Як повністю заблокувати спам-коментарі та реєстраційні боти в WordPress

Ви втомилися отримувати багато спам-коментарів та реєстрацій у своєму WordPress-блозі? Ну, ви не самотні, всі стикаються з одним і тим же питанням. Спам-коментарі породжуються спам-ботами, які заповнюють розділ коментарів спам-посиланнями. Цей тип посилань не лише спамує вашу область коментарів, але й шкодить вашому SEO. На щастя, для WordPress доступні плагіни спаму, які можуть блокувати спам-коментарі, реєстрації та запобігти доступу ботів до вашого веб-сайту..


Однак більшість плазмових антиспам може виконати лише певне завдання, наприклад, блокувати спам-коментарі або зупинити реєстрацію спаму тощо. Якщо ви хочете заблокувати спам-боти в різних областях, таких як коментарі, реєстраційна сторінка, контактна форма, форма підписки тощо. потрібно встановити кілька плагінів для кожного випуску, що є великим головним болем, і найбільше вони можуть уповільнити ваш веб-сайт.

Так ось і приходить CleanTalk, все-в-одному антиспам-плагін для WordPress.

У цьому підручнику я поділюсь тим, як блокувати спам-коментарі та реєстраційні боти в WordPress за допомогою плагіна CleanTalk.

Навіщо використовувати CleanTalk?

CleanTalk – один з найкращих плагінів захисту від спаму для WordPress, який блокує всі коментарі, реєстрації, підписки про спам та запобігає залученню спам-ботів до вашого сайту.. 

На відміну від інших плагінів проти спаму WordPress, CleanTalk не потребує налаштування. Це працює нестандартно, але ви можете налаштувати налаштування.

Однією з найкращих особливостей цього плагіна є те, що він не вимагає від користувачів завершення Captcha, вікторин, математичного запитання чи відповідності зображення, щоб залишити коментар або зареєструватися на вашому сайті.

CleanTalk невидимий. Після активації CleanTalk починає свою роботу. CleanTalk може:

 • Зупиніть спам-коментарі
 • Зупиніть реєстрацію спаму
 • Припинення підписки на спам
 • Зупинення електронних листів зі спамом
 • Зупиніть бронювання спаму, опитування, опитування
 • Зупиніть спам у WooCommerce
 • Перевірте наявні коментарі на спам
 • Захистіть цільові сторінки WordPress

CleanTalk чудово працює з популярними плагінами кешу WordPress, такими як W3 Total Cache, WP Найшвидший кеш, WP Super Cache, WP-Rocket тощо.

Ви також можете блокувати коментарі, що містять “стоп-слова”, щоб збільшити захист від спаму та повідомлень.

Цей плагін має декілька шарів фільтрації спамботів, і він блокує лише спам-боти.

CleanTalk стверджує, що вони надають найкращу послугу захисту від спаму для веб-сайтів, а процес їх фільтрації спаму вкрай позитивний (99,9% позитивних результатів).

Як заблокувати спам-коментарі та реєстрації за допомогою CleanTalk

Спочатку встановіть та активуйте плагін CleanTalk з галереї плагінів WordPress.

Встановити плагін Cleantalk WordPress

Після активації плагіна перейдіть до Налаштування> Анти-спам від CleanTalk. Він попросить вас увійти до ключ доступу. Ключ доступу – це код активації для CleanTalk.

Плагін коштує 8 доларів на рік, але ви можете отримати пробну версію протягом 7 днів.

Отримати ключ доступу до CleanTalk

Натисніть на Отримати ключ доступу автоматично кнопка. Роблячи це, плагін автоматично створить обліковий запис і створить ключ доступу для активації цього плагіна. Ви також отримаєте електронний лист, який містить ваше ім’я користувача CleanTalk, пароль та ключ доступу.

Якщо ви хочете отримати ключ доступу вручну, натисніть на кнопку “Отримати доступ” вручну, і він перейде на сторінку реєстрації в CleanTalk..

