Як додати питання безпеки на сторінку входу в WordPress

Ви, напевно, помітили, що більшість великих компаній, навчальних закладів, фінансової організації просять вас додати питання безпеки на свій рахунок під час реєстрації, щоб підтвердити свою особу. Питання та відповіді щодо безпеки забезпечують додатковий рівень безпеки для подальшої автентичності вашої особи під час входу. Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете легко додати питання безпеки на сторінку входу та реєстрації в WordPress..


У цьому підручнику ми поділимося Як додати питання безпеки на сторінку реєстрації та входу в WordPress.

Чому слід додавати питання безпеки до сторінки входу та реєстрації WordPress?

Додаючи питання безпеки на сторінку реєстрації WordPress, користувачам буде запропоновано встановити питання безпеки з відповіддю. Тоді користувачеві необхідно відповісти на питання безпеки для входу, як вони встановили під час реєстрації на сайті. Якщо користувач введе неправильну відповідь, він не може увійти. 

Так само, як і при паролі WordPress, питання безпеки має величезний вплив на безпеку WordPress. Якщо ви запускаєте багатоавторний сайт, вам, ймовірно, потрібно додати питання безпеки на екран входу в WordPress.

Наприклад, звичайне ім’я користувача та пароль WordPress можна легко зламати, але питання безпеки та відповіді не здогадуються. Тож ніякого способу зламати. Таким чином ви можете захистити свій сайт від хакерів та спамерів.

Як додати питання безпеки до сторінки входу та реєстрації WordPress?

Додавати питання безпеки до сторінки входу та реєстрації WordPress дуже просто. Спочатку потрібно встановити та активувати Питання безпеки WP з каталогу плагінів WordPress. Плагін безпеки WP увімкнює опцію питання безпеки при реєстрації WordPress, вході та екрані забутого пароля. 

Особливості:

 • Ви можете додати необмежену кількість питань безпеки.
 • Ви можете показати / приховати питання безпеки на сторінці реєстрації, сторінці входу та на сторінці забутого пароля.
 • Користувачі можуть встановлювати відповідь щодо безпеки зі своєї сторінки профілю.

Постановка питання безпеки WP

Йти до Налаштування> Питання безпеки WP> Налаштування як я показав на малюнку вище. За замовчуванням до цього плагіна додано багато питань. Звідти ви можете додавати або видаляти будь-які питання зі списку.

Додавання питань безпеки на екрані входу в систему, реєстрації та забутого пароля WordPress

Наприкінці цієї сторінки налаштувань “Запитання щодо безпеки WP” ви побачите кілька варіантів, як це нижче. Увімкнувши їх, він додасть запитання безпеки до вашого входу в WordPress, екрану реєстрації та забутого пароля.

Параметри екрана входу в WP

Тепер натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти налаштування. Потім оновіть сторінку входу, щоб побачити зміни.

Екран входу: Ваш екран входу буде виглядати приблизно так. Звідси потрібно вказати своє ім’я користувача, пароль та відповідь безпеки.WP Security Login

Екран реєстрації: Якщо ви додасте запитання щодо безпеки на сторінку реєстрації WordPress, тоді екран реєстрації виглядатиме приблизно так. Ви можете вибрати будь-яке питання безпеки із випадаючої кнопки.

Регістр безпеки WP

Екран забутого пароля: Екран забутого пароля виглядатиме так. Це гарна ідея, якщо ви включите параметр питання безпеки на сторінці забутого пароля. Це не дозволить спамерам запитати “забутий пароль” на вашому веб-сайті.

WP Security Забули пароль

Додайте запитання щодо безпеки вручну для своїх користувачів

Використовуючи плагін WP Security Question, ви можете додати питання безпеки на сторінці реєстрації WordPress. Тож лише нові користувачі можуть задавати власні питання безпеки та відповіді.

Якщо ви хочете встановити запитання щодо безпеки для своїх старих користувачів на вашому сайті, вам потрібно додати його вручну. Для цього користувачам потрібно зайти в розділ сторінки профілю та задати власні питання безпеки та відповіді. У цьому випадку і користувачі, і адміністратор сайту можуть задати питання безпеки.

WP додайте запитання користувача

Висновок

Існує багато різних способів захистити веб-сайт WordPress. Додавання питання щодо безпеки на сторінці входу в систему або реєстрації в WordPress – це хороший вибір, який має величезний вплив на безпеку вашого сайту. Він забезпечує захист додаткового рівня, перевіряючи особу користувача.

Більше того, додавання поля запитання про безпеку у плагіні WordPress “логін” та “забутий пароль” також не дозволяє Спамерам використовувати параметри входу та забутого пароля..

Ви додали питання безпеки на свою сторінку входу в WordPress? Ось ще статті про безпеку WordPress для вас.

 • Як змінити URL для входу в WordPress Admin
 • Як змінити безпеку WordPress та сольові клавіші
 • Як обмежити спроби входу в WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map