5 найкращих міжнародних шлюзових послуг для електронної комерції

04.06.2020
РОБОТА '5 найкращих міжнародних шлюзових послуг для електронної комерції
0 7 мин.

Що таке шлюз платежів?

Шлюз платежів – це система, яка дозволяє продавцю приймати кредитну чи дебетову карту та інші форми електронних платежів. Послуга автоматизує платіжну операцію між покупцем і продавцем. Тож коли покупець купує щось у магазині, то продавцю не потрібно ділитися своєю банківською інформацією. Покупці можуть використовувати його дебетову карту, кредитну карту чи Інтернет-банкінг для здійснення платежу. Тож це найпростіший процес здійснення онлайн-платежів, і вся інформація між покупцем і продавцем залишається в безпеці & захищений. Але є багато компаній з оплати шлюзів. Але якщо вам потрібен міжнародний шлюз платежів, який є надійним, низькі витрати, прості в налаштуванні і, звичайно, підтримують у всьому світі. У цій статті я ділюсь з вами кращими міжнародними постачальниками шлюзів, які справді є хорошими та надійними.


[AdSense-B]

5 найкращих міжнародних шлюзових послуг:

1. Authorize.net

Міжнародний шлюз платежів

Authorize.net це шлюз для інтернет-платежів, який підходить для всіх видів бізнесу, інтернет-магазинів, електронної комерції тощо. Якщо ви шукаєте про те, як збирати гроші з усього світу, то авторизація.net – найкраще рішення для вас. Він заснований у 1996 році і має понад 440 000+ торгових клієнтів. Вони надають таким хорошим можливостям своїм клієнтам. Вони приймають усі основні кредитні картки: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB тощо.

Завдяки цьому ви отримуєте високоякісний шлюз на місцях, але навіть дозволяєте приймати PayPal. Ви також отримуєте розширений пакет виявлення шахрайства, захист платежів, підтримку 24 × 7 тощо. Завдяки системі, що повторюється, ваші клієнти отримують рахунок, не зберігаючи платіжну інформацію на місцевому рівні. І він також обробляє онлайн-підписки.

Ви можете приймати міжнародні транзакції від клієнтів у всьому світі. Але ваш бізнес повинен бути заснований в Росії США, Канада, Великобританія, Європа чи Австралія.

Ключові особливості:

 • Доступ до облікового запису: Після входу в обліковий запис Merchant, все буде у ваших руках. На панелі адміністратора ви можете керувати та переглядати транзакції, налаштовувати налаштування облікового запису, переглядати виписки рахунків, завантажувати звіти.
 • Запобігання шахрайству: Вони надають послуги щодо запобігання шахрайству. Таким чином, інформація ваших клієнтів залишається в безпеці.
 • Гарантія платежу: Завдяки Authorize.Net ваші клієнти можуть бути впевнені, що їхні дані захищені.
 • Варіанти оплати: Усі основні кредитні картки: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, дебетові картки для підписів.
 • Рішення для цифрових платежів: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

Плата:

 • $ 49 плата за налаштування плюс $ 25 періодична щомісячна плата.
 • 2,9% + $ 0,30 трансакційні витрати.

Відшкодування платежів: Плата за 25 доларів США стягуватиме плату за повернення коштів.

2. Смуга

Міжнародний шлюз платежів

Смуга є одним з найпопулярніших міжнародних шлюзових шлюзів. Смуга – найкращий спосіб приймати платежі в Інтернеті та в мобільних додатках, імовірно, найпопулярніша доступна альтернатива PayPal. Вони обробляють мільярди доларів щороку для перспективних підприємств у всьому світі.

Це дає вам можливість приймати платежі на місці без щомісячної плати. У них доступний план оплати. Як і PayPal Standard, він не має плати за налаштування. Але вам доведеться сплачувати щомісячну плату в розмірі 30 доларів США, плюс комісії за транзакції.

Після налаштування перекази надходять на ваш банківський рахунок щоденно. Або ви можете вибрати трансфер щотижня або щомісяця. Але на жаль Stripe доступний лише у 10 країнах: Австралія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Ірландія, Норвегія, Швеція, США, Великобританія.

Ключові особливості:

 • Швидкі, передбачувані трансфери: Після налаштування перекази надходять на ваш банківський рахунок щоденно.
 • Варіанти оплати: Усі основні кредитні картки: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, ACH та біткойн-платежі, Apple Pay, Android Pay.
 • Легко інтегрувати: За допомогою інструменту їх інтеграції ви можете легко налаштувати веб-сайт електронної комерції.
 • Мультивалюта: Смуга підтримує понад 100 валют.
 • Доведений захист від шахрайства: Stripe активно працює для захисту вашого бізнесу від шахрайських звинувачень та відстежує підозрілі трансакції.

Плата:

 • Без встановлення плати
 • 2,9% + 0,30 дол за транзакцію, або 5% + 0,05 дол для мікротранзакцій.

Повернення грошей: плата в розмірі 15 доларів США, коли виникає суперечка щодо однієї з ваших операцій. Якщо спір вирішено на вашу користь, вони повертають плату.