Отримавши ключ доступу, натисніть на Зберегти зміни для збереження налаштувань.

Відтепер ваші реєстраційні форми, форми коментарів, контактні форми, спеціальні форми контактів захищені Cleantalk.

Спам-брандмауер: CleanTalk також надає брандмауер веб-сайту, який допомагає фільтрувати спам-боти, перш ніж вони отримують доступ до вашого веб-сайту. Це також зменшує використання хостингу процесора та покращує час завантаження сторінок.

Розширені налаштування CleanTalk: За замовчуванням CleanTalk використовує налаштування, яке працює добре. Якщо ви хочете змінити налаштування, натисніть Розширені налаштування.

Ось налаштування плагіна нижче, якими я користуюся.

1. Форми захисту:

CleanTalk Форми для захисту

2. Коментарі та повідомлення

Коментарі та повідомлення CleanTalk

3. Обробка даних

Обробка даних CleanTalk

4. Панель адміністратора

Панель адміністратора CleanTalk

Після завершення зміни параметрів плагіна натисніть на Зберегти зміни щоб зберігати нові зміни.

Це воно. Установка зроблена.

Перевірка журналів спаму на панелі CleanTalk

Ви можете побачити статистику журналу спаму на панелі адміністратора WordPress. Щоб отримати докладніші спам-журнали, увійдіть до своїх Обліковий запис CleanTalk.

На панелі можна побачити, скільки запитів позначено як спам або схвалено.

Статистика журналів спаму CleanTalk

Для отримання детальної інформації натисніть на Журнал.

Веб-сайт CleanTalk

З журналу ви можете перевірити, чи це спам чи ні. Ви також можете позначити їх як не спам і додати їх до особистих чорно-білих списків.

Журнали спаму CleanTalk

Особисті списки CleanTalk

Це звідки ви можете керувати своїм особистим чорним & білі списки, обмежені слова, забороняють країну, чорний список мови та багато іншого.

Спочатку натисніть на Особисті списки з панелі адміністратора CleanTalk. Потім натисніть на Додати новий фільтр і виберіть фільтр у спадному меню, яке ви хочете ввімкнути.

Фільтр персональних списків CleanTalk

Тепер натисніть на Чорний список кнопку, щоб зберегти нові налаштування.

Це воно. Відтепер плагін заблокує всі спам-коментарі, реєстрації, підписки тощо, і ви можете побачити поліпшення свого SEO.

Ціноутворення: Плагін коштує 8 доларів/ рік.

Відвідайте плагін CleanTalk

Фінальні думки

Нікому не подобається спам.

Існують різні способи, коли спамери можуть зруйнувати ваш веб-сайт, використовуючи коментарі, реєстрацію, контактні форми і роблячи вас більш зайнятими непродуктивними роботами.

Якщо ви отримуєте безліч спам-коментарів, реєстрацій у своєму WordPress-блозі, вам стає дуже важко боротися зі спамом та розуміти, який з них справжній, а який – спам..

Ось чому для веб-сайту WordPress слід використовувати плагін проти спаму.

Антиспам-плагін автоматично блокує спам-коментарі, реєстрації та запобігає доступу спам-ботів до вашого веб-сайту. Це економить ваш час, і ви можете зосередитися на своїй роботі.

У цій статті я поділився тим, як ви можете блокувати спам-коментарі та реєстраційні боти в WordPress, використовуючи антиспам-плагін CleanTalk. Я також показав, як правильно налаштувати плагін.

Якщо ви вважаєте цей підручник корисним, діліться ним із друзями. Якщо у вас є якісь питання на увазі, повідомте нас у коментарі.

[easy-tweet tweet = ”Я щодня отримував багато коментарів #spam на своєму сайті #WordPress. Нарешті, я вирішив проблему за допомогою цього посібника ”]

Пов’язані статті WordPress,

 • Посібник для початківців щодо ролей та можливостей користувача WordPress
 • 5 кращих плагінів для моніторингу активності користувачів у WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map