją inne sposoby, o których wspomnieliśmy, to Minify HTML, CSS, JavaScript.

Poza tym możesz też zmniejszyć żądanie HTTP za pomocą WordPress podłącz i zwiększyć szybkość witryny.

# 13 Zoptymalizuj bazę danych WordPress

Po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w witrynie niektóre tabele są tworzone w bazie danych WordPress. Podobnie dzieje się po zainstalowaniu jakichkolwiek wtyczek. Ale po odinstalowaniu wtyczki te niepotrzebne dane nadal pozostają w bazie danych. Podobnie wszystkie twoje spamy i niezatwierdzone komentarze dodają dodatkowe niepotrzebne tabele w bazie danych. W ten sposób rozmiar Twojej bazy danych wynosi wzrosła i zajmuje więcej czasu, aby załadować.

Wyczyszczenie wszystkich tych niepotrzebnych danych może znacznie zmniejszyć rozmiar bazy danych i może Przyspiesz stronę także. 

WP-Sweep jest najlepszą wtyczką do Oczyść bazę danych WordPress. Usunie wszystkie niepotrzebne dane, np. zniszczone / niezatwierdzone / spamujące komentarze, nieaktualne dane, pingbacki, trackbacki i wygasłe opcje przejściowe za pomocą jednego kliknięcia. Zwykle możesz zwiększyć szybkość witryny.

Zobacz, jak zoptymalizować bazę danych WordPress.

# 14 Ogranicz zmiany postów WordPress

Za każdym razem, gdy edytujesz lub zapisujesz swój post na blogu, WordPress automatycznie zapisuje wszystkie zmiany w bazie danych. Na przykład edytowałeś swój post 5 razy, więc WordPress zapisze w bazie danych łącznie 6 wersji. Pomyśl teraz, jeśli rozmiar każdego z postów na blogu wynosi 100 KB, a edytowałeś go 5 razy. Tak totalnie 500 KB będą przechowywane w twojej bazie danych. A jeśli masz w sumie 20 postów na blogu i zrobiłeś to samo z innymi postami na blogu, to całkowity rozmiar wersji wyniesie 500 × 20 = 10 000 KB = 10 MB

Aby ograniczyć liczbę wpisów w blogu, możesz użyć ta wtyczka. Ta wtyczka pozwala łatwo ograniczyć liczbę postów na blogu / zmiany stron. Najpierw aktywuj go, a dzięki ustawieniom możesz kontrolować post, zmiany strony.

# 15 Minimalizuj przekierowania

Minimalizując przekierowania, możesz zwiększyć prędkość witryny WordPress.

Gdy odwiedzający wpisze adres URL witryny, dodając www lub inne niż www, WordPress próbuje zlokalizować poprawny adres URL i przekierowuje użytkownika na określoną stronę. Sprawa staje się bardziej złożona, jeśli skonfigurujesz witrynę do rozwiązywania problemów za pomocą HTTPS. Robiąc to, czynisz to bardziej złożonym i zmuszasz cały ruch do przekierowania z HTTP na prefiksowany adres URL HTTPS. Ten proces zwykle zajmuje więcej czasu niż zwykle.

Do zminimalizuj Przekierowania w WordPress, upewnij się, że Twoja domena rozwiązuje problem za pomocą tylko jednego przekierowania i nigdy nie twórz samodzielnie żadnych niepotrzebnych przekierowań. Jedna z najlepszych struktur domen najwyższego poziomu, które rozwiązują się bez przekierowań.

„Http://example.com lub http://www.example.com

https://example.com lub https://www.example.com ”.

# 16 Aktualizuj WordPress

Jednym z głównych faktów dotyczących Przyspieszenie witryny WordPress jest na bieżąco aktualizować WordPress. Większość użytkowników tak naprawdę nie przejmuje się nową wersją WordPress i nadal korzysta ze starszej wersji WordPress. 

Jeśli kiedykolwiek spojrzysz na dziennik zmian, zauważysz, co się zmieniło i jakie nowe funkcje są zawarte w nowej wersji. Poza tym starsza wersja WordPress może zawierać obiekty podatności, które są szkodliwe dla Twojej witryny. Tak więc w nowej wersji aktualizacji wszystko zostało naprawione i zwiększyć szybkość witryny.

Podobnie musisz zaktualizuj wtyczki WordPress również.

Możesz zaktualizować do najnowszej wersji WordPress bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego, ale najpierw wykonaj kopię zapasową plików i bazy danych. Jeśli nie chcesz aktualizować z pulpitu WordPress, możesz poprosić o dostawca hostingu robić od ich końca lub możesz włączyć Automatyczna aktualizacja funkcja z twojego hosting cPanel.

# 17 Zmniejsz wtyczki WordPress

Kiedy uruchamiamy naszą nową witrynę, instalujemy różne typy wtyczek, nie znając jej funkcjonalności. Jeśli nie działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zwykle odinstalowujemy tę wtyczkę. W ten sposób wiele niepotrzebnych obiektów jest przechowywanych w naszej bazie danych i reaguje wolniej. Wspomnieliśmy już, jak usunąć wszystkie niepotrzebne obiekty z bazy danych i przyspieszyć witrynę.

Podobnie zbyt wiele wtyczek może wpłynąć na wydajność witryny i wydłużyć czas ładowania. Zachowaj więc te wtyczki, które są przydatne dla Twojej witryny lub odinstaluj je. Oto lista 20 najlepszych i przydatnych list wtyczek WordPress, które są niezbędne dla każdego Bloggera.

# 18 Zoptymalizuj stronę główną

Do Przyspiesz stronę WordPress, zawsze powinieneś optymalizować swoją stronę główną i inne strony. Jeśli sprawdzisz szybkość ładowania witryny, zobaczysz, że ładuje się powoli, nawet jeśli korzystasz z dobrego hosta internetowego. 

Aby to zoptymalizować, wykonaj kilka prostych kroków, tj .:

 • Zmniejsz liczbę wyskakujących okienek ze strony lub zaplanuj ich wyświetlanie po kilku sekundach.
 • Zmniejsz reklamy.
 • Usuń wtyczki, które zajmują dodatkową przepustowość.
 • Utrzymuj sekcję nagłówka w czystości, leniwe ładowanie zdjęć i filmów.
 • Zachowaj 4-5 postów pojawiających się na stronie głównej.
 • Nie używaj przycisku udostępniania społecznościowego na stronie głównej.
 • Usuń zewnętrzne skrypty.

Optymalizując stronę, możesz znacznie zwiększyć szybkość witryny.

# 19 Zmniejsz wymiary obrazu

Czasami obrazy o dużych wymiarach spowalniają prędkość ładowania, jeśli nie używasz towaru Hosting zarządzany WordPress. Najpierw musisz użyć obrazów o niskim wymiarze. Różni się także w zależności od opcji motywu. Na przykład z naszych opcji motywów możemy korzystać zarówno z obrazów o niskim, jak i pełnym wymiarze.

Możesz po prostu przejść do naszej strony głównej i sprawdzić, czy wszystkie użyte obrazy mają bardzo niski wymiar (370 × 290) pikseli. Przy odpowiedniej optymalizacji obrazu, obrazy o mniejszych rozmiarach mogą zwiększyć szybkość witryny.

Wniosek

W tym samouczku pokazaliśmy Jak przyspieszyć witrynę WordPress. Jeśli wcześniej sprawdziłeś szybkość witryny, jak wspomniano powyżej, teraz możesz zobaczyć, że wynik został poprawiony, a witryna ładuje się poniżej 1,5 sekundy.

Ale zwiększyć szybkość witryny za Zarządzany host WordPress, CDN, motyw są koniecznością, ponieważ samochód potrzebuje mocnego silnika, dobrego kierowcy i dobrej drogi do szybszej jazdy. To pierwsza i ostatnia rzecz, którą robimy. Zapominamy, że strona WordPress wymaga również optymalizacji, ponieważ samochód wymaga konserwacji.

Jeśli ten samouczek pomaga Zwiększ prędkość witryny WordPress, podziel się tym na Facebook, Świergot, Google+. Jeśli masz jakieś pytania lub opinie na temat strony Speed ​​UpWordPress, zostaw komentarz poniżej.

Powiązane artykuły,

 • 5 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress dla witryn o dużym ruchu
 • 7 najlepszych motywów WordPress Premium dla blogerów (edycja 2017)
 • Jak wyczyścić bazę danych WordPress za pomocą wtyczki WP-Optimize
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map