3. 2Перелік

Послуги міжнародної оплати шлюзів

2Перелік це провідна глобальна платіжна платформа, яка дозволяє компаніям приймати онлайн та мобільні платежі від покупців по всьому світу. Це один з найкращих міжнародних шлюзів. Якщо у вас великий веб-сайт електронної комерції, то це найкраще рішення для вас.

Але чому це найкраще рішення для вас? Оскільки їхня послуга доступна понад 211 країна з 15 різними мовами.

2Checkout не має плати за налаштування. З нього стягується плата за обробку платежів (залежно від країн), наприклад: якщо ваш бізнес знаходиться в країні США, то комісія становитиме 2,9% + 30 ¢ за успішну транзакцію. І 1% гонорару застосовується до платежів, які ви приймаєте від клієнтів за межами США. Після цього ви отримаєте гроші від 2Checkout через банківський переказ, міжнародний банківський переказ, або на а Payoneer MasterCard.

Ключові особливості:

 • Без плати за налаштування: У них немає щомісячної плати, і вам не потрібно платити за налаштування (без прихованих платежів і без додаткових платежів).
 • Розширений захист від шахрайства: 2Checkout сертифікований PCI Level 1 – можлива сертифікація найвищого рівня.
 • Варіанти оплати: Приймайте основні способи оплати, включаючи кредитні картки, дебетові картки та PayPal.
 • Розмова про валюту: При конвертації у вашу домашню валюту в середньому комісійний збір на 2-5% перевищує денний курс банку.
 • Гнучка інтеграція: Виберіть із 3 настроюваних варіантів оформлення замовлення та інтегруйтесь із 100+ кошиками для покупок.

Плата:

 • Без встановлення плати
 • 2,9% + 30 ¢ за успішну транзакцію

Відшкодування плати: за повернення коштів стягується плата в розмірі 20 доларів.

4. QuickPay

швидка оплата

QuickPay – це повне рішення для отримання грошей, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції. Вони мають понад 20 000 клієнтів і обробляють понад 2 000 000 платежів щомісяця. Він може бути інтегрований у будь-яку систему, наприклад, у якийсь популярний модуль: Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop та багато іншого.

QuickPay співпрацює як з місцевими, так і з міжнародними набувачами та доступний більш ніж на 20 мовах. Тож якщо ваш бізнес знаходиться за межами країни США, жодних проблем. Він доступний у багатьох країнах. І він підтримує всі основні кредитні картки, навіть ви можете отримувати платежі, надіславши електронний лист із посиланням на свого клієнта .. Тож якщо ви терміново знайдете міжнародний шлюз платежів для вашого бізнесу, то це хороший варіант для вас.

Ключові особливості:

 • Безпека: QuickPay сертифікований на останню версію PCI DSS рівня 1, і за допомогою їх інструментів ви можете ідентифікувати та захищатись від шахрайства.
 • Платіжна система: Прийміть основні способи оплати, включаючи кредитні картки, дебетові картки, мобільну оплату, Paypal.
 • Гнучка інтеграція: Ви можете інтегрувати QuickPay з більш ніж 51 популярною системою.

Плата:

 • Безкоштовно лише для базового рівня. Якщо ви хочете оновити свій рахунок, тоді вам доведеться платити. Дивіться таблицю цін нижче:

плата

Зворотній зв’язок: практично НЕ БЕЗКОШТОВНО, але в деяких випадках це працює.

5. WePay

ми платимо

WePay – це міжнародний платіжний шлюз, подібний до Stripe. WePay дозволяє практично на будь-якому веб-сайті інтегрувати рахунок, який дозволить йому збирати платежі від учасників-користувачів через банківські перекази ACH та кредитну карту. Отримавши панель керування WePay, ви маєте повний контроль над платежами за допомогою повністю налаштованої реєстрації, оформлення замовлення та електронної пошти. 

Послуга не має плати за налаштування, щомісячної плати та не вимагає тривалості обслуговування. Він стягує плату в розмірі 2,9% плюс 0,30 доларів за платежі кредитною карткою і 1% плюс 0,30 доларів за банківські перекази. 

Ключові особливості:

 • Система управління ризиками: Усі дані користувачів передаються за допомогою спеціалізованої системи управління ризиками (інноваційний API ризику), і вони використовують їх для прийняття кращих рішень щодо ризику.
 • Спеціальний UX: Платіжна система WePay налаштовується відповідно до бажаного користувальницького досвіду. Ви можете налаштувати форми оформлення замовлення та багато іншого.
 • Платіжна система: Прийміть усі основні кредитні картки, включаючи Visa, Mastercard, American Express, платежі ACH, періодичні платежі, виплати в точку та багатопланові виплати.
 • Мобільний платіж: WePay дозволяє запустити власну програму зчитування мобільних карт.

Плата:

 • Без плати за налаштування.
 • 2,9%$ 0,30 для платежів кредитною карткою.
 • 1% + 0,30 дол для банківських переказів.

Відшкодування платежів: це залежить від кількості платежів / кількості загальних успішних платежів. Як правило, вони тримають своїх продавців, щоб вони не перевищували 1% відшкодування тарифу.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector